Új privát üzeneted érkezett!

szép gömbölyű pocak:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Szép pocak! :D Csini vagy!

Én 2in1 még mindig :?
Nst mutatja a jóslókat..de jól el van a kislányom :lol:
Remélem éjjel a front beindít..

Ma takarítok, mosok, elmegyek még melltartót venni gyorsan..aztán egész nap vizes törcsivel a nyakamban túlélem a hőséget itthon.
Sokat fáj a hasam és keményedek folyton..

Majd még jelentkezem este


:D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree már a körmemiet rágom.úgy izgulok miattatok........ :wink: :wink: :wink:

LUCA GYERE MÁR ONNAN KIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

LUCA BABA GYERE KI ,VÁR ANYUKÁD IDE KI,KAPSZ TEJCSIT -RUHÁCSKÁT,javascript:emoticon(':lol:')
NITA ÉN IS ANNYIRA VÁROM MÁR AZ SMS-T.
HÉTVÉGÉN FRONT LESZ,REMÉLEM MEGSZÜLETIK A KIS LUCA.

Kép


Kép
 


Kistörpe jó a dal :D :D :D :D
Ne izguljatok csajok, bent nem marad :)

Én most azt képzelem,hogy hajcsavarokkal a hajában bent ül és fújja körmeit, hogy száradjon a lakk rajta 8) 8) 8) böröndök becsomagolva :P :P :P Bree expressz éjjel indul :twisted: :twisted: :twisted:
Aztán lehet, hogy bilibe lóg a kezem és semmi nem lesz az éjjel..

De úgy elképzeltem,hogy éjszaka majd sorban áll a szülészet előtt a sok elefánt lábú kismama, mert jöttünk szüni mindannyian:D :D :D :D :D :D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree

Szerintem ma este megérkezik Luca :D Már én is nagyon várom, hogy megérkezzen!!!!Küld hamar az sms-est Nitának :D :D

Bettike

Növekszik a pocid! :D :D Tök jó!!!! :D :D

KépKép
KépKép
 


gittus

rólad még nem láttam pocifotót :)

KépKép
 


Bree ne akarj tumultusba szülni.tapasztalatból mondom!!!!!!!!!!
amikor Barnit szültem rajtam kívül még 11 szültek.....igaz én kiharcoltam magamnak a KIKA szülőszobát.de volt egy köcsög kismama aki ki akart onnan rakatni.küldte a szülésznőjét.én meg mondtam ez nem kívánságműsor én voltam itt előbb.szüljön ahol akar....... :) :) :)

tényleg Gittus pocakfotót kérünk:))))))))

Kistörpe nekem is tetszik a Luca csalógató dalocskád:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


5 percet nem aludtam ma még...
Már fúj a szél kicsit...de a meleg még meg van a lakásban...lóf*sz jött ide..nem markáns hidegfront:evil: :evil:

Ilyenek a szemeim :shock: :shock:

Luca nem jön ma... :(
Én meg holtkóros vagyok...
Nita jót röhögtem...jól tetted,hogy elküldted máshova a csajt :twisted:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


".jól tetted,hogy elküldted máshova a csajt ".......
én már lefoglaltattam akkor azt a szülőszobát.így járt.........beeeeeeeeeeeeee :twisted: :twisted: :twisted:
de szemét vagyok.......... :) :) :P :P

Bree ha most nincsenek semmilyen jóslóid az se baj........akkor van a vihar előtti csend.aztán érkezik Luca kisasszony..........:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


LUCA????????????????????????itt a hideg ,tessék már előbújni.....

Kép


Kép
 


Nita ő inkább melegszik bent:) :)

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


csajok juli 31-én lesz a nagy babanetes találkozó a Milenáris Parkban...gyertek el ti is:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bree összekevertél Nitával szerintem.Csajok merre vagytok?

Kép


Kép
 


én itt vagyok........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is... csak Lucát hiányolom :wink: :wink: :wink:

KépKép

KépKép
 


Luca nagyon nem akar kijönni....... :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe
Küldj már nekem légyszi egy email címet.

Kép
Kép
 


olyan jó idő van,én nagyon jól érzem magam :D

KépKép
 


én utálom a borus időt.jó nem kell az a40 fok de a 30-al kielégszem bőven.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Kistörpe igen bocsi, véletlen Nitát írtam :oops: :oops: :oops: :lol:

Jajj csajok ki vagyok :cry:
Megrepedt a két oldalam 2 hete...elég rendesen..és ma vettem észre a hasam alját is, amit csak ugye tükörből látok..ott itt két oldalt..és a bal lábam ami combig vizesedett a lovas balesetem helyén a belső combnál érzékeny vékony a bőr..ott is be volt vizesedve és szétfeszített ott is....szóval kész K.O. :? :( :(
Ezért kenegettem a drága krémmel 9 hónapon át magam napi kétszer????? :evil: :evil: :evil: :evil:
Babylove-os, 900 Ft és két hétig sem volt elég..na nesze.
Mondtam a férjemnek már így is ki vagyok minden miatt..ezt is ő csinálta :shock: :D :D :D :D
Illetve igaz a lusta lányom, aki a végsőkig feszeget,
Majd szét reped a hasfalam, egész nap keményedik, erőseket rúg és feszít alul felül a kis pinás...alul mensis fájás reggel óta...hát nagyon reménykedem, hogy ezek jelek.
Ma már tényleg nagyon kértem,hogy jöjjön már ki... :P
Fáj a tonnás hasam ez az utcsó pár nap kínlódás nekem az örökmozgónak....

Vuduzzátok már meg,hogy jöjjön ki:)
Még az idő is jó lenne a kórházi napokhoz :P nem döglenék meg a dunsztos kórteremben...

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree-de jó hogy irtál...annyit gondoltam rátok.
ha mensis fákjások vannak,akkor szerintem már készül Luca baba.De ez lehet egyén függő,nálam elfolyt a viz,fájás nélkül,rá 5 órájára kezdett böködni odalenn,és már 2 újnyira nyitva voltam fájás nélkül,ami nagyon ritka.
Én már irtam Lucához verset is,de
Luca nagyon szépen kérlek,gondold meg magad,GYERE MÁR KI,drága jó anyukád már annyira szeretne téged látni,és idekinn csuda szép dolgok várnak rád,amit anyukád neked vett,hogy érezd jól magad.

Suzy köszönöm a recepteket jó ötleteket adtál,annyira édesek a gyermekeid.
Nita fiúk hogy birják ezt az időt,nem hiányolják a pancsizást???

Kép


Kép
 


Bree drága bocsi de bolond aki megveszi ezeket a krémeket..ez annyira alkatfüggő.én nem vettem és jól is tettem.zebrás a hasam mindenem mint állat...........
:) :)

ezt az utsó pár napot bírd ki valahogy.........vagy ha holnap se bujik ki gyere el velem szerda este egy jó kis rock koncertre.én tutira megyek.szerintem ő is kijönne...... :P :P

Kistörpe nem hiányolják.minden nap megyünk api elé és egy fél kanyart buszozunk.évezi mind a kettő de főleg Máté-megtankolja az apjával a buszt.akkor ha kell mosóba is viszik.beülhet a volán mögé......nyomkodja a gombokat.szóval el van terelve a figyelme......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

2in1! :?

Nita kentem én minden szarral, testápoló hegyek, olajok és ez a krém is....azt mondták jól hidratált lesz a bőr és nem fog szétszakadni, repedni stb.
Olyan babasimapopsi a pocakom a többi testrészemhez képest, mint állat..szóval tényleg faszán hidratált:))))))))) DE MÉG IS CSÍKOS LETT :evil:
Legalább megtettem amit lehetett...majd a férjemnek elmondom amikor a 20 éves frsukákat kergeti 40 éves fejjel és én már szottyadt leszek a számára:) /AGYONÜTÖM AKKOR :P /

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


"/AGYONÜTÖM AKKOR Razz /"ezen jót nevettem.:)
Luca drága kérlek szépen sőt könyörgöm.BÚJ MÁR KI ANYÁDBÓL!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ha most ezek a jó kis frontok nem hozzák ki Lucát akkor nagyon stramm kiscsaj :)

KépKép
 


Holnap fél8-ra kell bemennem a kórházba...megvizsgál a doki és ki tudja mit mond...lehet nem enged haza.
De majd akkor küldök sms-t mindenképpen :P
Ma még sütök pogit itt anyuéknál..este ha haza megyünk porszikázok kicsit meg kimosok...becsavarom a hajam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: csak viccelek..na de tényleg kicsit elrendezem a dolgokat és holnap úgy indulok reggel, hogy este babázom.
Hátha segít az agykontroll :twisted: :roll: :wink:
Nekem kell már ez a kiscsaj, annyira szeretném megzabálni. :D megesz a kíváncsiság..mindig kidugja oldalt a lábát meg itt fent a sarkát...szoktam vele játszani, hogy finoman visszanyomom.. :D

Amúgy én is átköltöttem a versikét Lucának:
LUCA BABA GYERE KI,
JÓ ANYÁD VÁR IDE KINT
HA NEM JÖSSZ KI BEMEGYEK
ELVEREM A SEGGEDET :D :D :D :D :D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bettike oroszlán lesz...öntörvényűűű...már most nem hallgat az anyjára :D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


bree

jönni fog ő,napok kérdése :D :D

KépKép
 


Bree nagyon jópofa lett a versed!!!!!!!!!!!!!
ezt írd bele a babanaplóba ha van/lesz:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok mi lehet Breevel??????????????reggel fél 8-ra ment a korházba.azt mondta ír ha van vmi.de nem jött üzi viszont itt sincs...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Semmi nincs :cry:
Vérezgetek is már...de zárva vagyok.
Minden nap CTG...és várakozunk...min.5 napot :shock: :shock: :shock:
Totál kibuktam ma...sosem fogom már látni az én kis tündéremet..40 hét várakozás...azt hittem ma már a kezemben lesz...reggel még hinni is kezdtem benne, mert fájdogáltam tegnap óta elég rendesen...de ez még semmi...
Úgyhogy 2in1 továbbra is.
A vonalzóm is tönkrement a dátum miatt..ezért csináltam újat tegnap még éjjel...mivel nem aludtam szart sem.
Ma este azért dobok egy melegvizes fürdőt...fáj mindenem már..nem akarok még egy hetet így...

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


drága Bree tényleg makacs lányod van..........
de ha már vérezgetsz talán lehet valami.nyákdugó esetleg.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága Bree-kitartás,annyi mindent kibirtál már,jönni fog Luca.
szerintem ha vérezgetsz,az "jó jel".De ha van valami,irj egyből Nitának....

Vendégeim vannak.após tesója özvegy 40 éves fejjel,össze jött 6 éve egy pasival,most meg a pasi összejött a nő lányával,vagyis a mostoha lányával,le is léceltek,szegény nő romokban,és most pár napot nálunk van,szar a hangulat most...
BREE-sokat gondolunk rád,és mennek a drukkok,hogy ez a huncut már kitaláljon onnan,de nagyon gyorsan....

Kép


Kép
 


Sziasztok!!!!!!!
Bree drága kitartás:)))).bent tuti nem fog maradni Luca akárhogy is szeretné :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bree

sajnálom,de legyél szomorú,most egy picit megvárat a lányod,nézd el neki :)

KépKép
 


bree!!! ismeretlenül is de szorítok, kitartás!!!!

KépKép
 
 


hát csajok már egész nap Breen jár az eszem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nincs semmi, 3800 gr körül van UH szerint, minden tökéletes, husos, formás egészséges baba lesz...
Kedden indítanak legkorábban[:(]
Ma reggel 7-től 11-ig szivattak a kórházban a várakozásokkal...mert persze mindenki megszül idő előtt...csak én nem...
Kicsit elegem van, azért nem ültem gép elé, meg aludtam is, mert éjjel nem megy....bocsi az info hiányért lányok.
Tegnap ültem forró fürdőben..de semmi. Luca boldog bent.

Puszi
Örökterhes Bree

Köszönöm a drukkokat!!!!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Dike aranyos vagy köszönöm..Neked ha jól látom sok sikert a babásodáshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


köszönöm! sajna már én is több mint 2 éve várom....de augusztusba megyünk a Káliba....ha nincs más út:(

KépKép
 
 


Kicsi Bree-kitartás,sokszor gondolok rád.

dike-üdv itt,neked is kitartás.én olyan vagyok itt aki Kaális volt,beültetés után vetélésem volt,és a következő beültetésre már nem kellett mennem,mert spontán terhes lettem,és most 6 hónapos a kicsi fiam.melyik Kaáliba fogsz járni?.

Kép


Kép
 


Bree,
sokat gondolok rád és szorítok neked!!! :) :) Hidd el, jönni fog Lucád, ha itt lesz az ideje! Szép kis mérete van, enyém gyerek most van 3300 körül és még papíron van majd 3 hetem..... szted? :roll: :roll: Hajrá nagy bébik :) :) :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer nem lesz kis bébid!!!!!!!!! :shock: :shock:
Bree szerintem koncentrálj a keddre és akkor nem lesz olyan rossz..hátha előbb jön majd........kitartás:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kistörpe! de jóó neked!!!:) a győri Káliba dr Bogához fogok menni.

KépKép
 
 


Dike sajnálom, hogy már a Kaálinál tartotok, de barátnőmnek is most 6 hónapos a kisfia és a Kaáliban "segítettek" neki.
Olyan sok a lombikos kismama :( sajnálom, ilyenkor, szégyellem magam, mert nekik, nektek mennyivel nehezebb...
Nagyon drukkolok, hogy elsőre sikeresek legyetek rögtön!!!!!!!!!!!!!!!

Sucer nekem is 3260 körül volt júli első hetében :D pedig nem szedek semmit a 12ik hét óta csak magnéziumot szedtem 36-ik hétig.
Még a végén te is beelőzöl majd a melegfronttal:)
Szomszédom is reggel megy császárra, pedig 3 hét van köztünk, de ezen röhögtünk, hogy végül lehagy:)

Este apa megígérte,hogy szerelmeskedünk:)hátha... :D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


bree végre megjött párod esze..........hajrá!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bree-HAJRÁ..........,szerintem szombat,vagy vasárnap jön Luca,ha igy lesz,dobj egy fagyit....
Nita Patrik sokat van gép előtt,ha ir Bree ,dobj nekem egy sms-t ha megvan még a számom.....
Dike én is hozzá jártam micsoda véletlen...megszabad kérdeznem hol laksz????????????Normális doki nagyon...

Kép


Kép
 


Köszi Kistörpe.. :D
Nita a zenét is köszi:)
Aranyosak vagytok!
Amint van valami jelzek...de tök csend van és nyugalom..semmi megérzésem nincs...mint akinek hetei vannak még hátra...
Szóval passz....

Puszi jó éjt!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron