Új privát üzeneted érkezett!

Anna neked akartam még, h ma kaptam 1 levelet a Felicitastól, h ha Univeres bébikaját veszel, (hátha van otthon ilyen üveged is )
be kell küldeni a nagyobb méretű Univer emblémát,és küldenek ajándékot:

5 címke: hűtőmágne
10: partedli
30: rágóka
50: rövid ujjú body
100: Ringató könyv



megyek felkelt B, reklamál, üres a has :)

Kép
Kép



Köszi! :D :D

Meglett a szilva hatása. :lol:

Kép
Kép

 
 

Most épp sikítozik a Kishercegem, pár napja felfedezte a lábát, most már egyre jobban húzza magához, be akarná kapni, csak még nem sikerül neki. :D :D

Kép
Kép


Marcsi Köszi aranyosak vagytok.
szoktam mondani nagy az isten állatkertje de pont nekem kell elviselni :twisted:
ma délután már nem cipeltem le csak az esernyő babakocsit Gréti egyből elaludt. aztán sétáltunk egy nagyot de ahogy felértünk utána fel is ébredt . most pont nagy munkában van játszik a rágokájával.
egy másik forumban nagyon dicsérték a láncot remélem jó lesz.

Anna sajnos ez van minden nap van valami.
mig nem költözött ide az öreglány minden okés volt na jó volt egy -két dolog de az nem volt egetverő.Nagyinak jobbulást .
Közben gréti megunta na megyek

KépKép
 


Húú itt már nagyon fúj a szél! :shock: Jön a vihar!!

Le is borította a teraszon a virágokat. :evil:

Kép
Kép


Igen itt is fúj a szél hordja a fa leveleket meg a port a szél.
Gréti is elaludt aztán lehet a vihar maitt már fel kelt és űvőlt most ott hagytam apának mert már elborult az agyam :evil:
ugy utálom a vihart

KépKép
 


na, itt már olyan mintha éjszaka lenne + fúj a szél + szakad az eső

az aszalnivaló szilváimat elfújta a szél :cry: :cry: :roll: :roll:

Andi


Kép

Kép
 


Nálunk hasonló a helyzet,bár most már kezd csendesedni...
Szegény aszalt szilvák... :oops: :lol:

Pankuc megint kidőlt 8 előtt,ennek örömére gondolom holnap megint hajnalban kelünk. :evil:

 
 



Itt is most ért ide a vihar. Fúj a szél de nagyon. Nem semmi.

Remélem esni is fog. Én örültem a melegnek, mert nem szeretek fázni és olyan rossz lesz télen, hogy már 15-kor sötét van :S nem szeretem.

Megyek tv-ni.

Fanni ír iwiwre a képei alá nem tudom, remélem nem velünk van baja :(

Kép

Kép
Vendég
 


Itt is csendesedik, csak az eső esik meg fúj a szél kicsit.

Andi sajnálom a szilváidat. :?

Eszti és Fanni tényleg nagyon el vannak tűnve. :(

Barni is kidőlt negyed 8-kor, de most felkeltettem, Bazsa megfürdette,megetette és már alszik is. :)

Kép
Kép


Sziasztok!

Vagyok,csak nálam minden évben ezek a hetek, nehezek. Sokszor nem is tudom, mitől vagyok depis, de idén aznap, pont belémhasított a tudat, hogy pont 11éve kapott agyvérzést Apum...kedden lesz a halála napja...Addig tutira nem jövök, ilyenkor nem vagyok jó társaság. Sanálom.
Ne nézzetek kattantnak, de nekem 11éve az életemnek lett vége, mert apu volt a pénzkereső is, stb. ráadásul engem is borzasztó dolgok érte, amiket a mai napig próbálok feldolgozni. Szóval ezt csak azért írtam le, hogy ne nézzetek kattantnak, tudom, hogy az élet rendje ez, meg azt is, hogy vannak rosszabb dolgok, de velem akkor nem csak ez történt, de nem fogom leírni, mert nyilvános fórum. Majd, ha egyszer vkit érdekel, talán személyesen...

Na nem is rontom itt a levegőt, megyek.
Vendég
 


Szia Eszti! Sajnálom apudat, csak sejteni tudom, hogy milyen érzések kavarognak Benned ilyenkor.

Én meg gyorsan elszaladtam a boltba, mielőtt a csajok felkelnek, erre mire hazaértem, Laura kiabálja, hogy felkeltette Pannát, aki azóta egyfolytában csak sír. Most az apja ringatja, hátha vissza tudja még altatni.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem is vagyok mérges Laurára :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Szilvi! Nem kell sajnálni a szilvákat, igazából nem volt nagy kedvem az egészhez, csak úgy votlam vele, ha már itt van, akkor miért ne.
Hétfőn meg paradicsomot fogok befőzni, mert annyi van a kertben, hogy nem tudjuk ilyen ütemben enni :)

Miért van az, hogy az én lányom nem akar semmit sem csinálni? Néha-néha beszélget, nem is sikítozik, nem forog még hátról-hasra meg vissza sem. Laura már ilyenkor forgott oda vissza.

Oké, azért csinál valamit: most éppen a lábujját gyömöszöli a szájába, nagyon édes :D :D

(Ezt nem panasznak szántam, hanem csak úgy feltettem a kérdést.)

Andi


Kép

Kép
 


Jó kis zuhi volt tegnap este. kinyitottam az ablakot hogy jöjjön be a levegő erre este 9-kor kezdet el főzni az alattunk lévő öreglány lecsót. :twisted: .
7:30 körül kelt Gréti evett most játszik habár időnként nagyon tud nyuszügni és ahogy néz hátha megszánom.


Eszti Láttam raktál fel képet az iwire aranyosak a csajok .
Együtt érzek veled 23-án volt 7 éve hogy anyukám elment olyan mintha tegnap lett volna :cry:
Utálom a 23-át apukám is 23-án halt meg anyukám születésnapján 11éve. :(
De hagyjuk elég ha nekem vannak szar napjaim mikor eltűnők.

Andi ahogy mondani szokták minden gyerek más és más ütemben fejlődik . látod neked két lánykád van és ők is mások. Nekem is a gyerekek mások kisfiam akár 4 órát is aludt egyfolytában a gréti jó ha alszik 2-órát Jocika éjszaka is evett Gréti pedig már régóta végig alussza az éjszakákat. És még sorolhatnánk

Ki hány órakor fürdet????

KépKép
 


Eszti,sajnálom,hogy rossz passzban vagy és totál átérzem.
Én 13 voltam,amikor apukám meghalt,nekem ő volt a mindenem...anyámmal soha előtte és azóta sem volt olyan kapcsolatom... :cry: De itt erről én se írnék többet...

Andi,Panna totál időben van,nekem több okom lenne aggódni a mozgás miatt,de nem teszem:a gyerekem teljesen egészséges,ha megérik rá,mindent csinálni fog,mint a többiek.Ugyanúgy a tiéd is. :lol: :lol: :lol:
Csak néha nehéz kivárni,amikor az ember tudja,hogy mások gyerkőcei már miket csinálnak... :roll: De ez mindig is így volt és így is lesz,nem tehetünk róla...mert anyák vagyunk... :wink:

 
 


Sziasztok!
Anna, dehogy haragszom! Ne gondolj ilyeneket! :D

Tiszta depi vagyok én is, most inkább nem is mennék bele miért.. :cry:

Bazsu mellett folyton ott kell lenni, már nem elég neki hogy mászik, mindenre fel akar kapaszkodni. Csak akkor tudok gép elé ülni ha alszik, de az se tart sokáig és akkor is inkább mást kéne csinálnom.. Most is szalad az egész ház.. :(
Vendég
 


Bea,nálunk elég korán van fürdés,6 óra körül...pici korától erre van beállva...néha sikerül fél7ig,7ig húzni,de ez ritka...

 
 




Marcsi mi is 6-útán szoktunk fürdeni 6:30 7 körül eszik már annyira tudja tegnap picit később evett mert vacsira meleg szendvicset készítettem.
na megyek mert megunta a játékait annyira látványosan tud szenvedni

Fanny jó hogy jöttél legalább egy kicsit

KépKép
 


Azt hittem,a látványos szenvedés csak az én gyerekem szokása... :roll:
Ha unatkozik,vagy kezd álmos lenni,Panka is nagyon tud küszködni,jajgat,nyög-közben a fél szemét rajtunk tartja,mikor indul el valaki megmenteni őt...és ha valaki elindul felé,rögtön semmi baja,fülig érő szájjal magyaráz...persze ha nem veszem fel,oltári mérgelődésbe kezd...néha olyan vicces...

Ma eléggé megviseli ez az idő,most épp elaludt-de szerintem 10 perc után újra kezdi a nyűglődést... :?
És ilyenkor persze csak kettesben vagyunk itthon mindig...

 
 


Marcsi dehogy nálunk is nagyon megy .
Nekem furi mert kisfiam teljesen más volt gréti igazi hisztis kiscsaj .
aludt 1 órát azóta nézelődőtt evett és most van a katasztrofális kinlodunk .Igen marcsi én is a gyerekekkel vagyok apa dolgozik ma is és holnap is igy 7 napból 7-et megnyertem :D

na tényleg megyek hátha sikerül elaludnia

KépKép
 


Sziasztok

Eszti, Fanni sajnálom, hogy rossz passzban vagytok. :cry: :cry:

Andi ne aggódj az enyém sem forog semerre,csak hátról oldalra, sikítozik, de a lábával még csak most kezdett el haverkodni, próbálja bekapni, de még nem megy. Szerintem a nagy hasa miatt,olyan kis dagi. :lol: :lol:

Bea nálunk a fürdetés időpontja tök változó, van amikor már fél 8-kor, de van hogy csak fél 10-10-kor. :oops:

Mi még nem szenvedünk ma,inkább késő délután jön el,de Barni is tud, csak sír keservesen,sehol/sehogy nem jó neki, főleg mikor már annyira kivan, h nem bír elaludni sem. :?

Megint kelt hajnalban 5 óra 6 perckor, megetettem, visszatettem aludni, és erre elkezdett "énekelni". Azt hittem behalok,olyan cuki volt. De szerencsére hamar visszaaludt. :D

Marcsi h veszed észre, bevált a nyaklánc? Erősen gondolkozom rajta,h nekünk is kéne egy.

Megint szilva-alma volt az ebéd 40 ml,és még 150 ml táp. :shock:

Kép
Kép



Kép
Kép


Szilvi,igazából csak akkor fogom tudni,bevált-e,ha egyszer csak hipp-hopp,ott lesz egy fog a szájában. :lol: :lol: :lol:

Andrissal azt vettük észre,hogy kevésbé nyüzüge és nyugodtabban alszik.De ahogy írtam tegnap,ez lehet véletlen egybeesés is egyelőre... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piki 2010.08.28 13:05-kor.

 
 


Beleolvastam abba,amit linkeltél...durva...de kár lenne tagadni,hogy van benne igazság...mindkét oldalon... :oops: :roll:

 
 



Pankának is van m étvágya!!! :lol: :lol:

Kép
Kép


*ám

Kép
Kép


Na ma olyan nyüzüge volt Nyuszi, hogy rendeltem neki egy láncot én is. Most az apjával sétálnak.

Fanni, Eszti, jó, hogy legalább röviden jelentkeztetek, fel a fejjel, remélem, hamar elvonulnak a felhők! :cry:

Az én lányom meg sztem nem is eszik sokat, egy bébiételt 2 nap eszik meg és utána sem sok tejcsit szipákol. Akkor honnan 8,68? :oops: Már kicsit aggaszt ez a súly :roll:

Marcsi, Te bébiételt nem adsz Pankinak? Csodállak, hogy ilyen szorgalmas vagy, hogy csinálod neki a kaját, először én is elterveztem, aztán az első olyan alkalommal, amikor végigordította a kajacsinálást, feladtam. elég fárasztó volt mosogatni, hámozgatni, vágdosni meg turmixolni, miközben bömbizett nyuszi :twisted: így feladtam. Bár jó drága ez a bébikaja, 200 ft egy üveg, jaj, de milyen finomak, főleg a gyümisek :oops:

Holnap először életemben húslevest fogok főzni :shock: ne ítéljetek el, közel a 30hoz még sosem csináltam, ez mindig olyan anyukámos dolog volt, na majd most :? próbaképpen meghívtam anyósékat :lol: jó-az.nekik alapon :oops:

Kép
 
 


Reni husilevest még én sem csináltam,nekem az túl bonyolult. :oops: Meg amúgy sem tudok és nem is szoktam főzni.
Anyósénak meg jó az?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Esztike is kap belőle? :D
Ehetnek a babók husileveslét ugye? :oops: Ha nincs befűszerezve annyira.

Kép
Kép


Reni,én is adok bébiételt,főleg olyat,amiből nem tudok friss hozzávalót venni,például a sütőtök még ilyen.
Meg Pankának a nagy kedvenc most a Babylove-os banán-alma püré,gabonapehellyel dúsítva,azt is veszegetünk,ha már egyszer ennyire oda van érte. :lol:
Mivel elmúlt 7 hónapos,adtam már neki husis kaját is,az is üveges volt,ilyen mennyiségben nem volt kedvem babrálni vele... :oops:
De azért legtöbbször én főzök neki.Délelőtt mindig alszik valamennyit,akkor szoktam a kajáját összedobni,mindig 2 adagot csinálok,az egyiket megeszi a másik megy a hűtőbe,másnapra.

Szilvi,egy jó húsleves azért elég fűszeres,meg zsíros is...
De ettől független én is kaptam,mikor ilyen idős voltam,mint a gyerekeink most. :oops:

 
 


A tököm tele van ezzel a számítógéppel vagy az oldallal.
Ma akármit és akármennyit írok, mindig elszáll.
Most épp a szomszéd mobilján lógok és onnan jelentkezem.
Remélem, este tudok jönni és visszaolvasni, mert láttam, zajlott az élet :D

Andi


Kép

Kép
 


Kedvesek vagytok! :)

Mutogathatok kicsit?
:oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.30 07:18-kor.
Vendég
 


Fanni!

Ez nem semmit, amit Bazsu produkál. :shock: :shock: :shock:

Én meg benyaltam vmi vírust, azé nem tudtam elküldeni semmit sem.

Este megpróbálok még jönni és visszaolvasni.

Andi


Kép

Kép
 



Én meg x-faktort bámultam,benne volt egy ismerősöm,Panka leendő keresztmamijának az öccse... :oops: :lol:
Szerencsére tovább is jutott(ak). :lol: :lol: :lol:

 
 


Fanni megkönnyeztem az első videót annyira édes a kis Bazsu. Jaj de büszke vagyok rá én is. Nem semmi ahogy mászik :S :S :)

Hogy kell feltenni videót a Youtubra????????????

Én ma kifestettem az egyik ajtót, elég büdi van bent :S :S de sikerült.

Ma a Tescoban is voltunk vettem bodyt Jázminnak.

Amúgy jól vagyunk, én nem vagyok depis azt sem tudom mi az :D Jázminnal 2 hónap volt nehéz hmmmm a hasfájás, nem kívánom senkinek az egész napos sírást, szörnyű volt!! De túléltük ketten.

A cikket hmmmm elég érdekes. Sajnos ez ilyen. Nagy felelősség a gyerek az tuti és életed végéig kell ezt érezni sztem. Amikor felnőttek akkor is szükségük van rád, csak nem úgy és lehet nem mondják, ha mást nem anyagilag :D :D

Fanni amúgy ez egyre rosszabb lesz :S mármint, hogy másznak, akkor nincs időd magadra, utána már mennek...mindig van valami.......

Megyek kezdődik a Film + egy horror.

Puszika

Kép
Vendég
 


Marcsi egyszerre ment, de én lépek :D holnap anyós pajtást köszöntjük fel :P

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi: jó ez a cikk.... elgondolkodtató
Fanni: Bazsu nagyon helyes, ügyes :)

Főzés: én csinálom minden nap Zsocának az ebédet, üvegeset még nem kapott. Ma répa+krupli volt a menzán, ez is ízlett neki :)
Folyadéknak nálunk a tea a sztár, a víz annyira nem jön be neki, de napi egy üveggel azt is kap.
Szilvi ne mond, hogy nem tudsz főzni, majd ha lesz kedved hozzá akkor fogsz rájönni, hogy tudsz. Én 20 éves korom óta vagyok önellátó, és magamnak én se nagyon főztem, mondván nem tudok. Közben pedig lassan kiderült, hogy nem veszek el a konyhában, bár a sütés közelebb áll hozzám.

Zsuzsi

Kép
 



Sziasztok!

Én is minden nap főzök Jázminnak, nagyon szépen eszik. Tegnap tököt evett krumplival, ma őszibarack lesz a menü.
Vettem neki külön egy kis lábost amiben csak az Ő kajája van :)

Üveges kaját alig vettem neki, max. sütőtök meg ilyenek ami még nincs, de zöldbabot is burgonyával adtam neki. Sajnálok kiadni érte 200 FT-ot, mert két nap alatt sem eszi meg és megy a kukába. Nagyon nem szereti az üveges kaját. Én ivólevet szoktam neki venni inkább, azt nagyon szereti, most is vettem neki sárgabarackosat.

Húslevest én már csináltam, csirkehúst. Nekem az a mániám, hogy külön vegetás vízben főzzem meg és amikor puha a hús átteszem a leveses lábosba. Nem szeretem amúgy, mert olyan zavaros a víz. :S


Kép
Vendég
 


Szilvi!

Nekem gréti nem bírná ki hogy 8-kor fürcsizen már igy szokta meg és ha fürcsi útán nem kap egyből enni hát akkor jön a balhé.
Tegnap délután apa haza jött melóból és kimentünk az auchanba pár dolgot venni .Nem nagyon volt semmi jó baba ruha egy fürdőruhát viszont találtam nagyon édes remélem jó lesz jövőre grétire
Meg vettünk egy mosogépet még nincs 3 éve garanciás és hát hívtunk szerelőt mert nem melegiti a vizet majd kedden jön megnézni de már látatlanba megmondta hogy ha a fűtőszál romlott el az 12 ezer ft lesz . Ugy hogy garancia van rajta + még 4 évet vettünk rá .Közben meg megkérdeztük az auchanba és mondták hogy ingyen kell kicserélniük.Hát kiváncsi leszek mit mond a szerelő max megyünk fogyasztó védelemhez.
ja közben tegnap még anyósék is beálitottak megkaptam a szüli napi tortám előre. Elaltattam Grétit kiváncsi vagyok meddig fog aludni .

Húsi leves az fincsi
na lépek

Hol vagytok???

KépKép
 


Mi délelőtt sétáltunk egy hatalmasat,aztán főztünk Pankával. :lol:
De úgy látom,mindenki elfoglalt...
Megyek én is Forma1-et nézni,amíg alszik a törpi... :oops: :D

 
 



Marcsi én egész nap vagyok, de csak olvasó üzemmódban.
Egyszerű nincs kedvem írni és Laura ma elviselhetetlenül rossz volt, és egész nap vele veszekedtem és kiabáltam, úgyhogy inkább nem akartam itt rontani a levegőt.

Andi


Kép

Kép
 


Lassan én is jövök, csak most sül a sütőben életünk első fahéjas keksze,amit együtt csináltunk Bazsával. :D Kíváncsi leszek.

Megfürdetem Barut és jövök. :wink:

Kép
Kép


Szilvi! Biztos, fini lesz a süti, az illatát már ide érzem :P :D

Én is most fektettem le a két lányt, de teljesen tropa vagyok a mai naptól, pedig csinálni nem csináltam semmi extrát, csak elég volt a két gyerek mára. Ráadásul egyik sem aludt egész nap sokat, szerinetm ezért vagyok olyan, mint a felmosórongy :(

Holnap maratoni dokizásunk lesz: most jön vissza a gyerekorvos szabiról, el tudom képzelni, mennyien lesznek. De el kell mennünk Pannának az oltásai miatt, és Laurának kell az igazolás az ovihoz, hogy mehet.
Még reggelig megálmodom, hogy menjünk-e oda a rendelés elejére és várjunk ott egy csomót, vagy menjünk később és talán hamarabb sikerül végezni? De itt meg benne van, hogy nem kerülünk sorra, Pannával meg a rendes rendelésre nem akarok menni.

Andi


Kép

Kép
 


Húúúúúúúúúúúhhhhhhhhhhhhh :!: :!: :!: :!: :!: LAPTETŐ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Andi


Kép

Kép
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron