Új privát üzeneted érkezett!

Hát én is azon leszek,hogy inkább csinálják meg....

Már van egy nagy fiam,vele nem volt ilyen gond,akkor talán nem is foglalkoztak ezzel annyira..
De ha meg lehet előzni az esetleges bajt,miért ne tegyük??? :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!

Teljesen igazad van :wink: :wink: Én amúgy a 2008-ban lemaradtunk de 2009-ben tuti szülünk topikba (ha jól iratam a címet :wink: ) irogatok, ha van kedved és szeretnél csatlakozhatsz hozzánk és az aki akar :wink:

Kép
Kép
 


nyugodatn csatlakozon :wink: (bocsi lemaradt :oops: )

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok


Andus azt nem tudod véletlenül ha netán az orvos nem akarja megcsinálni az amniot ,én akkor is bejelentkezhetek a MÁV kórházba vagy a SOTe-ra???
Lehet hülye kérdés....én szeretném megcsinálnatni,de nem tudom a mostani orvosom hogy dönt.
34 vagyok, márciusra vagyok kiirva és májusba töltöm a 35-öt.
Én nyugodtabb lennék ha meg lenne csinálva.

Előre is köszi

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Szia Törpiri!

Tudom nem engem kérdeztél, de szerintem a SOTE-n megcsinálják ha akarod csak lehet hogy kell a dokidtól beutaló vagy javaslat. Nekem megcsinálták volna ott, de igaz én megcsináltattam előtte az integrált tesztett és az alapján a orvosom is javasolta. Bocsi én csak ennyit tudok hozzászólni :wink: (De én nem ott csináltattam)

Kép
Kép
 


Sziasztok!
A MÁV Kh-ban a Hajdú Krisztina dr-nőt ajánlom, nagyon kedves, korrek, ügyes lelkiismeretes!
Egyébként az Istenheyi klinikán ismertem meg őt, ahol magánrendelése van. Szerintem Törpiri - ha anyagilag megengedheted magadnak - a Te eseted az amikor érdemes megcsinálni a négyes tesztet.

Genetikára, ill. genetikai UH-ra is (OEP finanszírozottra) a háziorvos is adhat beutalót.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok

Törpiri, én is úgy mentem a Máv-ba (ÁEK), hogy nem volt beutalóm, semmi sem. Igaz előtte felhívtam a Hajdú doktornőt, hogy szeretném, ha megnézne. Állítólag anyai aggodalomra hivatkozva megcsinálják 35 év alatt is. A Sotén számolj vele, hogy minimum 2 hét, mire időpontot adnak. A Mávban én csak bementem egy kedd délben, négyen voltak előttem, megnézett a doktornő, és fél 2-kor már meg is csinálták.

Üdv. Andi


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem?
Debrecenben voltam 3 hete amniocentézisen és még nem
küldtek eredményt.Nagyon aggódom.
Valakinek csináltak Debrecenben Ac-ist?Mikorra kapott eredményt,mert nekem szűk 3 hetet igértek.Köszi szépen.
 


Mimi, ugyan én nem Debrecenben voltam, de ne aggódj, örülj neki, hogy nincs még eredményed.
Ha baj van, akkor kb 10 napon belül telefonon értesítenek, szerintem mindenhol, helytől függetlenül.
Ha jó az eredményed, akkor kapod meg postán, 3-4 hét múlva. Szóval ha két hét után nincs híred, az jó hír, nekem a dokim is ezt mondta :)

Üdv. Andi


Kép

Kép
 
 


Sziaszok, 39 éves vagyok és pénteken voltam kombinált teszten aminek pozitív lett az eredménye. Az UH negatív, de az össz eredmény mégis pozitív :cry: így choironbiposziát javasoltak, ami hétfőn lesz. Olvasgattam korábbi tapasztalatokat, akiknél ilyejtő eredmény volt, majd megnyutató végkifejlet, megköszönném ha írnátok, kicsit megijedtem. Második baba, de 18 évet vártam rá!!!!
 


Szija Barack!
Először is nyugodj meg!Tudom könnyű ezt mondani....
Nem tudsz elmenni az Istenhegyi Géndiagnosztikai központba?
Nekem a korom miatt akartak azonnal hasba szurni(36)aztán mire eljutottam az I.sz. Női Klinikára...ott már a 6 elvetélt babára fogták az amnio-t! -pedig minden értékem jó volt!!!
....az Istenhegyin Dr.Hajdú Krisztina egy nagyon profi genetikus aki az Uh-ot csinálja,genetikai tanácsadással egybekötve(4d-s Uh-ot is készít ilyenkor)-na a lényeg engem Ő nyugtatott meg 100%-ra,hogy egészséges a kicsi fiam....nem is megyek amnio-ra!
A tesztek akkor is tévesek lehetnek,ha korán-későn veszik le a vért!Egy nagyon kedves barátnőmnek rossz lett a kombinált és az Afp is és doktornő megvizsgálta,nem lett amnio-ja és egy szép egészséges kisfiút szült tavaly!
Ne keseredj el,menj el ide,ha van rá lehetőséged....ha kell elérhetőség szólj!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


szia kandi, ott voltam, ott csinálták a kombinált tesztet, és ott fogják a biopsziát is holnap, a Bátorfi doktor és a Hajdú Krisztina, tehát legalább jó kezekben vagyunk
 


Kedves Barack!
Ma nagyon sokat gondolok Rátok!
Tényleg a legjobb kezekben vagytok akkor!!!
Majd jelentkezz a jóhírekkel!
Ölellek:Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Kandi!

Túl vagyunk rajta!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom az Istenhegyit, Hajdu Krisztina és Bátorfi doktor úr csinálta. Nagyon kedvesek voltak, mindent magyaráztak. Nem mondom, hogy nem fájt, a szúrást alig éreztem, a boholy vétel volt kicsit kellemetlen

Közben végig figyeltem kisbarackot, de ügyesen elhúzódott egy védett "sarokba", és nagyon ügyes kis babóca volt!!!!


A végén integetett

Ismét mértek mindent.

Pénteken crl 53,5 ma 59,5

nyaki redő 1,9 ma 1,6!!!!! (3x ellenőrizte le a Hajdu doktornő)

pénteken eredetileg 12w3d lettem volna, de a pénteki mérés alapján 11w3d mondták, mára ez 12w1d lett.

Szóval az UH alapján azt mondták a vizsgálat végén, hogy nem várnak rossz eredményt!!!!!

most várakozunk, csütörtök/péntek amikorra ígérték, hogy telefonálnak.

Köszönjük, hogy gondoltál ránk!
 


De jó-de jó!
Örülök,hogy túl vagytok rajta!
Persze,hogy tökéletes lesz Kisbarack eredménye!!!
Mg és pihi ezerrel!!!
Írj majd,ha hívtak!
Ha doktornő azt mondta,akkor az úgy is van!!!!
Ügyik voltatok!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Nem :( bár alig várom, de minden telefoncsörgésre görcsbe ugrik a gyomrom, aranyos vagy, hogy érdeklődsz! köszönöm
 



TELEFONÁLTAK, ÉS MINDEN RENDBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SEMMILYEN RENDELLENESSÉGET NEM TALÁLTAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KICSILÁNY A KISBARACK

KÖSZÖNÖM A SZURKOLÁST!!!!!!!!

:P :P :P
 


Na végre,már nagyon izgultam...fél óránként lestem,hogy írsz!!!
Na ugye.... tud ez a doktornő,megmondta,hogy teljesen egészséges "Kisbarackod"!-és csodás,hogy tudjátok,hogy kiscsajszi bujkál a pocidban!!!
Nagyon örülök!!!!
-de majd tudósíts a fejleményekről....sőt,majd házasítjuk "Kisbarackot"az Én Belcsimmel!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Barack!

Én is szeretném megcsináltatni a biopsziát.
Azt szeretném kérdezni, (vagy aki tudja), hogy onnantól kezdve, hogy felhívom az Istenhegyit és kérek időpontot, hányszor kellett menni, mire megcsinálják a mintavételt és az egész procedúra mekkora összeget tesz ki?

Én is nagyon sok jót hallottam Hajdú doktornőről és szeretném ha Ő csinálná.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


pókica, írtam neked tegnap privit a témában, megkaptad?

url=http://babafalva.hu]Kép
 


Szija Barack!
Hogy vagytok,látom van vonalzód is már!!!???Kicsilány Barackod?
Ha lesz kicsi időd írj pár sort!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Kandi,

Hiába állítottam be, hogy küldjön emilt a rendszer ha írnak ebben a fórumban, persze nem kapok, így csak most látom, hogy írtál. Aranyos tőled köszönöm!

Jó vagyok/vagyunk! Mocorog a kisasszony rendesen:-) mostanáig minden leletem jó, AFP, terheléses, stb. szombaton megyek a Praxisba Hajdú Krisztához a 18 hetes UH-ra ezt már nagyon várom! Remélem mindent rendben talál!

Nagyon szépek a gyermekeid nevei a Nátán is és a KicsiCsoda és nagyon kedves!!!!

És te hogy vagy?

url=http://babafalva.hu]Kép
 


Szija!
Nem baj,lényeg,hogy most írsz!
Na meg szupi,hogy jól vagytok!
KicsiCsoda...a fogantatása miatt....de a Belián nevet fogja kapni....ha már a bátyus neve se hétköznapi...
Méhszáj polipom kiújult,így már ez miatt véreztem 3x-----ha lesz még,akkor valószínű ambulánsan meg műtik....egyenlőre lekezelték és most okés minden,de többet kell feküdnöm sajna!

Elárulod Nekem,hogy a Praxisban ugyan az lesz,mintha az Istenhegyire mennél?-árban mennyivel olcsóbb?Filózok,hova menjek!-na meg az ár se mindegy!Van honlapjuk?

Jó pocaknövesztést kívánok!!!
Nálatok nevek vannak már?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia,

Megjöttünk a Praxisból az UH-ról.

Minden a legnagyobb rendben, végig számolta Hajdú doktornő az összes ujjacskáját a kezén, lábán, teljes a leltár:-), gyomor, szív vese is rendben.

Méretek:

BPD: 4.31

súlya: 205 gr

14.95 cm nagyok vagyunk már!!!!

mosolygott, és bújkált a lepény mögé, és tartjuk a korunkat is:-))

Szóval úgy tűnik a nehezén túl vagyunk, nem kell sehova sem menjek már, az alap vizsgálatokon túl. Sajna csak DVD készült, és papírkép, megpróbálom azt lefotózni is feltenni.


Ez egy genetikai UH szűrés 12.000 Ft, de itt a babaneten ha regisztrálsz hozzájuk 1.000 FT a kedvezmény. A lényeg, hogy Hajdú doktornőhöz menj!

web: http://www.ultrahang.com/vizsgalat.html

Homeopátiás szereket nem próbáltál a vérzésre?

Nálunk a Noa nevet kapta a kicsilány.

Szép Napot neked/nektek!

url=http://babafalva.hu]Kép
 


Szija!

Nagyon nagy gratula!Tökéletes méretek és nagyon szép neve lett a pici lánykádnak!
Köszike az infót....akkor 11.000.- ....akkor spóroltál 3.000.- mintha az Istenhegyire mentél volna....és tök ugyan az a vizsgálat volt....néha át-át kapcsolt 3D-re...kb. 20-30perc?
Szerintem Én is ide megyek,nem mindegy az a kis pénz spórolás....nekem amúgy is a doktornő a lényeg!
Tudsz képeket kiszedni a felvételről....ha érdekel,férjem megkérdezem....egy betűt kell leütni és azt a képet kiveszi neked a felvételről...stb.
Kopp-kopp-kopp nem vérzek,akkor le lett kezelve,lassítottam a tempón...remélem csak szülésnél kell megcsinálnia polipot!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!

Mit takar a csoda a fogantatásnál? én 18 évet vártam a babámra, decemberben azt mondta az orvos kevesebb mint 5% az esélye, hogy babám lehessen, januárban már pozitív volt a teszt..... csoda:-))

kb. 10 perc a genetikai UH, AFP lelet kell hozzá, az Istenhegyin hosszabb, ha kicsit moziznál is, akkor menj a Győrfi Doktorhoz, akiről szintén nagyon jókat mondanak (a dokim is ajánlja), és híresen jó képeket is csinál amellett, hogy jó szonográfus!

Megköszönöm, ha elárulod, hogy lehet képet kinyerni a DVD-ről. íme a lányom első mosolya:-)

url=http://babafalva.hu]Kép
 


Szija!
Csoda:-Nati is inszemes baba 3-as ikerből született....a két tesóján kívül még 4 babát,vagyis összesen 6babát vetéltem....vagyis a Nati Nekünk a NagyCsoda most már!Majd az elmúlt 10évben mindent megpróbáltunk,de közelébe sem kerültem annak,hogy lehessen kistesó (PCOs vagyok,hormon zavar,2-es tipusu diab. gyógyszert szedtem 3évig,több műtétem volt petefészek drilling miatt,most 2éve volt az utolsó műtétem méhszáj polip miatt és ismét petefészek drilling volt....amikor is a dokim azt mondta,mindkét petefészkem gáz,abszolut nem volt peteérésem-még gyógyszer hatására sem) és be is töltöttem a 35-öt,majd a 36-ot...teljesen lemondtunk mindenről,beletörődtünk....és akkor tavaly decemberben,minden tünet-előjel stb. nélkül köszöntött be hozzánk....a KicsiCsodánk!Először azt hittem agybeteg vagyok....mert 10éve nem láttam pozitív tesztet...és a férjemnek is csak a 7.teszt után mertem elmondani...aki nem hitte persze el...Nati ugyan úgy reagált,mint az apja...
Szóval ezért ez a név!!!

DVD-ről pedig úgy tudtok képet kiszedni......
BSplayer-rel kell lejátszani(ha nincs a gépeteken...neten le tudjátok tölteni)....na és ha ezen keresztül játszod le...jobb gomb klikk és kiírja,hogy melyik betűvel,gombbal lehet kockát kivágni...na és ezeket a képeket beteszi abba a mappába,amit megadtok neki.....ha akarjátok 1-2mp-enként kiszedhettek képkockákat!!!!
Remélem nem voltam nagyon bonyolult!!!

Mi csak mozizni mennénk ,de azért jó lenne a doktornővel ismét talizni,annyira megnyugtató!Győrfi doktor úr, tanárom volt anno az E.ü. suliban!!!Szülészetet tanított....imádtam!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok,

Jó régen nem járt erre senki, de azért megpróbálkozok, egy kis segítségre lenne szükségem.
A történetem:

Pénteken nem kaptam kódot a kombi teszthez ezért felhívtam őket még aznap ,ahol azt mondták, hogy azért nem küldtek és nem is fognak mert egyenesen a dokimnál fog landolni az eredmény hétfő reggel, ugyanis baromi szar lett a down arányszámon. (az edwards az ok).
Szóval 1:70-hez lett ami iszonyatosan rossz eredmény, persze az uh-on minden rendben volt. Tarkóredő 2,1 volt, de mivel nagyobb a baba és a redő is nő a babával együtt ez jó eredmény, főleg, hogy a határ 3, orrcsontja is ábrázolódott.

Mondanom sem kell, hogy végigbőgtem az egész délutánt és éjszakát, elolvastam mindent a neten. Beszéltem dokimmal is, aki hétfőn ad beutalót Pestre genetikai uh-ra, és megcsináltatom az amnio-t a 16. héten, ami 100% eredményt ad.

Még aznap bepofátlankodtam a Genesisbe 4D-re, tegnap 3-ra kaptam időpontot, mert a szülésznőm mondta, hogy ilyen pocsék eredménynél kellene hogy látszódjon valami az uh-on. Nagyon rendik voltak, rögtön adtak időpontot, szívesen fogadtak és nyugtatgattak a telefonban is.
Ja és a szülésznőm mondta, hogy nem egy kismamája kapott ilyen pocsék eredményt és mégis a genetika jó lett. Ennyit a kombi tesztről, ha még egyszer kezdeném meg sem csináltatnám.

Szóval megjártuk Pestet ebben a szakadó hóban, azt hittem haza sem érünk.

45 perces alapos uh és többszöri mérés után azt mondta a szonográfus csaj, hogy semmilyen down kórra utaló jelet nem lát a babán. Megvolt a nózija, a tarkóredő is ok ,ujjpercek is rendben vannak. Ez jó, egy kicsit nyugodtabb vagyok, de ettől függetlenül mindenképpen el fogok menni genetikára és megcsináltatom az amniot, mert nagyon sok más rendellenesség van amit az uh nem mutat ki.

A beutaló az I.sz Női klinikára fog szólni a Baross utcába, de sok helyen olvastam, hogy Hajdú Krisztinát kellene keresnem aki az Istenhegyi géndiagnosztikán dolgozik- Állítólag van ott magánrendelése. Tudnátok nekem abban segíteni, hogy egyrészt hogy megy ennek a folyamata, és hogy mennyibe kerülne. (ez lehet priviben is)

Az eredmények amúgy

PAPP-A 0,41 MoM
Szabad B-hCG 1,9 MoM
Redő 1,32 MoM

A kombi tesztes lapon az van, hogy az eredmények 0,5-2 MoM között ok, nekem csak a PAPP-A lóg ki egy kicsit. Akkor hogy hozhattak ki ennyire rossz eredményt (1:70). Amúgy 35,5 éves vagyok.

Előre is köszi a segítséget.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Van valakinek tapasztalata ikrekkel valo chorionbiopsziaval vagy amnioval?

Bar regota nem irt ide senki, de hatha segit ebben valaki!!!

Ugy hallottam, a veteles veszelye sokkal magasabb... Ismertek valakit, aki amnio vagy cb miatt vetelt?

Koszi
zsebibabak
 


sziasztok!
nekem is ugyanaz a kérdésem, mint Zsebibabak-nak.
Jövő szerdán megyek magzatvízvételre a SOTE I-re ikrekkel és eléggé tartok tőle.
Addig is vissszaolvasgatok...

Maccs


Sziasztok

Bár nem ikrekkel, de áprilisban volt Chorion biopsziám- Eléggé utána néztem.

A kockázat az elvetélésre 1 % az aminonál, kicsit több a chorionnál, de elvileg csak amiatt nagyobb a kockázat, hogy azt hamarabb csinálják 10-12 héten és ott egyébként is többen elvetélnek.
Ikreseknék ennek a duplája a vetélés kockázata.
Így akkor érdemes megcsináltatni, ha 2 százaláknál nagyobb az esélye arra hogy valami baj van.
Elvileg, ha betartod az utasításokat akkor nem FOGSZ elvetélni, hacsak nem beteg a baba. DE azokat tényleg be kell tartani, minimum 1 hét pihi. Kímélő életmód. Nem kell azért feküdni folyamatosan, bár pár napig nem árt.
Nekem az Istenhegyin csinálták és azt mondták, hogy nyugodtan vegyek be Nospát ha görcsölök, mert azt mindenképpen el kell mulasztani, mert a görccsel nő a vetélés esélye.
Egyébként 1-2 szer vettem be, mert nem volt olyan vészes, meg azért 2 hét múlva bementem kórházba, hogy görcsölök, de semmi baj nem volt. Inkább csak paráztam.

Üdv.
Csikken

KépKép
Kép
 
 


Kedves Csikken!

Koszi az alapos valaszt. En sem tudok most sokkal okosabbat irni, csak a tapasztalataimat. A kombinalt tesztet ket helyen is megcsinaltak (a korhazamban es az Istenhegyin), es eleg jo lett (ezrelek alatti esely, ami az en koromban mar nagyon jo), igy az Istenhegyin a dokesz azt javasolta, hogy szerinte nem szabadna megkockaztatni a genetikai vizsgalatot, hisz kb. 2% vetelesi esely all egy ezrelek down-szindroma kockazattal szemben.

Azert nem ertem en ezeket a kockazat-szamokat. Ha a kombinalt teszt ikreknel csak a Downos esetek 85%-at szuri ki, hogy lehet ezrelek alatt a kockazatom...?

Hozzatok meg egy kerdesem van: hallottatok olyant, hogy a kombinalt teszt nagyon jo lett, es megis Downos lett a baba?

Koszi
zsebibabak
 


Sziasztok! Szerdán megcsinálták az amniot az ikreimmel. :shock: Rémálom volt :shock: , sokat kínlódtak, hogy most akkor hol szúrjanak :( , hol vannak a babácskák stb.
Első bökés még hagyján, akár ha ott vége, akkor azt mondom "nem vészes az egész". Második szúrás rossz helyre ment, nagyon fájt, de ne kérdezzétek hogy akkor hová szúrtak??!!! Újból szúrtak, az is fájt.... Azóta pihizek, hála semmi vész, remélem így is marad. Eeredmény 4 hét, de majd ha megyek a dokimhoz legközelebb, megkérem kérdezzen rá...
Sok sikert :!: :!: :!: aki még előtte áll!!!!!

Maccs


Sziasztok

Zsebibabák, hát ha nem mondták hogy kellene én nem csináltatnám meg. Nekem 1 :140 hez lett az eredményem és azért az 29 évesen elég gáz.

Szerintem ne csináltasd meg, persze előfordulhat a downos baba negatív eredménnyel is, de elég kicsi a valószínűsége, főleg ha a többi tényező is jó volt. Értem ezalatt, volt orrcsont látható a 12. héten, normális volt a tarkóredő.
Ha ez mind jó volt akkor ne csináltasd meg, mert nem éri meg. 2 % azért nem kevés.

Vörösmacska, drukkolok, hogy minden rendben legyen. Elég rossz lehetett...

Csikken

KépKép
Kép
 
 


Kosz, Csikken, a biztatast... Vegul Te megcsinaltattad az 1:140nel vagy nem?

Vorosmacska, Neked miert kellett amnioznod? Mindenkepp ird meg az eredmenyt!!! Drukkolunk. Mindenesetre a tapasztalatod kicsit megerosit abban, hogy jobb, hogy nem alltam neki, bar meg az AFP es a genetikai UH eredmenyei beleszolhatnak a dologba...

zsebibabak
 


Zsebibabak, én a tanácsadásra az alábbiak miatt kerültem:
korom 36, lombik+ICSI.
Aztán utána derült ki, hogy az AFP-m is alacsony lett (1,33 két gyerekkel), de ezzel már senki nem foglalkozott.
A genetikai tanácsadáson azt mondták a korom éppen határeset, az UH tökéletes, így ők nem erőltetik, döntsem el. A vetélésem esélye 1%, ugyanannyi, mint az, hogy bármelyik babám beteg.
Én mellette döntöttem, de nem volt kellemes az tuti. :roll:
Eredeményig még másfél hét, de jövő héten megyek a klinikára az orvosomhoz, majd rákérdezek.

Maccs


Sziasztok

Zsebibabak, megcsináltattam, de nem az amniot hanem a chorionbiopsziát.
Orvosom azt mondta csináltassam meg, de nem is gondolkodtam rajta mert nem akartam a terhességet végigparázni.

Csikken

KépKép
Kép
 
 


Ma megkaptam az amnio eredményét, mindketten egészségesek és két kisfiú :!: :!: :!: :!:

Maccs


Sziasztok!
Gratulálok a jó eredményekhez!Én még előtte állok,és nagyon félek!Aki mostanában volt az Istenhegyi Géndiagnosztikába Dr.Hajdú Krisztinához írna néhány infót a chorion mintavételről.A recepción kell hozzá időpontot kérni,mennyi idő múlva adnak?Mennyibe kerül?
Előre is köszönöm!
lili72
 
 


Azért tudatom, hogy a két fiú helyett 1 fiam és 1 lányom lesz. :roll: :D

Maccs


Sziasztok!
Én is készülök a CVS-re, és nem annyira a beavatkozástól tartok, mint az eredménytől!
Vörösmacska mi történt a két hónap alatt, hogy a két kisfiúból egy fiú meg egy lány lett?
 


Valószinűleg egy burokból vettek mintát. Egyébként majd 2 hónap kórházi lét után 31+5-re szeptember 28-án megszülettek a drágáim, Balázs és Kitti.

Maccs


Kedves vörösmacska!
Gratulálok a két kis babátokhoz! Remélem minden rendben van nálatok!
Gyarapodjatok egészségben, és kitartást!
Üdv Csilla.
 


A kislányom Edwards szindrómás kromoszóma rendellenességgel született, kisfiam egészséges. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Maccs


Sziasztok. Nem tudja valaki Dr.Hajdú Krisztina mobilszámát? Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm.
fhkp
Budapest XXII. kerület
 
 


Vörösmacska,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Sajnálom.
Csak azt nem értem, hogy ha az amnio negatív lett, akkor hogy lehetett szegényke edwards-os? Akkor ezek szerint ez sem 100%. :oops: :oops: :oops: 4. babámnál engem is böktek és ha lesz még egy, akkor is fognak, de ezek után hogy bízzak az eredményben? :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, ne aggódj, az eredményben megbízhatsz, de a Maccs esetében ikerterhesség volt, és a mintát az egészséges kisfiú burkából vették le mindkét esetben. Ezért tévedtek.
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Szia!

Ha csak annyit mondasz a dokinak, hogy volt már genetikai beteg (pl. Down) egyeneságon, akkor nem fog nemet mondani!

V.
virnya
Pilisvörösvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: