Új privát üzeneted érkezett!

Akkor én ezennel megnyitom ezt a topicot,minden babonától mentesen :)
Péntek óta tudom hogy jön a kistesó!
Utsó mensim nov 26-án volt!
A céldátumom elvileg 2011.09.02. 8)

gyertek kismamik gyülekezzünk!

Kép
Kép
 
 


Niki :) Gratulálok Nektek, de jó, de jó, de jó :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


:) köszi panndi, látod szaporodik a 2009 májusi fórum :)

Kép
Kép
 
 

 
 

Nagyon helyes :) Főleg, hogy tudom, Ti már régóta szerettetek volna. Zsófi is szeptemberi, jó kis hónap :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


remélem azért csak beesik valaki a napokban! Nehogymár egyedül kelljen lennem :)

BOLDOG KARÁCSONYT!!!!

Kép
Kép
 
 


Szia Niki/Sziasztok!

Én is itt vagyok... :oops: :)

Bár eredetileg nem szerettem volna csatlakozni, amíg nem jártam dokinál, de én sem vagyok babonás, úgyhogy mégis itt vagyok. :)

Én tegnap óta tudom, hogy jön a kistesó.
Utolsó mensim november 25-én volt.
A céldátumom: 2010.09.01.

Boldog karácsony kívánok mindenkinek!

Linda
Kép
Kép
 


jajj linda dejó hogy jössz,azt hittem egyedül kell majd lennem :)
mondjuk igaz mégcsak most kerülnek sorra a tesztek, mi nagyon az elején vagyunk!!!

gratulálok! és látom neked is 2 gyerkőc,kis korkülönbség, juhéjj!

Kép
Kép
 
 


lindi mizujs?
sehol senki???
pedig már virítanak azok a tesztek szerintem :)

én felhívtama dokimat, örült :) 01.05. 16:00 ra megyek hozzá! 8)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék. :) Én lombikos kismami vagyok, így nálunk vérvétel volt. Szép magas hcg szintet produkáltam. Jövő hét kedden kell visszamenni UH-ra, hogy kiderüljön hány baba van.
Nálunk még nincs baba, de már nagyon vártuk, hogy legyen.

 


Niki, köszi, jól vagyok, csak elég fáradt, mert mostanában Boglárka éjszaka nem igazán akar aludni... :(

Biztos nemsokára csatlakoznak hozzánk többen is, még nagyon az elején vagyunk. :wink:

A napokban én is felhívom a dokimat, csak túl korán nem szeretnék menni, csak amikor már biztos van szívhang. :)

Majd számolj be mi volt a dokinál!

Mara, üdv közöttünk! :)

Linda
Kép
Kép
 


Mara, jupppppi dejo, lehet ikrek? vagy 3 as ikrek... 8) :wink:

lindi ,Lili is min 3szor kel inni... :roll: rohadt faradt vagyok,napkozben allva elalszom

en is 7.heten akartam menni,de a doki azt mondta hogy elobb is akar latni hogy tudjuk jo helyen van...alaposka a draga 8)

Kép
Kép
 
 


Niki: Csak két embriót ültettek vissza, így a maximális létszám odapent 2 :)

 


Mara, te is írj majd, hogy mit mondtak kedden!

Ma csináltam még egy tesztet(mert 2 darabosat vettem), természetesen itt is azonnal kijött a két csík. :)

Felhívtam a dokimat, január 13-ára kaptam időpontot.

Linda
Kép
Kép
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!
Kép

 


Én is boldog új évet kívánok mindkettőtöknek! :)

Linda
Kép
Kép
 


BUÉK LÁNYOK,babák,pocakok!
remélem jövöre szépen megszaporodunk!

Kép
Kép
 
 


nem hiszem el hogy senki nem tesztelt pozit 1jén reggel!!! :(
gyertek már! :)

Kép
Kép
 
 


Niki: Ne türelmetlenkedj! Sok a babonás.... és a dokik se dolgoztak az ünnepek alatt... :)

 


ok Mara :oops: de olyan jó lenne már dumcsizni...

de akkor tőletek kérdem: tünetek????

Kép
Kép
 
 


Niki: Ezt már én is akartam kérdezni... :) De én olyan kis zöldfülű vagyok hozzátok képest, hogy nem is mertem.... :oops:

Én olyan vagyok mint egy lufi, ami ráadásul még szelel is itt-ott... Ez a legzavaróbb... persze van bővebb hüvelyváladék, meg érzékeny mell is... de szerintem nálam a tünetek egy részét a sok hormon váltja ki, amit a kezelés alatt belémnyomtak, meg még nyomnak is...
Jajj úgy várom már a holnapot.

És ha már így rákérdeztél... nálad mi újság???

 


Nekem egyelőre nem igazán van tünetem, csak a puffadás. :)

Linda
Kép
Kép
 


Ma voltam dokinál. Egy 7 mm-es petezsákot talált. :)
Legközelebb 2 hét múlva kell mennem a kórházba szívhangot nézni és akkor már átadnak terhesgondozásra.
Úgyhogy most nekiállhatok dokit keresni... :)

 


Mara akkor 1 baba van?ugye

én nagyon gátzul vagyok
egész nap émelygek,ennék de ha kajára nézek hánynom kell,szuperfasza! Lilinél semmi ilyen nem volt :(

Kép
Kép
 
 


Niki: Ez nem hangzik túl jól. Banánturmix? Abban van kálcium meg tápanyag is bőven!

Igen, egy petezsák van. A másik embrió valószínűleg felszívódott. :( De mi nagyon örülükn ám! Reméljük minden rendben lesz vele. Izgalommal várjuk, hogy két hét mulva dobogjon a kicsi szíve. :)

 


hát igen Mara, joghurton banánon és vizen élek..
holnap 4 kor doki!!!! szorítsatok! 8)

Kép
Kép
 
 


Niki: Szorítok! ;)

 


Mara, örülök, hogy minden rendben. :)

Niki, jelentkezz holnap, hogy mi volt a dokinál!

Linda
Kép
Kép
 


8) 3mm-es embrió dobogó szívvel!!!! :D

Kép
Kép
 
 


Niki: Akkor most már joggal gratulálhatunk! :D Boldog babavárást! :lol:

 


Niki, gratulálok! :)

Nekem még egy hetet kell várnom a megerősítésre.

Linda
Kép
Kép
 


Linda, Niki: Uhhh... Én nem tudom, hogy fogom kibírni ezt a két hetet.... azért a szívhang már egész megnyugtató lenne számomra. Lombikos babáknál nagyobb a vetélés veszélye.... nem is engednek dolgozni, úgyhogy itthon agyalhatok... na de csak nézzük pozitívan a dolgokat. Minden rendben lesz! :)

 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok,ha lehet......
Teljesen új vagyok a babaneten.
Utolsó menstruációm:dec 5.
Lenne egy kérdésem:Nagyon fáj a hasam,görcsszerû.Ha beveszek magnéziumot,egy kicsit jobb.Van valakinek hasonló tünete?
Biztos ez nem jó,mert az elõzõ terhességemnél is volt,és lepényleválás lett belõle.Ezért izgulok egy kicsit.
Az orvoshoz hétfõre kaptam idõpontot.
Emese
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Igaz hogy augusztus végére dobta a kalkulátor a szülés várható idejét de könnyen lehet hogy szeptemberi lesz mint a bátyusa :D
Így ha nem gond szeretnélek titeket is követni!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Sziasztok! De jó, hogy jöttetek, így legalább már nem hárman szórakoztatjuk egymást!

Emese: Én a helyedben lehet, hogy bemennék az ügyeletre.... legalább, hogy megnyugodjak. A "szakirodalom" szerint nem ritka a menstruáció szerű görcs. Nekem inkább csak feszít, meg húzódik a hasam. Szerintem, ha tudsz pihenj, esetleg ha megoldható feküdj minél többet. Ha a magnézium segít, akkor szedd! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

GG: Képzeld a szomszédom kisfia is Milán. Nagyon szép név!

 


Mara:ez az egy fiú nevünk volt amire apa is rávágta hogy okés :D bajba leszünk ha öcsike érkeik most :lol: igaz lány nevekkel sem állunk sehogy :roll:

Rosszulléteim nincsenek,most éreztem meg azt mintha meg akart volna jönni(Milánnal az 5hóig így volt)jelezte a szervezetem hogy bizony jönne piros de nem tud :lol:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Sziasztok Lányok, végre ! :)

Emese, én is felhívnám a dokit vagy ügyelet.

Linda
Kép
Kép
 


na csak reklamálni kellett és jöttök is! 8)
üdv csajszik!
nekem is görcsölget a hasam,bekapok egy mgb6ot és okés..ha nem olyan belegörnyedős görcs,hanem mensis akkor szerintem okés,főeg ha el is miulik mg-ra!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Másfél évnyi próbálkozás után, november 28.-án mensiztem utoljára és dec. 31.-én teszteltem. :) A kalkulátor Szept 4. számolta a nagy napnak.
Első babánk lesz és már nagyon várjuk. Egy kis gyógyszeres segítséggel jött ugyan össze, de így is nagyon örülünk a férjemmel. Most Femibion vitamint és Utrogestan szedek (+ progreszteron), hogy ne menjen el a baba, mert kevéskés a sárgatestem.
Másfél hete folyamatos mensis fájdalmam van, és tegnap a drekam is elkezdett fájni a semmitől, pedig nem szokott.
Nincs tippetek, hogy mit tegyek a derékfájás ellen?

Ja, és mindenkinek gratulálok, aki itt van. Azt hiszem ennél szebben nem is indulhatna az évünk!
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Esti!

Üdv köztünk, és gratula a picurhoz!
Nekünk öt év és hatékony orvosi segítség után jött végre az örömhír :) Szóval én is kapok progipótlást, de most hüvelygél formájában...

Görcsökre próbáld ki a magnéziumot. A hátadra meg rakj melegített párnát, vagy esetleg egy masszázs? Pihenj többet mint eddig. A felpócolt láb is jó a gerincnek.

Mikor mégy legközelebb dokihoz?

 


Mara, köszi a tippeket.
Én hétfőn megyek másodszorra UH-ra.
AZ első alkalom ezen a héten hétfőn volt, tehát a 6. hét elején. Ekkor még csak egy zsákocskát láttunk, azt mondta a doki, hogy kb. 1 centis.
Jövőhéten állítólag már látnunk kell vmit a babából is és talán már hallani is fogunk valamit. Ami azt illeti engem is nagyon megnyugtatna már az a szívhang.
esti
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Elnézést a bepofátlankodásért.
Először is szeretnék minden kismamának gratulálni,gondtalan terhességet,könnyű és gyors szülést,és mindenek előtt egészséges kis csemetét kívánni :)
Kisbabám kinőtt,de megkímélt ruhácskáit,illetve már nem használt dolgait szeretném figyelmetekbe ajánlani.A ruhácskákat,illetve a többi kelléket ezen a webcímen megtekinthetitek: http://picasaweb.google.com/jne.monika
Akit esetleg érdekel az írjon privit,vagy a tahirak.monika@hotmail.com címre :)
Még egyszer gondtalan terhességet,és utána örömteli babázást kívánok mindenkinek :)

KépKép
Kép


Köszönöm a szurkolást!

Már jobban vagyok.Várom a hétfõt,akkor megyek orvoshoz!Igaz,még nagyon pici lesz,5hetes,nem lesz még szívhangja sem,de legalább megnyugszom,hogy jó helyen van.

Esti és Mara:Nagyon csodállak titeket a kitartásotokért és nagyon örülök,hogy végre összejött a pocaklakó.

Tudjátok már,ki hol fog szülni?

Az I-es nõi Klinikán fog valaki szülni?

Emese
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Emese: Örülök, hogy jobban vagy! Ha ikerbabáink lettek volna, akkor én oda mentem volna. Mivel egy babával egyszerűbbek a dolgok, így maradok a kistarcsai kórháznál, ahova tartozom. Dokim még nincs. Úgy egy éve költöztünk ide és még nem nagyon ismerem a lehetőségeket... de már nyomozok 8)

 


Sziasztok!

Én a Keletinél a Péterfyben tervezem a szülést. Ott már ismerek két orvost is, ráadásul ők segítettek hozzá a babóhoz, szóval....
Van valakinek tapasztala a Péterfy szülészetéről?
Emese, örülök hogy jobban vagy.
Nálam még mindíg ez a derékfájás okoz problémát. Már egy kicsit jobb voltam ma, de elmentem bevásárolni a "madarasba" és ez totál hazavágott. Egy kicsit aggódom, egyáltalán lesz ez jobb? Mert így képtelen vagyok dolgozni menni hétfőn.

Eszti
esti
Szigetszentmiklós
 
 


A Péterfy-rõl nem hallottam semmit.

A Kistarcsai kórházról viszont jókat hallottam.

Nekem muszáj az I-es nõi klinikán szülnöm,mert veszélyeztetett terhes vagyok.A fiamat is ott szültem,meg voltam elégedve.

esti:szurkolok a mai ultrahanghoz.A derékfájás az gyakori tünet,sajnos nem tudok rá semmi praktikát.el fog múlni-türelem.
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Emese: Majd írd meg mit mondott ma a doki.
Szabad megkérdezni miért vagy veszélyeztetett? A korábbi lepényleválás miatt?

 


Sziasztok Kismamik!Lehet még csatlakozni hozzátok?
Nekem nov. 27-én volt az utolsó mensim és szilveszter reggelére lett két csíkos a teszetm, hála Istennek:)Azóta is nagyon boldogok vagyunk Férjemmel együtt. A kalkulátor számítása szerint szept.3-a lesz a NAGY NAP:)
Örülök, hogy megtaláltalak Benneteket, boldog babavárást Mindenkinek!
melcsii
Miskolc
 
 


Persze,ha érdekel,leírom,csak nem akartam negatív dolgokat ebbe a fórumba írni.

A fiam 27.hétre született 780grammal.Koraszülött volt.
Viszont már 4éves.Okos nagy fiú,semmi nem látszik rajta,nincs semmi baja.Rendes óvodába jár.

Egy kicsit félek a terhességtõl,jó lenne már szeptembernél tartani.De pozitívan állok hozzá,és nem lesz most semmi baj.
meso81
Budapest X. kerület
 
 


Melcsi: Üdv itt! Boldog babavárást neked is!

Emese: A pozitív hozzáállás jó! ;) Remélem most aggodalommentesebb hónapjaid lesznek :)

 


Köszi Hófehérke:) Neked is kívánom a babavárás pillanatának minden szépségét!Te ugye lombikos vagy?Olyan jó lenne nem végigstresszelni ezt az időszakot Lányok...
melcsii
Miskolc
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron