Új privát üzeneted érkezett!

Szia Réka!
Sajna cipészt nem tudok én sem. Varrónőt ismerek egyet, de ő nem túl olcsó. Szépen varr nagyon, de megkéri az árát. Pl. egy gatyát ha felhajtatsz az kb. 1000Ft köröl van. Szerintem ez egy kicsit sok....(Õ egyébként a Pagodáknál dolgozik, Bolero a varroda neve, a Szőlőtelep utcáról nyílik a "szalonja" és Mesterné Jutkának hívják).Mást nem ismerek én sem, sajnos.
Mi is a Szelistyén lakunk. Lehet, hogy már láttuk is egymást....?!
A második gyerkőc kisfiú lett, Bálintnak hívják és dec végén (27.-én) született.
Neked mekkorák a gyerekek? Azt hiszem fiúk, ugye?
Kriszta
 
 


Sziasztok!

Gyertek el június 27-én, kedden fél 10-re Szentendrére OKOSBABA-szemináriumra! Hihetetlen agykapacitást és barázdáltságot tudunk elérni ezzel a módszerrel a kisbabáinknál, mellyel felnőttkori sikereiket is megalapozzuk!!
Info: www.okosbaba.hu

Egy lelkes anyuka!
 
 


Kedves pomázi kismamák!

Pomázon dolgozó óvónő vagyok, jelenleg Gyeden. Bármilyen kérdésetek van a pomázi ovikről, csoportokról kérdezzetek!
Állok rendelkezésetekre! Katica óvónéni
 

 
 

Kedves anyukák!

Főiskolás hallgató vagyok, és nagyon szívesen vigyáznék egy nagyobbacska gyermekre a tanítás után. Budakalászon vagyok albérletben.

erronlany@vipmail.hu
 
 


Szia, Katica!

Csak most olvastam ezt a topicot, én is pomázi vagyok és a kislányom idén megy majd oviba.
Kíváncsi lennék, Te melyik pomázi ovit tartod jónak. Mondjuk, nekünk a HÉVállomáshoz közeli van a legjobb helyen, ismered itt az óvónőket, a csoportokat?
Én azt sem tudom, melyik ovit hívják Hétszínvirágnak...

Köszi
Zsófi
 
 


Fantasztikus gyermek, baba és kismamaprogramok szeptembertől Pomázon: www.almafagyerekhaz.hu
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Mi is pomáziak vagyunk,kisfiam 5éves lesz Augusztusban,Szilárdkának hívják,és a Hétszínvirág oviba jár.
:lol:
Mi kinnt lakunk a Kőhegy lábánál,
de gyakran járunk a posta mögötti játszótérre.

Üdv: Adri
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, ez a topik teljesen halott :shock: Mi nemrég költöztünk Pomázra, eddig minden nagyon tetszett. Egyelen gondunk, hogy nyár elején vissza kellene mennem dolgozni, és kiderült, hogy itt a bölcsiben nem szívesen látják az egy év körülieket, sőt, egy év alat be sem veszik a babákat. Kellene találnunk egy jó bébiszettert, de a védőnő azt mondja, hogy nem ismer senkit sem, mi meg ugye még újak vagyunk itt. Ha esetleg lenne valakinek tippje, hol kezdjem a keresgélést, azt nagyon megköszönném.

Adri

Kép
Kép
 
 


Helló mindenki!

Megpróbálom újraéleszteni a topikot!

Pomázi kismamák, gyertek!
szozso
Pomáz
 
 


Jó ötlet! Én itt vagyok. Jó lenne a virtuális térben is egy háló!
két fiam van 3,5 éves és 10 hónapos. Legjobban az ovis tapasztalatok érdekelnek. Még nem járnak oviba a fiúk.
Előre is köszi!
szabzsuzs
Pomáz
 
 


friss pomázi polgárjoggal és 3 gyerekkel szállok be a témakörbe. 2 ovis "nagy"lány és egy 10 hónapos legényke tölti ki életem és szívem nagy részét. Minden érdekel, ami Pomázon és környékén van és történik, programok, szolgáltatások és beszerzési lehetőségek is (helyi, magyar vagy fair trade)
mamoxika
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Én pomáziként és anyukaként is kezdő vagyok. :) Albérletben, másfél éve lakunk itt, kisfiam 3 és fél hónapos.

Védőnő? Doki? Náélatok kik? Babúszásra jár/járt valamelyikőtök? Esetleg az Almafába vagy valahova programra. Egyenlőre elég fura nekem itthon, szívesen beszélgetnék.
szozso
Pomáz
 
 


Szia Szozso!

Védőnő: Körmendy Edit, gyerekorvos Dr. Sebő Zsuzsanna. Babaúszásra nem jártunk. Azt tudom, hogy van Budakalászon a Cseppek házában és Szentendrén a V8-ban. Almafát érdemes lehet megnézni, de elég drága.
Ha van kedved kimozdulni és beszélgetni, akkor a Templom téren csináltunk egy játszóházat, ahol délelőttönként összejönnek anyukák. Ha jönnél üzenj és leírom, hogyan találsz oda!
szabzsuzs
Pomáz
 
 


Hahó!

Délelőttönként össze szoktunk jönni anyukák+babák, a belfaluban a katolikus templom mellett, a bölcsivel szemközt. Hétfőn, szerdán és csütörtökön igyekszünk ott lenni, ha érdekel, privátban megbeszéljük. Kedden van a zeneiskolában 'zene-bona' babáknak. Mi úszni nem járunk, csak tervezgetem már egy ideje, de ha valakinek jó ötlete van, írja meg! ha jól emlékszem, Budakalászon hirdeti magát egy babaúszás, és talán a V8-ban is van, Szentendrén.

Timi
mamoxika
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Szívesen mennék, köszi. Merre van pontosan és mikor? Bár a játékhoz még Szabi kicsi, engem érdekelne. Köszönöm
szozso
Pomáz
 
 


Sziasztok, kisfiam pont ma fél éves, ki szeretnék moozdulni vele, pomázon milyen lehetőségek vannak? torna, uszi stb?
lizike82
Pomáz
 
 


Szia!

Mi Budakalászra mennénk majd babaúszásra. Pomázon az Almafán kívül nem tudom mi van. Az anyukás találkozó téged érdekelne?
szozso
Pomáz
 
 


Szia, köszi a tippet ami az almafát illeti, és igen érdekelne az anyukás találkozó is...hol szokott lenni? és mikor?
lizike82
Pomáz
 
 


Szóval az anyukás találkozó minden hétfőn, szerdán, csütörtökön van 9:30 és 12 óra között bármikor lehet jönni, menni. A katolikus templom mellett, közvetlen, a bal oldalán van egy fehér kapu tárva, nyitva, itt kell besétálni, innen már látszanak a babakocsik. Ismerősöknek érdemes kiválasztani mondjuk a szerdát és szerdánként itt találkozni. De jöhet bárki ismerősök nélkül is, mindig van ott valaki. Gyertek, várunk Benneteket! Az egész nonprofit. Az anyákért van.
szabzsuzs
Pomáz
 
 


A katolikus templom merre van? A reformátust tudom, de nem igazán ismerem még Pomázt. Szerdán úgyis mennünk kell az önkormányzatba személyit csináltatni, megkeresem a helyet, köszi
szozso
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Ma volta arra és nem találtam meg a helyet. :cry:

A Wattay kastély melletti templomról van szó, ugye?
szozso
Pomáz
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Látom, hogy nem annyira él már ez topik, de hátha olvassa még valaki. Meséltek egy kicsit az anyukás találkozóról? Nekem egy 2,5 éves ksifiam van, a másodikkal most vagyok várandós. Most még dolgozom, de szívesen mennék majd, amikor a másodikkal otthon leszek.
Köszi!

Adri

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

én az óvodák felől érdeklődnék, ki melyiket tudja ajánlani, vagy éppen nem ajánlani, vagy melyik csoportot.
Nekem főleg ezek a szempontok:
milyenek a foglalkozások (felkészít-e az iskolára kellően)
kiviszek-e a gyerekeket a levegőre, amikor csak lehet
mennyire egészséges kajákat kapnak (persze nincsenek illúzióim)

Köszi a hozzászólást mindenkitől.
henistone
Pomáz
 
 


Sziasztok,

én az óvodák felől érdeklődnék, ki melyiket tudja ajánlani, vagy éppen nem ajánlani, vagy melyik csoportot.
Nekem főleg ezek a szempontok:
milyenek a foglalkozások (felkészít-e az iskolára kellően)
kiviszek-e a gyerekeket a levegőre, amikor csak lehet
mennyire egészséges kajákat kapnak (persze nincsenek illúzióim)

Köszi a hozzászólást mindenkitől.

Szia!

Ez engem is érdekelne.
kaptál valami információt erre a topikra?

Köszi:Dóri
abrahamdora
Pomáz
 
 


Sziasztok,
az én gyerkőcöm az Almafába jár, ha az valakit érdekel, arról tudok mesélni. A többivel kapcsolatban nincsenek tapasztalataim.

Adri

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: