Új privát üzeneted érkezett!

Csütörtök 19 óra 7 fő Cafe Mediterrán foglalva.
Azért számoljatok ti is..........

Kata

Kép
 
 


Cat,

srácokkal mi ' zu ? :lol:

Meme
 
 


szinta írta:Cat,

srácokkal mi ' zu ? :lol:


Köszi a kérdést. remekül elvannak. Minden nap telefonálok, megadott időben. Tegnap belehallatszott Oli kiabálása a telefonba, hogy "Anya ne izgulj jól vagyunk" :lol: :lol: . Tegnap nagy fürdőzés volt, zászló felvonás, majd vacsora. Utána nem kellett altató nekik, bár kicsit fel voltak pörögve. Ma megint strandolás volt délelőtt, halat fogtak, homokoztak stb. ebéd, és most csendespihennek. Délután ismét strandolás lesz, jégkrémezéssel, vizibiciklizés és este mozi. 8) Rohadt jó dolguk van, imádják. Semmi sírás nem volt csak a lányok pityeregtek. A kaja pocsék, Olit nem győzik etetni. 8)

Cat
Kép
 
 

 
 

Húúúúú Cat!!!!!!!!! :D

Nagyon nagy élmény nekik ez!!!!!!!! És nagyon jó programjaik vannak!!! És az a mozi....:-))) Hol vannak helyileg? És mikor jönnek haza?

Én imádtam táborozni, persze nagyobb voltam, mint a fiúk, általános iskolában.

Nekem nagyon jót tett a tegnap esti barátnőzés, totál feltöltődtem és ma már türelmes anya voltam, vagyok...:-))) Gyakrabban kellene ilyen, és most, hogy kint lehet ülni, még jobb.

Kata

Kép
 
 


Kata,
no akkor holnap ismétlünk :wink: :lol: És Te leszel az Ideális Anya :lol:

Cat,
isteni, hogy ilyen jól viselik. És Ti? Mik a programok?? :wink:

Kép
 
 


nettke írta:Cat,
isteni, hogy ilyen jól viselik. És Ti? Mik a programok?? :wink:


Azt ide nem lehet beírni. :lol: :oops: :wink: Mi is jól viseljük, olyan mint a nászút. :D

Azért várom a holnapot is. 8)

Cat
Kép
 
 


Sziasztok,

Most akkor kinek milyen és hány könyvet?

Tudtok valamit Lilláékról? Hazajöttek? Jön vajon ma este?

Cat,

Mondtam én, hogy nem lesz annyira rossz gyerekek nélkül :wink: !

Én tegnap pl. hazamentem munka után, és kifeküdtem a kertbe napozni... Aztán meg jöttem be a városba bulizni. De hasonlóan alakult a keddi napom is, és a holnapi sem lesz másként. És hát ugye ma is jövök vissza.

És idén nyáron még lesz 3 ilyen hét, hogy a gyerekek nem lesznek velünk :lol: Persze azért hiányoznak, meg imádom őket, várom már a szombatot is.

Detti

KépKép
 
 


Sziasztok!

Cat!

Feltúrtam mindent, sehol nem lelem az Ördög játszóterét... :( Detti, neked van meg ugye? , Elhozod Catnek??????
Pedig itt kell lenni valahol, mert a múltkor pont a kezemben volt.

Cat!

De jó most nektek!!!! :D :D :D

Kata

Kép
 
 


Lilláék tegnap kellett h érkezzenek.

Kata

Kép
 
 


Detti!

Te is tudsz élni!!!!!!!! :D :D :D :D
na jó h egyesével írok....

Kata

Kép
 
 


Kata, Drága,

Az a könyv nekem kéne... Én olvasnám el, mert azt még nem sikerült:-)


Cat,

Elhozod nekem az Ördög játszóterét?

köszi

Detti

KépKép
 
 


Detti :)
Neked hozom az Ördög játszóterét, Katának meg még hozok Coban könyvet.

Meg itt van a Maffiózok is.

Rohanok, mert rengeteg a munka, de este ott leszek.

Cat
Kép
 
 


Sziasztok!


Megjöttünk tegnap, az út nagyon jól ment, nagyok is jók voltak, Zo egy kis tündér volt! Bárcsak visszafelé is ilyen lenne!!!! Dávidnak sajnos megint tüszős a mandulája, antibigyót kap. Niki is köhög még, Zoé is taknyos. Még jó fáradtak vagyunk.

még tudok váltós kocsit vezetni, tegnap kipróbáltam, elgurultam a Tesco-ba babakajáért. :D


telcsim ma derül ki h fog-e működni v új számot kell venni, 2 éve nem használtam. :roll:

látom, h ma lesz a vacsi, fogalmam sincs h tudok-e menni v lesz-e erőm hozzá. egyelőre majd lefordulok a székrők olyan álmos vagyok. Azért megírjátok mikor és hol (címet)?

puszi

Lilla

Kép

Kép
 


Csajok!
Én sajna nem tudok menni, bejött amire számítottam: a holnapi céges esemény miatt szívok este melóval. :cry: Nektek jó csevejt!

Detti, így nekem kösz, de ne hozz letehetetlen krimit! Next time!

Lilla! Üdv itthon!

Cat! Neked: http://www.tataifesztival.hu/ 8)

Amúgy megvagyunk, ma van az úccsó nap az oviban a nyári szünet előtt. Most épp drukk van, mert Beni még nem teljesen OK a torokfájásból, és hát menne egy hétre a mamához, csak ott él a pár hónapos unokahúg is. Remélem tudnak menni, mert ez az egy hét az évben, amit a mamánál töltenek tőlünk külön, és hát...szóval a második nászút (na jó, meg egy kis egyedüllét) jól jönne...:-) Aztán indiántáborba mennek, meg velem lesznek és utána irány Olaszország...

És közben szép csendben haladunk a lakással is... :roll: Már van új ülőgarnitúránk (a szomszéd pincéjében tárolva), átalakíttattuk a kéményt, eltoltuk a festés időpontját. Most a kandalló tervet véglegesítjük és keresem az asztalost...

Viki

KépKép
 
 


Sziasztok!

Ki vagyok purcanva ebben a melegben. Játszótereztünk egyet.

Lilla!

Próbálj meg jönni, ha csak oda ugrasz 1 órára, már az is nagyon jó lenne.
Ide: http://www.cafemediterran.hu/index.php?p=Contact


Na a könyveket jól összekevertem.... 8)

Vikó!

legközelebb muszáj jönnöd, különben......... :idea:
Bencének jobbulást!

Kata

Kép
 
 


Most fejeztem be a melót, úgyhogy azt hiszem jó döntés volt nem bevállalni a ma estét. Ez van...megszívtam...remélem Ti még dumcsiztok... :roll:

Viki

KépKép
 
 


Sziasztok!

Ismét nagyon szuperül éreztem magam. Annyira imádok kint ülni.
Nagy mázlink volt az idővel, ahogy jöttem hazafelé a Budafoki úton elkezdett esni az eső, a hídon úgy rángatta a szél a kocsit, alig bírtam vezetni. Pont hazaértem bejöttem a házba és utána, mintha dézsából öntötték volna.............., iszonyat eső volt, dörgés,villámlás.

Lilla!

Jó, hogy eljöttél, hogy sikerült haza érned? Zoé hogy viselte?

Csajok!

Köszönöm a könyveket, már alig várom, hogy olvassam. :D

Vikó!

A mai vacsi vagy céges buli ?, azért kárpótolni fog.

Kata

Kép
 
 


Sziasztok Csajok,

Nagyon jól sikerült a tegnapi este, remélem nyáron még összejövünk valamikor.
Én ahogy hazaértem és bezártam az ajtót, hatalmas cseppekben elkezdett esni az eső, és durva vihar lett. Zoli pont nézte az időképet, és legjobban Katáék környékét kapta el, emlegettünk is Kata.

Táborlakó fiaim este 1/2 11-kor értek haza a moziból, fürödtek, lefeküdtek, és kegyes volt hozzájuk az idő, mert éjfélkor kezdődött ott a vihar, de hamar lement.

Lilla :)
Örülök, hogy eljöttél, remélem a hazaút ment simán. Gondolom a gyerekek hagytak ma reggel aludni. :lol: :wink:

Ajánlom olvasásra ezt a blog posztot:

http://atmenetiallapot.freeblog.hu/arch ... gyerekkel/

Vikó :)
Jó bulizást ma estére!

Cat
Kép
 
 


Örülök, hogy jól sikerült a tegnap este! Gondoltam Rátok!

Hello-hello! Sajna nem buli. Féléves céges nagy meeting 18:00-ig mindenféle előadással, aztán meg némi kis feladat zárásként. Ami van, hogy egy elhúzódó beszélgetés lesz a cég irodájában...bár bevallom most nem vagyok bulizós hangulatban! :cry:

Viki

KépKép
 
 


Sziasztok


Jó volt a vacsi a múltkor és könnyen haza is kavartam 8)



Edittel beszéltük még a júli 8.-ai hetet..... nekünk a 8.-a jó is volna, próbáltam ma hívni, de nem vette fel. Tudja valaki a számát, hátha nem is az már amit én tudok?

Lilla

Kép

Kép
 


Meme, Detti, Kata, Árpi
köszönöm még egyszer! Csak hazaugrottam most cuccokért meg hajat mosni. Iszony ez az egész!!!
Borzalmas bűntudatom van, hogy nem vigyáztam rá eléggé. ha jobban figyelek, ez nem történik meg!!
Az oviudvaron, hazafelé jövet, lemaradt mögöttünk, mert volt a játszón 1-2 cimbora. Mi ballagtunk a lányokkal, és 2x is szóltam neki, hogy menjünk, haladjunk. Mikor mi átmentünk ezen a betonúton, közel-távol nem volt semmi (ovi belterület, behajtás csak engedéllyel, seb korl:5), de aztán nagy fékcsikorgás mögöttem, visítás, hátranézek, és Beni volt. Nem kívánom senkinek azt a 20 perccet, amíg megjött a mentő. Sürgősséggel műtét, plasztikai sebész hívtak be, a jobb lábfején rengeteg szövethiány, a kerék lenyúzta.. a combjáról pótolták, és most szó szerint imádkozunk, hogy ezen a nagy felületen megtapadjon.
Nem kívánom senkinek tényleg, az életemet, a prioritásaimat átrendezte, ahogy a fűben ülve, a gyerek lábán néztem a véres lukakat!
Most a nagy lábujjban nincs mozgás, az majd egy későbbi műtét lesz, hogy helyreállítsák, ha előbb a lágyrészek meggyógyulnak.
Ott voltam egész nap vele, vidáman, de most nem bírom abbahagyni a bőgést!
Nagyon vigyázzatok a Tieitekre!!!

Kép
 
 


Nettke,

jaj, nagyon sajnálom, szörnyű amin keresztül ami történt. Sok erőt kitartást kívánok a továbbiakhoz.
De, légyszíves ezt az önvádat felejtsd el, hiszen, egy 6 éves gyereknek már nem fogjuk mi sem a kezét, s bizony vannak pillanatok, mikor bármikor történhet egy baleset. Tudod én hiszek a sorsszerűségben, sorsban, ennek valamiért így kellett történnie, s nem azért, mert nem figyeltél!!!
Istenem , min mehettek keresztül.... :cry:
Lányok, Tamás?
Ma mikor megláttam a F-en, kész voltam. Gondolkoztam nagyon, hogy rád csörgök, de aztán eszembe jutott, hogy biztos vele, ahol ugye tartani kell magad, s nem hiányzik egy elmesélős érdeklődős telefonáló!
Én is imádkozom értetek!!!!!


Hááát, egyébként önvád: sajnos én is azzal küzdöttem / küzdök a héten. Az egyik barátnőm 44 évesen itt hagyott bennünket kedden.....öngyilkos lett :cry:


Remélem valakinek van valami kellemesebb strory-ja is.

Meme
 
 


Nettke,

Borzasztó volt olvasni ami szegény Benivel történt. Én is itt bőgtem, mert belegondoltam, hogy akármelyikünkkel megtörténhet ilyen. Egyetértek Memével, hogy ez legkevésbé a te hibád. Nyilván ilyenkor az ember saját magát okolja, hogy miért nem vártam meg, meg miért nem csinálta ezt vagy azt, de most azon kell lenni, hogy Béni minél hamarabb kikerüljön a kórházból, és hogy titeket ne lásson szomorúnak. Hidd el, nemcsak te tanulták a történtekből, ő is sokkal jobban oda fog figyelni mindenre.
Sajnos ez volt az ára :cry:

Egyébként mi van az autóssal? Ezek szerint ő sem 5-tel ment... Nem fogja meg nem történtté tenni a dolgokat, de ne felejtkezzetek el kártérítésről!

Ahogy időd, kedved, energiád engedi, számolj be, hogy alakul Beni gyógyulàsa, mert nagyon szorítunk ám nektek!
És ha bármi van, amiben segíthetünk, szólj! Pl. Szívesen kölcsönadok könyveket, játékokat, hogy amíg kórházban vagytok, legyenek új játékok, amikkel a kórházi lét könnyebbé válhat.

Tényleg, melyik kórház?

Meme,

Hát, nagyon sajnálom ami a barátnőddel történt:( lehet tudni az okát?

Detti

KépKép
 
 


Jaj, Istenem! Szegény Nettke! Én csak most tudtam meg, hogy mi történt. Minden erőmmel drukkolok Nektek és én is csatlakozom a többiekhez, hogy próbáld meg nem magadat okolni (tudom ez szinte lehetetlen, sajnos én is pont ez tenném), de most muszáj ezen túllépned. Szükséged van a lelkierődre más fronton! Erős csaj vagy, mi tudjuk!!! Ha tudok bármiben segíteni, szólj! Tényleg!!!

Meme! Igen, az élet sajnos hoz ilyeneket. Érted is drukkolok!

Hihetetlen, de tényleg ezek az események érik el, hogy egy pillanatra megálljunk, és átgondoljuk a 'mi a fontos' kérdést. Nekem pár éve volt ilyen esemény az életemben, és azóta sokszor eszembe jut...én magam tudom, hogy akkor miben változtam...sajnos ilyen ez élet...

Viki

KépKép
 
 


Köszi Csajok,
anyukámnál aludtam, nemsoká megyek be hozzá, és holnap estig én leszek ott. A Bethesda egyébként, hála az égnek. nagyon szuperek, emberileg, szakmailag. Kedden lesz kötésbontás (altatásban), akkor tán látják, merre indult el a dolog. Majd igyekszem jelentkezni!
Meme,
sajnálom... Ez iszonyú lehet. Tényleg, hogy az ember esetleg nem vett észre valamit rajta.?? Részvétem Neked.

Kép
 
 


Nettke,

de jó, hogy írtál pár sort. Nagyon sokszor a gondolatomban vagytok!!! Bethesda, tényleg hála ég !!! Gréti volt ott, mikor megégett. Mi is csak szuper latíviusokban beszélhetünk róluk! Kedden nagyon szorítok!


Barátnőm, 2 éve bipoláris depresszióban szenvedett, számtalan kórházi kezelés, gyógyszer, egyéb gyógymód ellenére nem tudtunk neki segíteni.Győzött a genetika.... Most egy dolgot tehetünk, elfogadjuk döntését, próbáljuk feldolgozni. Nehéz. Betegsége előtt a baráti kör egyik motorja volt.... Na, de erről ennyit.


Mikor lesz már tényleg nyár?????

Meme
 
 


Sziasztok!

Nettke!

Szörnyű volt olvasni, ami történt Veletek. El sem hinné az ember, hogy óvodán belül ilyen megtörténhet.
Drukkolok nagyon a holnaphoz, hogy minél jobban alakuljanak a dolgok.
Nagyon sokat az eszemben vagytok. Sokkolt ez a dolog.

Meme!

Részvétem a barátnőd miatt, nagyon sajnálom. Pont a múlt héten mesélt anyukám egy nőről, aki a tv-ben beszélt, valami Babarczi Eszter (nem tudom így kell e írni), akinek ez a betegsége van, állítólag a depresszió nagyon nagyon súlyos fajtája, ezzel küzd évek óta.
Borzasztó lehet....

Nyár: elvileg a hétvégétől jön!!! Jöjjön is, mert szombaton utazunk balcsira.

Kata

Kép
 
 


Nettke,

Mi lett az eredmény? Gondoltam sokat rátok!

Kata,

Mi is megyünk a hétvégén a Balatonra, elvileg jó meleg lesz. De legyen is, mert már a tököm kivan ezzel a júliusi ősszel. Mi megyünk a Soundra, nagyszülők meg vigyáznak a kölköket.
Ti hová mentek?

KépKép
 
 


sziasztok, no csak gyorsan, ma is hazaestem hajat mosni..
megnézték, és - el ne kiabáljam - biztatóan néz ki. Persze még korai ezt mondani. Ha nem lesz láza, pénteken nézik újra, ha lázas, akkor már csütörtökön. Amúgy elvan, kicsit nyafi - ki ne lenne az!!! - de szépen elvagyunk egész nap. Tamás olyan rendes, hogy az éjszakán nagy részét bevállalta, onnan megy dolgozni.
Jó nyaralás Kata, jó Sound-ozást Detti!!
Köszi mindenkinek a drukkokat!

Kép
 
 


Detti!

Na akkor megint bulizol egyet!!!!! :D :D :D

Mi Aligára megyünk 1 hétre a fél családdal. Szerencsére lesz játszópajtásuk a fiúknak, az unokatestvéreik. :D

Én nem bírom a brutál meleget, de most már nagyon hiányom van, alig volt meleg a nyáron, mi még nem is voltunk strandon. :(

Kata

Kép
 
 


Nettke!

Egyszerre írtunk!! :D Örülök, hogy jó híreid vannak.
Beni most lázas ezek szerint?
Hol tudtok aludni a kórházban, van ágyatok vagy matracot vittetek be?
Lélekben veletek vagyunk!!!!!

Kata

Kép
 
 


Nettke,

Kórházban , betegségben a pici jó hír is óriásinak tűnik, hiszen arra épülnek a további napok!!! Úgyhogy a " biztatóan néz ki" - nek nagyon örültem.
Lázra kaptok valamit, vagy amúgy is kap ilyenkor antibigyót?
Küldöm / küldjük a sok erőt nektek és Beninek! Mond meg neki, hogy egy kis hős!
Lányok mamáznak?

Kata,

a gyerekek száma mennyi lesz???? Nálunk múlt héten 5 gyerek volt ( itthon voltak tesómék ) néha bizony: :roll: . :wink:


Detti,

ti aztán tudok bulizni :lol: :lol: :lol: Mi is elég sokat buliztunk úgy kb. 2 évvel ezelőttig, Zsófi folyamatosan könyörgött, hogy ő is eljönne.... azóta megérti, hogy nem lehet , de alig várja, hogy felnőjön.... még Kristóf sem várja ennyire. Bár már most kérte, ha jövőre elballag az általánosból, záró bankett után ugye elengedjük discóba. De, hát , ugye a genetika erős..... :lol: :lol: :lol:

Lilla, Brigi, Edit ????? olyan régen írtatok.... Lilla, tel.szám megvan? Mi újság Magyarországon?

Képzeljétek tegnap Zsombit megtámadta a szomszéd kiskutya. Focizott , s átment a labda. Először szólt, odamentük a kerítéshez átraktam, megfogtam addig a kutyájukat, aztán már mászott is vissza. Egy kis kuvasz kutyáról van szó. Kb. 4-5 hónapos.De, elég nagy. Másodszor mikor szólt, mondtam neki, mindjárt jövök, csak éppen a ZSófit segítettem, mert ő meg görkorizni tanul. Következő percben iszonyú sikítás....... Rohantam, hát látom , hogy átmászott egyedül a kutya meg ráugrott, s kaparja meg harapdálja. Zsombi rácsapott, s még jobban. Aztán odaértem, de szegénykém nagyon megijedt..... Aztán kijött a szomszéd, s mondtam neki, hogy ahhoz képest , hogy ekkora ez a kutya, nagyon agresszív. Neki is van kisebb fia, nehogy őt is megtámadja.. Csomó karmolás volt a kis hátán szegénykémnek...

Meme
 
 


Sziasztok!

Meme!

Borzasztó ez a kutyás story, még jó, hogy kint voltál és hallottad. Nagy szerencse. Én annyira para vagyok a kutyák miatt, annyi szörnyűséget hall az ember.

4-en lesznek gyerekek, de 4 felnőtt lesz rájuk. Ebből a nagynéném botrány szeleburdi, szóval inkább csak 3.... :D
Egyikük 9 éves, a másik 3. Nagyon jól elvannak.

Itthon szoktam néha vigyázni az egyik uncsitesóra, nagyon jól elvannak, csak utána romokban a lakás.

Nettke!

Beni annyira kis édes a facebook-on. :D Hogy van, láza elmúlt?

Kata

Kép
 
 


Sziasztok!

Először is Nettke!
Nagyon sajnálom ami Benivel történt. Kívánok a családnak sok-sok erőt és kitartást!!!! Tudom nagyon nehéz erősnek lennetek, de Én egyszer sem mertem Ákos előtt kimutatnom az érzéseimet.
Nekünk ez nagyon bevállt: "A vidám szív a legjobb orvosság."
Drukkolok nagyon, hogy minél előbb felépüljön a kicsi fiatok!!!!

Rólunk:
Ákos napról-napra erősebb. A múlt héttől már bicajozik is, igaz még pótkerékkel, de már bírja tekerni. Még mindig előttem van a boldogságtól teli kis arca, amikor sikerült neki elindulni. :)

Judyt
KépKép
 
 


Nettke :)
Jesszusom. Most olvasom csak mi történt. Rettenetesen sajnálom. De ne okold magad! Egyrészt sajnos nem foghatjuk mindig a kezüket, nem lehetünk elég óvatosak, nekik kell, hogy a belátóképességük fejlődjön, hogy mi miért veszélyes. Másrészt 3 gyerekre figyelsz, ami eleve embert próbáló.

Jobbulást kívánok Benikének, nektek sok energiát és türelmet. Ők olyan hamar regenerálódnak, gyorsan fel fog épülni.

Judyt :)
Nagyon örülök Ákosnak! Ügyes nagy fiú. Hát így tényleg menni fog a szeptemberi óvodakezdés, hihetetlenül motivált.

Meme :)
Részvétem a barátnőd miatt. Nem is tudok mit írni, talán annyit, hogy olyan megbékéletlen volt ezzel a világgal, talán a másik megnyugvást ad neki.

Mi csak ma vagyunk itthon, megyünk tovább Olaszországba holnap. Törökország szuper volt, majd töltök fel képeket. Ha jövőre minden jól alakul, akkor visszatérünk.

Vigyázzatok nagyon magatokra, és a gyerkőcökre.

Cat
Kép
 
 


Hazajöttem a lányokkal egy napra, most Tamás maratonozik a kórházban. Szegény csajok úgy élvezik a kertet meg a saját játékaikat!! :lol:
Tegnap nézték Benit megint, azt mondták jól néz ki. Még kapja az antibiot infúzióban napi 3x, meg hétfőn megint kötözés. Ilyenkor altatják is, hiszen túl fájdalmas lenne neki az egész. De hálistennek láztalan már napok óta. Ez jó, hiszen akkor nincs sebfertőzés, szepszis.

Cat,
gondoltam Rátok, biztos nagyon klassz volt a török nyaralás!!!! Jó utat Olaszo-ba!! Kitartás a nagy meleghez..

Judyt,
köszi.
Nagyon örülök a híreidnek!!! Nagy klassz, stramm srác Ákos!! Hamarosan vége lesz az egész rémálomnak, ami Nálatok volt.

Meme,
Jézusom!! Ez a kutya sztori :shock: :evil: Én szeretem a kutyákat, de sose lehet állatban megbízni!! A kórházban most van egy kb 8 hónapos kicsi, akinek leharapta az ujját a nyuszijuk :shock: Remélem azért nem ijedt meg nagyon Zsombi!!

Detti,
milyen a Sound? Majd mesélj!! 8)

Kép
 
 


sziasztok

én egy 3as ikres anyuka vagyok 2évesek a babák ha esetleg lenne köztetek hasonló korú és sorsú anyuka írjon paradizs@freemail.hu-ra köszönöm és további szép napot

Nettke
nem ismerlek de kitartás és hidd el minden rendben lesz.....

Kép
 


Nettke


Kata mondta mi történt Benivel, most tudtam csak jönni, h én is jobbulást kívánjak neki!!! Szegénykém, el se tudom képzelni milyen lehet neki ott dekkolni hetekig a kh-ban. :cry: Vannak fájdalmai? Hogy telnek ott a napjai, mit tud csinálni? A lányok látogathatják?

Tényleg ne vádold magad, ez egy pillanat műve, bármelyikünkkel ugyanígy megtörténhetett volna, senki nem lehet a topon 24/7, főleg nem hárommal!!! Remélem Tamás ugyanígy gondolja, nincs köztetek súrlódás emiatt az amúgy is nehéz helyzetben?

Tényleg, ilyenkor mi van az autóssal? Lesz belőle rendőrségi ügy? Én leültetném!!! Mi történt egyáltalán, Beni elélépett v hogy kell elképzelni ezt az egészet?

Kitartás!!!!



Meme

Részvétem a barátnőd miatt, nagyon sajnálom!



mi megvagyunk, az, h aktív pihenés nem tükrözi a lényeget..... majd otthon pihenek talán..... egyszer..... kb 1 napra 3 program, brutális!!!! és sajnos jövő kedden már megyünk is vissza. Sajnálom, h nem jött össze gyerekezős program veletek, úgy bemutattam volna Zojcit is- ezt meg Ti sajnálhatjátok, h kihagytátok!- kérdezzétek csak meg Katát! :wink:

Lilla

Kép

Kép
 


Lilla,
köszi szépen!!!
Súrlódás...? Dehogy!!! A gázoló ellen rendőrségi eljárás indul, egyértelműen gyorsan hajtott. Persze Beni kilépett elé, de több, mint 6 méteres féknyoma volt, szóval ha az előírt 5-tel hajtott volna, akkor nem üti el! De Tamás azt mondja, hogy polgári peres eljárást is indít ellene. Nem, engem senki nem hibáztat, elég vagyok én magamnak 8)
Háát, akkor még sok élményt és töltekezést a hátralévő napokra, aztán jó utat haza!!!

Mi, ha minden jól megy, pénteken hazavihetjük az ifiurat :wink: Már nagyon jó lesz!!! Persze állni nem tud, és még hetekig hordjuk majd kötözésre, de már az is valami, hogy otthon leszünk, és nem szanaszét és váltásban!!

Kép
 
 


Nettke,

Ez jó hír! mármint, hogy Beni mehet haza holnap! Nagyon nagy hős volt!
Biztos nehéz lehetett nektek az elmúlt két hét.

A polgári per pedig a minimum! Sokáig el fog tartani, de legalább tanul belőle a sofőr. Jó kis kártérítést húzzon ki belőle az ügyvéd.

Lilla,

Jó hamar elment ez az egy vagy más fél hónap? Kár, hogy nem tudtunk találkozni a gyerekkel, de hátha jövőre...

Na, én bárányhimlős lettem. Elkaptam Ambrustól :roll:

Detti

KépKép
 
 


Nettke,

nem is vettem észre, hogy ide írtál, azért írtam a face-re 8)
Nem csodálkozom, hogy ügyvédhez fordultatok, szerintem mi sem tennénk máshogyan! 6 méteres féknyom, te jesszus, mennyivel ment az a felelőtlen .....


Lilla,

jó utat nektek, én is sajnálom, hogy nem volt tali...


Detti,

micsoda???? Mennyi pöttyöd van?

Meme
 
 


Meme,

Nem sok, a karomon van három, a hasamon 1 , az oldalamon szintén három.
Nem tudom, hogy jönnek ki a pöttyök, hogy folyamatosan, vagy egyszerre, de remélem, hogy ennél nem lesz több. A fejemen ne legyen!

Szívás az egész, mert holnap hosszú hétvégéztünk volna 4 baráti családdal a Balatonon, de lefújva a betegségem miatt. (illetve mi megyünk, ők meg nem). Jövő csütörtökön meg utazunk Szardiniára, addigra remélem, valamennyire leszáradnak a hólyagok.

Most elolvastam vagy 20 különböző oldalt a bárányhimlőről, és sehol nem írják, hogy nem lehet napra menni ezzel. A doki mondta, hogy kerüljem (én meg megkérdeztem tőle, hogy nem tudom, hogy látja-e, hogy én a nappal lélegzem - merthogy tök barna vagyok- , ha nem ér nap, kikészülök), de nem tudom, hogy tényleg?

Detti

Tudtok erről valamit?

KépKép
 
 


Detti,

nem olvastam erről semmit,- én sem találtam anno -a mi doktornéninkre hagyatkozva mondom, hogy igen, ilyenkor ajánlatos a napot kerülni. Mikor enyém lurkók himlősök voltak nagyon felhívta erre a figyelmemet, de az enyémek totál tele voltak.
Talán mintha az rémlene, hogy ott marad a helye....
Mi is jövő csütörtökön utazunk, csak mi Horvátba... :wink:

Meme
 
 


Nettke,


otthon vagytok ????

Meme
 
 


Na, ma reggelre tetőtöl talpig tele lettem kiütéssel :cry: Nagyon-nagyon durván nézek ki, ráadásul szarul is vagyok, mert lázam és erős fejfájásom is van. Kb 5 órán keresztül bőgtem...
Úgyhogy aki még nem oltatta be a gyerekét, vagy még nem esett át a bárányhimlőn, az nagyon gyorsan fusson a dokihoz, és szurassa be, mert iszonyatosan szar betegség. Hétfőn visszük Bernátot is emlékezető oltásra.
Egész éjjel nem aludtam, mert annyira viszketett az egész testem. Most azon parázik, hogy ne legyen semmilyen szövődmény.

A nyaralásig még van 6 nap, remélem, addigra normalizálódik a helyzet. Most mindenesetre nagyon szarul vagyok.

Nettke,

Otthon vagytok?

Detti

KépKép
 
 


Detti,

jobbulást!!!!!! Jaj szegény, ez még olvasva is iszonyat! Nem próbáltad a homeos bogyókat? Nekünk anno segített a gyerkőcöknél!

Nettke,

????

Nálunk a héten Zsombinak mandula gyulladása volt. Láz nélkül. de nagyon erős fejfájással. Szerencsére 2 nap alatt kirúgta magát.

Meme
 
 


Nettke


Akkor remélem ma már a terv szerint otthon!!!! Ugye maradandó sérülése nem lett Beninek????


Meme


Én is sajnálom....


Detti


Atyaég!!! Barikás vagy!!! eszméletlen! Szegénykém!! remélem nyaralásra meggyógyulsz!!! Balcsira akkor nem is mentek ha szarul vagy?!

Lilla

Kép

Kép
 


Detti,
jaj, jaj... de sajnálom!!!! A lényeg, hogy Szardíniára jobban legyél!!!! Ez a fő cél.

Mi itthon :lol: Köszi az érdeklődést mindenkinek!!!!!
Tegnap d.u. még egy utolsó narkózisban történő kötözés után elhozhattam haza Benit. Jövő hétfőn megint menni kell kötözésre, de már nem altatják, azt mondták semmi olyan nincs, ami fájna már.
Jól van, itthon trónol, és ugráltatja a lányokat :wink:
Maradandó sérülés elvileg nem lesz. Most még tűződrót van a lábujjában, aztán majd 2-3 hét múlva azt kiszedik. Aztán meglátjuk az ínrekonstrukciót.. Nagyon pozitív volt a főorvos, azt mondta, lehet, hogy nem fog kelleni, a gyerekek csodás módon tudnak gyógyulni. De ha kell is, akkor is az már nem lesz ilyen izgalom és pánik.

Betegek, mind gyógyuljatok!!!
Jó nyaralást az indulóknak!

Kép
 
 


Nettke :)
Jó ilyen hírre hazajönni, hogy ilyen jól van Beni, és végre otthon. Olyan hamar regenerálódnak ezek a gyerkőcök, nagyon hamar talpra fog állni. Betegállományban vagy vele? Lányok is otthon szolgálják a fiatalúrat, nincs ovi?

Detti :)
Sajnálom a himlőt, kutya egy betegség, ezért oltattam őket. De viszem is még a suli előtt ismétlőre, nehogy elkapják nekem. A lényeg, hogy Szardíniára jól legyél! Árpi volt már Barikás?

Lilla :)
Sajnálom, hogy nem találkoztunk gyerkőcökkel, de ez a nyár már ilyen kaotikus. Mikor jöttök legközelebb? :wink:

Editékkel mi van? Olyan régen nem jelentkezett?

Mi is hazatértünk. Épségben egészségben. Azért volt pár izgalom, engem medúza csípett meg Törökországban, Samunak valami bélfájása volt Olaszban, így a Jesolói kórházba mentünk vele, szerencsére csak vaklárrma volt, azt hittük vakbélgyulladás. A többi része a nyaralásnak majdnem eseménytelen volt. Kivéve azt, hogy béreltünk egy motorcsónakot Olaszban, és elmentünk Burano-ba és Torcellóba önállóan. (gyönyörűek!!!) Egyszer leállt a motorja a csónaknak 2 nagy hajóval szemben, egyszer pedig felakadtunk a velencei lagúnákon, járatlanként. Szerencse Zoli geekségének, azonnal GPS koordinátákat tudtunk adni, és kimentettek az olaszok minket. Képeket majd a jövő héten töltjük fel, van vagy 800-900 db. Fura itthon, tegnap még Velencében geoládáztunk, olyan jó volt, ilyen mélységig még sosem ismertem Velencét, erre is jó a caching. :lol: Sajnos nekem hétfőn meló, nem is gondolok rá mert hányok.
:twisted:

Cat
Kép
 
 


Nettke :)
Ezek nagyon jó hírek. Izgultam értetek. Nekem is lelkifurim lett a saját gyerekeimmel szemben, pedig velünk nem történt semmi. Nem mondom, hogy el tudom képzelni mit éreztél, mert aki nem éli át, biztos nem tudja. De igaza van a többieknek, ez bármikor bármelyikünkkel megeshetett volna, ezért is üt annyira szíven mindenkit.

Brigi

Kép

Kép
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron