Új privát üzeneted érkezett!

Miszike család,

hatalmas gratula Nektek Eszter babához. Sokat gondoltam Rátok!!! KépKépKép

Drága, lelkes kétszeres lányos apuka,
szülés story szuper a Tőled megszokható módon. Élvezet volt olvasni. Kép

Minden jót!
Puszi a csajoknak!

Évi és a csajok
 
 


Nagy-nagy gratula Eszter babához Miszikééknek!!!

F.
 
 


Miszike!

Itt is nagy gratula.

puszi
Magdi

 
 

jeeee Miszikeeee!!! Éljen kicsi szép Eszter!!!
KépKépKép

Kangi
 
 


Részletes beszámoló elolvasva, irigykedés kipipálva!Kép Gratula itt is!KépKépKép
Beu
beu
 
 


Miszike, S78,
Gratulálok Eszter babához! KépKépKép
Nagyon sok boldogságot, örömöt, jó egészséget kívánok az egész családnak! KépKépKép

Maci
 
 


Miszike, S78,
Nagy nagy gratula az uj jovevenyhez! Kép Sok boldogsagot, sok tejcsit es sok ataludt ejszakat kivanok! Kép
Gombóc (es a Fiúk Kép)
 
 


Miszike család!KépKépKép
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és hatalmas gratula Eszter babához!!!

Réka
 
 


Miszikéék,
Toffi is gratulál és minden jót kíván nektek! Kép

Maci
 
 


Miszike,
én is gratulálok nektek kicsi druszám érkezéséhezKép Gyors felépülést neked, és elegendő "élelmiszert" a kiscsajnak az elkövetkezendő hónapokraKép


Momo


Momo
 
 


Sikerült behoznom a lemaradásomatKép

Betegek remélem már meggyógyultak!

Norka, Évi, Tündér, Momo, Mókuska, Bogár,
Lányok édesek Kép

Franyó,
Szépséges gyermekek Kép
Hol árulnak ilyen gumilepedőt?

Hogy megnőttek már az apróságok!

Kangi,
Fogacskák Kép

Évi,
Mindenórás Miszike kép Bekivel Kép

Andi,
A kispasik is édesek Kép

Maci
 
 


A beigért képek:
Kép
Kép

Mókuska

Kép
Kép
 


AKCIÓ Szeptembertől!!!!! Dvd filmek már 500ft-tól!!! Több mint 2000film közül választhat (A legújabbak és ritkaságok is)!!! Listát tudok küldeni!
jonsi@citromail.hu

Mindenkinek kellemes babázást, babavárást kivánok.
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


A következő infót szeretném megosztani veletek, ha még nem tudjátok:

Az 1500 grammnál kisebb (ha pont ennyi akkor már nem) súllyal született babák után magasabb összegű családi pótlék jár! Nektek kell igényelnyelni, automaitikusan nem jár. A dokin múlik, hogy tájékoztat-e vagy sem.

A barátnőm esetében az ikrekből az egyik után kaphatja meg, ami 6.000 Ft helyett kb. 13.0000 Ft körül van. Õ viszonylag későn tudta meg, teljesen véletlenül. A gyerekek már két évesek. Viszont visszamenőleg csak 2 HÓNAPRA jár! Ezen felháborodva írt egy levelet Juszt Lászlónak, a tv ügyvédje című műsorba. Szerintem még választ nem kapott, de majd még írok a fejleményekről, ha valakit érdekel.
 


Szia!

Ez tök érdekes. Bár engem személy szerint nem érint, de kiváncsi vagyok a fejleményekre!

Tündér
 


Sziasztok !
A segitsegetek szeretnem kerni.
8 hetes terhes vagyok meg csak, de nincs dokim. Tudtok bp,en vkit ajanlani, aki normalis, kedves, a termeszetesseg hive (amennyire lehet) Es foleg, hogy MENNYIBE kerul??
a halapenz.hu-n nagyon nehez begyujteni az infot.
Koszonom: Indian.
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért csak egy linket szeretnék a figyelmetekbe ajánlani.

Új és használt babaruhák és még sok minden akár 1ft-ért.
Sok szép minőségi (ADIDAS,NEXT,ADAMS,REEBOK,stb...) darab van.
Érdemes megnézni

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=juliebaba

További minden jót

Julie
Kép
 


Gyermekfotózás saját otthonában Budapest egész területén kedvező áron!
Naptárkészítés már meglévő képeiből is!
Bővebb információ, árak, fotógaléria:
www.b-photo.uw.hu
 
 


Hahó Eredeti "Friss babások"!

Amíg nem megy az izgi, nem jöttök ide?
:wink:
Andi
 
 


Szia Andi!
Én itt vagyok! Megint regisztrálnom kellett magam, mert nem fogadta el a jelszót.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,
én is benéztem ide, hátha :wink: .
Izgi egyre jobb... :?
Z.
 
 


Lányok,
én is pont erre gondoltam, mert elvonási tüneteim lesznek :wink:
Majd még jövök...
Ja lányok már egészségesek és baromi rosszak :evil:



Momo
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy idetaláltatok páran :) Lehet, kéne köremilt írni, hogy jöjjenek a többiek is?

Momo, örülök, hogy meggyógyultatok!

mi tegnap vittünk megint pisit a laborba, negatív hál'Isten! :)

Izgivel mi van? megint feltörték vagy mi?

Andi
 
 


hát akkor én is beköszönök :lol:

ellinek üzenem (mert mélcímet nemtok az izgi nélkül :? ) hogy csomiját feladtam

momo,
de jó, jövő héten talizunk???

izginél vmi "fórummotor" döglött meg, ezt okoskodta ki aZuram az irományukból --- azért az legalább titkos vót :roll:

heppi
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Mukodik am az izgi is, allitolag azoknak nem sikerul belepni, akiknek automatikusra van allitva a belepes. Nem tudom, ezt hogy lehetne kikuszobolni, de probalkozzatok szerintem, hatha!
Puszi:

L.
 
 


TÉnyleg ez a probléma, másik böngészőről be tudtam lépni az igzibe
Köszi, Leszter

Andi
 
 


Szasztok Csajok!

Megosztaná velem vki, hogy jutok be az izgire? Teljesen el lettem vágva Tőletek :roll: :roll:

Pusssz
Zsófi
 


Hello nőcik,

én is hiába küzdök :? . Maga a fórum sem jön be, nem csak a mi kis topicunk :? .
Majd ráállítom az embert, hogy nézze már meg, de ez nálunk napok kérdése :roll: .

pusszancs,

Z.
 
 


Sziasztok!!!

Megvan a kulcs az izgihez:)

Szóval eszközök, internetbeállítások, tartalom fül, automatikus kiegészítés a személyi adatoknál, és amit bead kisablak, ott a jelszavak törlése.
Így kiléptet az izgiből, és be tudtok lépni, csak ne nyomjatok automatikus bejelentkezést.
FIGYELEM!!
Az IE által tárolt összes jelszó törlődik ezáltal!

Remélem, tudtam segíteni!

Pussz! Heni
 


Ezt Heni írta az izgin:

"még annyi kimaradt a babanetről, hogy a cookie-kat törölni kell, és az internetbeállítások cookie-k résznél a beállításoknál a tárolt lapok újabb verzióinak keresésénél a lap minden megtekintésekor - t kell kipipálni, és úgy működik az izgi "
 
 


na jó, inkább hozzá sem kezdek, lévén nekem nem is PC-m van

majd este rászabadítom apájukat, addig is éhezek az infókra :oops:

heppi
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Norka, Urszila és Manócs nem kapta meg a körmailt, visszadobja a címük :(. Tudassátok velük lszi, hogy mi a helyzet! :)

Pusz
Miszike
 
 


hat ez nekem se fog menni. :(
Nekem meg Mozilla bongeszom van. :lol:


Azert igyekszem megtalalni a cook-ik es a jelszavak helyet, hatha ki tudom torolni.

Gombóc
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, szegedi vagyok és pár napot a fővárosban fogok majd tölteni elszeretnék menni angol turiba ahol jó minőségű, alig használt ruhák (rongyosak nem érdekelnek olyat itt Szegeden is találok bőven) vannak megfizethető áron, jó lenne ha kilóra lenne. És érdekelne v.mi bizományi féle ahol sok jó minőségű játékot találnék esetleg autósülést a kislányomnak. Csak jó és olcsó helyek érdekelnek.
Ha tudtok segíteni akkor: tabimariann@gmail.com -ra irjatok, mert sok topikba beírom a segítség kérésemet. ha valik Szeged keres bármit szívesen segítek :lol: :lol:
Előre is kösz a segítségetek: Rika

KépKép

KépKép
 
 


Kedves Kismamik, Anyukák!


Ha van kedvetek nézzétek meg az oldalunkat.
Etető- pihenő- szoptató párnákat készítünk.
Természetesen újak, az áruk pedig nagyon kedvező.
Általában vannak akcióink is.
Jó nézelődést, és mindenkinek jó pocakosodást, babázást, és baba tervezést kívánunk!

http://www.szopiparna.hu
Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Kérek mindenkit, aki egyet ért velünk, a Támogatást Születendő Gyermekeinkért Civil szerveződés céljaival, mely magába foglalja azt is hogy ne vonják vissza a lombikkezelések támogatását, írja alá a Nyílt levelünket, melyet a kormánynak szeretnénk elküldeni!
Mindenkinek az a célja hogy ebben az országban ne kevesebb, hanem több baba szülessen! Sajnos nagyon sokunknak csak orvosi segítséggel lehet kisbabája!

http://www.petitiononline.com/IVF2006/
 
 


Halihó!

Nem tudom, mi itt a szokás, csak betévedtem...
Bár tudom, hogy mindenkinek a saját babája a legfontosabb és legérdekesebb, de arra gondoltam, megosztom mindenkivel a legnagyobb boldogságomat: 2006. 11. 18-ÁN MEGSZÜLETETT A KISLÁNYUNK, JÁZMIN!!!
Nekem Ő az első babám, és nem is hittem volna, hogy ekkora boldogságot jelenthet egy kisbaba! Ő a legtüneményesebb tündérke a világon!
Csak ennyit akartam :D

BOLDOG KARIT MINDENKINEK!!!
 
 


sziasztok

hol vagytok?nem ir ide mar senki sem?
en 2007,jan.26-an szultem elso babamat,Marcelt.van akinek 3 hos most a babaja es szivesen dumcsizni a babokrol meg bmirol.
ib ui:itt van egy kep a picurkamrol
pusza mindenkinek Kép Marcello baby
 
 


sziasztok! Ven köztetek anyatejadó anyuka? Fontolgatom a dolgot egyelőre és lenne néhány kérdésem.
Köszi.
 


Sziasztok

Nem tudom ide kell-e irni, de volna egy kerdesem. Remelem tudtok tippek segitsegevel segiteni.
Van nekem egy 2 honapos Zsofika kislanyom. Annyira szeret hason lenni, hogy mindig azon van. Ha baja van, ha alszik, ha faj a hasija, mindig csak hason. A hatan 10 percnel tovabb nem ul jokedvvel. A baba kocsiba az oldalan fekszik. Ugy csendbe van, elalszik de nem alszik sokat; tobb mint 1 orat nem aludt. Az is sok. A kis agy a szobaba van, nyitott ajtonal alszik. A baba kocsi a lepcsok alatt, mert a 4-ik emeleten lakunk. Az a kerdesem, hogy tudnam kitenni a teraszra hogy aludjon. Kint hagynam a levegon. Minden nap kint van, setalunk, de van ugy is hogy kimarad 1 nap. Ezt a napot szeretnem a teraszon potolni sot, minel tobbet lenne levegon, annal jobb. A seta is kell, de kell a levego.[/img]
 


Szia Krisztyna!

Nyugodtan tedd ki a kislányodat a teraszra a babakocsiban! Csak takard le szunyoghálóval v. függönnyel, h ne menjenek rá a rovarok, bogarak... :wink:

Kép
Kép
 


Sziasztok kismamik, anyukák!

Elnézést, hogy nem témábavágó hozzászólással érkezem.
A szopiparna.hu oldaltól vagyok, és szeretnék egy kis felmérést végezni azzal kapcsolatban, hogy hallott-e valaki a baba-mama dossziéról, amit elvileg a védőnők adnak automatikusan a kismamáknak. Ebbe a kis dossziéba lehet gyűjtögetni aztán a várandósság alatt kapott orvosi papírokat, ultrahang felvételeket stb.
Megkeresett minket egy cég, hogy ők adják ezt a terméket, és hirdetési lehetőséget kínáltak benne, de nem tudom, hogy ez tényleg eljut-e a kismamákhoz.

Ha tudtok valamilyen infót erről, kérlek segítsetek, akár e-mailben, akár itt a topikon.
/info@szopiparna.hu/

Előre is nagyon köszönöm.

Sok boldogságot, és minden jót kívánok mindenkinek.

Andrea


http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... highlight=

Ha anyós problémával küzdötök szívesen látunk benneteket újonnan nyitott topikunkba :D
Vendég
 


sziasztok!

kérlek segítsetek, ha tudtok. végre megszületett a kisbabánk szombat hajnalban, Amira. Nekem, mit kell most tennem?hova kell menjek a tb,apeh,lakcímkártyák miatt? mi kell ezekhez?

köszi a segítséget előre is!

üdv: Endy


sziasztok

elég régen nem írt ide senki.
nekem 12 hetes babám van, ő az első gyermekem. szívesen beszélgetnék olyan kismamákkal, akik szintén úttörők ebben a dologban. remélem fogtok írni. minden helyzet annyira új. kiváncsi vagyok csak én vagyok-e rettenetesen elveszett, és béna, vagy mindenki annak érzi magát.

szép napot!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 
 


Sziasztok!

Én 2009. május 18-án szültem meg a kisfiamat Vilikét, 2720 grammal és 47 cm-rel. Most hétfőn volt 5 hetes és már 3770 gramm, és 56 cm. Belehúzott rendesen. :D :D :D

Nóri

Kép

Kép
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek



Kép

 
 


Sziasztok!

Szülésznő leszek és a kutatásomhoz szeretnék segítséget kérni koraszülő és terminusban szült anyukáktól!
Mindössze egy 10perces kérdőív lenne, akinek van kedve töltse ki,természetesen név nélkül megy.

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/254612566/

Üdv: Dorka

Segítsd a kutatásomat azzal, hogy ezt kitöltöd!
www.kerdoivem.hu/kerdoiv/254612566/
 
 


Sziasztok!

Elnézést a nem ide való hozzászólásért, eladnám kislányom kinőtt, márkás, nagyon jó állapotú ruháit. Itt megnézhetitek őket, ha valamelyik megtetszene, akkor akár itt is írhattok privit.

https://picasaweb.google.com/114275754011058703076/Ruhak

És ha kislányod van, saját készítésű, gyönyörű, horgolt sapkákat is készítek, minden színben méretben elkészítem, az eddig készült sapikat itt láthatjátok:

https://picasaweb.google.com/114275754011058703076/SajatKeszitesuHorgoltSapkak

Köszönöm a figyelmet, és ha elolvastál.
További szép napot: Pancsika20

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: