Új privát üzeneted érkezett!

11? Az igen! :D
Akkor megy a drukk ++++++++ hogy minnel tobben szerelembe essenek!

En a K. Peterhez jartam es most is hozza szeretnek menni. Mindenkepp hozza, mert nekem nagyon szimpi volt es nem szivesen valtanek (remelem hogy nem is kell!) Bar sokszor konferencian volt es olyankor a K. Timea foglalkozott velem, O is nagyon rendes es ugyes.
A tobbieket nem ismerem, de allitolag szuper csapat van a Kaaliban!

Kép

Kép
 
 


Gigi,
gratula nagyon szép szám! Drukk a randihoz! ++++++++++++++

Ica,
mi is K. Péterhez jártunk. Nagyon szeretjük.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili, gratulalok a kistesohoz !!!!! :D
Nagyon kek a vonalzo, ezek szerint kisfiu lesz? :)

Kép

Kép
 
 

 
 

Szép a 11 petike, de a férjemnek meg egyre romlik az eredménye.
Nem tudom felhívni az Intézetet, hogy mi újság, mert vagy nem nézték még meg, hogy hány babó van vagy nem veszik fel vagy felveszik, de foglalt a labor és rámcsapják a telefont...

Nagyon-nagyon izgulok!

 
 


Gigi, probald egy kicsit kesobb es nyugi, minden rendben lesz! :)
Eddig hany szazalekos volt a megtermekenyites aranya?

Kép

Kép
 
 


Gigi, ne csuggedj! Lehet hogy neked is lesz egy egyszemked nemsokara! ;)

Kép

Kép
 
 


Eddig volt már minden...
9-ből 2
9-ből 6
12-ből 2
és most sajnos 11-ből 1! :cry: :cry: :cry: :cry:

 
 


Sziasztok!!

Gigi,
1 babához egy petécske is elég!!!!Hajrá osztódás!+++++++++++++++++++++++++
Nem Te leszel az első, akinek 1 babácskát raknak vissza, és 9hónap múlva anyuka lesz! :wink: Drukkolok nagyon!

Ica,
majd írj, hogy mit beszéltetek a konzultáción! :)

Nani,
Lelle sem szeret hintázni! :D
Mindig ki akar szállni! :shock: :lol:
Majd rakok képet, csak sosem érek oda, hogy lekicsinyítsem! :oops:

Kata,
kitartást a sok-sok vizsgálathoz!Cs.meggyógyult már?Olvastam a kálváriátokat........Magyar egészségügy! :evil: :evil: :evil: :evil:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Meli,
utólag is boldog 1. szülinapot a gyönyörű kisasszonynak!!!

 
 


Boldog szulinapot Lellenek! Mar nagy kislany!!!! :)

Gigi, te is a K. Dokihoz jarsz?

Meli, majd jelentkzem konzultacio utan, de szerintem nallunk meg nem lesz semmi erdekes .... Gondolom a vizsgalatokkal kell kezdeni ugy mint anno es majd csak utana (talan Juniusba) indul a start amikor a varolista elere kerulunk!

Kép

Kép
 
 


Vviki, hogy vagy? Gyogyszert szeded? Juliusba probalkoztok vagy a vizsgalatoktol fugg?
Parodnak sikerult elhelyezkedni?

Gyalogkakukk, veled mi ujsag?

Kép

Kép
 
 


Gigi, ne idegeskedj!!!! Naninak is 1 szemékből lett Izu!!!!


Meli, jobban van köszi. 3 orvos 3 diganózis :?


Nani, pussz

...

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Igen, nekem is mindig Nani jut eszembe Egyszemkéről! No meg még pár lány, akiknek szintén egy embrikéből lett a gyermekük!

Ica,
én K.F-hez járok! Annyira kedves, imádom! :)

Kata,
gyors gyógyulást a férjednek!

 
 


Gigi, ragacsszállítmány elindítva +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Kösziiiiiii! :lol: :lol:

 
 


Gigi,
++++++++++++++++++++++++++++++++++ babaragacsok mennek!!!! Nagyon drukkolok nektek!!

Ica,
igen kispasi. :lol: szerdai uh-nál már tuti volt.

Meli,
boldog szülinapot Lelle babának!

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Gigi, már 1 hete lassan +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Lányok!!!!

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Köszi Kata, igen, pont ma egy hete!

Én is mindenkinek kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

 
 


Gigi +++++++++++++++++++++ !!!

Kalkatám ezer puszi!!!!!!!!!!!!! Cs-nek gyógyulást!

puszi mindenkinek!
 
 


Sziasztok!!!!!!

Gigi,
babatapik mennek!!++++++++++++++
Mikor tesztelsz???Nagyon drukkolok!! :)))))

Lili,
gratula az öcsihez! :))))

Köszi csajok a köszöntést!Majd hozok képet Lelléről! :))))


Boldog húsvétot mindenkinek!
Lányoknak sok-sok locsolót, a fiúknak sok-sok piros tojást! :D
Pussz mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Kellemes Husvetot Mindenkinek! Meg epp idoben :)

Multheten voltam a Kaaliban, kov mensi alatt vizsgalatok es Juliusba kezeles :) Mar alig varom! :)
Doki megkerdezte hogy birni fogom majd a tempot 2 kicsivel :lol:
Az igazsag az hogy nem is tudom ..... Olivia nagyon szeret olbe lenni es mar majdnem 10 kg!!!! Ez juliusig meg kellene egy kicsit valtozzon mert a sok emelgetes, cipeles nem biztos hogy jot tesz majd kezeles alatt/utan.
Remelem addig elkezd kuszni/maszni/jarni es nem kell annyit hurcolaszni.

Kép

Kép
 
 


Köszönöm a drukkokat, sajnos nem jött össze!

Nem adjuk fel, majd a következő!

Ica, hajrá július! :)

Meli, várjuk a képet!!! :)

 
 


Ohhh Gigi :cry: Annyira sajnalom! :cry:
Mar nagyon-nagyon megerdemeltek egy babat!!!! Ne adjatok fel, a kovetkezonek sikerulnie kell!!!!!!!!!!!!!
(nekunk 4. lett a nyero, ti hany beultin vagytok tul?)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

((((((((Gigi)))))))))
:cry: sajnálom!

Ica,
nekem sajnos nem sikerült nem emelgetnem Domit, már az ET napján cipeltem meg szaladtam utána és ez ment egész végig. Baromi lelkiismeret furdalásom volt, de nem tudtam mit tenni, pedig ő már akkor simán járt. Ha apa itthon volt ő sokat segített és még most is ő fürdeti stb, de azért egész nap én vagyok vele, és hát ő is 12 kg, ami a korához képest még nem is sok. Szóval csak azt akarom mondani, hogy ettől függetlenül itt a tesó a pocakban, és ne félj attól, hogy ez befolyásolja a végeredményt, mert tudok egy másik kismamáról itt a bneten akinek szintén ilyen korú kisbabája van és neki is nagyon összejöttek ET után a dolgok, DE ott a tesó a pocakban. :lol: Hajrá!! Drukkolok nagyon Nektek!

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Ica,
nekünk ez már az 5. beültetés volt, ebből 2 fagyis. Nem adjuk fel, megyünk tovább!

Lili,
köszi neked is a bíztatást! Látom már félidőn túl... :D

Puszi mindenkinek!

 
 


Sziasztok!

Lili koszi a drukkokat! Megnyugtato hallani hogy "sozsak" cipeles mellett is minden rendben megy :)

Lehet hogy a kovetkezo sorokat sokan hulyesegnek fogjak tartani de nekunk ez bejott (es remelem hogy olvassak itt olyanok akiknek segiteni tudok vele)
Ezt egy emaiben foglaltam ossze es kuldtem el egy baratnomnek akiknek azota ikreik vannak :)


Ciklus elos feleben igyal Cickafark teat, ovulacio utan pedig Palastfu teat. En 3-4 napig nem ittam egyiket sem, amikor nem tudtam hogy mar van-e ovulacio v sincs. En ezeket a teakat csak a sikeres beulti alatt ittam, elozo beulteteseknel nem es szerintem ez is segitett.

Kezeles elott utauzgattunk, nagyon jol kikapcsolodtunk es finomakat es egeszsegeseket ettunk.
2010 Oktober 29-en volt a beultetesunk es mivelhogy fagyibabas volt en egyaltalan nem biztam benne es lelekben mar a friss stimulaciot terveztem.
A beultetes delutan volt, aznap es masnap pihentem, agyba fekudtem es csak pisilni/enni kelltem fel.
31-en hajnalban elutaztunk Zilahra, Erdelybe (kb. 500km) mindenszentekre......ott rokonlatogatas, maszkalas a temetobe, stb. Szoval lefoglaltam magamat, el is feledkeztem a beultetesrol :) Estere annyira faradt voltam hogy csak beestem az agyba :)
Mindenkepp tudom ajanlani hogy probald lekotni magad valamivel amivel kikapcsolsz a tematol, nekem ez bejott (az elozo beulteteseknel mindig szamoltam a napokat)
 
A beultetes napjatol (igazandibol mar elotte kellett volna, de nem tettem) elkezdtem szedni a Femibion 800-as tablettat es a Magne B6-ot. Mondtam is a dokinak hogy a Magne B6-ot is szedem es mondta hogy nem szukseges, de artani nem art.
Amit nem vallottam be a dokinak az az hogy a beultetes utan nehany napig (csak este) szedtem baby Aszpirint (100mg). A Londoni beultetesem utan a klinika mondta hogy szedni kell a meh jobb verkeringese vegett es hat en gondoltam hogy ha ott felirtak akkor artani nem arthat.
Amire figyelj meg oda:
1/ az emeles, az elso nehany hetben kerulj mindent ami 2 kg-nal tobb
2/ a meleg.....az embriok nem szeretik a meleget. Ne furodj es zuhanyzasnal sem hasznalj meleg vizet, csak langyosat. Alvaskor ne melegits tul magad, ne izzadj le mert az nem jo.
En anno napkozben dupla bugyit vettem fel (Novemberben!) hogy ne fazzak fel, de nem hordtam harisnyat. Persze figyel oda hogy ne fazzal mert az sem jo, de probalj ugy oltozkodni hogy meleged se legyen.
(Igy zarojelben jegyzem meg mert nem dicsekedesre melto, de en a beultetes utan 2 napig nem zuhanyoztam)
3/ szagok/illatok.....az embriok nem szeretik a szagokat. Beulteteskor sem en sem a parom nem fujtuk be magunkat parfummel nehogy ne tetszen nekik :)
A bugyid ne legyen tele oblitovel, ne illatozzon. Szerintem az a legjobb ha abszolut nem raksz oblitot a mosogepbe.
4/ lepcsozes......(ezt en nem tartottam be, de allitolag fontos!) probalj ne sokat lepcsozni. Lepcsozeskor a meh ide-oda nyulik ahogyan rakod a labaidat es allitolag ez megneheziti a beagyazodast.
5/ Kaja......a Londoni klinika szerint sok (napi 0.5-1 liter) tejet kell inni a beagyazodas elott es utan. Rakerdeztem a dokinal erre a tejes dologra es azt mondta hogy szerinte hulyeseg, nincs semmi osszefugges a ketto kozott (na mindegy, azert en napi fel liter tejet megittam) A Kaali intezetbe az orzobe levo nover meg azt mondta hogy egyunk sok csirkehust... A lenyeg szerintem a sok Protein! A protein segiti a beagyazodast.
6/ Sok-sok-sok folyadek.....Igyal minnel tobb vizet! Napi 2-3 litert legalabb es probalj meg szobahomersekletu vizett inni. A nagyon hideg nem jo mert a viz gyorsan atfolyik a beleken es rogton a hugyholyagba kerul ami kozel van a meh-hez es megfazik a baba (enni lehet hideget mert az a beleken/gyomrok keresztul megy amire oda lekerul felmelegszik). A forro teat is keruld mert ugyanaz a helyzet all elo...kozel kerul a mehhez es felmelegiti az embriot, az pedig ismet nem jo.
7/ Meh verkeringest segito legzes.....A beagyazodas nagyban fugg a meh verkeringesetol. Ezt napkozben ugy tudod fokozni ha ugy veszed a levegot hogy a hasad megemelkedik/lecsokken (hasi legzes, nem a tudon keresztul). En kb. 10 mely levegot szivtam/kiengedtem es ezt eljatszottam napi kb. 4-szer, 5-szor (amikor eszembe jutott, de foleg az elso 2 nap volt ra idom es miutan visszajottunk Erdelybol) Lefekfes elott pedig bekaptam a baby aszpirint aminek az a dolga hogy segitse a meh verkeringeset.
8/ Vitaminok (Femibon 800 + Magne B6 ..... meg ha gondolod a BABY aszprin, de semmikepp se legyen 100mg felett!!!)
9/ az agy lekotese, kikapcsolodas es masra valo koncentralas :D  :D 

Mindenkinek jo babasodast kivanok!!!! :)

Kép

Kép
 
 


(((((((((((((((((Gigi)))))))))))))))))))


Lili, te megaszerencsés voltál és vagy is :D
(ezt már többször megállapítottuk)

Meli, jól vagy?

Nanikám, Puszi

Roni, rég jelentkeztél, remélem jól vagytok

.

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


sziasztok!

(GIGI) amanóba! :(

Kalkatám, ezer puszi!!!!!!!!!! bicajozol a szép időben? :)

Lili, az tuti, hogy szerencsefia! főleg,hogy a 2. is fiú lesz! :)

Ica drága, ez 1 kész litánia,amit írtál! :lol:
Fő, hogy nálad bejött!
Én osztanám kaalis "ősanyánk", alias HArcika szavait: ha 1 baba jönni akar, akkor jönni is fog! ( HArcika puszi, ha esetleg olvasod még ezt a topikot)
A kikapcs, a sok folyadék, meg a fehérje+vitaminok jó dolgok , sőt akkor is kellenek, ha épp nem a babára "gyúrunk". :) /baba miatt lehet esetleg emelni ezen adagokat/
De azért nem kell túlzásba esni,szagoktól félni, meleg teát nem inni, esetleg nem fürdeni. :)
( nehogy megharagudj, nem bántásilag írom!)
Szerintem ha a leendő anyuka "JÓL" van, magával és a világgal békességben van, + a férjeurával is (nehogymár kihagyjuk a pasinkat), akkor megvan az alap.
( természetesen ha ehhez kell a szagtalanság, akkor legyen úgy.) :D

pussz a csapatnak!
 
 


Melinda, frusztrál a fogyis vonalzód! Rólad olvad a zsír! :lol:
ÜGYES VAGY, ez vitathatatlan!!!!!
csajod meg cukika!
 
 


Köszi lányok!

Kata, Gigi,
küldök nektek egy nagy adag babahozó szerencsét!!! Mi kettőnél megállunk.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Kedden voltunk először a Kaáliban konzultáción a Bernard doktornál. Róla esetleg tudtok valamit? Egyébként a Forgácsban már volt 2 sikertelen lombikunk, így úgy döntöttünk, hogy intézetet váltunk.
Ha esetleg valaki tudna infót mondani, nagyon megköszönnném.
Szil
szil81
Budapest
 
 


Szia szil!
Üdv itt, bár mostanság eléggé ellaposodott a fórum. Én nem ismerem Bernard dokit, de az Intézetről csak jókat tudok mondani!
Ha valami érdekel, nyugodtan kérdezz!

 
 


Szia Gigi!
Átjöttem ebbe a fórumba, mert úgy döntöttem, hogy a Kaálit választom. Első alkalommal nagyon tetszett az intézet, a váróteremben még tv is van:)
Úgy tűnik a Bernard doktort senki sem ismeri, alig találok róla információt a neten is, pedig gondolom nála is sokan lehetnek, mert a konzultációra két hónapot kellett várnom.
Majd biztosan szükségem lesz az infókra, köszi.
Szil
szil81
Budapest
 
 


Szil, B.dokihoz itt 1 csajszi jár, ő most nem fórumozik.
Kicsit jobb a helyzet itt mint a Forg. intézetben, ott ha jól tudom 1 év lombikra a várólista..( Sipos dokit ismerem, és nagyon jó orvosnak tartom)
Kaaliban hamarabb sorra kerülsz.Sok szerencsét!
 
 


Sziasztok, szeretnék csatlakozni hozzátok 8)

Nekem a héten Szerdán volt az első beültetésem (mi az inszeminációt kihagytuk, egyből a lombikkal kezdtünk), 2 pici manocskát kaptunk 6.-án volt a leszívás és 11.-én kaptuk őket vissza...

persze nem bírom ki egyetlen egy nap se , hogy ne olvasgassak mindenfélét a beültetés utáni napokról...

Szóval ma van az 5dik nap....igazából semmi különöset nem érzek...ma kb 2×1 percet szurkált a hasam és reggel szédelegtem ,

nagyon várom már a jovohetet


Sok sikert mindenkinek!!!
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo, sok-sok babatappancs neked!!! +++++++

Nani, a szagokrol es a langyos folyadekivasrol Londonba papirt adtak (ott is volt egy lombikunk) :lol:
Ott a lombik elott minden infot kinyomtattak es egy egesz paksametat kaptunk az eljarasrol is!

Kép

Kép
 
 


Gigijo,
drukkolunk nektek! Melyik dokihoz jársz?

 
 


Köszi nektek!!!

Már a 6dik nap, bárcsak valaki megsugná az eredményt :)))) - mert minden mozdultanál az van bennem, most biztos, jó hogy ülök, állok, eszek, mit iszok stbbbbbbbbbb :)))) Biztos ismerős az érzés?!

Szmatonához, legelső bejelentkezéskor Kovács Timit adták meg nekem, de rájöttem nem szeretnék Női orvoshoz járni, nem tudom volt egy ilyen belső sugallat, hogy nem!

Szmatona az elején nem a beszélgetések híve volt, csak ledarálta a dolgokat kb 2 perc alatt, de eltelt egy-két látogatás, és egészen más lett....most már bírom a fejét :D

szerintetek mikor tesztelhetek legelőször? a 12dik napot mondták, az Vasárnap...de addig nem bírom ki :D
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Sziasztok!

Gigijo,
üdv! Drukkok mennek!! +++++++++++++++++++++++++++
Tesztelés: Én ebből a szempontból nem vagyok normális :? Megvártam a tüszőrepi beadásától a 10 napot és teszteltem. Itt jelezném ez nem követendő példa, de én nem bírtam tovább, pedig azt tanácsolják a dokik, hogy várjuk meg a 12-14 napot. Nekem nem ment. Elsőnél ET+7-en, másodiknál ET+9-en volt rendesen pozitív, addig haloványka volt. Először 5 naposakat, másodszor 3 naposakat kaptam vissza. Teszt 10-es érzékenységű volt. Viszont ez egy eset a sok közül, mindenkinek máshogy termeli a hcg-t a szervezete, ezért biztosabb a 12. naptól, nehogy elkeseredj, lemondj róla, és közben ott a baba.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili nagyon ügyesek vagytok, hogy elsőre sikerült nektek és mind a kétszer!!! :D

Nálatok mi volt a probléma?

Nálunk a spermium mennyiség, de az andrológus és az intézet is azt mondta, az a lombiknál nem probléma, ami van az untig elég...Hát végül is megtermékenyült (már ez jó érzés volt) és már az egyik blaszto.. kezdet leválni a burokról a másik meg orias sok sejtes volt ,

akkor lehet holnap már mutathatna akár a teszt....nagyon izgalmas :D
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


En sem birtam soha sokaig varni, nekem az ET+ 10 nap mutatott halvany pozitiv tesztet (5 napos babakat kaptunk vissza)

Kép

Kép
 
 


Én mindig kivártam az időt. Vagy megjött addig vagy nem. De ebből a szempontból én sem vagyok normális! :)
Olyan rossz csalódni!
Igen, az jó, hogy van spermium, de a minősége sem mindegy! Erre itt vagyok én a példa, sajnos!

 
 


Nallunk mennyisegre rengeteg van, de fele halott, a masik felebol meg sok "deformalt" .... De a mennyiseg miatt igy is tudnak talalni jokat koztuk :wink:

Gigi, nektek sima IVF volt? Nem celravezetobb lenne az a modszer amikor nem osszeeresztik oket, hanem a biologusok valasztanak ki egy spermiumot es azt befecskendezik a petebe (ICSI ha jol tudom)???

Kép

Kép
 
 


Hello Lányok....

oo, hát én sem bírtam ki, de lehet csak én szugeráltam oda, ott van egy nagyon-nagyon halvány csík, jóval halványabb, mint a kontrol csík...
mindegy ez csak a 7.napom, annyira mondtam magamba, hogy kibirom Szombatig...de nem bírtam :D
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo,
a csík az csík, küldöm a babaragacsokat és a zebraerősítő drukkokat. :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Köszi Lili, nagyon várom már a péntek-szombati tesztelést..akkor már jobban el fogom hinni, most még csak reménykedem :)))

nézzétek így nézett ki ma a teszt Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo, ez szupi!!!!! Ez bizony csik!!!!!!!!!! :D :D :D
Gratula neked! :D

Kép

Kép
 
 


:)) csak hétvégén lehet gratulálni, én még nem merem elhinni, mégis csak a ET+7 napon vagyok...
egyébként a várakozás a legnehezebb feladat!!!
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Halk gratula!
Mázlista vagy...

 
 


Gigijo, akkor majd hetvegen megy a nagy gratula :lol:
En a helyedben csinalnek megegy tesztet holnap reggel es ha erosebb a csik akkor hiper-mega-szuper!!!!!!! :D De szerintem tuti biztos hogy mar ketten (vagy tobben :lol: ) vagytok!!!! :D

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: