Új privát üzeneted érkezett!

Én mindkét fiamat az Istvánban szültem.
a kicsinél még nincs dackorszak, tök furcsa, hogy szót fogad.-)))már megszoktam az ellenkezőjét Boldinál.)hova jártok csanába?

KépKépKépKép
 
 


A gesztenyeházba szoktam vinni heti 2x.
A nagy hova jár oviba?
A kicsi fog menni oviba márciusba.
Mert úgy van most hogy 3 éves kortól kötelező az ovi.
Nekem azt mondták , hogy január végén vagy február elején jelentkezzek.
Én a Hold utcai oviba szeretném íratni , mert ott lakunk mögötte , nem tudom hogy lesz-e egyáltalán hely.
Vagy még a Vasvári.
Hold utcait jobban szeretném , mert én is oda jártam , meg az öcsém is.
renianya
Szentendre
 
 


sajnos csak 2014-től kötelesek felvenni az oviba a 3 éveseket.mi pont kiesünk belőle.bár igazság szerint én szeretem, hogy itthon van SEbi.-)tegnap is egész nap csavarogtunk együtt, még nőgyógyászhoz is elvittem magammal, és olyan szépen viselkedett.mi az Izbégi oviba járunk, Sebit is oda szeretném vinni, nagyon szeretjük.mikortól vinnéd oviba?a Hold utcaiban biztos lesz hely, oda mindenkit felvettek akit ismerek.

KépKépKépKép
 
 

 
 

Én azt hittem jövőre lép hatályba ez a törvény , hogy 3 éves kortól kötelező.
Az igazat megvallva én örülnék ha felvennék oviba márciusban.
Jó neki is , mert szeret a gyerekekkel játszani meg jó nekem is , mert néha már alig bírok vele.
És sajnos nem tudom semmivel lekötni a figyelmét , mert mindig mást akar csinálni amit épp a kicsi agyacskája kigondolt.
Vele sajnos még csavarogni is necces elmenni , mert valamiért akkor is rájön a hiszti.
És ez rossz pedig szeretünk csavarogni mi is.
Vagyis szeretnénk.
Hát a Krisz biztos , hogy nem tudott volna viselkedni , amikor orvoshoz is menni kell és várakozunk akkor is rosszalkodik.
Én jövő márciusban vinném amikor betöltötte a 3.-dik életévét.
Én is reménykedem , hogy lesz hely.
renianya
Szentendre
 
 


Csak 2014-től kötelező fölvenni minden 3évest, ezért van az idéntől, hogy nem maradhatnak 7-8 éves korukig az oviban a gyerekek, hogy addig kifusson ez és legyen férőhely.a hiszti az jelen lesz, de egyébként Nálatok nem megfigyelhető, hogy ha sokat mentek erre-arra, van program, akkor kevesebb a hiszti?én ezt sokszor észreveszem...a barátnőm lánya is a gesztenyébe jár.szeretitek?

KépKépKépKép
 
 


Akkor nem biztos , hogy lesz márciustól hely az oviban.
És akkor az se biztos , hogy Krisz megy oviba.
Múltkor beszéltem egy anyukával ő otthon van a majdnem 5 éves kisfiával és a másfél éves kislányával és a kisfiát nem veszik fel egyik oviba se , mert otthon van a kistesó.
Úgyhogy emiatt se biztos , hogy felveszik oviba , mert otthon van a kishugi.
Nálatok nem volt ilyen gond?
Sajnos nem , mert akárhol vagyunk és valami nem tetszik akkor is rájön a hiszti.
Úgyhogy nálunk nem figyelhető ez meg sajnos csinálhatok én bármilyen programot neki.
Igen szeretjük nagyon , Krisz is szeret ott lenni.
Mondjuk reggel nehéz az elválás , de viszont délután nem nagyon akar hazajönni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!
Én tahisi vagyok. Szívesen beszélgetnék kismamákkal, de úgy látom, hogy itt már mindenki túl van a terhességen. Én most várom az első babát.
A társalgó másik topicjában vagyok aktív március óta, ott olyan csajszik vannak akik ugyanakkorra várják a babájukat.

Viszont szerettem volna környékbeliekkel ismerkedni.

Noncsa: kicsit elszomorítottál! Én imádom Tahit! Itt nőttem fel, itt élek 26 éve. Szuper gyerekkorom volt itt és máig imádom a környéket! Pestre járok dolgozni és minden nap alig várom hogy a szmogból és zajból hazaérjek. Ez az én nyugalom-szigetem :)

Találkozol velem és meggyőzlek! :) Már nem is akarsz majd elköltözni :)
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia!

És mikorra várod a babót?
Fiú vagy lány?
Hol fogsz szülni?
Hogy bírod ezt az időjárás ingadozást?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Októberre várom a babót, fiam lesz. Most vagyok 22 hetes :) Az időjárás változása nem túl jó, inkább jöhetne már a meleg.
Meg a melót is egyre nehezebben viselem, főleg a koránkelést.
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


És meg van már a neve?
A kisfiammal én is a nyolcadik hónapig dolgoztam vele Budapesten.
És tömegközlekedéssel jártam.
Én is már nehezen bírtam a vége fele.
A rosszullétek szerencsére elkerültek az első terhességemnél , de viszont a másodikkal már nem.
Az első és az utolsó 3 hónap nagyon-nagyon rossz volt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Jaj sziaa Szifla! Merre fele laksz?? Jaj el sem hiszem hogy létezik olyan Tahisi, aki gépezik, meg minden. Uristen :D Na győzz meg :D Szeretném itt jól érezni magam. De nem ismerek senkit -.- Mesélj magadról!!!
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Sziasztok!

Akkor kicsit magamról: most töltöttem a 31-et, párom is tahisi. Én személy szerint 4 évesen költöztem ide. Az első gyerekemet várom, aki egy meglepi baba, de nagyon örülünk neki. Pesten dolgozom, szerencsére már csak ezen a héten, utána itthon leszek.

Noncsa: én a hídtól egy megállóval Pest felé lakom. Nagyjából belőttem, hogy te merre felé. Ne aggódj, sok ismerősöm van itt, és mindenki gépezik! :) Ide jártál védőnőhöz? Képzeld, úgy nézett ki, hogy az én fiam is Levente lesz...de aztán nem mindenkinek tetszett, úgyhogy más lesz, de még nem írom le, amíg nem biztos egészen.

Hogy vagytok? Írjatok gyakrabban lányok! :)
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


:)))))))) Én a hídtól bogdány felé vagyok, az étterem utcájába a legtetején :D Ide jártam védőnőhöz, nagyon szeretem a Tahisi védőnénit, csak mikor én terhes voltam, ő beteg volt végig. Akkor jött vissza, mikor megszültem :) Jajdejóóó hogy sokan vagytok! Megesz az unalom. Jó persze, van dolgom Levi mellett, de jólenne kimozdulni trécselni egyet vagy nemis tudom én :D
Hogy érted hogy meglepi baba? :D
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


renianya: Én 9 hónapos terhes voltam, mikor bementem pestre busszal, (1 óra) és SENKI nem adta át a helyet, végül beszóltam egy kissrácnak hogy neszórakozzon már. Dagadt a kezem lábam, derekam leszakadt. fúúúú nagyon mérges voltam. Végre lett egy hely, erre a kissrác szó szerint félrelökött és leült. Na ott kifakadtam. Persze utána már mindenki át akarta adni a helyét...... -.-
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Na innen eltűnt mindenki :(
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


mi már ismerjük egymást fb-ről. más nem is volt itt nagyon rajtunk kívül
renianya
Szentendre
 
 


Itt még mindig nincs senki! Reni ketten vagyunk egész Dunakanyarba, akinek van gyereke meg gépe :D
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


úgy látszik igen , csak ketten vagyunk :)
renianya
Szentendre
 
 


úgy látszik igen , csak ketten vagyunk :)
renianya
Szentendre
 
 


Kép

Sziasztok! Ilyen lett a mi baba szobánk Fanni birodalma! Ha neked is elnyerte tetszésedet akkor itt nézd meg bababirodalom.5mp.eu
nikicica8282
Monor
 
 


csakanoncsa! Itt vagyok! :) Megszültem! :))))
Találkozzunk!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


jó , hogy itt vagy Szifla :-) Látom végül más lett a neve a kisfiatoknak Dávid , jó név a férjemet is így hívják .
És hogy vagytok?
Anyatej van?
Szülésnél minden jól ment?
Hogy telnek a mindennapok?

Összehozhatnánk egy hármas találkozót :-)
És akkor így egyszerre ismerkednénk meg egymással személyesen :-)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Joooooooo!!!! Talizzunk talizzuuuunk :)))
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: