Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Innen letölthettek egy csomó mindenféle képet.
http://www.coloring.ws/

Üdvi.

Évi
 


Sziasztok!
Karácsonyi díszítésből egy kis ízelítő.
Kép
Kép
Még majd jövök.
Zita
 
 


Sziasztok!

Kedves Gigóca, úgy emlékszem, tavaly feltettél valahová egy nagyobb karácsonyi motívumot, olyan betlehemszerűség. Nagyon tetszett nekem, azóta fáj a fogam a sablonra. Nem tudom, el tudnád-e juttatni nekem valahogy.

Köszi,
Katicabogár

Kati

 
 

sziasztok!
Van egy nagy problémám, nem tudom leszedni az ablaküvegről az aranycsillámos átlátszó matrica festéket. Csak apró darabokban jön le és csak erős kapargatásraKép
Van valakinek valamilyen ötlete?
Előre is köszönöm
Ági
 
 


Katicabogár,

dobj meg egy mailben a címeddel, és ha a báránykás gyerekemtől meg tudok lógni a postára, akkor feladomKép

Gigó
 
 


Áfonya


ólomszínű kontúrt használj, a feketét dobd ki a francba, attól én is inhüvelygyulladást kaptam.
A marabu kontúrja jó.

Gigó
 
 


Ági,

obiban kapható festékkaparó, kb úgy néz ki mint egy borotva. Na azzal minden lejön az ablakrólKép

Gigó
 
 


Hú, Gigóca, ez nagyon szuper, irtóra megköszönném! Kép
Megyek is emilt írni.

Sok türelmet a báránykákhoz!

Katicabogár

Kati


Köszönöm GigócaKép Már kezdtem feladni a reménytKép
 
 


Szeréna!

Az ünnepek alatt lefotóztam a fűszertartókat. Íme 3 a készletből. Kép
Kép

Te hogy haladsz?

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


OFF
Juca, ezek parafadugók? Mennyire alkalmas egy amúgy relative párás lakásban az ilyes dugaszolás? Nálam a sószóróban a só is szezonálisan be szokott állni (mondjuk most nem, amióta egy fogpiszkáló lóg ki belőle és tudomisén kivezeti a párát vagy hogy de működik), fűszertartón meg egy ideje agyalok, csak nem tudom, a fűszerek szempontjából nem kéne-e ragaszkodnom a csavartetős üveghez. (ráadásul a fémtető sem tűnik jónak, sónál katasztrófa volt értelemszerűen az is).
Ildi
ON

Ildi
 
 


OFF
Ildi!
Igen, parafadugók. Nekem semmi bajom nincs a párásodással, egyedül a piros paprika áll össze néha, mert azt keveset használok. (Pont én! Kép) Ez persze adódhat abból, hogy a panel nem kifejezetten párás hely, mégha a konyhában vannak is az üvegek. A só is inkább az asztali sótartóban szokott darabosodni, de abba meg teszek rizst és az felszívja a nedvességet, az apró lyukakon pedig nem fér ki.
Ami problémám van inkább az ilyen üvegekkel, az az, hogy átlátszóak. A fűszereknek pedig inkább sötét hely kellene. A saját üvegeimet lehet, hogy teljesen befestem. Kép

Nincs egy próba-darabod? Látod, ha mennék hétvégén, vihetnék egy parafadugót üveggel próbának. Kép
ON
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


OFF: aha, tulképp nem butaság, kipróbálni valamivel, aztán kiderül. Nálam a sima só is beáll olykor, a pirospaprika is beállt, most csavarosban van, azzal jó. Mondjuk nem akut a dolog, mert valahogy most is megvannak a fűszerek, csak néha feltámad bennem az elképzelés, hogyan is szeretném, és tetszenek ezek a megoldások.
ON
Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Pályázatot hírdettem "Húsvét" címmel. Bármilyen alkotással részt lehet venni a játékban.
Részleteket itt olvashatjátok el: www.gportal.hu/anyko
Mindenkit szeretettel várok!

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Juca!
Nagyon tetszenek a kis fűszertartóid! Hogy mi ki nem lehet hozni ezekből az üvegekből... Kép
Parafadugót hol tudtál venni ebben a méretben? Van belefaragtad?
Én most egy képkeretet készítek. Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Jokor:

voltak karacsonyi hopiheim korben a tukrokon Ezust kontur, feher kitoltes, elegans volt. Ilyesmi, csak a tukor miatt nem lehetett vakuznom:

Kép Kép Kép
 
 


Aztan szalveta otvozve matricafestekkel, gyerekszobaba, 2 minta a 4-bol:

Kép Kép
 
 


Mas. Lathatatlan cernaval /itt csak a vaku miatt lastzik, egyebkent atlatszo s igy nem feltuno/. Azota kesz van hozza a Noo-Noo is es 2 nyuszi is. Keszul falvedo/jatszoszonyeg is tervek szerint, sot, bábu is, ha lesz eleg alkotokedvem. Merthogy szabasminta nincs hozza.

Kép
 
 


Anyko!

Örülök, hogy teszenek. Kép
Ezeket a parafadugókat úgy leltem, hogy Debrecenben a Mihály-napi vásárokon van egy "Kézművesek utcája" rész. Vittem magammal egy üveget és belepróbáltam. Aztán kértem 25 db-ot. Kép Az árus inkább azt mondta, elküldi csomagban, mert annyi egy méretből nincs nála. Szóval így tettem szert a dugókra. Azóta láttam parafa boltban is, bár szőlészeti-borászati boltot is ajánlottak, (ott valószínűleg olcsóbb lenne) de Debrecenben nem találtam.

Lássuk a képkeretet! Kép
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Nekem is vannak ilyen dugóim, mezőgazdasági boltban vettem őket, ott kb. 200 Ft/db.
A kicsi üvegekre nekem sosem sikerül a gyári kupakot normálisan visszatenni, így ez a megoldás (nekem) jobb, mint a kupakKép

Áfonya!
Magyarul damil, nem?KépKép
Nekem is vannak kifesthető Tt-k átküldjem?

Info: PLUS-ban lehet kapni most 199Ft-ért két és fél decis csatos üveget. Sztem remek:
http://kep.tar.hu/szuszetti/27625619/10423874#2

Csi
 
 


Csii!

Akkor mégsem olcsóbb. Kép
Én 135 Ft/db-ért vettem.

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok, Kép
Látom pár napja nem járt erre senki, de azért remélem, még jöttök.
Most találtam erre a topicra, és szeretnék üveget festeni, de még soha nem próbáltam, szóval segítségeteket szeretném kérni.
Pl. milyen márkájú festéket és ecsetet vegyek, hol, mennyiért. Porcelánra is lehet az üvegfestékkel festeni?
Szóval ilyen kezdő kérdéseim volnának!
Előre is köszönöm szépen,
Ági

 
 


Sziasztok!
Készítettem egy képkeretet Gerinek. Ilyen lett:
Kép
És talán látszik, hogy a zöld szín csillogós!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anikó!

Nagyon jó lett.

Végül nálunk is elkészült karácsonyra az üvegfestett óra, már a falra is felkerült (még egy pici hiánya van: a rák nincs kiszínezve, nem tudtam, miylen festéket használjak, ami tetszett volna, az nem volt).
Gondolkodtam, hogy tegyek-e alá egy fehér lapot, mert így nem látszik a közepén a növény és kilátszik az óraszerkezet, de egyenlőre még nem tettem alá.

Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Beszti!
Ez csudaklassz! Milyen vastag az üveg?
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko,
ez amolyan "elonyomott" keret vagy sajat krealmany? Nagyon szep lett, de a benne levo kep szepseget nem tudja elhalvanyitaniKép

Beszti,
allat jo lett az orad. Szerintem tegyel ala feheret, sokkal jobban kiemelne a szineket. Hogyan lehet felakasztani ezt az orat?
 
 


Áfonya!

Ez egy előnyomott keret, igen. Kép Két féle volt csak, de nekem nagyon tetszik. Ami fontos és előny, hogy hamar kész van! Kép

LÁnyok!!!!!!

Ez évben először pályázatot hírdettem húsvét címmel.
Mától lehet szavazni a beérkezett alkotásokra! Kép
Mindenkit szeretettel várok a honlapomra!
www.gportal.hu/anyko

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

A kisfiam kedvence a Kisvakond. most találtam végre sablonokat és szép lassan mind meg akarom festeni.
Íme az első:
Kép

Lenne is kérdéssem....
Én csak a lehúzhatós festéket használom. Látott már valaki ilyenben szürke és fekete festéket? Nem konturt, mert ezt azzal csináltam és látszik is rajta. Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Igen mindkét szín létezik sima festékben is!
Hát csajszik csuda szépek az alkotásaitok!!!
Beszti!
Nem olvastam a neveket csak a leveleket és feltünt az órád! Gondoltam magamban , jé hát Beszti is pont ilyen órát készült csinálni. És akkor láttam , hogy Te vagy! Kép

Én most kezdtem el a fürdőt. A wc ülőkére tengeriherkenytyűket szalvétáztam , ugyanezzel a technikával csináltam zsepitartót. A csempére lehúzhatóval csináltam tengert. Ja és a wc-tartályt és a vakablakot aquáriummá varázsoltam.

Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Kanga!

Hol lehet venni festéket? És melyik cég gyártja? Mert akkor szóloka hobbiboltosnak, hogy sürgősen kerítsen nekem elő ilyeneket! Kép

Képeket is fogsz mutatni a fürdőről és a WC-ről? Engem nagyon kíváncsivá tettél! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Én hobboboltban vettem anno. Az enyém -Phébeo
Ha egyszer majd készen leszek teszek fel!HA készenleszekKép
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Kanga!

Köszi az infót!
Ma bementem az egyik hobby boltba és csak néztek rám, mint.... Szóval tovább kell keresgélnem. Valahol csak lesz!

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Most épp ezen dolgozom:

Kép

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Ez a kettő pedig megrendelés! Kép Majd megmutatom, ha elksézült. Utána órát szeretnék készíteni, csak kell hozzá valami üveg is! Perszer kerek legyen, esetleg ovális! Kép

Kép
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anikó!

A Marabu Fun&Fancy-nak (lehúzható) ezek a színei:
Kép
Elég sok van nekik (az outline a kontúr, a többi alapszín) és én eddig még minden színt kaptam a Pannon Colorban.

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Valaki árulja már el nekem, hogy a lehúzhatósat, miután lejárt a szezonja, miként szeditek le az ablakról? Úgy, hogy utána jövőre újra jó legyen? Eddig minden próbálkozásomnak az lett a vége, hogy a lecincált darab későbbi használatra alkalmatlanná vált. Szabályosan felvakargatni tudom, nyúlik, elválik a kontúr a belsejektől stb szóval roncs lesz.
Mi a technika?

(nekem fóliáról leszedés sem volt egyértelmű, mig nem olvastam valakitől, hogy tegyem hidegre, azóta nincs azzal gondom. De az ablak belsejét nem tudom hidegre tenni.)

Ildi

Ildi
 
 


Ildi!

Napos oldalon van az ablak? Ha igen, akkor nagy kiszárítja nap és törik. Nyáron pegig ha nincs sokáig az ablakon, akkor nagyon nyúlik.
Én még nem találtam erre a problémára megoldást.
most mondtam a férjemnek, hogy vegye elő nekem a festékvakarót, mert ablakot akarok mosni és tavaszt varázsolni rá.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Ildi!

Nekem a hideg eddig jobban bejött. Ha napos oldalon is van, akkor is reggel kell levenni (amikor még nem süt rá). És nagyon óvatosan.
Nekem már sikerült egyben leszednem dolgokat. De pl. azok nem jöttek le rendesen, amiknél vékonyabb volt a festék vagy a kontúr mellett nem sikerült rendesen kitölteni, mert ott nyúltak.
(Mondjuk én mindig azzal vigasztalom magamat, hogy jövőre még szebbeket festek és különben is unalmas lenne ugyanazt feltenniKépKép.)

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Egyetértek Besztivel!

Minden évben egyre szebbeket festünk! Valóban unalmas lenne mindig ugyanazt visszatenni. Arról nem is beszélve, hogy akkor hova festenénk a következőt? Kép
Igaz arra is volt példa, hogy amit leszedtem, azt elajándékoztam. De csak azokat, amik szépen (tökéletesesn) lejöttek. Pl északi oldalon fekvő ablakról.

Most is lázasan dolgozok, de olyan bonyolult virágot kezdtem el festeni, hogy örülök, ha húsvétra készen lesz! Kép

Ezt a nyuszit is húsvétra készítettem:
Kép

Igaz homályos a kép, de látszik. A kisfiamnak csináltam.Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok,
én még csak nagyon alapon vagyok, lehúzhatós festékkel. Ilyen kis gyerekeknek való készletet vettem eddig Kép, és az elég jól lejön az ablakról. És tehetem más sima felületre is, nemcsak üvegre (pl. a karácsonyi angyalka a leányom fenyőfa ágyát díszíti most Kép ). Fólia: nekem legjobban az irattartó bugyira festés jött be, arról szinte lesimul magától. Azonfelül rögzítési gond sincs vele, egyszerűen bedugom a sablont a bugyiba, aztán kész.
Üdv
Kriszi
 
 


Sziasztok!

Nekem simán lejön az ablakról, még egy sem ment szét. Pedig olyan is volt már, amelyiken nem egyszer átmentem az ablaktisztító szerrel (ugye aki a karácsonyit cseréli húsvétira a konyhaablakonKép). Volt olyan is, hogy levettem az ablakról, visszatettem egy fóliára, és hetek múltán is vissza tudtam tenni az ablakra. Talán festéke válogatja.
Nekem asszem kínai termékem van, Leeho a márkája, és bár mással még nem festettem, én meg vagyok vele elégedve. Bár kicsi nyuszi vagyok még a festésben, az tényKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Egyre inkább a márkára tippelek én is. Napos oldalon volt, amivel legutóbb kínlódtam, de nem száradt ki, hanem nyúlt nagyon és szétszakadt a kontúrok mentén.
Bugyiról is csak akkor tudom szépen leemelni, ha előtte hidegre teszem. Festék vegyes, van benne amos, van kinsy meg az auchanban vett antik nevezetű. Ez most azért bosszantott úgy pláne, mert a fiam csinálta nekünk karácsonyi ajándékba... meg ugye mások mesélik, hogy milyen klassz, el lehet tenni, simán lejön stb., én meg csak kínlódok és mégse.

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Lehet ebben a márka-gagyi dologban valami. Én csak olcsó festékeket szoktam venni. MOndván úgyis hamar lejár a szezonja a matricáknak és csinálhatom a következőket. Feltenni tökéletesen feltudom, csak a levételnél vannak nagyobb gongjaim! Festékkaparóval jön le a matrica! El úgysem tenném, teht nem bánt igazán! De ha egybe lejönne, el tudnám ajándékozni!

Én most megrendelésre készítettem egy kávés témájú képet. Mivel nem találtam jó sablont, szalvétáról másoltam le.
Sajnos csak a barna éárnyalatait használhattam és semmi csicsás dolgot nem lehetett rá tennem, de még így is jó lett szerintem.
Felteszem ide.
Kép
Erről a szalvétáról másoltam a bögrét:
Kép

Szerintettek milyen lett?

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Elkészült végre a nagy mű! Jöttem is mutizni. Sajnos csak egy féle zöld festékem volt, de sebaj! Egynek ez is jó lesz az ablakra! Kép
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Ez a kávés pohár csúcs! Én inkább habos kakaóra gondolok közben, de nagyon klassz lett a fehér belekevergetése, mind hab, mind üvegpohár effektus szempontjából!

Ildi

Ildi
 
 


Anyko!

Szépek, tetszenek! Tőlem bezsebelhetsz egy dicséretetKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Köszi Ildi és Szirom!
Örülök, hogy tetszik nektek is a két kép!

Beszti????
Az órákat milyen festékkel fested? Sima üvegfestékkel, vagy lehúzhatóval??? Én is akarok egyet készíteni, mert nagyon szépek a tieid! Kedvet kaptam nagyon! Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Off.... nem ismertek valakit, akik nestle babadolgokat esznek és nincs szükségük a vonalkódra? Nem kellene ingyen, szívesen másolokk babazene cd.ket érte vagy adnék kisruhákat esetleg kifizetem! Vagy még tudok készíteni fa papírzsepi tartót is!
Nagyon kellene még pont! A kisbiciklire gyűjtök! Kép

Anikó

Köszi és bocsi az off-ért!

Kép

KépKép
 
 


Szia Anyko!

Nekem van nestlé vonalkódom,így ha gondolod elküldöm neked.(36 pont) A babazene Cd melyike van meg? Vagy milyen az a papírzsepi tartó?
Zita
 
 


Szia Zitus!

A babazene cd mind a két része megvan. A papírzsepi tartó ide felteszem neked. Azt sajnos nem tudom 36 pontért odaadni, de biztos meg tudunk egyezni!
Kép Kép
Kép
De sok fajta van. Kívánség szerint tudok készíteni!

Várom válaszod!
Anikó

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron