Új privát üzeneted érkezett!

Gratula Gergonek a 8 honaphoz! :) Mar nem is annyira pici babas a pofija, nagyon okosan nez! En azert mar orulok hogy nem olyan kicsi...faraszto volt ejjel 3 orankent etetni :)

Adrirol csak karacsonyit talaltam, majd holnap lefotozom!
Jo ejt!

Kép

Kép


Sziasztok Lányok!

Babatalálkozót szervezünk a Facebook-on és szeretnélek titeket is meghívni az otthonomba 2 hét múlva szombaton. Az időpont még változhat, de egyelőre ez tűnik a legideálisabbnak. Nektek jó ez az időpont?
Puszi mindenkinek!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 



Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Veronika, teszel majd képet Adrikáról?
Hogy vagytok?

Nálunk minden rendben, Lénó már 9 hónapos, mászik, ül, áll, kapaszkodva lépeget, a gyógytornára már nincs szükség.
A hozzátápi alakulgat, bár folyamatosan játszunk közben, hogy nyissa a száját, de ez van, Oli is így csinálta, nekem ilyen gyerekek jutnak 8)
Főleg a gyümiket szereti Lénó, így abba teszem a husit :wink:
Próbálom a zöldségeket is, de azokból csak pár kanállal fogy :(
A tejpépet nem szereti, ahogy Oli sem szerette, szinte hihetetlen, a csapatban általában ez az egyik kedvenc...
Szívesen rágcsál pl. babapiskótát, kölesgolyót (fúj :oops: ), kiflivéget, kenyérhéjat.
A mi ételeinkből is bátran eszeget (amit szabad már), egyik kedvence a sült krumpli :shock:
A vizet szereti inni csőrös itatóból vagy kispohárból.
Alvás: január közepén Lénó feltérdelt a babakocsi mózesében, onnantól áttettük a kiságyba aludni, és eladtam a babakocsi szettet, már elég a Hauck sportkocsink is :wink:
A pocakom szépen meggyógyult a sérvműtét óta, azt mondta a doki, hogy akár jöhet is egy következő baba :shock:

Többiek, meséljetek, ki hogy van?!...

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
 
 
 
 


Ja és persze jövünk a talira Andi! :lol:

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
 
 
 
 


Helló Csajok!

Mi is jó régen jártunk már itt. Jól vagyunk, Picur eszméletlen tempóban fejlődik, és persze gyönyörű. :)

Nagy hírt hoztam, úgy néz ki, hogy Picur 2.0 beköltözött hozzánk, most 6 hetes, már komoly, 6.3 mm-es mérettel rendelkezik, dobog a pici szíve! :)

Lesz egy kis időm, visszolvasok, ígérem! ;)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


picur,
hatalmas gratulaaa! :)
Szupi lesz a korkulonbseg!

Kép

Kép


köszi Veronika, igen, Szandi is pont ezt mondta, náluk Zalán és Zéti között pont ennyi a korkülönbség. :) Szeptemberre érkezik várhatóan a Kistesó.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Veronika elsősorban miattad jöttem ide, mert a többiekkel beszélek facen is. Nagyon rég hallottam rólatok, úgy sajnálom, hogy Te nem szoktál jönni a faces csopiba, nagyon jókat beszélgetünk, hülyéskedünk, hátha meggondolod magad :D Hogy vannak a lányok?? Adriról megnéznék szívesen egy képet, hogy miylen nagy csaj lett. Miket csinál már? mesélj rólatok :) Luc pont ma 10 hónapos, 73cm 9kiló, állandóan magyaráz, sikítozik, már kapaszkodva lépeget ügyesen. Nagyon gyorsan elszaladt az idő! Luc Luc

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Hello,
csak egy gyors kep, majd valamikor irok is...
puszi mindenkinek!


Kép

Kép


Szia Veronika! Hellomindenki... :)

Gratula Adrihoz! Nagyon nagyot nőtt! Szuper aranyos!!  Már tipeg??
Nemsokára itt a szülinapja is!!

Kat! Ti hogy vagytok??

A többiekkel a FB-on beszélgetünk.

Mi jól vagyunk! Gergő már mászik ezerrel, és már mindenhol fel akar állni, ugyhogy futkosok össze vissza utána, és próbálok mindig ott lenni.. hogy elkapjam...
Imádom ezt az időszakot!! Olyan is okos, ügyes. Megzabálom ahogy rámnevet, amikor bohóckodok neki!!  Amikor kimegyek a szobából és hiányol, már "rohan" is utánam...(mászva)
Imádom amikor csibészesen les körbe, hogy mi az amit most meg tudna szerezni, amivel lehetne rosszalkodni...
Olvasgatja a kis mesekönyveit, berregve játszik az autóival.. ellabdázgat magában..  olyan ügyesen dobja a labdát hogy mindig visszagurul.. ha meg nem akkor megy utána..
Járunk babauszira, nagyon élvezi, hangosan sikongat közben..

Hihetetlen hogy tavaly ilyenkor még pocakban volt! És ilyenkor hagytam abba a munkát!  Elrepült az idő!

Na megyek, mert felébredt. Puszi mindenkinek




Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Veronika, szia!!!! Nagyon tündéri a leányzó, hogy megnőtt! Hallom, már lépeget? Nem semmi!

Mi megvagyunk, Barnus mindenhol feláll, végre mászik is ügyesen.
Jjó lenne, ha néha FB-on írnál!

Pussz!
Ildi

Kép

Kép
 
 
 
 


Sziasztok! :)

Igen, már párat lépeget :) Stabilan áll kapaszkodás nélkül, de még nem mer, mert amint észreveszi, hogy kapaszkodás nélkül áll, akkor gyorsan megkapaszkodik vagy leül :)

Jövő héten 1 éves státusz, kíváncsi vagyok milyen magas, hány kiló :) Az tuti hogy 9kg felett van és most a 80-as és 86-os között van valahol, a 80-as ruhák már egy kicsit kicsik, a 86-osak meg egy picit nagyok :)

Már szépen eszeget, megy a gyümölcs, zöldség, főzelék, husi, kenyérfélék... és most már mennyiségeket iszik vízből is! Tápszert kap még reggel-este és néha még napközben is előfordul, pl. a délutáni alváshoz...

Úgy néz ki, hogy áll át a napközbeni egyszeri alvásra, az utóbbi pár napban legalábbis már csak egyszer aludt napközben.
Éjjel kb. 10-11 óra hosszát alszik, nappal meg 1,5-2 órát. De ez még csak az utóbbi pár napban van így... folyton változik minden :)

A pelusozással viszont hadilábon állunk, tépi ki magát, sír... leizzadok minden alkalommal... figyelemelterelés hol megy, hol nem, sokszor már állva próbálom csinálni... már hogy ő áll közben :) Úgy jobban viseli az átpelusozást...

Kép

Kép


Jaj, és hát nem is mondtam - csak gondoltam :)  - hogy cukik a képek! Nőnek ezek a gyerkőcök, mint a gomba! :)

Adri most mindent kipakol... ha mondom neki, hogy "nem!", akkor olyan cukin, riadtan rám néz :))) Eleinte olyankor abbahagyta, de mostanság már újra próbálkozik a dologgal, hátha nem is annyira "nem" az a "nem" :D

Kép

Kép


Hellomindenki! :)

Cuki képek, közhely, de tényleg rohan az idő... Mekkora már Adri is! Előre is boldog születésnapot neki! Majd kérünk szülinapos képeket is! ;)

Kat merre jársz?

Pusszantás mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok,
Isten éltesse a Fórum első májusi babáját, aki április 9-én született :lol:
Boldog 1. szülinapot Veronika Adrijának!!! :lol:
Nagyon cuki a képetek, hogy vagytok???
Puszi!

Üdv: Magnoli

Kép
Kép
 
 
 
 


Boldog Szülinapot Adrinak!!!
Remélem volt ünneplés, torta meg minden...
Mi volt az egyéves státuszon? Hány kiló a kishölgy???


Lilypie First Birthday tickers
monis
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Boldog Szülinapot Adrinak!!! :D

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Koszonom lanyok :)
Mar mindent megirtam tegnap, erre elszallt... most csak roviden: 9.5 kg, 75 centi.
Szulinapozas szombaton :)

Majd irok bovebben is valamikor...

Kép

Kép


Sziasztok!

Boldog szülinapot Adrikának és hatalmas GRATULA Picúrnak!!!
Kerestelek már benneteket a facebookon, de nagyon elbújtatok. És nyilván béna is vagyok. Szabad még csatlakozni?? 

Tündériek a kicsik, lassan már mindenki szülinapozhat!

Üdv mindenkinek, bozza

Kép
 
 


sziasztok,
elerkeztunk a mindenhova felmaszom korszakba... na most aztan igazan resen kell lenni... :)






Kép

Kép


Sziasztok!


Bozza, írtunk neked, ha adsz e-mail címet, már hívunk is meg a fb-s csoportba! Veronika, nem gondoltad meg magad ez ügyben? ;) Adri nagyon ügyes! Látom a tévé elbűvöli rendesen! :D


Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Hello :)
Azota mar gyalogol rendesen :) Meg kezd mondogatni szavakat: anya, hinta... meg az elso szotagokat: kerem az ke, stb :) Persze meg csak mi ertjuk :)))

azert ide is irhatnatok neha helyzetjelentest!

Kép

Kép


Ááááá, hinta, az nagy kedvenc nálunk is! Apa hegesztett egy nagy hintaágyat, meg van Picurnak sima egyszemélyes is, imádja mindkettőt. Szavak, nálunk az Aja (ez volnék én), a Tititittiti (ez Tigi), Appppaa (ez egyértelmű, hogy Apa :D), és a berregés megy. Tologat mindent, akár van kereke, akár nincs... :D És a kis dohányzóasztalra támaszkodva nézi a Bogyó és Babócát. :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Hello Mindenki! De rég írtunk már ide, még at a hír van utolsó oldalin, h Mini beköltözött, azóta meg már ki is költözött :P Veronika szoktál még erre nézelődni? Ha igen írj hogy vagytok? Még mindig nincs kedved facen csatlakozni? Puszi

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Velunk minden oke, Adri mar bolcsis nagylany szeptember ota.

Kép

Kép


Hú, azta! És szereti? Majd ha lesz időd mutass képet!

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Oke, kepet csak geprol tudok majd, most telorol vagyok.
Egesz jol veszi a bolcsit, anno Palmit 2 evesen adtam be, de mar akkor megallapitottam, hogy masfel evesen is vagyta a kozosseget... ugyhogy most nem aggodtam annyira... egyedul az a rossz, hogy a kozosseggel elkezdodtek a betegeskedesek is...

Kép

Kép


Sziasztok!

NA most vagyok gepnel, mellekelek kepet! :) 



Kép

Kép


Itt meg a lányok kidőltek wellnessezésről hazafelé :)


Kép

Kép


Szia Veronika! Kis fázis késésben vagyok :P Nagyon cuki, nagylányos már Adri a képeken, de biztos hogy azóta megint sokat változott :) Jól vagytok?

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Szia Veronika! Kis fázis késésben vagyok :P Nagyon cuki, nagylányos már Adri a képeken, de biztos hogy azóta megint sokat változott :) Jól vagytok?

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Szia Veronika! Kis fázis késésben vagyok :P Nagyon cuki, nagylányos már Adri a képeken, de biztos hogy azóta megint sokat változott :) Jól vagytok?

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Szia!
Aranyos vagy, hogy meg ennyi ido utan is erdeklodsz :))) Majusban lesz egy eve, hogy mar atkoltozott mindenki a FB-ra...

Ti hogy vagytok?

Adri nagyon cuki, eleven, feszegeti a hatarait... nagyon jo humorerzeke van, sokszor direkt bohockodik hogy megnevettessen minket :) Ha kezdodik valami hisztifele, akkor meg az elejen gyorsan mokazassal ki lehet belole hozni, de csak addig amig nem lovalta meg nagyon bele magat (hal istennek az egyelore ritka, inkabb csak mikor mar nagyon almos, akkor viszont visszuk aludni...)


Jovo heten farsang a bolcsiben,de a jelmezt fel sem hajlando probalni, menekul elole... :) Meg kicsi ehhez szerintem...


Amugy jol vagyunk, eltekintve attol, hogy most sokat betegeskedik, de ez tipikus a kozossegbe kerulessel, a tobbi gyerek is folyton beteg...


Az ejszakakat tovabbra sem alussza at, jo esetben 1-2-szer kel (1-szer iszik, 1-szer csak a cumit kell visszaadni). Altalaban viszont inkabb 3-4-szer ebred (1 ivas, 2-3 cumi visszaadas...).

Mi ugyanezt eljatszottuk a naggyal, o is nagyon keson kezdte el nyekkenes nelkul vegigaludni az ejszakat... volt mar vagy 3-3.5 eves kb mire rendezodott...

Amugy cukik, de hogy mennyivel nehezebb 2 gyerekkel, mint eggyel! Nem gondoltam volna, hogy ekkora a kulonbseg... de talan meg egy ev es mar konyebb lesz, ha a kicsi is lesz mar vagy 3 eves...


Veled, tobbiekkel mi a helyzet?

Picur mintha varta volna a kovetkezot, vagy mar meg is szuletett?

Kép

Kép


Kozben visszaolvastam, hogy Picurnal a kistesot szeptemberre vartak! Akkor mar megvan! :)
Kisfiu/kislany lett?
Jon meg baba valakinel?

Kép

Kép


Szió! De édes lehet Adri, ahogy bohóckodok :P igen szerintem is kicsik még a farsangoláshoz, de hátha meg jön a kedve ha látja, hogy a többieken is van jelmez :) Mi is jól vagyunk, eléggé hasonló Luca jellene is ahoz amit Adriról írva, csak ő nagyon ajaratos

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Na véletlenül elküldtem, szóval folyt köv.: akaratos és bizony tud művészi szintre fejlesztette a hisztizést , de máskor meg nagyon jó fej, szóval nem lehet haragudni rá ;)
Igen Picurnak megszületett a második kisfia, tündérfalat :) Savariaanak pedig pár napja született egy kislánya. Bozza májusra vár egy kis tököst ( neki nagyon bejött ez a hónap) meg most úgy néz nálunk is lesz, de ezt még csak haljan súgom meg :) Andiék is készülnek rá, úgy hogy záporiznak

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Márvmegint...szóval záporoznak a tesókák. Ti terveztek még?

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Telöról írtam, remélem ki bírod bogarászni, a többiek már hozzászojtak :P

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Persze... en is telorol vagyok, nem egyszeru :)))

Nem, nekunk eleg lesz ketto gyerek :) A nagyobbik lany mar 6 eves, iden szeptemberben megy majd suliba, most ezen megy az izgulas... iskola nezegetes, hova jut be, stb...

Koszi az infokat, jo volt hallani rolatok es sok sikert ketteskehez! :)

Kép

Kép



Kép

Kép


Gyönyörű Lányok! Köszi, nektek meg a sulihoz :)

Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 



Kép

Kép
csicsi85
Tiszaújváros
 
 


Jaj de kis huncutka! :)

Kép

Kép


Hejj, de rég volt! :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:
Rég, rég... mi újság veletek? Pálmi most töltötte be a 8-at, Adri 3.5... ovikezdés gondolom mindenkinek bejátszott szeptemberben... hogy ment?

Kép

Kép


Szió! :-) :-)

Hát hogy is mondjam, a fiamnak nem a legkedvesebb helye az ovi. Ebéd után elhozzuk, nem alszik ott. Elvan, de nem egy közösségi ember, nem nagyon beszélget a többiekkel, inkább az óvónénik mellett van. Nehezen indult meg a beszédje, emiatt logopédiára és gyógytornára kell járnia.

Mini két éves nagylegény, dumagép és szélvészkirályfi. :-)

Júliusban naccsalád' lettünk, megszületett Kornél, aki természetsen tökéletes és gyönyörű. :-) :-)

Pálminak hogy megy a suli? Adrinak hogy tetszik az ovi? Gondolom a bölcsi után neki nem nagy változás. Hihetetlen hogy rohan az idő...

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


@picuralmos:
Ó, hát mindenki azt mondogatta, hogy 2 év bölcsi után pillanatok alatt beszokik az oviba... ehelyett éhségsztájkol és sír minden reggel... reggel 9-től du. 4-ig nem evett kb. az első 5-6 hétben... mostanság már eszik pár falatot, mutatóba... aztán itthon 4 után felfalja a hűtőt... múlt héten végre lett egy barátnője, így végre már nem az asztalnál ülve cumival a szájában tölti a napot... nagyon kemény... a bölcsiben pedig 2 évig minden rendben volt... na majdcsak alakul!

Gratula a nagy családhoz! :)

Pálmi most kezdte a másodikat, az olvasás nehézkesen megy, de azért alakul. Vele most hál istennek minden rendben :)

Kép

Kép


Huhhh, Picur meg nem pisil az oviban. Velem, meg az apjával igen, de se egyedül (pedig tud), se az óvónénikkel nem hajlandó. Eddig kb. 3* sikerült rákönyörögni a wc-re. Enni viszont mindent, többször is kér.

Örülök, hogy Pálminak tetszik a suli, maradjon is így. Az olvasásba meg belejön hamar. :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: