Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Van valaki a környékről babaváró vagy anyuka? :)

Kép
 
 


Halló, még mindig nincs senki a 18-19. kerület környékéről? :)

Kép
 
 


Én vagyok! 19. kerület

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
silyes
Budapest
 
 

 
 

Na szia, de jó, meglepődtem, hogy írt valaki végre, csak a szülés óta nem néztem fel ide. :) 
Mit lehet rólad tudni, mennyi idős a gyerkőcöd? 

Kép
 
 


Sziasztok, én is itt vagyok.:) Kispesti kismamaként, 27 hetesek vagyunk.
ancsiii222
Budapest XIX. kerület
 
 


Ancsi, akkor már nincs olyan sok hátra, fiú/lány? :) Meddig dolgozol még, hogy bírod?

Az én kisfiam pedig egy hónapos most.

Kép
 
 


Sziasztok! Bocsi nem néztem ezt a topikot nagyon, de majd akkor mostantól ránézek :) Én is még csak kismama státuszban vagyok :) Most vagyunk 24 hetesek és kisfiunk lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
silyes
Budapest
 
 


sziasztok kispesti anyuka vagyok 3 hónapos a kislányom,szeretnék ismerkedni,barátkozni 19 ker anyukákkal kismamákkal.jó nagyokat sétálni...
tepra
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia tepra, írok neked privát üzit :)

Kép
 
 


@phangan:
Szióka
tepra
Budapest XIX. kerület
 
 


Aktív még a topik?



 
 


Aktív még a topik?



 
 


VigyorKedves Anyukák!
Babysitterkedést vállalok 6 hónapos kortól, Csecsemő és Kisgyermeknevelői végzettséggel, 4 éves bölcsődei szakmai tapasztalattal, ahol jelenleg is dolgozom.
Én nem csupán felügyelek, "szitterkedek"! Kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, beszéd- és mozgásfejlesztő eszközökkel készülök személyre szabottan! Iskolás korú gyerekekkel szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit. Sajátos nevelési Igényű Gyermekekkel is szívesen foglalkozok, mivel integrált csoportban dolgozom van tapasztalatom.
Célom a gyerekeknek a családdal együttműködve kellemes és hasznos időtöltést nyújtani!
Ha felkeltettem érdeklődését várom hívását, vagy e-mailjét!
06305572020
babysitterkitti@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron