Új privát üzeneted érkezett!

Igen tényleg szinte mindenki elsőbabás. :-) most olvastam a fórum első oldalát. Nagyon remélem,hogy minden csodás lesz :-) 27 éves vagyok és már egy éve vártam erre a csodára...

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


@ivu1025:


Nekem dokim ajánlotta a femibion800-at. Akkor este várunk a hírekkel, de ne legyél eleseredve ha esetleg még csak peteszákot látna (túl korai vagy) nekem azt mondta, hogy pozi teszt után kb 2-3. hétre jelentkezzem be hozzá, 7+ naposan megyek (elvileg) hozzá 1. uh-ra.  :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Én Czeizel 1-et szedem plusz magne b6-ot.
Melleim nekem is megnőttek. Nyáron már a nem várt előtt 1 héttel most a nem várt napjától volt érzékeny. Most már nem érzékeny csak nagyobb és keményebb.
Férjem kérdezte is, hogy vajon a családnak ez feltűnik-e. :D

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 

 
 

Sziasztok!
örülök hogy ràtok talàltam, szeretnèk csatlakozni hozzàtok 
bàr fèlve, pedig nem vagyok babonàs. 2015.12.04.èn volt az utolsó mensim, első babàm vàrom, de sajnos màr volt 2 vesztesègem az első 2014-szeptemberèben az àlomesküvőnk utàn egy hèttel a 18.heti terhessègben kiderült egy csontfejlődèsi rendellenessèg ès meg kellett szülnöm, a màsodik 2015 júniusàban 22 hetes terhesen spontàn kinyílt a mèhszàjam ès nem tudtàk megmenteni 
így termèszetesen nagyon aggódom bár jó kezekben vagyok most mar mert orvost váltottam és tudom hogy mindent meg fog tenni, de persze bennem van a fèlsz nagyon. Jövő csütörtökön megyek az első ultrahangra.

bocsi a szomorú bemutatkozását de ez az életem része és jól esik megosztani veletek ígérem hogy pozitív próbálok maradni és csak a jóra gondolni, hogy ezúttal nem lesz baj. 

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


@sutibrigi:
Üdv sutibrigi! Minden jót kívánok neked. Huuuu,amiket leírtál...borzasztó lehetett.. :cry:

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Mindenkinek kívánom,hogy minden a legnagyobb rendben legyen!! Este jövök a jó hírekkel :-D addig is puszi mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Ezt a hülye vonalzót (ami amúgy cuki meg hasznos) megpróbálom majd gépről eltűntetni, sajnos ez még az előző terhességemnél maradt.

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


És lenne egy kérdésem:
Ma egész nap olyan tompán fáj a hasam alja, mintha húznák, de nem egy ponton, hanem úgy az egész ( nem vérzek vagy barnázok)
Vettem be magnéziumot és pihenek de nem múlik, bár lehet az is baj, hogy rákoncentrálok.
Szerintetek mi okozza, és normális? (5 hét 0 nap)

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


Szia sutibrigi! Szörnyű, amiken átmentél, de most minden ok lesz! Nekem is feszít a hasam alja hetek óta, ne izgulj! Mivel Neked is többedik vàrandósság, sztem a szervek màr hamarabb mennek a helyükre.Én azt érzem, h a gatyám is kicsit szorít..

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


@sutibrigi:


Szia és Üdv köztünk :) Sajnálom ami történt veled, borzalmas lehetett :( De csak pozitívan, a lényeg, hogy jó kezekben vagy a dokidnál. nekem is fájdogál a pocak, monjuk a derékmelegítőm is nyomta, már levettem de azóta is. Szerintem ez a hülye időjárás változás is kihathat amúgy.  Én csak 19-re kaptam időpontot dokihoz, de akkor már tutira mindent látunk, hallunk (remélem) 7+3 leszek.

Ivu: Este várjuk a híreket :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@sissy01:


Na az nekem is, már jofogason rendeltem is 1 kismaa farmerszoknyát :D Szerintem február közepétől simán hordanom kell mert a farmerjaim kezdik nyomni pocakot. Most gatyó vadászaton vagyok, melóba nem vehetek fel szabadidő ruhát, pedig aza  kényelmes :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@sutibrigi
Üdv közöttünk!
Együttérzèsem. Nekem "csak" egy korai vetélésem volt, el sem tudom képzelni kb félidősen milyen lehet átélni egy ilyet nemhogy kétszer!
Kitartás! Minden most rendben lesz! ;)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Én is félve, de szeretnék csatlakozni hozzátok. Lehet, hogy még az elején kicsit csendesebb leszek, óvatos szeretnék lenni.
Ez a 3. terhességem, amit persze orvos még nem erősített meg. Ma vagyok 4+4 elvileg. Az első terhességem nem könnyen ugyan, de sikerrel zárult, van egy 5 éves Kisfiam már.
A második sajnos haematóma miatt véget ért a 12. héten. Ezért lennék kicsit visszafogottabb, nem szeretném annyira beleélni magam, amíg nem biztosabb a dolog.


@serendipity:
Szia, üdv köztünk. Reméljük minden rendben lesz. Mikor mész dokihoz?

Ivu: Mi volt dokinál?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Január 18-án, akkor leszek 6 hetes. Lehet, hogy még kicsit korai, de utrogestant használok és addigra elfogy, muszáj menni.


Ki hol fog szülni/hova jár dokihoz?

Én a SOTE 1-es klinikán, nagyon szeretem azt a kórházat.


Sziasztok csajok! Molinden rendben. Természetesen még elég korán mentem, 5 es fel hetes. Szikkezdemény látszódik a petezsákban. Jó helyen van. Azt mondta a doki h 5 es fel hetesnek megfelelo "meretek". :-D igaz embriot meg nem latni. 3 het mulva kell vissza mennem. Üdv serendipity ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Türelmetlen voltam,de nem bántam meg. Megszállt a nyugalom. A pici biztos növögetni hamarosan. 3 hét múlva már meglesz az első randink :-D

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Ti mikor mentek dokihoz?

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Üdv Serendipity!
Minden rendben lesz!

Ivu szuper hírek! :)

Én jövő héten szerdán vagy csütörtökön megyek dokihoz. Első körben ha a tüneteim engedik sorbanállásos alapon próbálkoznék az sztkban. Aztán a dokival megbeszéljük a továbbiakat.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Üdv Serendipity!
Minden rendben lesz!

Ivu szuper hírek! :)

Én jövő héten szerdán vagy csütörtökön megyek dokihoz. Első körben ha a tüneteim engedik sorbanállásos alapon próbálkoznék az sztkban. Aztán a dokival megbeszéljük a továbbiakat.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ivu: A lényeg, hogy jó helyen van. Én 19-re kaptam időpontot, 7+3 leszek akkor. Jövő héten akartam de nem volt már időpontja.
Én itt Dunaújvárosban, ide is járok dokihoz is, nála is tervezek szülni. Viszonylag fiatal, rendes :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Ivu, örülök a jó híreknek! :)


Jó reggelt lányok! Hogy vagytok? :)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


@ivu1025:
Jó reggelt. Tényleg igaz, hogy a 6. héttől érzed magad terhesnek :D Ma reggel WC-vel randiztam, de semmi csak egy kis büfi meg sok nyál volt, utána picit jobb lett. Remélem ennél rosszabb nem lesz :D Te hogy vagy?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Üdv köztünk serendipity! Azért írogass...

Ivu:örülök, h megnyugodtál!
Dia: :-D Nekem is egy állandó pici émelygés van eddig.

Én a Margit kórházban szültem eddig is, odamegyek most is, ott a dokim.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Üdv köztünk serendipity! Azért írogass...

Ivu:örülök, h megnyugodtál!
Dia: :-D Nekem is egy állandó pici émelygés van eddig.

Én a Margit kórházban szültem eddig is, odamegyek most is, ott a dokim.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Ja, este popsira esve leszánkaztam a lépcsőnkön...

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nálam is pici émelygés befigyel....a fáradtság, álmosság elég nagy mértékben "kínoz"...Már azért nem bánom, hogy itt a hétvége :D Bár hálistennek elég laza a munkaidőm és lehet ma hamarabb is haza mehetek a munkahelyről. A főnökasszonyom egyben a barátnőm is (de egyébként elsősorban barátnő, akit imádok) és tuti haza fog küldeni. Szóval ilyen téren szerencsésnek mondhatom magam :) Már a teszt eredményét is azonnal átküldtem neki:) Most legszívesebben rádőlnék az asztalra és nyálcsorgatva aludnék...
Szilvi vigyázz magadra!

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Azt hittem megtaláltam a csodaszert. Reggel is bevettem egy magne b6-ot mondván, hogy a b6 jó hányingerre/hányásra. Egy darabig mintha jobban is lettem volna, de aztán csak nem tudtan megállni... :)
Sissy csak óvatosan!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
én is pozitívat teszteltem tegnap. Szept. elején érkezik majd Picúr, ha minden igaz. Még senkinek nem szóltunk, várunk pár hetet, uh-t.
Három gyerkőcünk van már: 6-3-1 évesek. Az egyévessel vagyok itthon Gyeden. Meglepetés a baba, mert még éppen hogy regenerálódom az előző terhesség és szoptatás után. De azért nagyon örülünk neki, mert annak idején 10 évet kínlódtunk (5+1 lombik), mire az első fiam megérkezett...
Üdv, Manna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


A vonalzót majd cserélem, kiegészítem. Zsigi azóta már 6 éves lett!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@madaran:


Üdv köztünk :)
Szilvi: Vigyázz magatokra azért :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Üdv madaran! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Köszi Csajok!
Üdv Mandaran! És akartatok 4.babát? Mi igen, bár kicsit parázom...10év..
Durva.A többiek spontàn babák? Érdekes ez, h akkor miért nem jött össze, most meg simán. :-)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Üdv Madaran!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Hogy vagytok?
Én ma is "termeltem" reggel és a változatosság kedvéért most is...
Lehet, hogy be kell áldoznom a holnap estére betervezett színházat.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Halihó! Én is akartam màr írni, h nagy a csend. ..
Gabelila:mit néznétek meg holnap? Én középszarul vagyok...hullámokban hányinger, fáradtság, hasfeszülés...
Kicsit nehéz a 3picúr mellett....de majdcsak jobb lesz, a többi részét várom már...
Többiek mizu? Hogy vagytok?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Nekem pont ugyanez jutott eszembe....a fáradtság eléggé rámtelepedett plusz egy kis derékfájás....el se tudom képzelni 3 gyerkőc mellett,hogy lehet "bírni"....le a kalappal....én azért még pihenhetek amikor akarok...egyébként az én párom is noszogat egy moziestre,de inkább arra szavaztam,hogy itthon filmezzünk. Itt bármikor elaludhatok a pihepuha ágyban :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


És indulhat is a moziest (tuti bealszom) :-D nagyfiúk 2-t nézzük...szép estét nektek csajok ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Ivu hogy tetszett a film? :D
A Primadonnákat néznénk a Játékszínben. Nagymamámnak vettük karácsonyra a jegyeket. Remélem el fogok tudni menni és még nem bukom le...

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Mi meg akartuk nézni a Dunàn az Egy gésa emléliratait, de, ha szakad az eső, àrnyékolnak a tuják..és nem megy a tv.Mondjuk tuti nem bírtam volna fent maradni én sem...
Ivu? Kibírtad?
Gabelila:drukkolok, h el tudj menni!
Többiek?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok, olvaslak titeket, de mint írtam mi még nagyon "óvatosan örülünk", de nagyon várom a csütörtököt, hogy jó híreket mondjon a doktor úr (volt ilyen kérdés:én dr Szuromi Andráshoz járok, a MOM parkban van a magánrendelése és a Szt. János kórházban vezeti le a szüléseket. )
Egyébként jól vagyok, próbálok sokat pihenni, felkészíteni magam lélekben mert az előző méhszájkinyílásom miatt óvatosságból valószínűleg szinte végig kell majd feküdnöm/pihennek a várandósságom. Arra is kiváncsi vagyok mit mond majd, h egyáltalán a a 12. hétig engedi-e majd, hogy dolgozzak (egy barátnőm szépségszalonjában látom el az asszisztensi feladatokat és manikűr-műkörmözök is) Meg persze bennem is bennem van az "ugye jó helyen van e méhen belül" kérdés de láttam ezen nem vagyok egyedül.
Szóval sok a kérdés aggodalom bennem de próbálok nagyon optimista lenni, bár nehéz, de nagyon igyekszem :)

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is olvasgatok, de még szintén szolidan örülünk.

Brigi, nekem az első terhességemet végig kellett feküdnöm, napi 2x20 percet kelhettem fel, és annyira nem szörnyű, ki lehet bírni. Sokat olvastam, neteztem, aludtam, és azért apránként meg tudtam csinálni ezt-azt. Kitartás!


Sziasztok lányok! A tegnapi filmet végig bírtam nézni. Imádtam :-)
Sutibrigi minden rendben lesz!!! Sokszor gondolok rátok és szorítok mindenkiért,aki itt van <3 Én is sokszor belegondolok,hogy mi van,ha vmi baj történik (sajnos nem vagyok egy pozitív ember) de elhesegetem gyorsan ezeket a gondolatokat...

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


És egyébként szerintem az is jó dolog,hogy itt gondunkat bajunkat, aggodalmainkat megoszthatjuk egymással....szerintem ez sokat segít mindenkinek...legalábbis nekem nagyon!!

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok,ha befogadtok. Ma reggel teszteltem egy halványcska pozitívat,kalkulátor szerint szeptember 22 a várható szülés dátuma. Már van egy kislányom,aki szeptember 21.-én lesz 3 éves,úgyhogy pont 3 év lesz közöttük,ha minden rendben lesz. Még óvatosan örülünk mi is, kb. 2 hét múlva mennék dokihoz. Mindenkinek boldog babavárást! Olvastam itt a történeteket,mindenkinek kitartást,és sok erôt kívánok!

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Babci, örülök a pozi tesztednek és üdv itt :)
Köszönöm olyan aranyosak vagytok, hogy bíztattok, nagyon jó kis csapat gyűlt össze már most, én is ötülök, hogy itt bátorkodhatok kiadni ami a szívemben, lelkemben van.

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


Üdv babci! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Üdv babci! Nekem az első és a 3.lányom között napra pontosan 4 év van, most a 2.szülinapja körülre várjuk a 4.et...
Örülök, h egyre többen vagyunk! Itt tényleg bàrki bármit elmondhat.Nekem az esték ultra nehezek, bár néha napközben sem egyszerű. ..sosem szerettem az első 12 hetet.... :-)
Serendipity:miért kellett feküdnöd? Kemèny lehet, el sem tudom képzelni...
Brigi:és elindult a szülés anno magától? Sztem tuti feküdnöd kell, de legalább sokat tudsz majd írni nekünk... :-)
Mindenkinèl minden rendben lesz!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron