Új privát üzeneted érkezett!

@varatlan:


Köszönjük az érdeklődést! :) Már vége a 31. hétnek, most már elég látványosan gömbölyű vagyok... A Picúrunk igen aktív, sokat izeg-mozog, de szerencsére ritkán fáj. Bár így első gyereknél még mindig furcsa arra ébredni, hogy egy picike láb áll ki a gyomorszájamnál... :) De nemrég voltunk ultrahangon: valószínűleg nem lesz óriási baba, de növöget szépen, így már nem aggódom. (Utólag is köszönöm a támogatást, mikor megijedtem!) És azt is mondták, hogy már befordult. Fogalmam sincs, hogy bír ki szegényem 2 hónapot fejjel lefelé, de remélem, hogy most már jó lesz így neki és nem fordul vissza...


 


Kitartást Lányok, mindenkinek sok sikert kívánok!

 
 


Sziasztok! Nekem utoljára március 14-én volt meg, azóta negatív tesztek voltak, meg egyszer egy halvány pozi. Jövőhét szerdán (04.27.) megyek majd nőgyógyászhoz. Mire számíthatok nagyjából? Eléggé izgulok, hátha mégis baba
 
 


@bbebe:


Ha az utolsó volt halvány pozitív, akkor lehet baba. Tesztelj újra, ha jól számolom 5 és fél hete volt utoljára menszid azt már kimutatja a teszt. Én szorítok Neked. Viszont, ha pozitív után ismét negatív az nem jelent túl jót, de lehet hogy nem egyforma volt a teszt.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 

 
 

Bbebe ugyanazt gondolom, mint szomani. Ha volt halvány pozitív teszted és az az utolsó volt, az nagyon jó. Tesztelj még egyszer, hátha kimutatja. Hamarabb nem tudsz a dokidhoz menni? Hátha. A tesztek nem perdöntőek, de azért ha egy teszt pozitív, ott van terhesség, ha negatív van a pozitív után, akkor annak meg mindenképpen oka van. Szeretnéd a babát? Azt nem írtad. :)
Sarah16, szerintem jól ellesz a kislányod ebben a fordított, de helyes pozicióban. :) Ne aggódj. MÁr lassan szülsz, ez nagyon izgalmas. 31. hét, hú! Be van már pakolva a kis táskád, amit viszel magaddal? Tudom, messze van még a nyár, de nem árt előre készülni.
MI voltunk együtt középidőben, de már nem érzem, hogy annyira nagyon akarom, csak azt, hogy kap esélyt a babóca. :)
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok!

Olvastam nagyon sok esetet, sokan ugyanabban a helyzetben vannak, voltak, mint én, de azert leírom velem is mi újság, aztan meglatjuk melyik tábort fogom erősíteni!!! :)

Az én helyzetem a következő: 36. napnál tartok menzi sehol, egy éve abbahagytam a gyógyszert, a ciklusom azóta 28-35 nap között mozog! Az utolsó 2 ciklus 28. és 31. napra sikerult, most is arra vártam.

Csináltam 2 tesztet (Gabriel) 31. napon és 35. Napon délutáni időben, mindkettő negatív. Egy hete a melleim nagyon feszülnek, fajnak, mintha izomlazam lenne, ami nalam nem szokott a menzesz elott!
A hasam görcsölget, de nem vészes és nem mindig. Bár tegnap este meg voltam győződve rola, h megjön, mert erős gorcseim voltak, de még semmi.

Az elmúlt 2 hónapban próbálkoztunk a párommal, nagyon Boldog lennék, ha összejönne a Baba, ha mégsem, akkor rafekszunk az esküvőre, szóval mindenhogy lesz tennivaló és mindkettő pozitív!

Tesztelni már nem merek, rosszul esik az egy csík :/

Mit gondoltok korán teszteltem?
doriii25
Kaposvar
 
 


@doriii25:


Én is minden hónapban így vagyok, aztán meg is jön. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy korán teszteltél. Csinálj tesztet, vegyél érzékenyebbet (10-eset, általában 25-ösek), ha az is negatív szerintem sajna nincs baba.

szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@varatlan:


@szomani:


Szeptembertől szerettünk volna ráállni a babaprojektre, de örülnénk neki igazából  Sajnos hamarabb nem tudok elmenni, és ahogy láttam uh-t nem is csinálnak szerdánként, hurrá.. így később fogom valószínűleg megtudni, hogy bibi, vagy baba.
A tesztek egyébként nem egyformák voltak, ma fogok venni ugyanolyat..hátha!
 
 


@szomani

igen egyszer mar késett az egy év alatt, a 41.napra jott meg, akkor aggódtam, hogy mi lesz! Varok most egy hetet utana tesztelek, ha negatív irány a doki !!!

Csak igy, h ossze-vissza vagyok, azon aggódom, h fogom majd kiszámolni mikor van peteérésem. :(
doriii25
Kaposvar
 
 


@doriii25:


Sajnos sehogy, ahogy én sem tudom kiszámolni 

szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Dorii25 nekem sem fix a ciklusom. NEm lehet kiszámolni, egyszerűen legyél együtt a pároddal minél gyakrabban. Ha jönni akar a baba jön menzesz alatt is ugye, és nem középidőben is. Ha meg nem akar jönni, sajnos azon a peteérés alatti együttlét sem segít. Legyetek együtt gyakran, élj minél egészségesebben, ha sikerül, és minél nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagy, annál nagyobb a valószínűsége a teherbeesésnek... persze az együttlétek mellett. Ha a 36. napon vagy, akkor a teszt már kimutatja... általában. Ha nem szabályosak a ciklusaid, akkor meg nehéz kiszámolni, mikor is tudsz tesztelni. Ha nem jön meg, akkor 2-3 napos szünetekkel vegyél tesztet. Az orvos fogja úgyis kérdezni, hogy mikor és ogyan teszteltél és hány alkalommal?
Sajnos azonban, a saját tapasztalatom az, hogy ha menzesz időben görcsölget, akkor késik csak, és meg fog jönni. Nálam így volt. Amikor terhes voltam, akkor meg semmilyen tünetem nem volt menzesz idő alatt. Olyan 6-7 hetesen jött a hányinger, hányás, mellfeszülés is, és persze akkor már tudtam, hogy terhes vagyok. De ez mindenkinél teljesen egyéni.
Bbebe akkor jó, mert így nem görcsölsz rá ha jön jön, ha nem, akkor meg majd ősszel jön. :)
varatlan
Miskolc
 
 


Varatlan!

Igy fogok tenni :) nem aggódom!

Mindenesetre reménykedem még egy picit :)

Aztan jelzek mindnekepp, ha barmi is történt!! :) koszonom szepen a válaszokat!!! :)
doriii25
Kaposvar
 
 


Bizony! Tudom, hogy valamikor majd jönni fog, de én abban hiszek, hogy majd akkor, ha ő is úgy látja, hogy elérkezett az idő, hogy itt legyen nekünk
 
 


Szorítunk Nektek Bbebe és Doriii25! Írjatok majd mi van. Én úgy szorítok mindenkinek, és annyira várom, hogy Sara16 gyermeke is világra jöjjön,és közben valaki elkezdje a sort a két csíkos teszttel. Szóval jelezzetek, bármi van. Ha pozitív örülünk mindannyian, ha pedig negatív, akkor meg együtt várjuk a következő alkalmat. Jó ez a csoport.
Nekem mostanában múlt el a peteérésem, szerintem, mert ugye biztos nem vagyok benne. De úgy vagyok vele, hogy ha nem sikerül, nem sikerül. De ezt most gondolom így. Az előző hónapban még nagyon nem ez volt. ÉS persze, mikor meg kellene jönnie, akkor azért jön a várakozás, a túl korai tesztelés és a reménykedés. HOlott úgy gondolom, hogy inább csak akkor foganjon meg a baba is, amikor a legegészségesebbek vagyunk mindketten, hogy ő is az legyen.
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Szerintem nagyon jó a hozzáállásod... Szorítok Nektek! :)
 
 


Köszi szépen.
Többiek? Nagyon csendes mindenki, hogy vagytok?
varatlan
Miskolc
 
 


Semmi hír?
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam a dokinál, abszolút nem volt közlékeny + eltört bennem egy kacsát is.. Jövőhét keddre adott időpontot uh-ra. Nekünk nem igazán tetszett, hogy semmit nem mond, szerencsére egy ismerős magándokinak felszabadult ma 17órára egy időpontja, úgyhogy én csak ma leszek okosabb.
 
 


@bbebe:


 Fantasztikus.
Magán doki mit mondott?
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


Azt mondta, hogy minden rendben van, ultrahangon nem lát semmilyen elváltozást, voltam ma reggel vérvételen is, hogy megnézzük mi a helyzet a hormonokkal. Baba most nincs, de majd akkor ősszel  Adunk még egy kis időt a dolognak.
 
 


 


Szia Varatlan!nem tudom emlekszel e meg ram en is irogattam ide nehanyszor es most a velemenyedet kernem ill.aki tud mondjon valamit!en is szeretnek mar nagyon babot,de meg sajna varat magara!viszont 28 napos a ciklusom 6-dikan kene megjonnie,viszont 26-an rozsaszinu folyasom volt,azt hittem megjott de semmi,aztan 27-en is volt pici barnasabb folyasom mostmar viszont semmi.a mensimnek csak 6-an kene megjelennie es a pem pedig 22-en volt mi a parommal egyutt voltunk 17-18-22 es 23-an.ELLEPZELHETO H BEAGYAZODASI VERZES VOLT?SZERINTETEK REMENYKEDHETEK?AZ ELOTT MEG SOHA NEM VOLT ILYENEM,H MENSI ELOTT KB 9 NAPPAL ILYESMIT TAPASZTALJAK,bar olvastam olyat is h valami koztes verzes is letezik!vajon mi lehetett az a kis rozsaszin folyas?azt is olvastam h csak nehany csepp jon,nekem viszont eleg szepen latszott a tisztasagimon nem egy ket csepp de nem is elenk voros!MONDJATOK VALAMIIIT!!!

beababa23
Carei
 
 


@beababa23:
A peteeresed biztosan 22-en volt?Hasznalsz ovu tesztet?Homerozol?Uh volt?
Nekem egyszer volt ilyen,amikor kesobb volt peteeresem es emiatt nehezebbem repedt meg a tuszo,es igy volt rozsaszines verzesem,de nekem csak egy alkalommal.
Viszont lehet neked beagyazodasos verzes volt,de akkor a pé-d elobb volt mint 22.Talan a 17-i osszebujaskor.

 
 


Ugyan nekem nem volt hasonló Beababa, de ha pl. közvetlen szeretlezés után kezdődött, az is lehet,hogy kicsit hevesebbek voltatok.. De ha nem jön meg, úgyis kiderül, hogy baba van e a dologban, és valóban a beágyazódás volt.
Ha beágyazódik sem biztos,hogy megmarad a mensiig, szerintem semmiképp ne éld bele magad, de szorítok! Remélem pozit fogsz tesztelni ! :)
 


@mimkosz hat ugy szamoltam ki de lehet h tevedtem es kesobb volt az az ijeszto h ilyet soha meg nem tapasztaltam

beababa23
Carei
 
 


@bsophiana: nem szeretkezes utan mivel 23-an voltunk egyutt es 26ig mig meg nem jelent ez a dolog nem volt semmi,szoval meg erre sem tudom rafogni h mondjuk hevesek voltunk dee koszi a valaszokat mindenkinek!

beababa23
Carei
 
 


@mimkosz: hat barhogy is van mostmar nemsokara kiderul 6-an ha nem jon meg csinalok tesztet meg a mensi is valtozik olyankor ugy tudom aztan majd arra is figyelek majd,h az milyen lesz1koszonom a gyors valaszt lanyok!

beababa23
Carei
 
 


egyebkent mult honapban voltam nogyogyasznal mert annyira erztem a peteerest h egyszeruen azt hittem baba van a dologban,de akkor nem volt ilyen barnazas az orvos mondta h a napokban lesz peteeresem es hala Istennek se ciszta se gomba sem semmi jele elvaltozasnak belul azt mondta tobb mint normalis amit lat!dehat majd meglatjuk az ota mar eltelt egy honap es lehet h csak felfaztam v ilyesmi.

beababa23
Carei
 
 


Sziasztok! varatlan: már jobban vagyok...cisztám hál istennek elmult...most van vége a 10 napos tisztítókúrának...juniusban kontroll citológia és addig reménykedés hogy negativ lesz a teszt....reménykedem abban is hogy addig sikerül a babó is mert a doki azt mondta nyugodtan lehet próbálkozni ezek mellett is.jövőhéten megyek dokihoz megint.Veletek mi a helyzet? Remélem minden jól van!
rita86
Eger
 
 


Mindenki bocs..
rita86
Eger
 
 


Üdv mindenkinek szeretnék segitséget kérni.
21 én volt az Ovum. Egy éve probálkozunk de ebbe a honapban valami furcsa van az ovu tesztejeimmel.
Esetleg van valakinek ötlete mi váltja ki?
Probáltam infot találni de nem sokara mentem sajnos.
Elöre is köszönöm.
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
Biztos,hogy 21-en volt az ovud?Homerseklet vagy uh megerositi?Mert en inkabb a 29-et mondanam az ovu tesztek alapjan,ott volt erosebb a csik,mint a controll csik.Kozben volt egy kis erosodes,vagy probalt a tuszo megrepedni es csak kesobb sikerult neki,ezert lett csak 29-en pozitiv az ovuteszt.De szoktak jostesztnek is hasznalni az ovutesztet,illetve menstruacio elott is van amikor becsikozodik az ovuteszt,mert valami hormon akkor is megjelenik.Szoval a harom kozul barmi lehet.Mondjuk a ket masfajta ovuteszt nem mervado szerintem,mert lehet mas erzekenyseguek is.
Kivanom,hogy baba legyen a dologban.Ezek hanyadik ciklusnapon keszult ovutesztek?Hanyadik napon kezdted a tesztelest?Mikorra nem varod?

 
 


Köszönöm a választ. 
Május5-re nem várom. 
Április 7-én volt a nem várt és 16-án kerdtem el tesztelni. Sajnos kicsit kifakultak de 21én is ilyen esösek voltak a tesztek kb. ma reggel is csináltam ma is szép erös. össze vagyok kavarodva   Annyira szeretnénk babát. 
Beküldtem a képet egy nögyogyász válaszol oldalra a Dr. mondta ,h szerinte 21 pozitiv.  Ha most volt bár akkor már 3 napja pozitiv akkor megint lecsusztunk a babárol. 
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
En csak az erossege miatt gondoltam,hogy a 29.Homerozest nem probaltad?

 
 


Probald megkerdezni a lanyokat a 2015 osztol probalkozok topicjaban.Ok jobban ertenek hozza!

 
 


Köszönöm :)Csók
babamama29
Tirol
 
 


Sziasztok! Mi pár hónapja próbálkozunk és fontos tudni, hogy eddig mindakét alkalommal elindult valami, de nem ágyazódott be - sajnos biztos, mert mindent érzek, ami bent zajlik, nagyon durva :) És mindig a mensi előtt 2-3 nappal megszüntek a tünetek (mellfájás, has szurka, más állapot érzés) Most a 3. alkalomnál már továbbmentem... március 27-én jött meg utoljára, az ovumat most kivételesen nem éreztem olyan erősen mint az elmúlt hónapokban (viszonylag szabályos 31 napos ciklusaim vannak, 18. napi peteéréssel), de kb április 12-én volt az uvom (nyilván együtt voltunk előtte :)) és 15.-től megint megjelentek a szokásos tünetek és most már 5 napja nem jön meg. minden nap szurkál picit, a mellbimbóm még mindig érzékeny (hol erősebben, hol semennyire), 2 napja elkezdődött a székrekedés is (érzem, hogy ellazultak a belek) és 2 hete folyamatosan pisilek. van 2 negatív tesztem (a mensi napján, meg ma reggeli vizeletből). Majd csak május 11-én tudok menni a  dokimhoz, a méhem elég nagy, érzem, nyomásra is érzem, ott ahol ágyazódik. Még anyi van, hogy kicsit szívalakú méhem, így mondta a doki, hogy lehet, hogy nehezebb lesz a beágyazódás, de kiváló az összes hormonom (novemberben mindent megnéztünk csak úgy, terheléseset is). Lehet ebből még valami? Kérjek előbb időpontot a dokitól? Szóval összeszámolva most vagyok a ciklus 36. napján, ovutól számítva kb a 19. napon.
 


Sziasztok! Vigyor
Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert nem nagyon tudom, hogy most mi van....
Elég furcsán éreztem magam régebben, viszont megjött később a menstruációm utána csináltam egy tesztet:
http://kepfeltoltes.hu/view/160421/IMG_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160421/mnbm ... es.hu_.png
Ami annyira halvány, és csak jobban összezavart.
A hasam azóta puffad folyamat, és megjelent egy nagyon halvány függőleges csík is a köldököm alatt, amiről most olvasom, hogy terhességnél alakul elő (linea negra).
Úgyhogy ma reggel csináltam még egy tesztet, megint csak X-epil mint az előző:
http://kepfeltoltes.hu/view/160430/tttt ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/160430/ff__ ... es.hu_.jpg
Ez is iszonyatosan halvány, de látok ott valamit, ami elég szélesnek tűnik 2. csíknak.
Csináljak másfajtát, esetleg 10-eset? Ez már a 9. hetem lenne, és kétszer meg is jött azóta, már erősnek kéne lennie annak a második csíknak....

 


szerintem napocska32 ez meg nagyon halvany varj meg 1-2 napot aztan tesztelj ujra,mert en megneztem a kepeket de csak az utolsokon vettem eszre a masodikat drukk h baba legyen!en is varok meg par napot,h ne koltsem a penzt feleslegesen tesztekre mert a mult honapban voltak tuneteim megcsinaltam legalabb 6 tesztet es mind negativ volt

beababa23
Carei
 
 


Napocska32 ez pozitív teszt, de tényleg nagyon halvány. Várj még kicsit. Mensi mellett eshetsz teherbe, de akkor a mensi nagoyn kevés, barnás színű, olyan egyértelműen más, mint a megszokott. Jól értettem, hogy neked azóta jött is meg? Lehet célszerű egy dokival is megnézetni. Van gyógyszer, amit szedsz? Néhány befolyásolhatja a tesztet is.Ha pozitív volt a teszt, és utána volt rendes mensid, akkor az nem jó hír. Lehet volt kis babó, de el is ment. :(
Beababa23 Veled mi a helyzet? Én nem használok tesztet, mi csak simán együtt vagyunk. Illetve a peteérés a mensihez képest számolható, de nayon nagy csúszások lehetnek benne, arról nem bezsélve, hogy lehet peteérés akkor is, amikor nem épp középidőben vagy. Egy ismerősöm most 12 hetes, és ő több 10 éve úgy védekezik, hogy ovuláció kiszámolt idején, nincs együtt a párjával. Eddig bejött. Most viszont várandós lett.
Mandurka88, hallani lehet arról, hogy valaki nagoyn érzékeny, és mindent megérez a szervezetében. A babóca ha megjelenik, azt ilyen hamar talán nem is érzed. De még simán belefér, hogy tesztelj. Hagy neki időt. volt olyan lány, akinek csak 3 hét múlva mutatta ki a teszt.
Úgy látom, vagyunk páran, akik május 4-e körül nem várják. :) Szomani Te is?
Akkor ismét izgalmas időszak következik.
Drukkolok a pozitív tezstekért lányok!
varatlan
Miskolc
 
 


@mandurka88:


Amíg nem ágyazódik be addig nincs kontakt, és nincs hCG se, vagyis nincs ami tüneteket idézzen elő.
Hőmérőzöl, vagy csinálsz LH-tesztet, hogy legyen arra lehetőség, hogy pontosan meghatátozd az ovudat?
Mert a beágyazódás az ovutól számítva egy meghatározott időintervallum. Pontosabban az ovutól számítva a 7. napon kezdődik és a 11. napon fejeződik be.


@napocska32:


Hőmérőzöl? (Az sokat segítene...)
Én nem látok a képeken semmit, mivel inverzbe tetted fel, és nem simán. Mindenesetre ezeken a képeken negatívak a tesztek.
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nem lehetsz 9 hetes terhes, mivel a hCG ekkor már egyértelműnek kellene lennie.
Ha vérzésed van és teljesen olyan mint a menses, akkor az biza menses, és akkor nincs baba, ha viszont kevesebb, barnás, másmilyen akkor lehet baba, de ha ezután a nem megszokott vérzés után tesztelsz akkor szintén egyértelműnek kell lennie, de te azt írtad az negatín volt.


Bocsánat ha hosszú voltam, és nem akartam megbántani senkit, ha mégis megtörtént akkor elnézést.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@varatlan:


Én május 11-re nem várom, előző ciklusom kitolódott, így én csúsztam 1 hetet. Avivázom, fehér fagyöngy tinktúrát és palástfű teát iszom és reménykedem. 
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Nekem a héten kell megjönnie. Vagy nem megjönnie. De tekintve, hogy a múlt alkalommal azt mondtam, á a héten kiderül, mit idegeskedek, ami miatt ki is tolódott másfél héttel, most már nem mondom, hogy a héten kiderül, van e gyerek a pocakomban. Nekem 30 naposak kb a ciklusaim, nem fixen, így a 4.-5-e az, amikor meg kéne jönnie. Ma már 3-a van. Jele nincs, tehát mindenképpen csúszni fog ismét. De az elején én is vettem vagy 10 tesztet, és nézegettem. MOst már kivárom a napját, és onnan fogom nézni.
Scolo Te is babát szeretnél? Bocsánat csak eddig nem láttalak itt. Igaz, amit leírtál. Teljesen. Csak sajnos sok az olyan eset is, amikor a teszt nem mutatja ki. Az ismerősöm, aki végig menstruált a várandósság alatt, és sajnos csak 7 hónaposan derült ki, hogy baba van, nem nézett tesztete, és így nem tudom, hogy pl ha van havid, amikor várandós vagy, akkor a teszt hogyan mutatja ki a terhességet? Biztosan van akkor hcg is, ez tény. De vérzésnek sem kellene lennie, és nem tudjuk hogy annak a tartalma hogyan befolyásolja a tesztetekt pl? Te erről tudsz valamit? Veled mi a helyzet? Nem voltál hosszú. Amit leírtál szerintem hasznos volt.
varatlan
Miskolc
 
 


@mimkosz:


Néztek pazsmirigyhormonokat de minden rendbe velle.
babamama29
Tirol
 
 


@varatlan:


5re nem várom a mikit. Én csinálok tesztett mert igy leglább tudom ,hogy valami van csak azt nem ,hogy mi. Ha kiszámolom akkor 21 kellet ovulálnom amikor is erös a teszetem és onnantol elkezdet halványulni de beágyazodás otta  meg totál pozitivat mutatt 36,9 a höm 3 napja. 
Nem birtam ki csináltam Terheségit is de negativ vagy anyira halvány a 2. csik h nem is hiszem el hogy ott van. 

 

babamama29
Tirol
 
 


Drukolok mindenkinek ,hogy hamar pozitiv legyen a tesztje. :)

babamama29
Tirol
 
 


Babamama29, akkor Neked is két nap van hátra. Akkor ha még halvány a csík az egyértelmű. Hiszen még csak most kellene, hogy egy olcsóbb teszt mutassa. PÁr nap múlva bizosan erősebb lesz. Izgulok érted, majd írd, hogy mi történik. Nekem meg van a terhességi naplóm, és abban az van, hogy kb 3-4 nappal később néztem tesztete, úgy hogy előtte 1 nappal még nem mutatta, és akkor már totál erős volt. Lehet nekem ilyen a hcg termelésem. De már a két napot csak ki tudom várni...Remélem. De most babamama29 lassan rábeszélsz. :)
Szomani szorítok Neked. :)
varatlan
Miskolc
 
 


@varatlan:


Szó szerint együtt érzek veled. 
Remélem össze jön neked :) Ugy örülnék neki :) olyan ez a 2 nap mint 2 év lenne hiába probálozunk 1 éve akkor is türelmetlen vagyok de majd holnap a munka eltereli a figyelmem a virágokban kiélem magam :) Ha esetleg nem birod ki és tesztelsz holnap minden képpen írd meg. Drukolok.
babamama29
Tirol
 
 


Hát, babamama29 teszteltem. Vettem egy 6 nappal előtte kimutatós 89 forintos tesztet. Negatív volt. És ma reggel meg egy sima x-epilt. Az is negatív. Ma kéne megjönnie. MÉg nincs tünetem, de kicsit megy a hasam. Szerintem lassan megjön. De ez van. Most már tesztelgetek míg meg nem jön. én is dolgozom ma, lesz pár megbeszélésem, 10-től, majd 13-tól, és aztán 15-től meg gyerekprogramok, amik 18-ig simán lefoglalnak. Milyen virágokban éled majd ki magad?
varatlan
Miskolc
 
 


Sziasztok! A Párommal pár hónapja vagyunk baby projekten.Egyszer volt is olyan,hogy kimaradt 1 hónapban de a kövi hónapban 9napig tartott,utána helyreállt.Most ismét késik(22napja),vettem dm-ben kapható,olcsóbb teszteket,de negatívak.A házidokim nem zárja ki a terhességet,de én aggódom.Ilyenkor már pozinak kellene lennie nem?Néha hányingerem van,és nagyon fáradt vagyok.A héten megyek nőgyógyászhoz.Köszi mkinek!
 


@varatlan:


Szia én is tezteletem nekem is negativ, a höm még 36,9. 
Tudom csekély vigasz de amig nem sikerül a baba addig mindig van ok a S.X-re. Legalább is a férjemet ezzel támadom le. Iszol valamilyen teát?
babamama29
Tirol
 
 


@naomi777:


Szia nekem ugyan ilyen tünetem volt oktoberben mikor nem szebedult ki a tüszöm és Ciszta lett belöle. Miota teázok azota nincs ilyen. Hála az égnek. 
22 Nap késés után igen már rég ki kellet volna mutatnia.
babamama29
Tirol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: