Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Oktober 12 re varom masodik babankat
Remelem leszunk itt tobben kicsit beszelgetni

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Szia! Én harmadik babámat várom, elvileg október 8-ra. Mult héten pénteken teszteltem. Március 1-én megyek először dokihoz. Te voltál már?


Szia!Eloszor is gratulalok!
En is pont 1 hete penteken teszteltem,mert a hetvegen olyan helyre mentunk ahol jo volt tudni hogy
nem egyedul vagyok :-) hat kb 1 mp alatt lett a control csik erosebb mint  a tesztcsik.....igaz mar 3 napja kellett volna megjonnie :-)
Meg nem jelentkeztem be dokihoz majd jovoheten,nem akarom elsietni,latom Te is csak mariusban mesz.
Kicsit bizonytalan vagyok,az elozo babamat hollandiaban vartam es szultem igy tiszta elsobabasnak erzem magam.Majd tuti kerdezek mit hogyan itthon:-)

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 

 
 

Szia Reni! Én is gratulálok neked! Persze segítek majd infókkal ha tudok. Mert azért én sem tudok biztosat, hogy most mi hogy zajlik. Utoljára 8 éve voltam terhes a fiammal, lányom meg tíz éves már . Megkérdezhetem hány éves vagy? Én szeptemberben leszek 42. Kicsi tartok is tőle hogy fogom viselni. Remélem minden rendben is lesz. 
Reméljük leszünk majd többen is. :)


Sziaaaa
Juniusban leszek 40 eves
Huuu en mar az elozot is nagyon nehezen viseltem sajnos :-(
A 6 honaptol szinte csak fekudtem annyira kemenyedtem hogy szint semmit nem tudtam csinalni.
Aztan 8 honapra pont 36 hetre meg is lett a kicsi lanyom 2070g es 46 cm vel.A vernyomasom az 
egekben volt a szulessel lett egy fincsi preeklampsziam.Szules utan 3 honapig vernyomasgyogyit szedtem 
aztan helyreaallt.Szoval en is izgulok hogy mint lesz majd :-)

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok! Gratulálok nektek :-D Két napja teszteltem pozitívat! Elsō baba lesz!
 


Szia Noémi ! Gratulálok neked! Gyere mesélj magadról egy kicsit


@bgyongyi1975:
Jó reggelt! Nagyon örülök, hogy vannak itt hasonló koruak, 38 éves vagyok, sokszor hallottam már nagyon negatív kritikákat olyan nōkrōl, akik késōn vállalnak babát.Már 3 napja késik és még mindig halvány a 2.csíkom :-) Igaz, neten rendelt 10-es Egens. Hát nem az igazi. A 25 ös xepil elōbb lett pozitív :-D
 


Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam. :) Én 28 éves vagyok, elvileg október 10-re várom az első babámat. Dokinál én még nem voltam, majd február végén. Szerintem, a kor nem számít, a lényeg, hogy vállaljon az ember babát valamikor.  Szép napot mindenkinek!
 
 


@lenchee:
Szia! Jó hogy csatlakoztál :-D Neked vannak tüneteid? Nekem semmi, talán néha mintha émelyegnék, de lehet csak képzelem a pozitív teszt miatt....
 


Jaaaa és GRATULÀLOK :-)
 


:) Köszi! Én is gratulálok mindenkinek! Ugyanolyan tünetem van mint neked, néha émelygek, de ennyi! Mikor mentek dokihoz?
 
 


Még azon dolgozom, hogy orvost keressek :-) A szülésnél nincs szabad orvosválasztás, ügyeletesnél kell szülni, így most az a nagy dilemma, hogy magánrendelésre menjek vagy sztk? Nàlatok ez hogyan működik?
 


@rabanoemi:


Nálunk lehet magánorvosnál szülni. Lehet saját szülésznőd is. De ha nem akarsz, akkor meg marad az ügyeletes orvos is meg szülésznő is. De ennyire még nem gondolkodtam előre, egyenlőre majd jó lenne ha megerősítené a doki, hogy minden oké-e odabent! :)
 
 


De most elsőnek magándokihoz megyek.
 
 


Én is erre hajlom :-) Eltűntek a többiek! Kíváncsi lennék a véleményükre, náluk már vannak gyerkōcök.
 


Sziasztok Lanyok!

Gratulalok Nektek is!
Igaz Nekem mar van 1 kiscsajom de ugyanolyan tudatlan vagyok mint Ti :-)
Ot hollandiaban szultem es ott teljesen mas a rendszer.
Itt ahol most elunk,ha minden igaz lehet dokit es szuleszt is valasztani.A legnagyobb problemam hogy csak ferfi dokik vannak,oket eddig elkerultem,kinnt is mindenki nonemu volt dehat most ezt kell szeretni.Masik gondom h mindegyikrol hallani finoman se tul jo kritikat.Viszon a foorvos kb 2 eve van itt decsak a korhazba rendel nincs maganpraxisa itt csak ott ahol lakik es elozoleg dolgozott.Szoval most hajlok a fodoki fele....februar vege fele.
Tunet a faradtsag plusz hanyinger de hanyasig meg nem jutottam el remelem nem is fogok
Noemi a halvany csik is csik,az hogy milyen eros az a hcg szinttol fugg ami mindenkinel mashogy termelodik :-)
En 3 nap keses utan csinaltam xepilest majdnem leugrott a controlcsik 2 mp utan

Szep napot Mindenkinek!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok! Irtam egy csomót erre a tablet leállt és nem ment el. Most újra leirom.Örülök hogy egyre többen vagyunk.
Noémi tudod a halvány csík is csík. 2-3 nap mulva csinálj mégegyet.
Nekem 10 éve van orvosom. Magánrendelöje is van és az Uzsoki kórházban is dolgozik. Szülésznőt a második gyerkőcnél választottunk,de mivel a kórházban mindenkit dicsérnek igy valószínüleg most nem fogunk. Megmarad az a pénz másra :)
Ti hol laktok, hol terveztek szülni?
Nekem nincsenek tüneteim egyenlőre. Tartok is a hányingertől, mert bkv-zokés nem tudom hogy pl. a metróról hogy rohannék ki. Előző két terhességemnél sem volt semmi problémám. Picit a mellemet érzem néha ha fekvésnél megnyomom amugy semmi.


Én Szombathelyen. Szóval senki sincs rosszul, ez jó hír. Mikor illik bejelenteni a munkahelyen? Ti már elmondtátok valakinek?
 


Én munkahelyen várok a 12. hétig, hacsak ki nem szúrják idő előtt. Nekem csak egy kolléganőm tudja akivel 1,5 éve végigaszisztáltam az ő terhességét.
Családnak szerintem majd akkor ha 1-én azt mondja az orvos, hogy minden oké. Gyerekek sem tudják még.


Jaszberenyben tervezzuk a szulest de nincs messze Budapest ugyhogy ha valami gaz lesz itt akkor inkabb valtunk majd.Mi csaladon belul gyerekeken kivul elmondtuk,ikertesom van igy szoros a kapcsolat nagyon :-)
Egyebkent a 12 hettol leszunk batrak mi is addig titkos ;-)

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Hát igen az hihetetlenül szoros,nekem is ikertesóm van és az lenne a legnagyobb csoda, ha ikreim lennék :-) Bár erre nem sok esély van.....
 


Sziasztok, én okt. 17-re várom, ma lett egy pozitív tesztem! :D
 


Sziasztok! Nagy gratula mindenkinek! Mi papírforma szerint október 6-ra várjuk a gólyát! Nagy az öröm, első baba lesz! :-)


Sajnos egyelőre nem felhőtlen a boldogságunk. Az első napokban nagyon fájt az alhasam, görcseim voltak, szúrt mindenhol. Telefonon beszéltem dokival, azt mondta amíg nincs vérezgetés ne aggódjak, de egy hét múlva ha nem múlik nézzek be hozzá. Így is lett, 5+3 naposan elmentem, tapintásra elég bíztató volt, hogy minden rendben, de hüvelyi ultrahangon nem látott semmit..csak annyit mondott, hogy 18mm-es a nyálkahártya vastagsága ami elég ígéretes. Nagyon megijedtem, de megnyugtatott, hogy átlag 32-35 napos ciklussal valószínűleg később fogant a baba és azért nem látja..de persze benne van a pakliban, hogy eselteg méhenkívüli (bár ott sem látott semmit), vagy esetleg nem fejlődött tovább..de hozzátette, hogy ezt kötelessége elmondani, de valószínű csak nagyon kicsi még a terhesség. Hétfőn megyek a kórházba, ott jobb az ultrahang plusz vérvétel, vizelet..az elmúlt héten minimum 5 évet öregedtem olyan lassan telt..próbáltam csak pozitívan gondolkozni, hogy minden rendben lesz..reméljük tényleg, és októberben babázhatunk! :-)


Valaki esetleg járt már hasonló cipőben? Nem akartam ilyen korán dokihoz menni, de a hasfájás miatt muszáj volt..


Sziasztok!
Poppylifton próbâlj meg minél többet pihenni. Előfordul hogy van akinek sokszor fáj, görcsöl a hasa, de nem biztos hogy rosszat is jelent. Magne B6t szedjél azt szokták javasolni terhesség alatt ha fáj a has
Amugy üdv az újjaknak!


@bgyongyi1975:
Köszönöm a megnyugtató szavakat! Igyekszem pihenni és magnéziumot is szedek! Hétvégén már csak este fájdogált a hasam.. :-)


Poppylifton! Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Pihenj sokat!
 
 


SziAsztok ;)
En egy hete teszteltem pozit es nagy a boldogság;) elso próbálkozó honap az egy éves kisfiam mellett ;) kozel 20 honap lesz koztuk ;)
A kor miatt irom...40 eves leszek iden nyáron :)) de persze nem számit semmit ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


@lenchee:
Köszönöm! Remélem már holnap nyugodtabb lehetek!


@zadrika:
Gratulálok! Kell majd türelem az biztos! :-)
Anyukám is 40 évesen szült 2015 októberében, most úgy néz ki két évre rá nagymama is lesz.


Sziasztok!

Gratulalok az ujaknak is!
Orulok hogy egyre tobben leszunk!

@zadrika:


Nalunk 2,5 ev lesz koztuk :-)Vikire 3,5 evet vartunk,most nekunk is az elso probalkozos honap osszejott
Viki a pozi teszt elott 3 nappal dontott ugy hogy nem kell tobbet a cici,gondolom mar erezte hogy valtozas van.
Remelem most is sikerul sokaig.Tuti nem lesz egyszeru 2 picivel Neked sem :-)(de a 40 az 40 en is juniusban toltom)

@poppylifton:


Biztos hogy minden rendben lesz!Pihenj sokat!a pocifajas termeszetes nagyjabol,a magnezium jo lehet ra,sajna nekem az se segitett elso babanal.Drukkolok a holnapi vizsgalathoz!

@nyulcihooo:


Gratula Neked is,irj kicsit magadrol Te is.

@rabanoemi:


Azert a kicsi esely is esely :-) Nem is tudom mit csinalnek

Szep napot mindenkinek!





ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Üdv és gratulálok az újaknak! Remélem mindenki jól van! Ti szedtek vitaminokat?
 


Sziasztok! Üdv. Az ujaknak és gratulálok!
Én Femibion 800-at szedek. 
Nálunk is 2,5 év különbség van a gyerekek között.


Én csak c vitamint, kálciumot és magnéziumot b6-al.Minden orvos mást mond. Valaki támogatja és van, aki nem a terhesvitaminok szedését, mondván táplálkozzunk normàlisan. Ti mit tapasztaltatok, gondoltok?
 


En is iker vagyok ;))) de en jobban orulnék egy babanak;) azt hiszem minden második ágon orokolheto ;(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


En szedem a femibiont de csak minden másnap mert a fiamnál is szedtem es jol ellátott tápanyaggal.sajnos most elég gyér a kínálat gyumolcs zoldseg teren..
Plussz magne b, es d vitamin.
Orvoshoz 27.en megyek.elégge izgulok mert sajnos volt már régebben vetélésem. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Én egy hónapja szedek femibion 800-at, előtte supradynt szedtem. Gyógyszertárban dolgozom és úgy látom igazából nem sok különbség van a sima multivitaminok és a kismama vitaminok között. De mégis úgy döntöttem 12.hétig femibiont folytatom plusz folsavval-dokim szerint csak a folsav a fontos, a többit rám bízza- 12. hét után olyan vitamint keresnék amiben van vas is(femibion 400-ban nincs) és nem szedném már mindennap. De nektek biztos több a tapasztalatotok?! Kíváncsian várom a véleményeket :-)
Kellemes, nyugodt vasárnap estét kívánok mindenkinek!


@zadrika:


Igen mindenhol ezt irjak DE a mi csaladunkban eleg sokaig visszamenoleg mar ameddig ellenorizni tudtuk sehol se volt meg iker anyumek az elsok na ez hogy lehet? Ezert gondolom vannak kivetelek :-)Csak nehogy meglepodjek

En siman szedek vitaminokat de ezt a pozi teszt elott is szedtem D, Magneb6,C,Folsav,es vettem a DM ben kismamavitamint neha 1 szemet abbol is de csak 2-3 naponta mikor eszembe jut.Kint hollandiaban semmit nem ajanlottak ki hogy erezte de inkabb az egeszseges etkezest mondtak.

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@rabanoemi:
Szia, ne haragudj amiért igy zavarlak. Esetleg van clostibegyt nagyon szeretnénk de az orvos szabin van. rakmxx@gmail.com
Miindent fizetem. Zsike
 
 


@rabanoemi:
Szia, ne haragudj amiért igy zavarlak. Esetleg van clostibegyt nagyon szeretnénk de az orvos szabin van. rakmxx@gmail.com
Miindent fizetem. Zsike
 
 


Sziasztok!
Poppylifton mi volt az orvosnál?
Mennyi iker van itt


Sziasztok,

Múlt héten tudtuk meg hogy babát várok, okt 20-ra vagyok kiírva.
Első babás nagyon várt terhesség és nem tudjuk még hogy egy vagy két baba.
A HcG-m alapján az orvos azt mondta pénteken hogy lehet hogy ketten vannak- 29. ciklusnapon 509 Hcg. Szerdán megyek ultrahangra.
 
 


Ame2mc! Gratulálok neked! Mesélj magadról majd ha van kedved


Ame2mc udv koztunk;) de szuper lenne;)
Kíváncsi vagyok mit fog látni az uh alapjan! Ilyenkor petezsak már látható.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Mirmite nálunk sincs iker a családban;) mi egypetéjű ikrek vagyunk.teljesen egyforma ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Van vki aki már volt orvosnál?;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Mi ma megjártuk a doktorbácsit, sajnos nagyon fájdogál a hasam továbbra is.. múlthéten nem nagyon látott semmit-ahogy már leírtam-de ma megláttuk a 3mm-es kis pöttyünket! :-) valószínűleg 20.ciklusnap után foganhatott, mert most visszaminősített 5 hetesre, szűlés várható időpontja október 16. Azt mondta ezen még változtatunk, ha látjuk hogy nő. Vér-vizelet vizsgálat pipa, most izgulunk március 3-ig, remélhetőleg már a pici szívecskéjét is hallani fogjuk. Annyira, de annyira boldog vagyok!!!


@ame2mc:
Nagy gratula!! :-)

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: