Új privát üzeneted érkezett!

Catrace üdv. közöttünk. Gratulálok! Ha ilyen hamar pozitív lett a teszted még esélyed lehet az ikrekre is.


Catrace, gartulálok:)
próbálj bízni benn, nekem is volt egy missed ab.-om nagyon paráztam a fiamnál, de most próbálok nyugis lenni, az első sok nőnél nem sierül, azt mondják, gyakorol a szervezet:)

Am2 cm (bocsi nem tudom pontosan) örülök a jó hírnek:)))
Vick 83 nekem is pm alulműködésem van az első elment babám lehet emaitt volt, ekkor derült ki. nekem ugyan nem autoimmun szerencsére, 
tünetek jönnnek rendesen:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


@catrace:


Üdv a csapatban! :) Drukkolunk, hogy minden rendben legyen a jövő héten!
 
 

 
 

Vick 83! Köszi a kedves gondolatokat! :)
 
 


@catrace:

Én is gratulálok!
Jó látni, hogy egyre többen vagyunk. 
 
 
 
 


Catrace gratulálok én is! :-)


@catrace:


Gratulalunk!
drukkolunk h minden rendben legyen!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@ame2mc:


Orulok h elokerultel,izgultunk miattad.
Jo h minden rendben van!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok :!

Újonc kiscsirkeként üdvözlök mindenkit :)
Szintén októberre várjuk a kis borsókát . (Persze még mi is csak csendesen , nagy izgalmakkal )
Első baba, első "próbálkozás", illetve őszintén szólva kis meglepetés ajándék :)
(Csak jövőre szerettünk volna baba projektbe vágni ... nos , csak rámnézett a kedveském :D :D :D )

Az én sztori-m elég érdekesre sikerült ...
Tökéletes 28 napos ciklusokkal , de nőgyógyásztilag nehéz évvel a hátam mögött ... egy éve barnáztam mensi előtt 1 héttel , vacak hormon értékekkel "valószínű terméketlen " vagyok hitben élve Bromo-t szedtem a későbbi tervekre való tekintettel , majd egyszer csak abba hagytam 4 hete . (Nem javaslom senkinek , de valamiért ugy éreztem , hogy elég volt ...)

Majd jött a szokásos előzetes barnázás . Aztán hopp , egyszer csak nem jelentkezik a mensi. De minden Pms tünet igen, telnek a napok, és fel sem merül bennem a baba gondolat , inkább az ijedtség , hogy "bakker megint gubanc van "
A várt mens után 1 héttel doki, ahol : BUUUMMM :) itt baba lesz Kisanyám. Irány haza , tesztek halmaza , pozi pozi pozi . Aztaaaa.

Hozzáteszem a vélt peteéréskor azon a héten nem voltunk együtt, így ez most a következő rejtély , hogy mikor lehetett pe. / illetve mikor fogant vajon Borsóka :)

Kontroll UH-t csináltunk egy hét múlva , ott is biztos várandósság. :D

A következő randi 2 hét múlva , addig pedig marad az izgalmas , szenvedős várakozás .

Eddig semmi róka rudi , émelygés .
Csak a duzzadó fájó mellek , illetve a normálisnak mondott menstruációs tünetekhez hasonló apróságok.

Kíváncsian várom a fejleményeket Nálatok !
Olyan jó dolog ez <3
 


@janette666:


Szia Janette! Üdv a csapatban! Gratulálok a kis borsótokhoz.
Az esetedből is látszik, hogy az orvosok mennyire biztos és 100%-os diagnózist adnak! Gondolom, hogy most akkor nagy a boldogság. 
Drukkolok, hogy minden rendben legyen. 
 
 
 
 


@janette666:


gartuláok:)
nagyon izgalmassak ezek a napok:) hihetetlena storytok, jönni szeretett volna a kisbabátok, mégpedig MOST :)

szép hétvévégt mindenkinek:)
én nem reggeli rosszul levős vagyok, hanem esti/ délutáni, igaz soha nem hánytam de az az igazi frankó hányinger..nekem alakul estefele, mellé nulla energia:) kis egy évesem nem hagy pihennni:)
most tuti nem hízom el mint vele.)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


@mirmite:


Sziasztok! Hát... hol is kezdjem.... 31 vagyok (lassan 32), sztahanovista nő. A cikluson 26 nap körüli, ezért a hétfő ugyanolyan hétfő volt, mint a többi. Kedd hajnalban azt álmodtam, hogy lakóm van és mikor felébredtek tudtam is. visszagondolva egy hete vannak fura tüneteim, pl gondoltam egyet és abbahagytam a kávét, leálltam a zsírégetővél és a születésem óta problémás emésztésem azóta gördülékenyen működik. A fél gőzzel végzett triatlon edzéseim azóta duplán  fárasztóbbak. Nem furcsállottam, másfél hónapja két hétig voltam beteg, szóval gondoltam visszaesés. Tudnotok kell, hogy Zsoltomon kívül imádom a munkámat és a sportot, heti 8-12 órát futok, vagy bringásom, vagy úszom. Épp beállt az életünk szépen, kérő kész, a tavalyi év anyagilag kedvező volt, így kezdtünk foglalkozni a gyerekvállalás gondolatával. De azt nem gondoltam, hogy első alkalommal összejön.




 


 



A keddi álom nem hagyott nyugodni, na, meg az sem, hogy mindenféle fura dolgokat kívánok, délelőtt rosszul vagyok, délután álmos, szívdobogásom van, az edzés meg lezsibbaszt az átlagnál jobban. Csütörtök reggel munka előRt lepisiltem egy novemberben lejárt tesztet megnéztem egy perc múlva, konstatáltam, hogy egy csík, kidobtam és mentem dolgozni. Mondom: akkor biztos minden premenstruációs, valami bezavart a ciklusomba. Jah, be, Nem hagyottk nyugodni, hazaérve kikukáztam és halvány 2. csíkot találtam. Ez elég durva volt, hogy nem tudtam, hogy lejárt, vagy szellemcsík, vagy igaz.... Ma pisiltem két különböző típusút és mindkettő pozitiv .

Mivel született "probléma" megoldó vagyrok, már futtatpm a programot a fejemben. A következő 20 évem programját. Néha ijesztő, de persze izgalmas és kalandos időszak elé nézek. Nézünk. Március 2-án indultunk volna a befizetett nyaralásra, de nem merek. Utána edzőtábor, amit szintén nem merek 

És kedden meg kell mondanom a "gyanút" a főnökömnek. Nem tudok várni, mert kacifántos lesz a pótlások 
 bennem... és első gyerek lesz. :)
 


Bocs,hogy darabokban írok, egyben nem vette be....

Minden jót szeretnék kívánni mindenkinek!
 


És bocsi a hibákért, hajnalban írtam, mert fél 3 -tőle nem tudok aludni 
 


teszter85:
Üdv. a csopiban és gratulálok!

Csajok!

Lenne egy kérdésem: Másnak is vannak hőhullámai (általában lever a víz)? Nem emlékszem , hogy a másik kettőnél is voltak-e már az elején hőhullámok. Mértem a hőmet teljesen ok 36,5 stabilan.
 
 
 
 


Teszter85 Gratulálok! 
Vick83 nekem a második gyereknél voltak hőhullámaim még a tesztelés előtt.


@vick83:


köszönöm!

engem délelőttönként ver a víz, délután meg fázom 
 


Gratulálok janette666 és teszter85! :-)
Nekem is vannak hőhullámok, egyszer folyik rólam a víz egyszer reszketek úgy fázom. Mai nap munka után hazajöttem, bevásároltam azóta felkelni se bírok..iszonyatos hányinger, se aludni, se olvasni, se tv-t nézni nem tudok :shock:
Most fekszem és szó szerint szenvedek...eddig ilyen még nem volt...


@poppylifton:


Aludtam 1-3 között, de mennêk lefeküdni :)
 


@teszter85:


Gratulalok!Szuper volt olvasni soraidat!
1-3 kozott en is pihentem mert a kislanyom is akkor aludt

@janette666:


Gratulalok!Orulok hogy egyre tobben leszunk es a Te irasod is elmenyszamba ment

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@teszter85:
Gratulálok én is neked ;))
Hohullam van .szinten de. melegem van du. fázom !
Poppylifton uhhh ez kemény.amugy nekem is az esték rosszak. Es mar csak az iztelen kajak mennek.meg a citromos viz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


@zadrika:


Köszönöm! Gratulál neked is!

Kaja? Amúgy evőgép vagyok, mindig kívánok valamit és pontosan meg is tudom határozni, hogy mit. De most...elhagyott az ízlésem 

Mit gondoltok a terhesség alatti néha 1-1 deci vörösborról? Semmit sem tudok Aterhességről és erről is mindenfélét lehet olvasni. Jól esett volna az előbb, de nem mertem
 


Teszter hajra.én néha ittam pár kortyot.a vorosbor meg jot tesz a vérnyomasnak is.persze finomam :))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Köszi a választ csajok!

 
 
 
 


@teszter85:
Az én dokim kifejezetten mondta, hogy családi összejöveteleken egy deci vörösbort felír nekem receptre :-D


@poppylifton:
Ohh igen :) ma reggelre nekem is beköszönte a "fincsiségek" :) kíméletlen reggeli rosszulléttel , evésképtelenséggel ...
de sebaj :) semmiség ez !

Kedves @teszter85 , jót mosolyogtam íráosodon ... mintha magamat látnám. A kikukázott negatív tesztel együtt , ami persze pozi volt :)

Hajrá Hölgyeim :)
 


Nyilván 4-kor felébredtem... 
 


@teszter85:
Nálunk még borzasztóbb volt.
Kislányom 00:45 kor ébredt visitva és óránként tette ugyanezt,így alvás az nem volt és fél 7 kor végleg felkelt.Mi meg az apjával koválygunk a lakásban :-(
Reggel óta hányinger nálam is enni nem tudok.A kiscsaj pörög de elkezdett folyni az orra meg az enyém is,valamit benyeltünk pénteken a bölcsibe a farsangon :-(

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Mirmite sajnálom.gyógyulást!
Erdekes ez a negatív teszt;) én is eljátszottan a 10dpo. De láttam ott egy pici vmit de biztos voltam abban h odahaluzom.
Lányok pár hétre most felretettuk az étvágyat.orakig agyalok mit ennék..de csak iztelent ami.persze nem esik jol akkor sem ;)nekem ez a 13-14 hetig volt...na de megér mindent egy cukimuki ;)
Szerencsere a kisfiam már jol alszik.stabilan egyszer kel fel8tol.akkor eszik es alszik.kb 10perc.ez 10 hónapig nem.igy volt.néha egy két orat aludtam hetekig.de egyre rajottem.lehet igy is eletben maradni ;))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Mirmite jobbulást!

zadrika, két napja én is ilyen puffasztott hungarocelt rágok egy ementáli szelettel... 
 


Koszonom Csajok!

Meg egy brutal ejszakan vagyunk tul :-(
Remelem ma mar jobb lesz.
Semmi erom nincs.Hanyinger szedules etvagytalansag orrfujas brrrrrr
Holnap doki remelem osszeszedjuk magunkat.
plusz a kiscsajom is rajtam log nincs tul jol o se tegnap lazas volt plusz hanyt is ma meg csak kedvetlen.

remelem Ti jol vagytok mindannyian.

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok!
Ki hogy van ma reggel?
Mirmite jobbulást neked és kislányodnak is.
Vörösbor engedélyezett terhesség alatt. Szokták is javasolni majd amikor fáj, keményedik a has.


Mirmite jobbulást nektek! ;-)
Én személy szerint jól vagyok, tegnap szülinapoztunk itt volt az egész család...hamar rájöttek, hogy miért nem iszom a pálinkát :-D
Rosszullét most nincs, csak étvágytalanság..remélem minden rendben odabent..mindig ezen gondolkozom..alig várom március 3-at :-)
Bgyongyi1975 ti hogy vagytok? Többiek? :-)


Poppylifton és mit szólt a család?
Én is köszönöm jól vagyok. Szombaton délelőtt volt rossz, azt éreztem, hogy a gyomrom, hasam is fáj, rossz a közérzetem. Hányinger nincs, viszont elég sokszor éhes leszek.
Már én is várom a március 1-et, hogy mit mond az orvos. Néha aggódom, hogy minden oké e odabenn. Bár nekem a nagyokkal sem volt semmi rosszullétem. Csak az olyan más volt.


Sziasztok!
Meetingen vagyok és nagyon kell pisilnem!! :) Egyébként én is jól vagyok, csak álmos és gyakran ég a gyomrom.

A kalkulátorok szerint kb. 5 hetes és 4 napos vagyok. A következő hét vége felé már mehetek dokihoz, ugye? Pláne azért is gondoltam, mert RH - a vércsoportom és ezért nem akarok semmi galibát. 6. hét vége felé már jó vagyok terhességmegállapításra, ugye?
 


@bgyongyi1975:
Nagyon örültek..mindenki azon veszekedett, hogy fiú lesz vagy lány :-D
Nálam szombatot kivéve még nem volt az az igazi rosszullét, bár még bőven jöhet..
Akkor együtt izgulhatunk még majdnem végig a következő vizsgálatig :-) hány hetes lehetsz most?


@teszter85:
Én kalkulátor szerint 5 hetes 4 naposan mentem dokihoz, mert nagyon fájt a hasam és megijedtem..nem látott még petezsákot sem..egy hét múlva már látszott 3mm-es petezsák, azt mondta a doki pont egy héttel később foganhatott, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva..
Szóval szerintem ha hatodik hét végefelé mész terhességet biztos látnia kell..
Nekünk szívhangot fog nézni legközelebb, akkor naptár szerint 9 hetes leszek, valójában és a doki szerint még csak 8, azt mondta bírjam ki addig, ne ijedjek meg feleslegesen ha még nem hallunk semmit, mert kisebb mint gondoljuk..akkor elvileg méretei alapján már tud újat mondani, hány hetesek is vagyunk..szóval nálunk nem olyan egyszerű :lol:
Izgulsz már, ugye? Olyan rossz, hogy csak bizakodhat az ember, hogy minden rendben van bent..


poppylifton, köszönöm a választ, remélem a többiek is írnak még néhány tapasztalatot.
Igazából nem mondanám, hogy izgulok, inkább nagyon várom, hogy lássam. Azt gondolom, hogy jól van, érzem. Abból is tudom, mert nagyon jönni akart és még most is hihetetlen, hogy megálmodtam, konkrétan szerintem akkor ágyazódott be. Anya azt mondta, hogy ő is tudta, hogy várandós velem <3
Szóval inkább pörgetném a napokat, hogy mehessek megnézni a kis kezdeményt. Addig próbálom elfoglalni magamat
 


Teszter a 6. héten már elvileg szívhangot is hallhattok.
Poppylifton január 1-én volt meg utoljára, most 8 hetes lehetek.


Sziasztok,
Tapasztaltabbaktól kérdezénék 1-2 napja nagyon világos barnázást tapasztalok. Nagyon kevés és tényleg inkább bézs színű mint barna izgulok mert ma pl egész nap szurkált és görcsölt mintha meg lenne. Progeszteront szedek.
Illetve akiknek rosszullét jelentkezett azoknak, mikor hanyadik héttől? Most vagyok a 6. héten de inkább csak erős gyomorégést tapasztaltam ha ilyenkor eszek kekszet meg iszok vizet akkor javul - szerencsére :-)
 
 


@teszter85:


Szia, RH- vércsoport miért jelent problémát?
 
 



Sziasztok! Szívesen csatlakoznék hozzátok, ha nem bánjátok :) Én 37 éves vagyok, szombaton jött derült égből a meglepetés. Spontán fogant csodababa (sosem védekeztünk, mert orvosilag lehetetlen segítség nélkül megfogannom). Van már egy 26 hónapos kislányunk (ő stimulált ciklusban fogant, több mint 3 évnyi küzdelem után). Picit aggódom, mert tavaly nyáron volt egy missed ab.-om (szintén stimus babát veszítettünk el a 7. héten). Nem tudom, hányadik hétben lehetek, tekintve hogy magamtól (gyógyszer nélkül) kb. 2-3 havonta, ha menstruálok. Január 2-án volt meg legutóbb, így 4-től 7 hetesig bármekkora lehet. Szerdán megyek dokihoz, hogy lokalizáljuk a dolgot (méhen belül van-e). Izgulok, és nagyon várom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gweenda 2017.02.20 15:37-kor.
gweenda
Budapest XXI. kerület
 
 


ame2mc Szia, szerintem most még nem lehet gond, hacsak nem termeltem valaha ellenanyagot RH + vér ellen, de ezt nézik elvileg az első vérvételen (az RH ellenanyag jelenlétét). Anya is negativ és a tesóm (ő pozitiv)  születésekor kicsit sárga volt és kezelést kapott az összeférhetetlenség miatt. Igaz, nem komolyat, de nálunk apuka (jajjj, de durva ez a szó, most írom le először) pozitiv.
De ezen se agyalok inkább, majd megmondja a doki, volt már ilyen, mint én, biztos :)

 


Szia Gweenda, dejó! olyan jó ilyen csodákról olvasni! Teszteltél? NAgyon kíváncsi leszek a szerdára! Én még csak később megyek dokihoz, egyenlőre picike. Holnap babázom, egy éves az unokahúgom és óriási a szerelem :)
 


És képzeljétek (ma is közlékeny vagyok, bocs, de tele vagyok lelkesedéssel) a kolléganőm ma jelentette be, hogy 8 hetes :) A holnapi "elmondom a főnökömnek" így vicces lesz :/
 


@gweenda:
Gratulálok és drukkolok szerdán! :-)


Gweenda! Gratulálok a csodababához! És ne aggódj nem lesz semmi gond.
Teszter85 hogy fog örülni a főnököd, hogy hirtelen két kolléganő is otthagyja :)
Lányok ti híztatok már? Én semmit, de időnként érzem, hogy feszít a nadrágom, pedig nem is szoros a dereka.


Én egyenlőre fogytam ebben a nagy finnyáskodásban :) de engem is szorít minden
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: