Új privát üzeneted érkezett!

Létrehoztam egy Facebook csoportot, 2017-es Babák néven, mert szerintem ott könnyebb hozzá szólogatni a kommentekhez, rendezettebb a dolog, illetve kicsit személyesebb is :) Akinek van kedve csatlakozzon :)
 
 


@poppylifton:
Hoho :) én is 13-án láttam meg először Borsókát, és szintén Október 16 a saccolt időpont :-)
 


Ninacy 2017-es babák néven van csoport de abban több száz tag van. Melyik az?

 
 

@majga:


Gratulalok!
Irj majd magatokrol!

Ja,poci vs nadragok.
Ugye en a szopi miatt nem fogyoztam igy volt meg rajtam sajna +7-8 kilo na ehhez jott ugye borsoszemunk ugyhogy ciki nem ciki en mar 1 hete terhes naciban vagyok,mast nem tudok elviselni.Gomb?Na az almomba se jojjon elo

@ninacy:


En sem talalom a faces csopit,linket hozz ugy egyszerubb lesz

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@janette666:
Jövőhéten mikor mész dokihoz? Én pénteken, de már alig bírok magammal... :lol:


Mikor rákerestem, akkor láttam én is, hogy van még 2 másik csoport, van a nyári babák meg a kismamák néven is. Amit én csináltam, az simán 2017-es Babák. Megpróbálom belinkelni
 
 


Mindjárt meglesem a csopit ;)
En hétfon megyek dokihoz du..hétfon még vki?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


En is csak olyat talalok aminek 172 tagja van

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


https://m.facebook.com/groups/314827038920412 elvileg ez a link ha ha nem szúrtam el valamit :) ha nem jó, akkor a borítókép alapján már lehet könnyebb lesz, egy gólya viszi pólyában a babát
 
 


@ninacy:
Megvagy,jelentkeztem :-)

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Én azt hiszem megtaláltam


Hozzá adtalak titeket :)
 
 


köszi


@zadrika:


Én is hétfőn megyek. Már nagyon jó lesz, mert szétizgulom magam. 

 
 
 
 


@vick83:
Hénykor mész';)))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Hánykor?;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Én is jelentkeztem :-)


@poppylifton:
Én csütörtökön ! Waauhhh , ne is mond!
Az amúgy szélsebes léptékben száguldó mindennapjaim, most csigabiga lassúak ... :)
 


@mirmite:
Jajj, de jó ízűt nevettem , hogy poci vs. nadrágok :lol:
Tegnap én is terhesnaciban voltam..kényelmes, nincs kint a derekam, nem érdekel ki mit szól őszintén..
Ja és estére én is lufi vagyok, puffadok nagyon akármit eszem...


@janette666:
Húú de irigyelem azt az egy napot is! :-D
Doki mondta, hogy birjam ki ezt a két és fél hetet ne zaklassunk pötyikét, növögessen és itt már biztos lesz szívhang is.. :-)


@ninacy:
Lányok! Én csatlakoztam a csoporthoz, de simán rá lehet keresni kik a tagok, én is rá tudtam. Plusz nekem mindig feldob ilyen csoportokat, hogy csatlakozzak akár csak ha egy ismerősöm is van benne..nem lehet ezt valahogy titkosítani teljesen? Nem örülnék, ha az ismerőseim látnák, hogy jön a babó mielőtt még a szívhangját se hallottam.. plusz nem akarom az összes ismerősöm orrára kötni, ha nem lehet titkosítani akkor inkább kilépek..egy ideig biztos :-(


@poppylifton:
Ez így van . Alapvetően tök jogos :) de ezek vagyunk mi nők ... veszedelem :) :) :)

Lányok !
Ez a fájdogálás dolog (mensi szerű tünetek,derék-alhas) kinél vannak még jelen ? Mennyire "okés" ez ?
Illetve tapasztalt e valaki aktus után iciripiciri halvány rózsaszínes "jelenséget" ?
Egyetlen egyszer volt, kicsit beparáztam (tenyleg csak kicsit, de én már rohantam volna Dokibához,) de Apafej letiltott :) azt mondta bírjak szépen magammal , várjam meg a jövő hét csutortokot , mert minden Okes.

Tapasztalat ?
 


@poppylifton:
Huhh ez jogos :) ugyan ezen tűnődtem !!!
 


@janette666:
Nekem derék-alhas mai napig..este mindig jobban, most néha szurkál is lentről.. Màs ilyen "para problémám" nincsen..de ezen én is mindig aggódok..


@janette666:


Van pocakfájásom, általában délután, mikor kifáradok. Olyan érzés, mintha a szélgörcs meg a mensi előtti görcs közötti lenne. De nem vagyok gázos, szóval nem az :) 

Szex témában nem tudok nyilatkozni, 6 napja pisiltem halvány pozit, aznap apukajelölt aranyeres  lett, így most kicsit várunk a bújással :) 

Leginkább hiányzik a sport, de nem merek kockáztatni, hogy uszodába menjek, szóval az ki fog borítani egy kicsit
 


@zadrika:


18.15 -re kell mennem.

 
 
 
 


@poppylifton:


Egyébként hangulatváltozásaitok nincsenek? A nagyon dühósből konkrétan egy pillanat alatt váltok meghatottra és bőgök el magamat... :D
 


@teszter85:
Kifejezetten nem vettem észre..annyit, hogy patikában a betegeket nehezebben viselem..ha elkezd variálni és értetlen attól úgy érzem mindjárt felrobanoooook! :lol:


@poppylifton:
Ez így van . Alapvetően tök jogos :) de ezek vagyunk mi nők ... veszedelem :) :) :)

Lányok !
Ez a fájdogálás dolog (mensi szerű tünetek,derék-alhas) kinél vannak még jelen ? Mennyire "okés" ez ?
Illetve tapasztalt e valaki aktus után iciripiciri halvány rózsaszínes "jelenséget" ?
Egyetlen egyszer volt, kicsit beparáztam (tenyleg csak kicsit, de én már rohantam volna Dokibához,) de Apafej letiltott :) azt mondta bírjak szépen magammal , várjam meg a jövő hét csutortokot , mert minden Okes.

Tapasztalat ?
 


Elnézést a duplázásért . A telefonom önálló életre kelt . Bocsi bocsi bocsi :)
 


@poppylifton:


Erről beszélek 
 


@teszter85:
Nekem foleg depis a hangulatom.ez biztos a hormonok miatt van es az egész napos rossz kozerzet miatt..
Tényleg legyen titkos a csopi.támogatom.igaz beléptem de jobb lenne ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Titkosítottam a csoportot, de így nem tudom, hogy aki még szeretne az hogy tudna csatlakozni? :) a link vajon így is működik?
 
 


Titkos lett a csopi, ninacy kommentjében a linkre kattintva tudjátok keresni! :-)


@poppylifton:


Nekem nem jön be a linken

 



ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@mirmite:


Nem basszus :(
 


Elvileg a link újra működik. Nem volt elérhető, mert titkos csoport volt. Viszont megoldottam a dolgot :) zárt körű lett, rá is lehet keresni. Megváltoztattam a nevét "Belépés csak jelszóval", aki csatlakozni szeretne, attól jelszót kérek, ami babanet lesz. Így csak azokat engedem be, akik ezt a fórumot olvassák, így jó lesz?
 
 


No.szóval 31 éves vagyok,Dabason élünk.igen jól látjátok,4 csodaszép fiam van.
Amikor a második srácom 10 hónapos volt,levágták a méhnyakam nagy részét,mert méhnyakrákom volt,nagyon féltem,lehet-e még így babám,de mint a mellékelt ábra mutatja,nem akadályozott meg :)
Második házasság,a két nagyfiam van az első házasságomból,de hivatalosan mind a páromé,mert az exem lemondott róluk,a Zuram pedig örökbe fogadta őket.
A család be van hülyülve egy kislányért,leginkább anyám meg a nagyfiaim zaklatnak érte,mi apával már az előző terhesség alatt megállapodtunk,hogy nekünk tök mindegy,6 gyereket szeretnénk ha lány jó,ha fiú úgy is jó.

Pocakfájást ismerjük,az előző gyerekem november 13-án készült,január közepéig folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt,most sincs másképp.

Facebook titkos csopiba az a legegyszerűbb,ha egyvalakit mindenki bejelölget és az hozzáadja az embereket a csopihoz,legalábbis az előzőt így csináltuk.

Ha van kérdés szívesen válaszolok,én is gratulálok mindenkinek és drukkolok a Picipöttyekért

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga, szia!

Ez tökjó! régebben én is sok gyereket akartam, de nem volt kedvező az egzisztencia ehhez, de hát valahol el kell kezdeni, nem? :)

4 + 4 hetesen mentem dokihoz kedden, mert aggódtam az előző citológiai leletem miatt, így meg is nézte, hátha látszik már a kis bigyóm, de nem mutatta meg magát. Rá két hétre megyek újra. Gondolom egy héttel később fogant, mint gondoltam. Izgulok, hogy villantsa meg magát legközelebb. Neked volt hasonló tapasztalatod?

Egyébként eddig koffeinmentes kávét ittam növényi tejjel, de ma reggel olyan fos íze volt a kávémnak, hogy kiöntöttem.
 


Jó reggelt!

@Poppylifton jól rákattintottál így reggel a sajtos-tejfölös lángosra, szó szerint folyik a nyálam.... :-D

@Jeanette666 nálam a petezsák mérete 5.5 hetesen 17 mm volt, benne a 3,6 mm-es picúrral.

Elvileg jelentkeztem én is a Facebook csopiba :-)

Nálam a szokásos: hol itt fáj, hol ott görcsöl és folyamatosan puffadok.... de sz@rok rá, ennyit megér :-D
 
 


Jó reggelt! Ninacy köszönjük szépen a név változtatást. Kicsit aggódtam én is, hogy idegenek mennyire látják. Kérdeztem is a páromat este, hogy látta-e hogy csatlakoztam.


Én is jelentkeztem a fb csoportba, még függőben vagyok :) Tegnap voltam dokinál, kicsit csalódott vagyok. Mindössze 5 mm-es petezsákot látott, azt is nagyon nehezen találta meg :( Ezek szerint még nagyon picike, 4-5 hetes lehet. Jövő szerdán megyek megint, addig rágom a kefét.
gweenda
Budapest XXI. kerület
 
 


@majga:


De jó ezt hallani a mai világban. Már mint hogy 6 gyerkőcöt szeretnétek. Engem már ha megemlítettem, hogy 3-at szeretnék, azért is hülyének néztek. Na, majd most már hülyézhetnek is! 
 
 
 
 


@majga:


Gratulalok a szep csaladodhoz.
Jo volt olvasni a soraidat 

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@majga:
Nagyon gratula neked! :-)


Helló csajok! 
Most végre tudok, írni nektek. Költözés alatt állunk, hol van net, hol nincs. A melóhelyen meg még nem tudják, hogy mi a helyzet, ezért onnan  nem merek írni. De mindig olvasom mit írtok. :)
Én is hétfőn megyek orvoshoz este, már alig várom. A puffadás mindennapos, és sajnos most már nem csak hányinger, hanem hányás is van, de a leglehetetlenebb időpontban pl. hajnal 3-kor..... remélem minél előbb elmúlik. óóó, sajtos -tejfölös lángos...hm múlt héten ettem egyet, de sajnos nem maradt meg bennem, lehet nem ízlett a babónak :D.  De nem érdekelnek ezek a "problémák" csak minden rendben legyen odabent. Üdv mindenkinek és gratulálok az újaknak!
 
 


Sziasztok! Csak hogy kicsit megnyugodjanak akik voltak orvosnál. Nekem a lányomnál (inszemes) az 5 hetes uh-on 6,8 mm-es volt a petezsák.


@bgyongyi1975:
Nekem csak 3mm-es volt..doki szerint epp 5 hetes voltam.. kérdeztem ez nem pici? azt mondta, hogy mivel egy héttel ezelőtt nem is láttuk egyáltalán ahhoz képest ok, mivel nőtt..


Sziasztok! Poppylifton persze attól még jó lehet a te babád mérete is. Nem azért írtam, hogy most aggódni kezdj, bocsi  Mert ugye nem egyformán nőnek. Csak mivel nekem inszemes volt, igy be lehet lőni pontosabban a fogamzás napját.

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: