Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na, ki vár októberi babát? :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Juhuuuuu végre :) nekem elvileg októberi lesz, néhány pozi tesztet tudok eddig felmutatni, doki február 21,olyaaaan messze van még
amy
 
 


Ez a pár nap gyorsan eltelik
Én holnap megyek a második uh-ra. 6+5 napon az első két hete volt.
 

 
 

@shane0214:
Hát én kB 4 hetes vagyok most, jó lenne látni valamit már 21-en :) addig is minden nap tesztelek, nem bírom ki :) neked van vmi tüneted? Mikor voltál első uh-n és mit látott akkor?
amy
 
 


Akkor neked október eleje ugye? Nekem a kalkulátor október 25-re irta
amy
 
 


Igen, október 4 számolás szerint. Doki még nem számolt.
Először 4+6on voltam, akkor már volt egy szép 8mm-es petezsák, pedig azt mondta lehet nem lát majd semmit
 


Tünetek is vannak, amik nem igazán hiányoztak szinte egész délelőtt hányinger, émelygés. A kajára szinte gondolni sem tudok, de ha megéhezek, akkor aztán majd elájulok ha nem ehetek valami azonnal. Az első terhességnél semmi ilyen nem volt... Így is látszik, hogy mindegyik más
Másfél hétig beteg voltam, az is rontott a helyzeten. Most kezdek kicsit magamhoz térni a betegségből.

Neked vannak már tüneteid?
 


@shane0214:


Émelygés nekem is van, meg cicifeszülés, állandó szomjúság, és "húz" a hasam... És sztem nem találták még fel azt az ételt, amit én szívesen megennék :-D A legjobb, amikor egyszerre van hányingerem és tör rám az éhség :-D
amy
 
 


Sziasztok! Nekem is csak pozi tesztem van elvileg 5 hét 2 napnál tartok Még várok az Uhval 1-2 hetet
 
 


@csipke5:


Szia itt is :-)

Ti mit szedtek? Én Femi Baby, D vitamin, magnézium és iszom a palástfűá teát. És igyekszem pozitívan hozzáállni, hogy minden rendben lesz :-)
amy
 
 


Én trimesztert
 
 


Szia Csipke! Üdv itt

Én Elevit Complexet szedek, mert folsav felszívódási gondjaim is vannak. Ebben meg van valami adalék, ami kell

Amy, én eddig nem ettem levest, mert nem szeretem, de most a napokban levest levessel eszek
 


@shane0214:


Én eleve kívánós vagyok valamennyire, szal most nem annyira vészes, de amikor igen, az sajnos eddig kolbász és szalonna :-D Gyááááá ez így kemény lesz :-D
amy
 
 


@amy:
Jó az nekem még a cukrozott fagyasztott gyümölcs ami kell este lefekvéskor
 


amy
 
 


Nekem az ananász lett a favorit. Pedif utálom. Na meg a szója szószos dolgok
 
 


Sziasztok!
Megvolt ma reggel a 2.Uh. 9mm-es kis ficánka. 6+6nak felel meg, ma 6+5ön. Hasi uh volt, egyből megtaláltuk a kis szívét is.
25-én megyek legközelebb a dokim magán rendelésére már.
Belgyógyászomnál is voltam, jövő héten labor.
Most hulla vagyok, pihenek is egyet, míg alszik a fiam.
 


@shane0214:
Ilyen hamar volt már szívhang? Ejha akkor lassan lehet mehetek én is.
 
 


@csipke5:
Igen, szép fejlett már. Azt hittem pedig, hogy hasival még nem is látszik majd
Hányadik napon vagy ma?
 


@shane0214:
Megvan 5+3
 


@shane0214:
5hét 3nap Utolsó mensitől számolva.
 
 


@shane0214:


Jaj de jó, én is úúúúgy várom már, hogy mehessek :-)
amy
 
 


Sziasztok!
Lett egy titkos csoport a facebookon, ahol októberben születő babákat várunk írjatok, ha szeretnétek csatlakozni.
 


@shane0214:
Én szeretnék csatlakozni. Képzeljètek hétfőn megyek dokihoz.
 
 


@csipke5:
Szuper!
Lehet itt valahogy üzit írni, vagy ilyesmi? Akkor meg tudnám mondani, hogy hogy keress meg facebookon. De ez a mobil verzió egy sz*r
 


@shane0214:
Én se találok ilyet sajna...
 
 


@csipke5:
Írj majd mindenképpen
amy
 
 


Nem találom a Facebook csopit, milyen néven van?
amy
 
 


Megpróbálom ma gépről megadni nektek hogy keressetek meg
Ha nem sikerül akkor lezárom a csoportot és megírom.
A fb csoport titkos és zárt, hogy az ismerősök ne lássák, hogy tagja vagy.
 


@amy:
Fogok! Úgy izgulok. Egy fiatal doki csajszihoz megyek aki nagymamámat műtötte nemrég. Tegnap telefonon beszéltem vele. Nagyon kedves volt. Ő mondta, hogy akkor mostmár lassa időszerű megnézni. Remélem mindeb rendben van a picivel.
 
 


Sziasztok, 

új vagyok itt, szintén októberi baba lesz, az első :) 

 


7 hét és 1 nap, egy hete volt az első ultrahangunk, 8 mm volt és szép szívverés :) Október 4 körül születhet. 

Tavaly nyáron egy korai vetéléssel ért véget a 6. héten a terhességem, szóval kb. most mindentől rettegek (ha van hányingerem azért, ha nincs azért ::D), pedig úgy néz ki minden rendben. 

Nálam a tüneteken csak a cukrozott fagyasztott gyümölcs és a kávé elkerülése segít :D


@shane0214: én is szeretnék csatlakozni a FB csoporthoz!
 


Sziasztok!
Szeptember végére várok babát, most 8 hét 5 napos vagyok :) Remélem azért befogadtok? :)
Február 28-ra vagyok kiírva a következő UH-ra, a héten hétfőn voltam és akkor hallottuk először a szívhangját <3 Legszebb hang a világon :)
Privát facebook csoport engem is érdekel
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!

Gyors infó: Amy, Csipke, írtam nektek itt privát üzit, remélem meg tudjátok majd nézni. A csoport zárása itt nem sikerült sajnos. Elég béna ez a rendszer
 


@ntihanyi:
Akkor majdnem ugyanúgy vagyunk, én ma 7+0 és október 4 a számolt dátum
Nekem először volt két vetélésem, majd a 3.terhesség volt sikeres. Megértem a parádat, de biztos most rendben lesz ha már szívhangot is hallottatok!
Ha bejött ez a privát üzi, akkor holnap írok neked is a csoport miatt
 


@zyxton:
Szia! Akkor te leszel a sereg hajtó én nem is tudom mikor lesz uh, mert most csak 25-én a doki rendelésére megyek magánba. Uh-ot a meddőségi központban szokott csinálni.
 


@ntihanyi:
Szia! Elvileg elküldtem privát üzenetben, hogy találsz meg, de nem enged többet küldni. Meg tudnád írni zyxtonnak?
 


A csoport engem is érdekelne. :)
 
 


@shane0214:
Telon vmiert nem látom a privát üzeneteket :(
amy
 
 


@amy:
Nekem emailban jött át. Nézd meg ott hátha.
 
 


Nekem ott sincs :(
amy
 
 


Sziasztok! Vki nekem is elküldené a csoport elérhetőségét. 7hetes vagyok, holnap megyek nőgyógyászhoz.
 
 


Sziasztok!
Este csinálok itt egy zárt csoportot, ahova tudtok majd jelentkezni, ott megadom hogy keressetek
 


Sziasztok! En is szeretnek csatlakozni a csoporthoz, 6 hetes terhes vagyok
 


Sziasztok
Új vagyok itt!
Hétfön teszteltem és pozitív
A naptár szerint október 23.
Én Angliában élek ... tudtommal ilyenkor még itt nem foglalkoznak velunk :(
De pénteken majd elmegyünk a háziorvoshoz ...
 


@aniko2104: véletlenül hozzánk a 2018 októberi zárt csoportba jelentkeztél! ;)

Boldog babavárást mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@gabelila:
Tényleg :)
Bocsi :)
 


@shane0214:
Szeretnék csatlakozni
 


Sziasztok!
Jelentkezzetek a zárt csopiba, hogy be tudjalak venni titeket
 


Sziasztok! Úgy néz ki én is csatlakoznék hozzátok! 8 hetes kis babszem tulajdonosa vagyok
 


@magnes92:


Szia :-) Gratula neked :-)
amy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: