Új privát üzeneted érkezett!

@sugi91:


Oksi, írj mindenképpen
Letti, nálad mi a helyzet? 
És Lora, neked azóta sem jött meg?

 
 


Nekem is Letti és Lora járt a fejemben! Mi van Veletek?
 
 


Sugi: Nálam is betöltötte és szerintem is ez pozi teszt!! Írj majd az újabb teszt után!! Megy a drukk!
Lettie: Mi újság nálatok?
Ági: Még nem jött meg! De nem tesztelten azóta. Néha szurkál a hasam, a petefészkeknél felváltva. Elsőnél ilyesmi mondjuk nem rémlik, hogy lett volna... A melleim is feszülnek. Bizakodom azért .
 
 

 
 

@lora1:
Ez bizony nagyon biztató! Nagyon szorítok! Mikor tervezel tesztelni?

Én nem bírtam ki és csináltam ma reggel is egyet... Hát ezen még halványabb a csík bakker! Na mindegy, most már kibírom, majd szerdán vagy csütörtökön csinálok csak legközelebb..
 
 


 
 


Látjátok? Az alsó az új..
 
 


@sugi91:
Hát tényleg halványabb, mint a tegnapi.

Ezt ugyanúgy reggeli elsőből csináltad?
És érzel egyébként "valamit"?

Első kisfiamnál a nem várt napján reggel nekem olyan volt, mint az első teszted, de később erősebb lett. Azt nem tudom, hogy ingadozhat-e a hcg-szint és talán amiatt kicsit halványabb a mai teszted?
 
 


@lora1:
Ugyanúgy elsőből ment, a különbség max annyi hogy az első reggel fél 8, a második mondjuk 9-kor ment... nem tudom, ez számíthat-e
Egyébként a hányinger az egyetlen amit érzek, de már abban se vagyok biztos hogy nem csak a gyomorsavam sok, nem tudom eldönteni De igazából ha abból indulok ki hogy én kb sose érzek semmit.. szóval nálam még általában a mensinek se volt jele, egyszer csak ott van aztán kész.. Hát.. Meglátjuk mi lesz
 
 


Illetve szúrást érzek néha, és hát az végül is lehetséges hogy a petefészeknél van, de megmondom őszintén, nem tudom
 
 


@sugi91:

Ha elsőből ment akkor az időpont nem számít - szerintem. A tünetekkel én ugyanígy vagyok, hogy egyszer mindent is érzek, máskor meg semmit.. szerintem a következő tesztig együnk csokiiit !!!
 
 


@lora1:
Ez egy nagyon jó ötlet! Te mikorra tervezed a kövi tesztet?
 
 


Én is eszek csokit veletek
Sugi: nem tudom hogy miért lehet halványabb, de igaz hogy a második alapján nem biztos hogy pozinak mondanám Bár egy kis csík mégis van, szóval nem tudom
Lora te egyébként hányadik napon vagy most?
 
 


@agi90:
Jól teszed! Hízzunk együtt mind!
Hát igen, két csík az már két csík! Na nem baj, majd csütörtökön meglátjuk
 
 


Holnap reggel tesztelek ismét... De most este rózsaszínes folyásom volt (31.nap)
A közös csokimajszolás tetszik.
 
 


@lora1:
Nagyon drukkolok! És várjuk majd hogy jelentkezz holnap!
 
 


Hát Sugi úgy vagyok mint te, a második csíkom kis halványka. Még mindig nem jött meg!! Bejelentkezek dokihoz szerintem, nézze már meg mi újság.
Annyi, hogy a melleim feszülnekmeg tegnap volt ez a folyáska. Már azt hittem,meg fog jönni, mert picit görcsölgetek is.

Te hogy vagy?

Többiek itt vannak? Lettie? Puszi mindenkinek .
 
 


Húú de izgi, lehet hogy egyszerre lesz a babavárás Szorítok nagyon!
Várom a fejleményeket, én addig is eszem a csokit, és küzdünk a fogzással
 
 


@lora1:
Jaj hát ez tényleg nagyon izgi!! Nagyon nagyon szorítok Neked!
Nekem se jött meg még mindig, úgyhogy reménykedem, reménykedem
Ági, jó csokizást, attól legalább tudod mit kapsz
 
 


@agi90:
Tényleg izgi lenne Sugival együtt babásnak lenni pont egyszerre!!!
Huuu a fogzáshoz kitartást no meg sok csokit!
Sugi, ha van valami fejlemény, esetleg tesztelsz újra, írj mindenképp!
 
 


@lora1:
Mindenképpen!
Te már jelentkezel is be a dokihoz, vagy vársz még pár napot?
Én megfogadtam hogy csütörtök előtt nem tesztelek, mert megőrülök
 
 


Egyébként megint számoltam és rájöttem hogy volt már az elmúlt fél évben 39 napos ciklusom is, szóval kb bármikor jöhet még ez a kis köcsög
 
 


Hát igen kell a kitartás, rendesen küzdünk éppen, kettő jön egyszerre
Írjatok ha van valami update
 
 


@agi90:
2 egyszerre kisfiamnal is folyamat párosával meg négyesével jöttek a fogak, azt hittem már sose lesz vége. Nekünk egyébként ha sok meleg vagy langyos gyümis ételt rágcsált, akkor jobban felpuhult az ínye és könnyebben előbújtak..persze ha be vam gyulladva az íny, akkor nem jó a langyos.
 
 


@sugi91:
Uuuune is mondd . Kivagyok én is ettől a bizonytalanságtól... Pont most kéne türelmesnek lenni de olyan nehéz. Még nem tudtam bejelentkezni ma megint megpróbálom. Kicsit félek nehogy méhen kívülilegyen, mert bal oldalt a petefészkemnél fájdogál a teszt is halvány lett... Inkább nézze meg a doki, de már nem tesztelwk csak aznap, smikor megyek, mert már én is
 
 


Rámentem az elküldre véletlen .. szóval már én is idegbajos vagyok,most mi van.. pedig elhatároztam hogy übernyugis leszek
 
 


Sziasztok! 

Lora, Sugi, gratulálok a pozitív hírekhez! :) Én szorítok nagyon, hogy az a csíkocska egyre erősebb legyen! ;) 
Ági, arra jól emlékszem, hogy ti nyáron terveztek belevágni a dologba, ugye? Addig kifejezetten tesztek ellene, hogy "becsússzon" a pici, vagy ez a nyár csak egy kitűzött ideális időszak? 

Én most léptem új ciklusba, a legutóbbi már csak 34 napos volt, ami egészen jó. Leállok ezzel a fránya méhpempővel szerintem, mert hallottam olyat, hogy ösztrogén-dominanciát okozhat. És most egyébként is elterveztük (vagyis én, a párom meg szegény kénytelen volt elfogadni :D ), hogy majd csak nyáron foglalkozunk aktívabban a baba-dologgal. Nagyon szeretnénk mindketten, de ha eddig tudtunk várni, akkor ez a két hónap már semmi. Addig hátha normalizálódnak a ciklusommal is a dolgok.
De továbbra is izgatottan olvaslak titeket és várom a sok sikersztorit! ;)

Puszi,
Letti
 
 


@lora1:


Igen, nagyon nehéz kibírni, ilyenkor bezzeg csigatempóval múlnak a napok, máskor meg észre se veszem és eltelt egy egész hónap! Nagyon rohadék :D Kitartás Neked is! :) Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog mondani a doki, és nagyon szorítok hogy csakis jó hírekkel gyere majd a látogatás után! :) 
Egyébként én teljesen nyugodt vagyok... Ja persze :D Munkaidőben mondjuk talán nagyjából.. De ott is csak kimegyek a wc-re, és akkor már ráparázok: jaj nehogy meg legyen! NEHOGY!! :D Aztán utána vagy fél órán keresztül tuti hogy csak ezen jár az agyam.. :D Na mindegy, valahogy majd csak kibírjuk! :)
De hogy ez a hülye csütörtök is milyen lassan közeledik, hát halálos... :D 


@lettie:


Örülök, hogy előkerültél! Már kezdtem aggódni, mi lehet Veled! :) De gondoltam, hogy nincs pozi teszt a kezedben, azzal tutira jöttél volna, hogy megoszd velünk a jó hírt! ;) Köszönjük a drukkot! :D 
Lehet, hogy jobban teszed, hogy vársz 1-2 hónapot tényleg, én is nagyon szorítok Nektek, hogy minden úgy alakuljon, ahogy a legjobb :) Ha belegondolok, mi egy egész évet halsztottunk már... Mert 2020. év elején elhatároztuk, hogy belevágunk, aztán jött a covid, áhh, akkor inkább mégse... Aztán most már mondtam drága Férjemnek, hogy én nem vagyok hajlandó tovább várni! :D
Érdekes, azt az egy évet aránylag türelmesen és normálisan kivártam, de most, hogy volt egy halvány pozim, hát nem.. Egyszerűen nem bírom már ezt a várakozást! :D 


@agi90:


Nálunk mivel még csak első baba jön, és kb senki nem volt képes előrukkolni egy kisbabával, nekem teljes mértékben fogalmam sincsen, hogy mi mivel jár, de látom, hogy nem lehet egyszerű ez a fogzás dolog (meg persze halvány sejtése mindenről van az embernek :) ), szóval egyszerűen csak kitartás Neked, Nektek! :) :) 

 
 


@agi90:


Mármint arra akartam kilyukadni, hogy a közelemben se egy barátnő, se a tesómék, se senki nem vállalt még gyerkőcöt (illetve tesómék rajta vannak már pár éve, csak nem akaródzik összejönni... :(
Így visszaolvasva olyan félreérthető volt, gondoltam inkább megfogalmazom másképp :D 


Szóval nekem aztán semmi gyakorlatom nincs, én úgy fogok ránézni majd a kis jövevényre, aki remélem mihamarabb beköszön már hozzánk <3 , hogy hellóka Te kis apróság... Mit szeretnél most? És majd ő csak sírdogál és mosolyog, és édes pofa lesz, én meg visszamosolygok, vagy sírok vele, és reménykedem, hogy mindenre rájövök, vagy megtudom időben mikor mit kell tenni :D 

 
 


@lora1:


igen nagyon jó h egyszerre úgy látom h az egyik már kezd kibújni, de még a másik hátravan..
Jó ez az elhatározás hogy nyugisak maradunk, de nem egyszerű, emlékszem én is tiszta ideg voltam


Letti: igen, az van tervben hogy kb májustól szabad a pálya. Bár fogalmam sincs h mikorra fog összejönni, mert a ciklusom még össze-vissza van a szülés óta. Ugye pár hónapig meg sem jött, aztán volt hogy egy hónapot igen, egyet nem.. Fogalmam sincs hogy mikor fog nagyjából normálisra visszaállni  
És te hogyhogy úgy döntöttél hogy most 2 hónap pihi? 

Sugi:igen értettem hogy mire gondolsz hát szerintem az első baba mindenkinél olyan hogy azt sem tudod hova kapj hirtelen. Hiába lenne a környezetedben kisbaba, attól még nem feltétlenül tudnád hogy milyen jó buli az éjszakázás, a napi 58 peluscsere és átöltöztetés az elején, stb   ezt úgyis magadnak kell majd megtapasztalni persze millió cukiság is van, csak leírtam a negatív dolgokat, bocsi


 
 


@agi90:
Jól hangzik
Amúgy persze, tudom hogy magának kell mindenkinek rájönni hogy mit hogyan a legjobb neki és a babának egyaránt Csak talán egyszerűbb lett volna úgy nekivágni, hogy már legalább egy pelust cseréltem volna életemben, vagy bármi hasonló dologban kipróbáltam volna magam
 
 


Halihooo Lettie!!! Méhpempőtesók vagyunk Honnan rendeled? Nekem ez a második ciklusom amiben szedem. Én azt hallottam, hogy beállítja, ha hormonális zavar van és progeszterontermelésre is jó hatással van.
 
 


Lányok! Lányok! Végre csütörtök! És hát most erősebb lett a csíkom! Remélem most is sikerül feltöltenem a képet
Még mindig nem teljesen erős, de azt hiszem egész szépen fejlődik
 
 


 
 


Lora, sikerült bejelentkezni a dokihoz, vagy van bármi fejlemény Nálatok?
 
 


@sugi91:


Itt a kép, tényleg pozinak tűnik (még mindig) Dejóóóó
Bejelentkezel majd dokihoz lassan, vagy még vársz? 
Lora nálad mi a helyzet?
 
 


@agi90:

Egyelőre megírtam a kérdésem a magánrendeléssel kapcsolatban egy szülésznőnek, akitől még tavaly is érdeklődtem valamivel kapcsolatban és nagyon készségesen válaszolt.. Amint megérkezik a válasz, hogy most akkor lehet fogadott orvos vagy nem, vagy mi van már?! Attól függ hogy melyik dokihoz jelentkezek be
Ugyanis jelenleg, mondhatni nincs nőgyógyászom.
 
 


Szisztok,

Én a fomazzás csoportból szeretnék hozzátok csatlakozni. :) Mi is aktívan próbálkozunk pár hónapja, eddig sajna még nem jött össze a baba. 

@sugi91:

Jajjdejó, nagyon örülök, a másik csopiban is már gratuláltam. :) És külön jó, h egyre erősödik a csík. Vannka már egyéb tüneteid is? A barnázás elmúlt végül?
 
 


@sugi91:
Sugiiii nagyon gratulálok . De joooo . Szépen fejlődik a kis picur .
Én ma voltsm dokknál, sajna nekem nincsenek jó híreim... Ez a baba elment. De legközelebb ír fel utrogestant, ha egy napot is késik és pozi a teszt.
Nem bánkódom, bizakodom hogy legközelebb sikerül!! Sugi, Veled örülünk, írj ha van fejlemény.
 
 


.
 
 


@lora1:


Nagyon sajnálom :( :( Le a kalappal, hogy ilyen jól viseled! Drukkolok, hogy legközelebb jó vége legyen!  <3
És köszönöm! <3 

@zoeka85:


Köszönöm!! :) :) A hányingerem még mindig jelen van, de már vagy 2-3 hete. Tegnap még volt egy kis barnázás, néha van, néha nincs, nem tudom hova tenni..  és eléggé feszül a hasam néha, bízom benne, hogy csak dolgozik a pici :) :) 
Nektek is sok sikert!!! Drukkolunk Neked is mind! :)

 
 


@sugi91:
A barnázás lehet progeszteronhiány miatt is, de nem vagyok orvos, csak azt szoktak felírni, ha valaki barnázik. Lehet, hogy inkább elmennék dokihoz feliratni... Bár ha más panaszod nincs, valszeg minden okidoki csak mittomén jobb inkább egyszer potyára menni mint nem menni vsgy későn.. nem akarlak megijeszteni, de inkább beszélj dokival. Drukkolok
 
 


@sugi91:
Ha még nincs orvosod menj SZTKba csak nézzenek meg, mondd el a barnázást és lehet írnak fel progit. Utána még választhatsz orvost lesz rá bőven időd
 
 


@lora1:
Azta, ezt nem is tudtam! Köszi az infót, azt hiszem minél hamarabb meglátogatok egy dokit akkor!
 
 


@lora1:
Sajnálom látta akkor a doki hogy volt baba csak elment? Ilyenkor egyből próbálkozhattok vagy várni kell valamennyit?

Sugi: én is megnézetném magam a helyedben főleg emiatt a barnázás miatt, ahogy Lora is írja lehet h progi hiány.

Zoé: üdv itt! Ti első babára gyúrtok?
 
 


@agi90: Nagyon ismerős a helyzet. Nekem most volt először viszonylag normálisnak tűnő ciklusom, mióta leálltam a bogyival, úgyhogy abszolút megértelek. :D Én a munkahelyem miatt döntöttem úgy, hogy májusig szeretnék várni. Felmerült, hogy nyárra megszüntetnék a jogviszonyomat és utána ősztől vennének fel újra (pedagógus-élet...), és ha addig becsúszik a baba, nem esne jól munkanélküliként folytatni a GYED után. 


@sugi91: Aztamindenit! Hát ez csodálatos két csík! Gratulálok! :)  
A barnázásról én is úgy hallottam, hogy progeszteron gond lehet, és csatlakozom az előttem szólókhoz, jobb megnézetni, mert ilyenkor az elején lehet baj is belőle. De ne így legyen persze. Szorítok nagyon! Remélem Te leszel az első fecske itt a csoportban, aki majd a nyarat hozza nekünk baba-téren. :D (merthogy ha jól emlékszem ebben a fórumban Te leszel az első kismamánk, de javítsatok ki légyszi, ha tévedek :D )


@lora1: Sajnálom, hogy ezúttal nem jött össze. Az viszont szuper dolog, hogy van egy jó fej dokid, aki rögtön tudja majd, mit kell lépni, ha pozitív lesz a teszt. Reméljük, hogy a következő hónapban már így is lesz! :) 


 


Hajrá Mindenkinek! 
Puszi,
Letti

 
 


@lettie:
Igen megértem, logikus így. Akkor majd májustól együtt izgulhatunk remélem addig rendeződik valamennyire a ciklusom
 
 


Sziasztok!
Azóta nem volt barna, mióta írtam, persze lehet hogy lesz még, de azért ennek is örülök
Viszont lenne egy kérdésem... A hányinger ellen van valami jó praktikátok? B6 vitaminra gondoltam, az van itthon és elvileg jó rá mert volt már hogy vettem be hányingerre. Csak nem tudom hogy lehet-e ilyenkor, meg erre is hatásos-e.. szóval légyszi adjatok ötletet mert ez egyre durvább
Köszönöm!
 
 


Köszi Csajok mindenkinek, annyira jó, hogy itt vagytok . Igen, a doki megvizsgált és hát volt baba... Néztek hcg szintet is, azt kontrollálni kell 2hét múlva.
Azt még nem kérdeztem, meddig kell ilyenkor várni,de majd ha tudok valamit megírom.
Letti, amúgy én is tanci vagyok . A méhpempős kérdésemre várom a válaszod .
 
 


@sugi91:
Na jól van, szuper hogy nem volt azótabarna, de örülök, hogy a többiek is azt mondják, hogy inkább nézesd meg magad. Nagyon drukkolunk nektek .
Hányingerre citromos víz és túlélés vált csak be nekem. De lehet másnak jobb ötlete lesz.
 
 


@lora1:
Köszönöm! A túlélés van most porondon
Felhívtam a nőgyógyászati rendelést.. Mondták hogy tudnak időpontot adni jövő hét csütörtökre.. mondtam hogy pozitív terhességi teszt, barnázás, hányinger, szóval mindent.. nem tartották sürgős esetnek amit mindenképp ma meg kellene nézni, úgyhogy úgy döntöttem, hétfőn felhívok egy magánrendelést. Hátha addig választ kapok a kérdésemre ezzel kapcsolatban a szülésznőtől. Ha nem, akkor egyszerűen csak bejelentkezem az egyikhez..
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: