Új privát üzeneted érkezett!

idõben kezdjünk takarékoskodni a piciknek
megyeri jenõ
 


Igazad van Jenõ.
Jolán
 


Ezzel én is egyetértek, de ez most itt egy burkolt befektetési felhívás? Mert abból köszönöm nem kérünk.

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

"Gyermekek jövõje a mi kezünkben van" valóban. Ezért szeressük, dédelgessük, bíztassuk és teremtsük meg nekik azt a családi hátteret, aminek emlékét egész életében magával viheti. Kép
Üdv.
Malacka
 
 


Pocok
Erre nekem egy modszerem volt. Kozoltem hogy nekem mar van ilyenem. Altalaba leszaltak rolam.
Korhazba nem adtad meg telefonszamod? Korhazak ujszulott osztalyarol eloszeretetel kerul ki telefonszam es lakcim.

Napocska
 


Tényleg Jenõ, mióta megvannak, ezt tesszük. Van mindenféle elõtakarékosságunk, Köszönjük.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Szerintem a tudás és a szeretet az amit adhatsz... Mi speckó minden pénzünket a gyerekek színvonalas iskoláztatására, utazásra költjük. Nem tudom, hogy miért lenne jobb nekik, ha lenne pl. egy biztosításuk. Régi közhely, de igaz: ami fejedben van, azt senki nem veheti el tõled. Üdv: Szofi
Szofi
 


En meg az onbecsulest, az onmagaban valo bizast szeretnem megtanitani a fiamnak. Azt, hogy nincs olyan akadaly amit az eletben ne tudna venni. S azt, hogy ram mindig, minden korulmenyek kozott szamithat.
(Ezenkivul vettem magamra eletbiztositast. Ha veletlenul tortenne velem valami.........)
Cipomama
Cipomama
 


hol vagy Jenõ??? hiányzol!!! vagy nem is létezel?
Névtelen
 


ÉLJEN JENÕ!!!
Névtelen
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: