Új privát üzeneted érkezett!

Zsolt,
Kicsit korán írtál Kép. Régebben hajnali kettõre voltak keltezve a hozzászólásaid Kép.

Zorkanya,
Szegénykém, tényleg ennyire megviselt, hogy nem szülhettél simán? Én már elfelejtettem, hogy miért, megírnád? Bocsi, de az agyam olyan mint a szita.
Normál szülés: nem tudom, meg merném-e normál próbálni... Talán, ha a babóca kis súlyú lenne, de arra nûálunk nemigen van esély...
Cickóim állapotja Kép: asszem, rendben Kép. Bár ehhez alapállapotban is kisméretû cickók szükségesek, szóval ami máshol hátrány, ilyenkor elõny. Kép meg talán öröklött dolog, anyukám is már benne van a korban (58), sose voltak nagy mellei, de még most sem lógnak.
De abbahagyom, mert férfiak is olvasnak bennünket Kép

A Dömivel a kilenc hónbap szvsz nagyon szép, asszem Zorkával nem sikerült eddig, ugye?

puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsóka!

Csak nem mentek megint kirándulni amerikába? Kép

Ildi

Ildi
 
 


Ildi,
Mindenki ezt kérdezi. vajon miért is? KépKépKép
Sajna nem, a láthatáron még a jövõ havi megélhetésünk sincs, nem még egy útra való... Kép
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 

 
 

Zsolt!

Kavaras van, Zsoka azt hiszem, nekem cimezte...
En a regi motoros tipusu Zsolt vagyok, meg kellene allapodnunk valami nevhasznalatban.

Zsoka!
Ez neha elofordul. A csajok ettol meg csodalatosak. Az enyem mar szegyenlos puszit is tud adni... jaj!
udv
Zsolt
Zsolt
 


Sziasztok!

Zsóka!

Ha nem jön közbe nagyobb kiadás, akkor a Balogh Tibor Sz. Imrés dokihoz, ha meg nem jön össze akkor a sima SZTK-s dokinál brrrrrKép Tudod nem tartozom abba a kerületbe és ezért ha ott akarok szülni akkor kõkeményen perkálnom kell alkalmanként 5000e-t és plusz a szülés...Kép Egyéként ha a XI-be laknék ingyé lenne, de igy marad az István... Az sem lenne olyan rossz, elvileg, ha lenne megfelelõ doki és biztositott 1 ágyas szobaKép

Mostanában nem jártam erre, ennek az az oka, hogy megint aluszékony vagyok, és a keddi vérnyomásmérésnél ki is derült a turpisság 125/80 helyett csak 100/60 volt a vérnyomásomKép Pedig eszek vasat+folsavat+C vitamintKép

Na megyek tovább hátha van még valami érdekfeszitõ topik amit eddig még nem találtam megKép

puszi
sasha

Kép
 
 


Szia Sasha,
Anno a lányommal a védõnõ már rutinosan úgy kezdte a vényomásmérést: "Na lássuk, van-e anyunak vérnyomása?" Általában olyan alacsony volt, hogy ihaj... Kép

Nemigen értem - szabad orvosválasztás van, nem? Tehát ha a SztImrében akarsz szülni, akkor fogod magad és bemehetsz szülni az ügyeletre (bár nyilván ez lutri). Az Istvánt nagyon sokan dicsérik egyébként. A hálapénzrõl meg megvan a véleményem ;)
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Bocsi, hogy nappal irok, de mostanában nem birok fennmaradni éccakaKép

Zsóka!Kép

Na igenKép A vérnyomásKép
Hát tudod, az Istvánról fele-fele arányban hallottam rosszat, jót! Szerintem kinek milyen szerencséje van. Sajna a Balogh dokit nem tudom megfogadni, mert a lóvé másra kell, többekközött a baba felszerelési tárgyaira és persze a mindennapi dolgokraKép És még nyaralni is szeretnénk, mert ki tudja, hogy jõvõre a még pici babával hogy és hova tudnánk menni!? A hálapénzrõl nekem is megvan a véleményem, de én elmondom.Kép Ha a dokinak semmi dolga nemvolt nemkap, ha tényleg baj volt szülés közben és tényleg szükség volt rá akkor az adott probléma és veszély jellegétõl függõen kap. Na majd meglátomKép

puszi
sasha

Kép
 
 


Szia,
Véleményeddel egyretértek Kép
Sajna miost ilyen rövid leszek, mert dóóóóógoznom kell Kép
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsóka!

Sajnálom hogy most kell dolgoznodKép Nekem meg megint ragadnak le a szemeim, úgyhogy átadom magam az álmok világának.

Mielõbbi pihenéstKép És jó hosszú kellemes hétvégétKép

sasha

Kép
 
 


Sziasztok éjszakázókKép

Manapság mindenki alszik ilyenkor?KépKépKép
Szép álmokatKép

sasha

Kép
 
 


Kedves Pele!
A te kislányodat is Hannának hívják?A mi kislányunk idén februárban született,és a Hanna,Krisztina nevet választottuk neki.Micsoda véletlen!Mint a Honty Hanna..Nem igaz?Bárcsak újra élne ez a topicccc..!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit,
Pele nincs 2 hete, hogy megszülte a 4. babáját, így valószínűtlen, hogy egyáltalán feljön a babanetre. Kép
Virág
 


Virág! Köszi a kedves felvilágosítást!Gratulálok
Pelének!Hogy hivják a kicsit?És a többi gyerkőcöt?
Neked hány gyermeked van?Mi a nevük?Én hiszem,hogy a nevek jelentése hatással van a gyerekek személyiségére és jövőjére!Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit,
Pele gyerekei születési sorrendben: Áron, Hanna, Bálint és Misu (Mihály, de nekem ez túl komoly Kép)
Enyéim: Ruben, Rebeka, Abigél és Ráhel. Kép róluk a profilomban. Te nem teszel Hannádról fel képet?

Virág
Virág
 


Ezek mind csodaszép bibliai nevek,gondolom nem véletlen!Kép
Köszi a tippet.A férjem segítségével előbb utóbb fent lesznek a képek Honey-ról!Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Virág!Helyesek a csimoták!Gratulálok!
Egyébként nem is tudtam,hogy a profiokba képet is lehet betenni.E

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok !

Sajnos látom elég régen irtatok már ide, de én mégis megpróbálom, hiszen remélhetőleg akad majd olyan éjszakai ébredésekkel küszködő anyuka, aki szintén ezekkel a problémákkal áll szemben.
Kihasználom az alkalmat, mert most éppen alszunk, igyekszem gyorsan irni, mert ki tudja meddig tehetem ezt meg.
Szóval kb. 3 hó szenvedünk az éjszakázással most 7.5 hó-ak vagyunk. Pici korában este 9-től, hajnali 2-3, sőt volt, hogy 4 óráig is aludt, de ezután megfordult velünk a világ. Biztos, hogy valamilyen szinten fogproblémákkal is küzdünk, de ha kiveszem a kiságyból a sirás megszűnik. Okulva első babám alvási problémáiból nem vettem magam mellé, de megszegve elhatározásomat, ha oda veszem, cicizünk, gagyarászik, nevetgél, ha visszateszem az ágyába akkor egyből ism. sirni kezd. Tegnap lefektettem 20 órakor, de 21.00-kor már fentvolt, majd után 1 óránként ébredtünkl, éjféltől pedig hajnali 2 óráig virasztottunk, majd nagy nehezen elaludt 5 óráig.
Most már ott tartok, hogy állva elalszom, mert mellette még van két gyermekem, igy napközben pihenésre sincs lehetőségem.
Hát röviden ennyi, most mennem kell mert ébredezünk.
Nagyon jó éjszakákat kivánok mindenkinek.
Szilvi3

Kép

Kép

Kép
 
 


Hú,hát élesszük már fel ezt a topicot! Mi 8,5 hónaposak vagyunk, eddig este fél 8 tól reggel6 ig aludtunk, most 4x!!!!ébred éjjel, vizet iszik,már meg sem kinálom cicivel, amúgy igény szerint szpoik nappal, mert csak cuclizott rajta. Gondoltam szomjas a hozzátáplálástól, de már 2 óránként. Nekem 6 éve a lányomnál bevált az aludj jól gyermekem, ma már ennek enyhébb formája is van a Suttógó titkai 1-ben, nem is kell várni 2-4-6-8 perceket a bemetelek között mert mint irja nincs is időérzékük ezeknek e kicsiknek, igy az ágy mellett állva, felveszem,leteszem. 1 hónapja bevált, most azonban hiába csinálom.Nekem a nyolcadikra elaludt, most azonban nem akar. Nem vagyok elég kitartó és következetes? Már mindent kizártam, nem fog, nem kaki, nem pocak. Telihold vagy front még lehet, most pont az volt.
Szilvi!Szerintem próbáld ki a felveszem leteszem módszert, vegye észre h nem érdemes fölébredni, úgysem lesz semmi érdekes.

benianya


Hahó :) :D :)
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron