Grillázs,
nagyon sajnálom ami veled történt, de talán jobb igy, hogy idejében észrevettétek, hogy baj van. Azért ne keseredj el, még nem is biztos, mindenképpen kell egy kontroll szűrés, lehet, hogy annak jobb lesz az eredménye. Bizz Dévaiban, biztos talál megoldást a Ti nyavajátokra is.
Katácskám,
gyógyulj meg hamar. Hagymatea csodákat tesz. Hagymát héjastúl föz ki vizben, tegyél bele mézet. Elég pocsék izű, de hatásos. Virág vigasztald a mamit
Szani,
Andriska gyönyörű!!!!! Kérünk majd a szobáról is képeket
Zizzy,
A gynevacot Dévai nem nagyon kedveli. De talán ártani nem árt, beszéld meg a házi dokiddal, mert ez is injekció. Azt hiszem 5 hétig heti 1.
Babások,Loihi, Gigi, Dia
örülök, hogy minden kislegény jobban van.Most már lassan-lassan tényleg tavaszodik, lehet jókat sétálni a kis hapsikkal, és ahogy Szani irta hóditásra is bevethetők

Remélem Enigmáék is gyógyulnak. Zuxx hazajött már?
Roxi,
örülök, hogy jobban vagy. Vigyázz magatokra nagyon. Ott lapulnak az ikrek. Tegnap visszaolvastam a topikot, hát tavaly jan-febr-márc ugyanilyen iker és baba esőt hozott (Enigma, Levy, Nikosz, Szani, Png). Ugyhogy kapaszkodjatok fiúk!!!
Timikém,
hát szombaton elmentunk a kutyasuliba, elég érdekes volt. Maga a módszer szimpatikus, de az oktató nő, olyan stilusú volt, mint egy rossz társasút, rámenős poénkodó idegenvezetője. Na, ez a férjemnek sok volt, mondta, hogy ezt Õ nem.Igy végülis nem iratkoztunk be, én most nem tudom ezt bevállalni. Ráadásul rájöttünk, hogy az alap engedelmességi feladatokat szinte már mind tudja Vanta, persze gyakorolni kell, de hát nemhiába foglalkozunk vele naponta. Egy komondortól meg nem lehet elvárni, hogy aportirozon, kergesse a farkát vezényszóra, meg cikkázva bujkáljon a lábunk között. Át se férne

Úgyhogy marad a házi tanitás. Nem hiszem, hogy Vanta ezt élvezte volna. Õ tényleg elég magának való. Mikor más kutyákkal van, kicsit játszik velük, de ált. le se szarja őket, önállóan el van magában.
Andorógussal hogy álltok?
Stella,
Tényleg fantasztikus ahogy végigcsinálod. Te most januárig folyamatosan dolgoztál vagy közben azért néha elmentél táppénzre. Boccsi már nem emlékszem.
Rékaikertársam,
Mi jól vagyunk szerdán megyünk, azaz holnap délután. Semmi tünet, délutánonként enyhe émelygés. Hasam nő, mint állat. A pasim meg van őrülve tőle, olyan édes. Annyit dumál nekik, hogy szerintem az lesz az első szavuk, hogy "Apa csend!"

Baba cucokkal nem nagyon lesz gond. A barátnőim között vannak babásak, tőlük kapunk majd egy csomó mindent. Kismama holmit én nem tudok megörökölni, mert az egyik barátnőm másfél fejjel alacsonyabb. A másik meg most fog szülni áprilisban, úgyhogy neki téli cuccai vannak, ami nyáron nem biztos, hogy kényelmes

Most hétvégén vettünk egy jó kis gumis derekú, kétszámmal nagyobb Columbia hegymászó gatyót. Az tavaszra még jó lesz, meg jővő télre szülés utánra. Nyárra muszály lesz kismama cuccot venni, de hát nem nagyon az én stilusom. Remélem addig az Árkádba megnyilik a H and M, ott tök jó dolgok vannak. Baba holmiból is. (Ha nem akkor irány Bécs)
Ági,Kagyló
Tök jó, hogy Ti is kezdtek. Kagyló ha most jött meg már szedned is kell a Clostyt? Ezt nem nagyon értem. Azt hiszem itt mindenkinek úgy volt, hogy az 5cn-on kezdte.
Judit,
Ti most mikor kezdtek? Akkor most inszemmel folytatjátok?
Wish drága,
nagyon csendben vagy? Remélem azért nincs komoly baj. Gurunénin te nem gondolkodtál? Lehet, hogy most jót tenne a lekednek, ha kibeszélnéd magad valakivel. Erre egy semleges ember a legjobb. Látod igazad volt, ha igy haladunk még májusban is csizmában járhatsz
Hajni,
Te is nagyon eltüntél. Tessék jelentkezni. HIÁNYZOL!!!