Új privát üzeneted érkezett!

Köszi! Ilyesmi volt az én első benyomásom is Kép
Húsvét jól telt, fenn volt Anyósom is Ajkáról, meg az én családom is végiglátogattuk.
Nálatok volt nagy tojásvadászat? Kép

 
 


Remélem jól telt mindenkinek a húsvétKépPogi mi volt az ultrahangon?Pusz mindenkinek
 
 


A múlt hét kedden voltam UH-n, meg jövő hétfőn is kell menjek, mert a méhlepényem I-II érettségű és azt nézik majd.
Teszek fel képet:
Kép

 
 

 
 

ÉdiKép
 
 


ÉdiKép
 
 


Tapasztalt anyukák! Nektek hányadik héten kezdett el elöregedni a méhlepényetek? Nekem két hete már elkezdte! Ma mentem kontrollra, 32+2 vagyok, és most is I-II érettséget mondtak, meg kérdezték, h dohányzom-e, mert attól szokott... hát, mondtam, h nem, erre nem mondtak semmit...
Na holnap doki, majd ő megmondja, mit kell tenni Kép
drukkoljatok!

 
 


Szia Pogi!
Ne izgulj, majd a doki biztosan megnyugtat.
Amíg jó az áramlás, addig nincsen semmi gond.
Megnéztem az én UH leletemet, de nekem vagy előbb, vagy később végeztek UH-t, így nem lenne mérvadó.
Holnap drukkolok, írd meg légyszi, mit mondott az orvos!

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Dino, köszi az érdeklődést! Megnyugtatott a doki, h naésakkormivan, ha öregszik a lepény, szerinte ha most I-II, akkor két hét mulva, amikor megyek kontrollra, lesz II, aztán még két hét és III, de akkor már 36-37 hetes leszek, szóval akkor szépen megszülünk!!!! Szóval lehet, h májusiak leszünk mégis. De azt mondta, h szép zárt a méhszáj, a jóslók miatt ne aggódjak. Amíg zárt a méhszájam, addig nem kell kórházba menni.

 
 


Szia Pogi!

Hogy vagytok?
Remélem továbbra is minden rendben, és a lepény is megfelelően funkcionál!
Írj, ha lesz egy kis időd!

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Kedden megyek dokihoz, majd beszámolok! Kép
Egyenlőre nagyon jól érzem magam, komolyan, jobban, mint mondjuk félidő után... vagyis estefelé már nem annyira, de így délelőtt szupi! Ti nem szoktatok sétálni a Mátyástér felé? (Azaz: kivel fogom én tologatni a babát??? Kép )

 
 


Szia PogiKép

Mátyás tér fele nem szoktunk sétálni, mert a Köztársaság tér nagyobb, elkerített játszótér van, ahova ki lehet csapni a gyerekeket. Úgyhogy ha nem ragaszkodsz a Mátyás térhez, akkor szívesen nézegetjük, avagy kísérgetünk amikor tologatod a babuskádat.Kép Bernátot már nem nagyon lehet beleültetni babakocsiba, így vagy cipelem, vagy jön a saját lábán. Miért éppen a M. teret nézted ki magadnak? Az azért kicsit rosszabb környék, bármennyire is közel van a két tér egymáshoz.
Majd írd le mi volt a dokinál!?

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Dino, igen? Na akkor inkább én is megyek a K. térre! Csak azért gondoltam, mert emez itt van a sarkon.

Na, doki megvolt, most voltam utoljára! Levette a kenetet, meg kaptam egy halom beutalót, császár-előkészítőnek. Azt mondta, h a kiírt időpont előttre nem programozunk semmit, mert jobb a babának, ha magától beindul a dolog. Ja, meg hogy ez a jövő héttől bármikor bekövetkezhet már! Kép
Ma volt itt a Magdi (védőnő) is, megnézte a lakást, aztán annyi... fura, mert a másik védőnő mindig mért súlyt, vérnyomást, nézett pisit, írt a kiskönyvbe, stb... vagy ezt a vége felé már nem szokták? Amúgy télleg nagyon aranyos, sztem nem sokkal idősebb, mint én. Kép

 
 


PogiKép
Érdemesebb azt a kis utat megtenni a K. térig.
Ha a terhesgondozóba mentél volna, gondolom ott a Magdi megcsinálta volna ezeket a dolgokat. Mikor nálunk volt kint a védőnő (amikor terhes voltam), csak beszélgettünk, de nem méregetett semmit.
Mikorra vagy kiírva császárra? Izgi már itt a végefelé.

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


sziasztok!

Na nem voltam egy ideig, mert még május 9-én megszületett Gergőcske! Mivel 34+3-ra született, a SOTE I-en császároztak, és tegnap előtt jöttünk csak haza! Még elég picikék vagyunk és enni is úgy kell nógatni, de azért jobban megy nap mint nap!

puszi,
Pogi

 
 


Pogi,
hatalmas gartula a kislegényhez!!!! :D
Jó, hogy már hazamehettetek. Majd ha lesz egy kis időd, írjál Gergőről.
Vigyázzatok Magatokra!

Puszi,
Dino
 
 


Hahó! Tettem fel új képeket a honlapra! :D

Amúgy velünk minden rendben, elértük végre a születési súlyunkat. lassan már ideje volt...

Gergőcske nagyon édi baba, viszonylag sokat alszik, csak arra kell figyelnem, hogy eleget egyen. :D

 
 


Csajok, ma délután megyünk ki a Közt. térre 4 óra körül valszeg! Nincs kedvetek jönni?

 
 


Szia Pogi!

Vasárnap értünk haza a nyaralásból. Némi kalandot leszámítva, jó volt, kár, hogy vége...
Donát nem megy már szeptemberig oviba, így amikor nincsen más program, megyünk a játszótérre.
Hogy vagytok?

Dino
 
 


Dino, nincs véletlenül skypeotok vagy icq-tok? Úgy könnyebb lenne sétát egyeztetni! Amúgy szuperül vagyunk, bár Gergő kicsit nyügi ma, remélem azért fogok még tudni főzni mellette...

 
 


Szia Pogi,
msn van.
Dino
 
 


Na az nem olyan jó, nekünk az nincs, igyexünk mikrosoft-mentesek lenni amennyire lehet...
Viszont a skypeot tudom ajánlani, telefonálni is lehet vele elég olcsón! Nekünk csak ez van vezetékes helyett.
www.skype.com
Viszont holnap elutazunk 10 napra, drukkoljatok, h minden rendben legyen!!!
puszi!

 
 


Akkor jó utat nektek! Remélem jó időtök lesz!
Majd megnézem a skype-t.
Puszi,
Dino
 
 


Szia Dino!
Olyan régen nem jártam erre, teljesen le vagyok maradva:) Hogy lehet, hogy alig futunk össze?! Annyit járok le, hogy szinte ott lakunk a bal oldali hintában.

Pogi,
Most olvastam vissza pár hónapot, amikor netezek, én is elég aktívan teszem. Mi is a Köztársaság térre járunk, én tavaly nyáron Dinoval kezdtem a játszizást. Ha majd visszajössz nyaralásról, egy Natit is bemutathatunk Gergőnek.
 
 


Szia Flóra!

Tegnap jöttünk haza a Balcsiról.
Holnap lemagyünk a játszira, majd megnézlek Titeket a "bal oldali hintában" :D .
Donáttal nem olyan jó játszira járni, inkább más programot próbálunk kieszelni, mert ha nincsen játszópajtása, akkor halálra unja magát, úgyhogy ezért vagyunk ritkábban. De majd ha oviba megy, vonulunk mi is minden nap Bernáttal.

Pogi,
hogy vagytok?

Dino
 
 


sziasztok!
Dino: Na, skype-al hogy boldogulsz?
Iorca, okés! Holnap? Ráér vki délután sétálni? Az a baj, h elég nehéz itt egyeztetni...

 
 


Szia Pogi,
Skype-al egyelőre még sehogysem boldogulok. Most, hogy az egész férfisereg itthon volt, alig jutottam a számítógéphez, de jövő héttől már Donát is megy oviba, így Bernáttal kettőnké marad a terep. Akkor majd alvásidőben megpróbálom a számítógép körüli teendőket a bepótolni.
Mi szinte minden délelőttöt lent töltünk a játszótéren. Mikor szoktatok sétálni menni?

Dino
 
 


Hahó! Holnap 11-re megyünk ki a Köztársaság térre pár kismamával! Gyertek ti is! :D

Dino? Hmm?

 
 


Na jó, belátom, kicsit későn szóltam...

 
 


Mentünk volna, de annyira fújt a szél, hogy nem merészkedtünk ki. Na, meg persze, csak most olvastam, hogy kint lesztek. :D
11 körül, ha az idő engedi általában kint szoktunk lenni.

Dino
 
 


Dino, ma kint voltam 11kor, végigmentem hosszában a játszón is, de nem tudom, h ott voltatok-e... :)

 
 


Voltunk bizony, állandó bérletünk van a játszóra.... :D
Én is szoktalak figyelni, minden babakocsit tologató Anyukát jól megnézek magamnak. Egyszer csak összefutunk már vmikor.
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok VIII. kerületi anyukák!

Én még egészen új vagyok itt és szeretném megtudni, hogy aki a VIII. ker.ben lakik, az körzetileg melyik kórházba tartozik, ahol szülhet. Sajnos semmit nem tudok ezügyben. Ha tudtok nekem ebben segíteni, vagy akár hogy hol lehet ennek utánanézni, akkor nagyon örülnék. Előre is köszönöm, és mindenjót mindenkinek!
 


Kristofkt,
Bárhol szülhetsz, ez most a legutóbbi. De megnézheted az Egészségügyi Minisztérium honlapját is:

http://www.eum.hu/index.php?akt_menu=5117

Kép KépKép
 
 


Kedves lorca!
Köszönöm az infot, megnéztem. Most már tudom, hogy hova kell, lehet menni, csak azt nem, hogy hova érdemes.
Mindenesetre köszi a segítséget!
Üdv: kristofkt
 


Sziasztok!
Már jó rég nem járt erre senki!
Zsu vagyok, van 2 kisfiam Lehel (15hó) és Botond (29hó).
Októbertől visszaköltözünk Budapestre, novembertől pedig mennek a Baross u. 119. bölcsibe.
Esetleg tudnátok gyerekorvost ajánlani?Bölcsiről hallottatok-e valamit?
Előre is köszi,
Üdv,
Zsuzsa
 
 


Hali
most találtam erre a topicra, nemrég óta lakunk itt eleve.
Decemberben várom első kisbabánkat. Jó lenne ha feléledne itt az élet!
Nagyon aranyos és hasznos dolognak tartom a Zöld Csibét!! Klassz a honlap is!
Vendég
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


De jó lenne, ha "feléledne" ez a topik újra:) Mindig látom a játszótéren, boltban és mindenütt a rengeteg anyukát a kerületben. Beszélgetek is velük/Veletek olykor...jó lenne, ha itt lenne egy közösség:)

Gio'ia:)
Hú, te mindjárt szülsz:) Az igen! Kitartást itt a végére és egy gyors problémamentes szülést:) Aztán utána jelentkezz ám:)
Köszi a visszajelzést a Zöld Csibére ... remélem pár hónap múlva Titeket is viszontlátlak élőben egyik programunkon, vagy játszóházunkba:)

Zöld Csibe Családi Napközi és játszóház
http://www.zoldkakas.hu/zoldcsibe
 


Csibe, nagyon köszi!
Igen, már a végét járom:-)
Játszótér a mi közelünkben pl. sajnos nincs, csak zárt lakóparkon belül, ahova ugye nem juthat be bárki - és ez persze így helyes, tehát annál inkább érdekel egy hely ahol majd játszadozhatunk gyerkőccel:-)
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: