Hello!
Köszi a sok választ.Az előbb végre megoldódott a probléma,holnap mehetünk az anykönyvért!

De azért elmesélem az egészet,ha már belekezdtem.A férjem kb. 3 hete nem győz telefonálgatni,
mindenhol kap egy másik telefonszámot,amit fel kell hívni....
Közigazgatási hivatal,polgármesteri hivatal,kórház és azon belül még sok-sok más.Nekünk is a kórház intézte,mégis ilyen sokáig tartott.Hétfőn az egyik nő azt mondta,hogy akinek a dolga lenne intézni,az most 2 hétig szabin van,de majd őmegcsinálja helyette és jövőhéten érdeklődhetünk.Aztán nem tudtunk beletörődni és anyukám is felhívta őket tegnap.Azt mondták,hogy az van beírva, hogy házasságból született gyerek.Pedig csatolták a kórházban hozzá az apaságit.Ma reggel ismét telefonálással indult a nap.
Na itt már tényleg nagy káosz volt.A nő diktálta az adatainkat,amik az anyakönyvben vannak.Azt mondta,hogy az anya leánykori neve:Méhes Valéria,pedig az én nevem Bukovszky Renáta,valamint azt,hogy 2002-ben házasodtunk össze és így a férjezett nevem Benkő Lászlóné.A párom pedig Benkő Károly és nem László.
Ja és nem vagyunk házasok,ezért lett küldve apasági.Megbeszéltük,hogy holnap reggel megyünk be az összes papírunkkal és tisztázzuk az egészet.Már úgy voltam vele,hogy elviszem a videokamerát és csinálok egy rejtett felvételt az egészről,és beküldöm a tv-be,mert ez a történet már tényleg oda illő.Aztán nem hagytuk a dolgot és a párom is felhívta őket megint.
Na akkor derült ki,hogy mióta a gyerek megszületett végig összekevertek minket egy másik családdal!!!!!!Így ért véget a mi kis történetünk.De azt már nem tudja senki megmagyarázni,hogy miért kellett ehhez majd' 2 hónap!Így már elkezdik intézni a TAJ kártyát is,merthát az az anyakönyv függvénye.
Bocsi,hogy hosszú lett,remélem érthető voltam.
Csak azért írtam le,hogy lássátok,hogy ilyenek megtörténhetnek.
Ja,egyébként tuti,hogy a front miatt volt tegnap a hiszti a babáknál,az enyém is csak sírt egész nap,de annyira,hogy még a kis feje is belevörösödött és bármit csináltam vele,nem hatott.