Na, ezt most felrakom és ovasok tovább (ez tényleg nem könnyű)
Peti,
Boldog Névnapot! (láttam, hogy olvasol minket)
Timo,
„Normál” esetben 6-szor szopizott (3-4, 6-7 körül, a maradék 4 szétosztva napközben, alváshossztól függően), most 7-szer szopizik (visszajött az éjféli). Szóval kérdésedre a válasz: 5-ször, ha a kora reggelit ide veszem.
OK, akkor veszek egy 1-es MAM cumit, üveg nélkül.
Barbus,
Emma még sírni is szépen sír. A svéd kislány is aranyos a képen.
Náluk, ha ilyen visszafejlődés következikbe, mindig „hülyének” tettetem magam, mintha nem venném észre a jelenséget. Újra és újra a világ legtermészetesebb módján leteszem, aztán persze felveszem, de néha bejön és úgy marad. Most pl, amikor megjöttünk az ügyintézésből, már a babakocsiban nyüszögött, a pelenkázón is sírdogált, ezek után a játszószőnyegre letétel a biztos kudarcal fenyegetett, de azért letettem, mert dolgom volt, el is kezdett sírdogálni, de aztán meggondolta magát és elkezdett játszani. Néha bedőlnek a határozottságnak, néha.
Altatásnál is mindig úgy kezdek, hogy simán leteszem, aztán sorba jönnek az extrák.
Bozotka,
Áttekintettem a kiadatási papírjainkat, de ott szépen kiírták, hogy fejkörfogat (nekem a körfogat meg a térfogat nem ugyanaz, bár az orvostudomány mindenre képes). Szóval, ha a ftf az fejtérfogat, akkor az mtf szerintem mellkastérfogat. Bárhogy legyen is hősök vagyunk mind!
Egy percre megijedtem az ásítós témától (már láttam magam, mint Dévid Ettembóró, álcahálóval letakarva lesben állok a kiságynál), de végül találtam egyet!
Örülök, hogy hozzá tudtam tenni valamit, ehhez a már-már tökéletes topikhoz.
Babaúszáson még mindig vacillálok (így írják?).
Sági,
Peti még milyen pici a maciban.
Próbáltam az AVENT csőröst, de elég nehéz szívni, bár Sebi szívási erejével nincs gond, na de azért sima vízért dolgozni?! Ne röhögtessem ki magam! Csak szopogatja, amiről meg eszébe jut, hogy ő igazából szopizni akaaaaaar, szóval veszélyes az ilyen jellegű ingerlés nálunk.
Kami,
A kedvenc kiválasztás, tényleg szadista.
A múltkor, amikor leírtad, hogy hogy fürdeted Áront, az volt az első gondolatom, hogy
na azért ez túlzás, aztán amikor megláttam a képeket...
hol egy fürdőkád, vízhez kell szoktassuk a gyereket. Ezeknek a mostaniaknak is csodálattal adózom. (hányszor hányasra állítod mostanában a képeket?)
Mi is akarunk hab-tapit venni, csak még nem volt időnk elmenni.
Nanica,
A mi szőnyegünk nem szöszösödik, de nem tudom milyen anyag, talán mikroplüss (ha van ilyen).
Róki,
Szerintem több gyermek és anyuka életét mented meg az ilyen tényfeltáró levelekkel, vagy legalábbis megadod a lehetőséget, aztán mindenki mérlegel. Köszi, köszi, köszi
Május,
Nagyon szépek a művésziek! Ott vannak a képfeliratok!
Ágiboldi,
Ha már sehogy sem tiszítható, de félsz a poratkától, akkor tedd nejlonba (ha mérete engedi), és úgy be a fagyasztóba mondjuk egy éjszakára, az megöli őket. Utána is szöszös, de már steril szöszös (nem ugyanaz).
Lorca,
Kezdem sejteni, honnan örökölték a gyerekek ezeket a gyönyörű barna szemeket.