Új privát üzeneted érkezett!

Helló! Én is megtaláltam a topikot, jöhetek?
Sok problema ismerős...
Mi költözés után vagyunk, kicsi babával, nem simerünk a környéken senkit, régi barátnőm a messzeségben lakik, néhány új meg azt sem érti, minek kell gyerek az embernek (fiatalabbak nálamKép). Úgy gondolom, jó tenne nekünk, ha csk úgy szimplán átnézegetnénk egymáshoz, egy tányér diós bombávalKép), vagy egy nagy üveg tejeskávéval...És hagynánk a gyerekeinket barátkozni, meg magunkat is...
A ww film nálunk is kedvenc...a múlton merengés és álomvilágban élés az őrületig, a vizuális memória Kép túltengése...meg az egyéb memóriáké a vesztes személyiségtípus képlete..a la' RanschburgKép

Nekem 4 hónapos kisiam van, és bizony, néha nem tudtam rámosolyogni, amiért iszonyú lelkiismeretfurdalás gyötört..ha érdekel valakit, még írok

Addíg is szép napot nektek

Éva
 
 


Szia Éva itt is!

Most már muszáj lesz taliznunk, hogy lelket öntsünk egymásba!!! Van neked mélcímed?
Fulescsacsi
 


Szia FCS!!!!

uho@freemail.hu

Képzeld, kiderült, hogy kedd de.be kell mennem a suliba, ahol tanítanom kéne kezdeni 2 hét múlva, direkt kedd de.KépKép!!
De Kati azt írta, hogy szerda de is van, NEM TUDNÁNK AKKOR MENNI? Átmegyek a Belvárosi topikba folytatni, nehogy rámröffenjen a NévtelenKép

Éva
 
 

 
 

MÁR SENKI NEM SZENVED ÖNBZALOMHIÁNYBAN???

Ó.Ez nem is oylan rossz hír.Kép


Éva
 
 


Lányok!Létezik méret az XXL fölött?Nem jött rám a nadrág amit próbáltam.Szülés előtt 38-as jó volt rám.Most meg próbálok és hihetetlen,de nem jó rám az üzletben lévő legnagyobb méret.Varrassak,tornázzak,v. tudtok üzletet ahol vannak nagyobb cuccok?(A baba kicsit megrendezte a csontjaimat,így szélesedett a csípőm..Kép,de a kicsi nagyon cukiKép!!!)B.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!
Nálam az önbizalomhiány az alapforma! A fő gondom, hogy annyira nehezen döntöm el, hogy mit is akarok, hogy mire eldöntöm, már nem is akarom igazán! Ez szuper!

Anett!
Nem hiszem, hogy nálam sokkal nagyobb lennél! Az én derékbőségemet, már nem is centikben kell mérni!
A viccet félretéve, mindig találok magamra szerkót, csak nem olyan könnyű. A ruhák mind mellben szűkek. A naci pedig ami rámjön, az fél méterrel hosszabb. Szerintem biztos találsz olyan boltot ahol van nagyobb méret is, bár a plázákban reménytelen az ügy. Itt a mi környékünkön van egy két nagy méretet is árusító hely, pl. most vettem nagyon klasz, rugalmas farmert, a Klauzál téren, a Kaisers áruház bejáratnál lévő butikocskában. Vannak nagyméretű farmerek, és blúzok is. Turikban is találok néha egész jó cuccokat, bár sokan nem hordanak használtat. Szóval, ne add fel!!! Kép
Most látom,hogy csongrádi vagy, háááááát sajnos onnan nem biztos, hogy megéri Pestre jönni vásárolni.
Szeretettel:
Andi
 
 


Az nem olyan biztos Andi!Sokat jártunk Pestre,vannak rokonaink,ismerőseink fent.A Klauzál tér merre is van? A Nyugatiból hogy jutok oda?
Vannak azért jó turik itt is.Majd a babarucik mellett ránézek a női motyókra is.
Legutóbb a kínaiban én is egy rugalmas farmert vettem,és csodák csodája rámjött!Így már van egy használható nadrágom.Hurrá!Köszi.B.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Anett!

Ez a méret dolog nagyon becsapós ám! Főleg a kínai cuccoknál, mert aki náluk XXL-es a nálunk még egyáltalán nem nagydarab. Én tavaly nyáron jártam így 1 halászgatyával, hogy az akkor 62 kilómra (175cm) kicsi volt az XXL-es cucc...Élőször én elborzadtam. Kép Ráadásul én úgy veszem észre, hogy manapság mindent mintha alulfejlett tinilányok méreteire készítenének...
Szóval semmi pánik. Kép Én már varrónőt is találtam. Az tuti, hogy rád szabja a ruhát. Kép
Bellana
 
 


Köszi a vígasztalást Bellana!
Úgy lehet ahogy mondod,végülis a kínaiak kisebbnövésüek általában,mint az európaiak nagyrésze.Hogy én erre nem gondoltam!Kép
Máris karcsúbbnak érzem magam.KépSzerencsére anyukám remekül varr,és ha nincs tele munkával,nekem is csinál rucikat.Csakhát az ugye idő,a boltit meg azonnal felvehetném..
Türelem rózsát terem?B.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Anett!
Ha a Nyugatitól jöttök, a vilingerrel a Blaha felé, akkor a Wesselényi utcánál kell leszállni, és az utca eleje felé gyalog kb. 5 perc a Klauzál utca, ott jobbra fordulsz és ott is vagy. Na, azért annyira nem jó a hely, szerintem csak véletlen volt hogy volt méret. A kőrúton is vannak régebbi tipusú butikok is, ahol érdemes megnézni. Nekem a felsőkkel vannak a godnjaim, ciciben minden szűűűűűűűűk!
Hali!
Andi
 
 


Sziasztok!Én már nem is tudom hol kéne vásároljak,annyira nagy méret kéneKép

Kép

Kép


Néha szerncsém van és találok a kinaiba rám valót,de ehhez tényleg óri
si szerencsém kell legyen.

Kép

Kép


Szia Tündérke!

Tündéri a kislányod! :-)
Ami a ruhaméreteket illeti, én legjobban az amerikai cuccokat szeretem, mert ott szinte mindenki túlsúlyos így rám bőven jók az ottani s-es méretek, sőt néha xs kell... :-))) (Persze tudom, hogy nem megoldható, hogy az ember kiugorjon oda vásárolni, de azért itthon is lehet kapni őket) Ez mindig jót tesz az önbizalmamnak, hogy lám, nem is kell nekem L-es méret!
 


SZÜLÕK HÁZA - a felnőttekért és gyerekekért Kht.


Áprilisban a Szülők Háza tréninget indít, kisgyermekes szülők részére.

A szülői tréning öt alkalmas, minden alkalom másfél órás.
Az alkalmak érzelmi fejlesztő és kapcsolatépítő gyerekfoglalkozással indulnak, majd ezt követően csoportos beszélgetéseken vehetnek részt az anyukák, apukák.

A beszélgetések során, sok egyéb kérdés mellett, foglalkozunk az esetleges nehézségek, elakadások okaival is. A feldolgozásokat szupervíziós eszközökkel, drámajátékokkal, szituációs játékokkal és tesztekkel segítjük.

Amíg mi beszélgetünk, a gyerekekkel a drámapedagógus foglalkozik, de nem jelent problémát az sem, ha a gyermek >>bekapcsolódik<<, vagy akár egy-egy pillanatra meg is állítja a beszélgetés folyamatát.

A Tréning péntekenként 10.30 - tól 12-ig tart.
1 alkalom 2500 (öt alkalomra összesen12.500) Forint.

ELSÕ ALKALOM: április 7. Péntek
A Tréning minimum 6 fő esetén indul el, és maximum 10 fő jelentkezhet egy csoportba.

Addig is, Gyere el és próbáld ki a >>saját bőrödön<<:
Csütörtökönként 10.30.-tól 12 óráig az >>Éden<< játszóházban szeretettel várunk!

Jelentkezni lehet:
- Személyesen, a Bálint Házban (Révay utca 16)
- Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
- Emailben: info@szulokhaza.hu

www.szulokhaza.hu
 
 


Sziasztok!

Elnézést,hogy ide tolakszom igy ismeretlenül (én a XV.ker topicokban irogatok).

Ha valaki azért depressziós,mert a babával nehezebb kimozdulni, vagy mert Ő maga lett nehezebb,mindkét témához illik ami miatt irok:

Sziasztok!

Nekünk ázsiai babahordozó kendőnk volt, nagyon szuper, könnyű megkötni (nekem a nandus meghaladta a tudásomat:)

www.babakozelben.hu

Piros /piros virágos a miénk, átlag vagy kicsit magasabb-teltebb alkathoz is tökéletes méret.

Ezt is lehet háton, elől, előre-hátra, csipőn, és 15 kilóig jó (az anyag tovább is birja, ha Te birod!

Mi 6000-ért vettük, 4500-ért adnám el + free házhoz visszük pesten (a párom cégessel )

---------------------------------------


Sziasztok!

"Engedély" nélkül rendeltem meg a Turbó diéta hozzávalóit, ezért habár a futár kihozta 1 hete, de nem tudom elkezdeni, igy elkerülhetem a további vitákat

Egy átlag (170) magasságú embernek 2 hétre elég (3 doboz) Turbo slim por (vaniliás), 1 doboz dr.Theiss antioxid, 1 keserűsó, 1 üveg jódaqu van a csomagban, 24 ezer volt, én oda adnám 21 ért, csak ne kelljen itt kerülgetnem

XV.kerben lakunk, de elvisszük pesten free.

Ildikó

*Privit irjon akit érdekel!
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron