Új privát üzeneted érkezett!

Hello!
De jó nektek közös pihi én pont hétvégén vagyok elhavaza a meloval a kölyköket redberakni.Az én férjem a motor, auto versenyekért van oda.Sőt már ő is mondta hogy veszünk magunknak bicajt bicajozni de én utálom,de ti jól szórakoztatok?

kunkli
kunkli
 
 


Szia Britta!
Csatlakozom Csucsuhoz dratula a szép családhoz.Miért nincsennek képek a vitézekről? szívesen látnám őket.

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

elnézést h igy eltüntem.. :oops: köszönöm a kedves fogadtatást!

Csucsu, jobbulást nektek! Remélem nem komoly.

Kunkli, gratula h megtanult Krisz bicajozni! 4 gyerek, szép nagy család, h birod? egy picit irigykedem, én is terveztem anno 3-4et, de ebböl lett kettö és marad is..de mikor pici babát látok, kicsit sajog aszivem..imádtam pocakos lenni..

Te irtad a szopira h sokáig szoptattál ugye? hát nálunk a kicsi fiam még véletlen se szokna le róla, mondhatok bármit..nem tudom milyen megoldást fogok keresni de 3 éves korára jó lenne ha leszokna róla. Imádom szoptatni de szerintem már igy is megtettem mindent ami tőlem telt és szerintem már elég nagyfiu és eszik (majdnem)mindent.

Szobatisztaság: 2 éves se volt mikor egyik percröl a másikra wcre kezdett járni, nagdolgot oda végzett, azután jött anyár, pisilni az udvarra rohant mindig ki(kertes házban lakunk), wc-be nem akart..és nem történ t semmi, nem ijesztette meg senki, nem eröltettem de egyszercsak visszaszokott apelusra..fogalmam sincs miért. azóta se tudom rávenni h menjünk a wc-re..azért nem bilire mert azt elsö perctöl kezdve mikor már el lehetett neki modnani mire való-elutasitotta. Azt mondta fél töle. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Evés-válogatás: nálunk a lányom nagyon válogat, alig van pár étel amit megeszik, a fiam ettöl jobb. A lányom utálja a vizet szó szerint alig birom rávenni h igyon , i nkább csak tea, kakaó vagy üditö. -bár ez utobbinak nem vagyok hive. A fiammal már következetes voltam és mivel egyedül nevelem öt születése ota, nincs aki elrontsa..ö szinte csak vizet iszik.

Britta! tényleg csak az számit h egészséges legyen! egyébként tök jo, h egyidös terhes vagy két barátnömmel is..az egyiknek két lánya van , most fiuban reménykednek ök is.

kicsit hosszúra nyultam, bocsi :roll:

jóéjt..puszi Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

 
 

Csilla: Nem tehetsz most szerintem semmit a bilire szoktattással. Nem szabad erőltetni. Majd észre sem veszed és egyszer csak a bilire fog ülni. Legalábbis nekem ezt mondta a dokinéni.
A babókat egyedül neveled? Nem lehet könnyű? Ha nem vagyok indiszkrét akkor apujuk merre van? Persze csak ha nem tartod tolakodásnak a kérdést.
Nem annak szántam csak kíváncsi vagyok. Néha nem értem a férfiakat amúgy.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csilla sajnos mi is csak sírással tudtuk leszoktatni Kriszt. :( Éjszaka mivel velünk aludt mert még akkor is 5-6 szor szopizott én leköltöztem az ágyról a férjem pedig nem engedte oda hozzám simogatta amíg el nem aludt.Az első éjszaka szörnyü volt fél óránként üvőltött a második már sokkal jobb volt a harmadik éjszaka már fel sem kelt :D .És mivel nem kapott szopit kénytelen lett kaját enni.De ő lett a legragaszkodóbb hozzám szerintem biztos hogy azét mert ilyen sokáig rájtam csüngött.Te nem tapasztalsz ilyet?Ja és az én gyerekeim sem isznak vizet,de nem panaszkodom mert én sem, nálunk a rostos és a szörp megy.És a nagy család tényleg szép és jó csak néha kicsit fárasztó,de van amikor a Drágám rosszabb mint a kölykök. :wink:

kunkli
kunkli
 
 


Csucsu!
Meggyógyultatok már? :o

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: a lányom jól van amúgy rajta szinte ki sem jött a nátha. Kicsit folyt az orra 1-2napig. Én viszont még most is alig kapok levegőt. De ma már jobban vagyok.
Amúgy ismerős, hogy az Apuka néha a legrosszabb :)))
Kunkli amúgy a bicajozásra vissza térve: tök jó dolog mert addig is levegőn vagyunk mindannyian míg bicózunk. Na de az én bicómat látnád : Most vettük nekem kemény 10ezer Ft volt. És használt boltba vettük. Mondta az eladó, hogy mutat bicót az egyik 25ezer volt. Mondtam, hogy az én bicó tudásomhoz az sok. Ja és fontos volt, hogy kontrafékes legyen mert ezek a MTB bicók nekem nem jöttek be. Hiába én felnőtt fejjel tanultam meg. Na szóval kinéztünk egy igen olcsó bicót ami amúgy nem is lestrapált de igen régimódi. :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kezdem jól érezni magam köztetek. Többfelé is írogatok, és szerencsére sok más topic is befogadott. A fiúkról fogok feltenni képet, de kicsit ügyetlen vagyok hozzá. Majd megoldom.
Kicsit visszaolvasgattam ezen az oldalon, és hozzászólnék egy-két dologhoz, ha nem baj.

Kunkli! Tök jó neked, hogy ilyen nagy családod van? Irigyellek, hogy jól bírod. Igaz, hogy mi is ismét babázunk jövőre, de én egy kicsit félek, hogyan fogom ellátni az 5tagú családot. Biztos sikerül, csak bele kell jönni.

Én is szeretek bicajozni, de egyedül nem jó. Gergő nem hajlandó megtanulni két keréken menni, Dani viszont biciklizni sem akar. Kicsit nehéz eset mindegyik.

Az ivással kapcsolatban: nálunk nagyon sok tea fogy, Dani imádja. Gergővel az a baj, hogy nem szeret sokat inni, rá kell parancsolni, hogy igyon. Az üdítő ritka jelenség nálunk, akkor is inkább a rostos, mint a szénsavas. Remélem, nem ítéltek el, de én nem pártolom azokat a szülőket, akik kicsi kortól kezdve szénsavas üdítővel itatják a gyereket, főleg ha ráadásul kólával. Sajnos felénk gyakori az ilyen eset.
Mégegyszer bocsi, ha valakit megbántottam.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi: Igazad van ami a kólát illeti. Sajnos azonban a tv-ben a reklámokkal ezeket sulykolják egész nap. Nálunk is a tea és a tartósitószer nélküli szörpök a menők. Na meg a limonádé. Szóval hálistennek még elkerültük a kólákat. De van olyan ismerősőm aki alig múlt egy éves a fia és kólát ad neki. Nem igazán hiszem, hogy egészséges ez. De ezt mindenki saját maga dönti el mit ad a gyereknek. Nem lehet ebbe beleszólni.
Az én lányom már nem szopik de képzeljétek: Nem is tudom, hogy normális e de reggel ébredéskor és aeste alváskor is langyos tejjel van el. Mindent eszik de van még, hoyg napközben is kér tejjet. Van olyan nap, hogy megiszik 1literrel is. Jó ez szerintetek? Mondjuk az én lányom alapból sokat iszik mert a többi folyadékból napi 2liter az minimum megvan. Igazi kacsa a lelkem :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Jó, hogy a lányod is olyan kiskacsa, mint az én Dani fiam. Ő is sokat iszik. Csak add neki a tejet, hisz egészséges. A barátnőm lánya most 5 éves, és még mindig reggel és este is tejet iszik minden nap. Szóval ne aggódj.
A kólával kapcsolatban: igen, én is ilyen pl-ra gondoltam, hogy már a cumisüvegből is azt ivott, de valóban nem lehet beleszólni az ilyenbe, csak csendben bosszankodni, hova vezet ez?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Ellenben egy kicsit iriggyellek. na de csak jó értelembe véve. Most nézem csak, hogy kismanót vársz és már 11hetesek vagytok. Gratula a kicsihez. Mi is a kistesó projecten vagyunk rajta sajna eddig még nem jött össze. De remélem hamarosan összejön. Neked mennyi idő alatt jött össze?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

vagyok csak ritkán, épp most volt egy harc a fiammal..nem szokott hisztizni, ha ritkán elöfordul akkor is hamar abbahagyja jo taktikám van erre..csak most nagyon álmos volt és nem jött be!

Csucsu!

nem könnyü tényleg :( de muszáj volt elfogadni és sikerült tulépni, a jövöt meg formálom, alakitom..

én i szeretek bicajozni régen nagyon sokat bicoztunk föleg a lányommal mig kicsi volt jokat aludt az ülésében..

Kólát én is ellenzem és minden szénsavas üditöt! én sem akarok senkit megbántani de az nem gyereknek valo!Sajna az apja meg tömi vele..amiért én meg ugrom..

:twisted: :twisted:

nem vagy indiszkrét de inkább priviben..



Britta!

azért a mai föleg a bolti tejben közel nincs meg az aminek kéne benne lennie, -tejnek! még képen se láttak tehenet szerintem :x :roll: a tej nálunk is kelendö föleg a kicsinél de ép ezért nem sokat adok neki.

Kunkli!

de igen hogyne érezném..ugy ragaszkodik hozzám h amikor mondja h anya cici..és azt merem mondani h most nincs meg anya nem ér rá..stb. (mert ahhoz már nagy h egy nap számtalanszor cicizzen ezt szeretném mostmár korlátozni), akkor mint ma is, letérdelt átölelte lábam és azt mondta, anyaaaaaaaaaaaaaa kéreeeeeeek...és olyan boci szemekkel nézett. :oops: :P lehet neki ellenállni? sokkal erösebb a kapcsolatunk és jobban ragaszkodik hozzám mint a lányom! ehhez az is hozzátartozik h neki nem ugyanaz az apja mint a nagynak, nem is ismeri..de tényleg hosszú sztori!

Nehéz lesz leszoktatni de nálunk anyu a szomszédos szobában lakik plusz a lányom velünk alszik még egy szobában és ö sulis, szoval nehéz lenne leszoktatni éjjeliröl, mert felsirna mindenkit!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


pár kép a gyerekekröl..

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Nagyon jók a képek és szépek a gyerekek :) Az is látszik, hogy nem egy sarokban ülő gyerköcök :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Igen, már a 11 héten vagyunk. Tavaly nov óta próbálkoztunk. Tehát nem jött túl gyorsan. Remélem, nektek is hamarosan sikerül.

Csilla!

Arik a gyerekek. Gratulálok hozzájuk. Ami a tejet illeti, valóban kevés benne a tej, de mégis egészségesebb szerintem, mint az üdítő. Na, nem vitatkozom.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: A fő, hogy összejött az a babaó. Mindegy mennyit kellet várni rá. Bár ezt utolag lehet csak így venni tudom. Én is minden hónapban izgulok na most összejön -e? Mi 3 hónapja szeretnén babót remélem hamar összejön. Na de nem vagyok türelmetlen mert csak ide talál az a gólya is :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Biztos hamarosan megtalál téged is a gólya. LÁtod, nálunk is jelentkezett.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta. Küld ide azt a gólyát hozzánk :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Rendben! Küldöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Csilla nagyon aranyosak a gyerkőcök az egyik képen hasonlít a fiad az én fiamra Ő is ilyen szutykos szokott lenni.Én megmár azt hittem csak az én gyerekeim néznek ki néha úgy mint a röfik. :)
Csucsu nálunk csak verebek vannak gólya nem is kell de neked legyen minél hamarabb! :D
Britta amúgy jól vagy? hányinger van? :o

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Megvagyok, de nem az igazi. Még mindig kavarog sokat a gyomrom.
Kép Gergő
Kép Dani

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta!

Aranyosak a fiaid! dehogy akarok vitatkozni én se, csak leirtam a saját véleményemet! egyetértek veled, természetes h egészségesebb az üditönél! De ha az nézzük , mostanában amiket hallottam a sima csapvizek és flakonos ásványvizek minöségéröl.......elborzaszt!Lehet h te is hallottál róla már!

köszönöm az elismerö szavakat de senkinek sincs oka panaszra , olyan szép mindegyik gyerköc!

Kunkli!

igen igazi maszatka..imád pancsolni sarazni, homokozni mindent amivel össze lehet magát piszkolni vizezni..

Csucsu!

hát tényleg nem egy sarokbaülösek..kezdek is öszülni. :P :lol:

nekem is nehezebben jött össze a második baba bár tudom ez kicsit félreérthetö azok alapján amit irtam tegnap, ez is a házasságom felbomlásához vezetett! én akartam h legyen ö nem..na mindegy majd egyszer elmesélem..

De nektek megy a drukk,h minél elöbb jöjjön a tesó! ha látok egy gólyát küldöm!!

pusz

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!

Ok, tényleg nem akartam vitázni. Szépek a gyerekeid, ha még nem írtam volna.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Szépek a fiaid. Kis huncutok az látszik így a képek alapján is. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Kicsi? Inkább nagy huncutok! Nem is hinnéd, mennyire.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok Csajok!
Peregnek velem az események Zsebi már 5-6 lépést megy magától annyira cuki :D de van más is a lányom azzal állított haza a suliból hogy tenisz iskolába jelenkezett :shock: miután a férjemmel felvakartuk egymást a padlóról mert majd elájultunk a meglepetéstől közölte hogy csütörtökön lesz a felvételi vagy mi a fene.Imádom a csajt olyan talpraesett én csak szerettem volna ilyen lenni :!:

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: nem baj az ha tudja mit szeretne csinálni. Lehet ő lesz aki követi a szávayt :) Azonban nem a legolcsóbb sportot választotta.

Zsebinek gratula a szülinapján már szaladni fog akkor. :))) De jó mindjárt 1éves lesz :) Nekem az a kor annyira bejön. A Szabina lányommal is 1éves kora után kinyílt minden. Kicsinek is aranyosak nem mondom de 1-2 évesen egyenesen zabálni valók. A Szabinával is olyan jókat sétálunk közben beszélgetünk. Egyszerűen szuper időszak :)
Kunkli: A Szabi nagyfiad nem csajozik már? A férjem nagyfia aki szintén Szabolcs ő 12éves és nem is tudom hány barátnője van. Mindig másba szerelmes. meg is lepődtem, hogy 12évesen már csajozik. Én akkor még babáztam. De változnak az idők.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Cintia mindent szeret csinálni az oviba 2 évig járt népitáncra és összesen 6 évig járt uszni ezt tavaly hagyta abba.Meglátjuk mit mondanak csütörtökön. :shock:
Tényleg ilyenkor a legaranyosabbak ahogy tötyögnek és amikor elkezdenek csicseregni :lol:
Szabinak most új baránője van egy évvel idősebb mint Ő.Bár neki egyszerre csak egy szokott lenni de azt elég sürrün váltogatja micsak nézünk mint a moziban a Drágámmal :shock: .De ha a lányról van szó hallanád az apját hogy majd megy utánna a diszkóba és lepofozza a hapsikat mellőle meg ilyeneket mond ja és hogy 30 éves koráig nem randizhat. :twisted: Mondom neki Drágám 30 évesen nekem már 4 gyerekem volt ,de erre csak annyit válaszol" az más". :roll: :D
Indulunk a szokásos sétánkra ovi és suli az uticél.Majd ha lesz időm este még benézek. :D

kunkli
kunkli
 
 


Nekem még mindez messze van, amint ti már elkezdtetek átesni. Igaz, nem lehet elég korán kezdeni.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!

Britta ne hidd! az én lányom is korán érik..kicsinek amilyen késö érö tipus volt most meg igazi kamasz..nagyon nehéz vele.. Már elöre félek mi lesz ha pasija is lesz..amugy a kicsi fiam már tud udvaroln is...

Kunkli!

ismerös szöveg, nekem az exférjem mondogatta ezeket h lepofozza majd a pasikat ha a lányunkat megkörnyékezik..lehet h majd nekem kell..

a fiad már csajozik?huha..ti h élitek meg?

nem baj ha ennyire önállo a lánykád, az csak jo! és tök jo h Zsebi már egyedül járkál még ha csak pár lépést..lassan szaladhatsz utána!

Csucsu!

bizony az egyik legszebb idöszak..arik picinek de amiko r már totyognak meg beszélnek.. :P :P ezt az idöszakot elhuznám..de valahol minden korszaknak megvan maga szépsége igaz Kunkli?

Az én kicsi fiamnak olyan beszolásai vannak, h néha tényleg padlot fogok a nevetéstöl..

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kunkli: Az én férjem is ezt mondja, hogy ha a Szabina elmegy bulizni ő megy vele. Meg, hogy inkább ha hazahoz egy pasit akkor közéjük fekszik. :) SZóval kész van teljesen ha csak arra gondol, hogy az ő lányát valaki ágyba vigye. Pedig még 20hónapos csak. Mi lesz ha 16éves lesz. Á én már látom, hogy lesznek harcaink, hogy szegény lányt ne zárja már be :)
De ez természetes amúgy a lányos apák ilyenek. Féltik a kicsi lányukat :)

Amúgy a SZabolcs is váltogatja a csajokat. Hetente jön hozzánk de van, hogy hétköznap is itt van és megkérdem mondjuk mi van a Katival akkor vissza kérdez milyen Kati? Mert neki hetente új barátnője van. Nem is lehet követni. Hát nem egyszerű eset az biztos :)


KCsilla. Az igaz, hogy mikor beszélnek akkor az is aranyos korszak :) A Szabinám még csak szavakat mond meg halandzsa nyelven beszél de azt egész nap nyomja. Viszont ha kiabál akkor szoktam neki szólni és az újjamat a szám elé teszem, hogy maradjon csendben. Na most az lett az új szokása, ha az Apja vagy én szólunk neki valamiért akkor az újját a szája elé teszi és mondja, hogy pszt. Hát meg kell őt ilyenkor zabálni olyan aranosan csinálja. Az apja meg mondta biztos betanitottam :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nálunk is nemsokára megkezdődik az "udvarlás"? Majd meglátjuk. De az biztos, nekem is sok vitám lesz Gergővel, mivel most is akaratos, később csak rosszabb lesz.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Az én lányom is akaratos azért :) Nem egyszerű eset erre mondják. Ha valami nem úgy van akkor aztán jön a balhé. :(


Lassan megtudjátok milyen nemű babótok lesz. Mit szeretnétek? Kislányt?
Tényleg a fiúk mit szólnak a kistesóhoz? Várják már?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Jó lenne, ha mielőbb megtudnánk a baba nemét. Én nagyon lányt szeretnék, de lehet, hogy mégis fiú lesz?
A fiúk örülnek, bár egyelőre nem édrekli őket. Talán, ha elkezd a pocakom gömbölyödni?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Jaj Csajok én emlékszem rá amikor Krisz megmonták hogy fiú lesz úgy meglepődtem és váratlanul ért hogy leugrottam az uh. ágyról :shock: .Elsőnek fiut akartam másodiknak lányt és bejött én naív úgy gondoltam harmadjára is bejön.Zsebinél már felvoltam rá készülve hogy nem olyan biztos hogy lány lesz.És a gyerekek úgyis csak akkor fogják föl szerintem a legjobban a kistesót ilyen kicsi korban amikor a saját szemükkel lássák.Nekem is tapizták a hasam meg minden de amikor Zsebi megszületett es elsőnek behozta a férjem a kölyköket Krisz olyan pofát vágott hogy elmondani nem lehet alíg birtam vissza tartani a röhögést és megkédezte:ilyen kicsi hát hogy fogok én vele játszani nem is tud focizni. :shock:

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli : De ari lehetett a Krisz :)
Igen ilyenkor tényleg még nem is gondolják miylen a kistesó.
A férjem nagyfia mikor a lányunk megszületett csak nézte és mondta én nem fogom meg olyan kicsi. Aztán megfogta de egy pillanat volt és vissz ais adta mert félt, hogy leejti. Aztán olyan fél éves lehetett mikor elöszőr úgy játszottak. Mostmeg ha meglátja a lányom a tesóját akkor repked a boldogsától. Reggel felkel és az az első megy a Szabolcsot felkelteni. Oda áll az ágyához és mondja neki a halandzsa szövegét. Ha pedig felkeltette akkor tapsol. Olyan édesek tudnak lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Siasztok!
Csucsu nagyon jó hogy szeretik egymást a gyerekek :D .Az én uncsitesómék féltékenyek voltak egymásra sőt még most is pedig már felnőttek és egymás anyukáját sem szeretik. :evil:
Nem tudja valaki hogy jó e fogyásra a szobabicikli :?: Sógornőmnek van egy kis súlyfeleslege és ezt szeretne venni csak nem tudja hogy használ e.Szóval valaki vagy valakinek az ismerőse használ ilyen gépet?

kunkli
kunkli
 
 


Én használtam régen igen szobabbiciklit. Még meg is van lehet előveszem én is. használ nekem legalábbis használt. Igaz sokat kell tekerni és intenzíven. 1órát jó ha naponta bicózik vagy 2naponta. Én olyan szálkás voltam akkor, hogy csak na. Igaz most nincs erre időm a gyerek mellet mert akkor ő is rá akar ülni. Abból meg nem lesz biacajózás akkor.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Igen az ember nem sok mindent tud csinálni törpe mellett mert mindenbe belenyúlkálnak a kis zsirpárnás kezecskéjükkel. :D De sőgörnőmnek csak egy 11 éves fia van ezért neki nincs ilyen gondja.Tegnap volt a felvételi a teniszre az oviból mentünk így ott volt Krisz is a fickó meg lemérte őt is erőléti gyakorlatokban. :D Majd telefonon fog értesíteni hogy felvették e őket.Amíg nem hív rettenetesen izgulunk.

kunkli
kunkli
 
 


Biztos felveszik ne izgulj. :)
Szép kis időnk van ma nem?
Nálunk borús, sötét, esős idő van. BRRRRRRRRRRRR......
Nem szeretem. :(
Hétvégén azaz holnap lomtalanítás lesz. MA kéne kipakolni de ilyen szakadó esőben nem igazán jó pakolni :(

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
A próféta szóljon belőled. :wink:
Nálunk is vacak az idő esik az eső is megint.A fejem is fáj már két gyógyszert vettem be de nem használt alíg várom a fekvést hatha kialszom. :(
tényleg elég ciki ilyenkor pakolászni.Nálunk 18.-án volt de nálunk kevés volt a kacat. :
Megyek mert Zsebi is tiszta hiszti,megint az időjárás viseli meg. :(

kunkli
kunkli
 
 


Ne is mond. A Szabina két napja hisztis. Biztos az időtől van de iszonyú néha.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nekem is hisztis a fiam, nehéz kezelni, bár eddig jol ment..most tuti nálunk is ez az idö tette ezt velünk.. :cry: olyan szövege van Gábornak, h néha mondom fentrengek a nevetéstöl..de nagyon illedelmes is, ha kér valmait hozzáteszi kérek, vagy légyszives..meg meg is köszöni! :P :P

édes lehet a halandzsázo lánykád! :)


Kunkli!

biztos h felveszik nyugi!

az én fejem is fájt két napig, de szinte semmi nem használ a migrénnek...engem nagoyn le tud dönteni..

:twisted: :x

nálunk is szakadt az esö pont akkor mikor a lányomék jöttek a sulibol haza.. :x nem sokkal késöbb meg már kisütött a nap..


Britta!

kiváncsi leszek neked mikor mondják meg a babo nemét, nekem Bonit 28héten Gábort a 19héten tudták megmondani! Nevek megvannak?v még korai?

Kép Kép

jóéjt mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Na akkor most egy kicsit megnyugodtam, hogy nálatok is kicsit hisztosek pár napja a gyerekek. Biztos az időtől van. De ezen nem is csodálkozok.
Nekem a SZabinát már a 16héten megmondták, hogy lány. Igaz én 4D voltam. A sima ultrahangon végig nem látták, hogy milyen nemű. Én akkor utánakérdeztem és mondták, hogy biztosan a 14-héttől már látható. Persze ahoz úgy is kell elhelyezkedni.
Én már úgy vagyok vele, mindegy milyen lesz a második.
Kettönek meg jobban örülnék :) Legyenek ikrek és egy fiú egy lány :) Na nem kérek sokat mi? :)

Kép
csucsu05
 
 


Csilla!

Remélem, hamarosan meg tudják nekem is mondani a nemét a babónak. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Nevek: ha lány, akkor Hanna, ha fiú, akkor valószínűleg Dávid, de ez utóbbi még nem biztos.

Csucsu!

Biztos, hogy jó lenne ikreket szülni? Én lehet, hogy megbolondulnék. Azért szorítok.

Kunkli!

Biztos felveszik, ne aggódj.

Egyébként én is beállok a fejfájósok klubjába, mert nagyon megérzi a fejem az időváltozásokat. De nem csak én, a gyerekek is mások azokban az időszakokban.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hát csajok nekem sem volt túl jó a közérzetem. Néha a fekem fájt néha a lábam. Biztos ettől a hülye időtől van. Nálunk reggel hideg volt délután pedig napsütés. Arról nem is beszélve, hogy olyan hisztis voltam ma én is.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Legalább nem vagyok egyedül ezekkel a dolgaimmal.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Boldog szülinapot kívánok én is Gergőnek :!:
Nekem is megmonták hogy milyen nemü Zsebi a16. héten hagyományos ultrahangon.Sőt a férjem már a 13 hetes uh. mondta hogy ő látta a fütyijét.Csak az a peck ha nem úgyvan fordulva hogy lássák.
Tegnap azért nem írtam mert megint fellépésen voltunk Kisújszálláson a szüreti vígadságon majd este Hajduszoboszlón a Mátyás Hotelben 11órára értünk haza.
Köszi a biztatásokat mindenkitől :!:aranyosak vagytok de nem nyugottam meg. :D
Megjött a jóidő remélem mindenki jol van mostmár elmultak az időjárás okozta panaszok mindenkiről:D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Itt nálunk is volt szüreti mulatságok felvonulással együtt. Az ablakbóla lányom nézte is őket mert nagyon sok lova és lovaskocsi volt meg zeneszó. Még nem látott ilyet de a szája táttva is maradt mert mindenki neki inzegetett. Persze ő is integetett és mindenkinek dobta a puszit. Annyira tetszett neki, hogy miután elmentek gyorsan bicajra kellet pattani és a menet után kellet menni. Tündér volt ahogy figyelte az eseményeket.
Nekem hálistennek elmúltak a tüneteim mára kutya bajom volt.

Britta: Én is kívánok a kicsi fiadnak Nagyon Boldog születésnapot!
Igazi szép idő lett a szülinapjára biztos neki rendeltétek :)

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli, Csucsu!

Köszi a jókívánságokat. Ugye, milyen szép az idő? Bár nem én rendeltem, nagyon örülök neki. Így sokat lehet a szabadban lenni, és kevesebbet kell fűteni.
A panaszok enyhültek, de én így is 2-3 napja fejfájással ébredek. Nem tudom, mitől lehet. Talán ideges vagyok még mindig.

Puszi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: