Új privát üzeneted érkezett!

Jézusom, mennyit írtatok! :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Örülök, hogy ennyit tudtok írni; bocsánat, hogy ezt mondom, legalább Heni sincs annyira egyedül.... Nem jó, hogy a Laci ilyen. Szedj gyógyszert, jogod van hozzá. Szólás nélkül is.

Gabi majd biztos jön, ha tud, megvárjuk. :D

Ágimami, azért nincs tejcsi, mert nem szopiznak és nem fejem 3 óránként, ahogy a régi szép időkben 8), hanem ritkábban, és így nem termelődik annyi (szerintem), és mellesleg kb. minden alkalommal abbahagyatják velem, mert belekiabálnak/sírnak stb.

Még nem fürdettem egyedül, de majd meg fogom próbálni, nyírtam viszont körmöt D.-nak tegnap egyedül és még az ujjai is megmaradtak. :D

Ez a korrigált kor vagy mi gondolom, azt jelenti, hogy mi nem annyinak számítunk, mint a NORMIK???? :twisted: :twisted, ugye? Ezt elmagyarázta nektek pontosabban, részletesebben valaki? Ha igen, osszátok meg velem/velünk is, köszi.

Mi se sokat alszunk, csak az új babakocsi a szobában-módszerrel (akkor se mindig).

Meg ilyenek.
Apát én is el szoktam engedni, péntek du.-estére van kimenője.
Nekünk mikor van? Bocs.

KépKép
benó
 
 


Hali!!

Nagyon nyügösek vagyunk ma, és nappal sem alszunk pedig éjszaka sem aludtunk sokat. Lehet hogy a meleg????
Mennem kell :oops: :roll:
ágianya
 
 

 
 

Helló!! MI aludtunk Domi még mindig alszik én már felkeltem,az előbb sírt egy picit!!! :roll: Lassan kajálnia kell remélem fog is rendesen!A piciket is nagyon kikészíti a meleg mint minket is!!! :twisted: :evil:
domi anyu
 
 


hahó!

mindenkinél nyűg? :wink: nálunk is! :roll:
most csak kézben van el, de mire elpilled, jön a köv. zaba, előtte meg masszázs, imádni fogja ma :?
apa kezében szem lecsuk, vigyorog, most letette, máris nyaff :roll:

Benó,
korrigált kor igen, onnantól számítódik, mikorra ki voltál írva!
konduktor is mondta, hogy felejtsük el a márc. 24-et, ő most két hetes. hogy mikorra kell mit tudnia, felülni, felállni stb. (asszem) azt így kell számolni.

apáknak tartalmas kimenőt! 8)
én apa nem akar kimenőt, pedig mondom neki, de nem megy, inkább itt van...(most még) persze örülök, hogy velünk van! :P
angel37
 
 


hali
és ismét ez a meleg!!!!!
nincs alvás, kézben cipelés.......
veletek???? :shock:
ágianya
 
 


Sziasztok.

Nálunk most fognak ébredni a fiuk, egy picit aludtak. Nálunk a tegnap volt nehezebb....főleg Gegének.

Képzeljétek Bebe apának hangosan nevetett egymás után legalább 5 szőr :lol: annyira édes volt, hogy apával sírtunk a nevetéstől ....hehehe

a korrigált idő: igen ahogy angyal mondta, nem a valós születési idő számit, hanem a kiírtidő. Na nem minden doki ezt nézi pl.a gyerekorvosunk sem :? ezért aztán a fiaim nem olyan fejlettek mint a 3 hónaposok. na mindegy. 2 éves korig kell a korrigált idő szerint számítani, de sztem 1 éves korukra simán behozzák a lemaradást :lol: a szemész dr.néni viszont a korrigált időt veszi figyelembe gondolom azért mert a szem nem annyira fejlett a koraszülötteknél.

most mennem kell, felébredtek és nagyon éhesek :wink:
bege
 
 


hejjjóóóó!

fél10-től ettünk negyed12-ig :roll: kisebb megszakításokkal...
nem tudom, nekem a Margitból egy kiscsajbőrbe gyúrt sáskát adtak haza :shock: :wink: :D

tegnap este 3145g :shock:

most vééégre elaszik, aztán nemsoká őrlődhetek a hagyjam aludni v. tömjem között :roll:
gyerekorvos szerint 4 óránál tovább semmiképp ne hagyjam, annyit is csak akkor, ha sokat evett. főleg a melegben, gondolom.


a korrigált korral meg fogok bolydulni sztem :wink: a kajálást pl nem tudom, honnan nézzem, majd valaki okos megmondja!


Ágianya,
leginkább ezt tőled kérdezem, korban ti vagytok legközelebb!
Jaszi hogy kapta/kapja az oltásokat?
a védőnő kérte, hogy járjak utána, hogy oltható-e már!
na majd kedden Cs. drnő biztos tudja :roll: :wink:


Begemama,
de édes lehetett Bebe! :lol:
énmárúgyvárokegyilyet! :oops:
angel37
 
 


angyal,
Az oltással kapcsolatban: a mi gyerekorvosunk azt mondta, hogy legalább a3,5- 4kg legyen a gyerek. Mikor megkaptuk az oltást Bebe 4640g, Gergő 3900 g volt. És mi kértük a prevenart is, ez azt jelenti, hogy mindkét combiba nyomtak szurit :cry: még szerencse, hogy apa fogta le a gyerekeket, mert nekem nem ment volna.

Én azért a korrigált időt veszem számításba a kajáltatással kapcsolatban, mert nagyon megoszlanak a vélemények. Van aki már 3 hónaptól vki csak 6 hónaptól kezdi a hozzátáplálást. Mi pedig 5 hónaposok leszünk mikor korrigáltan 3. A középút általában jó szokott lenni. :wink: amúgy sem tudjuk ezt elkapkodni, miután izleltetni kella babákkal. Szóvaal napokig csak 1 kávéskanálnyi kostolót kapnak...

NálunkGegének nem igazán megy az alvás :(
bege
 
 


aha, köszi! :)

nem igazán értem, hogy ezt miért nekem kell kiderítenem... :?
amúgy nem 4hóstól lehet hozzáetetni? legalábbis bébiételek 4hóstól vannak...
hát ja, valszeg középen lesz az jó! :wink:
itt nálam annyira nem állja monjduk meg a helyét a korrigált, mert nem június végétől eszik...

ja, jut eszembe, ma vagyunk 4 hónaposak (nem korrigáltan) :D 24. van! és a Konakion is eszembe jutott, beadtuk, vmi rohadt keserű, kész csoda, hogy nem köpte vissza, persze azonnal rácuppantottuk az ujjunkra :wink:

na és persze nem kezdtem mától a hozzátápot! :wink:
angel37
 
 


láttatok már jóllakott Makit? :D

ímhol ni:

Kép
angel37
 
 


NAGYON CUUUUKKKKIIIII!!!!!
édes pofa,mennyit evett!!!?????

angel
nekünk az orvos 08.13-án beadja az oltásokat,azért csak akkor mert szabin van. Ö azt vallja 3 kg után ha jol van a baba,beadja az oltásokat.Már megint mentek Csákihoz???miért????Gratula 3145g-hoz

Nálunk ma csak most van alvás,eddig nyikorgás volt....
Nekem néha éjszaka van mikor 8 órát alszik folyamatosan 19h-03h-ig,ha éhes felkel
megyek főzni
na pá
ágianya
 
 


angyal,
Édes Makikád van :)
elképesztő mennyit változott. Kis zabagép. Már 4 hónapja?annyira hihetetlen....
a hozzátáplálásról: az igaz, hogy már jó ideje esztek, viszont a bélrendszer is fejletlen volt. emlékezz, mennyire lassan szoktatták kajához őket. Én ezért nem akarom korábban elkezdeni.

ágimami,
cukumuki a kispasid :lol:

jólenne már talizni,megfogdosnám a babáitokat :lol: ágimama pedig tuti végigpuszilna minket :lol: mint a fejőbe K-t és D-t :lol: :lol:

hol vagy benóóóó???????????
bege
 
 


tényleg angyal, miért kel Makit 4 óránként kajáltatni?
bege
 
 


Vekerdy Tamás írja:
Ami pedig a képességek fejlesztését illeti: a mai közhittel ellentétben ezeket a képességeket a játékban nem kell fejleszteni, ezek fejlõdnek. Igen. Maguktól. A legújabb idegélettani kutatások arra tanítanak, hogy a gyerek oldott és derûs állapota valódi fejlõdésének alapfeltétele. A derû jelzi, hogy az ingerületeket az idegrostok között továbbító közvetítõ anyagok - például az úgynevezett endorfinok - kellõ mennyiségben vannak jelen az idegrendszerben.
Ha egy kicsi gyerekkel labdát lökdösünk ide-oda egymásnak és a gyerek az örömtõl és a jó érzéstõl ragyog, akkor tudható, hogy ebben az egyszerû tevékenységben erõteljesen fejlõdik. Ha elõveszek egy fejlesztõ játékot - például egy csúnya mûanyag gömböt, amelybe a megfelelõ lyukakon csillagocskákat, négyszögeket és egyebeket lehet bedobni -, és mutogatni kezdem a gyereknek: látod, ez itt egy csillag, hol látsz ott (a gömbön) ugyanolyat (természetesen sehol nem lát, mert számára az üres lyuk kontúrja, hála Istennek, nem azonos a kezemben tartott fekete csillagocskával, hiszen, ha ilyen elvontan gondolkodna, akkor nem tudna megtanulni beszélni), akkor egy idõ múlva a gyerek mosolya lehervad, fénylõ tekintete elhomályosodik, a gyerek fejlõdése leáll.
Igen, a fejlesztett gyerek fejlõdése leáll, a szabadon játszó oldott és derûs állapotú kisgyerek fejlõdése viszont töretlenül folytatódik.
Ha a szülõnek ideje van, játsszon a gyerekkel, lehetõleg olyasmit, amit õ sem un. És akkor erõsíteni fogja a gyereket, tápot ad fejlõdésének. Játsszon vele szabadon, életkorának megfelelõen, de ne "fejlessze". Mert ezzel az ellenkezõ eredményt éri el, mint amit szeretne.


Mi is nyafnyaf. :? Anyuéknál voltam, most jöttem haza egy órája, azóta nyafnyafot irtok sikertelenül, megyek is vissza.
Puszi nektek, jó éjt

KépKép
benó
 
 


Még Vekerdy, csak úgy (itt már csönd van, azért tudok keresni, úgyse moccanhatok mellőlük):
KÉRDÉS: Az elsõ: a mi esetünkben a kisgyerekkori önkielégítés - amirõl már olvastam - csecsemõkori. Kislányunk ugyanis hat hónapos. Körülbelül két hónapja kezdõdött. Napjában több alkalommal végzi ezt, mindig olyankor amikor kicsit magára hagyjuk játszani. Ilyenkor nehéz õt kizökkenteni ebbõl az állapotából, az utóbbi alkalmakkor már sírással tiltakozott ez ellen. Elõfordul, hogy szoptatás közben is csinálja. Tanácstalan vagyok. Próbáljam elterelni a figyelmét vagy hagyjam õt? Mi lehet az oka a viselkedésének? Zavartalan terhességbõl született, várt, tervezett baba volt. Rövidlátásom miatt retinaleválás veszélye állt fenn, ezért császármetszéssel jött a világra. De egyébként minden rendben volt. Igaz, én hajlamos vagyok az aggodalmaskodásra, de alapjában véve kiegyensúlyozottan élünk.
Ehhez kapcsolódik a második kérdésem. Kislányom születése óta úgy érzem, most végre önmagam vagyok, tudok dönteni, meg tudom oldani a mindennapi élet feladatait, teljes az életem. Tervezünk még egy vagy több gyereket, és én szívesen maradnék itthon. A napomat szépen kitölti a foglalkozás a kislányunkkal (séta, torna, játék, éneklés, mese, versek stb.). Járunk Baba-Mama tornára és Baba-Mama klubba. Számomra így most kerek a világ. Ön helyteleníti-e, hogy akinek kedve van hozzá és teheti, hosszabb, hosszú idõre otthon marad a gyerekeivel? Milyen ez a gyerekek szempontjából?

VÁLASZ: Elsõ kérdését nem egészen értem. Mit jelent az, hogy hat hónapos kislánya "önkielégítést végez"? Hiszen, gondolom, fel van öltözve, és még pelenka is van rajta, s így nem maszturbálhat - amihez egy hat hónapos csecsemõnek amúgy sincs meg a kellõ "ügyessége", mozgásai és rövid kis karjának kézmozdulatai még nem összerendezettek ilyen fokban. Talán arra gondol, talán azt figyelték meg, hogy kislánya az altestét "szexuálisan, erotikusan" mozgatja, emelgeti. Ezek a mozgások nem ritkák - vagy mondjuk: idõnként elõfordulnak - a csecsemõknél. Általában ahogy jönnek, úgy el is múlnak, feltûnõ azonban - amint írja is -, hogy ez a jelenség már két hónapja kezdõdött.Az is elõfordul persze, hogy a szülõi ijedtség, figyelés és aggodalom segít fenntartan ezt a jelenséget. Ha személyesen beszélgetnénk, biztosan megkérdezném, hogy a gyerek az önök szobájában, esetleg az ágyukban alszik-e, és így öntudatlan - esetleg éppenséggel alvó - tanúja lehet házaséletüknek? Kicsit elgondolkoztatott a sok - egyébként jó - program is, amelyrõl ír. Vajon egy héten hányszor van Baba-Mama torna és Baba-Mama klub? (Amit még aztán kiegészít az otthoni torna, játék, az éneklés, a mese, a versek...) Mikor és mennyit alszik a gyerek? Nincs túlfáradva? Vajon akkor ébred-e, amikor akar, vagy felébreszti-e, ha eljön valamelyik program ideje? Én azt hiszem, nem tornáztatnám a gyereket, nem is mesélnék neki, de persze dúdolgatnék, mondókáznék vele. (Az éneklés és a vers különbözik a dúdolástól és a mondókától! A dúdolók és mondókák nagyon egyszerûek, dallamukban, ritmusukban, szóhasználatukban is, mondhatnám, elemiek, és egyszerûségükben a gyerek számára jól felfoghatók. Hozzájuk képest a nagyobb gyerekeknek való ének és vers - a mesérõl nem is szólva - ebben az életkorban túl terhelõ.) Azt javaslom, hogy mindezt átgondolva és megfontolva kérdezze meg a gyerek orvosát és a védõnõt is. Biztos vagyok benne, hogy a saját praxisukból kiindulva õk is meg fogják nyugtatni, és közelebbrõl ismerve önöket, használhatóbb jó tanácsokkal is ellátják.
Ami a második kérdést illeti: nem helytelenítem, ha egy anya (vagy egy apa, esetleg a késõbbiekben, ahogy a családnak jobb) otthon marad a gyerekekkel hosszabb ideig, évekig a gyes lejárta után (esetleg a legkisebb gyerek nyolc-tíz éves koráig, vagy akár még tovább). Hogyan is helyteleníteném, amikor meg vagyok gyõzõdve arról, hogy a gyerek egész késõbbi élete szempontjából meghatározó a biztos családi háttér, az otthon, ahová -óvodás- és iskoláskorban - már lehetõleg délben haza lehet menni, ahol van otthon fõzött étel és közös ebéd.
De azt is tudnia kell, hogy eljöhet egy idõ, amikor az otthon maradó úgy érzi, most már neki is ki kell mozdulnia, mert elsorvadtak a külvilághoz fûzõdõ kapcsolatai, szeretné magát másban is kipróbálni, képességeit ott is kibontakoztatni. Miközben önnel együtt azt gondolom, hogy a családban is teljes, kerek lehet a világ (ha anyagilag megengedheti magának valaki, hogy otthon maradjon), azt is hozzá kell tennem, hogy lehet olyan helyzet, amikor a gyerekeknek is jobb, ha anyjuk (vagy apjuk) hosszabb-rövidebb otthon töltött idõ után most már rész- vagy félállásban dolgozik is.
Ezt - az anyagiak és a körülmények teremtette lehetõségen túl - mindenkinek magában kell eldöntenie, és tudnia kell, hogy a döntés soha nem végleges. Nemcsak az derülhet ki, hogy "most mégis elmennék dolgozni", hanem az is, hogy "most mégis csak újra visszatérnék, abbahagynám a munkát, és újra a család testi-lelki táplálása, nem anyagi értelemben vett fenntartása lenne teljes értékû munkám, feladatom." E kérdésben tehát lehetõségeinket mérlegelve - és szívünkre hallgatva - kell mindig újra és újra döntenünk.

KépKép
benó
 
 


&tilde = ő

nem én írtam ám, csak bemásoltam :oops: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hali!!
Kurva jo éjszakánk volt, sokat aludtunk!!!!! :D :D :D :D :D :D Lehet hogy nekünk jo a vihar !!!!jol tudunk tőle aludni.
Nektek milyen volt az éjszaka?????(lehet hogy csak nálunk volt vihar???)
pusszzza
ágianya
 
 


Ja és most is alszunk jo pasik vagyunk :lol:
ágianya
 
 


Boldog névnapot kívánok a kis Kristófnak!!!! :P :wink: :lol: Mi fent voltunk az éjszaka 12-kór és 3-kór!Én voltam valami nagyon rosszul felment a vérnyomásom 155/93-ra nagyon szédültem!!!
:roll: :twisted: :evil: Jöttek Lacinak a szülei hozzánk!!!Küldtem nektek képeket!!!!Kati küld el az e-mail címedet és tudok neked is képet küldeni a Domikáról!!!!!! :wink: :P Puszi nektek majd jövök ha tudok!!!!!! :roll:
domi anyu
 
 


sziasztok,
mi isludtunk. Este 9-kor ettünk és legközelebb 4-kor :) most is csend és békehonol. Igaz Gege mellettem alszik.
bege
 
 


Kata, nekem is kellene az email címed,h tudjak képeket küldeni a tökikről :)

pusz mindenkinek
bege
 
 


sziasztok!

jujj, nekünk ritka fos éjszakánk volt! elbénáztuk az esti evést, így éjjel nyafogott érte 2kor, 3kor és fél5kor is :roll:
a két éjjeli zaba között meg besípolt e légzésfigyelő :x

szal mindenki hulla, kivéve a kiscsajt, húzza a lóbőrt, feltolja a fenekét és ereget álmában :lol:

Dicseket köszönjük! :oops: :D

a kép nem tegnapi, kb egy hete készült.

Ági :D
ja megint megyünk vérvételre, vérszegény volt a múltkor, szemcseppentés is, utána szemészet kontroll.

átjöttek Jasziképek :D :D éééééééédiii! ahogy elveszik a nagy ágyban, ahogy szunyál a mérlegen :wink:

Bege :D
bizony, kerekedett azóta a kis bőregér :lol:
gyerekorvos azt mondta, ilyen picinél még nem maradhat ki több két evés közt, mint 4óra, az is csak akkor, ha sokat evett legutoljára. mondjuk az esetek zömében jelez is :wink:

HeniDomimama,
:D várom: angel.37@freemail.hu

többiek, ez a régi címem! működik nézem, lehet ide is írni, képet küldeni, a másik nagyon gyorsan megtelik, de azt is figyelem!
anyóshoz kitartás! :roll:

Benó,
Kristófnak boldog névnapot! :D :D
boocs, de ezekhez a hosszú szövegekhez most trotty vagyok :oops:

Találkozni valamkor tényleg jó lenne!
angel37
 
 


na talán sikerült kicsinyítenem Kép
bege
 
 


remélem tetszik :lol: ez egy nagyon hosszú éjszaka volt
bege
 
 


Kép Kép Kép Kép
bege
 
 


az első két kép Gergő, a harmadik Benedek :lol:
bege
 
 


Bege,
:lol: :lol:

átjött a mél is, írtam rá! :)

én is szoktam néha utánozni a kiscsaj ordítását, volt már, hogy meglepődött és abbahagyta! :wink:

Maki ma rekordot zabált délután: 110cickóból +20 cumiból, de azzal még kaja előtt a gyógyszereit adtam be. két óra múlva meg reklamált, és 80-at cuppantott :shock: azóta csitu van, de 11-kor megtömöm, hátha jó éjszakánk lesz, kb fél4ig :roll: :wink: :D
angel37
 
 


Hali!
Bege
Szépek vagytok!!!!!!! :D :D
Remélem jol telt az estétek,nekünk nem igazán,este 10-kor értünk haza a péterfiböl.Para volt tegnap orrán száján jött a kaja,ugy hogy már zaba után 40perc eltelt,és már aludt.
Jo a várképe nem találtak semmit,csak rám hozta a frászt!! :twisted: (azt hittem benyelt valamit)
Hétfön megyünk kontrollra.Öregedtem 5 évet tegnap.
Remélem Henibébi jol vagy!!!!!??
Angel neked tényleg zabagéped van!!!Ipari :lol: :lol:
Beno piheg???? :roll:
Na pá
ágianya
 
 


Ágianya,
tegnap el kellett mennetek a Péterfybe? hú, este 10-kor?
de mi volt ez? hányáshegyek? :oops:
ó, elhiszem, hogy őszültél bele :roll: :(

örülök, hogy nem találtak bajt!
most jól van Jaszi?

na, mindent megtesz a kiskrapek, hogy ne kelljen benyelni a tápot!


tegnap este negyed12-kor végül etettem, fél v. teljes(?) álomban húzott 60-at, aszittem fél4-ig jól vagyunk. végülis fél4kor újrázott, csak közben 2-kor is :?
angel37
 
 


Angel
Köszi kérdésed jol vagyunk ma tuti a csávó :D :D :D
Eszik alszik,babakocsiztunk anyámtol hazáig kb 3km, jol birta.
Pedig uj tápit kap bebát,de ezért ez jobban csuszik,
ti jobban esztek mint mi,néha csak nyamnyogunk,de bezzeg a cici!!! :lol: :lol: éjszaka csak cicizünk azt imádja
pusszzzancs
ágianya
 
 


szaiasztokmammák,

ágimami,
nem csoda, hogy öregedtél 5 évet, nagyon megijedhettetek, én biztos beszartam volna. Örülök,hogy minden rendben.

örülök, hogy tetszettek a képek.

angyal, nem mondom a kiscsajnak van étvágya :) :lol:

mi ma nagyon nyafkák voltunk és főleg Gergőci, még most is a kezembe van

na megyek, jó éjszakát
bege
 
 


csácsá!!!!

Hamar elszoltam magam hogy jol vagyunk ma reggel ismét jött a kaja mindenhol......
Ma délután megint meglátogatjuk a péterfit belülröl...dr néni vár minket.
Ami a legszebb kéne vizelet minta,most kicsomizom és ülök mellette hátha elcsipek kicsi pisit.
örülök hogy ti jol vagytok többiek :lol: :lol:
NA PÁ
ágianya
 
 


hi!

Ágianya,
na már megörültem... volna... :roll:
húha, pisiminta?? :shock: hajrá anya!
kár, hogy teli pelenkából csavarni nem lehet :wink:

ha holnap is mentek a péterfybe, össze is futunk, bár inkább ne kelljen jönnötök!

Bege,
van ám! :roll: :wink: :D

éjszaka milyen volt?

többiek? merre?
betemetett titeket a pelenkahegy? :wink:


csajszi éjszaka valahogy kipisilit a pelenkábul, ázott a cucc :? tudnám ki adta rá :roll:
angel37
 
 


Sziasztok

Ágimama,
lehet, hogy refluxosok vagytok? azért hánytok? mikor derül ki?
jó vicc a vizeletminta.... :shock:
ha kiderül vmi jelentkezz!!!!
bege
 
 


sziasztok
napok óta nyifnyaf van :?

Ági, remélem, Jaszi nem produkálja magát sokáig! :x A K. mindig ezt csinálja :evil:, még 2 napot adott nekünk a doki, s aztán kivizsgálás.
Bege, szépek a pasijaid, fél órát röhögtünk :lol:
Kati, Dióka édes cukor! :D
Heni, gyere! :wink:
puszi

KépKép
benó
 
 


A franc ebbe a h hányásba! :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Na hali mindenkinek!!!!

most jötünk meg a péterfiböl,hihetetlen de ott kurva :roll: jo gyerek. Talán a Na alacsony lehet hogy majd kell egy kis só....
Amugy minden jo ugyhogy remélem :lol: :lol:
csak szivat Jaszi
A pisi minta 8 percembe került ilyen rendes gyermekem van és az egészet sikerült befogni üvegcsébe.
Lehet hogy én vagyok gáz :roll: holnap meglátjuk mit produkál
Remélem mindenki jol van!!!!!! :D

pussszzzantás barátaim
ágianya
 
 


jaja, reflux lehetséges ok!

de akkor Na?
azzal Diunak is volt valami gond még a sotén! azzal oldották meg, hogy csökkentették a kajaadagját, hogy az majd megoldja :shock: én ugyan nem értettem, de csak tudták!

lehet, hogy Jaszi ösztönösen ezért nem kajál nagyon? :oops:

naná, hogy kúva jó fiú ott :lol:
mi csajunk MINDEN látogatót végigalszik, védőnő már szeretné megtapizni, de inkább hagyja aludni, bezzeg mire kiengedem és kiér a folyosó végére, indul a mandula :roll:

jól értem, ott lesztek a Péterfyben holnap?? vagy csak eredményért szóltok be?
mi f11-re megyünk, szemcsepp, aztán f12 szemészet.

Benó,
megint róka van? :?
angel37
 
 


nem irigyellek hányósgyerekes mammák. egyrészt rémisztő más részt bazi melós.

benó,
csak nem az apás képen röhögtetek? :wink: mint látjátok nekem még volt annyi lélekjelenlétem, hogy fotózzak.

mi is nyifik voltunk, de már alszanak kb 7 órát kibírnak ilyenkor kaja nélkül.szóval nem csak jóképüek a pasijaim hanem egyre ügyesebbek.

ágimami,
reméljük Jaszi csak az idegeiddel játszik és semmi komoly.

mi szerdán megyünk szemészetre a Tömő utcába, szegény Gegét kiakasztják

na megyek
pusz
bege
 
 


hali

ismét hánycizunk ugyhogy visszatérünk a mildibé-re mert igaz azt nem szerette,de nem volt orrbukás....

lehet hogy igazad van Diumama és ezért nem eszik.. :(

Szoritok mindenkinek ugy látom ez egy olyan nap :shock:

puszantás na pá
ágianya
 
 


heö

A sóhiány miatt hány Jaszi? Aszonták? Vagy mi? Pisiből állapították meg? És most akkor ezt önkényesen döntöttétek el, hogy Mildibé jön vissza? Részleteket kérek.
Bege, igen, az apás képen röhögtünk, szupi. A fiúk szépek tényleg. :D
Kati, minden baba tök jó fej, ha van ott valaki, vagy a másik véglet, az ember letagadná, olyan rossz. :x :lol:
Azt hiszem, ennyi, puszi
HENI????

KépKép
benó
 
 


hali!!!
Beno :)
A sohiány az befolyásolhatja a hánycit, a vérböl állapitják meg a Na!
A pisi minta az jo volt.
Mi döntöttük el hogy mildibé és jol döntöttünk mert azota nem hány, igaz kevesebb tápit adok neki mert megeszi a fagyasztott tejcsit is. ja és az adagokat csökkentettük és többször adunk neki.
Többiek jol vagytok?????? :lol:
mennem kell
na pá
ágianya
 
 


Ügyes vagy, Ágianyu! :!: :!: :!:
én micsináljak???? :cry: :cry:
majd jövök, pussz

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,
tök jó, hogy javukl a helyzet ágianyu.

Mi ma voltun kszemészeti és tüdő kontrollon. Minden rendben szeptemberbe kell visszamenni mindkét helyre. A tüdejét szépen kilégzi és egyre jobban lát, már kezdik a kezüket nézegetni :)

viszont képzeljétek tegnap meghalt az apukám. Nem volt beteg. Bevitte a mentő szívinfarktus gyanúval, de teljesen magánál volt, csak zsibbadt a keze meg feszitett a melle. Kb.fél órával a korházba érkezve összeomlott a keringése és meghalt. Próbálták újraéleszteni többször is, de sajnos nem sikerült. bocsi, hogy ilyen lehangoló dologról írok, de vhogy ki kell beszélnem.

na most megyek
bege
 
 


Bege :cry:
Őszinte részvétem
Mi már tudjuk milyen hidegzuhany ez a helyzet(gondolom tudod mire irom)

Egész délután nyafizunk :oops: :twisted:
Álmosak vagyunk még se alszunk

Beno :)
Kevesebb kajcsi többször????????

ágianya
 
 


Háó!!! Bege:Őszinte részvétem :( Remélem mindenki jól van,mi minden nap nyafizunk sajnos! :roll: Lacival nagyon gáz a helyzet!!! :evil: :twisted: Puszi nektek :P
domi anyu
 
 


köszi csajszik.
igen, ágianyu tudom mire gondolsz és az eszembe voltatok :cry:
ezek szerint most Jaszika nem adja vissza a tápot?mert ez szupi jó még akkor is, ha nem annyira fincsi.

domimami,
ez a Laci dolog nagyon gáz. Hihetetlen, hogy akarta ezt a gyereket és mégis ígyviselkedik. Türelem és idő, most ennyit lehet tenni vagy pucolniiiiii :shock:

mi tudtunk ma aludni Bebe itthon a mamával , Gege pedig az úton, de azért estére rákezdtek a nyifnyaffal. Már alszanak remélem 3-ig, 4-ig aludni fognak.

na puszi mamik :lol:
bege
 
 


Bege,
részvétem apukád miatt :cry:

kispasik OK, ez jó hír! :) :)

Ági,
mégis ez a mildibé a jobb? :roll:
Jaszinak soha többé orrbukást!

Domimama,
apa :evil:

Benó,
ma nem írtál, ennyire nyafnyaf?

bocsánat, most távirati voltam.
tegnap voltunk a Péterfyben, nagy extrák nem történtek, én ritka béna voltam egész nap :? vagyok ma is, just for change :roll:
holnap Margit, nem vagyok nyugodt, remélem nem fordult rossz irányba a helyzet, nem akarok xarságokat hallani :roll:
angel37
 
 


hali
angel :D
kurvára szoritunk Jaszival itthonrol(lehet hogy most éppen déryné!!!!!!ha jol emlékszem a nevére(főmufti
hallás vizsg??

Benomam kivan????? hol vagy???

Hencsibébi :x kitartás!!!!!!

Bege mi volt dr bácsinál???

Bocsi összevissza irásért,de Jasz itt piheg a kezembe :lol:

na pá csajszik
ágianya
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: