Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mi is ilyenen voltunk Csucsu.Cuki lehetett a kiscsaj lehet egy pár év és ő is köztük vonul nem utánuk.Örülök hogy jól vagy. :D
Britta miért vagy ideges?

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

boldog szülinapot kivánok én is Gergönek!

Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok!

ujra itt..

Csucsu! ikreket szerettem volna én is mindig..esélye megvolt..én nem bántam volna! és én is ug egy fiu-egy lány..

aranyos lehetett a lánykád ma is..

Kunkli!

nálunk is most volt a szüreti felvonulás lányom volt is a barátnöjével meg a másik mamájával én nem mentem, mert tulzottan nem érdekelnek az ilyen programok..kicsit különc vagyok tudom.. :lol:

Britta! tegyél fel szülinapi képeket is! és mesélj h sikerült a szülinap? milyen tortája volt a fiatalurnak?


most megyek mert leragad a szemem..jóéjt ha valaki még erre járna..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek! Hát már október van. Olyan nehéz a nyár után hozzászokni az őszhöz meg a télhez. Valahogy én tavaszi és nagyon nyári párti vagyok. Októberban meg már az ember készül a komor, borús napokhoz. Jajj. Télen már 4-kor sötét van. Ilyenkor lenne olyan helyen lakni ahol mindig nyár van . Kibirnám azt hiszem :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Ma van a házassági évfordulónk! A 13 .
Mindenkinek szuper szép napot!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Nagyon Boldog Házassági évfordulót kívánok Nektek! :)

Kép
csucsu05
 
 


Kép Itt kapta meg Gergő tortát Kép Együtt vágtuk fel Kép Azért Dani is megpróbálta szelni Kép Jól belemásztak Kép Anyu, Tomi, Mona(a kishúgom) és az ünnepelt Kép A család másik fele: Anyósom, Apósom, és én (háttérben Apa)

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Csilla!

Köszönjük a képet, nagyon szép. Itt vannak a szülinapi képek, remélem, tetszik. Oroszkrém-tortája volt Gergőnek. Szuperül sikerült a szülinap. Kapott könyveket, ruhát, és volt tüzijáték is. Mindennek nagyon örült. Játékot nem kapott, mert 1. sok van, 2. nem nagyon érdekli mindenféle. De nem hiányolta. Ennyi ajándéknak is tudott örülni.

Kunkli!

Az utóbbi időben sok kellemetlen, és egyben dühítő dolog jött nálunk össze, ezért voltam ideges, de már nem vagyok annyira.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok!


Britta! nagyon szép tortája volt a fiadnak, te csináltad vagy vettétek? az a fö h jol sikerült a szülinap, és a képek is klasszak..jaj most ugy ennék egy kis tortát. :wink: :lol:

Csucsu!

én is inkább a tavaszt és a nyarat szeretem..bár ha azt nézzük minden évszaknak meg van a maga szépsége...

Kunkli!

Boldog házassági évfordulot kivánok nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Britta: Nagyon jók a képek. Biztos finom volt a kicsi fiad tortája. Itt csorgatom a nyálam a képek láttán :)))

Kép
csucsu05
 
 


Csilla!

Úgy rendeltem, nem tudok ilyet sütni.

Csucsu!

Menj le a cukrászdába, ha csorog a nyálad, vagy süss gyorsan valami finomat.

Kunkli!

Nagyon boldog házassági évfordulót. Még nagyon sokat.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat.
Britta szép a családod kicsit irigyellek az én anyósom azt sem tudja mikor van az unokái szülinapja :( .Ti mióta vagytok együtt férjetekkel?
Én nem a nyálatokat akarom csorgattatni de én tiramisut csináltam tegnap most először.Tudni kell hozzá hogy nem kávézom és ebben a desszertben van, hát éjjel fél egyig nem tudtam aludni tőle.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Mi is a hétvégén tiramisut csináltunk. Tegyél bele tejet és úgy nem lesz olyan erős a kávé. Mi tejekávéba szoktuk rakni a babapiskótát mert a férjem a fekete kv-t nem szereti. És úgy nem is annyira erős. Ja és miből csinátad??
Van egy idős néni aki nagyon jól süt. Tőle kaptam azt a tanácsot, hogy ne mascarponéból csináljam. Van egy olyan költségkimélő ötlet amit kipróbáltam és ugyanolyan finom mintha a drága mascarponéból csinlnám. Szóval: 2doboz natur vajkrém( bármilyen Milli, Mizó, CBA-s) akármilyen csak natúr legyen. És 1 rúd camping sajt natúr.
Én kipróbáltam és tényleg nagyon finom és a negyedéből kijön.
Van egy ismerősünk ők jöttek vendégségbe hétvégén nekik csnálta. Közölte úgye mascarpónéból csináltam mert ő is azzal szokta de valahogy az enyémnek jobb ize van. Én meg mosolyogtam jókat :)))

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Mascarponéból csináltam és nem erős kávéból hanem vettem a 3 az 1 ben kávét mert még kávéfőzőnk sincs hogy nem kávézunk de köszi kipróbálom a hétvégén a receptedet mert a kölykök már kérték hogy csináljunk megint. :D

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Mi most voltunk 8 éves házasok szeptemberben, amúgy lassan 12 éve együtt vagyunk.
Nem irigyellek, de azt tudnod kell, nálunk sem mindenki tudja a nagy napokat. Pl apu nem is látogat bennünket, mindig kifogással él. 94-ben elváltak, azóta nem erőlteti meg magát, én meg sokat törtem már magam és belefáradtam. De a középső húgom és a sógoromék is elfelejtették Gergőt az idén. Ez van. Nem is sírok miatta, nem ér annyit. A többiek itt voltak és ez a lényeg.

Tiramisura pedig majd írok nektek egy olcsóbb receptet, nagyon finom. Én az utóbbi időben úgy csinálom. Egyszer sem kellett kidobnom.

Pápá!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hát szerintem akáhogy is készül a tiramisú azt nem lehet kidobni. Nálunk az a kedvenc :)

Kép
csucsu05
 
 


Nálunk is nagy kedvenc, az egész család imádja.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Britta dratula nektek is a 8 év nagyon szép és összesen 12 még szebb.Szerintem csodás dolog hogy ilyen sokáig és persze még tovább együtt van két ember szó szerint jóban rosszban.Terveztétek a Babát?
A receptet kíváncsian várom.Azt hiszem mostmár nálunk is a kedvencek közzé tartozik.

kunkli
kunkli
 
 


Igen felcsigázott minket az új tiramisú recept :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csucsu mi újság a gólyával?

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

hát én nem vok már férjnél de 7évig az voltam!

tiramisut már ettem de nem tudom elkésziteni vagis nem tudnám, nekem az ilyen dolgok sose sikerülnek..:(

Britta tudom milyen amikor az embernek a családja elfelejti pl. az unokák szülinapját vagy a saját gyerekéét..mesélhetnék..

pusz mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kunkli: Hát remélem a gólya lassan itt lesz nálunk. Az igazság, hogy most reménykedek mert a 24.napon vagyok és kicsit feszül a cicim meg érzékeny és nagyobb is lett. nekem a mensi előtt nem szokott ilyen lenni tehát ezért is reménykedek, hogy a babó miatt van. DE tesztet nem merek venni mert félek, hogy nem lesz két csíkos. És a múlt hónapban is olyan rossz volt mikor negatív lett. Most olyan lassan mennek a napok. Aztán ha megjön biztos megint egy kicsit elkeseredek. Ez a 3hónap tudom nem sok de mégis olyan hosszú a várakozás miatt. Mert az ember a 9hónapot kivárja mert tudja miért vár. De így egy kicsit teljesítménykészer alakul ki. Pedig esküszöm nem görcsölünk rajta nem is vettem ovu tesztet nem nézem a méh szájat, nem hőmérőzök hanem a természetre bízom. Majd meglátjuk.

Csilla: Ha kell elkülsöm a tiramisu receptjét. Nem hiszem, hogy ezt nem tudnád megcsinálni. Sütni sem kell csak kavarni. A sogornőm anti főzős és sűtős. De ezt ő is megtudja csinálni. És ha neki megy akkor neked is hidd el.
:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Csilla azt mondják a hetedik a vízválasztó.És ha szabad megkérdezni de válaszolni nem muszály ha nem akarsz van barátod vagy kiszemelt áldozat ?
Csucsu még az én tapasztalatom szerint korán vav tesztet venni. Nekem amikor meg kellett volna jönnie utána mutatta ki pedig olyat vettem ami a 3 napos terhességet ki kellett volna mutatni.És persze ekkor már én is javába éreztem a tüneteket.Szabi 5 hónapig készült Cintia becsuszott Krisz egy külön történet Zsebi egyből sikerült.Mikor is nem kéne neki megjönni?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: 5-6nap múlva. Persze szerintem is még korai tesztet csinálni. Azt mondják az LH teszt az jósteszt is mert az ha ilyenkor 2csikos akkor nagy esély van ababára. De nem veszek mert ha kétcsíkos akkor csak beleélem magam. Várok várok és várok .

Kép
csucsu05
 
 


A legfinomabb házi tiramisu
Hozzávalók:
17 dkg kristálycukor (kb. 5 evőkanál)
2 db egész tojás
2,5 dl habtejszín
25 dkg natúr vajkrém
kb. 6 adag kávé
kb. 30 dkg babapiskóta
rumaroma
tetejére kakaópor

Elkészítés: Egy tálban a két egész tojást kikeverjük a cukorral, majd hozzáadjuk a vajkrémet. Másik tálban a habtejszínt kemény habbá verjük, melyet óvatosan a vajkrémes masszához keverünk.
Elkészítjük a rummal és cukorral ízesített kávét, melybe kb. 1 percre beáztatjuk a babapiskótákat.
Egy nagy tálba ezután rétegezve tesszük bele a piskótát és a masszát. A tetejére kakaóport szórunk, majd pár órára a hűtőbe tesszük. (Bár ez nálam már csak 10 perc fagyasztó szokott lenni, mert nem bírjuk ki tovább, hogy együnk belőle..

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli!

Igen, terveztük a babát. Rajta voltunk az "ügyön" tavaly november óta. Azért csak sikerült.

Csucsu!

Nagyon drukkolok neked, jöjjön az a gólya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csilla!

Sajnálom, hogy már nem vagy férjnél. Remélem, van már párod, és nem vagy egyedül a magánélet terén.
A tiramisut próbáld ki, nagyon egyszerű elkészíteni.

TIRAMISUHOZ JÓ ÉTVÁGYAT!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Britta ne haragudj most hogy olvasom eszembe jutott hogy már írtad Csucsunak meddig dolgoztatok a Bébin jó bugyuta egy nőszemély vagyok mégegyszer bocsi. :oops: A receptet köszi a család szavazata alapján holnap Csucsu tiramisu vasárnap Britta tiramisu lesz a desszert. :D
Csucsu rettenetesen izgulok érted nem csoda hogy lassan telik az idő az utolsó napok a legrosszabbak.

kunkli
kunkli
 
 


Na én is megcsináltam a Tiramisut. Valóban finom de más az ize mint amit én szoktam. De finom csak én teszek bele fahéjat is.
Az én turamisúm: 4tojás sárgáját ki kell keverni 12dkg porcukorral. 2doboz natúr vajkrémet és egy camping natúr sajtot hozzákeverünk. majd 1kkanál fahéjat bele. A tojások fehérjét kemény habbá verni és ovatósan a krémhez keverni. A piskótákat a kávés, tejes ki hogyszereti +rumos vagy aromás elegyben beleforgatni de én csak éppen beleforgatom, hogy ne szivja nagyon meg magát. Aztán rétegezem és a tetejére kakó kerül.


A múlt héten a tv-ben minden nap délelött más más Tiramisut csináltak. Hát sok féle van. Volt amikor mogyórókrémeset, vagy tejszinese, vagy marcipánosat csináltak,.
Nekem van egy ismerősőm ő dióssan csinálja. Szerintem sok fajtája van nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


Na irni sem tudok. Siettem bocsika mert közben a gyerek hozza ide az összes babáját.
Megyek mert még egy kicsit játszok vele.
Puszi mindenkinek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csucsu te aztán nem vesztegetted a drága időt! :lol: Én is láttam a tvben onnan vettem az ötletet hogy készítsek.Ímádok sütni-főzni és szeretem az erről szóló müsorokat és csatornákat.Csucsu csak már nem kívánnós vagy?!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Én már nem is tudom, hogy kívánós vagyok e vagy sem. Nem akarom belelovalni magam, hogy babós vagyok. De tény sokat eszek nem tudom mitől lehet a terhes vitamintól van. Mindegy kiderül majd 4-5nap múlva. tesztet meg nem merek csinálni mert utálnám ha nem lenne 2csíkos.
Marad a várakozás. Ami ilyenkor olyan rossz és hosszú.
Amúgy én mindig csinálok valami finom sütit hétvégén igaz most úgy jött ki, hogy hétköznap csináltam.
Imádok főzni és sütni. Olyan jó mikor a férjem leül az asztalhoz és látom rajta, hogy izlik neki:)
Na meg mivel gyeden vagyok rá is érek. Mikor ne süssek főzzek ha nem most. Majd ha dolgozok és rohanásban leszek biztos nem fogok csak egyszerű kajákat főzni. És hétvégén lesz a kapkodás mindenre.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Én is szedtem vitamint Krisz előtt mert volt egy vetélésem :cry: A két terhesség közt 3 hónapig kellett szednem hamar sikerül is a gyerkőc még egy hónapig szedtem utána de annyira híztam tőle hogy szörnyű és Krisz is, féltem hogy akkora lesz hogy meg sem birom szülni ezért inkább abbahagytam.

kunkli
kunkli
 
 


Igen ez igy van. Én is szedem most az elevitet de olyan zabálhatnékom van tőle, hogy csak na. azt hiszem ha babás leszek amig a szervképződés zajlik addig szedem. Az első 12hét után abba hagyom mert akkor olyan leszek mint egy disznó.
Még terhes sem vagyok de már híztam. A párom azt mondja mostmár ne hagyjam abba mert azt olvastuk ezek a vitaminok nagyon jók a beágyazodáshoz.
Most 3,5hete szedem de tényleg éhes tőlle az ember.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Csucsu!

én drukkolok..nagyon is tudom min mész át..Boni után egy jo évig nem akartam másik gyereket, nagyon megszenvedtem vele és nem is voltam felkészülve az anyaságra.. utána jött egy eü. gond, helyrejöttem dokim mondta mostmár okés jöhet a teso..de nem jött..másik dokihoz mentem aki kerek perec közölte nem lehet több..ne tudd meg mit éltem át..kezelés, inekcio stb..folyamatos negativ tesztek..ok nélkül is sirtam föleg ha megláttam egy pocakost,vagy egy babát.. A fiam mndenezek ellenére (kura elhagyása után 1 évvel)spontán jött össze..Szinte elsöre megéreztem én aki azt hittem nem lehet föleg h nekem nagyon ösze vissza jön meg! és félve ugyan de teszteltem..4 héten már kimutatta két csik lett!!!!!!olyan boldog voltam..és vagyok most is, attol függetlenül h egyedül nevelem öket!! légy türelmes, nem lesz semmi gond!!!

ilyen ügyes sogornöd van?????:wink:

Kunki!

válaszolok szivesen, igen van barátom, csak nem élünk együtt, egyenlöre távkapcsolatban vagyunk.. :cry: nálatok is érekesen alakultak a bébiprojektek.. :wink:

Britta!

köszike neked is, leirom a receptet,azután szép lassan majd minden nap vagy legalábbis hamarosan megcsinálom mindegyik verziot azután szavaz a család, melyik a finomabb!!! (szerintem mindegyik az!! :P )

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Csucsu én is az elevitet szedtem tényleg jó csak a fránya mellékhatásával vannak bajok. :?
Csilla örülök hogy nem vagy egyedül én nem bírnám a magányt.És miért nem éltek együtt?Van valami tervetek a jövőre? :wink: Nekem van egy ismerősöm 4 gyereke volt amikor elvált a férjétől majd összejött egy nála fiatalabb sráccal aki feleségül vette és most várják a második közös babájukat és nagyon boldog. :D

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Én a Gravidát választottam, mert előző terhességemnél az Elevittel gondjaim voltak.


Egyébként mizu veletek?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Na megjöttem én is :)

Britta: Milyen gondjaid voltak az Elevittel? Én most fogok Gravidát venni mert az elevittől isszonyú milyen éhes vagyok. Állandóan csak ennék. Szóval inkább váltok. A lányomnál is ez volt a gond mikor vártam. A végén már csak 2naponta szedtem be.

Olyan szép idő volt ma remélem ti is kihasználtátok.
Mi elmentünk és 2,5órát bicajoztunk. Na persze néha megálltunk és nézegettünk házakat is. Van egy rész ahol írtó sok új ház épül. Oda elmentünk és egy építettő házaspárba belebotlottunk. Mondták, hogy minden kötelezettség nélkül megnézhetjük belülről is a házat ami majdnem kész van. Hát szép mit ne mondjak. Már csak elkéne adni a miénket. Remélem a vevőnk illetve jelöltünk eldönti , hogy a miénk a befutó. Az igazság az, hogy a mi házunk amiben most lakunk lehet , hogy szebb is de az mégis új. Arra szocpolt is feltudnánk venni és hitelünk nem is lenne. Most így van 4Milliónk. Azért nem lenne mindegy mégha szép is a házunk. De az élet ilyen.

Kép
csucsu05
 
 


Na megjöttem én is :)

Britta: Milyen gondjaid voltak az Elevittel? Én most fogok Gravidát venni mert az elevittől isszonyú milyen éhes vagyok. Állandóan csak ennék. Szóval inkább váltok. A lányomnál is ez volt a gond mikor vártam. A végén már csak 2naponta szedtem be.

Olyan szép idő volt ma remélem ti is kihasználtátok.
Mi elmentünk és 2,5órát bicajoztunk. Na persze néha megálltunk és nézegettünk házakat is. Van egy rész ahol írtó sok új ház épül. Oda elmentünk és egy építettő házaspárba belebotlottunk. Mondták, hogy minden kötelezettség nélkül megnézhetjük belülről is a házat ami majdnem kész van. Hát szép mit ne mondjak. Már csak elkéne adni a miénket. Remélem a vevőnk illetve jelöltünk eldönti , hogy a miénk a befutó. Az igazság az, hogy a mi házunk amiben most lakunk lehet , hogy szebb is de az mégis új. Arra szocpolt is feltudnánk venni és hitelünk nem is lenne. Most így van 4Milliónk. Azért nem lenne mindegy mégha szép is a házunk. De az élet ilyen.

Kép
csucsu05
 
 


Jó a rendszer megint. Kétszer küldte el amit írtam. :((((

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Nálunk is nagyon szép idő volt és van. Tegnap felmentünk a Mihálynapi vársárba.Nem tudom nálatok van e ilyen.3 napos kirakodó vársár egy hosszú utcán.Szóval elmentünk hogy vegyünk Zsebinek egy sapkát mert ami volt azt kinőtte.A végén annyi mindent vettünk hogy alíg bírtam fölaggatni a babakocsira de nem költöttünk sokat csak sok olcsóságot találtunk.
Mi sem vettük még igénybe a szocpolt de szeretnénk csak még konkrétan nem tudjuk hogyan.Mert még ha eladjuk a mostani házunkat abból nem lehet itt a városba telket venni annyira drága én meg nem szeretnék a városon kívül költözni ebben persze nem értünk eggyet a férjemmel.Most még elférünk de Zsebi a mi szobánkban lakik és ha nő nincs hová költöztetni.Addigra megoldást kell kitalálni mert kölcsönt mi sem nagyon szeretnénk fölvenni.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Én elolvastam a neten a szocpol feltételeit és hát mintha kinai lenne nem igazán értek mindent benen. Ezt olyan kacifántosra találták ki, hogy ehez szerintem szakember kell aki keni vágja amit róla kell tudni. Volt olyan mondat amit 3X olvastam el és szerintem nem vagyok értetlen de valahogy ezt nem értem. Mindeg yha aktuális akkor szakember lesz majd belőle.

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli: Sajnos itt nálunk nincs ilyen bucsú egy szokot lenni agusztus 20-án de az is iszonyú kicsi- Hiába ez csak nagyközség. Azért DEbrecen nívósabb szerintem és több hagyományt is tartanak ezek szerint.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

én lehet h tudok szocpolos témában segiteni ha érdekel titeket, priviben kérdezetek, én most ezzel foglalkozom, többek közt!

hétvégén én is egy képzésen voltam, ma meg egész nap házimunka..

Kunkli!

Debrecen szép az tuti, csak kár h én még nem jártam ott. ismered a szávay gy. utcát?

csucsu!

szerencsések lesztek ha kölcsön nélkül vásároltok házat!

Britta!

én az elsövel szedtem elevitet, nekem nem volt semmi bajom vele, de állitolag nagyobb lehet a baba töle. nem tudom nekem 3300 gr volt a lányom, az tök átlagos nem?gravidát nem ismerem. folsavat ,b12 kell szedned?v vmi mást?v elég a gravida?

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Hú de jó végre valaki aki a szocpolhoz ért. Hogy van a eltétel? Hány éves korig lehet felvenni? Két gyerekre szeretném az egyik megvan a másik készül :) Azt tudom, hogy 4év van a gyerek megszületésére. Azt nem értem, hogy két gyerekkel mekora házat vehetek? Azt hiszem ez megvan határozva hány szobás lehet max.

De azért nem biztos, hogy hitel nélkül megtudnánk venni. Csak aki most vevő jelöltünk van az annyiért venné meg amennyi lenne az új ház. Igaz a mi mostani házunk jóval nagyobb csak az a baj, hogy itt a szobák nincsenek kihasználva. Mert nagyok. És kisebbet jobban ki használnánk és még hasznunk is lenne belőle. Mert nem mindegy hogy van e lakáshitelünk vagy nincs. De azért ez még csak elméleti sikon van így.
Amúgy igen 4Millió hitelünk van sokan mondják is, hogy milyen szép és nagy házunk van ilyen fiatalon. csak azt felejtik el emberek itt legalábbis sokan, hogy ez a ház miből van. Szóval az én szüleim meghalltak és Pesten volt lakásunk abból vettük ezt. De én inkább laknék albérletben csak élnének még.

Csilla az én lányom is 3300gr volt :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nekem az Elevittől állandó hányingerem volt, émeleygtem, így váltottam Maternára. MOst viszont Gravidát szedek és semmi bajom nincs tőle. Mindenkinek más és más az észrevétele.
Emellett nem kell semmit szednem ,mert minden benne van, ami kell. Csak a nőgyógyászom a múlt kedden azt mondta a görcsökre, hogy be kell feküdnöm, mire én mondtam neki, az lehetetlen, mert van másik két gyerkőc, akiket el kell látnom, így a Magne B6-ot javasolta szedni. Nekem bevált. Már az elsőnél is szedtem, hogy ne görcsöljek.

Pápá!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Az nem jó hír, hogy az elevittől te is hányingeres voltál. Akkor lehet nekem sem a babótól vannak a hányingereim. Na de úgyis kiderül most ma vagyok a 28. napon.
Reméljük a görcsök végleg elmúlnak neked. Két gyerek mellet nem is lehet befeküdni. Nem lesz baj meglátod csak azért pihenj is ha egy mód van rá.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Igyekszem sokat pihenni.

Légy jó!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta !

magne b6ot szedtem énis de már nem tudom miért leállitottak vele, pedig én is sokat görcsöltem a fiamnál de azon igy utolag nem csodálkozom, fö h egészséges lett és idöre jött! pihenj amennyit tudsz és nyugi nem lesz semmi baj!!

Csucsu!

kéne még tudnom pár infot , irok privit jo! ugye nem baj h nem ide válaszolok?

sajnálom h meghaltak a szüleid megértelek, én is igy lennék vele ahogy te, bár nekem a nagyszüleim haltak meg, gyakolatilag ök neveltek, és sokszor érzem h bármit megadnék h mégegyszer ujra láthassam és átölelhessem öket! kérlek ne hari, remélem nem téptem fel a sebeidet, esküszöm nem állt szándékomba..

érdekes véletlen, h a te lánykád is akkora volt mint az enyém.és hány cm? a lányom 56 a fiam is annyi volt, de ö 3600 gr született. lányom 37 fiam 40 héten.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kcsilla: Nem haragszom miért haragudnék. Nem téptél fel sebet nem azért írtam.
Az én lányom is 56cm és 3300gr volt :)))) Én a 39. héten szültem a lánykám.
Várom a privit nem is tudtam mit kell írni a szocpol miatt azért nem írtam bővebben semmit. Köszi a segítséget :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Krisznél szedtem az elevitet 2 hónapig és 3800gr 51cmmel született napra pontosan.Szabi 2980gr 49cm39.hét Cintia 3100gr 41.hét49cm Zsebi 3500gr 50cm.39.hét.

kunkli
kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: