Új privát üzeneted érkezett!

Csilla!

Én már Gergőnél is szedtem a Magne B6-ot, mert sokat görcsöltem. MOst is a doki mondta, vagy ez, vagy a kórház. Gondolhatod, ezt választottam.


Csajok!
Remélem, nem beteg senki sem a gyerekek közül. Mi is tegnap megint elkezdtük az ovit. Talán most hosszabb ideig tart az egészséges időszak, mint előbb.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok! Csak hakan íron, hogy csináltam tesztet és halvány de nagyon halvány második csik is mintha lenne. Remélem erősődik ez és tényleg baba van. MA nem vettem be az elevitet hátha attól van a hányingerem és akkor is van ma egész nap.
csak reménykedni tudok. De közben meg fájdogál a hasam. Remélem nem a mensi miatt.

Ma mikor felkeltünk a lányomnak hőemelkedése volt. Most el is aludt pedig csak 2fele szokott aludni. Remélem mire felkell kialussza magából bármitől is volt hőemelkedése. Lehet a foga miatt mert írtó sok jön most neki.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Pár nap múlva tesztelj újra és kiderül. Addig is+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Reméljük, "csak" a foga gyötri a pici lányod. Hamarosan túl lesz a nehezén.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

 
 

Hello!
Csucsu rettenetesen izgulok érted!Szorítok!!!!
A kiscsajnak jobbulást! Zsebinek ha jön a foga 3-4 napig nem sok mindent szokott enni ha nincs étvágya tudjuk hogy már megint a foga jön. :( Én szoktam venni a kölyköknek Actival kid vitamint nem szoktak sürün betegek lenni és nagyon szeretik.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Én is vettem a Szabinának Cebion cseppet. Az tavaly bejött nem is volt beteg csak egyster fojt egy kicsit az orra. Szerintem most a foga miatt nyügi mert nagyon bevan neki duzzadva is.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Csucsu! én is nagyon szoritok neked!! remélem semmi komoly baja nincs a lánykádnak! a privi megy! Cebionrol nem hallottam jokat, anno én is adtam a lányomnak.de nem akartalak megijeszteni ezzel!

Kunkli! én meg Foreveres Kidset adok nekik, meg még jo pár tápl.kiegészitöt ,azokat szedem én is, eddig nagyon bevált nekünk!



Britta! még jo, én is inkább a magne b6ot meg a pihenést mint egyetlen napot a korházban..

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kcsilla: Miért mit hallottál a cebionról? Jó tudni nem ijesztettél meg de ha tudom akkor nem adom neki.
Csajok reggel jelentkezek, hogy sötétedett e a tesztem :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Mi van a tesztel már lerágom a körmömet?

kunkli
kunkli
 
 


Szia Kunkli! Semmi :( A mai nem mutatott ki még halvány csikot sem. Nem tudom most mi van mert hányingerem reggel is volt pedig az elevitet nem is szedem már pont emiatt. Mensi sehol. Pocim fájdogál de tompám. Ja és fel vagyok fujjodva. Ez nem tudom milyen jel sajna. A Szabinánál nem éreztem ilyet. Most várok aztán holnap reggel megint csinálok tesztet ha addig nem jön meg. De most megint azt a tesztet veszem amit elsőre mert lehet nem ugynolyan érzékenyégű amit ma reggel használtam. Szóval várok és várok.
Szegény lánykám este is meleg volt megse mertem mérni a lázát adtam neki nurophent. Éjjel jól aludt ma reggel még semmi, jó kedve van de tegnap is jó volt a kedve. Szóval lehet valami mégis bujkál benne. Én is úgy keltem ma fel, hogy fáj a torkom. Szóval lehet elkapott minket a kórság :(

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Csucsu, ne add fel! nekem épp -ha minden jol megy-ma szül egy barátnöm, neki az elsö teszt ugyanazt produkálta mint nálad, a másik meg nem mutatta ki de még adoki is olyan béna volt h nem vette észre a terhességet én biztattam h nyugi, tuti h összejött.mert nagyon gyurtak rá,.na erre átment másik dokihoz, és akkor volt kb. 5-6 hetes terhes. és ez már a 4.babája lesz! tarts ki!!gyogyulgassatok, jobbulást nektek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Köszönöm a bátorítást! Ha megjön akkor persze elleszek keseredve de nem áll meg az élet. És az én kislányom is nagy ajándék. Csilla majd írd meg mi van a barátnőddel, megszült e?

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg: Anyanyanya, Csongianya hol vagytok? Oylan rég írtatok :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

MÉg nem szabad feladni. Pláne, hogy ott van Szabina. A baba jönni fog. Szerintem nem vagy elkésve. Ha nem vagyok indiszkrét, mennyi idős is vagy?

Csilla!

Igen, sajnos Gergővel nagyon sokat voltam benn, most nem hiányzik a kórház.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: 33éves de 8nap múlva már 34. Addig is azt mondom csak 33 :)

Kép
csucsu05
 
 


Hisz még fiatal vagy!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszotok, ha szeretnék hozzátok csatlakozni. Minden barátnőm nagyon elfoglalt lett, most hogy kiderűlk kisbabánk lesz :-( Nekem viszont szükségem van rá, hogy beszélhessek valaki(k)vel erről a csodáról :-)

A segítségeteket ill. tanácsotokat szeretném kérni.
(Előre is bocsi azoktól, akik esetleg más topikban is látták már a "levelem", hátha többen válaszoltok rá )

Első babámat várom, most vagyunk 14 hetesek és a SOTE I-en szeretnék szülni. Eddig Dr. Szendey Györgyhöz jártam, de azt mondta, hogy eléggé túl van terhelve, esetleg kereshetnék mást. Nem ismerek egy másik dokit se a klinikán, ebben szeretném a segítségeteket kérni. Lelkiismeretes, rendes dokit keresek, aki lehet fiatal pályakezdő is, csak ne a csillagos ég legyen a határ a pénz terén

A másik dolog, hogy nagyjából mennyit illik fizetni a vizsgálatokért és a szülésért, ha a doki azt mondja, hogy nem akar pontos összeget mondani, hanem rámbízza??? A családban ill. ismeretségi körben sem tudok senkitől sem informálódni a "tarifákkal" és a dokikkal kapcsolatban

A harmadik dolog pedig, hogy nemrég költöztem el a VIII. kerületből a XI.-be, viszont az édesanyámék még ott laknak. Kell-e valamit azért külön fizetni a kórháznak, hogy ott szeretnék szülni, vagy jobb, ha visszajelentkezem anyuékhoz? Vagy már nincs ilyen külön fizetős megoldás?

Előre is köszi a válaszokat!

Evin

Kép
evin
 
 


Sziasztok!
Üdv Evin!Dratula a babához! :D Az én barátnőim akkor léptek le amikor megtudták hogy férhezmegyek :( Lassan megtudod a nemét.Te fiut vagy lányt szeretnél?
Sajnos én a kérdéseidben nem tudok segíteni mert debreceni vagyok.

kunkli
kunkli
 
 


Szia Evin. Gratula a babához. Hú ez az anyagi kérdés elég változó. Azt mondják a szülésért annyit illik adni amit a magánrendelésén kér a doki megszorozva 9-el. Egy átlagos magánrendelés 5-6ezer Ft de van olyan ahol 12ezer. Némelyik doki tarifája az egekbe szökik. De a területileg illetékes kórházba minden ingyenes. Persze ott ahol be vagy jelentve most. Ha van valami kérdésed akkor persze ha tudok szivesen segítek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csucsu mi újság veled? A kiscsajnak csak a foga.jött vagy beteg lett?
Britta Te hogy érzed magad? Elmultak a reggeli rosszullétek?
Csilla mi van a barátnőddel megszületett a bébije?Jól vannak?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Köszi az érdeklődést de sajna a Szabina tegnap este is lázas volt. Adtam neki egy kúpot de egész éjjel nyügi volt. Aztán meg krákogott: MA reggel nincs láza de reggel ritkán is szokott majd este megnézem mennyi lesz:( Persze mindenki estére lázasodik be. Adtam neki ma mézet hátha segit. Majd meglátjuk mi lesz a mai nap. Reggel meg olyan fáradt voltam, hogy nem tudtam pisilni illetve elfelejtettem tálkába felfogni igy nem csináltam tesztet. Nappali pisiből nem akarom mert mégegyszer nemakarok 1csíkos tesztet látni. Nem jött meg szóval meglátjuk mi lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli!

Köszi kérdésed, jól vagyok. Elmúltak a rosszullétek, szerencsére. Elég volt belőlük. Nem mondom, néha van, de elenyésző.
Már a fáradtság is alábbhagyott.

Jól vagytok?

Csucsu!

Türelem, meglesz az a babó!!!!!!!!!!!!

Pussz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Nagyon sajnálom a kiscsajt hogy mégis csak beteg jobbulást neki! :( Nálunk szerencsére mindenki jól van.
Britta nálatok is van vércukor vizsgálat olyan amikor vérvétel aztán egy csuprot majdnem teleraknak cukorral és egykis teát rá és idd meg egy óra mulva megint vérvétel 16 hetesen én nagyon utáltam mindig hányingerem volt egész nap utána.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Igen, valami ilyesmi a terheléses vércukor nálunk is, de már nem emlékszem pontosan.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta!

boldog névnapot!msnezhetünk veled is majd ha van kedved idöd..

Csucsu!

jobbulást nektek, leszek majd msnen de ma még keveset volta itthon!

Kunkli, tegnap üzent h még nincs baba, ma is üzentem neki-igy köszöntöttem fel a lányát aki szintén Brigi, de nincs válasz..ez jelenthet vmit.. :roll: :P
neked van msned?

pusz

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Britta: Tényleg ma van a névnapod. BOldog Névnapot kívánok :)


Tényleg csajok a Csillával már beszéltünk msn-en. Ha gondoljátok akkor majd írjátok meg a címeteket.

A lányom viszonylag jól van ma nem volt lázas de csúnyán krákog. De a kedve jó. Sőt még rosszalkodik is. Bár néha bújos, ma meg kellet néznem vagy 5mesét a tv-ben össze bújva. Persze a férjem jőtt haza és neki is a mesék énekeit dudoltam. Átmentem gyerekbe :) Jó volt pihenni vele egy kicsit a pocim még mindig fáj. Nem görcsösen de fáj. Nem tudom ez mitől van. Most vagy jönne meg vagy a teszt kimutathatná mert ez igy idegesítő. Ha viszint van babó akkor az nem igazán jó ha fájdogál a pocim nem? Én nem tudom a Szabinával semmi bajom nem volt csak a melleim fájtak és feszültek.

Na csajok legyetek jók :) Puszi nektek.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt. Jó hirem nincs sajna csunáltam tesztet és nega lett. Piri sehol viszont. Nem tudom mi lehet. Hétfőn lesz dokim ha nem jön meg akkor elmegyek. Majd megnézi mitől lehet ez. Sajna a lánykám éjjel lázas volt a kúp is alig vitte le a lázát. Délelött viszem dokihoz.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! nem is tudom mit mondjak... :( de dokihoz tényleg menj el, ö biztos többet tud mondani, mert én hallottam olyat h peteérésnél is fájhat a nöknek a hasa de te ezen már tul vagy tehát ettöl nem lehet... tényleg mennyire rendszeres a menszeszed?

irj h a visszajöttetek dokitol, gyogypuszikat küldök addig is a kicsi lányodnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Nekem még sosem késett és mióta menstruálok mindig rendszeres volt a ciklusom.

A lányom nincs túl jól. Reggel el is vittem a doki nénihez. És persze szabin van a helyettesitő doki pedig nem a teljes rendelési időben helyettesit hanem csak 11-13ig. Gondolhatjátok mennyien lesznek majd nála. Aztán ott van mellete a védőnéni és megnézettem a Szabinát vee hallgassa már meg mert most 2uncsitesónk és egy kis barátunk is a László Kórházba van Cruppal. Állitólag valami vírus van most. Na megnézte és azt mondta valóban cruppos jellegű a köhögése. Most hazajött a férjem és 11re vissza visszük a dokinénihez ha ő nem mond biztosat akkor bevisszük a László kórházba.Biztos ami biztos alapon. Nehogy baj legyen. Most itthon a hidegpárásítót bekapcsoltuk neki hátha jobb lesz neki.
Majd ha megjártuk a dokit akkor jelentkezek ha nem akkor bent fogtak.
Sok puszi nektek:

Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Még lehet babó a dolgoban. Lánykádnak jobbulást, remélem, nem fogták benn a korházban. Felvettelek msn-re.

Csilla! Téged is felvettelek msn-re. Ha gondolod, beszélhetünk.

Kunkli! Veletek mizu?


Mi jól vagyunk. Szerencsére senki nem beteg.


Pusza!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Hétfőn meglátjuk mi is ez valójában. baba vagy csak a menseszem pihen.

De jó nektek jól vagytok. Mi cudarul vagyunk az egész család beteg. Lánykám jól viseli ma már sokat rosszalkodott. Most az Apujával alszik én meg gyrsan addig felmosok meg összepakolok. Ilyenkor gyorsabban haladok. Igaz én is lefeküdtem aludni de a sok köhögéstől nem tuttam. Igy most míg szárad a kő addig bekukkantottam.
Ma 4re jönnek a házat megnézni remélem tetszeni fog nekik. Na legyetek jók puszi mindenkinek :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csucsu gyors gyógyulást az egész családnak!Tetszett a ház a vevőknek?
Csajok nálatok is vacak az idő?Az én drága lányom menni akar holnap este a Cora parkolóba mert ott lesz a hooligans ez a kedvenc együttese nekem már nincs kedvem ráadásul ha ilyen idő lesz befagy a fenekünk. :roll:

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!


látom nem sokat irtatok..

Britta! ok persze beszélhetünk bármikor, ha látsz fent nyugodtan köszönj be!

Csucsu, örülök h mégsem kruppos a lánykád, attol én is mindig féltem. gyogyulgassatok! mi voltunk bent 3 napot két éve a LÁszloba,Bonival, de azokat a napokat igyekszem elfelejteni!

ház h tetszett az érdeklödöknek?

ha nem szokott késni a menszeszed, akkor még van rá esély h ténlyeg baba legyen a dologban..

Kunkli!

lehet h muszáj leszel elmenni a lánykáddal ha ennyire oda van az együttesért..

én utálom a hideget!! bárcsak már megint tavasz lenne...

ja igen majd elfelejtettem, péntek délután 3 után megszületett a barátnöm kislánya, 3390 kg, és 54 cm vel másfél ora alatt!! (én is pénteken szültem a fiamat, lányomat meg szombaton..
:P )

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szép napot csajok!
Most jönnek a vevők vissza mert a ház tegnap nagyon tetszett nekik. 11 és 12közöttre igérték. Kiváncsi vagyok mi lesz.
Piri sehol de holnap majd kiderül a dokinál.
A családban én vagyok a legrosszabbul nagyon cudarul Etse lázas is voltam de gyógyszert nem mertem bevenni mert ha netán babó van az nem tesz jót.
Szóval most szenvedés van. A náthánál undorítóbb betegség nincs. Taknyom nyálam egyben van. Szörnyű.
Lánykm egész jól van ő bivaly erős :)
Férjem is beteg de ő lightosabban mint én. Ugy látszik én vagyok csak ilyen gyenge.
Na még ma jelentkezek ha tudok a náthától.
Puszi:
Era

Jó koncertezést Kunkli a H-t én is szeretem de valóban jól fel kell majd öltözni vagy nagyon kell csápolni akkor nem fáztok meg :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csilla dratula a barátnődnek.Én idáig úgy voltam vele amikor így a közelembe került egy kisbaba mindíg rámtört hogy nekem is kell olyan édesek imádom a bébiket.A hideget én sem szeretem csak a havat de azt nagyon és a kettő együtt jár.
Köszi Csucsu de megnézném a férjem csápolás közben mert még nem láttam. Egyszer régen mégcsak Szabi volt meg voltunk Edda koncerten szuper volt de nem a dühöngők közt álltunk hanem hátul ahol a szolidabb rajongók voltak.Majd írd meg mi van a vevőkkel.Jobbulást!!!

kunkli
kunkli
 
 


Na itt voltak a vevők. Majdnem 1órát voltak itt. Két gyerkekkel jöttek az egyik 16hónapos. Persze a Szabina rögtön játszott vele a másik 2,5hónapos. Na hát elöjött, hogy mama akarok lenni mert írtó aranyos és szép baba volt. Nem tudni mi lesz de az biztos tegnap a feleség volt csak egyedül mert a férj a 2gyerekre vigyázott. Mondanom sem kell a nő a főnők az látszik. Viszont pont a nőnek tetszett jobban legalábbis kétszer is vissza jött belülről megnézni a házat. Neki nagyon bejött a férj szótlanabb volt de lehet ő ilyen karakter. Hát majd kiderül.
Röviden ennyi. Lánykám alszik én nem tudok pedig jót tenne az alvás mert nagyon nem jól vagyok de aludni sem tudtam.

Mindenkinek jó pihizést :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu, hiába küldöm neked a gyogytündérkéket?kerestlek msnen de igy érthetö. ha majd jobban leszel gyere! remélem sikerül és eladjátok a házat, jo lenne!!ezzel kapcsolatban szerettem volna beszélni veled!

Kunkli! mesélj majd milyen volt a koncert. és h csápolt a párod! Eddát én is szeretem, rengeteg szám van tölük!

jóéjt nektek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok: Csilla köszönöm a privit igyekszem reagálni arra is és láttam kerestél msn-en. Bevoltunk lépve de nem voltam itt a gépnél. Cudarul voltam tegnap és egész éjjel. Alig aludtam a köhögéstől és éjjfélkor mindent ki is hánytam. Aztán elkezdetm sirni mert alig tudtam felállni. Szegény férjem ezt hallotta és jött is ki csak ő ma hajnalos és 3,30kor kelt. Gondolom most milyen fáradt.
A szám végig piros az orrom is a sok fújástól. Ma írtó csúny alátvány vagyok. Piri sehol szóval ma el kellene mennem dokihoz igaz este rendel remélem addigra kicsit jobban leszek. Gyógyszert nem mertem bevenni mert mi van ha mégis van kiscsucsu.
Majd még jelentkezem csak próbálok pihizgetni is.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Szupi volt a koncert Zsebi nagyon élvezte csakúgy rázta a seggét itthol is mindíg táncol minden zenére.Szóval Ő, Cintia és Krisz csápolt a férjemmel felváltva fogtuk Zsebit a karunkba hogy lássa a színpadot ami elég fárasztó volt főleg úgy hogy mozgott közben.Reggel alíg bírtam felkelni úgy fájt a derekam.Szabi tegnap Krisszel birkózótt és valahogy közben megütötte az ujját amit úgy nézki eltört de délután visszük a balesetire mert mindenárron suliba akart menni mert Ők az ögyeletesek.Szóval Ő csak nézte az együttest.
Csucsu még mindíg jobbulás nektek!De én nem tudom lehet ílyen betegen dokihoz menni?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Nem tudom majd a dokit felhivom délután mit csináljak. Meglátjuk.
Hú az nem jó de lehet csak zúzodás nem? Végül is majd a röntgen megmondja. Írjál , hogy mi volt.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!


Kíváncsi vagyok, mit mond a doki. Mindenképp írj, ha beszéltél vele.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!
Szerencsére igazad volt Csucsu csak zúzódás de még mindíg nagyon fáj neki és lila is.Te mit beszéltél a dokival?

kunkli
kunkli
 
 


Szóval itt vagyok. Nem tudjuk mitől nem jött meg cisztám nincs. Az biztos de valami kis pötty látható amit még nem tudott beazonosítni az UH sem. vagy elkezdődőtt valmi vagy vissza szivódik éppen valami. Szóval várunk és 1hét múlva megyek vissza. Azt mondta az jó jel, hogy nincs piri de azt is, hogy a nátha nem a legjobbkor jött ki rajtam.
Most várunk aztán meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Csucsu nem is csinálsz addig tesztet sem?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Most még nem. Hétvégén igen de addíg nem szeretnék mert ha 1csikos akkor el leszek keseredve.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Remélem, elkezdődött valami, és nem az ellenkezője. Ne csinálj hétvége előtt tesztet, nehogy csalódj.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kunkli: Fiadnak javulást. Náha a zuzódás rosszabb mint egy törés.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Köszi szépen Csucsu még ma is jegeltük neki amikor hazajött a suliból.Te jobban vagy már ?És a család?

kunkli
kunkli
 
 


kunkli!


jobbulást nektek is, ez zuzodás is nagyon rossz tud lenni! föleg egy gyereknél!

csucsu, a barinömnél pont ez volt, ugyanigy kezdödött és látod egy aranyos kis Annácska született mégis!!ma mentek haza a korházbol! jobbulást neked továbbra is!tudsz pihenni azért?

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Kunkli!


Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!+ mennek a gyógypuszik!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok! Na ma egy kicsit jobb. Már ritkábban köhögök. Ha rámjön a köhögés akkor intenzív de már néha felszakad. Ilyenkor megkönnyebbülök. Az oromat kicsit fújom de az is felszakadt már. Szóval ma jobban is érzem magam.
MA reggel a Kv-t nem tudtam meginni mert kirázott a hideg tőle. A párom mosolyog csak azt mondja kis pötty munkába állt.
Hát remélem így van.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: