Új privát üzeneted érkezett!

Klassz, hogy tudtál jönni!
Jaszinak óriási gratula! :D :D :D :D
K. nyifnyaf. Puszi

KépKép
benó
 
 


Ágianya,
hejjó! akkor megnyugodtunk, jól vagytok :lol:
orrbukás sem volt, ugye? :wink:
KisJaszi, nagyon bátor vagy! :D

Benó,
ahogy így nézem, végülis mindenkinek sajátmagától ered a neve! :lol: nincs ötleted??
Dádá?, Krikiri ?- hú ez nem annyira jól hangzik... :wink: Benócsalád is lehettek 8)
hess hányás :evil:

hú, találkozni nagyon jó lenne!! én egyelőre nagyon béna vagyok, ha ki kell mozdulni :oops: :roll:

na nálunk má megint klikkesedés van :lol: Dió és Apája :lol: :lol:
nekem itt van a billentyűzet :roll: :lol:
majd szól csaj, ha kellek, a cici azért cici :wink:
angel37
 
 


Helló!!! Domi egész nap üvölt,még most is!!! :roll: Apa meg a kocsmába nagyon elegem van mára nem bírom :twisted: :evil: :roll: Enni se akar inni iszik de tele a hócipőm az egész nappal semmit nem tudok vele csínálmi!!! :shock: Azt szeretné ha fognám a seggét!!! :roll: Jaszi egy bátor kis legény!!!! :P Jó lenne talizni!!!!!!Apa még elvárja,hogy meg csináljam a kaját de nem fogom ha akar enni elkészíti magának!!!!Na megyek felveszem mert már 10-20 perce üvölt!!!!!
domi anyu
 
 

 
 

Hát igen ugyan olyan ebben is mint az apja,nem hiába mondjuk hogy a klonja 39,7 fok volt a láza most!! :oops: vert a viz az aggodalomtol!!
Ami érdekes,nem sirt most sem csak panaszkodott és azt akarta mondani: nem látod hogy lázas vagyok :shock:
rendes gyerek jol tür mindent.
Domimam: én is meginnék valamit most!!!!!!! :lol:
Diumam:Kirekesztettnek érzed magad??? :shock:
Beno jol birod a nyafit????

Pussszzzantás
ágianya
 
 


hejó, remélem, kúpoltatok és hamar rendbe jött Jaszi!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Domimama, apa csináljon magának kaját :evil: 8) , Domit meg ne bőgesd 20 percig :lol:, szerezz egy kengurut, oszt vigyed :D :D :D :D
Nyafit nem bírom, sürgősen intézkedem, ha meghallom. :? :lol: :lol:
Diómama szerintem inkább csak örül az idillnek :lol: :lol: :lol: , én is imádom, ha Gy. elvan a fiókákkal.
Az elindulás nálunk is béna, mint mindent, ezt is túlparázom. :roll: :? :lol:
puszi

KépKép
benó
 
 


sziasztok, tegnap megkaptuk a rota ellenit Beb és GEge közt 900g különbség van. A kisbuthánk 5,5 kg és 59 cm, tökmag pedig 4610g és 57cm.

ágimami nagyon ügyes Jaszi :lol:

benó, a porontyaid is csudi ügyik. A végén még kipihentek leszünk :wink:

domimami, neked meg kitartást.

na most tépek
pusz
bege
 
 


Hali!
örülés hogy mindenki kurva jol birja!!!!!!! :lol:
mail-en küldöm a fejemröl a képet
Kisjaszinak kutya baja!! :D
jo a kup

na pá
ágianya
 
 


Domimama,
nem jöhet még a foga?
az nyomós ok a nonstop sírásra! :roll:

Benó, Ági,
hát, mióta kiderült, hogy nuni, azóta tudom sanyarú sorsomat, hogy én leszek a 3. :( :lol: 8)
dehogy bánom, imádom őket, ahogy elvannak! :lol: :lol:

Bege,
hű 900 különbség?
hosszban kb ua! :)

Ágianya,
írtam mélt! :wink:
ügyeske KisJaszi! :D
germicid kúp? nekükn is azt írták fel, de eddig nem kellett...
angel37
 
 


Sziasztok Mamák!!!!



Ágianyu: szupi a frizkod!!!!Jaszko meg nagyon ügyes hogy csak panaszkodott!!!! :D :P :lol:


Bege: nagyon jó hogy megkaptátok a rota elleni oltást is!!! :P Nagyon gáz ha azt elkapja valamelyik baba :!: :!: 8) :roll: :shock: Én csak tudom mi a kórházba kaptuk ajándékba :!: :evil: :twisted:


Diómama: nem tudom lehet,hogy a foga kezd neki jönni most 5 óta alszik úgyhogy este bulizunk szerintem :!: :mrgreen:


Benó: csak gáz,hogy pisilni se tudok tőle időnként,de azért imádom és csak ő van nekem :!: :oops:


Holnap megyünk le az Anyáékhoz vidékre majd küldök képet az új séromról!!! :P :wink: [/quote]
domi anyu
 
 


hahó! ma senki? :roll:

azért mutogatok :wink:

Kép

Kép

Kép
angel37
 
 


Kurva édes és ügyes :lol: :lol: :lol: :lol:
És hogy kikerekedett!!!!!! :D :D
Gyönyörű!!!!!!Látszik hogy cicifüggő!!
ágianya
 
 


Hali!!!

Ma volt a nagy nap hogy a Peti maglátogatta a Jaszit (aki elnevezte Jaszit Jaszinak,akinek a hello hejo stb........
Nagyon rendes volt, rázta a csörgöt neki mint örült,apáskodott felette :lol:
És a másik dolog hogy miért volt nagy nap ma: apa 31 éves lett pimaszul fiatal!!!! :wink: (de még most is két gyerekem van ám)tegnap Jaszi volt 5 honapos az ő napja volt ma meg az apáé. Beosztják :D
Hogy megy az idő te jo ég!!!!
Vagy csak nekem!!!!Távoli a fejő klub??????vagy nem??

Mindenkinek jo éjszakát és álmokat vigyázzatok magatokra
na pá csőváz
ágianya
 
 


köszönjük :oops: :lol: :lol:
igyekszik a kiccsaj 8)

Ágianya,
megvolt a nagy találkozó? :D
apának boldog szülinapot! :D 31, pofátlanság... :? :wink:
Jaszinak is boldog hófordulót! :D tééényleg 13 volt!

szóval akkormost kisJaszinak van egy plusz kis apukája, neked meg egy plusz naaagy gyereked :wink: :lol:

én apa is ennyi lesz majd szeptemberben :wink: miközben én már rég egy nőgyógyászati vénasszony vagyok :roll:

fejőklub, hát nem is tudom, távoli vagy nem...
angel37
 
 


helló
iszonyúan távoli :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
boldog 5. hót :shock: :shock: :shock: 8) 8) 8) (az már majdnem fél év!!!!!, felfogtátok????) és 31. évet! :D :D :D
Petit pusziljuk, ari lehet! :D :D :D
Dióka gyönyörű és ügyesen tartja a fejét! :D :D :D :D
Sérót még nem láttam.
Heni, érezd jól magad anyudéknál! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


heló mindenki :lol:

ágimami, egyáltalán nem gáz a fejed :lol: :lol: szerintem jó lett.
Jaszinak mondtad, hogy Prti keresztelte el :?: cukik lehettek együtt. Boldogságos szülinapot apának. tényleg pofátlanúl fiatal :shock: :?

angyal, csuda ügyes, édes Dióbaba. A hasaonfekvés megtette hatását.

Na amiért most felszaladtam.... én apája kitalálta, hogy aug végén fejő klubbos bográcsolást kéne csinálni nálunk. Persze tartozékainkal :wink: :lol: Kedves társak mit szóltok hozzá :?:
bege
 
 


Mi benne vagyunk :D :D :D , köszönjük. :D Puszi mindenkinek :D

KépKép
benó
 
 


helló!

mi is benne vagyunk, bár apát még nem kérdeztem, Dió meg jön, ahova viszem! :lol:

fejtartás kis csalás, fele homorítás! 8)

angel37
 
 


Sziasztok!!!!

Végre ithon :P :P :P :lol: :lol:

Nagyon édes Dióbaba !!!

Ági Apának boldog Szülinapot :!: :!: :P :D

Bege mi is benne vagyunk bár Apa még nem tudja de majd megtudja :!: :!: 8) :wink: Apa most mondta,hogy csak 30 és 31-én szabadnapos !!!!

Benó Anyóséknál voltunk
domi anyu
 
 


Sziasztok jó reggelt :!: :!: :!:

BOGI BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED :!: :!: :!: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
domi anyu
 
 


ja, akkor értem, h "végre itthon" :roll: :wink:

Nagyon boldog szülinapot, Bogi!

KépKép
benó
 
 


köszönöm a köszöntést. örülök,hogy benne vagytok. a dátumot még nem tudjuk, mert még rendet kell rakni a kertbe :wink:
bege
 
 


Helló :!: :!: :!:

Bege:Apa csak azért mondta,hogy így ér rá,de én meg Domi szerintem megyünk ha Apa nem ér rá akkor is :!: :!: :!: Ilyet kihagyni kár lenne :!: :!: :!: :P :P :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D Ha másképp nem megy megkérem jöjjön értünk valamikor!!!!! :wink: Puszi nektek :!: :!: :!: :!:
domi anyu
 
 


helló :D
merre jártok?
mi mostanában sokat csavarogtunk, szuper volt :D
K. már alig hány,
:D :D :D remélem, minden lurkó jól van :D :D :D :D
majd jövök
puszi :D
partira megyünk? :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Tudom, mindenki császárral, de azért az eleje fíling nekünk is megvolt...

Egy éjszakán, mely minden éjszakánál
titkosabb volt, és fájdalommal telibb,
egy éjszakán én sejtelmes szívemnek
egy kis szív üzent hangos dobbanással,
egy szív, mely együtt dobbant az enyémmel.

Ez éjszakán a fájdalmak királya,
a nagy, hatalmas, félelmes király,
elküldte hozzám vad futárait,
s én forró sejtéssel szívemben,
egy életre gondoltam szüntelen,
amely még együtt lüktetett enyémmel.



A hajnal forró gyötrődéses láz volt,
és egybefolyt álom és az élet,
az öntudat elillanó füstté lett,
és nem tudom, igaz valóság volt-e,
hogy derekam, e dús érett gerezd,
nagy hirtelen csak nőni, nőni kezd,
az ajkamon sok apró sikoly jajdult …
- a derekam már föl, az égig ért, -
oly nagy volt már, mint az egész világ,
s a világ minden fájdalma beléje fért.


Aztán a csönd jött, tudattalan, ájult,
verejtékes, süket és nehéz.
Az élet itt halállal szembenéz,
itt összecsapnak titáni erők:
- Ó élet, élet, csak most adj erőt!
Most légy hatalmas, ige, féltés, vágy!...
Valahol fönn egy jó szellem vigyáz,
valaki lágyan karjára emel,
mintha repülnék fel, csak fel, csak fel...
S míg ájult szívemre rózsahó szitál,
kisdedem első, gyöngyöző sírása
a piros reggelbe belemuzsikál.

Ezt most találtam a neten, és muszáj volt... olyan szép. :oops: :P :P

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Ismét Balcsiztunk, szupi jó volt :lol:
ha minden igaz ezena héten Zoli rendet rak a kertbe, de szerintem nem most hétvégén hanem a következőn lesz vmi.
na most rohanok.
a többiek hol vannak :?:
bege
 
 


Helló csajok!!! Remélem mindenki jól van!!!Mi megvagyunk még Apai is kezd egy kicsit változni!!!!Új sérom van rövidebb és vörös és tépett!!!! :P :wink:
domi anyu
 
 


sziasztok!

Begeanyu,
utólag is boldog szülinapot! :D
apa azért ne törje össze magát a kertben! :lol: :wink:

Benó,
ezt ki írta?

Domimama,
láthatjuk? :wink: na, apának csak ez kellett? 8)

Jasziék??

angel37
 
 


Helló!

Remélem, jól vagytok!
:D Örülök az új sérónak 8) , már csak nekem kéne újítanom, de hogyan? :roll:
Örülök, hogy Domiapa már nem hülye. :lol:
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a Balcsin, Bogi! :D Fiúk?
Dióbaba hogy van? :D
Jaszika? :D
Remélem, össze tudjuk hozni a partit (a rend kit érdekel? :lol:, Bogi :lol: ), jó lenne dumcsizni, jó kis társaság voltunk-vagyunk! :!: :D :D
Fogalmam sincs, ki írta, a neten találtam. Ja, egyébként most már letagadom a magyartanárságomat, mindent újra kell tanulnom. Már nem csak a deciméter gáz...., tudjátok..... :oops: :oops:
Kár volt írnom, hogy K. már nem hány, azóta szinte minden nap hányt, úgyhogy nem nyilatkozom többet ezügyben. :wink: :roll: :lol:
Na, puszi, koptam

KépKép
benó
 
 


Jaj, boldog 5. hónapot Diókának!!!! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Benó,
köszi :D :D
a "normi" újszülött méret kb meg is van! :lol:

jól vagyunk, néha hihetetlen sokat van fenn :roll: viszont most már két éjjel egymás után tudta húzni a lóbőrt 5-6 órán át! 8)

szerintem mára megvan a 4kiló, házilag mérve kb 55cm.

holnap Margit kh kontroll, kezdek izgulni kcisit, de remélem nem lesz gond.

írd mindig azt, hogy K hány! fordítva nem működik?
deciméter :wink:
ó, a szakmánkat én is kukába dobhatom :roll: nem emlékszem szinte semmire :oops: má inglisül se tudok :(

angel37
 
 


Most cincogástalanítok. :x Mostanában kb. fél 6-tól 8-ig a program: cincogás, nyafival és sivalkodással (olykor hányással) egybekötve. :? :lol: :lol:
A fiúk is egyre többet vannak fent, mi a francot csináltok szórakoztatásképpen? Én már zenélőholdazok, játékot rázok, csörgök, zörgök, csipogok, hastáncolok, dobolok, énekelek, dumálok, olvasok, hintáztatok, sétáltatok - azt hiszem, ennyi. :roll: Az Anya, taníts engem! v. valami ilyesmi c. könyv tök jókat ír, hogy melyik korban miket lehet csinálni (könyvtárban megvan, itthon nincs). Majd kiveszem, szeptembertől nyit a ktár.
A 4 kiló szerintem tök jó, még mi se vagyunk 6 kg-k (szerintem), pedig más babák már 3 hónaposan annyik. Tök mindegy szerintem. Lényeg, hogy itthon vannak és jól vannak.
A Margit kh-hoz sok sikert holnapra! :!: :!: :!: :!:
A szakma is mindegy (minimum 3 évig! höhö).
pussz, cincogás folyt.köv.

KépKép
benó
 
 


nekem megvan az a könyv :wink:

cincogás?

ja, szakma lexarva :lol:

angel37
 
 


Sziasztok :!: :!: :!:

Domikát felraktam a Pampers baba szépség versenyre szavazzatok rá :!: :!: :!: A 8.-ik oldalon van felső sor legutolsó baba :!: :!: :!: Remélem ott lesz nem rakják tovább amúgy ha beírjátok hogy Dominik kidob sok babát de Ő úgy van rajta Domika evés után :!: :!: :!: :!: :P :P :P :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: LÉGYSZI SZAVAZZATOK :!: :!: :!: Köszi

Benó nem lehet hogy a foguk jön nekem nagyon nyáladzik és tömi a szájába a kezét és az öklét :!: :roll: Szerintem Dominak jön a foga ma vettünk rá 2 fajta krémet az 1-ik:Dentinox N gél ez lidokainos a másik:Dologel gel gingival ez gyógynővényes én ezt használtam nála :!: A lidokainost nem mertem még használni mert azt mondták hogy erős és kiüti a babákat :!: :roll: :shock: 8)

Angel szuper hogy Dióka 4 kg lehet nagyon sokat nőhetet miota Domika előtt csupasz kodot a mérlegen :!: :!: :lol: :lol: :oops: :oops:

Jaszi mi van veletek hol vagytok :?: :?: :?:

Bege biztos jól éreztétek magatokat a balcsin ti is meg a két lurkó :!: :!: :P :P

Jó lenne talizni és dumálni veletek :!: :!: :!: :!: :!:
domi anyu
 
 


Dominéni,
hol ez a pampers szavazás?

:lol: :lol: ja, emlékeim szerint a csupaszkodáskor lett meg az 1kg! :wink: azóta csudijó kis segget növesztett 8)

Maki is nyálzik és kezét tömi, alul az ínyén két dudorka :shock: :shock: vagy ezt már írtam? kissé korai lenne, nem? :roll:

vmelyik gél jó, barátnőm már mondta, de hogy melyik? lidokain nem rémlik...
bár jöhet az még jól! :wink:

hétévégén én is kiütöttem a kiscsajt mákosrétessel! :lol:

angel37
 
 


Hallihó!!!

Puszantás mindenkinek :wink: :wink: :wink: :wink:
Örülök hogy jol vagytok,igaz az nem jo benomamnak hogy hánycika van!!!!
Jaszi leszokott rola amiota humanat eszik.
Sok a gondom-dolgom majd egyszer ........
Na már megyek is


mindenkinek sok ölelés :lol:
ágianya
 
 


ÁgiJasziAnya,
végre bevált egy táp! :wink:
azért remélem nincs nagy gond :?

voltunk ma kontrollon a Margitban. meg volt elégedve a pszichonéni és a főorv. asszony is :D :D
nem is kell mennünk egy hónap múlva, két hónap múlva kell időpontot kérni! ez jóóó!
nem is tudtam, miket tud :shock: bámulja magát a tükörben - hja kérem CSAJ :roll: :lol: , fogja a csörgőt!

hasalás folyt.köv... azt mondták, játszani is hason :roll:

angel37
 
 


Örülök, hogy minden oké Diókával! Ügyes kiscsaj! :D :D
Ági, remélem, minden oké veletek! :wink: :D :D
Domimama, oké, majd szavazunk! :D
Most én is futok, puszi :D

KépKép
benó
 
 


Helló Anyák :!: :!: :!:

Küldtem nektek 1-1 értesítést az e-mail címetekre a Domikára tudtok ott szavazni :!: :P :wink:

Puszi később jövök majd :!: :!: :!: :!:
domi anyu
 
 


Sziasztok.
Mi minden történt míg nem voltam netközelben.

Benó, hát a hányás nem jó....de csak leszokik róla. Én is énekelek és mesét olvasok, bár vmi nagyon okos ember azt mondja, hogy a dúdolás jobb mert egyszerűbb és azt jobban rögzítik a buksiban. A mese helyett pedig mondóka. Amúgy folyamatosan dumálnak a srácok :lol: a repertoárjuk bővül már nem csak agg-ot mondanak :lol: gege hangja rekedtebb, Bebe arca viszont olyan mint a napocska. kis pufipofik.

Angyal, de jó, hogy minden rendben volt a Margítban. Mi szept 17-én megyünk vissza. JA és voltunk gézengúzéknál. Holnap lesz az első foglalkozás kb.50 perces kádas és száraz torna, és relaxáló masszázs. A masszír Bebének kell, mert kis ingerre is nagyon reagál. Viszont vele minden okés 6 kg és 62 cm. Azt mondta a neurológus, hogy nem látszik rajta, hogy iker sem az, hogy kora baba :lol: gergőci 5 kg és 59 cm, cuki kis teste van :lol: :lol:

Domimam, jol kell szavazni? új séróról kép?

Ágimami, remélem minden okés.

na megyek. nyafnyaf van. tegnap kaptuk a 3 hónapos oltást a tegnapi nap nagyon durva volt

na pusz
bege
 
 


na ilyenek vagyunk Kép Kép
angel, gergő homorít? Kép
bege
 
 


Bege,
de édesek :lol: :lol:

vízben masszázs? jól hnagzik!
Gege 1 kilóval kisebb? ó kis drága!

tökjó, hogy nem látszik, hogy korababák!
állítólag Makin sem, csak hát kicsi, főleg, ha hallják az igazi korát... :wink:

hogy homorítás-e? hű, hát nem tudom :oops: Dión se látnám :oops:
Berényi mit mond?
laikusként jónak tűnik: lába lent, nem emeli hátra, úgy tűnik szépen alkarra támaszt! ő már van is elég idős ehhez! :wink: :)
mi van a záróján erről? nekünk vmi olyasmi, hogy a fejtartás és támasztás megjelenőben (konyhanyelven) :oops:

Domi,
ne, jött mél! :roll:

angel37
 
 


Sziasztok, szépek és ügyesek vagytok :D :D :D :D :D :D , ne parázzatok folyton, mindenkinek tökéletes gyereke/i van/nak.
Én semmi korásat nem látok senkiben, persze nem is értek hozzá, mindenki csudaügyes, mondom addig, míg le nem oltanak a fejlődésneurológián szeptemberben.
Addig is gyakoroljuk a hasalást, megy, ahogy megy. Puszi nektek

Még nem szavaztam Domikára, de majd rajta leszek az ügyön.
Pusszancs

KépKép
benó
 
 


Ja, hozzátáplálhatunk! :!: :!: :P :P :P :P :P

KépKép
benó
 
 


angyal,
voltunk gézengúzéknál és megvolt az első óra. egyenlőre relax masszázs. 1 hét múlva ellenőrzés és kádas torna. azt mondta ott a gyógytornász, hogy nem homorít egyik sem a 3 hónapos kornak megfelelően támasztanak. gege egy kicsit nehezebben emeli a fejét, de szépen tartja. kérdeztem a dévény tornátazt mondja a gyógytornász, hogy ő nem tartja fontosnak, mert elég ügyeske.

ja és amiért írok, hogy jövőhét vasárnap fejőklubbos kerti party?

Kép benedek
Kép gergőmackó
bege
 
 


Helló Anyák :!: :!:

Remélem mindenki jól van :!: :!:

Benó:Jó hogy a picik ehetnek már mást is nem csak tápot :!: :lol: :P És mit szónak hozzá a srácok :?: :?: :P :wink:

Bege:Már várom hogy talizon a banda :!: Takarosak vagytok nagyon :!: :P :P :P :P

Jasziék :?: Angel :?: Merre vagytok :!: :!:

Domika most aludt el már 1 hete alszik esténként és 4-5 körül kell fel :!: De Én akkor se tudok aludni csak kb. 1 körül sajna :!: :!: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :roll: 8) 8)

Puszi majd később jövök még szerintem :!: :!: :!:
domi anyu
 
 


Bege,
:D
akkor jó, ha ők mondják, hogy nem kell torna!
naaa? én is azt mondtam, hogy jól tartja! :lol:
de cukik!!! :D :D

hú, jövő vasárnapot még nem tudom! :roll: :oops:

Benó,
de jó!! :D
és ezek szerint nem korrigáltan nézik! :wink:

Domi,
alvás (ill. nemalvás) ismerős :roll:

angel37
 
 


Helló csajok :!: :!:

Ma mondta Apa,hogy lehet,hogy jönnek az Anyáék hétvégén és ilyenkor vasárnap délután szoktak haza menni 4-5 körül :!: Mikor lenne vasárnap a buli :?: de. vagy du. :?: Majd később jövök,megyünk a dokihoz vas cseppért mert elfogyott sajna :!: 8) De már csak 1 hónapig kell szednie ezeket a gyógyszereket :!: :!: :!: :P :wink:

Puszi nektek
domi anyu
 
 


a buli szerintem de.lenne jó. Gondolom mindenkinek megvan a saját ritmusa és délutánra már a babák sokkal fáradtabbak lennének.

az a lényeg, hogy mindenki mondja jó vagy sem az időpont, mert úgy kell vásárolnunk és készülnünk. HA szerda -csütörtök magasságába kiderül az nekünk még jó.

pusszantás.
bege
 
 


helló, nekünk de. jó lenne, vas. anyuékkal szoktunk lenni, tehát du. otthon tudnánk lenni, így, ahogy kitaláltátok, köszönjük, jó
mondj pontos címet

KépKép
benó
 
 


Helló csajok :!: :!: :cry: :cry:

Sajnos jönnek Lacinak az Anyáék így sajna nem tudunk menni :!: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :? Pedig annyira vártam,hogy talizunk veletek :!: :!: :!: :!: :!:Remélem szép időtök lesz.!!!! Majd legközelebb remélem nem jönnek mikor ilyen bulit csinál valaki :!: :!: Még tél előtt jó lenne talizni veletek :!: :!: :P
Majd később jövök még Puszi nektek :!: :!: :!:
domi anyu
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: