Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ancsa!

Akkor megy a drukk, hogy induljon el Anna baba! Azért ez a nyákdugó már jó jel!
(mi már sosem kapunk pocis képet :cry: :cry: :cry: )
Remélem azért Anna fotóval nem leszel ilyen irigy!

Mi jól vagyunk, bár Roli elég beteg volt. Tegnap előtt éjszaka és este annyira lázas volt, hogy 39 alá nem ment neki. Már remegett is, féltem, hogy lázgörcsöt kap, de csak átvészeltük az éjszakát. Azóta csak tegnap este volt lázas, 38 fok, de folyamatosan kapja a lázcsillapítót+gyógyszereket.

Jázmin újra átalussza az éjszakát! 3 hét alatt több mint fél kg-ot hízott, most 6720g.

Képek:
Kép Kép Kép Kép Papával és mamával

Kép Roli beteg

Kép
szly27
 
 


sly:nagyon szép gyerekek..szegény kis roli remélem már nem náthás :(

marcsi:mizujs?csak nem szülni mentél?mostmár nagyon izgulunk érted..írhatnál minden nap egy helyzetjelentést :lol:
Vendég
 


Szia Bari! Köszi! Most már aztán igazán náthás Roli! Folyik az orra, és úgy köhög, hogy minden köhögésnél hány egy kicsit. Ma már azt sem tudom hány hányást takarítottam fel, már fel sem tűnik.

Tényleg! Ancsával mi lehet! Már napok óta nem jelentkezik! Ez nem jellemző rá! Bár üzit még nem kaptam!

Ancsa! Merre vagy?

Kép
szly27
 
 

 
 

Sziasztok

Vagyok ám!!!!Egyben! :D

Csak folyton nem volt internetünk,ki tudja most már remélem jó lessz,mert többször is beszóltam a szolgálgatónak :twisted:

2 napja nagy darabokban jön a nyákdugó, :) hát nem valami szép látvány :? arról nem beszélve,h se ülni,se állni,se feküdni nem jó, annyira fáj,leakar szakadni a derekam :?

Csodaszépek a babák :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa!

Remélem megjavul a netetek!

Nekünk is volt olyan, hogy hol felengedett, hol nem, de megjavult magától. Nektek is így volt? Lehet akkor nekem is be kellett volna szólni. Már minden bajom volt, hogy nem volt net.

De ugye nem vérzel? Szerintem hamarosan megszületik a kislányod!

Kép
szly27
 
 


Bari! Most olvasom a júniusit! Mi van már megint! Mi ez a névtelenség! Nagyon labilis a topicitok! Azért ide írsz még, ugye? Légyszi! Még privit sem tudok neked írni, pedig akartam!

Kép
szly27
 
 


szly

Ma ugy néz ki h jó a net,remélem így is marad :wink:
Váltani szeretnék,csak addig bírja ki 8)

Nincs semmi vér,de mégcsak barnás folyás sem, csak az a nyákdugó esik ki nagy darabokban :? tegnap este is tusolásnál megijesztett ahogy éreztem kicsusszanni :lol:
De nem barnás,nem véres,mint ahogy mások írják,hanem átlátszó nyálkás,nyúlós valami :wink:

Görcsöm nincs,keményedés is csak alig-alig :?
A hasam alja húzódik nagyon és alig bírok menni,ugy szét akarok esni darabokra :? meg elkezdett fájni a szeméremcsontom is :?

Mi van Barival? Hova tünnt?

Biztosan nem tünik el, nekem megígérte megvárja a kisasszonyomat :lol: én nagyon csípem barit a kezdetektől fogva, és biztos vagyok benne,h betartja a szavát :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Olvass bele a júniusi topicba, akkor megtudod mi van Barival! Én is remélem, hogy nem tűnik el!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Ancsa szoktalak olvasni, titeket csak irni nincs időm de nagyon szurkolok Neked!( mióta Szoni megszületett alig voltam :oops: ) Olyan jó h ilyen sokáig egybe maradtatok!
már nagyon várom a kislányod képeit!
Remélem kapunk majd!

Szly, megyek beleolvasok én is!
bencuri
 
 


Ancsa kapunk még utolsó pocakfotót is?
bencuri
 
 


Sziasztok!

Jó hogy jöttél Bencuri, még a végén ketten maradunk itt Ancsával!

Mi újság Ancsa? Egyben vagy még?

Hol fog aludni Anna baba? Veletek egy szobában? Gondolom már minden készen áll!

Bari! Légyszi jelentkezz!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

már hárman vagyunk... :wink:

BARI!
Most olvasom... :shock: legalább hozzánk gyere!!!!!! Nem hagyhatsz csak így itt minket!

Ancsa!
Hogy vagy?
Még egyben?
Mit mondott az este a dokid? Ha jól emlékszem, most voltál nála.
Vendég
 


Lányok!

üzenetet hoztam!
ha valamelyikőtöknek nincs meg Bari iwiw-je, küldjetek privit, segítek.

Íme:
szia mária!
azért írok,mert már többen kerestek,és kérnek hogy menjek vissza a babára.ez nagyon jól esik,de nem igazán szeretnék,természetesen nem miattatok..hanem tudod.ancsikát nagyon sajnálom meg szlyt is és ezuton kérlek,hogy mond meg nekik ha van iwiw-jük jelöljenek meg(bár asszem sly meg is van).és ancsikától szeretnék elnézést kérni amiért nem várom meg...bár a küldetésem teljesítettem,mert végigizgultam vele(nagyon szivesen és örömmel)
puszi mindenkinek
ha nincs kedved irogatni be is másolhatod a topikunkba
köszi puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.22 08:45-kor.
Vendég
 


Ancsa!

Adj füstjeleket!!!
Mi van veled?!
CSAK NEM?????????
:shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:
Vendég
 


sziasztok

sajna nem,egyben vagyok még :( pedig már tükön ülök :lol:
csak a kislányom beteg,hányás,hasmenés és ilyenkor nagyon anyás, 2 percre se hagy

tegnap voltam dokinál,hát leesett az állam :shock:
méhszájam 1 ujjnyira visszahúzodott :shock: :? és nagyon vaskos lett :? a babám már be sincs illeszkedve, feljebb is mennt! doki szerint ugy néz ki egyhamar nem szülök :? :shock:
Én azt hittem ilyen nincs, és ugy néz ki mégis van :?
Nyákdugóm folyamatosan megy el,doki szerint már csak egy kicsi van belőle bennt, remélem most az egyszer téved és hamarosan babázhatok. De jó is lenne.................

Jó-jó,időm még van, de hát már szeretnék tul lenni rajta,annyira terhes a terhesség,fáj mindenem,szétszakadok és már vizesedek is, bokám sincs már, annyira

kéne nekem valami homeos bogyó,csak nem tudom mit érdemes ilyenkor szedni :? van tippetek?

nekem nincs iwiw-em :shock: akkor hogy érjem el barit?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Bari

tessék visszajönni!!!!!!!!! legalább ide hozzánk!!!!!!
a többivel meg ne törődj!!!!!!!!!
mindíg is voltak és lesznek is ilyen stílusú emberek,de nem kell velük foglalkozni!!!!!!
Elég szomorú,hogy valakit azért kiturnak egy topicból,mert aggodó típus :twisted:
pedig ez 100-szor jobb,mint az ellenkezője!
és az agggódásod is pont azt mutatja,h igenis jó anyuka vagy!!!!!!!!

Ne törődj velük!!!! Jó?????

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Én is szeretném, ha Bari visszajönne!

Akkor még nem szülsz! Nem baj! Már akkor is csak max 3 hét. Egyébként még én sem hallottam olyat, hogy visszaszűkül meg keményedik :? De mindegy!

Én caullophyllumot és cimicifugát szedtem.

Kép
szly27
 
 


caullophyllumot és cimicifugá-ból mennyit és hányast???

Mert van belőle 5-15-30 -as számozásu is :roll: :roll: :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mindkettő Ch 30-as. Úgy kellett szedni, hogy egyik nap 5 golyó caullophyllum, másik nap 5 golyó cimicifuga és így tovább. Egy nap , mondjuk vasárnap 5 golyó Arnica. Szülés közben 15 percenként felváltva 5 golyó. De a neten nagyon sokféle más megoldás van még. Nkem ezt a szülésznőm mondta így.

Hogy vagy?

Kép
szly27
 
 


caullophyllum 15 CH-t kaptam csak a gyógyszertárban :roll: abból napi 5 golyót szedek :roll: szerinted???

Fájogatok szinte egész nap,de mindíg abba marad :(
Annyi a változás,h most már fentről indul a fájás és a hasam alján öszpontosul :D
Nyákdugóm kicsi darabokban megy még el
:roll:
És szét vagyok esve,fáj-szúr mindenem,alig bírok menni :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Az is jó! Nekem D30 volt, ami C15-nek felel meg. Egyébként meg a te méhszájad már eddig is alakulóban volt, szóval nem kell neki sok segítség, pláne 3. babánál. Szerintem majd hamar kipottyan!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

hoztam nektek képeket! :lol:
Ancsa?!


Kép elaludtam... :roll:
Kép a szemembe lóg a hajam.. :lol: :lol: :lol:
Kép ezt meg csak úgy...
Vendég
 


Marcsi! Nagyon cuki hajas baba Emma! Köszi a képeket! Szeretem őket nézegetni! Legalább már nem csak én rakosgatok ide képeket! :lol:

Kép
szly27
 
 


szly

Azért akarok ilyen homeos bogyeszt,mert mint a dokim mondta, 2 ujjnyiról - 1 ujjnyira huzodott vissza a méhszájam és a vaskos is lett :?

Bari!!!!! Tessék visszajönni!!!!!!

Mária, szly
Nagyon édesek a csajok! :lol: :lol: :lol: Tüneményesek! :lol:

Most már csak Bari Dávidkája hiányzik !!!!!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Köszi Ancsa!

Neked az avatarodban Anna van? Én a helyedben lecserélném az újabb képre. Azokon annyira cuki!

Ma éjszaka is átaludta Jázmin az éjszakát. Már legalább 4. napja átalussza. Ennek nagyon örülök, de ugyanakkor megsínyli a tejcsi. Már érzem is, hogy kevesebb van. Viszont ahhoz nincs erőm, hogy éjszaka felkeljek fejni, meg aztán nehogy úgy járjak, hogy fél óra múlva meg felkel és nincs mit ennie, mert kifejtem.

Kép
szly27
 
 


Igen,az még a 16 héten készült Tatán :)

Kevesebb tejcsi? Az nem jó.
Iszol valami teát rá? vagy valami homeós bogyót? :roll:

Én meg keményedek ezerrel, egyre hosszabban vagy 20-25 mp-ig is kitartanak, de aztán 1-2 óra múlva elmúlik sajnos :? aztán megint kezdődik minden előröl :D Jó ez így, a végén fel se fogom ismerni ha beindul valami,mert non-stop dolgozik a méhem szinte és még néha be is erősít :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Iszom teát. Fitolachot, de van hogy Laktoherbet. Van homeós bogyóm is, lehet lekezdem azt szedni.

Mindjárt 38 hetes leszel! Hogy telik az idő. Mostmár tényleg bármikor jöhet! Azért majd teszel róla képet? (csak mert pocis képet nem kaptunk)

Na de ennyi, ígérem nem lovagolok többet a képeken! :lol:

Kép
szly27
 
 


Ha minden igaz,holnap itthon lessz a párom végre :)
Gondolom jól kialussza magát :) utána lefejezem ha nem csinál pocakos képet rólam :x
Ugyanis az elmúlt 8 hétben nem készült rólam 1 sem ,elötte meg azért van,bár azokat én csináltam és csak félig vagyok rajtuk látható :?

Most vagyok 38 hetes, jövö héten már a 39 hétben leszek benn nem?

Bari 39-et josólt nekem
:D Remélem igaza lessz,mert jó lenne már tényleg szülni :D
Bari ha olvasol minket, légyszíves szugerálj meg engem :lol:

Jövőhéten aztán lesznek frontok :shock:
Kedd- kettős front
Szerda- gyenge hideg front
csüt-meleg front
Péntek-kettős front

Valamelyik csak beindít nekem valamit ,reménykedem benne
:P

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Igen! Most vagy a 38. héten. Csak én megszokásból mindig akkor mondtam magam pl 38 hetesnek, amikor betöltöttem.

Akkor lesz fotó! Hurrá!

Na látod! Eddig féltél a koraszüléstől, most meg alig várod, hogy beinduljon a baba! Mi megmondtuk, ugye?

Kép
szly27
 
 


Ja-ja, lessz :D
Fejem már nem emberi, kezdek pufók lenni és el is van torzulva már, szinte mintha nem is én lennék :roll:
Nektek is ilyen volt?

Kezdenek virsli ujjaim lenni, és egyre jobban dagad a bokám is meg ugy minden :? bokám,miről beszélek,hiszen már nincs is bokám :lol:
20 kg plussz van rajtam,abból 4 az elmult 2 hétben jött rám :? biztosan a vízesedés........

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa! Az biztos csak víz, hamar le fog menni. Én Jázminnal egyáltalán nem dagadtam, Rolival is csak egy kicsit a lábam.

A vérnyomid meg a vizeleted rendben van?

Kép
szly27
 
 


Én eddig mindkettőnél és most is dagadok :?
Lányomnál heti 5 kiló víz jött rám a végén :shock: :oops:
Fiamnál is hasonlóan jártam :?

Vizelet, vérnyomás rendbe van :? eddig ,de szerda reggel még elugrok a védőnőhöz,h nézze meg, még mielött bemegyek a kórházba,ugyis délután kell majd be mennem

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Utánanéztél már a Kyrának? Anyakönyvezik így?

Kép
szly27
 
 


Még nem,mert apa elkezdett vacilálni a neveken :?
Lehet más neve lessz a kicsi lánynak 8)

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Akkor igyekezzetek, ne sokáig gondolkodjatok! :lol:

Kép
szly27
 
 


Ja-ja,csak sosincs itthon h megbeszéljük :(
Akkor marad az Anna Kyra :P

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Nekem tetszik!

Kép
szly27
 
 


Nekem is :)
Apa megint elmennt itthonról :twisted: kinyírom ha nem csinál rólam valami képet :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mondjad neki, hogy egy pillanatra megállhat és készíthet képet! Már lehet holnap szülsz és nem is lesz rólad kép hatalmas pocakkal!

Addig is hoztam két videót:

[url]http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/jazmin-gyerek-JEByKzN12U0zBTpg


http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/roli-gyerek-rolika-DsLW1K2iWIPFBkAM

Kép
szly27
 
 




Nincs kép :cry: :cry: :cry:
tegnap is dolgozott és hulla fáradtan jött haza :(
Jól össze is vesztem vele ez miatt :twisted: :cry: :cry: :cry:
Ugyhogy most egymáshoz sem szólunk :x

Kedden megyek NST-re, körülnézek a kórház környékén, hátha találok ott 1 fényképészt és csináltatok legalább 1 pocakosképet :roll:
SOS megoldásnak jó lessz :lol: :lol: :lol: csak találjak is.........

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa! Azért nem kellett volna összevesznetek egy ilyen kis hülyeségen, sajnálom.
Mondjuk egy fénykép készítés kb. 10 másodperc, no mindegy.

Féltem az óraállítástól, de szerencsére Jázminnál nem kavart be, Roli viszont ülve elaludt a nappaliban. :lol:

Kép
szly27
 
 



már 5 órája 3 perces görcseim vannak,most lesssz mindjárt hajnali 1 :shock: És este 20-kor kezdődtek el.
Annyira nem fáj,de fentről indul a fájdalom és a méhszájamba sugárzik ki :roll:
Se a tusolás,se a fekvés nem mulasztotta el és elaludni se tudok :roll: a derekam meg leszakad közben :roll:
Ha hajnali 3-4 ig nem múlik el vagy netán sürüsödne ,akkor azt hiszem bemegyek a kórházba még éjjel,mert elég sürüek ezek a 3 perces fájások :roll:
Meglátjuk mi lessz ebből :roll:
Amint tudok,jelentkezem.
Vagy ha ugy alakul,akkor sms-ben
:lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hajrá Ancsa! Drukkolunk!

Kép
szly27
 
 


Lehet hogy már meg is van Anna? hajrá Ancsa! Várjuk a híreket!
Szly, neked fog sms-t irni Ancsa?
bencuri
 
 


Remélem Roli mostmár hamar meggyógyul, jó régóta betegeskedik! Beni is múltkor több mint egy hónapig nem tudott kijönni belöle, gondolom emlékszel! Jobbulást!
bencuri
 
 


Köszi Bencuri! Elméletileg tudja Ancsa a telszámomat és ír, hogy mi van!

Kép
szly27
 
 


Kaptam smst Ancsától! Fájásai elmúltak, hazaengedik.

Gyere Ancsa és mesélj! Smst nem tudok írni, mert nincs pénz a telómon.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: