Új privát üzeneted érkezett!

Kunkli de ari lehet a kisfiad. Persze neki még else lehet magyarázni mert nem értik meg ilyen időben nem lehet kimenni. Remélem jobb lesz már az idő. Az én lányom most kattant rá a mesékre így egy kicsit könyebb bár a szokott időben már ő is húzza fel a cipőjét, hogy menjünk ki. Aztán nagy nehezen elterelem a figyelmét. De csak nem lesz végig ilyen rossz dő. Hát hol van a vénasszonyok nyara???

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Ma már nálunk nem esett csak csupa viz minden.Hallottátok a kislányt aki elveszett borzasztó olyan sok kicsi gyerek tünik el én nem tudom miért hagynak felügyelet nélkül ilyen piciket.A multkori kisfiút is otthagyta az anyja a viz mellett .Hát normális?!A hideg is kiráz az ilyen hírektől.Irigyeltem a vonalzóitokat elméletileg csináltam én is csak a négy gyereké nem fért ki igy csak most a törpéé lesz kirakva ha sikerült.Na lassuk.

kunkli
kunkli
 
 


Én voltam buta kifér az egész banda csak valamit elnéztem.Nagyon jó lett nekem tetszik.

kunkli
kunkli
 
 

 
 

Tényleg jók lettek a vonalzók :))

Itt is délutánr aállt el az eső. Állítólag szombaton már 20fok lesz. Jó lenne mert olyan hüvős van a lakásban, hogy már elgondolkodtam, hogy befűtők.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk mi is az iskolakezdésen, Tomi azt mondja, hogy sokkal jobb mint az óvóda. :) Az első fekete pontot is megszerezte, már a második napon sikerült neki, de azóta szerencsére pirosakat hoz. Naponta pontozzák a magatartásukat, és az én kisfiam énekórán nem bírt állva énekelni, hanem leült és emiatt kapott feketét. Mondjuk nem az ő tanítónénijük volt, hanem valami helyettes, és állítólag elég rigolyás. :oops: Hétfőn lesz a szülői, mindkét gyereknek fél 5-kor, hogy fogok ketté szakadni még nem tudom. Egyszerűen nem értem, hogy egy iskolán belül miért nem lehet beosztani, hogy pl. első évfolyam hétfő, második kedd, és így tovább... Nem én vagyok az egyetlen szerintem aki nem tud osztódni. :?
Fűtés nálunk is megy, hajnalban automatikusan bekapcsolja a termosztát, ahogy átáll éjszakairól nappalira. Ma reggel 18 fok volt a lakásban, úgyhogy nem is bánom, mert nem szeretek fázni.
Esőből nekünk is sok volt már. Kedden, szerdán egész nap esett, már Betti is kezdett gyagyás lenni, a bentléttől. Ő se ehhez van szokva, hogy egész nap a lakásban ülünk. Ugyan naponta kétszer elsétáltunk az iskoláig, de szegénykém babakocsiban az esővédő alatt, nem igazán élvezte. És jövőhétre megint ilyen időt mondanak. :(

Kunkli! Jó lett a vonalzód, szép kis csipet csapat! :P

Csucsu! Milyen meséket néz a kislányod? Az enyémet csak a reklámok érdeklik, abból is csak néhány, pl. a K&H királyfis, ennek a zenéje tetszik neki. Meg a sheba (lehet nem jól írtam) macskaeledel, nyávogni szokott neki, és mutatja a képernyőt, hogy "tita". :D

Felébredt manókám!
Szép (és esőmentes) napot mindenkinek!

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Anyanyanya: A Szabina a Thomas a gőzmozdonyt vagy az ELMOT szereti. De ő is imádja a reklámokat. Mindegy melyik ő ott ál és nézi.
Ja és itt is elállt az eső végre. Már elegem van ebből a kora novemberi időből.
Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Két szülői ismerős én fél órát voltam az egyiken aztán átrohantam a másikra.Tavaly megtudtuk oldani hogy a férjem ment a Szabiéra én a Cintiáréra.De az anyák napja tavaly Cintiájé suliba Kriszé az oviba percre egyformán fél orányi távolságra egymástól.Mondtam a suliban nem e lehetne átrakni közölték :nem mentem az oviba mondták nem, rakják át a suliba ők hamarabb választották ezt az időpontot elbőgtem magam a folyoson mondtam ilyen nincs mélyk gyerekemet válasszam.Végül megegyeztem Kriszel hogy maradjon itthol egy hétig velem. A versét meg elmondta anyáknapján itthol.Amikor mentem Cintiával az ünnepségre azt mondtam Krisznek hogy szülőire megyünk ,még most is lelkiismeretfurdalásom van miatta.Következő héten az ovónéni kérdezte csak nem betegek voltunk?montam nem csak nem jöttünk az anyáknapja miatt errefel közli hogy átrakták másnapra fel is akartak hívni hogy legalább az ünnepségre menjünk be csak aztán valahogy mégsem tették na ekkor végkép szétcsuszott az agyam.Mára ennyit.Sziasztok.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Nem könnyű persze mindegyik gyerköcnek megfelelni. Pláne nem egyszerre. De azért ez a duma, hogy fel is akartak hivni mert átrakták az ünnepséget. Hát akkor miért nem hívtak?? Szép mondhatom. Persze, hogy elborult az agyad.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Na nálunk eddig tartott a suli a lányomnak tegnap majdnem 39 volt a láza ma reggelre Zsebi is náthás lett alíg kap levegőt.Krisz is egyből megpróbálta eljátszani a nagy beteget de nem jött össze Szabi meg azon van hogy el ne kapja, kerüli a beteg bandát.Ijenkor szoktam én elkapni Szabi.4 évesen skarlátos lett aztán mehettem felnőt fejjel a dokihoz én is hogy elkaptam a gyerektől.Az én kölkeim amikor betegek olyan rosszak mint a kátrány én nem tudom mitől van ez de mihelyst lemegy a lázuk beléjük száll a kisördög.Mennem kell gyógyítani.

kunkli
kunkli
 
 


Javulást a gyerköcöknek. Sajnos most ebben az időben sokan betegek. Az én környezetemben is mindenki lázas, náthás. Gyógyitgasd a kicsiket . amúgy nemcsak a te gyerekeid olyanok ha betegek. Szerintem minden gyerek gellert kap ha jobban van :))
De jobb is szerintem mint amikor a láztól vannak elkábulva.
Teás, gyógyulóss puszik nekik :))

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Köszi a jókívánságokat,már kutya bajuk sincs a doki néni azt mondta most ilyen járvány van.Egyszer fölmegy a láz es utána semmi.De azért még a héten itthol marad.Itt 2 napja egyfolytában esik megint ,szerintem jobb lenne majd télen esne a hó.Imádom a hóesést, főleg este séálni,szánkózni.
Anyanyanya mi volt a szülőin?

kunkli
kunkli
 
 


Itt nem esik de isszonyúan fújj a szél. Tegnap kimentünk a játszótérre és majdnem lefújta a fejünket is a szél. De a gyerköc még ezt is élvezte. Szegénykém a jóidő után nem érti miért kell így felöltözni. Mindig leakarja venni magáról a rucit. Persze mert nyáron egy szál semmiben volt kint a kertben. Most meg több réteg ruha van rajta. És a sapka amit utál!!
Mi lesz télen az overállban???
Én nem szeretem a telet annyira. Igazi tavaszi és nyári ember vagyok. Tavaly én is vártam a havazász, hogy majd a kicsit húzom a hóban. Szánkót is akartunk venni de nem vbettünk mert hó sem volt. Majd idén ha lesz hó veszünk szánkót is. Talán majd a kicsi mellet megszeretem a telet is. Bár nem sok esélyt látok rá :)))

Kunkli: Ügyesek voltak a gyerköcök mert hamar megnyerték a bacikkal a harcot :)))

Mindenkinek szép napot!

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Nálunk is szokatlan Zsebinek a sok ruci az öltözést végig kiabálja.Szánkót nekünk is venni kell mégegyet mert mostmár nem férnek ennyien rá. Tavaly mi nézegettük iszonyu drágák de mondjuk már semmi sem olcsó.Olvastam egy másik topikban hogy babát szeretnétek Csucsu nagyon drukkolok nektek és persze a többieknek is.Csodás dolog babát tervezni.Gondolom egy kisöcsi kellene.

kunkli
kunkli
 
 


Igen Kunkli kipróbálnám milyen ha kisfiam van :)) Nem tudom de eddig nem éreztem, hogy szeretnék de egyszer csak így belémnyilalt, hogy egy öcskös jó lenne. Na meg amikor a lányom az Apját szana-széjjel csókolgatja akkor mindig azt mondom lesz majd egy öcskös és ő meg engem fog kényeztetni. De nem vagyok féltékeny csak amikor az Apjával van állandóan hizeleg neki írtó helyesek együtt. Igazi szerelem ez köztük. Én is ilyen voltam az Apukámmal(sajna már nem él) Szóval jó látni őket de egy kisfiú még elkelne itthon.Nálatok Kunkli, hogy van? A gyerköcök hizelgősek? 4 babás Anyukaként már tapasztalt vagy biztos. Milyen az élet négy gyerekkel?
Nálatok aztán biztos van élet a lakásban :)))

Sok puszi:

Era

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Szabi sosem volt hízeli.De Ő a legőszintébb velem ami szerintem nagyon fontos mindent elmond mi történt vele a suliban,lányokkal kapcsolatban,megmutatja az smsét amit a barátnője ír a szexel kapcsolatosan is ha hall valamit és nem érti,szóval nagyon jó a kapcsolatunk faggatni sem kell hazajön és árad belőle a szórengeteg.Nekem nem volt kivel megbeszélni a dolgaimat mert anyámat nem érdekelte és az nagyon rossz volt.Cintia Ö nagyon tud hízelegni főleg ha akar valamit és mindíg akar valamit.Ebben az apjára hasonlít.Krisz Ő átölel és úgy szorít magához hogy komolyan mondom fáj és közben mondja hogy ímádlak anya.A puszikat tizessével adja a szomszéd csaj csak irigykedik hogy lehet ilyen hízelgő az ő fia 2 éves mult de puszit sem ad.Zsebi 5 hónapos mult amikor már cuppogott amikor fölvettük vagy egy honapja leszokott róla, de bújni nagyon szokott.Tapasztalat minden gyerek annyira más hiába testvérek.Milyen az élet velük?!Hát izgalmas, unalmas,jó, rossz,boldog ,szomorú,könnyű,nehéz,de végeredményben megtisztelő szülőnek ,és az ŐK szüleiknek lenni.Néha azért vannak napok amikor a falba verném a fejemet.Nem akarlak elriasztani a több gyerektől .(ha ha ha)Én imádom a kölyköket gyerek koromban is ovónő akartam lenni vagy dajka vagy bármi aki gyerekekkel foglalkozik csak nem jött össze így lett egy kiscsoportnyi saját.És ti megálltok kettőnél?És ha megint csaj jönne össze?De nem akarom az ördögöt a falra festeni csak nekünk a csaj nem jött össze.

kunkli
kunkli
 
 


Hát ha csaj jön össze az sem baj. Sőt a padlás tele van szebbnél szebb kislány ruhákkal. Szóval az sem lesz nekem rossz. Majd legfeéjebb két kiscsaj csókolgatja a férjemet. Végülis mindegy csak egészséges legyen. Amúgy néha az egy gyerektől is a falhoz verném a fejem olyan rossz. De alapjába véve egy kis angyalka. Csak eleven. De az sem baj csak nem mindig bírja az ember cérnával. De kettő elég lesz azt hiszem mert nem akarom, hogy a suliban azt higyjék a Nagymami ment a gyerekért.

Kép
csucsu05
 
 


Szia!
Hé nálunk sem hiszik hogy nagyi jött a gyerekért.(Ne aggódj nem sértődtzem meg)Nem minden sok gyerekes néz ki öregnek.Én most 31 éves multam 160cm vagyok 55 kg pircinggel a küldökömben amikor kiderül hogy hány gyerekem van mindig leesik az álluk az embereknek.Nem akarom magamat dicsérni de csinos vagyok.A férjem 35 éves mult Ő sem egy pocakos vénember.De amikor Cintiát viszi az edzésre hazajön és panaszkodik hogy csókolomot köszöntek neki az nagyon vicces. Mondjuk mi korán keztük a családalapítást és ennek a jó oldala hogy remélem még a dédunokáimat is fogom látni.Vagy miután megnőtek a gyerekek lesz még időnk egymásra mielőt feldobjuk a talpunat.Te hány éves vagy?

kunkli
kunkli
 
 


Na igen de neked már megvannak a gyerköcök és van három nagyobb gyerköcöd mint nekem.
A Szabinát 32évesen szültem. Most Októberban leszek 34éves. Szóval én 3 vagy 4gyereket már nem vállalok be. De te fiatalon kezdted a családalapítást.
A férjemnek is van már az eslő házasságából egy 12,5éves fia. Senki megse mondaná róla, hogy ekkora fia van. Ő is 34éves és tele van tetkóval. Amúgy én kezdtem későn. Nekem is ez a második házasságom de az elősben nem jött össze a gyerek. Én is fiatalon akartam szülni 3-4gyereket. De sajna (illetve mostmár jó is, hogy vele nem jött össze) az első férjem nem akart sose gyereket. Ezért nem is lett. Szóval ezért szültem az elsőt későn.
Szerintem is tök jó, ha valaki fiatalos anyuka. Szóval így már érted miért írtam azt, hogy nem akarok nagymamis anyuka lenni.
Pusz. Era

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Még behozhatod a lemaradást jön egyszerre kettő vagy három bébi és egában leszünk.És nem kell járókerettel menned a szülőire.Bár én nem tudom hogy bírják az ikrekkel,gyönyörüek de szegény anyjukat nem irigylem minden elismerésem nekik.Cuki a csajod nekem is lány kellett volna főleg negyediknek hiszen azért válaltam mégegyet hogy mégegy nőszemély játszon az idegeimmel,hát nem jött össze. De többet nem próbálkozunk mert nem tudunk több jó fiu nevet.És többet nem tudnám lebeszélni a férjemet a Ferikéről elég volt háromszor.Na megyek fölkérdezni a leckét.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Jó a gyerköcök nevei néztem már korábban is. De a Zsebi az minek a beceneve?
Amúgy a Ferike jó név :))))

Kép
csucsu05
 
 


Amúgy az ikres Anyukákat én is becsülöm. Tényleg helyesek és aranyosak de nagyon fárasztó lehet. Amúgy a Szabina is iker volt csak a másik magzat elhalt de még korán. Szóval csak útólag tudtuk meg. Az első ultrahangon még nem látták a másodikon igen de akkor már vissza is szivodott.

Kép
csucsu05
 
 


Anyanyanya: Merre vagy???

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Zsombor a neve Zsebi baba volt nagyon pici korában mostmár csak Zsebi de a férjem Bombor,Zsombombornak is szokta becézni.Nálunk mindenkinek vannak ilyen neveik.Szabi :Manó volt mert amikor megszületett úgy nézett ki mint egy manó még most is emlékszem amikor a férjem tesóméknál rákiabált (2-3éves volt)Manófiam mostmár fejezd be!Tesóm meg röhögöt a megszólításon.Cintia beceneve Nyuszika mert Ő olyan ugrifüles.Kriszt Bébinek rajtamaradt csecsemő korából ,az apja Bendőnek mert egy haspók és Cicafiunak becézük.Zsebi volt egy pár hetes amikor Cicafiunak szólitottam Krisz rámszólt hogy Ő a Cicafiu bocsit kértem tőle de azt mondta nem baj Ő lesz a nagy Cicafiu Zsebi a kis Cicafiu.Ferencnek a férjemet hívják és szerintem egy név egy családba elég.Még a végén csak ennyit mondot volna ha nem figyel amikor szólok neki hogy :azt hittem a kicsinek beszélsz.De ha lányom lett volna Ő ELENA lenne.Az ikres dologba jól bele trafáltam bocsi.Anyanyanyát én is hiányolom.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: az ikres témával nem volt gond. Semmi baj, van ilyen és a másik magzatot is utólag tudtuk igy nem fájdalmas dolog. Na meg sok ilyen van.
Igen amúgy én is Zsomborra tippeltem. Nekem is tetszik az a név.
Sejtettem, hogy a férjed Feri ezért írtam szép név :)
NÁlunk a férjem Tamás de ő nem akarja, hogy ha fiúnk lesz azt a nevet kapja. Neki az első házasságából van egy nagyfia Szabolcs Tamás nevet kapta. Talán ezért. Persze csak Szabolcsot használja.
A Szabina lányom pedig mikor megszületett a kórházban a leghátsó szobában hallottam, hogy a lelkem milyen hangosan sír a csecsemősőknél. Akkor ragadt rá az a név, hogy Bömbi. MAjd lett Culi és utána a cumisüveg miatt Csucsu. Most ez az aktuális beceneve. Mindig van valami új név:)
Ha lányunk lesz akkor sok név tetszik( Szonja) de most van egy ami nagyon: Vanessza
Fiú névben meg a Levente, Zsombor, Zalán
Amúgy a Sabina Levente lett volna mert sokáig azt hittük ő bizony fiú.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak most a sulival együtt, kicsit több teendőm van, így a fórumozás háttérbe szorult. Tudtam, hogy ez lesz. :( Délelőtt gyorsan megfőzöm a kaját, meg rendet rakok a lakásban, utána megyek a gyerköcökért a suliba, azután tanulok velük. Timit sajnos nem lehet otthagyni a leckével, hogy egyedül csinálja, mert akkor sose lesz készen. Ott kell üljek mellette, mert különben elréved a saját kis világába, és a lecke meg nem halad. Ő mindig is ilyen volt, nem tudom fog e változni valaha. Tomi remélem nem ilyen lesz, most még megcsinálja gyorsan, de nem is kapnak még sokat. Ha a leckéjük készen van, akkor meg még kimegyünk az udvarra, amíg ilyen jó idők vannak kihasználjuk. Úgyhogy csak ezért vagyok eltűnve.

Csucsu!
Drukkolok nektek, hogy mielőbb beköltözzön a kistesó! :) Egyébként mitől lennél nagymamis anyuka, manapság szerintem ez az általános, hogy sokan 30 fölött szülnek először. Mikor Bettit vártam, majdnem én voltam a legfiatalabb, holott nekem a 3. babám volt, és a legtöbben első, második gyereküket várták. Nagyon kevés huszonéves anyuka volt.

Kunkli!
Mi is ezzel vigasztaljuk magunkat a párommal, hogy 15 év múlva már minden gyerekünk inkább a maga útját szeretné járni, és mi még akkor se leszünk öregek (én most 30 vagyok, a párom 32), akkor jön a mi időnk! :P

Na megyek is mert kisasszonyom felébredt!
További szép napot!

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Sziasztok!
Csucsu akkor mostmár értem a nevedet.Mi
nem is gondolkodtunk két névben mert úgyis az elsőt szokták használni.Szép nevekben gondolkodtok.
Anyanyanya én 2éve vezettem be a tanulásnál hogy az 5-ért 200ft a 4-ért 100ft adok 3-ért nem jár semmi 2-ért Ők adnak 100ft-ot 1-ért Őkadnak 200ft-ot és nálunk nagyon bevált bár azért még kiszoktam őket kérdezni.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: ez nagyon ötletes. Ezt majd ha ott tartunk én is bevezetem. Ez saját ötletvolt vagy hallottad te is valakitől. Ez nekem tetszik mert így tudod őket mptíválni. És az összegek is jók mert ki lehet fizetni. Viszont a gyerköcök ösztönzik magukat a jó jegyekért.
(vagy te gazdagodsz meg :)

Amúgy én most úgy vagyok vele ha idén összejön akkor örülönk ha nem akkor sincs baj mert van nekünk egy nagyfiúnk is. A férjem első házasságából van egy 12,5áves fiúnk. Nem édes fiam de szinte olyan. Szóval van azért tesója is a lányunknak. Állítólag a SZabina is csoda volt. Nem tudom, majd meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Anyanyanya: Megértünk, hogy a sulis időszakban elfoglalt vagy. Na meg míg ilyen jó az idő azt is ki kell használni. Remélem nem lesz nagy tél. A Szabina is minden nap megy ki az udvarra meg a játszótérre.
Esténkét 1óra kerékpározás. Szóval imád kint lenni. bezárni őt nem is lehet.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Néhány gyerek a suliba pénzt kap az ötösért én ezt fejlesztettem tovább mert szerintem a 4 -es sem rossz jegy bunti pedig kell ezért van büntipénz.A tv eltiltást lekakilják elszórakoznak mással.De most pl Szabi telefonra gyüjt és ha nem tanul tudja hogy nem fogja tudni megvenni.Miért volt Szabina csoda?Mi a vasárnap kint főztünk bográcsba most hétvégén még szalonnát szeretnék sütni remélem jó idő lesz hozzá.

kunkli
kunkli
 
 


sziasztok!

most találtam rá erre a topikra és szeretném megkérdezni h csatlakozhatnék?

Rólunk röviden!: A lányom 8 éves, most jár 3. osztályba, nagyon jó tanuló. A fiam 2 és fél éves lesz, igazi vagány kis srác( és még szopizik :P )! Itthon vagyok még vele!

Most ennyi, mert jön a szokásos esti progi..

sziasztok Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Üdv köztünk. :)

Kunkli: ezt a nőgyógyim mondta. Állítólag kicsi a méhem és az ilyen nők nem is igazán tudták régen kihordani a gyerköcöt. Vagy az anya vagy a baba bánta. A doki mondta ezt vagy az ilyen nők meddök. Ennek ellenére elsőre megfogant a Szabina. Bár itt van a babneten egy anyuka aki azt írta, hogy ez hülyeség. Mert semmi köze a méhnek ehez. Szóval megnyugodtam. Mert a egyszer volt akkor máskor is lesznek csodák.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csilla csatlakozom Csucsuhoz üdv nálunk.Krisz nekem 2 éves koráig szopott akkor is csak azért hagyta abba mert annyira harapott hogy tiszta sebes volt a mellem ami elviselhetetlenül fájt ha csak a pólom hozzáért is ,így leszoktattuk.De az én fiam addig nem is evett semmi mást és nem is ivott csak szopizott.
Csucsu én ehez nem értek de az orvosok is tévednek vagy mondanak butaságot de én drukkolok nektek.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Elfelejtettem kérdezni: Mit főztetek hétvégén bográcsban?

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Csilisbabot ez a család kedvence.Én egész nyáron kint főztem amikor lehetett sokkal fincsibb a kaja még egy snasz pörkölt vagy lecsó is.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Mi is imádunk kint főzni a szabadban. Mi is egész nyáron vagy bográcsoztunk vagy grilleztünk. Kinek van kedve a melegben bent főzni a házban ha kint is lehet. Képzeld mi utoljára bográcsban marhapörköltet csináltunk de nem krumplival hanem juhtúrós sztrapacskával. Akik jöttek hozzánk kajára azt mondták isteni. De szerintem valóban az volt. A két kaja kihozta a másikból az igazi izeket. Ezt a neten olvastam azért csináltuk meg.
Sajna a bográcsozás már csak jövőre lehetséges szerintem de ki tudja még. Szoritok, hogy hétvégén tudjatok szalonnát sütni. Jó időt mondanak eső nélkül.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Köszi.Bizti fincsi csak nálunk egy gyerek sem eszi a marhát csak röfit és csirkét. Kaptam anyutól hekket holnap kirántom még nem tudják, de lesz szájhúzás mert azt sem szeretik.Mert nálunk úgy müködik hogy az egyik kitallálja hogy valami miatt azt nem szereti akkor minimum egy másik kölöknek is eszébe jut ez a probléma ezért Ő sem szereti.De a lányom a legválogatósabb.Van a Seron naplója a minimaxon ő vega na a lányom is egyből vega akart lenni, de a hamburger és a töltött palacsinta, saslik szeretete erősebb volt.

kunkli
kunkli
 
 


Szerencsére az én családom nem válógatós. Igaz nincs 4gyerekem. Talán akkor más lenne. Azért a Minimaxon is jókat sulykolnak a gyerekekbe. VEGA ??? Hát mondhatom szép. Kell a hús is a gyerek szervezetnek. Még jó, hogy a lányod a hamburgerről és a saslikról nem tud lemondani :)
A Saslikot mi is szeretjük.

Nálunk meg náthás vírus van. A lányom és én elkaptuk. Most a környezetünkben mindenki betegeskedik hát mi sem úsztuk meg. Apának semmi baja de ez mindig így szokott lenni.
Igaz én vagyok most a legrosszabb paszban. De csak javulok már holnap.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Jobbulást nektek!!!Mi már túl vagyunk rajta,Zsebi fikás még egy kicsit.A szalonna sütés elmarad Cintiának fellépése lesz szombaton Ksújszálláson.Vasárnap a Drágám dolgozik.Ember tervez család végez.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: "fikás" ezt aranyosan írtad.
Milyen fellépése lesz a lányodnak? Hát sajna akkor most nem tudtok szalonnát sütni. De állítólag nem lesz rossz idő utána sem. Na meg a tél is enyhe lesz. legalábbis azt mondták a tv-ben. Hú látom a vonalzódon Zsebi lassan 1éves lesz :) Igazi nagylegény. Jól látom, hogy Zsebi a Szabi nagyfiadra nagyon hasonlít?

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Mazsorett valami gála délután lesz.Már 4 fellépő ruhájuk van most akarnak egy 5.-et a férjemnek még megsem mertük mondani.Majd valahogy apránként kell neki adagolni.Én sem örülök neki dehát ez van.Zsebim már meg is kapta a szülinapi ajándékát egy hintalovat azóta nem is mond mást mint hinta hinta.Nem mintha tul sokat beszélt volna de már mondta azt hogy anya cica a kutyának is cica brüm.Kinézetre mindegyik hasonlít mindegyikre valamiben csak a természetük nem is hasonlít.Te tanítod már szobatisztaságra a Csajt?Jobban vagytok?

kunkli
kunkli
 
 


Hát a Szabina 8-hónaposan már bilire ült magától. Jópárszor bele is pisilt és 3x a kakai is sikerült. Mindig megcsicsértük és sose kényszeritettük rá a bilire. De valami történhetett vele mert most hallani sem akar a biliről csak játszik vele. Azonban ha nagyon pisis a pelus vagy kaka van akkor szól. Mondja kaka és mutatja. Remélem ez már jó dolog és lassan szobatiszta is lesz. Persze nem akarom erőltetni. Úgyis tudja szerintem a szervezete ezt. Amúgy nem vagyunk jobban igencsak kijött a nátha rajtunk. De nem vagyunk lázasak és a kedvünk is jó.
Minek kell 5dik ruha ha van négy? Drága egy ilyen fellépő ruha?
Ha igen akkor kezd el adagolni Apának :)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Majd kialakul aszomszéd kisfiu juniusban töltötte a kettőt és még ő is pellusos.Az igazsághoz tartozik hogy1 már kicsi. De van egy kék ruha kétrészes 5 ezer ft.ebben táncolnak bottal 3 ezer ft.és ponponnal 3 ezer ft.narancssárga ruha egyrészes 8 ezer ft.hozzá zászlo 4500ft hajdísz500ft probaszászló 2500ft virágkarneváli ruha 4000ft de a díszeket nekem kellett rávarni.csizma 11600ft és mindegyik ruhához hözzá illő smink..A hajhoz hajlakk hajcsillám sok hullámcsat (már jobban csinálom a paradicsom kontyot mint a fodrász),zselé.3-4 havonta balet cipő mert vagy tönkremegy vagy kinövi ebben gyakorolnak 2400ft takságidíj a suliba 3500ft a Fantasy táncsuliba3700ft minden hónapba.+annak a költsége hogy mi visszük a fellépések helyszinére hirtelen ennyi jutott eszembe.Apjának ma rossz kedve van ígyhát várunk vele.
Jobbulást nektek!!!

kunkli
kunkli
 
 


Hujj Kunkli akkor ez a sport egy kisebb vagyon. Bár biztos jó nézni pl amikor a virágkarneválon lép fel. Nem? Nem csodálom, hogy várod az Apának jó kedve legyen. De mitől volt rossz kedve a párodnak?
Vissza térve a virágkarneválra. Minden évben elakarok menni rá de sajnos mindig lecsúszok róla. Pedig azt hallottam nagyon szép.
Na megyek főzni mert így nem lesz ebéd :( A férjem meg kint kővezik. A házon van most kinti munkája. Az ablak körül tesz fel díszkővet. Szebb legyen a házunk :) Már csak az utcafronton nincs kész és még a rossz idő beállta elött kész kéne, hogy legyen. Szóval mindig van valami munkánk.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Fogalmam sincs szokott nála ilyen lenni.A karnevál tényleg szép de nekünk már uncsi volt csak a gyerekek miatt mentünk el rá.2 éve inkább felmentünk Pestre megnézni a tüzijátékot szép volt nagyon csak az árak hú 400ft egy fél literes ásványviz és a tömeg az iszonyu a gyereket fel kellett venni agyon ne tapossák 4 évesen. De az idei karnevál semmivel nem ér fel a lánynak is ez volt az álma hogy a karneválon felléphessen remélem minden álma ilyen hamar teljesül.Mégcsak 4 éve jár.Még most is olyan büszke vagyok rá.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Jövőre majd meglessük a lányodat a karneválon :)
Amúgy Pesten iszonyú milyen árak vannak valóban. Pláne a tűzijátékon. Mi a Szabinát ki se vittük még azt a tömeget nem is birná. Majd ha nagyobb lesz. Bár nekem a tűzijáték unalmas már mert én 30éves koromig Pesten laktam és szinte minden tűzijátékot láttam addíg. Pláne mióta az a katasztrófa volt még inkább kerülöm az eseményt.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Hát igen mindenkinek az a rendezvény uncsi ahol lakik.Nálunk is van tüzijáték de az nagyon pici a Pestihez viszonyítva.Tesómék voltak fönt régebben és mondták hogy milyen látványos ezért is mentünk mi is el megnézni.Viszont a karnevál amíg a lányom szerepel kihagyhatatlan lesz.Tegnap is majd elbőgtem magam olyan szépek volak 4 en vannak kicsik a többiek már nagyobbak.De hogy még dicsekedjek tegnap Krisz megtanult bicajozni.Már ideje volt de Őt nem nagyon hozta lázba a kétkerekü eddig.Szabi 4 éves volt amikor már az oviba is kétkerékü bicajjal mentünk.Szóval éste néztük a hiradot és akkor mondták hogy automentes nap van.Mondtuk is Krisznek hogy jókor tanult meg bicajozni nagyon büszke volt magára.Na megyek vasalni aztán megnyírom a nagy fiukat vacsi, fürcsi mert reggel meló a kölyköknek.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Van akkor munkád bőven. Hajvágás? Ügyi vagy. Én ilyenre nem merek vállakozni.
Én már kisvasaltam magam és még egy óra alvás is belefért. Hármasban aludtunk a franciaágyon. Apa,Én, Kiscsajszink. Hétvégén mindig van közös ebéd utáni pihi. Ezt mindenki úgy szereti nálunk. Most a férjem focit néz a tv-ben mindjárt vége és utána elmegyünk közösen bicajozni.
Krisznek gratulálok nagyon ügyes. Én felnőtt fejjel most tanultam meg bicózni amiért nevetnek is a családban. DE már elég jól megy csak arra nem merek vállalkozni, hogy a gyerekülést +benne a lányomat én vigyem. Féltem őt. Ezért az Apja bicójára van felszerelve. Van a lányunknak is 3kerekű bicaja de még nem ér le a lába van kb még 1cm. Viszont már annyira akar vele menni. Szerintem hamar fog megtanulni. Legalábbis nálam hamarabb :)))
Mindenkinek jó pihit még a maradék hétvégére :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Van két fiam, és a harmadik babánkat várom. 26 éves vagyok.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Gratulálok a gyerekekhez és a kis pocaklakóhoz. A két fiúhoz jól jönne most egy leányzó :) Mit szeretnétek? Bár én ilyenkor azt mondom : mindegy csak egészséges legyen.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Köszi a gratulát. Valóban jól jönne egy ksilány a két fiú mellé, de ha fiú lesz, nem fogom bánni azt sem. Én igazából kislányt szeretnék, de most már mindegy, csak egészséges legyen, ahogy te is mondtad.

Nagyon helyes a kislányod!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: