Új privát üzeneted érkezett!

Tökre nincs időm fejni és hihetlenül kevés tejem van. :? A tej már csak a táp hűtésére szolgál (ha túl meleg lett, néhány kortyot beleönteni).
Visszaélek a gyerek türelmével, mentem.

KépKép
benó
 
 


hali!!
Mi az hogy nincs tejecske???nem termelődik több és több?? nekem nagyon kevés van kb:napi 120-150ml jobb napokon.Ez van nincs mit tenni és azt a k.. tápszert Jaszi utálja.Apa elvitte egy babakocsi körre most,hogy szellözzek ki egy kicsit.Ma nagyon kevesett evett. Na majd holnap bepotoljuk.Nagyon fáj a lábam még most is.
Sok pusza
ágianya
 
 


Ja én se nézek ki tul szexin!!!!! :roll:
ágianya
 
 

 
 

Hello!Mi a helyzet veletek?Mi jól vagyunk Domikával voltunk a kardiologián hála minden rendbe vele! :D Voltunk fen a PIC-en, taliztunk Viki nénivel és ágianyának a kedvencével:Bea nénivel "Anyuka a baba kifog hülni!!!" :lol: [/img]
domi anyu
 
 


Haó!!! Köszi,hogy gondoltatok ránk is,nagyon szupi,hogy haza kerültetek a korházból Dio babával!!!!! :P :D :lol: Bocs egy picit még bénázok,hogy mit hogy kell csinálni! :cry: Szép nagyok vagytok ti is Bogi!! :P És sokat hiztatok ti is Nóri,kis gombocok a lurkoitok! Domika is egyre többet sír elkapatták a nagymamák,én meg nembírok vele! :evil: :twisted: Időnként nem birom az egészet és kiborulok Laci meg nem igazán segit semibe gondolkodom nagyon,hogy fogom a Domit és haza költözöm Anyuékhoz! :cry: :? Sokatvan a klimoba ahelyet hogy velünk lene és ez már sok nagyon!Közölte,hogy én költözhetek a gyerek marad!Semmi pénzért nem hagynám nála a Domit,hiába hisztizik sokat akkor is az én hisztis fiam! :lol: :D :P Jaszika is nagyon takaros meglehetne hamikázni olyan cuki. :D
domi anyu
 
 


végre, Henikém! helló :D :D :D

apát vágd nyakonnnnnnnnnnnnn :twisted: :twisted: :twisted:

behoztam a babkocsit a szobába, így ringatom őket, és még így se alszanak

KépKép
benó
 
 


melyik babák szopiznak?
a mieink nem

KépKép
benó
 
 


tegyél képet: melléklet feltöltése - tallózás - beillesztés vagy vmi ilyesmi

KépKép
benó
 
 


időnként mind kiborulunk sztem, én szoktam nagyon paréj lenni mindenkivel ilyenkor, antiszoc (ne jöjjön senki, ne segítsen senki vagy épp az ellenkezője: ilyenkor bezzeg nem segít senki), alapvetően marhára idegesít, hogy mindig valakire rá vagyok szorulva, ISZONYATOSAN :x :x :(

KépKép
benó
 
 


Hi!

Ágianya,
mi lenne, ha nem adnál teát Jaszinak? az elveszi a helyet a kajálástól! (nekem ezt mondták, a kórházban tapasztaltam is, sokszor nem kellettem neki, de mióta itthon vagyunk (no tea), sáska!)
másik tápot nem próbálsz? :roll: háha nem olyan xar...

a hajam nekem is hullik rendesen, tul.képp a császár óta. szülés után sajnos ez van, amivel több lesz terhesség alatt, az utána odavan szt többszörösen :roll:

Domianya,
hellóó, végre! :D örülök, hogy Domi szíve okés! :)

ja, növünk, pár nappal utánatok repültünk a Péterfybe, ippeg 1 kilóval. "oviban" nem is voltunk. és nem a szervízfolyosóról! :wink:

Domiapát - csatlakozom - vágd nyakon! :evil:

Bege,
ááá, a fejő engem is tönkrevágott :? vannak sejtéseim, hogy fogok kinézni tejelés után :? de evven, lexarom, Maki a fontos! :D
amúgy annyim van, hogy épp elég neki, de ha többet fog enni, lehet, hogy azt már pótolni kell majd, kíváncsi leszek :roll:
most már nagyon ritkán fejek, egy nap egyet, annyit, hogy legyen miben beadni a gyogyókat Makinak.

Benó,
jókat írsz (nem az utsó hsz) :wink: :lol: :lol:
na az utolsóra: én is tiszta paréj vagyok, éjjeli evésnél meg hajnalban főleg, olyanokat mondok, mint egy kocsis, asse tudom mi van, mintha nem is én lennék :shock: :oops: napközben jó.
pedig csak 1 van, nem duplázok, mint te...

ja, Maki szopik!
angel37
 
 


Haó!Nekem már egy csepp tejem sincs sajna! :cry: :( De Domi már eszik :almát, tejbepapit a milupától ja meg egy-két bébi kaját és 100-130 ml tápszert! :P Nekem is sokat hányt nekem a NUTRILON jött be ez kimondott azért van,hogy ne jöjjön neki vissza a kaja és gyomorsav kötő.Az infacolt már nem adom neki 1 hónapja kb.!Ja ez a NUTRILON viszont fogja a székletet nagyon!Ha kiürül a zacsi akor lötyet és logós lesz sajna,a hasról ne is beszéljünk az valami förtelem. :cry:
domi anyu
 
 


Heni, nagyon örülök, hogy jól van Domi baba! :D :D :D :D Mindig előttem van, ahogy írtad rá az üvegre a nevét! Emlékszel? :lol: :lol: Az a része, hogy együtt keltünk, mentünk, utána dumáltunk stb., az a része jó volt, nem? Arra olyan szívesen emlékszem vissza. Mintha nem is kórházban történt volna, hanem valami koliban.

Zacsid is lett időközben? :wink: :lol:

Heni, 3 hónaposan már ilyeneket lehet enni? Majd én is beszélek erről apával.

Mi se adunk semmiféle Infacolt meg ilyeneket. Gripe watert sem. Rájöttem, hogy Dávidka sír (mintha nyúznám), ha éhes, ha nem éhes, ha álmos, ha nem akar hason feküdni, ha hason akar feküdni, és most az előbb (ez a legújabb a sorban), azért, mert se hason, se háton nem akar lenni, most a babahordozóban üldögél és kukkerol (6 perce - mérem).

Sajnálom, hogy nincs tejünk, Heni, pedig te az én tanítványom voltál 8) :lol: :lol:, viszont annak örülök, hogy Maki szopizik. :D

Teát mi se adunk a fiúknak, csak ha nincs kaki (kamillát, de nem sok cukorral, ahogy azt meghagyták).

Káromkodásról: olykor én is teszem :oops:, pedig sürgősen le kéne róla szokni. :wink: Éjszaka már nem kelünk fel annyit, csak gyerekenként 1-2x, ami, van úgy, hogy egybefüggő 2 órát jelent (hányás, ágyújrarakás, kajakészítés, üldögélés az ágy szélén, várva, hogy újra felébred valaki - beleszámítva).

Azt hiszem, Dávidka megunta a bulit, vagy nem tudom... ilyenkor játszani kell vele, vagy hagyni felfedezni? Mit ír Ransburg (nem tudom leírni) meg Vekerdy meg a többiek?
Puszi, gyertek, ha tudtok
Ja, K.-t nem adtam ám el :lol:, ő benyomott az új antirefluxos horrorárú tápijából egy százat, és azon nyomban elaludt, ilyen is régen volt már...
puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benó 2009.07.21 18:51-kor.

KépKép
benó
 
 


Most ez komoly: mi ez a zacsis sztori? :D :D :D
Gy. a telken, füvet nyír. A ti pasijaitok folyton a csatasorban állnak?

KépKép
benó
 
 


Akkor, míg béke honol, iszom egy teát. Tiszta idill, ugye? 8) :D

KépKép
benó
 
 


Háó!!Taliztam az Cilával a PIC-ről,tudod ő volt az ismerős és ő mondta,hogy adhatom neki az almát és a milupa tejbepapit,de ne én főzzem neki mert a búzadara fúja nagyon a pocijukat.Tápszer meg kevés volt neki 2 óránként éhesvolt ezért kezdtem el adni más kaját neki!!Én teáztatom csipkehús teát és babamosoly teát adok neki kicsi cukorral.
domi anyu
 
 


sziasztok mammák :lol:

helló domimami, már vártunk nagyon. Apa még mindig bumbi, tényleg vágd nyakon :twisted: :evil:

ágimami,
a hajam nekemis bazira hullik, de ezt írtam is én levágatom egész rövidre. Olyat gondoltam mint Osvárt Andreának van. Fiatalodni fogok még egy tizest :lol:
Hát azért én sem vagyok formában, derekamat félretéve,de jobb lesz a helyzet rövidhajjal. Engem leginkább az zavar,hogy nincs időm a hajszárításra,pedig márcsak vállig érő. És ettől csoffadt a külsőm.
Mi eszünk Bebe zabagép tegnap mértük 5 kg, Gergő megfontoltabb és nem mindig eszi meg a kajcsit Ő 4,3 kg. 130ml-re vannak hitelesítve a fiuk, bár Bebének kezd kevés lenni

angyal,
megnyugtató, hogy nem csak az én cicim nem bírta a strapát. MOndjuk nagyon durván adtuk elő.... méd szerencse, hogy apa így is szeret :oops: :P

benó,
engem egy cseppet sem zavar már, hogy nem tudom 1edül megoldani a dolgot a babák körül. És ahhoz is hozzá lehet szokni, hogy mindig van itt vki, a babáknak is jó, mert így hozzászoknak az emberekhez. Amúgy,ha olyanfiaink lennének kik esznek- alszanak akkor simán boldogulnánk. Erre gondolj, és arra, hogy fasza csajok vagyunk. Mennyi mindent kibírtunk.

na most megyek, Bebe rottyantott 1 akkorát....húúúúú
bege
 
 


Emlékszem az Cilára. :lol: :lol: :lol: Majd hamarosan mi is bevezetünk valamit. :roll:
Mikor adsz neki teát? Két kaja között?
Nektek már nézelődnek a babáitok? Meg úgy elvannak? Már nem evés-alvás (= alvás + nyöszörgés stb.)? Nekünk néhány napja: evés-kínlódás az alvásig a felállás. :wink: Na, jó, van kis nézelődés/mosolygás stb. is, de szigorúan csak akkor, ha nem én vagyok velük. :twisted: :lol: Nekem evés-hányás-kínlódás/ordítás együtt-elaltatás a részem. :lol: Persze ez is tök szuper, nem panaszkodom ám. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Az én mellem is a térdemig ér kb., és csíkos. :roll: 8) Ez az új dizájn. :lol:
Rendben, Bogi, akkor így állunk hozzá. :D Most gyorsan, ügyesen helyretettél, köszönöm. :D De legalább sétálni el tudnék menni egyedül, az jó volna.
Befogtam.

A mieink evésileg:
K. max. 120-at ehet, így döntöttem. De amint látjuk, még ez is sok. :?
D. sokszor megeszi a 150-160-200-at (az utóbbi nagyon ritka), de mostanában elég neki a 100-120 is, sőt, ma volt, hogy 10-et evett kb. :shock: És utána jól elvolt. Ki érti ezt.

Most egyébként ide-oda hurcibáltatta magát velem D., és végül újra a hordozóban kötött ki, és most úgy tűnik, hogy szundít az egész ovis csoportom. :D Na, befejeztem, mert teát még azóta se ittam, és különben se én írjak má mindig.
Puszi nektek, jó éjt minden lurkónak és mamának (na, jó, papának is) Majd írjatok, hogy az éjszakák hogy telnek, pl. Heni, Ági, nem mondtátok még

KépKép
benó
 
 


Haó!!!Mi az előbb kajáltunk mármint a Domi baba,teázni akkor szoktunk mikor sír és nemrég kajált vagy van még a kövi kajához 1-1,5 óra!! :lol: Mi 2-3 estét végig aludtunk már remélem ma is fog aludni a kis édes,mert nagyon kivagyok idegileg! :roll: Ja Apa egyébként mindig cseszeget,hogy dagadt vagyok és mért nem fogyok le,hogy lelkileg totál kész vagyok.Ha van csokim északa is tömöm magamba sajna!!!! :twisted: :evil: :| Kedvesen azt mondja,hogy keres egy sovány lányt stb... Szoktam mondani neki,hogy jó ha más kell neki mit csináljak!!! :? Menjen találok én is mást ha nagyon akarok!!!! :wink: Na puszi nektek
domi anyu
 
 


én a korrigált idő szerinti 3. hónapban fogom elkezdeni a hozzátáplálást.akárki-akármit is mond. De persze ti már nagyok vagytok :lol:

zacskó...hát erröl beszéltem :D , na jó az én méreteimmel a zacskó tulzás.. :shock: a hasammal semmi gond, bár már nem olyan feszes mint volt. Domibaba most milyensúlyú?

benó,
ahhoz képest,h hánytok nagyon szépen gyarapodtok. Milyen tápit kap Kristófka?

Nekem szerencsém van apával,ő ugyanúgy etet mint én. Természetesnek veszi A fürcsinél is jelen van,de én tartom a babákat.Tényleg angyal, már megy a pancsoltatás?
bege
 
 


basszus.... domimama, hogy leehet vki ilyen. nem csoda.h kivagy, de ezen csak te tudszváltoztatni. Nekem az a tapasztalatom,hogy ha már gondolkozol azon, hogy elköltözz ez elöbb-utobb bekövetkezik. ki fog borulni a bili :cry:

benó, örülök, hogy valamelyest lelki segítséget tudtam adni. Szerintem a sétáltatással is boldogulni fogsz.
na jó éjszakát mindenkinek
bege
 
 


Háó!!!Mi kb.:6 kilók vagyunk nem mértem múlthét kedd óta akkor 5,680gramm volt mindig elfelejtem mindent én csinálok egyedül sajnos! :roll: :cry: :x Már lassan 4 hónaposak leszünk majd 7.-én!! :lol: A védőnőt kérdeztem ő azt javasolta,hogy minimum legyen 6-7 hónapos mire kaphat más kaját pl:almát!! :evil: :twisted: :roll: Régen nemvolt ilyen Anyuékat már 3-4 hónaposan töltött káposztával etette az ő Nagymamája!!!!! :D Puszi nektek
domi anyu
 
 


csácsá!!!
Tegnap dilinapom volt,olyan fejfájáspm volt hogy azt hittem megőrülök.....de mára rájöttem hogy azért mert ma megjött!!! :evil:
Abba a körbe tartozom ahhol hiába szoptatsz "nem számit(azt hittem addig nem fog megjönni)
ágianya
 
 


Mindenki tündérien hizik!!!!!!!!!!
Olyan jo hogy Domi mami is itt van!!!!!----mindenkinek----
Ti megkaptátok már az oltásokat!!!!??????Mi 08.13-án fogjuk addig nem nagyon viszem emberek közé.
Angel: :D
voltunk ma a péterfibe Eszter volt meg a hülye aki énekelte a bobitát Vera!!????
Hallás: ism. ez van majd legközelebb. vettek vért.
Domianya: :)
Én beadatom a rota elleni oltást(emlékszem mondtad hogy ti elkaptátok)kb30-40ezer aszonta az orvos.de nem akarom hogy elkapja.
Beno-Bege: :lol: :lol:
Én azért adok neki teát mert kurva meleg van nálunk tudom irta Kati hogy ne adjak de félek hogy kevés a kaja ahoz hogy ne legyen olyan szomjas ebben a melegben.Megyek kajoltatni majd e-mailbe küldök képet mert nem tudom lekicsinyiteni
Heni mi az e-mail cimed??????
Pusssszzzzzantás
ágianya
 
 


Háó!!! MI már a 2. oltást kapjuk augusztus 7.-én,ja az első dupla szuri volt mi kértük az ingyenest is meg a doki is mondta,hogy jó lenne ha megkapná,mert koraszülött volt a Minimanó!!De nagyon sírt 1-2 napig hisztis volt nagyon!! :cry: :twisted: Nekem már múlthónapba megjött sajna teljesen megváltozott minden téren soha nem görcsöltem most igen alig volt most ömlök!!! :twisted: :evil: :x Az e-mail címem :medohenriette@hotmail.com Most az előbb kajált Domi ma adtam neki először 100 ml tejbepapit idáig 20 ml-t kapott és 80-100 ml tápszert és megette az egészet!!!!! :P :D :lol: Tejet nem is kajolt talán 10-15 ml-t, most alszik!!!
domi anyu
 
 


hali!
Domi anya :D
tök jo hogy miket kajol a pasid!!!!!Mi meg azt a kurva koraszülött tápszert,már áttértünk a mildibé-röl a bebára,de szerintem az is olyam büdi....meglátjuk.
kiváncsi leszek én is a szurik után milyen lesz Jaszi
Voltunk a sotén a Réka és a 630volt ott. Ja meg a (mongoloid)Judit és csodával modon megsimogatta Jaszit.
Ja a Bea nem volt ott de a Jaszi nem hült volna ki mert 38 fok volt.
Bege Beno :D :D
Egész éjszaka a Jaszi nyikorgott és rátok gondoltam hogy ti két gyerekkel hogy boldugultok mikor egy is ...nem egyszerű
MINDEN ELISMERÉSEM A TIÉTEK!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Angel :D
nem beszéltél Gabival?????Felhivjam?
Rájöttem Jaszi álmában is sir!!!De miért??
Csőváz
ágianya
 
 


Háó!! Nekem is sokat sír de csak azért mert kiesik a szájából a cumi! :roll: Olyankor rohanok és vissza adom neki a cumit,de szemtelen mert kinevet és kiköpi megint!! :evil: :twisted: Ezzel szórakozik a kis szaros!!Nagyon élvezem a dolgot mikor ép főzök Vagy stb.... Tegnap is takarítok itthon volt Apa is üvölt a Domi de nemkelt fel,hogy a szájába adja a cumit én meg tiszta vegyszeres volta !!! :x :( :| Na pusza gyorsan főzni kell valamit Domi mindjárt felkel,Apa mindjárt jön haza a melóból...... Ui.:Majd később jövök még! :P :wink:
domi anyu
 
 


Heö! Örülök, hogy nem csak én írok :lol: :lol:, viszont a felét se jegyeztem meg, úgyhogy majd válaszolok, amire tudok. Nekem ma fáj a fejem marhára, bevettem egy rubophent, attól még tejet is adhatok a baboknak (úgyis tök keveset kapnak, mindegy), nem tudom, elmúlik-e tőle.

Heni! Nagyon sajnálom, hogy apa ilyen. Nem akarom jelzőkkel illetni. Nem szép dolog ez tőle egyáltalán. Szegénykém, látlak magam előtt, ahogy tömöd be a csokit... Emlékszel, szerintem életemben nem ettem annyi csokit, mint veled a kórházban. 8) :lol: :lol: :lol: Jó nagy a súlya már a Domi babának, a múltkor még sokkal kevesebb volt, mikor beszéltünk.

Ági! Nekünk is nyüszítenek a szurik/oltások napján, mi már megkaptuk szinte mindet, majd a 4. havi Infarix-IPV-HIB és Prevenal jön még, asszem más nem. De már kitaláltam, hogy majd sétáltatom aznap is őket, tegnap is ezt tettem (főleg a lakásban, ez mindegy).

Bege!
Beba HA (hipoallergén -allergiamegelőző) +AR (antireflux - hányás elleni) -t kapott Kristófka (2600/doboz :twisted:), és eddig még ki se hányta, bár bokákolt olykor. Egyébként a doki mondta, hogy ez a bokákolás lehet játék is :roll: :shock: :?, jó játék, mi? hülyegyerekeknek, mert hogy ő látott már olyan gyereket, akivel nem foglalkoztak (K. nem ilyen :twisted:), és ezzel játszott kínjában.

Kati! Én még sose fürdettem egyedül, és te?
Többiek?
Na, majd jövök én is később, mert elfelejtettem, mit akartam írni.

KépKép
benó
 
 


Ja, álomban sírás nálunk is van, biztos rosszat álmodik szerintem. :roll:

KépKép
benó
 
 


Nálunk is segít apa, nagyon sokat, ő fürdet, övé a körömvágás is, és ha itthon van, természetesen etet velem, de ha nem muszáj (pl. nem egyszerre akarnak enni a lurkók), akkor megcsinálom egyedül. Ez még eszembe jutott. Puszi nektek

KépKép
benó
 
 


Beno :D
Hogy-hogy nincs tejecske?????
Angel :D a legügyesebb ő csak azzal eteti Diokát!!!!!!!!

olyan jo lenne már elérni azt a bűvös 3 kg-ot!!!!!!!!!!

Hencsibaba mit főzöl?????? :roll:
ágianya
 
 


Háó!!!Én a fürdést is egyedül intézem,a gyógyszerek beadását,még az orrszívást is stb.....Nektek van szuper pasitok,hogy mindenbe segít nektek!! :P :lol: :D :wink: Milánóit csinálok az hamar megvan,de tuti hogy beleköt Laci mert folyton ezt teszi! :twisted: :evil: Már lehet,hogy meg is van a kis szeretője azért kötözködik,mert már zavarja hogy vagyok neki!!! :twisted: :evil: Ja kicsit lassan megy az írás még BOCSI :roll: :wink: :lol:
domi anyu
 
 


sziasztok.

megkaptam az utolsó szurit :)
most etetek egyet és jövökbvg
bege
 
 


na itt is vagyok. Gergőt etettem. most minden úgy ment mint a karikacsapás, már alszik mellettem :)

csajok,
örülök, hogy már majdnem teljes a létszám. Azért hiányzik a tracsi része. Nagyon rossz volt mikor egyedül maradtam a klinikán :(

Gergő felébredt..elkiabáltam a dolgot. :shock:

én nem főzök,általában a segítségem szokott :lol: látod benó, ez pl a dolog nagyon jó része. így 100%-ban tudok a fiukra koncentrálni.
Nem mondom tényleg nem olcsó a tápi, nekünk a humana ha start jött be ez 2100 pénz, szerencsére nekünk eddig nem kellett antirefluxos tápi.

ágimami,
nekünksem jött be a mildibé. Bebének annyira fájt a pocakja, hogy nem tudtunk mit csinálni vele. Azért tértünkát a humanára.
Mi már megkaptuk a 2 hónapos szurit, nem voltak különösebben nyügösek, de ez valószínű azért volt,m ert a dr.néni azt mondta, hogy kúpoljunk.És attol teljesen bealudtak A prevenart miis kértük, jó,hogy ez ingyenes lett.
mi is szoktunk álmunkban sírni, de nevetni is. Szép lassan kezdünk gügyögni is, még nem az igazi, de alakul :D csuda édesek a pasik.
igérem megpróbálom kicsinyíteni a képeket és rakok fel.

Jövőhéten megyünk kontrolra: szemészet, pulmanológia szerdán vagy csütörtökön, pénteken pedig neurológia.

Már 1 hete, hogy nem voltam levegőn :( ,de a lurkók se nagyon. Ez a hülye szél meg a sok szúnyog....

na mostmegyek
hol vagytok mammák?
bege
 
 


Háó!!!Domika már gügyög HÁÓ-zik meg Ő meg mikor mit mond! :lol: :P Apa megint csesztet mint mindig,hogy szart főztem! :evil: :twisted:
domi anyu
 
 


úristen mennyit irtatok :shock: , jól meglódultunk! :D

ú,hogy távirati stílusban:

Jaszianya,
Esztert bírtam, nemszeretemveranéni jaaaj :roll:
ááá, hallás nekünk sem sikerült, egy fülre sem, ráadásul annyira nem akart nyugton maradni, hogy megkértek ciciztessem közben, szépen néztünk ki! :roll: :D
mondtam, hogy hall, de akkoris el kellett könyvelni, hogy nem.
ja, és kcisit vérszegény Maki, kedden megyünk megint, szemészet is.

Nóri,
örülök, hogy éjszakák javulnak! az éjszakai 1-2 kelés nem sok? :oops: (nekem sok :oops: )
jaja, nekünk is bír kétórás lenni, na de mindez duplázva :? :?

trendi cicik 8) enyim süvegesedik 8)

Domimama,
emlékszem, virágot is rajzoltál a tejespitlire! :D
nahát apa meg :evil: :evil: topicilag ejnyebejnye és akkorszépenmondtam! :x

Bege,
ja, jó hogy írsz a hozzátáplálásról! azt is korrigáltan kell számolni??
hátad jobb?
jövő hét sűrű lesz nekünk is: Péterfy, Neuro (attól kiscit fosok), Dévény.
rotty :lol:

megyek, feeding-time van, kiscsajom feneke is megszólalt :wink:
angel37
 
 


Hali!!!

Akkor miért nem ő főz?????!!!!!!Tudod egye meg amit főzötttttt!!! nem egyszerű az élet ugy látom!!
Nálunk apa mindent csinál,szegény már nagyon fáradt,mert sokat is dolgozik.Ma kimenőn van,a barátokkal ugyhogy kicsi kilengése lesz este ha hazajön(kicsike alkoholka) :lol: :lol: :lol:
Begemam :D
áttértünk a beba koraszülött tápira még nem tudom mi a hatás(ezt irta drnéni)
Benó :D
Én egyedül nem is mernék fürdetni!!!!!!!!
Katamama hol vagy????
Ébredezünk
pusz
ágianya
 
 


háát Domimami,
nem irigyellek. Ez az első idő még olyan bizonytalan basztatás nélkül is. az örökös kétely, hogy jól csináljuk-e?!
Az viszont szupi,hogy Domi gügyög :lol: mi is próbálkozunk :lol:

Olyan furi, hogy minden védőnő mást mond.A hugomék babája most volt fél éves,de már 1-2hónapja ízleltetik más kajcsival is mint a tápi. Viszont van 1 ismerősőm annyi idős a fia mint a hugomnak és ők 3 hónapos kortól már adtak neki almát. Régen tényleg más volt, a Zoli kerianyuja meséli, hogy ő a lányának (most 25 éves) 10 hetesen krumplifőzeléket adott. Gondold el engem mivel etethettek :shock: :lol: akkor még nem igazán voltak tápszerek.
bege
 
 


jajaja:
Gabival beszéltem, tudja a topicot, már asszem nézte is, és biztos jönni fog! :wink:
angel37
 
 


na apa pelenkáz és puffol :mrgreen:

Maki megszerette a fürdést - általunk is :D

mindig előtte masszírozom, az a végére sírásba torkollik, de mikor beteszem a vízbe elhallgat, hatalmas szemeket mereszt! :D :D

merném tán már egyedül, de ez családi program :wink: , ketten locsoljuk kétoldalról, kisasszony meg közben rálát a tv-re, esküszöm nézi :shock:
én fogom, fordítom, na az nem mindig arat osztatlan sikert :oops:

közben megvolt a puff, mennem kell, szükség van a cicire 8)
angel37
 
 


Háó!!! Mi a helyzet nálatok nekem most aludt el Domika már fürdött is a gyógyszereket is megkapta! :wink: :lol: Tévedtem nézelődik és nem alszik! :roll:
domi anyu
 
 


hali!
én még sajna nem fürdethetek,de etetni már etetek, de csak óvatosa. Elöbb-utobb rá fogok szokni a gyerekülésben való etetésre. Gergő napközben nem aludt, most sem alszik :twisted: kiboritó,nyafi,ha kiesik a cummája.

megyek megetetem
bege
 
 


Háó!!! Ismerős már vagy 6-7 órája nem alszik csak 5-10 perceket,enni nem akar a cumi kiesik mindig a szájából! :twisted: :evil: Pedig kész vagyok teljesen,talán most elaludt!!!! :roll: 8)
domi anyu
 
 


Hali!
most lettem kész Jaszi alszik,apa tütükél a zöldpardonba. Kimenőn van megérdemli!!!! :D
Ti hogy álltok alvással????????
ágianya
 
 


Bebe alszik kb.3 órája, még kajálni sem ébredt fel, Gege annál inkább, talán most alszik apa kezébe. Annyira jó látni, hogy egyre jobban szereti őket, még éjjel is képes mosolyogni rájuk, ez az elején nemvolt. Remélem jó éjszakánk lesz.

Ágimami,
gondolom apa azért nem annyira durván adja elő. :lol:
Nálunk is lazított apa. Igazából elment inni a fiuk egészségére, nem aludt itthon.3-om haverjával volt, mindegyik nullára itta magát és mindegyik elhagyta a pulóverét :lol: Másnap nagyon beteg volt :wink: voltak. ment a forródrót.
bege
 
 


Talán alszik már Domika!!!! :P :wink: Apa mióta végzett a melóval nem is nagyon volt velünk,most is a szomszédba van és söröznek!!Ahelyett hogy velünk lenne! :evil: :twisted: :roll: :?
domi anyu
 
 


Mennem kell a dokimhoz,rákszűrésre augusztus elején 6.-ra gondoltam! Addig Anyu vigyázz Domira,nem akarom bevinni a Deákig Csepelről!Az emberek nem figyelnek,hogy babával vagy úgy közlekednek mint a lovak.! :roll: :twisted: Ja és iratok fel gyógyszert is nem lesz másik baba Lacitól! :wink: Csak azt nem tudom szóljak-e neki vagy legyen titok! :oops: :?: Na pusza jó éjszakát nektek meg a sok pici babuciknak! :P :lol: :wink:
domi anyu
 
 


hali!!
Mizujs?????
Nekünk éjszaka randalirozás volt Jaszi nem nagyon akart aludni,most bepotolja.Ja és alig akar enni. :cry: :cry:
A sulyunk 2810g,már nem sok kell a 3 kg-hoz.
ágianya
 
 


Domi anya :D
Lacinak kellett a baba???Rágyurtatok vagy csak jött???
Mert ha ő is akarta akkor nem értem hogy miért a szomszédba van,meg a kocsmába!!! :oops:
ágianya
 
 


Háó!!! Persze.hogy ráálltunk a témára?hogy legyen a Domika tervezett baba!! :P :lol: :D Most aludt el kimentünk a boltba gyorsan a nagy meleg előtt!!Remélem most aludni fog egy darabig.. :roll: Az egész estét végig aludta 5 és fél 6 körül keltünk ma és este olyan 9- 10 között aludt el!!!
domi anyu
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: