Új privát üzeneted érkezett!

Kunkli: Nálunk is igy volt. Mindig tolodott valami. Már tiszta ideg voltam. Mire oda jutottunk, hogymegyünk foglalózni már roncs voltam. Akitől a házat veszitek rendes? Tud várni? Segítőkész?

Kép
csucsu05
 
 


Ez megnyugtató hogy nemcsak nálunk van ilyen és nemcsak mi leszünk idegroncsok.A csaj akié a ház redes ,normális 20 éves sincs szerintem még abba is belement hogy ne adjunk foglalót de van a nagyi Ő azt mondta aki pénzt tesz le azé a ház úgyhogy ha valaki leteszi a foglalót azé nem várnak.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: az jó ha fiatal az eladó. A mi vevőink öregek és ki is borítanak néha. A néni az komolyan mondom annak üldözési mániája van. nem könnyű. talán egy fiatallal könyebb együtt mükődni.
Meglátod ha túl lesztek rajta üres lesz az életed nincs idegesség . Bár már várom, hogy nyugi legyen körülöttünk:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

majd ugrálok a tetőről hogy meglegyen az adreain /vagy mi fene/szintem.

kunkli
kunkli
 
 


:lol:

kunkli
kunkli
 
 


Jah csak a tető magasan van. Elég ha csak az ágyról ugrassz le :)

Kép
csucsu05
 
 


Igazad van!!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Úgye? Na meg ha kiugrassz a tetőről akkor ki fogja kitakarítani az új házat:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

A férjem a hasa miatt aggódott hogy ki fog főzni.

Haza ért tegnap Ferenc és be is mentek anyámék az otp-be jó lett a telefonszám ,csak éppen a főnöke 56054ft-ot írt az 56190ft helyet ezért új munkáltatóit kell kitöltetni.Komolyan mondom már sírni tudnék, hogy mindíg van valami.Most megint azon aggógom hogy hazaér e beadni a papírt.

Bocs hogy csak magunkkal vagyok elfoglalva Tőled meg sem kérdeztem hogy nálatok mi a helyzet?Hogy álltok?Mi híjja van még a házatoknak?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Elhiszem, hogymindig van mit aggódni. Ez így is lesz amig meg nem veszitek a házat. Illetve amig nem költöztök be. Tényleg azt a házat amibe mostlaktok tudom nem adjátok el. De azért kiadjátok nem, hogy lové legyen belőle??
A mi házunk úgy áll, hogy most szerelika gázt és vizet. Már félig kész. Holnap rakják le a padlófűtés csőveket. Az ikerfelünket vették előre mert nekikhamarabb kell költözni de nem bánom mert a miénk addig legalább kiszárad a vakolt fal. Állitólag egy német pasi és a neje vette meg és nagyon aranyosak kb egyidősek vagyunk. A munkások is dicsértél őket ami azért jó mert aggódtam, hogy ne legyen már rossz szomszédunk. Azt mondták a munkások olyan mosolygósak mint mi. Ezen jót nevettem mert azért nem mindig mosolygunk pláne mostanában:)
Fűtés után burkolnak és utána festenek. aztán ha beköltöztünk akkor kivülről kellmég beszinezni a házat. De az engem már nem érdekel hisz 2nap alatt megvan.
De unom már a dobozokat és a raktár jellegű életet.

Kép
csucsu05
 
 


Persze kiakarjuk adni , kell a pénz hogy jobban tudjuk majd fizetni a törlesztő részletet.
Nektek van vagy ismersz valakit akinek van amit a tvshobban reklámoznak h2o gőzölős felmosó? kiváncsi lennék rá hogy tényleg jó e.Vagy persze más fajta emivel szintén kilehetne tisztítani a szőnyeget is.Mert takarítógépem van de az sem visz ki mindent és surólni kell a szőnyeget.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: én a kézi surolásra esküszök. Mindig kzzel surolók kimindent. Mondjuk az ebédlő bútorunkat ki kéne tisztitani géppel. Azt nem kézzel szoktam. Sajna nincs ilyen ismim. Ja de van?
Az anyósék vettek olyat. Hát az csak vizes prószivó a vizbe megy a cuccos. Nem tisztit!

Kép
csucsu05
 
 


Bocsi nekik cak H2O vizes porszivójuk van.

Kép
csucsu05
 
 


Én a zone club-on szoktam nézni a Tiszta a házad?címü müsort és abban láttam hogy az olyan szőnyeget amit ki kéne lökni olyan retkes gőztakarítóval úgy kiitakarítják mintha új lenne.És megintbeleélve magam az új házba a lépcsőn és a tetőtérben padlószőnyeg van de olyan koszos hogy kikellene dobni,de ha a tvshopos gőztisztítóval kilehetne tisztítani mégha 26ezerért meg is veszem sporolnánk egy csomó pénzt mert az új padlószőnyeg jóval többe kerülne.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: aha értem már miért kérdezted. Sajna nincs ilyen ismerősőm akinek lenne. Nem tudsz a neten rá keresni hátha valaki ír róla valamit.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok most aludtak el a gyerekek,en meg egy kicsit lazitok Bojan meg nem jar de mar kapaszkodik a targyakba,megtanult tapsolni most mindenert tapsikol,jol vagyun aggaszt en meg mindeg nem kaptam meg a menziszt de meg mindeg szoptatok

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!

Remélem, szépen kezdődött a napotok. Nekem igen, hisz gyönyörűen süt a nap. Az utóbbi napokban nem volt időm jönni. Hétfőn csavarogni voltunk Attilával, amíg a gyerekek oviban voltak. Na, persze volt oka a csavinak. Délután, mire az oviban kellett menni, haza is értünk. Még vásároltunk egy-két dolgot. Kedden dokinál voltam, de már a végén a sírás kerülgetett. Elmentem reggel itthonról 8-kor. Mire a laborba értem, sikerült a 65-ös számot kihúznom, de ekkor még csak a 22-es ment be. Képzelhetitek. Én fél 9-től 10-ig vártam, hogy bekerüljek. Aztán mentem nst-re, ahol ott felejtettek kétszer annyi ideig, mint normálisan. A 20 perc helyett nekem 45 percet kellett feküdnöm, és még szólni sem tudtam senkinek. Aztán mire visszaértem a dokihoz, ő pont el kellett menjen. Legközelebb 3/4 1-kor láttam viszont. Megvizsgált, azt mondta, minden rendben, de furán megkérdezte, mikorra is vagyok kiírva, mire én azt mondtam, papír szerint 5 hét van vissza. Uh-ra nem került sor, mert megint el kellett mennie. Kicsit csalódott voltam, de jövő héten az is meg lesz. Kedden este anyum volt nála vizsgálaton, és azt mondta neki, hogy szerinte nem visszük végig, mert a méhszáj, bár zárt, fel van készülve. Na, anyumnak sem kellett több. Tiszta ideg, én meg csak nevetek rajta. Nekiálltunk kimosni a pici ruháit, és összepakoltatta velem a csomagom is. Jó nem? Értem, hogy aggódik, de én tök nyugodt vagyok.
Tegnap aztán ablakot pucoltam és függönyt mostam mindenhol. Plusz takarítottam is. Szóval tökre elfáradtam. Ma vasalnom kellene. Van mit.

Most megyek.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: nembaj ha hamarabb jön a baba de még 2-3hetet bírjon ki bent. aztán már jöhet is :) azért ne dolgozz nagyon sokat már mert a végén tényleg megszülsz nemsokára.
Szorítok nagyon és küldesz sms-t valakinek ha megvan a baba??
Itt a számom ha netán másnak nincs meg és irj nekem hadd tudjam megírni a csajoknak.(06-303403589)
Igy nem izguljuk magunkat halálra ha nem jössz sokáig.

Kunkli: Hol vagy csak nem a házat intézed??

Lauracska: Szabina is mikor elindult végig tapsolat az egész 14lépést ami megtett.
Miért agagszt ha a mensid nem jött még meg? amig szoptatsz nem csoda. van akinek addig nem is jön meg mig szoptat. nekem is a szabina után noha már nem szoptattam de 8hónapos telt el mikor megjött.

Csilla: remélem jól vagy és azóta nem volt affér a boltban!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Laurácska ha kapaszkodva már megy akkor már nemsokára bizti elindul.A mensi miatt pedig ne aggógj!
Britta azért tényleg vigyázz egy kicsitmagadra.
Csucsu sajnos nem csak beadtuk a papírokat az otp-beennyi volt majd hétfőn vagy kedden lesz eredmény,mert hát ebben az országban pénteken már a fű sem nő. :cry:
Itthol volt a férjem azért nem jöttem.Nem nagyon szereti ha akkor is a gép előtt ülök amikor itthol van,ilyenkor vele kell foglalkozni. :D megyek rendbehozom a konyhát Szabi segít és később megyünk ki slambucot főzni.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Igazad van itt már pénteken nem lehet semmit elvárni. Ezt már mi is tapasztaltuk?
Mi tegnap szinte egész nap a kertben voltunk. Ma is ez lesz. megyünk ki a kertbe kint megpucolom a szőnyegeket és ha megszárad el is teszem amjd az új házban teszem csak fel.
Mi az a slambuc??? Már hallottam magát a szót de nem tudom mi is az??

Kép
csucsu05
 
 


Bográcsban jó főzni.
Szalonnát pirítunk én füstöltet szoktam majd vele a hagymát rá a kruplit ,sót ,borsot ,pirospaprikát,van aki egy paradicsomot egy paprikát is belevág én nem szoktam.Lebbencs tésztát bele és felöntjük annyi vízzel hogy ellepje.Lefőzzük róla a lét bográccsal forgatjuk nem fakanállal mert összetörik a tészta és akkor jó amikor a étel egészben forog a bográcsban.Én szoktam még belerakni egy csipet csilit hogy pikánsan csipős legyen.Itt az Alföldön ez nagyon népszerü étel még slambucfőző versenyek is vannak.De erre én még nem jelenkeztem.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: na én azt hittem ez valami hús :) Hallottam már magát a szót de nem tudtam mi is az. Biztos finom. Amúgy bármi ami bográcsban készül csak jó lehet.Mi is imádunk kint főzni az ize teljesen más mit ha bent főznénk.
Ma nagyon jó idő van mi is kint voltunk reggel óta a kertben. Lányom olyan sáros koszos lett, hogy mikor bejött le kellet fürdetni és szó szerint sikálnom kellet:)
Kipucoltuk a szőnyegeket mert most jó idő van nagyon tud száradni kint. Ha megszárad csak össze tekerem bezsákozom és majd az új házban tisztán csak előveszem.
Na szóval segített szőnyeget sikálni. amit a végén leslaggoztunk. És a slagot ő kezelte. Na tiszta viz lett majd a kerti tó helyén mert megszünetettük az új tulajnak nem kellet na szóval bemászott a tó helyére és bujócskázott. Na és a föld rátapadt. Hát majdnem sirtam a látványtól.
Most alszik mint a bunda mert a sok rosszalkodástól elfáradt.
Voltak ma az új tulajék pakoltak egy csomó dobozt holnap is jönnek 2szekrényt hozznak át. De mindenbe beleszólnak. Már nagyon unom őket. Azt is megmondták a Tominak , hogy mossa a kocsit le. Mindenben beleszólnak. Még mosolygok de már nem sokáig.
Ja és ami kiaksztott , hogy a kutyánkra úgy szlnak mintha a házhoz adtuk volna. Rászólnak mert ugat. Könyörgöm azért ugat mert védi a házat. Hiába ők vettél meg a kutyának ők nem gazdák??
Na meg, hogy olyan hülye nevet adtunk a kutyának hogy nem lehet megjegyezni? Mert miért ember nevet adtunk neki??
Simon a neve. Szerintünk nagyon illik hozzá igazi előkelő a kiállása a kutyánknak magyar vizsla. Erre ők miért nem adtunk morzsi vagy buksi nevet mert minden kutya ez vagy rexi. Mondom pont ezért. 2-3hét van még de már nem nagyon birom őket.

Ja és a legdurvább: A zsákokat amiket hoztak rá van irva Lacika ruhái. Lacika cipő. stb... Lacika 40éves egy szem gyerek és a Lacika is megmondta nem volt sose barátnője. Erre anyuka mondta nem is engedné mert Lacika az ővé.
Unoka nem ell nekik mert Lacika olyan mint egy gyerek.
És ő már nem sir mert a Szabina éppen sirt és közölték ők ezt nem tudják hallgatni.
Na mondtam nekik hálistennek nekik nem is kell. Persze magamban mondtam nem kell mert Lacika sose lesz nővel, hogy gyereke legyen.

Kép
csucsu05
 
 


vagy én vagyok csak hisztis most??
De a Tomi sem bírja ő még jobban kivan rájuk bukva. Nem bírja már őket.

Kép
csucsu05
 
 


OFF: pszichológiai kérdőív-kitöltés

Kedves Anyukák!

Szakdolgozatot írok a szülővé válásról, és segítségre lenne szükségem az ehhez kapcsolódó kutatáshoz.

Tartós párkapcsolatban élő (házas vagy élettársi, mindegy) gyermektelen és kisgyermekes (csecsemőtől-óvodáskorig) személyekkel szeretnék kitöltetni egy három részből álló kérdőívet (a demográfiai adatokon kívül 71 kérdés). (Nem baj, ha csak a pár egyik tagja tölti ki és nem baj, ha van már kisebb testvér is.)

Kérem, hogy ha beletartoztok valamelyik kategóriába és van kedvetek, segítsetek a mellékelt kérdőív kitöltésével, vagy ha ismertek valakit, aki hajlandó lenne, továbbítsátok neki a kérésemet.(A kérdőív kitöltése névtelenül történik, az adatokat csak összesítve használom fel.)

A kérdőív letölthető a http://www.box.net/shared/7xrizqwowo tárhelyről (vagy kérésre megküldöm). A kérdőív visszaküldhető az alábbi mailcímre, vagy a kérdőív végén található egyéb anonim módokon. (Bármilyen felmerülő kérdésre szívesen válaszolok. Ha valakit érdekel, a kutatás eredményeit is szívesen közlöm.) Segítségetek nagyon sokat jelentene. Ha valaki még esetleg a párját is ráveszi, háát... hálám névtelenül is örökkön üldözni fogja....

Köszönettel és bocs az offért,

Homonnai Moni
h.monika@t-online.hu

ON
moncaberta
 
 


Hello!

Mutattam Lacikát a férjemnek le volt döbbenve.De jól bírjátok cérnával én már lehet hogy elkültem volna őket a.......föleg amilyen jó kedvem van mostanában.És Ferenc is azt mondta hogy nagyon jó neve van a kutyátoknak.
Bár én azt nem értem ha már az anyja hülye Lacikának de az apja is?És arra nem gondolnak mi lesz a kicsifiukkal ha ők már nem lesznek?!Számomra ez érthetetlen.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Mi jól. Teganp kertészkedtünk. Szép napos idő volt, ki is használtuk. Ma a pihenésé a főszerep, mert holnap megint munka van.

Csucsu! Telószámod elmentettem, ha valami van, írok sms-t.



Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Várom majd a jó hírt. És szorítok ezerrel. Lassan már a kezedben tarthatod a babádat:) Meglátod egy kicsit könyebb lesz majd. mert most fáradékony vagy már hisz a vége felé jársz.
Kitartást erre a kis időre. :)

Kunkli: Hát én sem értem. Az apukája a Lacikának jó fej de ő meg szerintem csöndben marad inkább. Jajj ma is itt voltak. Annyi lim lomot hoztak , hoyg amit mi a konténerbe kidobtunk azok jobbak voltak. Na mindegy még 2-max 3hét. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Kitartás az van. Még 4 hét max. Azt már fél lábon is kibírom. Nem érzem magam sokkal fáradtabbnak, mint máskor. Bár napról napra nehezebb.
Szabina hogy van? Remélem, minden rendben.



Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: Örülök neki, hogy jól vagy. Meglátod nemsokára eltellik az id és akezedben tarthatod a babátokat:)
Szabina jól van köszönöm kicsit nem érti néha miért van minden dobozban meg miért nem olyan a ház amilyen volt. De majd az új helyen megszokja és ott remélem miharabb rend is lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok


Britta vannak már jósló fájásaid?

Tegnap nem szóltak a bankból.Ma tülkön ülök és várom hogy telefonáljanak.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: sajna a bankok nem arról híresek,hogy időben szóljanak. valhogy értenek hozzá hogy kell az embert idegesíteni.
Ez a személyi hitel ugye?
A nagyhitel ez utánlesz csak intézve?Vagy azt csak foglalózás után intézik ugye?
Szorítok, hogy ma hívjanak.

Kép
csucsu05
 
 


Igen ez a személyi hitel hétfőre keddre igérték de szerintem már ma sem lesz belőle semmi.Foglaló után adnánk be a nagyhitelt és abból ezt vissza is fizetnénk.Ja és persze úgy hírdetik hogy félórán belül elbírálják.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Hát ismerem ezt az érzést amikor az ember várja a választ de kussolnak. Jó reklám? 1/2 órán belül?
Mindegy már csak hívjanak, hogy oké és mehessetek tovább intézni a házat.
A tulaj akkor vár rátok? Ez azért jó hír. Mondtátok, hogy akkor oké megveszitek csak szereztek pénzt?
remélem mg ma hivnak hisz tart még a munakidő a bankoknál. Vagy? Naiv vagyok??

Kép
csucsu05
 
 


Kicsit naiv vagy hiába tart a munkaidő ha nem dolgoznak.A nagyi miatt nem várnak ,de szerencsére nem kapkodnak utána hisz nemsok mindenkinek van fél focicsapata+ 1 kakuktojás,hogy ekkora ház keljen neki.
Ma megint várok :roll: de ha nem szólnak holnap bemegyünk megkérdezni hogy mi van.

kunkli
kunkli
 
 


Nagyi miatt nem várnak? Miért mi van a Nagyival? na remélem ma már hivnak és nem fogjk tovább tolni.

Kép
csucsu05
 
 


A nagyija a csajnak azt mondta azé a ház aki előbb leteszi a pénzt.Ezért ha más foglalózza le másé lesz.

kunkli
kunkli
 
 


Akkor a Nagyi bekeményített:) Na de ne izgulj a tiétek lesz:) Érzem:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu.Hívták anyámat a banktól de csak annyit mondtak hogy be kell vinni a telefonszámlát és a szerződést.De már előtte hívták anyám főnökét is tehát leelenőrízték.Gondolom akkor megadták azért kell vinni a többi papírt.Csak anyukám egy kicsit trehány papír ügyekben és bizti nincs meg a telefonszerződése,de azt mondta azért megnézi ha hazajön a melóból.Nem tudom lehet kérni másolatot a T- mobiltól?!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli!

Még nincsenek jósló fájások. Az még várhat.


Tegnap voltam a dokinál, minden rendben, és a méhszáj szépé érett. Ennyi.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta: akkor jó minden. De jó:) Még 2hetet maradjon bent a babus. Utána akár jöhet is:)

Kunkli: persze lehet kérni biztosan. Miért ne lehetne??De lehet anyud megtalálja ne izgulj:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello

32 éve ismerem anyámat persze hogy nem találta meg,de kért ki másolatot. :D Majd Ferenc megy érte a melóhelyére 3-ra onnan mennek a bankba.Ma nem ment dolgozni hogy eltudják intézni amit azért sem bánok hogy elmegyünk bevásárólni az ünnepre még most a tömeg előtt.Most elvitte Kriszt az oviba legalább megismerkedik a helyettesítő ovónénivel. :D Gondoltuk azt is hogy legalább alszunk félhétig míg nem kell kelni a kölkökhöz de persze hogy a melótársa fölhívta 5 órakkor hogy tényleg nem megy.

Britta csak azért kérdeztem mert ha 2 héttel előbb jönne a baba akkor már lehetséges ,mert nekem is szülés előtt két héttel már jelenkeztek.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: na akkor most korán keltetek igy aranyat leltek. Na a bankot ma elintézitek meg vásároltok. És igy meg leszoldva minden. szoritok még mindig :)

Kép
csucsu05
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk:


Dani, Gergő, Attila, Brigi és Pocaklakó Bence

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hello

Minden reggel korán kelünk ,de aranyat még nem találtunk.Sőt a férjem elhagyta a karikagyürűjét is.
A fejlemény csak annyi ,hogy mivel anyám minimálbérrel van bejelentve az otp még ötszázezret sem adott a végén csak mire levontak mindent 386ezret így a fele van csak meg a foglalónak.Kezdek lemondani a házról :cry:
Ha nem jönnék kellemes húsvétot! Kép

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: anyud nem tud adni egy kis pénzt. Aztán a hitelből vissza adjátok. Ezért rossz ah minimálbérrel van valaki bejelentve. Na de remélem össze jön ez a ház dolog. Nagyon nehézkes tudom de aztán hidd el a többi része simán fog zajlani.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

megvagyunk, kicsit betegesn! de semmi komoly!

csucsu azot nem volt gond, sőt már a rendőrökkel is beszéltem, majd mesélem a sztorit..

amit irtál arról a Lacikáról durva, az én exsogorom ugyanez, anyukája szoknyája mellett állandóan, nyaralni, kirándulni együtt járnak, sőt kart-karba öltve, és 33 éves lesz, soha nem volt mé gnője!!!

Kunkli! ne add fel, minden rendben lesz! nálunk se fényes a helyzet, anyum kapott ugyan hitelt de csak arra volt elég h az össze tartozást meg a csekkeket kifizettük meg a tapétát,menyezetlapokat festéke megvettük a gyerkszobába és a nappaliba! ráadásul az elmaradt adoság miatt fenyegetve lettünk h Barosok leszünk..most ujra álmatlan éjszakáim lesznek..

de ezek mind olyan dolgok amiket majd msnen elmesélek ha fent leszek, és láttok!-na meg persze ha érdekel titeket!

Britta, drukkolok nekde, ha addig nem beszélnénk ügyes legyél!!Tök jó h most hárman vagytok akik egy-két héten belül szültök az ismeröseim között..


Ezen kivül történtek még jo és rossz dolgok is velünk, a kicsi fiam már majdnem teljesen szobatiszta, önállóan jár wc-re, Bonival viszont gondjaim vannak,m ég a suliba is behivattak miatta..


Mindenkinek utolag is kellemes húsvéti ünnepeket kivánok!



puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: szia:)
Majd akkor beszélünk msn-en remélem azért jól alakulnak a dolgok.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt

Csilla jó hogy írtál.Sajnálom hogy neked sem alakulnak valami jól a dolgaid,de tudod mit szokot Csucsu mondani: rossz után a jó jön.Ezzel a fránya pénzzel pedig csak a gond van.

Csucsu ha anyámnak lenne pénze már az elején szó nélkül nem kölcsön hanem nekünk adta volna ebben mindíg lehet rá számítani.Csak az unokák terén vannak problémák vele.
Anyósomnak pedig ha lenne sem adna.

Hogy telt a húsvét?
Mi még a telefont is kikapcsoltuk hogy ne tudjanak felhívni és csak anyámnál voltak a fiuk locsolni.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Mi is kikapcsoltuk a telefonokat nem akartunk senkivel beszélni. akivel igen azt mi hivtuk fel. Mivel szar idő volt igy nem tudtunk menni az állatkertbe maradtunkitthon csendben. Nem mentünk igy sehova és a locsolók sem hiányoztak. Nem volt húsvéti diszités az asztalon mega házban. Dobozokon különben sem mutatna.
Sajnálom ha most igy megrekedtettek a pénz terén. Nem tudnád megkérdezni a tulajt, hogy amitek van az nem elég e?
Hátha nem tolonganak a vevők most pláne hogy húsvét volt igy lehet elgondolkodna. Hisz ez biztos és 1hónap múlva akkor már el is adná. Kb annyi a hitel most nem?
Figyu egy próbát megér szerintem.


És igaz amit írtam: a rossz után a jó jön!!!! Én már ezt sokszor tapasztaltam!!

Kép
csucsu05
 
 


Hello

Most ott állunk hogy iwiwen megtaláltam egy uncsitesómat nemrég.Most taliztunk vele hogy beszélgessünk,már 10 éve nem láttuk egymást.Mint kiderült másodállásban hitelekkel foglalkozik. :D A csavar a dologban hogy tőle az ötödik verziót hallgathattuk meg a hitelmegkapásről.Akár kivel beszélünk mindenki mást mond ez már kezd nagyon idegesítő lenni. :evil: De inkább neki hiszek mint egy idegennek.A lényeg hogy azért van amit Ő sem tud ezért hétvégéig utánajár konkrétan az ügynek.De szerinte nehezebb megkapni a házra a hitelt mint ahogy a Barbara mondta.

kunkli
kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: