Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
http://www.konyhamester.hu/a_r_t/recept/335.htm
Én ez alapján szoktam csinálni, tényleg nagyon finom.Kép Igaz, hogy vanília helyett vaníliás cukrot teszek bele 2 csomaggal.
A tojáshabnál meg lehet, hogy arra kell vigyázni, hogy a felverés közepén kell beleszórni a cukrot. Mert ha az elején szórom bele, akkor főzés után összeesik.Kép
De egyébként felizgattál az almás sütivel, lehet, hogy apát leküldöm tojásértKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Elmentettem!
Köszi, holnap megcsinálom ha apa hoz tejet.

Krisztáék meg jó nagyot sétálnak. Jól teszik.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk. Nem is sétáltunk Kép Autókázás lett belőle, mert hogy le akart szakadni az ég, de persze nem szakadt le. Na mindegy, elmentünk terepszemlére, apa holnap megy a rezidenciára, és bebiztosítottuk, hogy ki is találjon. Utána megnéztük, merre van a reptér, mert oda meg érkezés lesz, én meg 13 éve jártam arra utoljára.
Szóval jó nagyot autóztunk.
Lujza evett, most alukál édesdeden.
Apa üzeni: tojáshabot tejben főzzétek ki, aztán azt a tejet kössétek be, abból lesz a madártej, vagy fogjatok galambokat és fejjétek meg őket KépKépKép
Azt is üzeni (Kossuth Lajos), hogy jobb a vaníliarúd, de tűzoltásra jó a van.cukor is. Az meg jogos, hogy a végefelé kell a habba a cukor.

Hajni!
Rendőrautó Kép Jó nagy szerencsétek volt!

Andi!
Kicsit türelmetlen a párod Kép Jó hogy nem nyersen ette meg Kép Hozzáteszem, én szeretem a nyers tésztát már gyerekkorom óta Kép

Pusz.

K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Kriszta!

Akkor ez egy tuti recept igy már! Végül is számoltunk rá, hogy beleszól a férjed!!!!! Kép NAgyon helyes,megtartjuk szakértőnek.

Galamb: van kettő állandóan az ablakban. Lehet, hogy megfejem őket tényleg. Úgyis csak a frászt hozzák rám. Egyszer meg lehet, hogy galamb leves lesz Kép

De legalább autókáztatok egy jót, meg a lényeg, hogy együtt voltatok.
Nálunk minden rendben, nemsokára fürcsi, jkaj és ágyóka. Nyamvadt hisztimnó szeret ma nálunk. A gyerek meg tolat hátrafelé ezerrel, így már végképp hátat sem fordíthatok neki.
LAssan a földre kényszerülünk. Eddig ugyanis a föld felett jártunk Kép

Hajni, meg a konyhába sütöget, mert én apám nem hagyott neki félig kész sütikét Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta,
jó sokáig elvoltatokKép már azt hittem elindultál hazafeléKép
Köszönjük a madártejes információtKép Vaníliarúd kicsit drága (vagy 400Ft), azért rakok bele v.cukrotKép

Andi,
föld felett járásKépKép Most már ez az időszak jönKép Lassan már járni is fog, te meg szaladhatsz utána. Meg lesz a fogyókúraKép

H.
nalika
 
 


Andi!

Ma meddig maradsz? Mert most apa garázdálkodik a gépen, (játszik a lelkem), mi 9 körül fürdünk, meg vacsizunk, aztán azt ígérte, hogy enyém a gép.
Amúgy holnap már 3-kor kelni fog, mert erőlevest kell főznie. Jó, mi?

Szegény Hajni! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta,
azért minden hétvégén a 400 Ft-os vanília egy kicsit húzós nem? Szal a tej 200, a tojás 120(vagy több, nem tudom), meg a cukor. Szóval inkább spórolok veleKép De apának pszt!Kép

A nagyfiam még nem ért hazaKép Hogy fog holnap iskolába menni??

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek és írok nektek pár sort, aztán nyugodtan leharaphatjátok a fejemet. Kép
Engem személy szerint nagyon bánt, hogy ketté szakadt a topik és nem is minden rosszérzés nélkül. Biztos a "mi" hibánk is, amiért nem jeleztük, hogy túl gyors a tempó, amit pocakosan még elbír az ember. Talán még egy kicsi babával is, de például én a babával és a 2 évesemmel már nem. Bárhogy igyekeztem képtelen voltam képben maradni, ezért már alig írtam valakinek, mert órákig csak olvastam a nagyon kedves párbeszédeket, bár nekem úgy tűnt, hogy azok tényleg inkább chatre valók lettek volna mint fórumba.
Röviden ennyi,nem tudom folytatni ordít Gergő...

Sziasztok:

Linda
bellana
 
 


Szia, Linda!

Szerintem nem szakadt ketté a topik, mert ti úgyis csak Mucskát hiányoljátok, ő pedig fog hozzátok is írni.
Sajnálom, hogy így alakult, ha beleolvasol a mai napi chat-elésünkbe, mindhárman leírtuk, hogy a chat miért alakult ki.
Amúgy én nem tehetek róla, hogy csak egy babám van, és ő szerencsére áldott jó gyerek.
Félre ne érts, nem téged akarlak bántani, de szerintem jó ötlet a mi külön topikunk, mert itt akkor írunk, és arról, amikor és amiről akarunk.

Ahogy Mucska is írta, nyugodtan csatlakozhat bárki, mi nem fogjuk "beszabályozni" (szerintem ezt mindhármunk nevében írhatom), hogy mit lehet és mit nem.

Puszi

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Bellana!

Senki nem harapja le a fejed.

Csak jobb az őszinte beszéd. Ezt símán le lehetett volna írni nyilvánosan is és nem telefonokon és emailekbe intézni a hátunk mögött. Ennyi. Akkor is lehetett volna csinálni egy külön topikot, hogy a chatelős stilusba mindenki be tudjon kapcsolódni ha éppen akar és az mellett megmaradt volna a hagyományos is.
Az őszinte tiszta beszéd a legjobb mindig, és ha nyilvános fórumokba írunk, akkor azt gondolom, hogy a gondokat is ott kell megbeszélni, nem privátba. AZ egyáltalán nem zavar, hogy emberkék leveleznek egymással. Én is levelezek. De ami rám is tartozik azt osszák meg velem is esetleg.
Én soha nem szóltam, ha megbántottak ezért elvártam volna ennyit.
A dologról ennyi a véleményem.


Kriszta!

Lehet, hogy megyek vezetni Kép gyakorolnom kell, apa azt mondta.

Hajni!

Csak te erőlteted a sulit, a fiad annyira nem szerintem. Kép

Pusz: A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
szereti a fiam a sulit, addig sem kell engem hallgatniaKép
Miért kell gyakorolnod a vezetést?? Annyira elfelejtetted? Vagy csak meg akar győződni róla, hogy tényleg megérdemled az új autót? Ami gondolom Toyota lesz..Kép

H.
nalika
 
 


Hajni!


Fiad: gondolom, hogy mennyit piszkálhatod, ha a suliba menekül. Kép
Ezt most nem Toyotának hívnám. De pontosítok, megyek a sebváltást gyakorolni nemsokára reméleeeem! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Nem láttam az előző üzidet. Hát tényleg majdnem elindultunk, hiszen már a reptéren jártunk Kép
Hát valóban elég drága nasi a madártej, egye fenyő, tegyél bele van. cukrot Kép
Nagyfiad hazaért már?

Andi!
Miért, mit csináltál vezetés közben? Kép
Jól beszéltünk ! KépKép

Puszka

K.

Kép
lujzika
 
 


Akkor arra gondolsz, amire én reggel ébredtem??KépKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Nagyon meg vagy már fáradva látom! Hát persze, hogy arra!!!!!! Remélem!!!!!! Kép Kép Kép

Csak még teregetnem kell meg hasonlók. MAjd közben bekukkantok! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Húúúú, csajok!

Öregszem, papírból volt, azért nem koppant KépKépKép
Bekukkantasz?? "Vezetés" közben??? Na arra kíváncsi leszek!!!
Mi tegnap vezettünk, állítólag még megy Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Nekem azt mondták, hogy sok gyakorlásra van szükségem Kép
Örülök, hogy leesett, idáig hallatszott. Be is csuktam az ablakot, hogy Anna fel ne ébredjen.
De még nem kezdődött meg az óra.
Arra meg hogy én hiányoznék amonnan: max 4 embernek. Vagy annyinak se.

Én ilyen vagyok és így kell elfogadni.
Pusz: A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Mucska, Lujzika:
ma új kaját próbáltam! Sütőtök sárgarépával a saját főzővizében! Turmixolva.
Edinának nagyon bejött! Kép

Nalika: pusz!

ZSuzsa
zerko
 
 


Andi,
jó gyakorlástKépKépKép
Lehet nekem is szükségem van rá még egy kicsit?KépKép

Kriszta,
neked nem kell gyakorolni??Kép

H.
nalika
 
 


Lujzika: lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem te mondtad egyszer, hogy a gyerektől vesszük el az időt az írogatásokkal és nem is jösz többet???
Sajnálom, hogy megbántódtatok és nem vettétek figyelembe, hogy a több kicsi gyerekeseknek kevesebb idejük van.
Amúgy szerintem a nyáriaknál is arról lehetett írni amiről az ember akart...
Végülis jó ötlet, hogy itt chateltek, de van rendes chat is itt a babaneten tudjátok?

Mucska: mit lehetett volna simán leírni? Én úgy emlékszem sokan írtuk, hogy nagyon sok a termés és nem bírjuk követni. Abban viszont igazad van, hogy talán egyértelműbben kellett volna fogalmaznunk. Érzem benned a megbántottságot, amit nagyon sajnálok. Kép

Linda
bellana
 
 


Hahó, lányok!

Megvagytok! Nagyon hiányoztatok ám nekem! Egész hétvégén nem volt időm írni, csak olvasni de marhára nem értettem, hogy hova tüntetek! Most visszaolvasok, megpróbálom megérteni...

Pusz

Bea

Jöhetek?
Vendég
 


Zsuzsa!

Ezek nálunk is bejönnek! Mi rizses sárgarépát ettünk bárányhússal!
Ezt kapd ki!
A külön topikot pedig nem kéne ennyire felfújni.
Ezt eddig is meg lehetett volna oldani nem? Ha valaki uncsizik irjon nyugodtan ide is. Ez inkább chat jellegű.
Mi megértjük azokat akik nem tudnak jönni és rossz visszaolvasni. Ez csak megdumcsi kérdése lett volna, mert akkor indulhatott volna olyan topik pl: hogy 2004. nyári babák másként....

Lányok!

Lehet, hogy elmarad a vezetés, mert az üzemanyagtankba bab került és durognak a kipufogók!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Mindenki jöhet aki akar, egyébként írtam neked mailt.

ÉS EZ NEM JELENTI, HOGY A MÁSIK TOPIKBA NEM LEHET ÍRNI! SŐT! Ezt erre találtuk ki.

Bellana!

Tudjuk, hogy van chat, csak azért nem akkor ülünk oda , amikor akarunk, hanem ha van egy szabad percünk. Ez jobb megoldásnak tünt.
Veled egyébként épp semmi bajunk, ha visszanéznéd 11,20 és 11,27 es hozzászólást.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Linda!

Én ezt nem értem Kép Mi csináltunk egy külön topikot, amire bárki jöhet, mindenféle megkötés nélkül. Nem tudok róla, hogy a fórumnak lenne olyan kikötése, vagy szabályozása, hogy milyen formában, milyen rendszerességgel lehet bele írni. Azt pedig ugye eldönthetjük, hogy topik formában beszélgetünk, vagy chat-elünk? Ezt azért engedd meg nekünk! Kép
Amúgy meg van nekem férjem, aki beszabályozzon Kép

Hajni!
Kelleni nem kell, de nagyon szeretnék KépKépKép

Andi!
Én elfogadlak! Kép Nálunk a barnakenyér szokott a ludas lenni Kép

Zsuzsa!
Nekünk most ilyen van üvegesben, de lassan elkezdem én is a főzőcskét, mert már mennyiségeket eszünk.

Szia Beaaaa! KépKép

Pusz.

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Bea!


Szerintem ne olvass, hanem gyere! Ezt úgyis lehetetlenség viisszaolvasni és igazából semmi lényegesről nem írtunk, csak úgy dumáltunk.
Épp erről szól a dolog!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Te Kriszta!

Mi az a mennyiség? Mármint mennyit esztek? Én nem tudok oylan változatosan főzni még a gyereknek is, mint amit üvegesbe meg lehet kapni.
Persze azért ez sem konzerv gyerek lesz!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nehogy már ez legyen akadálya a vezetésnek!Kép

Kriszta,
akkor rajtaaaaaaaaa!!Kép

Fiam egyébként fél 9 felé haza is ért, de még mindig szerencsétlenkedikKépKép

Szia Bea!!!!!Kép

H.
nalika
 
 


Na itt vagyok!

Megnéztem a mail-jeimet. Köszi Mucska! Kicsit mozgalmas volt a hétvégém, három gyerek, abból kettő fiúKép

Lujzika drága, sziaKépKépKép
Téged apa beszabályoz? Vagy csak próbálkozik?Kép

Most alszom egyet, és megpróbálom megemészteni, amit meg kell...

Puszi mindenkinek!

Bea
Vendég
 


Hajni!

Hát ahogy durrogunk.... én meg halálra röhögném magam lehet......
Szóval holnap is nap lesz!
Bár maradt a bablevesből. Lehet, hogy lekéne fagyasztani?Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Azért rólunk se feledkezz meg!!!!!!!
Pihenj jót, nehéz hétvégéd lehetett!
Pusz:A

Andi
Kép
mucska
 
 


Nalika!

SziaKépKépKép
Vendég
 


Bea!

Tessék menni aludni, hogy holnap pihent legyél, mert sose emelkedik meg a hozzászólásai száma! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzika, én tőlem akkor írtok amikor akartok. Dehogyis akarom én megmondani a frankót. Ahogy látom itt már senkit nem fog zavarni ha nem tud visszaolvasni és nincs képben. Csak próbáltam elmondani nekem miért futott zátonyra az írás. Viszont kár, hogy a kérdésemre, hogy nem te ágálltál e annyira a sok írás ellen, nem válaszoltál...

Mucska: visszanéztem. Kép

Fifianyu: olvastam a cigi utáni sóvárgásod. Én szintén zenész vagyok, pedig már elég régóta letettem. Lehet, hogy tényleg csak a mozdulat hiányzik? Az a baj, hogy én szerettem cigizni. Kép Fúj. Kép

Nalika, Zsuzsa: sziasztok! A nagy hevületemben, nem is köszöntem nektek. Kép

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Megmondom őszintén sokat vacilláltam, hogy írjak-e ide nektek, de nem tudok a dolog mellett szó nélkül elmenni. Azt nem akarom tovább ragozni, hogy másik topikot nyitottatok, mert szerintem is így a legjobb mindenkinek. S ezt nem azért írom, mert személy szerint bármelyikőtökkel is bármilyen bajom lett volna, sőt! Téged Mucska kifejezetten kedvellek és vártalak vissza nagyon, Lujzika a te vicceiden sokat röhögtem, Nalika veled is jókat fórumoztunk, meg ugye a képet is köszi. De úgy látszik topikozás ügyében mások az igényeink, s ez így jó mindenkinek. Bevallom itt sem tudtalak elolvasni benneteket, csak az első archív oldalt, hogy megtudjam mi a célja a topikotoknak. Azt ugyan nem találtam, de egy elég ízetlen tréfát Süncsiről igen, amit Nalika te követtél el. Annak nagyon örülök, hogy Mucska meg Lujzika nem volt rá vevő, s nem ragozta tovább, de engem nagyon-nagyon elszomorított. Nem tudom másról írtatok-e itt, de azt hiszem ez egyáltalán nem ide való. Persze te biztos tréfának szántad Nalika a megjegyzésed, én nem tudtam rajta nevetni. Szerintem ezt azért Süncsi nem érdemelte, pont ő nem, aki amikor újra gép közelbe került elég sokat írt nektek. Azt sem tudom ő olvasta-e a "viccedet" én biztos nem szólok neki, de ezt elég gerinctelen dolognak tartom, hogy úgy viccelődsz ország-világ előtt másról, hogy még védekezni sem tud, mivel tudomást sem szerez a dologról. Nem akarok itt erkölcsi prédikációt levágni, meg senki nevében írogatni, csak egyet kérek tőletek, ha valakivel problémátok van, azt írjátok meg neki személyesen mailben, mert egyrészt a mi topikunkban soha senki nem bántott benneteket, másrészt ez nem is ide való, harmadrészt mert szerintem így fair.

Köszi, hogy elolvastatok.

Swen

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Linda!

Itt nem is fog menni, hogy köszönj mindenkinek!
Épp ez a lényege, hogy jössz, írsz valamit ami foglaloztat, addig amíg van időd. És nem kell visszaolvasni. Képtelenség is lenne. Max az előző pár hozzászólást.
Aztán mégy is tovább. A másik meg arra, hogy irj mindenkinek, aki megtisztelt és észrevett, hogy létezel!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska, kinek nem írtam itt aki észrevett?
Vagy ezt csak általánosságban mondod? Mert akkor csak vissza kell olvasni, különben nem tudom ki szólított meg.

Linda
bellana
 
 


Swen,
te tényleg nem voltál ott, amikor én Süncsinek is mondtam, hogy mekkora a kisfia.(Tényleg tiszta apja, de itt nem akartam ragozni, mert csak én láttam hármunk közül élőben) Tényleg jószándékúan írtam le, de lehet, hogy neked ez másként jött le, elnézést kérek érte, ha megbántottam vele vkit. Abszolút nem volt szándékombanKép Nekem nagyon szimpatikus Süncsi is, Andriska is, és a férje is. Ennyi befejeztem..

Lehet, hogy már ide sem jövök, majd én is olyan savanyú vénasszony leszek, és sértődős..

H.
nalika
 
 


Bellana!

MINDENKINEK IRTÁL! A másik topikban mondom, hogy oda annak irsz aki észrevett és írt neked, vagy beszélni akarsz vele! Itt meg csak fecseghetsz! Remélem , hogy kihámozod, hogy mit akartam.

Swen!

Egyébként itt nem volt szó a másik topikról és emberekről sem természetesen! Pusz!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Linda,
szia!!!!Kép Tényleg nehéz eleven gyerekek mellett bármit is csinálniKép Én most pl olyan korszakomban vagyok, hogy inkább a lányokkal beszélgetek, mint olvasok. Innen egyszerűbb felállni, ha bármi gond van a gyerkőcökkel. Egy könyvet nehezebb otthagynom. De ez is csak azért lehetséges, mert nekem nem Atomantim van, hanem egy olyan gyerkőc, aki szeret egyedül játszani. Ezzel persze megint nem megbántani akartam senkit. Biztos, hogy a te fiadnak könnyebb dolga lesz az életben, fog szeretni sportolni, ezáltal sokkal okosabb lesz stb. Az enyém meg nem biztos, hogy ez fogja tolerálni az óvodát Bár a Petivel néha egész jól elvannak, tehát némi előképzettséget azért szerez hozzá. Hidd el, én néha szeretnék egy ilyen eleven kismanót, mint Dani, de ha Tomcim van akkor kihasználom azt a nyugis időszakot, amíg még nem mászik a babám. Húú kicsit hosszú voltam, de régen beszélgettünk.

Lehet, hogy el sem kéne küldenem, mert a topic címéhez nagyon méltatlan téma ez, de most már megteszem.

Pusz,
Hajni
nalika
 
 


Sziasztok!

Elég rég nem írtam már sehova, így most egész meglepődve láttam, hogy mi a helyzet. Ehhez nincs is hozzáfűznivalóm, mindenki oda ír és akkor amikor akar, eddig se kutattam senki után se, hogy vajon ír-e máshova.

Mucska/Andi: azt írod, hogy a másik topicba te max 4 embernek hiányzol? Nem tudom, de gondolom, hogy nyáron lényegében nem tudtál visszaolvasni, de minden bejelentkezésed után írtunk neked többen is, meg nagyon szorítottunk nektek, amikor kórházba kerültél. Sajnálom, ha így gondolod. Kép

Nalika: mi ez a sértődős dolog, aki savanyú vénasszony?
Szilvi
lino
 
 


Szilvi!

Igen azt pontosan tudom,mert a barátnőm jegyzetelt és hozta a kórházba. Én inkább az utóbbi időkre gondoltam. Ennek bizti a chat jelleget felvett beszélgetésünk is az oka. De most így éreztem. Az csak jó, ha nem így van!
Pusz: A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szilvi,
nem akarok savanyú vénasszony lenni csak azért, mert az elveim ellenkeznek a bölcsődévelKép De lehet, hogy tényleg jobban járok, ha csak a párommal beszélek ezentúlKép
Nem szólt senkinek személy szerint, ezért is került külön bekezdésbeKép

H.
nalika
 
 


Mucska: értem már. KépAmúgy ahogy Szilvi is írta tényleg nagyon-nagyon sokat emlegettünk, míg nem voltál.

Hajni: néha azért cserélhetnénk kölköt. Most alszanak ami ritkaság ugye. Kép
Én is meglepődtem azon amit Süncsiről írtál, de még egyszer elolvasva gondolom úgy értetted, hogy milyen szép nagy fia van, nem?

Linda
bellana
 
 


HAjni!

Ne szórakozz már ,mert neki megyek a Tiszának.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bellana!

Halottam, hogy koppant ! Végre! Akkor nincs harag?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Linda,
persze, hogy úgy értettem, hát azt is mondtam neki személyesen a talinKép Nekem mindig tetszettek a nagy babák, mert nekem ugye egyik sem volt olyan. És Süncsi meg olyan kis helyes. Komolyan az jutott eszembe róluk, mint amikor Liz Hurley-t fényképezték annak idején, neki volt ilyen nagy a babája. A te gyerekeid is olyan szép nagyok. Tényleg nagyon bántó volt amit írtam??? Remélem legalább te elhiszed, hogy nem annak szántam..
Danidat puszilomKép

Andi,
puszKép
Most megyek, mert sír a legkisebbem.(persze velem együtt)


Hajni
nalika
 
 


Mucska:értem. Vagy csak azt hiszem KépNem igazán tudom,hogy az utóbbi időben ki kinek válaszolt, vagy sem, mert most hogy 3 hetet itthon voltak a csajok, akik ugyan csak fele annyira elevenek, mint Linda Danija, de sok időt nem hagytak nekem gépezni, így nem is olvastam vissza a topicot.

Nalika: ne is legyél savanyú vénasszony! És miért csak apával beszélgetnél? Ne csináld! Attól, hogy mindenki másképp gondolkodik dolgokról, attól még lehet jókat dumálni. Csak ebbe az is belefér, hogy elmondja a másik, ha ő valamit sértőnek érez, vagy nem úgy gondolja

Szilvi
lino
 
 


Mucska: rá is esett a lábamra. Kép Kép Dehogy is van harag!! Kép Kép

Hajni: bevallom én is félreértettem. Mindenesetre örülök, hogy tisztázódott. Kép
Igen az én fiaim is nagyok, csak én nem vagyok olyan csinos mint Süncsi. Kép
Daninak átadom a puszit majd ha hagyja. Mostanában nem lehet ám csak úgy ölelgetni őkelmét. Kép

Linda
bellana
 
 


Kriszta!

Hol vagy?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Apa eddig játszott a gépen, és mit látok, már megint archiv??? Kép

Látom, lassan befut mindenki !! KépKép Akkor csak jó ez a topik, nem ??? Kép

Linda!
Te vagy az én emberem, én is imádok ám vitázni, és foggal-körömmel védem általában az igazam! Kép
Nyissunk egy vitatkozós topikot? Kép

Swen!
Most kénytelen voltam visszaolvasni, hogy mire gondoltál! Én nem ismerem Süncsit személyesen, csak a hozzászólásaiból, és nekem is nagyon szimpi. Meg kell védenem Hajnit, de valószínűleg tényleg úgy nézhetek ki Eszterkémmel (én 156 cm vagyok, Eszter 74 és 9,2 kg), mint Süncsi Andriskával Kép. De szerintem ebben semmi bántó nem volt!

Hajni!
Ha eltűnsz, megyek utánad, nyitunk egy másik topikot, jó!!! Kép

Pusz

Kriszta

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: