Új privát üzeneted érkezett!

Anya állandóan piszkál ezzela vacakkal. CSak megnézem már, hogy hogy működik:

Kép

Az én jó kislányom veri a kutyát! Kép
Akkor csak nem beteg nagyon!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Csajok!

A lánykám diétázik.15 nap alatt 8 dekát hízott.Semmi sem jó neki.Most 7800g.Olyan jó lenne,ha enne.Nem bírom tovább.3 féle kaját kap,egyik sem felel meg a kisasszonynak.

Andi!

Gyönyörű a lány!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Bocsi, de csak beugrok, mert kihűl az ebédem. Tegnap este írtam, de nem lehetett feltenni és azóta elfelejtettem mit írtam Nektek, vissza kell olvasnom és akkor majd újra leírom.

Csak azért jövök, hogy szóljak, az az ülés, amit vettünk most akcióban lesz a Mária Nagykerben. Felhívtam a boltot, ahol vettük, de ott nem lesz akció, csak a Mária Nagykerben és ott is csak korlátozott darabszámban.

Kika
Ha érdekel titeket ez az ülés, 32.450 lesz, de gyorsan le kell rá csapnod. A kismamaújságban benne van, a márciusiban!

Puszi, majd jövök.Kép

Orsi

Hát most sem lehet feltenni!Kép Elég sz.., hogy ennyire nem működik mostanában a babanet és persze pont akkor nem, amikor időm lenne egykicsit írni.Kép

Akkor most visszanézem, hogy tegnap mikre is akartam reagálni...Kép

Kriszta
Megkaptam az emilt.Kép

Andi
Anna cuki ofa!Kép Szegény Gino!Kép

Kis betegeknek még mindig jobbulást!

Képzeljétek, ma egyáltalán nem kellett Gergőnek az alma.Kép Végül is nem akartam erőltetni, kb. 1 kanállal megevett, aztán már nem kellett Neki. Leszűrtem a levét és abból ivott egy kicsit. Hát az biztos, hogy a ciciért még mindig rajong, szóval kíváncsi vagyok mikor fogunk mi számottevő mennyiségeket enni másból!Kép Mindenesetre nem alúltáplált, ma mértük kakálás után, 4 órával cicizés után és 9860 gramm volt! A hátam meg szakad le.Kép

Most mennem kell, remélem most már emegy.

PusziKép

ORsi

avocado
 
 

 
 

Na,végre jó a babanet!!!KépA levelezőrendszerem elég sokat rendetlenkedik.Nem tudom,hogy miért.

Orsi!

Jó súlya van a Gergőnek.Nem csoda,hogy nem bírja a hátad.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma 3x voltunk sétálni Kép Na mondjuk, apa jóvoltából, mert mi vagyunk a baguette-futár Kép Kellett reggelre is, meg délutánra is a rendezvényekre Kép De így legalább levegőzött eleget a kisasszony, most kajcsi után ki is dőlt, úgy alszik, mint a bunda Kép
Még jó, hogy itt most tavasz van, és csodák csodájára ma a szél se fújt Kép

Azt nem is írtam (igaz, hogy csak tegnap derűlt kis), hogy Kikából a próféta szólt, mégiscsak Húsvétkor megyünk haza Kép Mi az Eszterrel vasárnap (27-én) repülünk, apa meg hétfőn jön utánunk, de sajna nem lesz egy egész hét az egész, mert szombaton már jövünk is vissza Kép De így is alig várom már, kezdem vágni a centit KépKép!

Jobbulást minden kis és nagybetegnek! KépKépKép

Puszi mindenkinek!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Ildi
Hát igen, most már nagyon kéne a torna, de csak este van rá időm, akkor meg már hulla vagyok.Kép Valahogy délelőttre kéne időzítenem, mert akkor Karcsi még itthon van és Ő tudna Gergőzni.

Kriszta
Azt elhiszem, hogy vágod a centit! Én is mindig így voltam vele!
Alvás+ tavaszKép Itt sajna még nincs, de remélem már ide is ideér nemsokára! Már nagyon várom!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Hugi, Meli, Kriszta
Megkaptam a mélt, de nem válaszoltam, mert most működik a net, inkább ide írok.

Hugi
Hamar gyógyuljatok meg! Elhiszem, hogy kivagy, ha nem javul Mackópajti.Kép Póbáltál már adni Calcimuscot? Az állítólag gyulladáscsökkentő is.

Meli
ÉjszakátokKép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Remélem,hogy minden beteg gyorsan meggyógyul.

Kriszta!

Itt is jó idő volt ma.Egy nagyot sétáltunk mi is.
Mi még nem tudjuk,hogy mikor megyünk haza.(A férjem minden hónapban egy hétig éjjel-nappal ügyeletes,és még nem tudjuk,hogy mikor lesz márciusban.)Már én is várom,hogy menjünk.(Pedig nem is olyan rég voltunk otthon.)

Orsi!

Én ma nem kaptam meg a Kismamát.Remélem,hogy holnap megküldik.
Majd megszereti az almát a Gergő biztos.Most úgy gondolja,hogy elég neki a cici.

Mindenkinek jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Apa még mindig a dolgozóban Kép Kicsi lányom úgy elfáradt ma, hogy vacsi után csak kb. 3 percet viháncolt az ágyikójában, aztán elaludt, mint a bunda Kép Nekem meg legalább volt esélyem kitakarítani a fürdőszobát KépKép!

Ma nem is volt annyira nyűgös Tündérkém, de ha az lett volna, se lett volna csoda, mert a változatosság kedvéért az egész napos tavasz után szakad a hó Kép Hát már kezd elegem lenni ebből a télből, ami itt még télnek sem nevezhető Kép

Orsi!
Szép súlya van Gergőnek Kép De van róla fogalmam, mit jelent cipelni KépKép Torna már nekem se ártana, de szintén zenész: mikor??
Almaevészet: hát minden nap én se szeretem Kép

Ildi!
Csak sikerül nektek is hazajutni Kép Ma volt étvágya Noéminek??

Most nincs ingerenciám megnézni, hogy kinek mit írtam mail-ben, de azt hiszem, írtam mindenkinek Kép Remélem, hamarosan megjavul a Babanet, és jöttök ti is! Kép

Gyógypuszik a beteg gyerkőcöknek KépKépKép és mielőbbi gyógyulást!!!

Szép éjszakát mindenkinek!
Krisz

Kép
lujzika
 
 


Családon belüli megszólításokról készítek felmérést (magyar és norvég viszonylatban) és nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:

www.sammm.fw.hu

Nagyon szépen köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat. Köszönöm a megértést!
sadrien
 
 


Jó reggelt!Kép

Kriszta!

Már én is utálom a telet.Nem szeretek ennyi ruhát magamra rakni.És szegény Noémit is megérem felöltöztetni.
Az Eszter is jó súlyban van.A Noéminek továbbra sincs étvágya.És extra nyűgös.KépDe most éppen jókedve van,ezért tudok írni.

Puszi mindenkinekKépGyertek!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Megvagyunk de a babanet is vacakolt és nagyon sűrűek a napjaink.

Hugi,Meli, Andi,
Jobbulást a babáknak!

Lujzika,
Lécciléccilécci ne küldd ide a havat mert márúúúúúútálom ez a sz. időt. Mikor elindulnánk sétálni vagy ónos eső esik vagy hó, vagy orkán erejű szél van.

Anna nagyon eleven, mindent szeretne megkaparíntani. Nagy élmény a fürdés, ül a kiskádban és játszik a vízben a kacsával. Küldök priviben majd képet.

Lányok,
A recepteket sem volt időm kiírni, de a hétvégén próbálom pótolni.
Most szaladok még próbálkozom...
pusz mindenkinek

Ildi,
A meleg front miatt kevesebbet esznek a babák, ne törj le fel a fejjel.
pusz
kika
 
 


Hogy vannak a kis betegek?

Kika!

Köszi a nyugtatást.Most fogunk tízóraizni.A reggeli 70ml tápi volt.Szerintem a foga miatt sem eszik.Na,és ez a hülye időjárás.Tavaszt akarok!!!
Nagyon várom a képet.Küldd gyorsan!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Ildi
Remélem ma már jobban fog enni a lánykád! A lényeg, hogy ne idegesítsd magad!
A telet már én is nagyon útálom!Kép

Kriszta
Hát igen, tudom, hogy mi ketten cipeljük a legsúlyosabb egyéniségeket.Kép
Almaevés: Milyen igazad van!Kép

Voltam ma a piacon és vettem sütőtököt, meg sárgarépát egy biozöldségesnél, ma meg akarom próbálni a sütőtököt! Nagyon kíváncsi vagyok!

Most mennem kell. Fogalmam sincs, hogy fogunk ma sétálni, mert 1/4 11 óta alszik, amíg a piacon voltam beszunyált. Lehet, hogy majd csak délután sétálunk.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Eddig ma sem ettünk jobban.KépMost tököt kap ebédre,jó lenne,ha megenné.Tudom,hogy nem kellene idegesítenem magam,de aggódom.Majd kedden jön a doki,kíváncsi vagyok,mit mond.Uzsonnára banánt kap ma is.Ebből legalább eszik rendesen.
Holnap én is bevásárolok a piacon.Itt nem tudok arról,hogy lenne biopiac.Majd öreg nénikékhez megyek oda.Remélem,hogy nem vegyszeres zöldséget árulnak.

Csajok!Gyertek!Kép
A tenyerem teljesen meggyógyult.Köszi,hogy aggódtatok.Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Permetezni lehet környezetbarátan is csalánlévelKép, apukám is használta sokszor. Esetleg ilyen árust kell keresni...

Tomikám nem javul, Tüncsi egy kicsit, viszont most én is érzem a torkomat, tavaly is kb ilyenkor voltam betegKép Ja, és a csúcspont nagyfiam irigykedett, hogy a kicsit betegek, így egy műanyagdarabbal beletalált a szemébe... Eredmény: vörös fehérje, szemen látható sérülés nincs, 1 nap szünet, 10 nap felmentés tornából.

Orsi,
mi a címe a kínai keresztszemes oldalnak? Múltkor minden előzményt letöröltemKép
Tüncsi is ilyen technikával evett kezdetben. Hát igen meg kell tanulni a kicsit szilárdabb kaját eljuttatni a garatigKép (érdekes a fiaimnál nem tapasztaltam ilyet, lehet, hogy a cumisüveg miatt)

Ildi,
tenyered hogy van? Ha gond lett volna tetanuszhiány miatt, már jelentkezett volna, sztem megúsztadKép
KajálásKép Hát nekem nem volt egyik sem sztrájkoló...

Kika,
Anna fürdéseKép várjuk a képetKép

Jobbulást mindenkinek!!!

H.
nalika
 
 


Ildi,
közben írtál, és látom jól van a tenyeredKép Ebből látszik, hogy most nem tudok folyamatosan írni...

H.
nalika
 
 


Hajni!

Jobbulást nektek!
Nagyon fáj a szeme a Petinek?
Jó neked,hogy egyik sem sztrájkolt a kajálással.Most ebédeltünk.Kb.100 ml-t evett a tökből,és még 40ml sárgabarackot.(Amit tízóraikor meghagyott.)Megyek,mert már nyekereg.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi,
hát már jobb a szeme, de a mai matekversenyt nem hagyhatta ki... Este hívtam a tanítónénit, azt mondta, hogy Peti nélkül semmi esélyük a versenyenKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Drukkolok a fiadnak.Én is sokat vittem a gyerekeket versenyre.De most pár évig ezt kihagyom.

Ildi
tfildiko
 
 


Hajni
Sajnos nem találom én sem, mert a gépünk elég gáz és semmi nincs a helyén. Ráadásul tökre le van lassulva, így nem tudom visszakeresni, mert 5 perc után idegbeteg lettem.Kép De valamikor szeptember-október táján írt Nekem Panó egy hsz-t, abban bene van. Ha van időd keresd már vissza, mert nekem most nem megy.Kép

Nagyfiadnak jobbulást a szemére! Meg a kis betegeknek is!Kép

Puszi

Orsi

avocado
 
 


Jobbulást minden kis betegnek!

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


nalika
 
 


Sziasztok!

Remélem hamar meggyógyul minden baba és Peti szeme is hamar rendbejön.

Csak beköszönök. (Már ha egyáltalán elküldi suliba indulásig.)

Itt minden rendben csak suli után rokonlátogatóba meg valamikor anyuékhoz is megyünk és lehet, hogy csak kedden jövünk haza. Kedden jelentkezem addig is puszi minden babának és anyuciának.
É.
eve
 
 


Sziasztok!

Bevásároltam a piacon.Főzök neki,kíváncsi vagyok,hogy az megeszi-e.

Hogy vannak a betegek?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Annának nincs hangja, most meg én is elkaptam tőle.
Igy mulat ma egy 3/4 éves gyerek:
Kép

Jobbulást mindenkinek, később jövök.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Boldog hófordulót az Annának!Tegnap még volt eszemben,de elfelejtettem.Bocs!Még most is gyönyörű a lányod!

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Andi
Boldog hófordulót a zsivány LÁnykádnak!Kép Nagyon cuki a képen!Kép

Hajni
Köszi!!!Kép

Ildi
Remélem bejön a főzőcske! Ma én is csinálok sütőtököt Gergőnek, nagyon kíváncsi vagyok!Kép

Mennem kell, csurom víz a hajam, meg kéne szárítani. Ma Apa sétál Gergővel.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Most evett a lány, tiszta nyűgi volt, már a hajam égnek állt, most alszik mint a bunda. Délelőtt is szokott aludni, de most negyed óra volt csak, lehet, hogy ez volt a bajaKép
Takonykórság már levonulóban, viszont tegnap elkezdett köhögni jó hurutosan. Néha szakad is fel neki, ügyesen kiköpiKép
Ma jönnek anyukámék és itt is alszanak. Sikerült elcsábítanom őketKép (Egyébként nem laknak messze, 25km). De úgy örülök neki, szóval szerintem majd csak vasárnap estefelé fogok jönni.

AndiKép
Itt is gratulálok a kis hangnélküli leányzónak.
Nálunk apa beteg. Olyan érdekes, múltkor mikor beteg volt a csaj nem sokára rá az apja is elkapta, most megint. Én egyelőre még kimaradtam a szórásból, remélem így is marad. Bár a torkom néha nekem is kaparKép

ÉviKép
Jó tanulást és rokonlátogatást. Sajnálom, hogy most nem tudunk talizni, ha jöttök anyudékhoz, majd bepótoljuk legközelebb.

IldiKép
Na megette Noémi a házikosztot??? Mit főztél neki???

OrsiKép
Mit szólt Gergő a sütőtökhöz? Remélem sikerélményben lesz/volt részedKép

NáliKép
Jobbulást az összes csemetének! Tüncsike javulgat már? Köhögés:Kép Mi most kezdtükKép

BeaKép
Te elveszett asszonyka, merre jársz??? Zsófi hogy van, remélem nem vagytok Ti is betegek!!!

HugiKép
Mackópajti torokgyuszija ugye már a múlté!!!

Lujzi DrágaKép
Te is nagyon elvesztél!!! Eszterke élvezi az ücsörgést??

KikaKép
Anna mászik ezerrel, Te meg pakolsz utána???Kép Remélem e miatt nem vagy gép közelben és nem a sok meló miatt!
Ugye nem kérdeztem nagy hülyeséget mailben!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Orsi!

Mi ma nem megyünk sétálni,mert kimostam a zsákját.Nem száradt még meg rendesen.Majd holnap megyünk.

Meli!

Örülök,hogy jobban van a lánykád.Apának jobbulást!
Most fő a kajcsi,mi fél 2h-kor ebédelünk.Van benne:srépa,csirkehús,brokkoli,krumpli,zeller,fehérrépa.Párolok bele egy almát is majd.Hát,kíváncsi vagyok,hogy megeszi-e.
De jó neked,hogy mennek az anyukádék!Hát,az enyémeket egy évben egyszer tudom csak idecsábítani.

Hajni!

Hogy vannak a gyerekek?

Hugi!

Bálintka már jól van?

Többiek?

Ildi
tfildiko
 
 


Megevett a főztömből kb.200ml-t.Úgy néz ki,hogy ízlik neki.Ti hogy variáljátok a kajákat?Miket tesztek bele?

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Először is Andiéknak boldog hófordulótKépKép

Nagy zsivány a te Annád isKépKép

Remélem a betegek már jobban vannak.?

Orsi,
Érdekel, hogy hol vetted az ülést, bocs de dinka vagyok és elfelejtettem reagálni. Megnézettem kint a Römert és fele árban van a németeknél mint itthon, babakocsik detto, de nem is tudom miért csodálkoztam ezen hiszen ha a Humana babavízből indulok ki akkor sejthető lett volna.

Ildi,
Látod milyen jó kis étvágya van a lányodnak?Kép A hazai ízeket jobban kedveli mint a "botit", amúgy én már az üvegest is dúsítom azaz, ha nincs benne krumpli akkor teszek hozzá ezzel laktatobb is lesz.
A recepteket este ha hagynak akkor egy párat kírok és elküldöm, de amúgy már Te is látod, hogy nem ördöngőseg.

Hajni,
Most úgy látszik az üveg problémáim egy időre megoldódtak majd meírom priviben.

Meli,
Válaszoltam is, remélem megkaptad??????Abzsolute nem kérdeztél hülyeséget, nem is értem...

Megnéztem ma ezt a Babaház c. műsort, háááát. Szerintem felszínes és elég kapkodós volt legalábbis a mai az biztos. Nem tudtam eldönteni, hogy ennek a csajnak a téma a fontos vagy az, hogy hogy néz ki a képernyőn???????
Ti láttátok????
Pusz
kika
 
 


Ildi
Tök jó!Kép Hát azért a saját magad főzött kajcsi csak finomabb, mint az üveges!Kép

Kika
Baross utca, mi ott vettük. De most a másik boltban 7500 pénzzel olcsóbb lesz!!! Csak sietned kell, mert felhívtam őket és azt mondták, hogy korlátozott darabszámban. Ez a Mária nagyker, a telefonszámuk: 3402392. És 32.450 Ft lesz ugyanez az ülés. Szerintem jobb megvenni itthon, mégis a garancia miatt.
Babaház: nekem se nagyon tetszik.Kép És nekem is a műsorvezető csajszi miatt. Viszont a mait azért néztem, mert benne volt a nyári topikból a Nanda, az a szőke csaj volt a szőke kislánnyal. Helyesek voltak.Kép Viszont az a tetkós fickó! Kicsit elhűltem rajta!

Gergőnek tökre ízlett a sütőtök!Kép Igaz raktam bele egy kis anyatejet is, volt még lefagyasztva a mélyhűtőben, így hígításnak jó volt 1-2 kanállal. Vagy 5 kanállal megevett és egész ügyesen nyeli le.Kép Azt hiszem holnap rakok bele egy kis almát is.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Kika!

Láttam a műsort.Nekem nem tetszik.Túl akadozva beszél a műsorvezető.

Orsi!

Most úgy gondolom,hogy egyszer az én főztömet kapja,máskor üvegeset.Így nem lesz olyan unalmas.Csodálkoztam rajta,hogy megette.Mondjuk,jó volt az illata.
Örülök,hogy a Gergőnek ízlett a tök.Kép

Lányok!

Elmentem vásárolni.Vettem a lánynak egy gyönyörű rózsaszín kapucnis ruhát.Még nagy neki,mert úgy voltak számozva,hogy fél éves,egy éves.De nem tudtam otthagyni.Elképzeltem,hogy milyen csini lesz benne.És vettem neki olcsóért rövidgatyót pólóval.Na,és kapott könyvet is az állatokról.És textilkönyvet,meg műanyag hordós játékot.
Elég jól uzsonnázott,eddig meg vagyok vele elégedve.

Puszi mindenkinekKép

Ildi
tfildiko
 
 


Jó éjt Mindenkinek!Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt!Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!Kép

Este már nem tudtam jönni.Kép
Éjszaka meg megint akció volt, szóval fáradtság van, de legalább most itt a család és van segítségem. Most is a Hugicám vitte el Gergőt sétálni.Kép

Többiek?
Nagyon leállt ez a topik is.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Szia Orsi!

Bíztam benned.Tudtam,hogy te jössz.KépA mi éjszakánk sem volt valami jó.Kép
Minjárt ebédelünk.(alma,csirkehús,krumpli)Kíváncsi vagyok,hogy ezt így megeszi-e.
Itt esik a hó,a séta elmarad ma is.

Puszi Mindenkinek!Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Nem ette meg a főztöm.KépPedig a férjem megkóstolta,és neki ízlett.Bontanom kellett egy üvegest.Sajnálom...Majd legközelebb talán.A mi kajánk kellene neki.

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

Behálózott engem is ez a kórság. Reszketek mint a nyárfalevél, fáj a torkom..stb.Kép
Csajszim nyűgi ezerrel, éjszaka majdnem óramű pontosággal kel 3h-kor és randalírozik min. egy órát. De előtte többször megébred (ma pl. 3x), de cumival visszaalszik. Ráadásul későn feküdtünk le, mert ugye dumcsiztunk anyuékkal. Háromnegyed 1h-kor megtaláltam az ágyat, fél 2h-kor már nyöszörgött a Réka, azt sem tudtam hol vagyok.
Rühellem magam érte, de addig amíg magamhoz nem térek olyan vagyok mint a pokrócKépKépKép

IldiKép
Örülök, hogy azért hellyel-közzel megeszi a leányzó a házi kosztot. A Rékának is jobban ízlik. Én is úgy csinálom mint a Kika, felturbósítom egy kicsitKép

OrsiKép
Éjszakázás:Kép Mostmár kezdem érezni az "ízét". Hiába no, eddig el voltunk kényeztetve.Kép

AndiKép
Annának visszajött már a hangocskája??? Sok gyógypusziKép

KikaKép
Nem kaptam megKépKépKép El tudnád mégegyszer küldeni??? Köszi előre is!

Holnap megyünk Bp-re, szorítsatok, hogy minden oké legyen. Ja! És ne essen a hó, mert akkor el sem indulok. Most pl. azon jár az agyam, hogy hogyan fogom neki a főzijét megmelegíteni? Nincs termoszunkKép Meg mi van ha a fél napunkat ott töltjük (amire nagy az esély), hogy fog aludni szegénykém. Ő nem tud aludni kézben, mi a fenét fogok csinálni? Tiszta ideg vagyok már most előreKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Jobbulást neked!Sajnálom az éjszakátok.Nálunk legtöbbször ilyen.KépHa itt laknál Szegeden,odaadnám az elektromos melegítőm.De sajna messze laktok.
Remélem,hogy gyorsan haza fogtok érni.Szorítok!

Többiek?Hogy vagytok?És a babák?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Melikém!

Délelőtt már majdnem telefonáltam, hogy hogy álltok a takonnyal. Mi szarul és Annának hangja sincs nagyon. Szerencsére éjjel alszik, de napközben annyi trutyi jön ki belőle , hogy az őrület. Tegnap már majdnem az orra is vérzett szegénynek. Azt akartam kérdezni, hogy mit adtatok a lánynak. Itt orrcsepp van, tengerviz meg kalcium. Egyszerűen úgy érzem, hogy sose lesz vége nnek a takonynak. Szerdán meg kapnánk a 3. agyhártyagyuszi oltást.
Szoritok nagyon holnap nektek, remélem rendbe lesz minden! Várom nagyon a beszámolót, hoyg rendben minden. Másnak is hallottam ilyen problémát kislánynál.

Ildi!

Anna is csak egyszer eszi meg a főztöm másnap már nem kell neki ha megszakadok se. A kajánkból csúszna bármi neki, ha kapna. De a bébiétel is lemegy. Szóval gond nincs ilyen téren.
Bezzeg a túrórudi az csúszna. KApott már kostolót belőle. CSoki anyáé a túró egy része Annáé. Imádja. A sajtot is és mint ma kiderült a joghurtot is falná. MA kóstoltattam meg vele.

Bizi édi a kis ruha, amit vettél. Én is alig várom, hogy tavaszodjon és csini legyen a lányom.
kb egy hónap múlva megyünk kia nyaralóba. Nagyon várom már. Főként ha akkor is nem a hó fog szakadni.Úgy néz ki sose lesz vége a télnek.


Orsi!

Olavaslak ám mindenhol, csak irni nincs erőm. Mikor idejutok éjszaka van. A súlyát tudom a legénynek, de a cmre nem emlékszem.Kiváncsi lennék rá Kép

Most megyek orrot szivni, először a babának aztán az anyjának, ,mert hogy én is elkaptam lánytól a kórt.

Puszi Mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Élünk mi is Kép Bár egy kicsit kezdek kimerülni, mert ma is egyedül vagyunk, apa egész nap lent volt a konyhán, este meg vacsi van (na ez most nem nekünk Kép)! A kisasszony fáradhatatlan, tegnap megvolt az első ágyról leesésünk is Kép A frászt hozta rám, annyi időre hagytam az franciaágy közepén, míg becsuktam az ablakot, mire visszanéztem, már négykézláb vigyorgott az ágy mellett Kép Szerencsére nem lett semmi baja, még csak meg se ijedt Kép Bezzeg én! Kép
Szóval ne aggódjatok a súlyom miatt, már kezd alakulni Kép

Itt valami iszonyat idő van, reggel sütött a nap, aztán (napsütés közben) elkezdett szakadni a hó Kép Most meg jól be van borulva Kép Még jó, hogy délelőtt voltunk sétálni Kép

Hajni!
Hogy sikerült a verseny és hogy vannak a skacok??

Andi!
Utólag is boldog hófordulót a dömperes Annának! Kép Tündér, mint mindig !Kép
Takonykór miatt nem irigyellek egyikőtöket sem. Nem akarok senkit elkeseríteni, de nálunk több, mint 2 hétig tartott KépKép Jobbulást nektek! Kép

Ildi!
Szóval válogat a leányzó! Kép De ti legalább nem vagytok betegek! Kép

Meli!
Drukkolok, hogy hétfőn minden rendben menjen Kép Aludni a hordozót nem tudod magaddal vinni?
Irigyellek az anyu-látogatásért Kép!
Jobbulást nektek is! Kép

Orsi!
Rád is irigyirigy a családlátogatásért! Kép Hogy ízlett a sütőtök??

Kika, Hugi, Bea, Eve!
Puszi nektek is! Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép
Most csak gyors leszek, mert nem rég értünk haza és a lakás szalad.

Meli,
Holnapra nagy drukk, ha bármiben tudok segíteni hívj nyugodtan.
Küldtem újra a mailt, de remélem ezt már megkaptad.?

Minden betegnek jobbulást! Sok folyadék és a felnőtteknek vitamint hegyek.
Kihalok ezen az ÁNTSZ-en ha nincs járvány akkor mi van???
Na holnap jövök
pusz
kika
 
 


Andi!

Végre jöttél!
Jobbulást nektek!
Már alig várom,hogy találkozzunk.
Jó nektek,hogy nincs gond az Anna étvágyával.Először úgy gondoltam,hogy egyik nap az én főztömet adom a lánynak,a másik nap pedig a boltit.Aztán mégis főztem neki ma is,de felesleges volt.Legközelebb kedden főzök neki.Lehet,hogy csak az apa szereti az én főztöm?
Kedden megkérdem a dokit,hogy mikor kóstolhatunk sajtot és joghurtot.Milyen joghurtot adtál neki?

Kriszta!

Sajnálom az esést.Ilyen előfordul.
Hála az égnek,mi nem vagyunk betegek.Remélem,hogy nem is leszünk.

Meli!

Nagyon szorítok!!!

Minden betegnek jobbulást!
Holnap gyertek!

Jó éjszakát!Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Meli
Nagyon szorítok én is holnapra!
Lehet kapni olyan bébiétel-melegítőt, ami árammal és a kocsi szivargyújtójáról is üzemeltethető. Mi is olyat akarunk majd venni.

Andi
Annának is és Anyájának is jobbulást! Úgy szeretném megúszni ezt a hülye betegséget! Karcsit is már elkezdtem előkezelni, nehogy hazahozza nekünk a suliból! Mert akkor mi sem ússzuk meg.Kép
Cm: 71, legalábbis én ennyit tudtam mérni. Mondjuk nekem úgy tűnik, hogy nőtt azóta, amióta a védőnő ennyit mért.Kép

Kriszta
Sütőtök ízlett, de csak kevéske. Tegnap elsőre több lement. Úgy látszik nekem is minden nap mást kell adnom.Kép De mi még nagyon csak kóstolgatunk. Holnap ismét alma, egy pár napig nem lehet újat adni, hogy kiderüljön nincs-e tőle baja.Kép

Ildi
PusziKép

Hoztam 1-2 képet Mókuskáról.Kép

Azért képes így is elaludniKép
Kép

ApukámmalKép
Kép
Kép

És ezek voltunk mi hárman, ma délután.
Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt!Kép

Meli!

Rékának boldog hófordulót!(Mivel ez a hónap utolsó napja.)
Megy a drukk!

Orsi!

Nagyon szépek vagytok.
Nekünk is olyan ételmelegítőnk van,hogy a kocsiban is tudjuk használni.

Hogy vannak a betegek?

Puszi mindenkinekKép

Ildi
tfildiko
 
 


Végre újra eszik a lány.(Remélem,hogy nem kiabálom el.)A hétvégén megette a szokásos adagját,és eddig ma is.Este mázsálás lesz,mert holnap jön a doki.Remélem,hogy híztunk egy kicsit.

Ildi
tfildiko
 
 


Hol vagytok?

Meli!

Mi volt az orvosnál?Úgy izgultam miattatok.

Ildi
tfildiko
 
 


Hali!

Hát nincs nagy forgalom ittKép

Megjártuk Budapestet, kellemes meglepetésben volt részünk. Fél 11h-re volt időpontunk, 10h-kor értünk oda, a betegfelvételi irodán leadtam a beutalót, elrendeztük gyorsan ügyes-bajos dolgainkat egy bizonyos helyen, aztán felmentünk a megadott helyre. 10:05-kor értünk fel, éppen letettem a hordozót és beszéltük a párommal, hogy na itt fogunk éjszakázni is, mert millióegy páciens várakozott, erre nyílt az ajtó és mondták a leányzó nevétKép Megnézte a doktor néni, minden rendben, helytálló a megfigyelésünk, valószínü a husitól van. Három hónap múlva azért menjünk vissza. Ha gond lenne (szőrösödés, vagy szagos izzadás), akkor azonnal. Szóval hál az égnek ezen a téren nincs gond. Viszont.....
Haza felé bementünk a gyerekorvoshoz (terveztük is) és Bp-en is mondta a doktornő, hogy feltétlen mutassuk meg még ma a gyereket a dokinak, úgyanis sípol. Gyerekorvos rögtön srayt lélegeztetett vele, írt fel gyógyszert, meg tápszert, mivel megy a hasa is szegénykémnek.
Hazajöttünk, beadtam neki a gyógyszert, rá 5 percre köhögőroham, lilut a gyerek, engem meg a frász tört ki. Jó nagy adag nyálkás trutyit köpött kiKép Kijött most a doki még megnézni (persze nagy pánikomban ugye felhívtam, de már nem hall neki semmit. Tényleg nem sípol már.Kép Azt sajna nem tudni egyelőre, hogy ez a fulladás esetleg egy kezdődő asztma, vagy vírus okozzaKép.

IldiKép
Köszi, hogy izgultálKép Örüülök, hogy kezd a leányzód étványa visszatérniKép

OrsiKép
Nagyon szépek vagytok! Tényleg milyen hosszú legényke a GergőKép

Puszi:
Meli
Bnm
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: