Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.27 éves kettös állampolgárságu román-magyar 2 családos anya vagyok.Két egésséges kislányt hoztam a világra imádom öket de töb gyereket nem szeretnék az anyagiak miatt is de egyebként sem.Én is az anyagiak miatt gondoltam arra hogy béranyaságot vállalok.EGYSZERÜ DE MEGBIZHATÓ NÖ VAGYOK ÉS SZIVESEN SEGITENÉK EGY KEDVES PÁRNAK.E-mail cimem bmonika1987@gmail.com       Hét éve Magyarországon élek itt szültem mindkét kislányomat de ha itt nem engedett a béranyaság külföldre is ki megyek.
pocaklako04
 
 


Sziasztok. Béranyàt keresnék aki megbízható leinformàlható! Akit érdekel az írjon ( aortadescendens@gmail.com)
josef
 
 


Sziasztok,
Párommal béranyát keresnénk. Mi Pest megyében lakunk, de a távolság nem jelent akadályt. Valóban komoly szándékú, megfontolt hölgyek jelentkezését várjuk. Természetesen kölcsönös szimpátia esetén minden részletet meg tudunk beszélni. Kérlek küldj magadról rövid bemutatkozást és fényképet is. Köszönjük, hogy elolvastad a kérésünket.
Itt tudsz velünk kapcsolatba lépni: mi.babat.szeretnenk@gmail.com
vtr1
 
 

 
 

Sziasztok, Megbízható és stabil környezetben élő béranyát keresek. A részleteket emailben/személyesen. Kérlek egy rövid bemutatkozóval és fényképekkel keress meg. Köszönöm.


hun.surrogacy@gmail.com

mrpalindrome
Budapest II. kerület
 
 


Olyan hölgy jelentkezését várom, aki tudna segíteni (esetleg már van tapasztalata). fleur30@freemail.hu
fleur30
 
 


SZiasztok.... 27-éves kétgyermekes anya vagyok égésségileg megfelelek a béranyaságra már csináltak vizsgálatokat nállam csak azzal a családdal nem jött ösze mert örömükre kiderült mikor brünoba voltunk hogy mégis ki tudja hordani a babájukat.Megbizható egyszerü lány vagyok és szivesen segitenék egy kedves pár almait valóra váltani.IMÁDOM A LÁNYAIMAT DE TÖBB GYEREKET NEM SZERETNÉNK AZ ANYAGIAK MIATT SEM DE EGYÉBKÉNT SEM.ÉN IS VOLTAM BRÜNOBA OTT MEGCSINÁLNÁK CIMET IS TUDOK MEG TELEFONSZÁMOT IS.AKI IGAZÁN KOMOJAN GONDOLJA SZIVESEN VÁROM VISSZAJELZÉSÉT A KÖVETKEZÖ EMAIL CIMRE.bmonika1987@gmail.com
pocaklako04
 
 


Megbízható pár béranyát keres. Írjatok, megegyezünk.
kereses1111@freemail.hu
csilla7
 
 


Keresunk egy kedves holgyet aki segitene es valakozna a gyermekunk kihordasara. Nekem egeszsegugyi okok miat nem szabad kihordanom es hat persze a kor is mar rajatszik:-(((
a szives segitseget meghallalnank. Kerem jelentkezen aki segiteni szeretne. Elore is koszonjuk.
mail: babebu67@gmail.com
zade
 
 


Szia! Aktuális még az ajánlatod pocaklako04?
micmac
 
 


Sziasztok! Petesejtdonort keresünk! Részletekről e-mailban! Ha érdekel keress meg bennünket! Sürgős lenne!
micmac
 
 


Sziasztok! Abszolult megbízható, leinformàlható béranyàt keresünk 
sajàt petesejtel! Kérem csak azok jelentkezzenek akik nagyon komolyan gondoljàk!
Szép napot!
josef
 
 


@beverly:

Szia! én is uj vagyok itt és szeretnék érdeklődni,hogy sikerült-e megtudnod valamit? Lehet ilyet magyarországon vagy külföldre kell menni és mi a menete? Köszönöm előre is a segítséget

gigi0930
 
 


Sziasztok! Kérem jelentkezzen, aki komolyan szeretne/tudna segíteni egy párnak. sz.mari2015@gmail.com
szmari
 
 


Kedves Mindenki!
Szívesen segítek olyan megbízható, szavatartó Párnak/Úriembernek, aki nagyon szeretne babát, és ezért cserébe nekem meg anyagilag segítene.
Én egészséges, káros szenvedélyektől mentes (nem dohányzom, nem alkoholizálok, nem drogozom), fehérbőrű, megbízható, karcsú, hosszúhajú lány vagyok. Kérem, csak olyan írjon, aki elszánt, és kész van a megvalósításra! Vacillálók ne írjanak! Váltsuk valóra közösen ezt a szép "álmot", varázsoljuk elő a babát:-)
Emailcím:  babavarazs2014@gmail.com
babavarazs
 
 


Szia Mindenki!

Férjem és én béranyàt keresnék sajàt petesejtel. Anyagi keretünk 3m amit 9 havi bontàsban fizetnénk. Kérem, olyanok jelentkezzenek akik komolyan és nem csak a pénzért vàllalnàk!
adjeselytnekem
 
 


@anabella7:


Szia engem érdekel.

A többit priviben: sissy@gmail.hu
etel1978
 
 


Sziasztok

Béranyàt keresünk sajàt petesejttel, komoly szàndékkal. Orvosunk van. Akàr azonnal belevàghatunk.
A szàndékunk nagyon komoly, kérem csak azok irjanak akik nem most hezitàlnak a lehetöséggel.
Az anyagiakat megbeszéljük.

A többit priviben: sissy@gmail.hu
etel1978
 
 


Pontositok: a sajàt alatt a béranya sajàt petesejtjére gondoltam.
etel1978
 
 


Sziasztok! Mi is béranyukát keresünk sajàt petesejtel! Csak komoly szàndékuak jelentkezzenek!
Többit privàtban.
anna43
 
 


SZIA etel1978 .érdekelne engem ha még nem találtál megfelelö béranyát.A töbit privitben.
pocaklako04
 
 


SZIA etel1978 .érdekelne engem ha még nem találtál megfelelö béranyát.A töbit privitben.bmonika1987@gmail.com
pocaklako04
 
 


26 éves vagyok,160cm magas 55kg barna hajú és barna szemű,magyar nemzetiségű,egy saját gyermekem van,és egy esetben voltam már béranya saját petesejttel,a terhességeim illetve a szülések is komplikációmentesek voltak,érzelmileg is stabil voltam,maradtam.A családdal végig jó kapcsolatot ápoltunk.A környezetem rendezett,nem dohányzom,nem iszom és kábító-bódító dolgokkal sem élek,felsőfokú végzettséggel rendelkezem,semmilyen betegségem nincs és a családomban örökletes szintén nincs.Újból béranya lennék akár saját petesejttel is,utazni tudok.Minden leletem meg van akár azonnal kezdhetünk.Komoly szándékú emberek jelentkezését várom,hiszen én is az vagyok,hitegetők és "majd aktuális lesz"-ek ne keressenek! 06307792097  lovelyface@freemail.hu
lovelyface
Tolna
 
 


SZIA anna43 ha még aktuális akkor én jelentkeznék.a töbit privitben bmonika1987@gmail.com
pocaklako04
 
 


@anna43:


SZIA anna43 ha még nem találtál megfelelö béranyát akkor én jelentkeznék a töbit privitben bmonika1987@gmail.com üdv moncsi
pocaklako04
 
 


Már létezik egy szervezet aki legálisan intézi a béranyaságot. Egy angol cég BirthPlace a neve.

birth
Budapest I. kerület
 
 


Szia birth! Hol talàlható a weboldaluk? Köszi
anna43
 
 


SZIA micmac ne haragudj hogy csak most válaszolok.ha még aktuális akkor privitben beszélhetünk.üdv
pocaklako04
 
 


Szia lovelyface! Irtam neked privát üzit!
micmac
 
 


Szia birth! Engem is érdekelne ez a szervezet! Irsz róla privátba? Köszi!
micmac
 
 


Szia pocaklako04! Még aktuális igen! Irj privit nyugodtan, ha gondolod és ott beszélhetünk konkrét dolgokról!Vigyor
micmac
 
 


SZIA micmac itt a tel számom hivj bármikor és akkor beszélünk...............06/30/813/53/45
pocaklako04
 
 


Sziasztok béranyaságot válalok.27 éves kétgyermekes anya vagyok egyszerü de megbizható öszinte nö vagyok akit igazán érdekel irjon de csakis ojanok akik akár most belevágnának egy szép álmot valora váltani.Egéségileg megfelelek az elvárásoknak végeztek már rajtam vizsgálatot is.EMAIL CIMEN IRHATOK  bmonika1987@gmail.com
pocaklako04
 
 


Méhátültetésre menjenek  Béranya gondolhat olyat nem adja oda a gyereket én szültem elmehetsz . 2015-től méhátültetéssel is lehet szülni Magyarországon. Dr Ungár László és Dr Pálfalvi László volt.2007-ben ők voltak Méhátültetésnél ők tudnak segíteni. Béranyák odaakarjátok adni a méheteket átültessék egy terméketlen nőbe.Béranya gondolhat olyat nem adja odaa gyereket azt mondja takarodj.MÉHÁTÜLTETÉSNÉL A SVÉDEK JUTOTTAK LEMESSZIBBRE EGY NŐ GYEREKET SZÜLT KETTŐ HETEKEN BELÜL FOG SZÜLNI 6 MÉHÁTÜLTETETT KISMAMA TERHESSÉGE ELEJÉN VAN.HÁLA KÉT BUDAPESTIORVORNAK MÉHÁTÜLTETÉSSEL KI LEHET HORDANI KISBABÁT.PÁRKAPCSOLATERŐSÍTŐ KETTESBEN KÜZDÖTÖK MEG A BABÁÉRT.
FONTOS BÉRANYA CSALÁDTAG ROKON KÖZELI HOZZÁTARTOZÓ LEHET KI KELL MENNI UKRAJNÁBA AUSZTRÁLIÁBAN EGY BÉRANYA BETEG GYEREKET SZÜLT EGY HÁZASPÁRNAK NEM FIZETTÉK KI ott hagyták 
MAGYARORSZÁGON IS LEHETSÉGES LESZ A MÉHÁTÜLTETÉS
resirve
 
 


Szia lovelyface! Irtam privát üzit!
micmac
 
 


sziasztok.béranyasagot valalok sajat petesejtel is:)akar azonnal is:)irjatok batran ..
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok! Béranyaságot vállalok. 22 éves vagyok, egyetemen tanulok, rendezett háttérrel, nyugodt körülmények között élek. Nem dohányzom, nem iszom, minden egészségügyi papírral tudok szolgálni. Erre az email címre tudtok írni: baba0299@freemail.hu
kinga88
 
 


Előző hozzászólásomat kiegészíteném.
Saját petesejttel is vállalok bérmamiságot, külső paraméterekre való elváráson kívül, intelligencia teszt kitöltését is vállalom, illetve igazolni tudom, hogy a családban nincs semmilyen örökletes betegség. Ezen kívül minden igényt/elvárást teljesíteni tudok. Kérem olyan párok jelentkezzenek, akik 3M Ft értékű összeget rá tudnak szánni. Cserébe olyan béranyát kapnak, aki szívvel lélekkel segít a babával kapcsolatban és mindenre odafigyel a legapróbb részletekig.

kinga88
 
 


@tamara74:


Szia !
Hasonló cipőben járok nem tudom mi hogyan működik .Tudnál segíteni van valami tapasztalatod?
Előre is köszönöm.Anita
dolcsi
Kaposvár
 
 


SziasztokT
Új vagyok túl 4 lombikon, sok hasi műtéten, Van saját sejtem .Nem tudom hogyan működik a béranyság.Ha tud valaki segíteni kérem írjon.Köszönöm:Anita
dolcsi
Kaposvár
 
 


Sziasztok!Béranyaságot vállalnék,két gyermekes anya vagyok rendezett körülméket között élek.barna haju barna szemü vékony alkat vagyok.Mind két gyerekem kihordásával minden renben ment épek és egészségesek.Szivesen segitenék egy kedves pár álmait valora váltani a kölcsönös megegyezés alapján.ÖSZINTE ÉS MEGBIZHATÓ NÖ VAGYOK.OJAN PÁROK JELENTKEZÉSÉT VÁROM AKIK KOMOJAN GONDOLJÁK ÉS NEM CSAK ÉRDEKLÖDÖK HOGY MAJD EGYSZER...............KÉREM IJENEK KIMÉLJENEK!EMAIL CIM monikabarabas276@gmail.com
bebibaba21
 
 


@bebibaba21: "Sziasztok!Béranyaságot vállalnék,két gyermekes anya vagyok rendezett körülmények között élek.barna haju barna szemü vékony alkat vagyok.Mind két gyerekem kihordásával minden renben ment épek és egészségesek.Szivesen segitenék egy kedves pár álmait valora váltani a kölcsönös megegyezés alapján.ÖSZINTE ÉS MEGBIZHATÓ NÖ VAGYOK.OJAN PÁROK JELENTKEZÉSÉT VÁROM AKIK KOMOJAN GONDOLJÁK ÉS NEM CSAK ÉRDEKLÖDÖK HOGY MAJD EGYSZER...............KÉREM IJENEK KIMÉLJENEK!EMAIL CIM monikabarabas276@gmail.com"

bebibaba21
 
 


A hozzám hasonló helyzetben lévőket szeretném figyelmeztetni saját lesújtó tapasztalatommal.VÁSÁRI ALEXANDRA Teveli lakos,  forumokon  emailcímei:lovelyface@freemail.hu,lovelyface88,marikapdonor@citromail.hu... felvállalt telszáma:06307792097)egy szélhámos.

 

Ezt az emailt szétküldöm mindenkinek aki ezeken a fórumokon  keres,ne járjon úgy mint én.Közben akadtak még hozzám bejelentkező párok,akiket szintén ez a hölgy vert át.

itt a fórumon látom hogy a béranyasággal is próbál átverni embereket...
óvva intek mindenkit,aki környéken keres béranyát,petesejt donort.

 
keszter34
Budapest IV. kerület
 
 


teveli csaló Vásári Alexandra megszüntette telefonszámát.




Vajon miért?emailcíme még él egy ideig gondolom...:lovelyface@freemail.hu.




Tevel vonzáskörzetének elkerülését javaslom.Nem egyedül "dolgozik".Remélem  ezzel tudok segíteni a hozzám hasonló helyzetben lévőknek.

keszter34
Budapest IV. kerület
 
 


@etel1978:


sziasztok.én valalom ha gobdoljatok irjatok Eszter
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


@dolcsi:


sziasztok.én tudok segiteni meg vallalom is nektek.Eszter
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


@keszter34:


gusztustalan az ijen én csak azt tudom mondani .mas  érzésével jatszik...
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!
Én szívesen vállalnék béranyaságot. Kölcsönös segítésen alapuló kapcsolat lenne a miénk.
25 éves, 1 gyermekes anya vagyok,főiskolai tanulmányaimat végzem éppen ( másodéves vagyok.)
Fontos,hogy saját petesejtből nem vállalom csak kapottból.
nagytimi89
 
 


Sziasztok,
én melegként nagyon régen vágyom már egy "normális" családra. Sajnos, el sem tudom képzelni az életem gyermek nélkül, ez az egyetlen álmom, gondolom sokan vagytok ezzel így, ezen az oldalon. Nagyjából minden nap az a gondolat foglalkoztat, hogyan tudnám megoldani, az érzés, amikor elképzelem a megvalósulását, leirhatatlan :)
Van esetleg az olvasól között olyan meleg pár akinek ez már sikerült?
Kérlek ne ítéljetek el emiatt, ha választhatnék, én is inkább a "normális" életet választanám.

david2828
London
 
 


Üdvözlök Mindenkit!

31 éves nőként, jövőbeli tervekkel telve írom ezt a pár sort, bízva abban, hogy megértő olvasóra talál.

Nincs még gyermekem. Most még nincs itt az ideje, hogy megosszam életem egy csöppséggel. Külföldön szeretném folytatni a jövőmet, élményekkel, tapasztalatokkal szeretnék gazdagodni. Sok év múlva szeretnék felnevelni boldog gyermekeket, ha lehetséges saját "magból" és örökbefogadással.

Hiszem, hogy egy csecsemő, aki rajtunk keresztül érkezik a világra, nem a mi tulajdonunk. Egy önálló entitás, akinek sokévnyi segítségre, türelemre, feltétlen szeretetre és megértésre van szüksége ahhoz, hogy "felnőttként" önállóan folytathassa életét.
Én szívesen lennék "átjáró" egy csöppség számára, és boldoggá tenne, ha születésekor egy odaadó család várna rá.

Kölcsönös segítségnyújtás reményében keresem azt a - meleg vagy hetero - párt, egyedülálló személyt, aki szeretne saját "magból" csöppséget, de a világra hozatalhoz segítségre van szüksége.
Az alábbi e-mail címen léphettek velem kapcsolatba: mahadevi.sakti@gmail.com

Mindenkinek boldogságban gazdag új évet kívánok!!!



mahadevi
Budapest
 
 


@mahadevi:


irtam privatot
eszter1980
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: