Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a gratulációkat, lányok :D :D nagyon aranyosak vagytok!

Adri :) Jaj még nem is meséltem, hogy Bálint mennyire szereti azokat a könyveket, amiket Tőletek kapott! :D Még egyben van mindkét könyv, imád tankolni és a másikkal meg tanuljuk, hogy mit mondanak az állatok :D Karácsonyra is fog könyveket kapni, mert végre érdekli őt a dolog.

Tényleg lányok, Ti már gondolkodtatok a karácsonyon??

Gotti :) Azt hiszem, hiába is kívánnátok fiút vagy lányt, már eldőlt csak még nem ismert, hogy melyik lesz a pocaklakó :wink: :lol:

Tulipika :) Nálatok mi újság? Puszi a picurkának! :D

Sok puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Én is had gratuláljak!!!

Olvasgattalak ám Benneteket és nagyon köszi mindenkinek a jókívánságokat!!! Csak arra már nem jutott időm, hogy vissza is írjak...
Hát Picurim (kisfiam: Jordán) éppen most is sírdogál és gőzöm sincs miért, mert már tisztába lett téve, etettem ma háromszor és ez nem is a hasfájós sírás. Most papája nyugtatja.
Képzeljétek: tök szar volt a szerda délelőttöm és nem tudtam mi jöhet még délutánra... kopogtattak és azt hittem a (szokásos) szomszéd néni. Ajtót nyitok és majdnem leültem a padlóra a meglepettségtől: a férjem volt az!!! Titokban intézte a szülési szabadságot és haza tudott jönni a külszolgálatból és végre velünk töltött 5 napot. Tegnap kellett mennie. Hihetetlen jó volt, végre érezhettem, hogy család vagyunk. Most még jobban várom a decembert!!!

Üdv és pussz mindenkinek!

tulipika és Jordán baba
tulipika
 
 


Tulipika :)
De jó, hogy írtál!!! :D Már sokat gondoltam Rátok, mi lehet Veletek! Ja és köszi a gratulációt, pocaklakó már igen aktív, esténként nagy buli van odabenn :D Nagyon örülök, hogy párod haza tudott jönni és együtt lehetettek!! Gondolom rengeteget jelentett ez Neked! És decemberben mikor tud megint jönni, mennyit kell várnod? És ne keseredj el, ha sír a pici és már mindent próbáltál, kaja, pelus, stb., nem benned van a hiba! Sokszor egyszerűen csak testközelségre vagy egy kis vigaszra vágynak. Emlékszem milyen sokat dajkáltam anno Bálintot, alig lehetett letenni eleinte, napközben (és volt hogy éjjel is) rajtam fekve aludt, szóval sok baba nem olyan, hogy megeteted, aztán leteheted aludni. Tudom, hogy nem könnyű, mert Te is szeretnél pihenni, ezért jó, ha van egy kis segítséged. Kitartás és sok ++++++++++energia Neked!! De olyan szép időszak ez és olyan gyorsan elrepül! Ha netán van képed Jordánról, esetleg fel tudod majd tenni? Biztos gyönyörű baba :D és jó étvágya van :D Az éjszakák milyenek? Írj majd, ha van egy kis időd és erőd!
Sok puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi az eltünésért, de mindig van valami! Mi egyébkénti még mindig köhögünk (Bálintkával)! :cry:

Tulipika! Nagyon szép neve van a kisfiadnak! Egyetértek Zsuzsával abban, hogy babusgasd sokat a picurit! Babája válogatja, hogy kinek mi 'jön be', mert Nándika például nagyon sokáig a hasamon aludt, Bálintka viszont csak egyszer-kétszer. Ő nem igazán szerette! De a karjaimban nagyon jól elvolt! :D

Zsuzsa! Örülök, hogy hasznát veszitek a könyvecskéknek! Mi is szeretjük! Meg vonatozni is! :wink: (és még az is egyben van!)
Hogy vagy mostanság?

Gotti! Fura lesz visszamenni dolgozni, nem?! (magamból indulok ki, ugye)

Sok puszi Nektek és a többieknek is!

Ne haragudjatok, de most mennem kell, mert Bubi kipakolta apa szekrényét! :twisted:
radra
 
 


Sziasztok!

Denizsa :)
Én még nem is gratuláltam!! Nagyon örülök a picinek! Akkor 2 év lesz a gyerkőcök között?
Tudatosan mostanra terveztétek, vagy egy kicsit előbb jött? Kép
És hogy viseled? Nekem állandóan hányingerem volt a 20. hétig... Rémes volt!

Adri :)
Már te is dolgozol??
Atibaba 23-án lesz 3 éves, és hát bementem a munkahelyemre, de sajna nem vesznek vissza.... :( A főnök azt mondta, hogy azt a munkát, fele annyi létszámmal is meg tudnák csinálni, mint ahányan most dolgoznak az irodában.... Mondjuk ide nem is vágytam vissza, most van 1-2 munkalehetőség kilátásban, reménykedek!

Gotti :)
Majd erről a munkahely-témáról írok neked magánban, mert ide nagyon OFF lenne.....
Te az oviba mész vissza? Az legalább egy jó munkahely! És Zituska? Mármint ha majd dolgozol....

Lányok, biztos hallottatok róla, hogy lesz Pesten decemberben a Disney on Ice, jégrevü. Minimax állandóan reklámozza. Bár ez inkább a lányos anyukákat érinti, na szóval Veronika be van zsongva, hogy ide el kell menni. Tegnap sikerült (nagy nehezen!) jegyet szerezni, 4260 ft/ db.... :( De voltak 15.000 ft-os jegyek is!
És már szinte nem lehet jegyet kapni, pedig 3 plusz előadást is betettek! De biztosan nagyon szép lesz, én különben is szeretem nagyon a korcsolyát! Kép


Tulipika :)
Képek a babáról?

Na, sziasztok!

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Adri :) Bulást Nektek, múljon el mihamarabb az a fránya köhögés!! A változatosság kedvéért ma meg Bálintnak elkezdett folyni a nózija :( nos gyakoroljuk az orrfújást.
Könyvek olyannyira bejöttek, hogy karácsonyra is vettem neki, pl. mit mondanak az állatok meg hasonlók, úgy örülök, hogy már érdeklődik irántuk! :D
Köszi, jól vagyok, a hetek gyorsan telnek B. mellett, nem hagy sok időt (=semmit) a pihenésre. Pocaklakó is jól van, sokat ficánkol :D a pocim meg hihetetlen iramban nő, már gumis derekú nacit hordok :oops:

Ditta :) Köszi a gratulációt :D 22 hónap lesz a gyerkőcök között, kb. 2 év korkülönbséget szerettünk volna, hát nagyjából így is lesz. Szerencsére már túl vagyok az émelygős korszakon, sőt már kezdek néha igencsak kajás lenni :oops:
Drukk, hogy sikerüljön klassz melót kifogni!! Ez a jégrevü nem semmi, legalábbis az árai. Még nem hallottam róla, valszeg mert kevés mesét nézünk a tv-ben (még), de biztos nagyon szép előadás lesz és Veronikának nagy élmény lesz! :D

Puszi mindenkinek és topikunk legifjabb Jordán babájának +1 csók,
Zsuzsa

u.i.: Még egy kép Bálintról, amint az új hobbiját űzi: a dömperén motorozik
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok!

Ditta! Dehogy megyek vissza! Ide főleg nem! Nem tudnának annyit fizetni... :twisted: Azért írtam, hogy magamból indulok ki, mert én Nándika után visszamentem 2 évre, de már az első nap megbántam! Meg is fogadtam, hogy ha lehetőségem lesz rá, itthon maradok Bálinttal 3 évig - sőt, a 3. babát már úgy szeretnénk, hogy még a gyes alatt megérkezzen! Úgyhogy jövő szeptember-októberig remélhetőleg megfogan a bébi! (Mivel július-augusztusban nem szeretnék szülni, így majd csak jövőre kezdjük a próbálkozást! :lol:
Én is néztem már ezt a jégrevüt, de valóban kicsit lányosnak találtam. Bár lehet, hogy Nándika így is megnézné, nem tudom.

Zsuzsa! Hányadik hétben jársz most? Nektek is jobbulást!

Többiek?

Puszi mindenkinek!

u.i.: Most hívattam elő egy tekercs képet és ezt annyira aranyosnak találtam, hogy megosztom Veletek:

Kép
radra
 
 


Sziasztok!

Olvaslak Benneteket, és hát képeket kértek...
többször próbálkoztam de nem sikerült, nem tudom miért mindig azt írja ki: hiba történt! a melléklet megnevezéséhez mit kell beírni? lehet, hogy az a baj?

Jajj ezek a Bálintok és Nándika nagyon édesek!!!! Eszméletlen jó képek, köszi, hogy megörvendeztettetek velük :)!!!

Jordánnal ma vagyunk három hetesek (kb háromnegyed órája töltöttük be :)). Nem tudom mi lehet, de ma nagyon kis érzékenyke, pl a pelenkázást is nehezebben tűrte mint általában, csak kézben akar aludni, mintha égetné az ágy... remélem csak átmeneti!

Puszilunk mindenkit, mlg próbálkozunk képekkel!
tulipika
 
 


nem megy....
tulipika
 
 


Szia Tulipika!

Aranyos vagy, hogy írtál! :D
Tényleg 3 hetesek vagytok már???!!!! Ez annyira durva! Komolyan mondom, hihetetlen hogy szalad az idő! :!:

Lehet, hogy az a baj, hogy nagy a kép mérete! (Nekem akkor nem engedte feltölteni régebben.)
Pedig már annyira örültem, hogy láthatok Rólatok képet! :cry:
Próbáld meg esetleg kisebbre venni!

Most megyek, mert Bálintka itt nyafizik!

Puszi, Adri
radra
 
 


Kép Kisbabám
tulipika
 
 


Sziasztok!

Tulipika :) Jaj, Jordán baba nagyon szépséges!! :D :D Milyen édes kis kócos :D Nagyon örülök, hogy sikerült feltenned a képet!!! Hihetetlen, hogy már 3 hetes! Tényleg rohan az idő... És tudod hogy van ez, vannak jobb és nehezebb napok, ahogy nekünk felnőtteknek is, hát még egy ilyen picikének. Sok puszi Nektek!
És mielőtt elfelejteném: Móni is nagyon gratulál Neked a kisbabához!!! (csak a gépe nem engedi topikolni)
És milyen az étvágya Jordán babának? Éjszakák mennyire nyugodtak?

Adri :) Gyerkőceid nagyon éééédesek! :D :D És egyre jobban hasonlítanak egymásra! Remélem majd az én gyerekeim is ennyire fogják szeretni egymást, mint a Tieid! Holnap töltjük a 16. hetet, május 6-ra vagyok kiírva. Kicsit be vagyok tojva a tervezett kórházreformok miatt, bár a mi kórházunk nincs bezárás-veszélyben, de mindenféle egyéb hajmeresztő tervezetet is hallottam már, remélem addigra kiderül mi pletyka és mi valóság belőlük... Ti hogy vagytok? Köhögés?

Móni :) Köszi a mélt, tök aranyos vagy, hogy gondolsz ránk és írsz magadról!! Nagyon örültem neki! :D :D Hogy sikerültek a vizsgák? Örülük, hogy túl vagy rajtuk!! Szegény Dani, ez az allergia nem hangzik túl jól, házipor mindig van :( de legalább remélhetőleg megtalálják a neki való gyógyszert! Sztem hogy 4-5 év vagy 5-6 év, majdnem mindegy, de lehet hogy csak én látom így :roll: Dani majd be tud Neked segíteni a teendőkbe! Melóhoz drukk, hogy összejöjjön!!!

Sok puszi Mindenkinek és jó hétvégét!
Zsuzsa
denizsa
 
 


Tulipika!

Nagyon édi a kisfiad! Gyönyörű kis hajasbaba! :D Nagy-nagy gratula Hozzá!
Egyébként Móni küldött e-mailt.(Neked azért nem, mert nem tudja a címedet.) Még mindig nem tud ide írni, úgyhogy én bemásolnám az üzijét. (Remélem nem haragszik meg!)

"Sziasztok Lányok!

Hát ez fantasztikus!!! Nagyon nagyon gratulálok Tulipikának a Babucihoz!!Kérlek írjátok meg neki!!
És Zsuzsinak is a Pocaklakóhoz!!!Gratula!!
Most volt vége a vizsgaidőszaknak,pár hónap nyugi következik.
Danit hétfőn kell vinnem az allergológiára,valszínű, hogy házipor allergiája van.De biztosat majd csak a vizsgálat után tudunk.Állítólag ezért köhög szept.-től márciusig.
Mi megint kitoltuk a kistesó érkezését pár hónappal,lehet hogy évvel.
Szerintetek baj ha 5-6 év a korkülönbség a tesók között?
Új meló van kilátásban,egy rendezvényszervező iroda keres felszolgálókat.Jelentkeztem remélem bejön...Imádok esküvőkön dolgozni,ha már nekem nem volt.....
A munkába újonnan visszatérőknek sok sikert.
Anno én alig vártam , hogy dolgozni mehessek.

Mindenkit milllllióóóószor puszilok!!!!!!!!
Móni"
radra
 
 


Úgy látom Zsuzsával egyszerre írtunk!

Most mennem kell, mert Bálintka alszik, én meg szinte csak ilyenkor tudom a házimunkát elvégezni, mert folyton a nyomomban van!
A mosogatásra meg kifejezetten allergiás! :lol: De komolyan! Addig hisztizik és húzza a ruhámat amikor mosogatok, míg el nem megyek onnan! :roll:

Na, puszi Nektek! (Ha nem jönnék ma már, akkor kellemes hétvégét kívánok! Jövöhéten írok mindenkinek!)

Adri
radra
 
 


Kép Babuci

Sziasztok!

Íme még egy kép! Nem tudom ki hogy van, én nagyon álmos vagyok... talán ez egy 3 hetes baba mellett természetes is, de...
Azt hiszem Jordánnal emberemre akadtam: hihetetlenül akaratos. Egész nap alszik, mint egy tündér, szopcsikra ébred csak, délután szépen nézelődik, érdeklődik a világ iránt, de éjjel: jön az átváltozás! Szopcsi után, mint akit éget a kiságy, egyszerűen képtelen elaludni! A tüdejét is kiordítani, ha hagynánk. Pedig mindenki azt mondta, hogy hagyni kell, de egy-két óra után csak reked a hangja, de hallkabb nem lesz, én meg csak fáradok, aludni nem tudok, nem megoldás.
De az sem túl jó, hogy amint magam mellé veszem elhallgat és pont olyan tündérke, mint nappal. Mit tehetnék? Nem szeretném ha csak mellettem tudna aludni, mert mi lesz később, ha már itthon van Apa... meg ha teljesen megszokja akkor mikor alszik majd egyedül? Még az sem jön be, hogy elaludt és átteszem, mert egyből felébred, de nappal például olyan mint egy rongy-baba és ágyút lehetne a feje mellett sütögetni!

Van ötletetek?

ui.: Bocsi a kissé hosszú levélért!
Üdv mindenkinek és nagy-nagy puszi

Ja és mindenkinek köszi a gratulákat!!!
tulipika
 
 


Sziasztok!

Tulipika :) Szerintem abban semmi kivetnivaló nincs, ha egy 3 hetes kisbaba a mamája mellett nyugszik meg és nem akar külön lenni tőle. Bevallom nekem nem ment a sírni hagyás, sose sikerült a javasolt min.10 percet elérnem, Bálint már bőven elmúlt 1 éves és javában hisztizett, mikor már "nevelésileg" hagytam ordítani. Mi anno együtt aludtunk Bálinttal úgy, hogy a franciágyunk mellé toltuk a kiságyat, így nem tudott leesni, ő aludt mellettem az ágy szélén és így mi is egymás mellett aludhattunk apával. Aztán jópár hetesen szopiba bealvás után befektettük a kiságyába, aminek az ágy felé eső rácsát leszedtük, így egy nagy "egybeágyat" kaptunk, és közel voltunk egymáshoz. Ne aggódj, nem fogsz ráfeküdni a babára, nyugodtan alhatsz vele, az ágyneműre kell figyelni, hogy nehogy rádőljön egy párna vagy nagyobb takaró alá kerüljön, szóval hogy levegőt biztosan kapjon. És attól sem kell tartanod, hogy örökké melletted fog aludni, most az elején nagyobb szüksége van Rád, erről van szó. Ahogy telik az idő és egyre nagyobb lesz, jobban megszokja az őt körülvevő világot és már a saját ágyában fog aludni. Lehet, hogy először még egy szobában Veletek, de aztán már külön. És Jordán nagyon jó baba, ha nappal ilyen szépen alszik, ezt értékelni kell! Sok puszi neki! Persze megértem, ha nem értesz egyet velem és nem akarsz a babával aludni, akkor próbáld kihasználni, hogy nappal ilyen jól alszik és aludj vele együtt! (Ne a házimunkára és egyéb teendőkre fordítsd a szabadidőd.) Babuci nagyon szépséges, ahogy így alszik, büszke lehetsz rá!
Puszi,
Zsuzsa
denizsa
 
 


Bocs a nagy-nagy helyfelhasználásért, de............. Kép ...mosolyoooooog!!!
Denizsa köszi a tippet! :)
Hová tűnt mindenki?
Képzeljétek: vasárnap 1 hónaposan vagyunk!

Pusszantó!

ui.: Jelentkezzetek!!!!
tulipika
 
 


Sziasztok!

Tényleg jól eltűntünk! :D

Tulipika! Már tényleg 1 hónapos elmúlt?! Mit csináltok mostanában? Szopizik rendesen a kis Jordán?

Zsuzsa! Veletek mizu? Jól vagytok?

Ditta! Lassan itt a jégrevü! Írj ám majd róla!

Gotti! Te is rég jártál már erre! :wink:

Móni! Danival minden oké? Milyen a munka?

És Dorka! Rólad meg már tényleg nagyon rég hallottunk! Hogy vagytok? Milyen az idő Észtországban?

Velünk minden oké! Tegnap vettünk pár dolgot karácsonyra.

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Kissé el vagyunk havazva, pedig még hó sincs :lol: Bálint legújabb szava a "kakaó" :D Nem nehéz kitalálni, hogy imádja a gyerkőc, de még nem adtam tejet neki, így tápiból csinálom (ki gondolta volna, hogy már 16 hós lesz, mire megismerkedek a tápszeres dobozzal? :lol: ). Szerintetek milyen idős korban adhatok már tejet neki :?:

Tulipika :) Isten éltesse az 1 hós Jordán babát!!! Hű, nagyon szépségesen mosolyog! :D :D :D Reszkessetek lányok! :lol: :lol: Éjszakák hogy alakulnak?

Adri :) Örülök, hogy jól vagytok! Velünk is minden okés és lassan minket is megcsap a karácsony "szele", szóval már beszereztünk pár dolgot, bár én jobb szeretem a személyes ajándékokat, meg annak mindenki jobban is örül általában, így pl. dédik Bálint-naptárat fognak kapni, a nagyik meg kézlenyomatos + mosolygós képet a nagyfiúról. :D Nálatok a fiúk mit kapnak?

Ditta, Gotti, Dorka :) Mi újság????

Móni :) Sok puszi!!

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Szia Zsuzsa!

Mindkét gyerkőc készségfejlesztő játékokat kap. :) Anyuéktól, a húgomtól és tőlünk legalábbis biztosan.
Nándika főleg társasjáték, Bálintka pedig építőkocka, összerakós játék formájában.
Mi is "fiús" naptárat ajándékozunk anyuéknak, keresztszülőknek, dédiknek. + Nándika is biztosan kreál valamit - már, ha lesz kedve. :lol:

Puszi, Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Hú, hová lett mindenki :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Képzeljétek, már 11fogú Bálint! Kijött az egyik lila folt alatt a rágófoga és a lila folt is elmúlt! :D De van másik... szóval jön még fog.

Adri :) Mi is az ilyentípusú játékokat céloztuk meg, de anyámtól B. egy kisautót (olyan bébitaxiszerűt) fog kapni, csak hogy bent is száguldozhasson :lol:

Tulipika :) Hogy vagytok?

Gotti, Ditta :) Mi újság?

Puszi Mindenkinek és írjatok!!!
Zsuzsa
denizsa
 
 


És majdnem elfelejtettem: Jó Mikulásozást :!: :!: :!: :!: :!:
denizsa
 
 


Sziasztok!

Ugye nem fog "meghalni" a topic?! :?: :!:

Kinek hogy telt a Mikulásozás? Nálunk Nándika nem volt hajlandó a közelébe menni! Azt mondta, hogy félelmetes! :roll: (A Krampusszal bezzeg haverkodott, sőt, még el is énekelte Neki a 'Hull a pelyhes'-t!) Ennyit a nagyfiamról! :P
A kicsit meg alig lehetett elvonszolni a "Mikulabácsitól" - ahogy Ő hívja! :D

Teszek is fel egy képet, ami az egyik ismerősünknél készült. (Az egyik barátjuk beöltözött és elhívtak minket is.)

Kép
(Nándika ezalatt az ajtó mögött bújkált... :? )

Puszi Nektek és jó éjt!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Adri :) Akkor Bálintod sokkal bátrabb az enyémnél :lol: mert az én fiam se mert odamenni a Mikuláshoz, hiába hívta, végül én vittem oda kézben, akkor hajlandó volt elvenni a csokit... De a Mikivonatozást nagyon élvezte, ez olyan beltéri kisvonat volt (az egyik beváskp.-ban voltunk) ami körbement az áruházon. :D Nándika és a krampusz :lol: édes! :lol:

Többiek :?:

Puszi Mindenkinek,
Zsuzsa
denizsa
 
 


Halihó Mindenkinek ! :) :)

Szánom-bánom, nem mentegetőzöm :oops: :oops: :oops:

Először is: Tulipika gyönyörű a kis mosolyingós kisfiad !! Amikor megláttam, akkor írtam egy hosszút / anno/ és elszállt az egész !! Így aztán nem írtam még egyszer- lévén akkor éjjel egy óra :oops: / Zsuzsa ! Jól vagytok Pocakmanóval ? Lehet már valamit tudni, hogy öcsi lesz é vagy hugica? :) Jelentem Bálintod egy foggal marad le az én két éves Zitimtől :) :) Nekünk elég régen kinn van már 12 fogacska, de azóta - sok hónapja- semmi !

Adrikám ! Honnan szerváltátok azt a "fiatalos" Mikulást ? ? :lol: :lol:
Mi az óvodába mentünk Mikulást lesni, Zitikém némasági fogadalmat tett és földbe gyökerezett a lába, így a csomagért én nyújtottam a kezem :) Na de otthon ! : ott nem győzte mesélni a fiúknak a "Mitulást"

Most elküldöm és jövök még, mert ha elszáll... akkor nem is tudom mit csinálok :)

Gotti
gottianyu
 
 


Folyt. köv. :)

Az az igazság, hogy már nem is tudom írtam-e, hogy vége a GYED-es éveknek, jelenleg szabin vagyok és január 24.-én megyek dolgozni :roll: :roll: Zitikém pedig Apájával marad és ha Ő nappalos lesz, akkor a mamikat fogjuk be... Szopi még este elalváshoz kell / meg éjjel egyszer-kétszer, de azt már szinte észre sem veszem, önkiszolgáló a gyerek :lol: /
Büszkén jelentem, hogy rávettem a páromat, hogy - toljunk ki a kormánnyal címszó alatt- építsen egy kandallót, így talán tudunk kicsit faragni a gázárból :) Nem tom hogy fog sikerülni a faragás, de a kandalló cép lett :) :) Mondtam is az építőnek, hogy megtartom :)

Karácsonyi készülődés: feldíszítettük az ajtót, az ablakokat, a lépcsőfeljárót, a kandallószélét stb. Zitikémnek már minden dísz "Mitulás" és tapsikol mindennek. Nem igazán fogadja el a kakót, de sajna megismerkedett azzal a szóval ( és sajna a tartalmával is), hogy "csoti" meg "nyalóta" :) :) Próbálom visszafogni, mert szépek a fogacskái és szeretném, ha így is maradna.

Húú, jó sokat írtam... Többiek, : Ditta, Móni, Dorka hoooool vagytok ?? A méleket köszönöm, de tessék ide is jönni !

Pussz Mindenkinek !!!:

Gotti és Ziti

Mindjárt töltök fel pár képet külön :)
gottianyu
 
 


Néhány kép:

Itt mézessütés, csak nem volt vakunk...

Kép

Itt a nagyfiaim egy kiállítás megnyitón duóznak ( csak meg ne tudják, hogy felettem őket a net-re :oops: )

Kép

Itt Zitikém még a csokimitulást is öleli nagy örömében :) :)

Kép

Ez meg itt a kandalló :) :)

Kép
gottianyu
 
 


Huhúúú!
Gottianyu milyen szépet tud a férjed!!! Nagyon szép kandallótok lett! Zajlik Nálatok az élet! A fiaid hegedülnek! Milyen klassz!!!
Nálunk a szüleim anno hármunkat próbáltak rávenni a 4 gyerek közül: volt gitár-, furulya-, zongoraóra, de egyinkünkből se lett semmi a zene terén... Látom a fiaid nem fognak elveszni! Kiállításmegnyitó! Milyen büszke lehetsz! Biztos nagyon ügyesek!!!!
És a "kicsi": csoti meg nyalóta... nagyon jót nevettem!
Lehet, hogy nagyon melléfogok, de azt hiszem a képen a neved mellett az ott Ziti a kórházban, mikor kitolták a kiskocsin szopcsizni... (lehet h tökre nem, de nekem ez jutott eszembe róla) így hat hét után nagyon elnosztalgiáztam: úgy vártam Jordánkát, mint a Mikulást... 15 éve!!!!

Sok puszi mindenkinek! Írjatok!

Üdv:
Tulipika
tulipika
 
 


Sziasztok!

Gotti! Jöhetne a férjed hozzánk is ilyen gyönyörű kandallót építeni! Nekem mindig az volt az álmom...
Lehet, hogy valamikor "zaklatnálak" iskolaérettség ügyben - ha nem gond!
Ja, Zitike nagggggyon cuki!

Tulipika! Jó, hogy jöttél! Hogy vagytok? Írj magatokról is!

Zsuzsa! Mikorra is vagy kiírva? Lehet, hogy már írtad, de kissé szita az agyam mostanság!

Többiek?

Képzeljétek, az utóbbi 1-2 hónapban felváltva fáj hol a fejem, hol a fogam (illetve szerintem az ínyem). Azért nem tudom pontosan, mert az egész jobb arcomat érzem olyankor - a fülem tövétől a torkomig.

Most azért lekopogtam, mert pénteken fájt utojára - a fejem. :lol: Bevettem rá valami homeos bogyót, attól elmúlt, aztán szombaton meg egy vasgyógyszert, mert úgy gondoltam, hogy talán megint vashiányom van. (Tudjátok, mint tavasszal, amikor fájt a fejem, meg folyton fáradt voltam.)
Na lényeg, hogy eddig bejött!

Most asszem abba is hagyom, mert elég összefüggéstelenül írtam, de remélem a lényeget értitek!

Puszi mindenkinek! Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Gotti :) Hű, kandallótok nagyon szuper, ügyes a férjed!! :D És már el is kezdtétek a karácsonyi készülődést? Nem semmi! Nekünk marad a jövőhét végére. Mi lesz Nálatok a karácsonyi menü? Zizi nagyon édes és az ifjak is klasszak :D na meg nagyon rendesek, hogy így segítenek sütni!
Köszi kérdésed, jól vagyunk, jövőhéten lesz uh, akkor talán kiderül, hogy öcsi vagy hugi lesz-e.

Adri :) Remélem a fej/fogfájásod azóta sem jött vissza és mindenki jól van! Máj.6-ra vagyok kiírva, és tök hihetetlen nekem, hogy 2 nap múlva már félidős leszek... Pocaklakó már intenzív rokiszámokat ad odabent és már nemcsak én érzem, hanem párom is, ha ráteszi a kezét. Ti is készültök már karácsonyra? Gyerkőcök nagyon várják már?

Tulipika :) És Veletek mi újság?? Jordán baba hogy van?

Sok puszi Mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok:)

Csatlakozhatnek Hozzátok?Én is szeretnek már "tartozni" valamelyik topikba.Meg nem olvastam vissza itt sokat,de ma este megteszem,hogy megismerhesselek Titeket!:)

Engem Julcsinak hívnak,22 éves vagyok,férjnél vagyok és van egy 18 honapos kislányom akit imádok és akit megfojtok az allando aggodasommal:)szerintem ha elolvaslak Titeket,biztos kérek is tőletek egy kis tanacsot:)

Akkor olvasok!!!!
Mindenkinek puszi!
julcsianyu
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Üdv köztünk Julcsianyu! Jó, hogy itt vagy! Már azt hittem kihal a topic! :cry: :cry: :cry:
Olyan ritkán jár erre valaki! :roll:
Persze most érthető, mindenki készül az ünnepekre, de azért nézzetek már be néha! Légyszi-légyszi-légyszi! :lol:

Szóval, kedves Julcsianyu, írj, kérdezz nyugodtan! Bármiről! Ha tudunk, úgyis hozzászólunk a témához.
18 hónapos a kislányod? Nekem 18 hónapos a kisebbik fiam (Bálint)! :D (Bár már lehet, hogy visszaolvastad.)
Írj még magatokról és képet is tehetsz fel, ha gondolod!

Képzeljétek, tegnap este megint elkezdett fájni az egész jobb arcom és azóta is kitartóan ragaszkodik ehhez! :twisted:

Zsuzsa! Tényleg hihetetlen, hogy már félidős vagy! Olyan jó érzés, amikor rugdalózik a picuri odabent! Én is át szeretném élni még! :oops:

Hogy álltok a karácsonyi előkészületekkel? Én még csak diós aprósütit készítettem - 1 kg lisztből -, de már alig van pár darab! Úgyhogy kezdhetem előről! Nándika is segített a gyúrásban, meg a szaggatásban! Ő készítette a formákat a kiszúróval, én meg lecsokiztam utána! Olyan édi volt! És mondta, hogy szeretne vinni belőle az oviba a gyerekeknek, meg az óvónéniknek, és persze a daduskának is, úgyhogy végül is ezért (is) csappant meg a "készlet"! :lol:

Most asszem befejezem, mert Bubi felébredt és Tőle nem lehet gépelni!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Szia Julcsianyu! Visszatérek Hozzád pár mondat erejéig...

'Állandóan aggódom a gyerekért' topicban olvastam az írásodat. Szerintem már maga az, hogy felismerted-beismerted milyen vagy, ez egy nagy dolog! Lehet, hogy tényleg többet aggódsz a kislányodért, mint úgy általában "szokás", de attól még jó anya vagy!
Én talán annak tudnám be, hogy: fiatal vagy, az első gyerkőcöd - és lehet, hogy nincs is segítséged a közelben (ezt mondjuk nem tudom), akitől kérdezhetsz, tanácsot, segítséget kérhetsz!
Jó hogy legalább ide (netre) jöttél és itt kiadhatod magadból, ami foglalkoztat!
Egyébként az aggodalom érthető is, mivel annyi rosszról hall az ember mostanában, ami bármelyik szülőt kétsége tudja ejteni!
Az pedig, hogy emiatt ne vállaljatok másik babát - hát, erre csak annyit írnék, hogy az idő szerintem segíteni fog! Most még a lánykád is pici, Vele foglalkozzatok! Nekem Nándika 3 éves kora után jutott először eszembe, hogy talán kellene másik baby is! (Addig csak Ő létezett és úgy éreztem, hogy nem tudnék úgy szeretni egy másik gyerkőcöt, mint Őt! De ez hülyeség volt tőlem!)
Amúgy az első gyermeket tényleg sokkal jobban óvják a szülők, mint az utána következő(ke)t, mert akkor már valóban rutinosabban megy minden!

Na, most aztán tényleg elhúzok innen, mert Nándika nem fog odaérni az oviba! (Bálint meg amíg itt írtam - szokás szerint -kipakolta apa cuccait a szekrényből.) :oops:

Puszi, Adri

u.i.: Bocs az 'okoskodásért'!
radra
 
 


Sziasztok!

Julcsianyu :) Üdv itt! :D Gyere csak és írj nekünk, szívesen látunk!! Nekem meg van egy hasonló korú (17 hós) kisfiam és egy 20 hetes pocaklakóm, talán a holnapi uh-on kiderül, hogy fiú vagy lány névvel készüljünk. Szerintem minden szülő aggódik a gyerekéért, miért ne lennél jó szülő?! Lehet, hogy kicsit túlzásba esel néha, de biztos megvan az oka, ahogy Adri is írta. Én nem olvastam a másik topikot, röviden nem írnád le, hogy mikor és miben nyilvánul meg az a túlzott aggódás?

Adri :) Jaj, már megint fáj az arcod?! Sok ++++ Neked!! A diós süti valszeg nálunk is hasonlóan járt volna :lol: lehet hogy ezért is nem sütöttem még előre... :mrgreen: Szóval a sütés hétvégére marad, beigli és püspökkenyér lesz, nagynéném meg süt nekünk is mézeset, ennyi asszem elég is lesz, mert aztán csak leájulok a mérlegről... Olyan jó, hogy Nándika már besegít Neked! Alig várom már, hogy a gyerkőcök ott nyüzsögjenek mellettem a konyhában és ez ne csak a fiókkipakolásban nyilvánuljon meg :lol: Ti még mit fogtok sütni? De legalább a csomagolással már készen vagyok!

Többiek?? Írjatok!!

Na megyek Bálintom hív...
Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Denizsa!

Fiú vagy lány? :)
Mennem kell, Jordánka kisírja a tüdejét.......

pussz mindenkinek!
tulipika
 
 


Tulipika :) Nem tudjuk még biztosan, talán fiú :roll: A kis pocaklakónk bőszen takargatta az árulkodó területet, az uh-os nő tényleg igyekezett kideríteni, de hiába... azt mondta, mintha egy pillanatra meglátta volna, hogy fiú, de nem biztos... Szóval úgy látszik nálunk ez családi vonás, mert anno a bátyó is u.ezt csinálta :lol: Jordán babának pusszancs :D

Gotti :) Jelentem Bálint is belépett a 12 fogúak bandájába, mert megvan az újabb fogunk, mégegy rágó személyében :wink:

Mennem kell altatni, puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Mindent visszaolvastam, de most sincs időm, de ígérem, este írok hosszabban! Veronikáért emgyek fél 5-re hittanra!

Majd jövök!

D. Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!:)

Csak ide talaltam...Hála Adrinak:)
Inditottam egy influenzas topikot,de Adri írta,hogy jöjjek inkabb ide.Akkor mostantol tényleg csatlakoznek Hozzátok ,ha lehet.:)

Bocsanat,hogy egyből kérdéssel kezdem,de most kisebbfajta közvéleménykutatast tartok arrol,hogy van -e a ki nem adatta be az influenza elleni oltast?Mert én nem adattam be,mindjart átmásolom a másik topikbol,hogy miert,mar lusta vagyok leirni megegyszer:)

Julcsi és Csepke baba,aki 18 hónapos:)
julcsianyu
 
 


"Kislányom 18 hónapos novemberben megrendeltem neki a pneumococcus oltast,ami nem kötelező és iszonyú drága.November közepen ennek egyik felet megkapta(kettő kell neki).Most decemberben,tegnap megkapta a kötelező 18 hónapost és januarban megyünk a pneumococcus masik felet beadatni.
Az orvos azt mondta,hogy ket oltas között mindig ell kell telnie 1 hónapnak.Igy nekünk az influenza elleni vedooltas ELMARADT.Tudnotok kell,hogy en egy borzasztoan aggódos anyuka vagyok és most ketsegbe vagyok esve.Annyi rosszat hallani az influenza szövődményeiről.Kérlek Titeket irjatok meg ,hogy Ti beadattatok-e vagy sem,és ha nem akkor miert nem?Volt valaki akinek a babaja,v.kisgyereke influenzas volt?Lett szövődmeny? "

átmásoltam....:)
julcsianyu
 
 


"Kislányom 18 hónapos novemberben megrendeltem neki a pneumococcus oltast,ami nem kötelező és iszonyú drága.November közepen ennek egyik felet megkapta(kettő kell neki).Most decemberben,tegnap megkapta a kötelező 18 hónapost és januarban megyünk a pneumococcus masik felet beadatni.
Az orvos azt mondta,hogy ket oltas között mindig ell kell telnie 1 hónapnak.Igy nekünk az influenza elleni vedooltas ELMARADT.Tudnotok kell,hogy en egy borzasztoan aggódos anyuka vagyok és most ketsegbe vagyok esve.Annyi rosszat hallani az influenza szövődményeiről.Kérlek Titeket irjatok meg ,hogy Ti beadattatok-e vagy sem,és ha nem akkor miert nem?Volt valaki akinek a babaja,v.kisgyereke influenzas volt?Lett szövődmeny? "

átmásoltam....:)
julcsianyu
 
 


Sziasztok, lányok!

Szerintem én már nem nagyon jövök, úgyhogy kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!

Sok puszi!

Adri

Kép
radra
 
 


Sziasztok!

Na, beestem ide is...
Tiszta rohanás volt a hetem! Karácsonyi ajándékok már rendben, kisfiam vonatkészletet kap, és Thomas mozdony a kedvence, hát ne tudjátok meg, mit rohangáltam érte!! :) :)
Kb. 5 játékboltban voltam, és mindenhol azt a választ kaptam, hogy volt,de már nincs.... Végül már majdnem feladtam, amikor az utolsó üzletben tettem egy próbát, és az eladó az utolsót vette ki nekem a kirakatból! :o

Aztán az ünnepi menühöz is vásárlás, ma meg egy kis kozmetikus, szoli, hogy valahogy mutassak a fa alatt.... :lol:

Nem is tudom, mióta a kisfiam is ovis, semmire sincs időm.... :lol:
Igen, már 3 hete ovis, és hát az elején volt egy kis zökkenő, nem akart enni az oviban, meg aztán 4 nap után beteg lett, de ez a hét már egész jól alakult, bár még elaludni nem nagyon akar!

Ja, és még mindennek a tetejébe 2 napja fája torkom, köhögök, mit a kutya, ma már mindenféle gyógymóddal felszerelkeztem, nehogy már az ünnepekre legyek beteg! és még holnap fogok sütit sütni!

Adri :)
Remélem már jól vagy! Gondolom, afiúk már izgatottan várják a Jézuskát! Már az enyéim is be vannak sózva!

Denizsa :)
Gratula a 12.-hez! És a pocilakó fiúcskához (?) is!

Gotti :)
Nagyon ügyes a férjed! Igazi kincs! A fiaidra is büszke lehetsz!

Julcsi, üdv. itt!

Hát nem tudom, hogy jövök -e még, de mindenkinek Áldott, békés karácsonyt kívánunk!!!!!!!!! Kép

Ditta
ditta76
 
 


Ja, a két képet elfelejtettem, az oviban készült, Veronika volt Mária a Betlehemes játékban! Kisfiam meg az ovis fánál pózol!
Kép Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Julcsi :) Én nem adattam be a gyerkőcnek, bevallom én úgy vagyok vele, hoyg a kötelező oltásokat igen, de a többit nem szeretném, legalábbis egyenlőre. Mondjuk ebben nagy szerepe van annak, hogy Bálint alig volt még beteg és akkor is egy kis takonykórral megúsztuk, még gyógyszert sem szedett rá, csak homeós szereket kapott. Ha sokat betegeskedne, valsezg másképp gondolnám :roll:

Ditta :) De jó, hogy előkerültél!!! Már olyan rég hallottunk Rólatok! Gyerkőcök nagyon édesek!! :D És milyen nagyok már! Ovihoz gratula, mekkora fiad van! Remélem mielőbb meggyógyulsz és nem betegeskedsz karácsonykor!

Adri :) Remélem Te arcod-fogad is javul már!!

Még nekünk is vannak tenni- és sütnivalóink holnapra, nem fogunk unatkozni :lol:

Nagyon békés és kellemes karácsonyt mindenkinek!!!
Kép

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Ditta:)

Ezt nem hiszem el!Csepkemnek is Thomas a kedvence és én is azt szerettem volna neki de én tényleg sehol nem talaltam :(
Bár én kis városban lakom,itt semmi sincs soha. :roll:
Én dvd-n szerettem volna megvenni a Thomast,de azt mondta az eladó,hogy az meg nem jelent meg.Ugyhogy Noddy-t kapott karacsonyra(ezt mar odaadtam neki:) )Ha minimax rajongok a törpeid biztos ismered a meset:)

Bevallom mén a karacsonyi előkészületekből megint mindent az utolso pillanatra hagytam,a holnapi napom kész remálom lesz,de szerencsere apa itthon van,ugyhogy remelem lefoglalja a mindenhol tebláboló Csepkemet!

Most jut eszembe,hogy igazabol be sem mutatkoztunk Neketek,nem is irtam semmit magunkrol :lol:
Ja de megis most olvastam vissza,hogy én bemutatkoztam csak az en szemem fényének a nevet nem irtam le meg eddig!És be sem mutattam!
Szoval őt Csepkének hívjak ,másfél éves,ezt mar irtam és olyan kopaszka kislany,mint az en drága jó nagypapám,akit imádtam nagyon :)A ferjem mindig mondja is ,hogy nagyon igyekszik nekunk megsporolni a fodraszt:)
Nagyon kis elevenke és mostanaban kezdett el egy csomot beszelni,bár asszem ezt nagyresz csak én értem még meg:)
De olyan édes ahogy probalkozik.Mondja az ő babanyelvet és közben mar beletesz néhány "magyar" szót is.

Én meg estenkent biztosan bekukkantok ide,ha mast nem olvasni,mert azt meg mindig nem sikerult potolnom,de szeretnek

Mindenkinek Nagyon Boldog Karacsonyt kívánni!
Neketek Anyukaknak,Gyerkőcöknek és Pocaklakoknak is!
Julcsi[/quote]
julcsianyu
 
 


Halihó Mindenkinek ! :)

Üdv. Neked Julcsianyu itt a topikunkban ! Puszi a kicsi Csepkének is ! Ditta ! Gyönyörűek a gyerkőcök és tényleg úgy nő a kicsi fiad is, mintha húznák :) Majd írj az óvodai beszoktatásotokról, ha lesz egy kis időd.
Zsuzsa :) Lehet kis kukacot láttak vagy csak a köldökzsínór ? :lol:

Lányok ! Tessék szorgalmasan kattogtatni a digit gépet, mert Karácsony után várom / sztem mindenki :) / a képeket a lurkókról meg a nagy örömökről.

Vajon Dorkáékkal mi van tud valaki valamit róluk ? Móniék ?

Most nálunk is nagy rohanás van napközben este van egy kis pihi :)

Mellékelek egy linket ajéndékba, Zitikém naggyon szereti !! :

http://www.icq.com/img/friendship/stati ... 944_rs.swf

ÁLDOTT, BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK !!!! :

Gotti és "kis" családja
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés, mivel már régen mutattam sütis képet, most itt a mai alkotásom, ami naggyon jól sikerült!
Így virtuálisan kínálok meg mindenkit!

Diós-mogyorós rudacskák fehér és tejcsokiba mártva (ez a hivatalos neve) Kép

Mégegyszer jó készülődést mindenkinek!

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Na mi van lányok, mindnkienk megülte a gyomrát a bejgli??
Kinek hogy telt a kari?
Nálunk Ati 24-én belázasodott, egész nap vizesruháztam... :( De addigra lement a láza, mire jött este a Jézuska, és volt nagy örömködés!
Aztán Veronika kezdte a betegeskedést 27-én, szintén láz, takony....és tsai.
Majd 28-án én nem bírtam felkelni az ágyból, fél óránként rohangáltam a wc-re.... :( Borzasztó volt!
Úgyhogy nem az idei volt a legszebb karácsony az életemben!
Én szobabicajt kaptam a Jézuskától! Honnan tudta, hogy ezt szeretnék?? :lol: :lol: Meg dvd-t, két Wass Albert könyvet stb.
Ati vonatkészletet, Thomas mozdonyt, távirányítós autót, Veronika interaktív babát hordozóval, meg egy csomó más apróságot is.

Ajándékbontás:
Kép

Veronika és Mazsi hugom:
Kép

Ati és Melinda hugom:
Kép

Angyalka:
Kép

Veroni és az új bébi:
Kép

Ati mint vasutas:
Kép

Karácsonyfánk:
Kép


Képeket kérek!!

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Hát a mi hasunkat megülte a beigli, meg a többi finomság, az tuti :lol: Minden nap jött vki vendégségbe egész héten, volt program (meg kaja) bőven, Bálint nagyon élvezte a nagy nyüzsgést meg a sok ajándékot. Ma meg végre pihenhetnénk, erre nekiláttunk tapétázni, csak hogy ne unatkozzunk :lol: Képekkel még adós maradok, majd igyekszem pótolni!

Ditta :) Képek nagyon szuperek, ínycsiklandó a süti és csodaszép a család :D :D Hú, ez a betegség tényleg nem a legjobbkor jött, de örülök, hogy már jól vagytok!!

Gotti :) Link nagyon édes, kétszer is megnéztük :wink: És a szuper mézessütiből maradt karácsonyra is?

Julcsi :) Nagyon tetszik a kislányod neve, különleges és aranyos :D Mostanság elég sokat nézegetünk fiú/lányneveket, és jaj de nehéz ez... Édes lehet a csajod, ahogy a babanyelven gagyarász :D Bálint is hasonlóan nyomja, és látom rajta, hogy mennyire szeretné, ha megértenénk mit is mond. Csepke milyen érthető szavakat mond már?

Adri :) Ti hogy vagytok? Remélem fejfájásod tekintettel volt az ünnepekre!

Mindenkinek BUÉK!!!
Kép
Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!! Kép

Ditta
ditta76
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: