Új privát üzeneted érkezett!

Halihó Mindenkinek !

Lányok bekapott a nagy forgalomban a gépünk egy vírust, így hol műkszik-hol nem :(

Így képet nem tudok feltenni, de gyors:

Boldogságos,egészségben eltöltött új esztendőt kívánunk Mindenkinek !!!!!!!

Gotti és családja

Jövök, ha tudok majd
gottianyu
 
 


Sziasztok!

Csak egy percem van, úgyhogy: Boldog, egészségben és sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!

Szerdán már talán több időm lesz, akkor írok bővebben!

Puszi, Adri
radra
 
 


Na, sziasztok!

Sehol senki?! Hát minek/kinek írjak én ide, ha mind eltűntök??!!

Megyek is!
radra
 
 

 
 

Sziasztok!

Adri!
Te mindig rohansz :mrgreen: Pedig nekem írhatnál! :wink: Pl. hogy hogy teltek az ünnepek?!! És hogy van a fejfájásod?
Mi meg lassan egy hete munkálkodunk itthon, tapétázunk és szekrényt-átépítünk és polcot fúrunk, stb. Szinte már kész vagyunk, csak pár apróság van hátra :D na meg a beépített szekrénysor, de azt majd csináltatni fogjuk, mert már nem fér az időnkbe és energiánkba :? de szeretnénk, ha kész lenne minden, mire jön a kistesó :wink:
Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

BUÉK!

Hát mi meg már 1-e óta Egerben lakunk, sajnos a lakásunkban nincs net így csak nagyon ritkán tudok majd benézni. Babóca két és fél hónapos, nagyon jól elvan, néha fáj már csak a hasa, sokat gagyorászik, van baba zenéje, azt imádja, meg ha apa repülőzteti. Szomszédban lakik sógornőm az 5 hónapos babócájával szóval napi szinten megy a babaparty :).

Pusz mindenkinek!

Zsuzsa milyen idős is a pocaklakó?
tulipika
 
 


Sziasztok!

Nem haragszom ám Rátok! :lol: Csak olyan rossz, hogy nincs mit olvasni! :( Tudom, hogy mindenki nagyon elfoglalt, de azért nekem hiányoztok! :wink:
Most Bubi még alszik, Nándika meg anyuéknál aludt, úgyhogy van talán pár percem... :D

Zsuzsa! Jól belevágtatok az átalakításba! Ráadásul Ti csináljátok magatok! Nagyon dicséretes, de azért vigyázz Magatokra!
Bálintod mit szól az egyre növekvő pocakodhoz?


Én még mindig nem tudom eldönteni, hogy legyen-e és ha igen, akkor mikor - 3. baba. Nándi mihamarabb szeretné, én meg úgy érzem, hogy ki kellene tolni pár évvel. Nándika meg egyáltalán nem szeretne még egy kistesót - csak néha, amikor olyan kedve van. (Nem mellesleg ez is elbizonytalanít.)
És, ha hiszitek, ha nem, annyira hiányzik az iskola, vagy a tanulás, vagy nem is tudom, de most megint rászánnám magam valami ilyesmire! Tudom, tudom tavasszal azt mondtam, hogy ha mégegyszer...., de nem vagyok képes leküzdeni magamban ezt! Folyton a felsőoktatási tájékoztatót böngészem. :roll:
A legjobb barátném erre azt mondta - miközben emlékeztetett, hogy mit mondtam pár hónapja -, hogy Ő is szereti a kihívásokat, de ez már 'húzós': tanulás + 2, esetleg 3 gyerkőc + háztartás stb.stb. Szerintetek is "elfuserált" vagyok? (Mert már ezt gondolom néha magamról.) De én ezzel is csak a családomnak szeretnék jót tenni! Rájöttem, hogy az óvónőség nem nekem való, de nem szeretnék egész életemben egy olyan cégnél sem dolgozni, ahol nem szeretek lenni, ráadásul fejlődésre, előbbre jutásra sincs lehetőség! (+ 8 helyett minimum 12 órát vagyok távol a szeretteimtől.)
Egyszerűen nem tudom, hogy mi hajt, de úgy érzem csinálnom kell valamit! (Valószínűleg, ha muszájból kellene tanulnom, akkor az nem menne, de így, hogy én választom ki, hogy mit szeretnék és nem kell vele elszámolnom senkinek, így könnyebb.)

Tulipika! Ha lesz egyszer lehetőséged, akkor tegyél fel légyszi képet! :D Biztos nagyon cuki a kis Jordán!

Felébredt a hétalvó, úgyhogy mennem kell!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Tulipika :) Hú de repül az idő, milyen nagy már Jordán baba! Csatlakozom Adrihoz: nagyon örülnék egy képnek róla! De jó, hogy már jól van a pocija! :D Babapartyból sosem elég, ezen a héten mi is kivesszük belőle a részünket :P Ja és pocaklakó most 23 és fél hetes és egy kis focista :D Milyen Egerben?

Adri :) Szerintem nem vagy elfuserált, sőt! Le a kalappal, hogy 2 gyerkőc mellett is tanulnál! És ha ennyire kedved van hozzá, hajrá! Végülis nem kötelez semmire, nem igaz? :wink: És van vmi konkrét dolog, ami iránt érdeklődsz?
Ne aggódj, vigyázok magunkra :wink: bár kicsit fárasztó volt, de megérte. Nos, Bálintom is meg szokta simizni, a pocimat, egyébként nem nagyon foglalkozik vele. Kicsit vigyáznom is kell, mert sokszor rá/beletámaszkodik, ill. ahogy az ölembe ül néha hátraveti magát, vagy a reggeli összebújós szopinál lábbal nekitámaszkodik, szóval igyekszem figyelni.

Ma van apa szülinapja és a sütéssel már megvagyok, de a vacsi még hátra van. Megyek is, mert ma korábban jön haza, hogy meg tudjuk húzni a fülét :D

Puszi mindenkinek, ÍRJATOK!!!!
Zsuzsa
denizsa
 
 


Na mi az, sehol senki?????? Most akkor én is tűnjek el?! :lol: :lol:
ÍRJATOK!!

Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Eddig csak olvasgatni jártam ide. Meg is lett az eredménye, ugyanis már nem tudtam visszajönni a régi nevemmel.
Ja, egyébként nagycsaládos anyuka vagyok.

Radra!
Nem akarok tanácsot adni.
De a 3 gyerek után engem is elkapott valami vágy. Mást is akartam csinálni a mosáson, mosogatáson , takarításon kívül. Valamit, ami látszik. Aztán a kezembe akadt egy újság, benne tanulási lehetőségekkel és bár a tanfolyam már elkezdődött, mégis belevágtam. Furcsa volt esténként a könyveket bújni, amiknek semmi közük nem volt a gyerekek étkezéséhez vagy altatáshoz. De nagyon élveztem. Annyira, hogy áprilisban végeztem, de ősszel, amikor beindult az iskola és az óvoda, én megint diák lettem.
Sőt, már a következőt is kinéztem. Nem kell csinálnom, talán éppen ezért okoz örömet.
Szerintem ha csak egy kis kedvet is érzel, és van segítséged (itt a férjedre gondolok) akkor azt tanácsolom, vágj bele.

Én önbizalomerősítőként alkalmaztam. Végre nem csak gyereknevelésre voltam alkalmas. A suliban szerzett tudásomat és papírjaimat még nem kamatoztattam, de ha vége a GYES-nek és vissza kell mennem dolgozni, akkor talán fogom. Ha mégsem, akkor sincs nagy baj. Jól éreztem magam , emberek között voltam és kellett egy kis idő, amit a gyerekek nélkül töltöttem el.

DELFI
delfintu1
 
 


Sziasztok!

Üdv itt, Delfi!
Gyere nyugodtan bármikor! Szerintem mindenki szívesen lát!
Aranyos vagy, hogy írál! Mármint hogy nekem. :lol: És ha hiszed, ha nem pontosan így gondolom én is! A többiek tudják, hogy júniusban fejeztem be a főiskolát és minden bajom volt tőle, de mégis azokon a napokon - 2 hetente pénteken és szombaton - "kiszakadtam" egy kicsit a mindennapokból és lehet, hogy sokan elítélnek ezért, de olyan jó volt felnőtt emberek között lenni! Pont az volt benne a negatív, ami a pozitív! Az a két nap biztos volt, hogy nem egész nap a gyerkőceimmel vagyok! Persze a gondolataim sokszor Náluk jártak, de akkor is más volt!

Szóval, nem tudom, hogy bele vágok-e újra. Azóta is sokszor gondolkodom ezen, de igazából még azt sem tudom mi lenne az, ami érdekel is, és el is lehet benne helyezkedni, + ha még meg is lehet élni belőle... na szerintem ilyen nincs! :D
A másik pedig, hogy állítólag a gyes-es, gyed-es anyukáknak is kell tandíjat fizetni. Ami azért ciki, mert júniustól azt a hatalmas összegű gyest fogom kapni! :cry: 100.000 alatt pedig nem igazán van tandíj/félév.

Egyébként gratula a gyerkőceidhez! Nagyon szépek!
Ha gondolod, írj többet magadról! (Rólunk már lehet, hogy olvastál.)

Zsuzsa! Azért remélem nem csak mi maradunk! :? Nem tudom mi lehet a többiekkel?!
Hogy sikerült a párod szülinapja?
A nagy fellángolásban az andragógia szakot néztem ki, személyügyi szervező szakiránnyal, de azóta már sikerült tompítani a lelkesedésemet. :shock:
Nem tudom hogy mi lenne jó nekem...
Lehet, hogy Nándinak van igaza és tényleg most(anában) kellene bevállalni a 3. babát?! :idea: Már magam sem tudom mit akarok!
Valaki segítsen!!!
(Egyébként tegnap óta megint fáj a fogam időnként. Nem nagyon, csak éppen annyira, hogy érezzem!) :twisted:

Ditta! Tulipika! Julcsianyu! Gotti! Hová lettetek?

Gottikám! Neked írtam privit is, nem kaptad meg?! :cry:

Móniról és Dorkáról nem tud senki semmit?


Most megyek, mert kókuszos kockát sütök, de a máznak még neki sem álltam! :oops:

Puszi, Adri
radra
 
 


Még visszajöttem gyorsan feltenni egy képet:

A ritka pillanatok egyike... :lol:
Kép
radra
 
 


Sziasztok!!

Hát kicsit elmaradtam a héten, ugyanis laborba meg rendelőbe rohangáltam... Szívták a vérem meg terhelték a cukromat... Leletek szerencsére jók lettek. Voltam uh-on is, de most se derült ki, hogy fiú vagy lány lesz-e kistesó (a köldökzsinórt fogta olyan jól a lába közé, hogy más nem is látszott :lol: ). Egyébként azért küldött vissza a doki, mert 1 héttel "kisebbnek" mutatta az uh, de pl. a védőnő mérettáblázata szerint minden stimmel a korának megfelelően... De már nem parázom, mindenki nyugtatott és mesélte, hogy az uh kinek mit mutatott és mennyit tévedett, és végülis minden rendben és ez a lényeg :)

Bálint megkapta a héten a 18 hós szurit, aznap volt egy kis hőemelkedése, de azóta más nem, remélem megússzuk utóhatások nélkül! És képzeljétek igazi hős volt: egyetlen szó-nyikk nélkül tűrte az oltást, még a doki is meglepődött! :D

Delfi :) Üdv! Írj csak nyugodtan, én is örülök! :D Gratula a gyerkőcökhöz!!

Adri :) Ez a kép óóóóriási! :D :D :D :D Nagyon tetszik!!! Andragógia?! Hát ne nevess ki, de rákerestem, mi is ez... :oops: Nem semmi! Vállalkozó szellem vagy! De tudom, mindig is az voltál! :D Hát én nem tudok dönteni helyetted, pláne gyerkőc-ügyben, de drukkolok, hogy megtaláld az utad!! Tanulás terén én elhatároztam, hogy már csak olyan dolgot fogok tanulni valaha is, aminek hasznát veszem. De egyenlőre nem fűt a tudásvágy, lehet hogy azért, mert még kevés gyerkőcöm van? :lol: Na majd talán jövőre belőlem is kitör a tanulhatnék... :lol: Fogadnak bulást!! Egyik barátnőm szerint minden betegségnek lelki oka is van, szóval lehet hogy ez a tudatalatti őrlődés az őrlődre is ráment? :? Gyerkőcök hogy vannak?

ÍRJATOK!
Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
szulokhaza
 
 


Sziasztok!

Ne hagyjuk már, hogy meghaljon ez a topic!!! Olyan jó kis csapat voltunk/vagyunk! :wink:

Nándikának tegnap este fájni kezdett a torka, végig köhögte az éjszakát, adom Neki a homeos cuccokat. Remélem nem kell dokihoz menni! Már szegénynek a púpja tele van, hogy folyton dokihoz viszem. Ugyanis hólyagos csalánja van, és az egyik akkorára megnőtt, mint egy 10 Ft-os! Állati randa volt! Már szerencsére kipukkadt, de egy kicsit be is vérzett, úgyhogy paráztam rendesen!
Voltunk allergológusnál és adott beutalót a kórházba vérvételre, csak meg kell várni, míg eltűnnek a "pettyek"! (És közben még nem jönnek elő újak.)
Remélem kiderül belőle, hogy mire érzékeny! (Bár a doki azt mondta, hogy ezt a fajta -kiütésest- a legnehezebb megállapítani, mert valószínűleg nem egy bizonyos étel, hanem valami 'összetevő' - mint pl. színezék, tartósító stb. okozza.)

Zsuzsa! Hogy vagy/tok? Remélem azóta is minden oké!
Én - többek között a fent említett dolgok miatt, és persze mert most nem fáj a fogam - nem jutottam el fogorvoshoz! :oops:
Egyébként szerintem is nagyon sok betegség vezethető vissza lelki okokra, de az, hogy lyukas a fogam, az már fizikális megnyilvánulás! - Na ezt most jól megfogalmaztam, de mindegy.
Sőt, ha azt nézzük, a lyukas fog is visszavezethető, mert az meg a sok "boldogsághormontól" keletkezett, amit ugye akkor eszik az ember, amikor valami bántja - mondjuk én nem csak akkor, sajna!

Most elköszönök és megnézem a nagyfiamat, hogy felébredt-e már.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Puszi, Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Köszi a kedves fogadtatást.Nem ígérhetem, hogy gyakori vendég leszek nálatok, ugyanis eléggé lefoglalnak a gyerekek meg a háztartás , a suli, a gépírás. Tegnap látogatóba jött hozzám a nővérem, akivel jól kidumáltuk magunkat. Míg én az ebéden ügyködtem, ő a neten csavargott. Neki is szüksége volt egy kis kikapcsolódásra és nekem is

Ma hóesésre ébredtünk. Még az ősszel szétszedte a párom az ágyunkat. Kissé viseltes lett szegénykém (mármint az ágy) az elmúlt 10 év alatt. Az ágyneműtartója a garázsba került, míg a matracból lett a gyerekeknek egy játszó terület. Azt már szétugrálhatják. Trambulinként használják. Szóval a garázsból előkerült ennek az ágynak a maradéka és kint felejtődött. Jött az éjszakai hóesés. Reggel a gyerekeim kimentek játszani az udvarra és felfedezték ezt a havas ágydarabot. Én már csak a kacagásukra lettem figyelmes. A 3 kölyök az ágyneműtartóban síelt. Még 2 méteres sem volt a pálya, de ők nagyon élvezték.
Persze azonnal rohantam a fényképezőért. Az elem lemerült, a gép perpillanat használhatatlan. De sebaj. Megtaláltam a régi tekercses gépet, film is volt benne. Igaz, kicsit törött pár alkatrésze, a torka is véres, de én tudom hol a bibi, így sikerült pár képet készítenem róluk. Már csak elő kell hívatnom a tekercset. Nagyon hozzászoktam, hogy a digitális géppel azonnal láthatom az eredményt. Hiába, könnyű hozzászokni a jóhoz. Így nem tudom megmutatni nektek a kis rosszcsontjaimat játék közben.

DELFI
delfintu1
 
 


Radra!

Megnéztem a képet. Csúcs! Ilyen aprócskák és máris sakkoznak.

Denizsa!

Gartulálok a kis hősnek. Csak így tovább.

DELFI
delfintu1
 
 


Kép Babácska
Kép Babóca Kép Jordánka

Mindenkit szeretettel üdövözöl a ma megkeresztelt Jordán-baba (3 hó és 2 napos) és anyucija!!!
:)
tulipika
 
 


Sziasztok!

Hétvégén kitört rajtam a takonykór torokfájással karöltve, már kezdek belőle kifelé lábalgatni... Szerencsére család még megúszta, drukkolok, hogy így is maradjon.

Adri :) Nándika hogy van? Köhögés? Szegény ezekkel a pöttyökkel :( :( És a fog miatt bocsi, én nem a lyukra értettem a lelki okot, hanem a fej és fog között "ingázó" fájdalomra, de persze lehet hogy az is a lyuk miatt volt... :? De azért próbálj eljutni a fogdokihoz!! És topikért tényleg kár lenne, épp ma jutott eszembe, hogy kb. 1 éve csatlakoztam Hozzátok, és akkor még milyen pörgés volt, remélem lesz ez még így!

Tulipika :) Gratula a keresztelőhöz! Nagyon szép Jordánod! :D :D Hogy viselte a keresztelőt? Alvás hogy alakul Nálatok?

Delfi :) Síelés az ágyneműtartóban :lol: :lol: Kár, hogy nem tudtál képet feltenni, de remélem sikerült a fotó! Matrac-trambulin tök jó, azt hiszem én is élvezném (na mondjuk nem pocakkal) :lol:

Puszi Mindenkinek:Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!
Remélem befogadtok engem is, igazán kedves csapatnak tűntök!
Ti mit csináltatok a lurkókkal ebben a pocsék szeles időben? Nekem 2 éves a kisfiam és ha nem mehet ki a levegőre teljesen kezelhetetlen.
Segítsetek, hogy lehet beilleszteni a vonalzót?
Gratulálok a gyerkőcökhoz, igazán helyesek és ahogy látom itt fiú dömping van! :D

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Üdv itt, Andi! Gyere nyugodtan! Sajna lassan már csak ketten írogatunk Zsuzsával! :cry:

Mindjárt kiollózok egy másik topicból egy "használati utasítást" a vonalzóhoz (én is onnan csináltam meg):

1. a babafalva vonalzónál beírod a babád születési dátumát és nevét
2. bejelölöd hogy melyik vonalzót és melyik figurát szeretnéd
3. rá kattintasz a vonalzó megtekintésére (ekkor adja meg a HTML és a PHPBB kódot
4. beírod az e-mail címed
5. rákattintasz a küldés gombra
és várod hogy megérkezzen a kód
1-1 rövid és 1-1 hosszú HTML és PHPBB kódnak kell érkeznie
6. az egyik hosszú kódot (én a PHPBB-t használtam) kijelölöd és az egér bal gombjával másolod át
7. megnyitod a (Babanetes) profilod és oda bemásolod ezt a kijelölt kódot
8. a sok a sok kérdére is válaszosz igennel v. nemmel
a BBCode-t és a HTML-t és az emotikonokat igenre kell állítani
8. Küldés gombra kattintasz
szerintem így látszódnia kell a vonalzódnak

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva

Ha tudsz, teszel fel képet a kisfiadról? Szeretünk képeket nézegetni! :wink:
Hát igen, ez a borzasztó szeles idő nem a legjobb a gyerekeknek sem! Mi idebent építünk, mondókázunk, és újabban Teletubbit nézünk (amikor anya főz).

Delfi! A "trambulin" jó buli lehet! Én is azt mondtam, hogy az idén kicseréljük a francia ágyunkat, mert szegény elég rontás már... de ez nem lenne jó ugrálni csak betonozni, annyira kemény! Kép
A sakkos kép tényleg jól sikerült!
Nándika a múltkor tanította Bálintkát sakkozni! Jópofa volt! Kint hallottam, hogy a gyerekszobában magyaráz: "Jól van, ügyes vagy Bubi! Elégedett vagyok Veled!"
Persze legtöbbször a kicsinek a sakkozás abból áll, hogy szétdobálja, mi meg szedhetjük össze. :lol:

Zsuzsa! Értettem én, hogy mit írtál, csak próbálom elviccelni! Amúgy lekopogom, de több mint 1 hete nem fájt a fogam! A fejem viszont szombaton majd' szétesett! Sőt hányingerem is volt, meg néha homályosan láttam! Anyukáméknál megmértem a vérnyomásomat, de addigra már jobban voltam, mert át tudtam Hozzájuk sétálni és akkor 100/60 volt!

Tulipika! Nagyon gyönyörű Jordán baba!

Képzeljétek, Nándika után Bálint is náthás lett, azután pedig én is. Úgyhogy most teljesen jól vagyunk! :twisted: (Már csak az hiányzik, hogy Apa is az legyen! Ő rosszabb, mint mi hárman együttvéve!) :?

Most mennem kell. Puszi mindenkinek! Írjatok sokat!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Adri :) Jaj, bulást Nektek!! 100/60-as vérnyomi?! :shock: Mondjuk nekem is ez van, de ez most jónak számít :mrgreen: Akkor is sok ez a furcsaság (fej-, fogfájás, vérny.), vigyázz magadra!! Édes lehet Nándika, ahogy tanítja Bubit sakkozni! olyan jó olvasni :D Remélem majd az én gyerkőceim is olyan jól kijönnek majd egymással, mint a Tieid!

Andi :) Üdv itt! Persze hogy örülünk Neked is! :D Hogy hívják a kisfiad? És csatlakozom Adrihoz: jöhet kép is!! :wink: Az én fiam is imád kint lenni, de tegnap "szobafogság" volt és du. úgy sikerült kicsit feldobni a hangulatot, hogy a kanapé szivacs(ülő)részét kivettük a helyéről és csúzdává alakítottuk a cuccot, hát az nagyon bejött :D :D Ma meg szerencsére sikerült egy kis szélcsendes időt kifogni.

Na, hív Bálint...
Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Szia Zsuzsa!

Sajna ki kell, hogy ábrándítsalak: nem mindig ilyen rózsás a helyzet! :lol: Nagyjából fele-fele az arány a "jól kijönnek egymással" és az "elgyepálós" időszak között! Kép

Megyek kakaót csinálni. :wink:

Puszi, Adri
radra
 
 


Szia Adri!
Én azért szeretek álmodozni :wink: és a fele-fele nem is olyan rossz :lol:
Hogy vagytok? Javul már a nátha-helyzet? Képzeld, nálunk meg apa is kezdi fújni az orrát :( de ő legalább beszedhet gyógyszert és nem panaszkodik (csak én aggodalmaskodom).
Kakaó nálunk is nagy kedvenc, kétszer kér is naponta a nagyfiú 8)
Puszi,
Zsuzsa
denizsa
 
 


Radra!
Kössz a segítséget, de úgy tűnik teljesen hülye vagyok hozzá. Most már csak beilleszteni nem tudom! :oops:
A kép felrakása nagyobb projekt lesz, úgy látom. :?
A kisfiamat Petinek hívják, de mi csak Petykának szólítjuk. Egyébként azért nem jelentkeztem két napig, mert orvosnál voltam. 8 hetes terhes vagyok, sajnos veszélyeztetett, de remélem minden rendben lesz. Mellesleg sokkal rosszabbul vagyok, mint a Petykánál, alig bírok legyűrni egy pár falatot, mert örökké hányingerem van. De inkább elviselem, csak maradjon meg!

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Andi! Nagy-nagy gratula! Vigyázz nagyon magatokra! Tudom, hogy nem egyszerű - főleg nem egy 2 éves "nagyfiúval", de a lehetőségekhez képest gondolom!
A kép feltevése nagyon egyszerű: Csak a melléklet feltöltésére kell kattintanod, ott meg kiválasztani a mappákból a képet! Az esetleg akadálya lehet, ha túl nagy a fájl mérete. Én a Paint programban szoktam kisebbre venni, de biztosan lehet másképp is.
Nagyon drukkolok Nektek, hogy minden rendben menjen a kistesó születéséig és természetesen utána is! :wink:

Zsuzsa! Te hogy érzed magad? Lassan eléred a 30. hetet. Azután pedig már csak 10 lesz! Olyan hihetetlen nem?!
Igazad van , nem panaszkodom, az 50-50 % tényleg nem rossz! (Amúgy most is tök jól elvannak. Teletubbies-t néznek, közben pedig autóznak vagy Legoznak.) :D

Megyek, megkuksizom Őket, mert elég nagy a csend!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Puszi, Adri

Kép
radra
 
 


Sziasztok!
Nekem 2 manom van a nagyobbik fiam 30 hónapo a kicsi most mult 1 éves és augusztusra várom a 3.babámkat.Nekem a két fiu imádja egymást,bár vannak napok nikor a nagy nem akar semmit odaadni a picinek.Ilyenkor a kicsi visit egy sort de nagyon hamar megnyukszik. Kép
kicsiwuki
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem, de véééégre mindenki meggyógyult nálunk!! Ennek örömére, ma igazi családi kimenőnap volt :D

Adri :) Remélem már Ti is gyógyultok!!! És ne öregíts, még csak 27 hetes vagyok! :wink: :lol: és tényleg hihetetlen, lassan már listát kell írjak, mit is kell mielőbb megcsinálnom :shock: Fogorvost betervezted végre?

Andi :) Nagy gratula a babához!! :D és nagyon drukkolok én is Nektek!! Peti név nagyon tetszik, szívesen választottam volna én is, csak nekünk a vezetéknévben 3 "p" van és erre is végződik, szóval kész nyelvtörő lenne. Most is nagy gondban vagyunk a nevekkel :roll: Hányingerhez kitartást! szerencsére én egész jól megúsztam, inkább hulla fáradt voltam, de az is elmúlt a 4.hónapra.Te fáradékony nem vagy?

Kicsiwuki :) Üdv itt! Nagyon aranyosak a manóid! :D Hogy bírod két kicsi mellett a pocakoskodást? Rosszullétek vannak?

Na megyek fürdetni... Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi: Zsuzsa
denizsa
 
 


Á néha ugy érzem,hogy nem is vagyok terhes mert egyik terhességnél sem voltak rosszullétek.És hát idáig mind a két szülésem is nagyon könyen és gyorsan ment.De ali várom már hogy újra szülhessek! :P
kicsiwuki
 
 


Zsuzsa!
Ne, is mond mindenre alkalmatlan vagyok, mert örökké ásítozom, réadásul este hatkor nálam lehuzzák a resőnyt. Az is neheziti a dolgomat, hogy ha kicsit elkezdek tevékenykedni rögtön fáj a hasam, így gyakorlatilag folyamatosan szalad az egész lakás. Remélem a negyedik hónaptól jobb lesz, mert még a Petyka szobáját is szeretnénk minél előbb megcsinálni, hogy ne úgy érezze, hogy a kistesó miatt kell kiköltöznie anyától!
Kicsiwuki!
MÁZLISTA! :wink:

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Kicsiwuki :) Akkor Te nemcsak mázlista, hanem igazi ősanya is vagy, persze a legjobb értelemben :wink: :lol: És nincs ill. nem is lesz nagy korkülönbség a gyerkőceid között! A nagyobb hogy fogadta a kisebbet?

Andi :) Hasfájás :( Ezért vagy veszélyeztetett, vagy más miatt? (persze csak akkor válaszolj, ha akarsz, nem akarok indiszkrét lenni) Mi kihasználtuk a párommal a második trimeszter "minden király" előnyét és nálunk is a gyerekszobaalakítgatás volt a soros. Már csak a beépített szekrények vannak hátra. Meg nagy lépés volt, hogy Bálintot beszoktattuk az új (ifjúsági) ágyába, hogy a rácsos majd a Picurt várhassa. Na meg azért is igyekeztünk, hogy a nagyfiú ne a tesóval kösse össze az új dolgokat, legyen idje megszokni mindent. És Petyka még Veletek alszik? egy ágyban is vagy csak egy szobában?

Adri :) Mi újság??

Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Zsuzsa!
Nem csak a hasfájás az oka, most egyébként eléggé oda vagyok, mert vérezgetek is. Hosszú történet, hogy miért vagyok veszélyetetett, a lényeg az, hogy átmentünk már egy két dolgon. A kisfiam inszeminációnak köszönhetően született meg, viszont az a terhesség teljesen probléma mentes volt. A mostani spontán, de nagyon keservesen indul. A dokim is azt mondja, annyi mindenen átmentünk már, tartsak ki és feküdjek. Jó vicc! :? Egy két éves krampusz mellett.
Petyka egyébként velem alszik, mert csak ez oldotta meg az alvás gondunkat. Én gyakorlatilag 16 hónapig 3 óránál többet nem aludtam egyhuzamban. Minden módszert és okos könyvet kipróbáltunk, de semmi nem vált be. Aztán elegem lett az egészből és inkább a szívemre hallgattam, és lám azóta alszunk.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Igazából én is féltem attol,hogy nagy hisztit fog verni,de ehhez képest semmi neés probléma amikor elkezdett mászni és a játékaihoz nyult.De ez is elmult kb.2hét alatt.Most meg alig várja az új tesot mindig puszilgatja a pocim.Meghát mindig probáljuk lekötni őt.Most például született egy kisbárányunk és megmondtuk neki,hogy az övé lehet.Igy mindennap felmegy hozzá etetgeti szeretgeti.Eszébe sem jut haragudni az öcsire,mert megy az autójával. :D
kicsiwuki
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Én is azt írtam, hogy LASSAN eléred - tehát nemsokára! :D
Amúgy jól vagyunk. Mindenki meggyógyult. A homeos bogyóknak köszönhetően egyik gyerkőc sem volt lázas! :wink:
A fogorvost még 'jegelem'! Tudom, hogy nem szabadna, de úúúúúúúúútálok oda járni! (Előre sajnálom azt a dokit, akihez menni fogok! :x )

Kicsiwuki! Nem sok korkülönbség van/lesz a Manóid között. Én is sokat gondolkodtam, hogy mennyi legyen köztük a különbség, de nem sikerült megtalálnom az ideálisat! Van ami a kicsi mellett szól és van ami a nagy mellett! Így lett a két fiú között 4 év 3 hónap. Mi is szeretnénk még egy babát. Most épp úgy gondolom, hogy mire Bálint kb. 3 éves lesz. (1-2 hónappal ezelőtt még 2-3 év múlva gondoltam, de most így. Nálam sohasem lehet tudni!) + aztán vannak még dolgok, amiket számításba kell venni - itt van mindjárt: az anyagiak. Na, de nem panaszkodom, hiszen nálunk sokkal rosszabb helyzetben lévők is élnek...

Andi! Nekem mindkét fiam velem alszik! (Ez nem tudom, hogy jó vagy rossz hír Neked.) :lol:
A nagy fiam azt mondja, hogy fél a saját szobájában egyedül aludni. Én meg akkor nem erőltetem! Inkább úgy fogom fel a dolgot, hogy ezt az időt úgysem tudom visszahozni! Addig legalább kihasználom, hogy ilyen közel lehetek Hozzájuk!
Ha elérkezettnek látja az időt, át fog költözni magától! Most is tudja, hogy elvileg Neki már a szobájában kellene aludnia (mert elmondta, sőt cikinek tartja), de egyszerűen fél egyedül.

Most mennem kell.

Szép napot mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Mi már az elején mikor elkezdtünk a babáról beszélni megbeszéltük,hogy 3lesz.Mikor az elsö megszületett eldöntöttük,hogy elkezdünk állatokat tartani mert ugy sokat sporolunk.És tényleg igy lett.Nem mondom,hogy igy nem aggodom a pénz miatt de legalább van vésztartalékom amihez tudok nyulni.
kicsiwuki
 
 


Sziasztok!

Adri :) Jaj de jó, hogy végre Nálatok is mindenki meggyógyult! :D :D Most mi is kihasználjuk, hogy minden okés és szerveztünk pár talit kis- és nagy barátokkal, már nagyon hiányzott. Na meg tudom, hogy már nem sokáig "ugrálhatok", ha megszületik a kistesó, akkor jön egy kis buli-szünet :mrgreen:
Én úgy vagyok a fogdokival, hogy mindig u.ahhoz megyek, már nagyon megkedveltem, meg mindig viszek neki sütit, hogy "lekenyerezzem" :lol: pedig egyébként is nagyon aranyos. Már az egész családnak ő a fogdokija, még Bálintnak is belenézett már a szájába. És képzeld Bálint imád ott lenni (amikor párom fogait csinálták, mi is többször elkísértük), teljesen lenyűgözi a rendelő, nincs semmi félsz benne (még :mrgreen: ) és imádják egymást a dokinénivel :D
Bálintod is dumál már, mond szavakat?

Andi :) Jaj, vérzés is :( :( Nagyon nehéz gyerkőc mellett pihenni, ez igaz, mégis meg kell próbálni, amit lehet (pl. nem emelgetni, stb.). Tudom, könnyű mondani... Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
Tényleg a legjobb, ha a szívére hallgat az ember. Bálintunk már majdnem 1 éves volt, amikor külön szobába költöztettük, addig velünk aludt, egy jódarabig 1ágyban, aztán a kiságyában az ágyunk mellett. De aztán amikor sokszor ébredt (végül már félóránként-óránként) éjszaka, elérkezettnek láttam az időt a változtatásra. Kipróbáltuk és bejött. Egyáltalán nem vagy csak egyszer ébred éjjel és az éjszakai szopiról is szépen leszokott. Valószínűleg, ha szép nyugodtan aludt volna velünk, még most is így lenne, de amikor már zombi voltam a sorozatos nemalvástól, már nem bírtam tovább. :( De örülök, hogy így alakult, mert nagyon megszerette a szobáját, és mi is visszakaptuk apával a miénket. Persze csak egy darabig, mert aztán jön a kistesó és ő is velünk fog aludni... :) És Ti mikorra tervezitek a különköltöztetést? Amint kész lesz a szobája? És beszéltek vele erről, hogy majd lesz neki külön szoba meg ágy, stb.?

Kicsiwuki :) Édes lehet a fiad, ahogy így várja a tesót! :D Hogy hívják egyébként a manóidat?
Szuper, hogy vannak állataitok is! Milyeneket tartotok? Nekünk csak kutyánk van, abból kettő. Néha bennünk is felmerül a gondolat, hogy de jó lenne egy tehenet/kecskét tartani pl. a tejecske kedvéért, de hát itt Bp-en ez elég körülményes lenne :lol:

Delfi :) Merre vagy?

Puszi mindenkinek: Zsuzsa
denizsa
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el, csak kicsit pörgősek voltak a napjainkl. Egyik délelőtt ránéztem a naptárra és azt láttam, hogy a dédimamának (aki jó pár éve nincs már velünk) névnapja lesz. Összenéztem a párommal és máris pakoltam a gyerekek cuccait a kocsiba egy hosszabb kirándulásra. A temetőbe mentünk. Kislányom egész úton foglalta maga mellett az ülést a dédinek. A sír mellett is azt kérdezte, miért nem megyünk már el hozzá. Szomorú volt, mert nem láthatta úgy, mint itthon a fényképeken.

Még aznap este nekiálltam tortákat sütni, mert másnap volt az én nagyfiam születésnapja. A rokonság nagy része most beteg, ezért csak a nagyszülők jöttek el. De a buli így is jól sikerült. Kis létszámú osztályba jár a fiam, a tanítónénije számon tartja a kis tanítványai ünnepnapjait és a nagyszünetben felköszöntötte a gyereket. Ettől persze boldogság járta át a szívét az én nagy iskolásomnak. Olyan kis dolgokon múlik néha, hogy sikerül-e felvidítani a másikat. Örömmel jár azóta is iskolába. Én meg az ő örömének örülök.

DELFI
delfintu1
 
 


Hát tele vagyok állatokkal.Birka .kecske,csirke,fürj meg a mit akartok.Épp most kezdik az ellést az állataink ugyhogy a fiam már etetett fél órás kisbárábyt cumisüvegből és azt is tudja mert látta hogy kellnek ki a pipik a tojásból mert én kelltetőgépben kelltetem őket.Amugy a nagyfiam Zoli a pici Benedek. Kép
kicsiwuki
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de pár napig nem volt sem fűtés, sem melegvíz nálunk - 'aprócska hiba' került a kazán gépezetébe! :twisted: De mára szerencsére elhárult minden akadály, így tudok írni Nektek! :D

Zsuzsa! Nekem azért nincs állandó fogorvosom, mert jó pár éve nem járok kezelésre! Tudom, hogy ez helytelen, de én gyermek- és kamasz koromban annyiszor jártam fogdokinál - több okból is -, hogy már a gondolattól is rosszul voltam, hogy valaha fogorvosi rendelőbe betegyem a lábam! (És hozzá kell tegyem, azóta, egészen mostanáig nem is fájt soha a fogam.) Per pillanat most sem fáj! :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: De, ha mégis rászánom végre magam és meg leszek elégedve a dokival, biztosan megtartom! Hűséges típus vagyok! :D :D :D

Delfi! Örülök, hogy újra itt vagy! :) Képzeld, végülis lebeszéltem magam a főiskoláról illetve egyetemről! Legalábbis egyelőre!
Úgy gondolom, hogy most nagyobb szükségem van arra, hogy a fiúkkal legyek, Nekik meg rám még nagyobb szükségük van!
És persze anyagilag sem állunk most a helyzet magaslatán, pedig még GYED-et kapok - de sajna már csak júniusig. Azután még húzósabb lesz! :cry: Viszont elhatároztam, hogy "kicsit" felelevenítem az angol (nem)tudásomat, és keresek egy tanárt, akihez viszonylag rugalmas időbeosztásban járhatok.
A kisfiad nagyon szerencsés, hogy ilyen tanítónénije van! Nagyon pozitívan tud hatni a gyermekekre, ha olyan pedagógusok foglalkoznak Velük, akik tényleg odafigyelnek Rájuk! Sok-sok ilyen kellene!

Kicsiwuki! Ti Bp.-en éltek? (Nem mintha ott nem lehetne állatot tartani, csak úgy kérdeztem.) A férjeméknek is voltak baromfiak, Ők Pestlőrincen éltek.

Andi! Veletek mi újság?

Többiek?! Hová lettetek?

Felébredt a kis krampusz, úgyhogy mennem kell!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Delfi :) Isten éltesse a nagyfiad!!! :D Igazad van, olyan apróságokon múlik néha az öröm. De nagyon jó, hogy ilyen klassz tanítónénije van és odafigyel az ilyenre! :D

Kicsiwuki :) Te jó ég, ez kész állatfarm! :D Tök jó, hogy a gyerkőceid ennyi állatot láthatnak, etethetnek, stb.! Legalább tudni fogják, hogy a tehén nem lila :lol:

Adri :) Hú, ez a kazán-dolog nagyon gáz lehetett :( Látom, nehéz döntést hoztál! De a gyerkőcök biztos örülnek, hogy velük töltesz több időt a suli helyett. A nyelvtanulás jó ötlet, meg persze nagyon hasznos is, én is gondoltam már hasonlóra, de azt hiszem ez nekem még odébb van, majd ha kistesó is nagyobbacska lesz. :roll: És eszembe jutottál ma, párom ma megy a fogdokihoz nem túl kitörő örömmel...
Tényleg, a játszóházas ötleteddel mi újság?

Mi meg a héten kibuliztuk magunkat a fiammal, jöttek-mentünk kisebb-nagyobb barátokhoz, a mamák jókat dumáltak, a gyerkőcök meg játszottak :D

Nagyon jó hétvégét mindenkinek!
Puszi: Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Adri kössz az érdeklődést, megvagyunk!
Petyka sajnos kicsit köhög, kapja a hurutoldót, de nem igen akar felszakadni neki.
Én meg épp, hogy csak élek, dög fáradt vagyok, még így is, hogy rengeteget pihenek, mindent szegény apa csinál meló mellett.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Zsuzsa!

Nagyon boldog névnapot kívánok Bálintodnak! (És persze az enyémnek is!) :D
Kép

Puszi!

Adri
radra
 
 


Zsuzsa és Radra!

Utólag is nagyon sok boldogságot kívánok a kisfiatoknak.

Denizsa!
Köszi a nagyfiam nevében.

DELFI
delfintu1
 
 


Zsuzsa!

Boldog névnapot kívánok Neked!

Puszi, Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Adri, köszi az érdeklődést! Akkor írok pár sort....
Megvagyunk, szerencsére betegség-mentesen. Bár a hétvégén mindkét gyerkőc átesett egy hányós-hasmenős nyavaján, de hamar túl lettek rajta.
Múlt héten megvolt a farsang is, teszk két képet róluk:

Kép

Kép

Nekem már letelt a szabadság is, munkahelyre nem vettek vissza, egy darabig még kerestem, de most úgy döntöttünk a párommal, hogy vállalkozásba kezdünk. Most úgyis 9 hónapig jár nekem a m.nélküli, az alatt be tudjuk indítani. (reméljük)

Minden szüli- és névnapost az Isten éltessen!

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Beengedett a rendszer a régi nevemmel. Mi történhetett? Tök jóóóóó! De miről is akartam írni? Nagy ujjongásomban el is feledkeztem róla.

Hétvégén szülinapi buliban voltunk, vasárnap meg az anyukámnál ebédeltünk. A diétámnak annyi. Egyszerűen nem tudtam és nem is akartam ellenállni a sok finomságnak. A farsangot letudtuk a héten. A nagyfiam a farsang előtti este közölte, hogy ő mégsem azt a jelmezt fogja felvenni, amit már egy hete felpróbált. Inkább az öccse jelmeze kell neki. Ne tudjátok meg, mennyire örültem neki. Este 8-ig suliban voltam, fél 9-re értem haza és akkor álltam neki cuccot keresni a méretére. De találtam.
Másnap délelőtt megcsináltam a házi feladatomat, aztán mentem a suliba szendvicseket gyártani és árulni a farsangon. Csak este keveredtem haza a fiammal. Mázlim volt, mert a párom éppen hazaért, mire a kicsikért menni kellett az oviba.

Ditta!

Nagyon ötletesek ezek a jelmezek.

DELFI
KépKép
KépKép
delfintu
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, de nagyon padlón voltunk, az egész családot ledöntötte vmi influenzaféle, magas lázzal és takonykórral, meg minden "fincsiséggel". A héten már egész jól vagyunk, de még köhécsel a család.

Remélem mindenki jól van, de ha mégsem, akkor minden betegeskedőnek jobbulást!!!

Köszönöm a köszöntéseket, Bálint nevében is!! :D :D

Adri :) nagyon boldog névnapot Bálintodnak utólag is! Bevallom mi nem nagyon csaptunk nagy ünneplést, csak megkapta az ajándékokat, pl. kapott puzzle-kockákat, de inkább építőkockának használja őket :lol: Ti hogy ünnepeltetek?

Ditta :) Nagyon aranyosak a gyerkőcök!!! :D Tök jók a jelmezek, Te csináltad őket?

Andi :) Remélem Petyka meggyógyult már! És Te hogy vagy?

Delfi :) A diéta arra való, hogy néha félre tegye az ember :wink: :lol: Jó kis farsangotok lehetett! :D :lol: Milyen jelmez volt végül a nagyfiún?

Kicsiwuki :) ??
És a Többiek??

Jaj és még annyi történt, hogy voltam uh-on és kiderült, hogy kisöcsije lesz Bálintnak! :D

Na megyek vacsiztatni...
Puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 


Sziasztok anyukák ha lehet egy kicsit csatlakozom.
Először is olvasgattam ha nem baj de végül nemigen értem miért ez a neve a topicnak nem találtátok máshol a helyetek én is vagyok igy ezzel de ezt nem ragoznám.Ti miért választottátok ezt a topikot ha szabad megkérdezni.Egyébként Anditól már kérdeztem vele beszélgetek másik témáról és onnan ismerem.
Nálunk is volt farsang és Bálintkám is gomba volt Dani pedig múmia.
Zsuzsa gratula a babádhoz a tesó biztosan örül.Majd még benézek sziasztok.

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért! :oops:

Én is köszönöm a névnapi jókívánságokat Bálintka nevében is! :D

Nándika hétfő óta beteg. Valószínűleg megfázott, amiről én tehetek, mert a fürdőszobát iszonyatosan bemelegítettem a hősugárzóval és miután megfürdettem, felöltöztettem, haját megszárítottam, rögtön kiengedtem a nappaliba - ahol nincs csak kb. 22 fok, ellentétben a fürdővel, ahol volt majd' 30. Szerintem, mert én is alig tudtam bent megmaradni a melegtől!
Szal, ezt elszúrtam! :cry:
Azóta oviba sem járunk. Nem lázas és nem fáj a torka sem, "csak" köhög és fújja az orrát. Ja és a szemei nagyon csúnyák szegénykémnek! :cry: A kedve sem rossz, de így minden programot lefújtam a hétre!
Adom Neki a homeos cuccokat minden nap, - szerintem ez sokat segít/ett, hogy ne legyen még betegebb és így még hőemelkedése sem volt! Azt vettem észre, hogy mióta ezekett a 'cuccokat' adom, azóta egyik gyerkőc sem lázas és ritkábban betegszenek meg, és ha mégis betegek, rövidebb a lefolyása. Szerintem.

Ja, és még egy lényeges dolog: Múlt héten bejelentkeztem végre a fogorvoshoz, mert már majd' meg zavarodtam. Holnap kell mennem. És nem hiszitek el, de azóta mióta időpontot kértem egyáltalán nem fáj sem a fogam, sem az ínyem, sem semmi! Még a szokásos fogínyvérzés is elmúlt, pedig az már nagyon-nagyon rég óta minden fogmosáskor jelentkezik! Hát, a fene sem érti ezt!

Na, rólunk nagyjából ennyi.

Anyuci3! (Bocsi, hogy így szólítalak, de nem írtál keresznevet.) Üdv itt közöttünk! Hogy miért lett ez a nevünk, azt talán megtalálod a topic legelején. Talán még Kinga indította és Ő le is írta miért.
De szerintem a lényeg, hogy ide bárki írhat, szívesen fogadunk mindenkit!
Látom 3 fiad van. Gratula Hozzájuk! Majd írj kicsit többet magatokról, ha van kedved!
Szoktam már topicokban is olvasgatni. Azt hiszem már találkoztam a neveddel. Mintha Debrecen környékén laknátok, vagy nem? (Lehet, hogy keverlek valakivel, akkor elnézést!)
Van itt - illetve most már nagyon ritkán ír - egy másik kedves anyuka is arról a részről: Ő Gotti, de sajna már rég nem láttuk! :cry: Pedig biztosan jól el tudnátok dumcsizni. Neki is 3 fia van, meg egy kislánya. :D Hátha egyszer visszanéz erre!

Zsuzsa! Örülök, hogy jelentkeztél! Már kezdtem aggódni! Nem szoktál Te ilyen sokáig 'távol lenni'! Remélem Ti már teljesen meggyógyultatok! :wink: Hogy érzed magad?

Ditta! Végre Te is jelt adtál magatokról! Nagyon aranyosak a gyerkőcök a jelmezben! Drukkolok, hogy sikeres legyen a vállalkozásotok!

Delfi! A farsang "előestéje" nálunk is hasonlóan zajlott, mint Nálatok! Nándika 1 héttel a farsang előtt kitalálta, hogy bohóc akar lenni. Másnap már inkább varázsló. Na jó, akkor legyen varázsló. Összeszedtem pár rucit, amiből ki lehetett volna alakítani a jelmezt, erre utolsó este közölte, hogy ez Neki nem tetszik és inkább nem öltözik be semminek! Aztán addig-addig beszéltem Neki, hogy végül is a tavalyi oroszlán jelmezt felvette!
(A "régiek" talán emlékeznek, hogy tavaly pont farsangkor volt nagyon beteg - akkor kapta a szurit, mert folyton hányt, meg ment a hasa.) Így tavaly nem vett részt a jelmezbálon, tehát nem ismerték még a többiek. Persze kicsit rövid volt a bokáján, de szerencsére ez nem zavarta.

Andi! Ti hogy vagytok? Most is fáradékony vagy? Petyka meggyógyult már? Írj!!!

Na, szerintem most bepótoltam az elmaradásom egy részét. Remélem nem írtam sok értelmetlenséget, de most nincs időm visszaolvasni, meg a hibákat átnézni!

Mindenkinek sok puszi!

u.i.: Aki rég nem jelentkezett, az légyszi írjon, hogy hogy van! :!: :!: :!:
radra
 
 


Szia Radra!

Igen irok máshová is de velem is fordúlt már elő, hogy nem reagálnak a hozzászólásomhoz egy kicsit kellemetlen de kiheverem.Visszaolvastam az elejét a topicnak van némi igazság abban , amiket irtak a lányok mostmár értem miért ez a neve a topicnak.
Három gyerkőcöm van Évá-nak hívnak 31.éves vagyok és vidéken élünk Debrecen -től 20km-re.
Erre most elég vacak az idő Ráadásúl MÁté megmakacsolta magát és nem alszik igy elég nehezen telnek a napok, hogy nem lehet més sétálni sem.
Pedig egyre inkább szeretnék kinn lenni a szabadba a kedvem is jobb ha süt a nap .Nálatok van lehetőség a szabadban valami jó kikapcsolódásra.A fogam nekem is rendetlenkedik de félek ha elmegyek már nincs visszaút nem azért mert félek csak ha belevágok nem hagyok félbe semmit.Bizto az egész fogsorom végi nézetném és járhatnék minden héten,az meg nem igazán megy három gyerkőc mellett.

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Adri :) Nándikának bulást!! Nem vagyok biztos benne, hogy Te vagy az oka, lehet hogy elkapott vmit és attól lett beteg :roll: Mindenesetre sok ++++ NEktek!! És gratula, hogy végre a fogdokihoz is bejelentkeztél!! Nándika édes lehetett az oroszlános jelmezben, nincs véletlenül kép róla? És Bálintod hogy van?
Köszi, mi végre meggyógyultunk, ma voltunk épp vendégségben egy tündéri kiscsajnál, aki édesen ölelgette Bálintot (a szerelem kölcsönös volt) :D Pocaklakó is jól van, sokat mocorog, néha majd' szétpukkad a pocim :lol: De mostanában már kezdem "érezni a terhességet", pl. néha igencsak jólesik leülni és feltenni a lábam meg hasonlók :mrgreen: de egy szavam se lehet, mert eddig nagyon fit voltam :lol:

Évi :) Üdv! :D Gratula a 3 gyerkőchöz! :D Látom Neked is "van egy Bálintod" :D Az én fiam is így hívják, most másfél éves, és nem vagyok meggyőződve róla, hogy majd annyira fog örülni a tesónak :roll: azt hiszem eleinte nehéz lesz, de aztán jól ellesznek egymással. De a pocimat nagyon szeretni kenegetni, ez az ő feladata, ilyenkor mindig beszélünk a tesóról is. Egyébként köszi a gratulációt! :D Nálatok a gyerkőcöknél nem volt gond, amikor jött a kistesó? Egyből elfogadták egymást?
Egyébként én is 31, de nemsokára eggyel több :lol:

Többiek, merre vagytok???

Na mennem kell, ébred a gyerkőc...
Puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
denizsa
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: