Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Norbisoknak: http://www.n-update.fw.hu/ bár úgy látom, ez a honlap megszűnt, de receptek még vannak rajta. Amikor én még egy éve norbiztam, működött, de sajnos állandóan csak egymással harcoltak az emberek. De van egy norbiupdate.hu oldal is, fórum, meg receptek is.

Ami a szülésemet illeti, azért lett császár, mert nagyon felment a vérnyomásom, mire beértünk a kórházba. Aztán epidurált kaptam, mert az leviszi. Viszont a második adag alatt kellett volna már nyomni, nem éreztem a fájásokat, és a szívhangok meg elkezdtek romlani. Sokat gondolkodtam rajta, hogy miért, mi lett volna ha... (főleg abban nem vagyok biztos, hogy a doki és az altatóorvos egyeztettek-e egymással a második adag epidurálról). Mivel már most is magas a vérnyomásom, és a túlsúlyom nem változott sajnos, nagyon nagy valószínűsége van a császárnak. Azért is erre állítom be az agyamat, hogy ne legyen megint olyan csalódás, mint először. Hosszú hónapokig rágódtam a dolgon. Igazából nemrég jöttem csak rá, hogy miért viselt ez meg ennyire lelkileg. Amikor terhes lettem először, úgy voltam vele, nem baj, ha császár, lényeg, hogy mindenki jól legyen. Aztán elkezdtem olvasni a Kismamát, ahol mindenkinek olyan szuper szülése van, és olyan katarktikus élmény, stb. stb., hogy el is felejtettem, hogy én baromira félek a fájdalomtól, és beavatkozásmentes, természetes szülést szerettem volna. Ami, ha belegondolunk egyrészt csak nagyon keveseknek adatik meg, másrészt az én súlyommal eleve röhejes elvárás. Aztán "megfosztottak" a természetes szülés élményétől (kérdés, hogy élmény lett-e volna, de ezen csak mostanában kezdtem el gondolkodni). Úgyhogy agymosásban részesítettem saját magamat a Kismama által. Ezt próbálom most ellensúlyozni azzal, hogy inkább császárra készülök. Legfeljebb kellemes meglepetés lesz, ha mégis engednek szülni. De még ott van a heg vastagság is, ami előfordulhat, hogy annyira vékony, hogy még a vajúdásba sem engednek bele. Ez csak az utolsó időben derül ki.
(Bocs, ha hosszúra sikerült)

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Huhh...Ennyit olvasni és még írni isKép

Termeltek ám rendesen!

Nem akar múlni ez a nyavajaKép Na jó a fiki már szinte minimális, de az a randa köhögés...:8 Milán még mindig minden reggel hányásig köhögKépKépKép

Tegnap estére Gergőnek lett 37.8 a hőemelkedése-láza. Nem is tudom mi rá a jobb kifejezés. De neki még most jön a 19. tejfoga. lehet az kavart be neki. Igaz 2 éves korra kellene 20-nak lenniKép Na de más dolgokban meg előrébb van. Ja igen a bilizés neki sem megy. Õ is nagyon jól tudja mit szeretnénk tőlle, mire kell használni a bilit, de csak az a fránya pelus a nyerő.

Holnap megyünk vele Dévényes gyógytornászhoz a lába miatt. Remélem tud vele kezdeni vmit!!! Ha ő sem talál semmit muszály leszek belenyugodni, h görbe lábú és fogatlanKépKépKép Nem értem egyébként ha kapja a D vitamint és elég kalciumot fogyaszt miért ilyen a csontozata. De majd leszek okosabb Kép

Bocsika majd este befejezem.
Ezer puszi nektek:Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!
Na itt vagyokKép Nem írt senki?Kép

Csajok: Nekem ebben a putri Szolnokon csak a lötyis (brr.. még a gondolattól is ráz a hideg) cukorterhelések voltak. Igen jól olvassátok több is volt mindkét manóval. Az éhgyomri cukrom mindig naon jó volt, de a terheléses ill. a tesztreggelis is magas lett. 7-9 között ingázott. egyszer még Gergővel a 30. hét felé 9.6-ot is produkáltam. A dokimnak hála megúsztam a befektetést. Így csak a diéta maradt.

Na a cigi: Ha itthon vagyunk nem is szívok sokat. (Bár minden szál sok, de a régi bagózós Zsuzska már a múltéKép) reggel, délbe, du. és du. 4-5 felé tör rám nagyon a nikotinéhség. Sajna ez estig eltart. Na igen bagózni csak az erkélyen lehet. Addig meg a két lurkó...

Heni! Igazi vasgyúró fiacskátok vanKép

Borka! Nagyon tündéri ez a csajszi!

Na a fogyózásom jól kezdődöttKép Szombaton: pörkölt-tésztával, vasárnap: hurka-kolbász, hétfőn: paprikáskrumpli nokedlivel és kolbásszal ma: spenót főtttojássalKép
Tiszta diétás kaják. Ja igen vasárnap mértem magam a 161 cm-emhez 62 Kg vagyok. 55 voltam 2 éve. jó lenne addig lemenni. Gergő előtt meg 52 voltam, de az már nem kellene. A kilókkal a cicijeim is eltűntek, na meg a jó kis széles csípőm nagyon jól mutatna a kiálló bordákhozKép

Zsófi! A bilit szerintem is hanyagoljátok most egy kicsit. Nyáron sokak szerint tényleg könnyebb.

Most nézem nem is jól írtam, mert nem holnap hanem holnap után megyünk a Dévényes gyógytornászhoz.

Bocsika, de mennem kell, mert Milán is felkelt, na meg az ember is ide akar ülni.Kép Pedig olyan jó volt újra írni nektek egy kicsit.

Holnap megpróbálok maileket írni!

Jók legyetek!!!
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Ismét ilyen későn...este iratokat selejteztem. Te jó ég mennyi vacak tud így összegyűlni!! Csak én meg sokszor nem tudom, hogy most mit rakjak el, mit dobjak ki...van úgy, hogy rakosgatom, rakosgatom aztán meg jól kivágom.

Zsófi! Köszi az infót, ennyi recept...hát ezeket próbálgathatom. Zsófi, nagyon nagy titok, hogy hány kiló vagy??? Én a szoptatással voltam így , az nagyon mélyen érintett. Különben én sem szeretem, ha túllihegnek, meg túlmagyaráznak dolgokat! Végülis Te látod "közelről" a dolgokat, de azért szorítok Neked, hogy sikerüljön, amit nagyon szeretnél!!
Heni! Én próbáltam elküldeni, még eggyel több embernek is, de semmi változást nem vettem észre! Nagyon béna vagyok???
Zsú! Örülök, hogy jöttél!! Na Ti aztán nyakig benne vagytok...jól lefogott benneteket!!! Az én orrom is kezd szörtyögni, apa rámragasztotta. 1 hónapon belül 2x volt náthás..csak Levi el ne kapja!!! Ezt a gyenge csontozatot én sem értem. Majd írd meg mire jártatok!!

Csajok!!! Van már valami tervetek a nyárra??? Ki hová fog menni nyaralni?? Nem tudtok vm tuti jó helyet, ahová babával is lehet menni???

Kép

Pusszantás, a kis betegeknek külön sok-sok gyógypuszi!!!! Edit

Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Zsú! Megelőztél!!! Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!

Zsú!
A spenót már jól hangzik, a többi annyira nem Kép.
Jobban vannak már a fiúk? Botondnak nagyon későn jöttek a fogai, most már 2,5 éves elmúlt, és még van 2,5 fog hátra (egy fél éppen most már kint van). Nem hiszem, hogy ebben el lehetne késni. A bilizéssel meg van még időtök, 2 éves kor körül még szerintem nem sürgős.

Edit!
Nem titok a súlyom, csak nem szeretem nagydobra verni. 176 cm magas vagyok, erős csontozatú, így vagyok 109 kg (most benne van ebben már 6 kg terhes-hízás is). Kb. 75-80 kg-san érezném jól magam, úgyhogy 30 kg-tól kellene megszabadulnom szülés után. Sajnos már pici gyerekkorom óta kövér vagyok, talán ezért csinálok olyan nagy gondot Botond evéséből is, hogy ő ne járjon úgy, mint én. Csak az az elkeserítő, hogy nem érzem, hogy sokat ennék, már olívaolajjal főzök, minden zsírosat leszedek a husokról, amiket sokszor zöldkörettel eszünk. Vacsorára túrót eszek joghurttal. Próbáltam még terhesség előtt valamilyen hormonális, vagy anyagcsere vizsgálatra eljutni, de ez a magyar TB nem nagyon vevő arra, hogy segítsen, ha még nem haldokolsz (akkor meg már nem Kép).

Mivel én nyáron már nemigen leszek nyaralásos állapotban, mi május első hetében megyünk. Találtunk a Bakonyban egy olyan akciót, hogy 3 szálloda vesz részt benne (drága, 4 csillagos szállodák), mindegyikben el lehet tölteni 2 éjszakát, egy-egy vacsorát kapsz, így a 6 éjszaka reggelivel, 3 vacsorával (meg 3 üveg borral, ami a férjemnek nagyon tetszik, főleg, hogy én nem ihatok Kép) összesen 50ezer Ft (Botondért nem kell fizetni, két helyen kiságyat kap, egy helyen meg majd köztünk alszik). Két szállodában medence is van, ami meg Botondnak fog nagyon tetszeni.
Tavaly nyáron Sárváron voltunk egy kellemes apartmanban, előtte nyáron meg Fertőd környékén jártuk be, mindkettő nagyon jól sikerült. Tavaly első este még volt nagy sírás, hogy haza akar jönni, de sikerült megnyugtatni, az utolsó két napban lett megint honvágya. De most már hónapok óta rágja a fülünket, hogy mikor megyünk nyaralni.

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!!!
Nagyon szép időnk van. Bár én a náthám miatt kicsit fázok!! Remélem hamar túl leszek rajta!!
Levi ma egész délelőtt Apával volt kint az udvaron. Autótmostak, szereltek, bütyköltek vmit.

Zsófi! Pont ezt akartam én is ajánlani, amit a Te is írtál. Az én nővéremnek, pl. nem működött a pajzsmirigye, és egyik napról a másikra olyan duci lett, hogy csak na. Tiszta vizes volt mindene!! A sógoromnak úgy szintén, szegény már 125kg volt! Azért próbáld majd meg szűlés után hivatkozz olyan tünetre, ami miatt ki kell, hogy vizsgáljanak. (vagy találj ki, pl terhesség alatt vizesedet a lábad, stb) De ez tényleg szomorú, hogy itt nálunk az ember csak úgy, évente legalább egyszer nem kérhet egy alapos kivizsgálást. És akkor még ők beszélnek megelőzésről!
Zsófi, Te tényleg jó magas vagy! Sztem, olyan ügyi és elszánt csaj vagy, hogy tuti, hogy meg fogsz tudni szabadulni a súlyfeleslegtől!!!

Ez a "nyaralás" nagyon jól hangzik!!Ti aztán tényleg figyelmesek vagytok, hogy erre is gondoltatok!! Így legalább Ti sem maradtok ki a jóból. Majd májusban itt a neten irigykedünk rátok!!! Kép Kép Kép
Fertődön, és Sárváron volt Botinak játszási lehetősége? Inkább sétálási, kirándulási vagy fürdési lehetőség volt? Egyfolytában azon gondolkodunk, hogy Levivel hová, merre lehetne elindulni. Vivi az ismét H.országot szeretné, mivel végre, Õ is sétálgathatna a tengerparton a szerelmével, ugyanis akkor a barátját is elvinnénk magunkkal.
Na most mentem, készülök, mert ha fel kelt Levi megyünk anyuhoz!

Csók: EditKép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok! Fú, rengeteget írtok! Nekem nincs ennyi mondanivalóm. Tegnap Anna megkapta a szurit, kis pityergés volt. Aztán alig tudtam felöltöztetni, befeszített, hasra vágta magát, nem akart ülni. ÁÁÁÁ borzasztó nőszemély. Iszonyatos mozgásigénye van, meg nem állna egy percre sem. Apja vére. A héten tavaszi nagytakarítást végzek. Megint napokra bontva. Amíg én robotolok, addig Annát lefoglalja apukám, különben 2 hétig is eltartana. Jövő héten tavaszi szünet, apa végre itthon lesz velünk egy kicsit.Sziasztok
borkaborka
 
 


Sziasztok!

Fú, csatlakozom az előttem szólóhoz, mindig sokat írtok, de én nagyon szeretem olvasni.
Torna, igen hetente kétszer járok, de ettől nem lehet fogyni, nagyon jó a mozgás meg izmosodom is egy kicsit, de sajna fogyni csak attól lehet amit nem eszünk meg. Egyébként imádok tornázni, nagyon jól esik. A héten én is nagytakarítást végzek, a párom és apósom felváltva vigyáznak Encire, de még így is hátra van a konyha és a fürdő. Apa ma dolgozik így nem tudok csinálni semmit mert a csajszi velem van. Itt randalírozik nem győzök felpattanni a gép mellől. Biciklivel jöttünk de lassan indulnunk is kell mert úgy látom esni fog.
Edit, úgy megirigyeltem a húsvéti dekorációdat, hogy én is csináltam egy kis kosarat nyuszival és tojással. Bár nincs olyan jó mint a tied.
Mi gondolkodunk rajta, hogy menjünk e nyaralni, még menni sem tud, lehet, hogy nem érdemes még elindulni vele. Ha nyárra már el is indul , nem lesz még elég stabil, vagy igen?
Mi két éve voltunk a velencei tónál, mikor terhes voltam. Ott konkrétan csak fürizni lehetett, de felmentünk a dunakanyarba ami csodálatos élmény volt. Felmásztam a bazilika kupolájába, szupi volt. Ilyesmit gyerekkel sajna már nem lehet.
Hú nagyon elborult megyek.

Sziasztok
sagica
 
 


Sziasztok!

Edit!
Fertőd: http://www.borostyanpanzio.hu/hu/vendeghaz/ Itt egy nagyon kedves tulaj volt, volt kiságy, babakád, etetőszék. Két kutyájuk van, úgyhogy a homokozó nem volt használható, igaz, akkor még Boti túl kicsi volt hozzá. Valami hintaféle is volt. Nagyon nagy kert van, sok gyümölcsfával. Nem volt túl jó időnk, úgyhogy csak kirándultunk, a Fertő-tónál egyszer voltunk (még fürdőruhát sem vittünk magunkkal). Biciklit is lehet kérni tőlük, van hozzá gyerekülés. Reggelit adnak.
Sárvár: http://www.rozmann.hu/index1.html Itt sok gyerek-barát dolog nem volt, azért ezt választottuk, mert nagyon közel volt a belvároshoz, a vár lábánál. Normálisan felszerelt kis konyhája volt, de ellátás nincs. Egy hinta van, meg egy kis halastavacska, abba Boti előszeretettel dobálta a kavicsokat Kép. Nagy strandja van Sárvárnak, nagyon meleg volt, úgyhogy az jól jött. Gyerekmedence is volt kétféle: egész piciknek bent, árnyékban, a nagyobbaknak kint egy kalózhajóval. Kirándultunk innen is, amikor még csak 30 fok volt, Szombathelyen egy nagyon klassz játszótér van (http://www.alon.hu/index.php/imagecatalogue/image/list/3/). Sajnos Boti még kicsi volt hozzá, csak csúszdázott, meg homokozott.

Egyébként itt a Babaneten is lehet találni bababarát szállásokat, csak hát egyik-másik nem túl olcsó.

Nagyon aranyos vagy, hogy bíztatsz a súlyommal kapcsolatban, de sajnos ez már annyira régi történet, hogy nem hiszek már a csodákban. Pedig muszáj lenne lefogynom, már csak egészségügyi okokból is. Szeretném fel is nevelni a gyerekeimet.

Sagica!
Szerintem érdemes ilyen picivel is egy kicsit kimozdulni, jót tesz az ember lelkének. Gondolj bele, hogy még ha stabilan tudna is járni, minimum 2 éves koráig úgyis babakocsiban menne várostnézni, olyan sok sétát még sokáig nem bírnak a törpék. Egy nem túl zsúfolt strandon meg lehet mászni a fűben. Amikor pl. Fertődön voltunk, Boti sem tudott még menni (10 hónapos volt), de mégis élvezte, hogy valami történik, ami más.

Sziasztok
Zsófi
zsóf
 
 


Egy kis nyaralás, kedvcsinálónak:
Kép (ez még itthon van)
Kép Kép Kép
Kép
Zsófi
zsóf
 
 


El sem hiszem, hogy sikerült végre feltenni a képeket! Egy órája ezen szenvedek, már nem tudom, hányadszorra kicsinyítettem őket. Így is baromi nagyok.
zsóf
 
 


Sziasztok!

Na volt ma termelés szépen.Szinte egész nap nem voltunk itthon.Délelött kimentünk a Kedvezményes ruha és cipővásárba,de nem sok mindent vettünk.Ezek a magyar termékek(nem mondok inkább semmit).Miért kell mindent telenyomni műszállal????Na mindegy.Délután egyszer megáztunk.Nagyon örültem neki.Dodókám meg úgy elfáradt,hogy már a járókába elaludt vacsi nélkül.Úgyhogy most kiváncsi vagyok meddig bírja.

Edit
Jobbulást!KépNa az a mail jó becsapós volt.Soha nem szoktam ilyeneket tovább küldeni,de annyira kiváncsi voltam,hogy milyen lesz a kép.De semmi.Úgyhogy nem te voltál abéna.KépKépKép
Levi élvezte az autómosást meg a bütykölést???
Aranyos lehetett.Kép

Zsú
Szegény Milán.KépMost aztán már tényleg meggyógyulhatna.
Mi volt dokinál?
Hál`égnek minket eddig nem kapott el.KOPP-KOPP-KOPP.
Ez aztán a diéta amit csinálsz!KépKépKépEz nekem is jó lenneKép
Így másfél hét után,már nem is kívánom annyira kajcsikat.Lehet kicsit már összeszükült a˝pocim˝?KépKiváncsi leszek mi lesz mielött megjönne.Olyan habzsi-dözsiket szoktam rendezni,hogy csak na.Édesre sósat és fordítva.
Zsófi
Ez a nyaralás nagyon jól hangzik.Hol lehet ilyeneket találni?Már arra se emlékszem mikor voltunk utóljára együtt nyaralni.Párom munkamegszállott.Úgyhogy csak agyerekekkel szoktam menni.De úgy elég sz@r.Én lógatom alábam apárom meg gürizik.Legalább egy hossszú hétvégére jöjjön velünk,mert tudom,hogy egy hétre nem lehet bezárni boltot.Kép
Amúgy jó magas vagy.Sajnos nekem is az a bajom,hogy erős a csontozatom,tehát bármit teszek vékony sose leszek.na még rimmel is.KépKépKép
Sagica
Szerintem is érdemes elmenni nyaralni apicivel.Magyon jól éreznétek magatok.KépMi Danit elöször 4hósan vittük el.Igaz csak anyuék házába,de egy picinek az is nagy változás.De vittük picinek Balcsira is.Ot a strandon felfújtunk neki egy kis medencét és abban locsizott.Annyira jóóóóóKépDe mennék már nyaralni.
Borka
Ez a befeszítős hátradobos,de ismerős nekem.Ma például alig bírtam belefeszegetni a babakocsiba.Nem tudom,hogy ilyen pici emberkékbe,hogy tud ekkora erő beleszorulni.

Már nem tudom a bilizést ki kérdezte vagy mondta.
Danit mi másfél évesen kezdtük biliztetni.nem sok sikerrel.Aztán jött atél a sok ruha.bevallom öszintén kicsit lusti is voltam mindig bilire ültetni,de 2éves múlt kicsivel a mikor jötta tavasz és elkezdük komolyan abilit.Nyáron meg tényleg lehetett˝bugyizni˝úgyhogy hamar rászokott a bilire.Viszont szoba tiszta csak 3és fél évesen lett.Már kezdtem mgijedni,hogy nem vihetem oviba,mert bepisil.na de augusztusban egyik napról a másikra nem pisilt be,csak éjjel nritkán.KépKépKépDe ez minden gyereknél más.Barátnőm kislánya 20hós és már a WC-ere jár nem is biliztett.Pelus csak utcán és éjjel van rajta.Kép

Na most már befogom a pofám!vagyis lefogom az újjaimat!KépKépKép

Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Zsófi
Tök jók a képek!!!!Nem is nagyok:Mennyire élvezi Boti,nagyon aranyos.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Szomorúan tapasztalom,hogy nem járt erre senki.KépKép
Jó sz@r időnk volt ma,vagyis még mindig az....esik.(KépKépKell ez még az árvíznek.KépKépKépNem vagyok egy vallásos ember,de néha megijedek.Kép
Más!Ma Dancit vittem fogorvoshoz.Egy fogat tömtek neki,egyet meg húztak.Volt egy tejfog ami már úgy kilógott a szájából,de semmi pénzért nem esett volna ki.Kicsit sírt szegénykém,úgy sajnáltam.Ráadásul májusba még egyet kell tömni.remélem ez lesz az uccccsó.
Ma a Westendbe voltunk délelött.Vettünk fiúknak cipőt.Dodókámra amikor rápróbáltuk a cipőt kiszaladt az üzletbőlKépKépKép
Nagyon sokat sétált és jól elfáradt.Egy sajtos kiflivel a szájában aludt el,olyan édes volt,hogy majd megzabáltam.
Képzeljétek!Lehet,hogy fogytam,mert a mérleg ugyan bedöglött,de a farmerom lecsúszik rólam.Egész úton azt huzogattam.De jó lenne!!!!!!!Kép

Na megyek csucsuzni.
Jó éjt!
Irjatok!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Bocs, de ma semmihez nem volt semmi kedvem. Szerettem volna Leviről képet küldeni, de egy pillanatra sem állt meg. Délelőtt végre főztem egy kicsit tartalamsabb kaját a családomnak, gondoltam úgy sem tudunk kimenni. Na a végén úgy belelendültem, hogy valóságos terülj-terülj asztalkám lett belőle. Levikém meg szépen lefoglalta magát a játékaival...na azt a kupit szerettem volna lefényképezni Levivel egyetemben. Majdnem 1 órán keresztül pakoltam, igaz egyúttal a selejtezés is terítékre került!!

Heni! Megnyugodtam, hogy nem én vagyok a béna! Köszi a többit is, jókat nevettem rajtuk!! Levi roppantul élvezte az autómosást, apa már nem annyira, mikor a lefényezett autót újra összevizezte!! Kép Kép Kép De még én magam is meglepődtem milyen remekül el voltak kb 2 órahosszáig! Ez számomra igen biztató, mert ez azt jelenti, hogy végre én is nyugisan tudom majd a dolgom végezni!!
Szegény Dani! Kép Kép Kép Jajj de át tudom érezni a helyzetét, ne is mond a rémálmaim egyike a fogorvos a műszereivel együtt!! De ha muszály...akkor nincs mit tenni. Ezért sikálom én annyira a Levi fogát, bár ez még nem jelenti azt, hogy megússza, hiszen jócskán van ebben genetika is! Dodóka! Kép Kép Kép Mondtam én, hogy isteni kis pofa! Bizti nagyon édi lehetett!!
Az árvizet meg ne is mond!! Ez egyenesen tragédia!! Heni!! Tuti, hogy fogytál!! Kép Kép Kép Az én férjem is észre vette rajtam, hogy karcsúbb lettem!! Bár megjegyezte, hogy ama kiálló női testrészemből nem kéne fogyni!! Kép Kép Kép Mintha rajtam múlna! Ez Morphy törvénye, bezzeg ahonnan kéne, onnan nem megy olyan gyorsan!!
Az tényleg olyan rossz lehet, ha nem tudtok minden elmenni nyaralni!! Sehogy sem tudod rávenni a férjedet?? Õneki is kellene egy kis pihi!! Valaki ismerős nem vinné addig a boltot?? Alkalmazott??
Az ujjacskáidat meg nyugodtan hagyjad!! KépKépKép Nekem ég a pofám, hogy nem rég csatlakoztam hozzátok, és máris 4x szerepel a nevem az arhívumba!! Jobbultam!! Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Zsófi!!

Köszi még 1x az alapos infókat!! Jók a képek!! Látszik Botin, mennyire élvezi a nyaralást!!! Nincs is ennél jobb dolog, amikor az ember "gondtalanul" pihenhet a családjával együtt!!! Amúgy Levivel együtt nézegettük a képeket, és a Boti gibáját látva hangosan felnevetett. Végig kommentálta a képeket, és többször is meg kellett neki mutatni, mert egyre csak ezt hajtotta: "még, még, még"
Ma végleg megszületet a döntés. Ismét Horvátország lesz a cél: csak most délebbre megyünk, Omisba, és most aparmant bérlünk, nem lakókocsit!! Állítólag gyönyörű a hely, a táj, egyik felől a tenger, másik felől a hatalmas hegyek! Az időjárás isteni, azt mondták, ha ne adj isten esik is, 1 óra múlva elfelejtheted!! Na ott aztán lehet homokozni!! Július elejére tervezzük, az államvizsgám után!! Az- az igazság, hogy mostanság itthon olyan kiszámíthatalan az időjárás!! És az ember ha pont elkap egy fene jó hűvös ciklust...az igen sz@r ügy. Így legalább tutira megy az ember! Igaz annyival többe is kerül, de a látnivaló, az a sok élmény mindenért kárpótol!!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Ságica!!

Szerintem is menjetek el együtt nyaralni valahová, még ha pár napra is. Mi pl amikor Levi 6 hónapos volt, Harkányba mentünk. (Bár a szívünk akkor is sajgott Horvátországért, de csecsemővel nem mertünk belevágni!) Én jól el voltam Levivel az árnyékban feküdtünk a pléden Levi nézegetett, forgolódott, játszottunk a játékaival...Tudod legalább nem lesztek otthon és egy kicsit kimozdultok!! Enci is bizti élvezné, főleg, ha hasonló korú gyrekek is lennének körülötte!! Olyan más minden amikor az ember nyaral, sokkal kötetlenebb. És a rengeteg élmény amivel gazdagszik az ember. Jó lesz majd Neketek is ezeket a napokat feleleveníteni...igaz egy kicsit másabb lesz a napirendetek mint amikor még kettesben nyaraltatok, de ez érthető. Szegény Vivi Harkányban szembesült először a kistesó "hátrányaival" amikor is nem kafrancolhattunk éjfélekig az utcákon, meg az éttermekben!!

Tessék is várni a locsolókat az ilyen tüdér pici lányoknak!! Bizti szép lett a Te kiskosarad is!! Mi ma vettünk színes csoki tojásokat, azokat fogjuk eldugdosni Húsvétkor a fűben Levinek!! Kíváncsi vagyok, mit fog hozzá szólni!! Igazán most kezdünk rákapni a Húsvét "ízére" korábban elmenekültünk itthonról!! Levi már annyit tud mondani, hogy: "szabad-e locsolni?" Majd itt a neten a sok fiú igaz virtuálisan, de jól meglocsolja a mi két kislányunkat!!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Borka!!
Nagyon ügyik vagytok Ságicával, hogy már takarítatok!! Én még az 5 fokú létrámat várom, hogy megérkezzen a nagykertől a boltunkba... a párom két hete ígéri! Ha jövő héten sem lesz, esküszöm, hogy az asztal tetejére teszek egy széket és arra állok fel, és akkor szörnyülködhet a férjem!!
Képzeld, ma jutott eszembe, hogy a bajai rádiónál műsorvezető valamilyen Niki, vele tavaly nyáron ismerkedtünk meg Lopáron!! Főleg Vivivel barátkoztak ösze, néha még most is telefonálnak egymásnak!!
Na akkor jövő héten Apázhatsz, meg Apa is Anyázhat, és Annázhat!!! Kép Kép Kép
Na akkor képzeld el ugyanezt a mozgásigényt, meg akaratot fiúban ez = Leventével!!! Amikor elengedi magát, hát az sem jobb!! Ma pl azon cirkuszolt, hogy menjünk, ki, de szafkadt az eső!! Szerencsére alvás után, már nem esett, így teljesült az óhaja! Egyébként Vivien is ilyen volt! És még ezütán jön a dackorszak!! Bár én azt szoktam mondani, hogy a lányom a 16.évi dackorszakát éli!! Ezt sztem nem lehet kinőni!!!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Zsú!!!

Veled mizújs?? Mit mondott a doki??
Jobban vagytok már??? Ugye jössz holnap, az-az ma és beszámolsz mindenről??!!
És akkor mikortól is fogyizol?? No cigi??

Te jó ég mennyi az idő!!

Bocs, de legözelebb Neked írok elsőnek. Most már jó lesz lefeküdnöm, mert mindjárt rám virrad!!

Kép

Jó lenne már dinnyét enni!!!

Mindenkinek 1000 pusz!! Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!
Edit!
Hogy bírsz még éjfélkor is netezni? Én úgy örülök, ha Boti 10-kor elalszik, és bedőlhetek az ágyba!

Mi már régen nem voltunk külföldön nyaralni, talán a nászutunk volt az utolsó, az 5 éve volt. De igazán nem is hiányzik. Azóta bejártuk Magyarország majdnem minden városát, Balatont. Első évben még nem volt pénzünk, aztán meg, amikor terhes voltam, meg utána Botonddal nem akartunk annyit utazni. Tavaly az a 2-3 óra autózás is csak úgy sikerült, hogy alvásidőben indultunk, még pisilni sem álltunk meg, amíg fel nem ébredt, aztán megálltunk, sétáltunk egyet, a maradék 1 órát meg végigüvöltötte az autóban. Nem tudom, egy horvátországi autóút alatt mit csinálnék vele. Majd megyünk Horvátországba, ha nagyobbak lesznek, én még nem voltam, nagyon kíváncsi vagyok rá. Biztos jól fogjátok érezni magatokat! Vivit nem engeditek még egyedül lófrálni egy kicsit? Vagy ha egy barátnőt is vinnétek esetleg magatokkal? Hogy ne érezze a kistesó "hátrányait".

Heni!
Szegény nagyfiad, már most tömni kell a fogát? És ez tejfog, amit tömtek, vagy már végleges? Botonddal mindig közelharcot vívunk a fogmosásért. Miért nem szeretnek a gyerekek fogat mosni? (Na jó, nem volt komoly a kérdés. Kép)
Egyébként a férjem a neten szokott nyaralásokat keresni, már majdnem minden szállodának, apartmannak van honlapja. Többnyire az árak is fenn vannak. Van mindenféle hosszú-hétvége akció, szerintem érdemes körülnézni. Egy-két napra csak tudják a párodat nélkülözni. Mit dolgozik? Novemberben Sopronban voltunk egy hosszú hétvégén, az is egy akció keretében volt, péntek reggel indultunk. Botond azóta emlegeti a "nyaralást", galambokat kergetett a főtéren, meg sült gesztenyét evett. Talán Sopron egy kicsit messze van hosszú hétvégére, elautózza az ember a fél időt.
Csak így tovább a fogyóval, a nadrágok nem hazudnak Kép!

Zsú!
Gyógytornán mi volt?

Jó ez a net, csak éppen Botond már teljesen Micimackó-függő lett Kép!

Sziasztok
zsóf
 
 


Edit!

A tanácsodat szeretném kérni óvoda-ügyben: Botond szeptember 1.-n lesz 3 éves, viszont a kistesó július végén - augusztus elején születik. Szerinted nem kevés idő az az 1 hónap, hogy megszokja az új helyzetet? Várjunk az óvodával januárig, hogy ne érezze azt, hogy lepasszoltuk a kicsi miatt? Olyan ellentétes véleményeket lehet hallani, nem tudom, mit csináljak.
Te biztos nagyon tapasztalattal rendelkezel.
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!!

Zsófi!! Az-az igazság, hogy tegnap du. hunytam egy kicsit Levivel, ezért is bírtam fent lenni!!! Amúgy én nem vagyok az a hamar ágybabújós típus. Szeretek este fent lenni, mert akkor végre zavartalanul intézhetem a privát dolgaimat is!! Persze reggel már nem olyan könnyű
felkelni, de általában 8-ig alszunk. Ez nekem bőven elég!!!
Nehéz dolog ezt így megítélni, hogy mi lenne jó Botinak. Én azért megpróbálnám! Gondolom úgy is folyamatos beszoktatással kezdenétek az ovit. A testvérféltékenység az sztem úgy is később fog jelentkezni, ha egyáltalán jelentkezni fog!! Bár a tapasztalataim azt igazolják, hogy még a leggondosabb családban is jelentkezik, kortól függetlenül. Hol így, hol úgy. Van, hogy egész apró, pici jelei vannak, van, hogy súlyosabbak. Még az én nagylányomon is észrevettem az apró jeleket.
De ez tudod óvodától, meg legfőképpen óvónéniktől is függ!! Kezdetben ovi után mindenképpen szervezetek minél több olyan programot, amikor minél többet tudtok együtt lenni. Közös séták, fagyizások, játszótér stb..Bár azt nem tudom milyen a kiválasztott ovi megközelítési lehetősége, milyen messze van, meg ilyenek!! De, ha esetleg nem megy az egésznapozás, akkor megpróbálhatjátok délig. De tudom ez is elég macerás pici babával. Mire hazaértek, már mehettek is érte. Esetleg választhatjátok, hogy mondjuk minden pénteken, csak fél napot lesz. De ezt majd akkor látjátok, amikor már benne lesztek. Nem tom szokott-e nálatok öszevont szülői lenni a leendő ovisok szüleinek, vagy van-e olyan, hogy családlátogatás. (amikor konkrétan megismerkedik az újonnan érkező gyerekekkel az óvónéni) Ez jó lehetőség lenne, hogy megbeszéljétek az agoddalmaitokat velük is!! Több szem többet lát!! Amúgy Boti mennyire várja az ovit?? Esetleg nyáron elmehetnétek egy párszor közösen ismerkedni a környezettel a felnőttekkel. Jókat játszanátok amíg még Te is vele tudsz lenni!! Ha meg ne adj isten még sem fog menni még akkor is ott van a késleltetés lehetősége. Csak az meg azért félő, mert ne hogy rákapjon arra, hogy amit "kiharcol" magának azt meg is kapja. Mert ugye egy idő után kénytelen-kelletlen, de meg kell szoknia az ovit!! Sztem Boti értelmes okos kisfiú és, ha fokozatosan felkészíted nem lesz semmi gond!!

Most mennem kell, Levi örjöng, ki akar menni. Ráadásul ma reggel a nagynéném is meghalt, szegényke végre megpihent, már hetek óta szenvedett!! Az Anyukám a gondviselőjük, mert nekik nem lehettett családjuk, így most kicsit Õ is ki van! Amiben tudok, próbálok neki segíteni!!

Egyébként a nyaralásra pont ezért visszük magunkkal a Vivi barátját!!

Bocs, de most nem tudok visszaolvasni!!


Majd este jövök!!

Pussz: Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Edit! Sajnálom nagynénédet, részvétem!
zsóf
 
 


Ovival kapcsolatban azért hajlok a felé, hogy beadjam, mert egyrészt várja (bár nem tudja, mi az az ovi), másrészt amúgy is csak ebéd utánig akarnám beadni. 2 perc sétára van tőlünk az ovi, így nem lenne gond érte menni (reggelente bevinni már macerásabb, a két gyereket időben elkészíteni). A picinek is joga van szerintem egy kis időnyi teljes figyelemre, meg nekem is egy kis nyugira.
Próbáljuk úgy beállítani az ovodát, mint valami tök jó dolgot, ahova azért mehet, mert már olyan ügyes, 3 éves nagyfiú (szabad menni, nem kell menni). Persze, ha mondom neki, hogy én nem leszek ott, azért elgondolkodik a dolgon, hogy biztos akarja-e.
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Zsófi
Sajnos igen tömni kellet.Daninak nagyon rossz a fogzománca,Az első két foga teljessen elfeketedett neki.Szerencsére tejfogak voltak.A maradandó fogai gyönyörűek.Kép
Sajnos 10hónaposan kezdödött neki.Pedig akkor még csak forralt vizet ivott.Kaptunk rá Zymafloort,de egy hónap múlva 4foga elbarnult.Akkor adtak neki Dentocart,de két hét alatt az összes foga nem barn a,hanem drapp színű lett.Akkor azt mondták,hogy felhalmozodott benne fluor és haggyjuk abba.Sajnos nem tehetünk semmit,gyenge a fogzománc és nagyon sérülékeny.Amúgy 10hónapos kora óta napi 3x mos fogat.Sajna a családba vannak nagyon rossz fogúak.KépKépKép
Képzelhetitek milyen rossz ez amikor mindenki megjegyezte,hogy biztos tömitek csokival meg cukorkával.KépKépKépKépHa hiszitek hanem Dani alig eszik édességet.Sütiket abszolút nem,édes kajákat egyáltalán nem eszi meg.Csoki ritkán cukor meg szerintem nem is eszik,legalább is nem emlékszem mikor evett utoljára.

Edit
Írj csak imádlak olvasni.Köszi emilt.Jó sokáig fent voltál!!!!Kép

Puszi jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Kép

Szép időnk van!!! Kép Kép Kép

Kép

Csak beugrottam, hogy megnézzem mizujs Veletek!! Nem is időzöm sokáig, megyek mert 1000 dolgom van!! Sajna csak átmetileg lettem jobban, tegnap du. nagyon sz@rul éreztem magam!! Most már a torkom is fáj!! Kép Kép Kép

Remélem Ti jól vagytok, és élvezitek ezt a kellemes napsütést!!!


Mindenkinek kellemes hétvégét!!

Kép

Pusssz: Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!


Lehet, hogy körülnézek nyaralás ügyben a neten, meghoztátok a kedvem. Ilyen kicsivel lehet strandra menni. Nem lesz baja a pisis medencevíztől? Egy ismerősnek van nyaralója Hajdúnánáson ott el lehetne tölteni egy hosszú hétvégét. A barátnőmék megint Velencére mennek, az nekünk messze van és strand sincs. Enci se nagyon bírja a hosszú autóutat, mindig ki akar szálni az ülésből. Ha belegondolok már az is szupi a nyaralásban , hogy nem kell főzni, mosni, vasalni, takarítani.
3 éve voltunk Fonyódon, ott sikerült kifognunk egy szupi nyaralót, oda szívesen visszamennék , de félek mert messze van. A hegyekbe nem igazán lehet mit csinálni, oda nem szeretnék menni. Fontos szempont, hogy ne legyen nagyon drága, mert sajna most fogunk kapni egy 40-50 ezer forintos villanyszámlát amit egybe kell kifizetnünk.
Külföldön még soha nem voltunk, bár Horvátország nagyon jól hangzik. Ismerősök voltak tavaly, hát mit modjak gyönyörű. Máramit a fotókon láttam.
Diétás sütireceptek , érdekelnek de csak ha nem túl bonyolult és nem kell hozzá valami nehezen beszerezhető alapanyag.
Ha sokáig olvasgatlak titeket, lehet, hogy még egy fogyókúrát is kipróbálok.
Nagyon jó hatással vagytok rám , és nagyon jó, hogy mivel nagyobbak a gyerkőceitek mint Enci, tanácsokkal is el tudtok látni.
Felébredt, ennyi, nekem sosincs időm írni.
Sziasztok!
sagica
 
 


Zsú, Borka, hol vagytok?
sagica
 
 


Ságica!!

A mi Levinknek szintén nyű van a fenekében utazás közben is, mint úgy ált.-ban. Ezért mi este 9-kor indultunk el, és reggel 7 órára oda is értünk. Az egész utat végigaludta, hol az autósülésben, hol a karomban. Még mi is tudtuk egy kicsit pihentetni a szemünket Vivivel, egyedül apának volt fárasztó...sajna. De a hely mindenért kárpótolt. Az első nap kicsit kómásak voltunk ugyan, de másnap már kutya bajunk sem volt!! Mi szinte mindent leviszünk magunkkal, kész ételeket fagyasztva, innivalót, szóval ott már nem kell sokat költenünk!! Kívánom, hogy hamarosan Ti is élőben csodálhassátok azt a gyönyörű országot!!!!
Próbáljátok meg, hogy korán reggel indultok útnak!!
Egyébként mi tavaly rendszeresen jártunk strandra. Szerencsére nem itta ki a medencéből a vizet! Vettem neki egy aquacipőt, így még az a veszély sem volt, hogy elcsúszhat szaladgálás közben. (a lábmosóban nagyon szeretett rohangálni, utánozta a nagyobbakat!)
A vil.számlát ki lehet fizetni 3 havi részletben is. (azt a számot hívd fel ami a sz.levélen van) Tavaly mi is így jártunk! A barátosném adta a tippet!! Hátha így egy kicsit könnyebb!

Jó éjt Mindenkinek!!

Kép

Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok! Megint termeltetek ám! Meglepve olvasom Zsófi sárvári élményeit. Én is szeretem ezt a kis várost. Szerencsére mi minden évben elmegyünk nyáron, a párom ugyanis ott született. A szülei ott élnek. tényleg klassz az élményfürdője. annával tegnap megtörtént az 1. baleset. A babakocsiban ülve becsípődött a kocsi egy kis nyílásába az ujjacskája. Még jó, hogy a párom is ott volt, ketten szabadítottuk ki. Még vérzett is neki. Hamar megnyugodott, de én remegtem mint a kocsonya. Borzasztó volt! Anna már mindenhol feláll: az ágyában, az ágy mellett, a lépcsőnél, ajátékoskosár mellett..... Szóval mindenhol, szerintem egyévesen tuti menni fog. Tegnap olyan finom salátát csináltam, hogy csuda! Tök egyszerű: saláta, paradicsom, retek, újhagyma, paprika, uborka, pirítós. Ezt kockákra vágni, összekeverni egy kis olívaolajjal, sóval, borsal, oregánóval, 20 dkg reszelt trappistával, ja meg némi csirke- vagy pulykamellel, amit előzőleg kis olaban megsütünk, szintén kockára vágva. Fú, fincsi. Na megyek, megígértem tesómnak, hogy megcsinálom jogi ismeretekből a B tételsorát. Sziasztok
borkaborka
 
 


Sziasztok!

Nyugis kis hétvégénk volt, itthon voltunk, kertészkedtünk. Minden évben gondban vagyok, hogy örüljek-e a tavasznak, ugyanis persze örülök, meg tök jó, hogy szép idő van, de allergiás vagyok, ami az első napsugárral kezdődik. Most is egész hétvégén tüsszögtem, a szemem is bedagadt. Holnap elmegyek a dokihoz, hogy van-e valami, amit ilyenkor is lehet szedni.

Borka!
Miért lepődtél meg a sárvári élményeken? Vagy csak azért, mert ti is ott szoktatok nyaralni?
A saláta nagyon jól hangzik, már olyan jó lenne, ha jönnének a rendes - nem primőr - zöldségek, amiknek ízük is van! Bár én is csináltam már a hétvégén egy görög salátát, az is jó lett. A pirítóskockák nem puhulnak meg az öntettől? Vagy csak a végén teszed hozzá?
Sajnos balesetek még lesznek sokszor, de az ember nem tud hozzászokni! Szerencse, hogy nem történt nagy baj!
Botond múltkor a játszótéren majdnem fejjel lefelé leesett egy vonat-mászókáról. Szinte esés közben kaptam el. Az a rossz, hogy ilyenkor mindig belegondolok, hogy akár a nyakát is törheti, és tiszta idegbeteg vagyok.

Sagica!
Szerintem érdemes itthon is körülnézni nyaralás ügyben. Egyébként nem hiszem, hogy a medencétől sok baja lehet a babának, de vannak gyerekmedencék, ahova - elvileg - nem mehet be felnőtt. Persze akkor meg egy pici babával megint nem tud az ember mit kezdeni, mert őt meg nem küldheted be egyedül a medencébe. Én igazából nagyon nem szeretem a strandokat, a tömeget, akkor már sokkal inkább a szabad vizeket (pl. Balaton, tenger).

Heni!
Át tudom érezni, hogy milyen lehet, amikor idegenek (meg ismerősök is) azzal jönnek, hogy milyen rossz anya vagy, mert tömöd a gyereket az édességgel. Utálom, hogy mindenki mindig általános következtetéseket von le. Nem minden gyerek egyforma! És nem minden gyereknek egyformák a fogai sem!

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Mi a helyzet? Mindenki elveszett?
Micsoda ronda időnk lett már megint. Remélem, húsvétra megint kisüt a nap, és lehet majd a fűben keresgélni az ajándékokat.
Ti mennyire szoktatok húsvétkor ajándékozni? Mi eddig csak csokifélét adtunk, de most Botondnál úgy gondoltuk, hogy csokit úgyis fog eleget kapni, inkább játékot vettünk, néhány apróságot.
Kedves férjem megtanította a gyereknek, hogy a néphagyomány (?) szerint szódásüveggel kell locsolni. Vagy vödörrel. Persze Botinak nagyon tetszett az ötlet, fel is sorolta a család összes nőtagját, hogy majd szódával fog locsolni. Kép

Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors beköszönés,hogy jelezzem vagyok!!!!Semmire nincs időm.Egész nap pakolok,de úgy érzem semmi értelme nincs.Ahogy befejezem már kezdhetem elörről.Azt vettem észre,hogy szinte mindig ugyanazt csinálom.Új dolgoknak nem is nagyon tudok nekiállni,mert Dodókám 2perc alatt csatatérré varázsolja alakást........KépKépKépNa mindegy nem panaszkodom.
A betegek remélem meggyógyultak.Kép
A fogyókurám nagyon jól megy.Már tavalyi egyik nacim is leesik rólam.Sőt amelltartóim is kezdenek jók lenni rám.KépKépKép
Most nagyon elszántan csinálom.
Jujjjj most nem tudok mindenkihez szólni,mert Dodó felkelt és üvőlt.Este megpróbálok jönni.
Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Na én is beköszönök, de már megyek is. Kicsit nagyon el vagyok maradva a házimunkával. Kép Kép Kép

Heni ismerős a szitu!!!
FogyiKépKépKép Ügyi vagy!!! Sajna én vasárnap és tegnap vétkeztem! De most jól büntetem magam!!! Akkor a Norbi mellett maradtál???

Zsófi! Én most színes tojásokat készülök eldugni a fűben, vettem neki húsvéti kifestőt, meséskönyvet...meg ilyeneket!! Olyan nagyon nem visszük túlzásba. Csoki figurákat nem is vettünk, felesleges. (már nem olyan finik, mint régen) A télapók egy része még mindig meg van, pedig a sütik tetejére már csak abból olvasztok csokit!!
Szódásüveg! Kép Kép Kép Jóóóóóóóóóóó!! Nálunk apa mívelei eme remek locsolási technikát, reggel azzal kelt bennünket!!!

Borka! Szegény Anna! Sok gyógypusz a csepp ujjára!! Ezek a kis balesetek szinte kivédhetetlenek, a legnagyobb törődés, és gondoskodás mellett is sajna bekövetkeznek!!
A sali jól hangzik!! Ilyenkor amúgy is ki vagyunk éhezve a "zöldre"!!

Ságica! Mi meg megkaptuk a gázszámlát...na az se semmi! Kép Kép Kép

Zsú! Hol vagy??? Mizujs??? Nagyon "eltüntél"!!! Kép Kép Kép


Bocs, de most ennyire fusssssa!


Puszi: Edit Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziazstok!

Most én is csak gyorsan benézek.

Megvagyunk köszönjük. Már mindannyian meggyógyultunk.

Milán kinlódik éjjel-nappal. Jön a 6. foga. Már kint van a tetejeKép De mivel ez már "áttört" és még mindig nyűgi lehet, h jön még egy-kettő.

Hétvégére készülök már. Huhh..naon-naon elegem van. Nem is igen várunk senkit, de sosem tudni.

Úgy volt, h anyósékhoz megyünk de tegnapelőtt kicsit öccevesztünkKépKépKép Így most nem nálluk húsvétolünkKép (Legszebb öröm a kárörömKép)

Gergővel megjártuk a gyógytornászt: Nincs komoly elváltozás! Megtanított, hogyan maszírozzam a lábát. Azt mondta ő is, h ne aggódjunk kinövi, de a saját gyerekét mindenki addig viszi míg rendbe nem jön nem?

Egyéb jóhírem is van Gergőről: Nem megyünk kukac műtétre!! Apa viccahúzta neki a bőrt!!! Gyönyörűen le lehet neki húzni és vissza! Ja és nem is fáj neki.

Képzeljétek fogytam egy egész kilótKép
Ti hogy haladtok? tudom nemcsak a kiló számítKép Már rajtam sem feszül a farmerem.

Nállunk csak akkor van piros tojás ha vers is van hozzáKép Már kettőt tanítottam meg Gergőnek. Azt még nem döntöttem el csokiból legyen-e v. igazi legyen. Bár a csoki felé hajlok, mert azt legalább meg lehet enni. Ja képzeljétek: Mióta esténként bekapok egykis csokit, v. egy-két szem nápolyit azóta fogyok! A fene sem érti ezt a fránya anyagcserét.

Bocsika most mennem kellKépKépKép

Kellemes húsvétot mindenkinek!

Puszi:
Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Kép


Mit szóltok ehhez a katasztrófális időjáráshoz??? A maradék húsvéti hangulatom is elszállt!! Egy kicsit pedig próbáltam a lakás dekorációját fokozni...kérdeztem is a férjemtől, "na mit szólsz elég tavaszi hangulat van már bent," mire ő: "legalább itt bent az van!!"
Kép
Ma ismét főzöcskéztem, meg még javában sütkérezek. Vivi a barátjával elutazik Pestre "világot" látni, én meg készítettem nekik egy kis "tarisznyába valót"!

Zsú!! Örülök, hogy meggyógyultatok, és hogy a Gergő lábával is minden rendben van!! Lassan én is kikászálódok ebből a kórságból! De a férjemnek nagyon fáj a háta, persze a doki által kiírt gyógyszereket nem volt hajlandó szedni!
De jó Nektek, hogy megússzátok a "rántást", Gergő nem ellenkezett?? Fájt neki?? A mi gibánkhoz hozzá sem lehet nyúlni!! A férjem meg aszisztál hozzá, hagyjad már, ne piszkáld...hát nem tom mi lesz belőle??!!
Hozzánk ált.-ban jönnek az anyósék, Kép Kép Kép néha már a púpom is tele van, de most kértem a férjem, tapintatosan, próbálja már meg kikerülni ezt a dolgot. Pont elég nekem gyerek mellett az ünnepre készülni, nem hogy vasárnap délre, még terülj-terülj asztalkámat varázsolni!!
Szegény Milán, akkor neki nem fognak kellemesen telni az ünnepek, de majd csak túl lesztek rajta egyszer!! Próbáltál már vmit használni a fájdalom enyhítésére??

Heni!! Mi lenne, ha órákat vennénk fogyi ügyben Zsútól?? Kép Kép Kép

Borka, Zsófi, Ságica ott is ilyen "szép" idő van??

Na most pussz, írom a szakdolit!!

Edit

KépKép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Kép

Na mit szóltok ehhez a ritka ronda időjáráshoz?? A maradék húsvéti hangulatom is elszállt! (akárcsak az előbbi üzim Kép )
Próbáltam egy kicsit fokozni a dekorációt a lakásban, meg is kérdeztem a férjemtől: "na mit szólsz elég tavaszi hangulat van itt bent?" mire ő: "legalább bent az van!" Kép Kép
Kép
Ma egész nap főzöcskéztem megint, még most is sütök, Vivi megy a barátjával Pestre "világot" látni! Gondoltam jó lesz nekik egy kis "tarisznyábavaló"!

Zsú! Örülök, hogy jól vagytok, és hogy Gergővel is minden rendben!! Sajna Milánnak már nem fognak kellemesen telni az ünnepek! Szegényke! Kép Használsz vmit a fájdalom enyhítésére?
Én már jobban vagyok, de férjemnek fáj a háta, most rohant el egy röntgenre! Persze a gyógyszereket nem szedte...már nagyfiú!!
Hú, de jó Nektek, megússzátok a "rántást". Nem ellenkezett Gergő?? És hogy viselte?? Fájt neki??
Na nálunk sem jobb a helyzet. Mihozzánk meg ált.-ban jönnek anyósék Kép . Bár nagyon tapintatosan megkértem a férjemet, ha szóba kerül ez a téma, akkor mellőze már a dolgot. Pont elég nekem most az ünnepre készülnöm, nemhogy még vasárnap délre terülj-terülj aztalkámat varázsolni!!

Heni!! Mit szólnál, ha Zsútól vennék 1-2 órát fogyi ügyben??

Borka, Zsófi, Ságica ott is ilyen "szép" idő van??

Na mentem dolit írni!!

Pussz: Edit

KépKép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Jééé! Meg van az első hsz-om!! Na akkor most variációban olvashatjátok!

Mit szívózik velem ez a net!!!

Bocsi!!!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Még vmi.

Edit írtam neked mailt még 7-én.

Többiek! Talán a hétvégén tudok írni nektek is. Sajnálom, de egyszerűen semmire nincs időmKép Olyan mintha kicsúszott volna alólam a talaj.

Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Igen Zsú, megkaptam, majd hamarosan válaszolok!!
És köszönöm a részvét nyílvánításokat is!!!

Nézzétek mit tudok!!!


Kép Kép

Kép

KépKép
KépKép
vile
 
 


Sziasztok!

Ma délután én is elkisértem Danit afociedzésre.Most már kint vannak a szabadba.na s....gem befagyott.Szerintem ezzel elmondtam mindent.
Ne tudjátok meg!Tegnap éjjel talán egy órát ha aludtunk.Dodó egész éjjel üvöltött.KépKépKépHajnalba már odavettem magam mellé,de ott se aludt.Vagyis aludt,de úgy ugrált közben.Állítolag telihold volt.......
Zsú
Örülök,hogy meggyógyultatok és,hogy picifiad lába is okés.Nekem is nagyon sokáig kellett Dani lábát masszíroznom és most már tökéletes.KépKépKép
Mitől fogytál????
Ma netudjátok meg fél óra kemény kickbox.Fúúúúúúúúú fáj mindenem.Még hajat is kellett utánna mosnom.

Edit
Nagyon jók ezek a keretek.Honnan van?????Nekem is kellene,mert ami címem volt az csak 15 napig volt érvényes.Ha kell cserélhetünk.OKépKép

KépKép

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Heni! Ez az a cím amiről letöltöttem. Azt nem tudom, hogy hány napig él meg ilyenek...miért, ez nem marad meg a gépemen??

http://www.frameshow.com/download.htm

Kép
Puszi Edit

KépKép
KépKép
vile
 
 


Heni, még csak most ébredek, KICKBOX????!!!!!!
Emán nem semmi!! Te aztán stramm nőci vagy!!!
Jó lenne Veled együtt tornázni!!! Talán nagyobb kedvem lenne....
És mit tornáznál, egy átaludt éjszaka után?????????????

Pusz Edit
Kép
Mit szólnál egy ilyen személyi edzőhöz????

KépKép
KépKép
vile
 
 


Edit
Hogy érted az,hogy nem marad meg agépeden???Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jó lenne egy ilyen edző......biztos jobban inspirálna.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Most néztem meg,de nekem nem engedi,hogy csináljak vagy csak nagyon béna vagyok.Leírod,hogy kell?????
Köszike!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Mármint az érvényessége, mivel azt mondtad, hogy csak 15 napig érvényes. Vagy vmit jól félre értettem????

KépKép
KépKép
vile
 
 


Hát az az igazság, hogy találomra elkezdtem nyomkodni ott valamit, aztán egyszer csak letöltötte a gépemre, és kis ikonként meg is jelent!! De mindjárt belemegyek még1x! Meg van!! A downloan.com, ennél jelenik meg előszőr a kezecske!

KépKép
KépKép
vile
 
 


Na erre kattints rá, és uténa meg mindig a továbbra, és magától felmegy az egész program!!

KépKép
KépKép
vile
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: