Új privát üzeneted érkezett!

Kunkli: nem baj ha 2X jött meg mert igy 2X láttuk a képeket. Látom Zsebi nagyon meggyógyult már mert a szeme sem áll jól a képen :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu laptető remélem bejön!

Olyan szupi idő van hogy egész nap kintvagyunk az udvaron.Midjárt kész az ebéd és megyünk is kifelé.Legalább kiszellőztetem a fejem.Már két hete azzal kinlódunk hogy megvegyük a házat amit mondtam ezért is nemsok időm van jönni most úgy nézki hogy nem sikerül ezért kicsit szomorú vagyok.

Igy nézett ki betegen Zsebi ,.Cintia lefényképezte így próbálta felvidítani mert imádja ha fényképezik de akkor még az sem jött be, még most is rossz megnézni. Kép
Kép

kunkli
kunkli
 
 


Rakok fel nem ilyen szomorú képet. KépKépA kis maffiafőnök

kunkli
kunkli
 
 

 
 

Kunkli: Jaj zsebin tényleg látszott amikor beteg volt.
Na miért nem sikerül? Miben akartatok el? Vagy eddig mit intéztetek??

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

A házról írok még ma ha lesz egy kis időm mert hosszú egy kicsit.

Csillával váltottunk üzit az iwiwen üzeni hogy már jól vannak csak rengeteg a dolga ezért nincs ideje jönni.És van egy nagy gondja segíteni kéne kitalálni valami megoldást.Gáborra kellene neki valaki aki vigyázna rá 2-3órát 9-11ig utána már az anyukája vigyázz rá.keddre meg kell oldanija kölönben kirugják.Bebiszittert kérdezett 800ft nincs rá pénze.Ja és csak juniusig kéne mert utána már meg lesz oldva.
majd jövök megyünk az oviba

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Jajj szegény Csilla. Hát neki sincs túl sok segítsége mint nekünk. Mindent neki kell megoldania. jajj ha mi közelebb laknánk esküszöm vigyáznék a kisfiára. Jó lenne ha megmaradna az állása.Ezek szerint nem nézték jó szemmel, hogy bevitte a kisfiát pár órára a boltba. Olyan szar ez nehéz megoldani. Remélem mire legközelebb jön már jó hírt is hoz.

Kunkli a házzal mi van? Nincs jó híred??

Kép
csucsu05
 
 


.nem írok nagybetüt mert zsebi itt ül az ölemben és fél kézzel fogom miközben ugycsinál mintha olvasná amit írok.megnéztük több mint két hete a házat.tetszett megegyeztünk 21m ftba.de az adásvételibe írhatunk 24,9 ft mert addig nem kell adóznia a csajnak mi pedig több pénzt vehetünk fel a banktól hogy rendbe tudjuk rakni mert egy kicsit le van lakva.két nap mulva főlhívtak hogy nekik mégis kéne foglaló.az ingatlanos srác aki gyuri ajánlott hitelügyintézőt aki mindent elintéz enikőt.a férjemnek nincs bejelentett melója ezért az öccse vette volna fel a kölcsönt és mi lennénk az adósok.önerők kézpénzbe nincs mert nem akarjuk eladni a mostani házunkat,ezért önerő a félszocpol lett volna és papíron amennyivel többet veszünk fel.a mostani házat pedig addig anyámra íratnánk.enikő mondta vegyünk fel személyi kölcsönt a foglalóra gábor nevére szintén csak más baktól ne onnan ahonnan a házra.nemtudom hány bankot jártunk végig de sógoromnak nem adtak mert nincs telefonelőfizetése,anyámnak azért mert nincs legalább kéthónap folyószámlája.szóval foglaló nincs.azt mondták nem baj.majd enikő közölte nem jár nekünk a szocpol,mert a férjem elmult 35 éves.utánajártam az interneten jár mert három vagy több gyerek esetén nagyobb lakás vársárlása bővítésnek számít ahol nincs korhatár.nem tudtuk neki megmagyarázni hogy amiről ő beszél az a fot. a fiatalok otthonteremtő támogatása a félszocpol más.mondta beadja a paírokat előszűrésre a bankhoz mert ha azon átmegy akkor élesben is de ő 100%ra mondta hogy megkapjuk.mivel közben a tulaj ismét meggondolta magát és mindenképen kell neki 750ezer foglaló,mert neki azt mindenképen ki kell fizetni az ingatlanirodának a szerződéskötéskor akkor is ha mi nem kapjuk meg a hitelt.Mivel enikőben megrendült a bizalmunk a hozzáértésében mivel nemtudja a szocpolos szabályokat kerestünk egy másik hitelügyintézőt annát.anna sem tudta a szabályokat de legalább gyorsan utánna nézett ki is nyomtatta.ő akkor bukott el a szemünkben amkor minden áron 30m ft ért az ismerősével akart építetetni egy házat vidéken.uj hitelügyintéző keresés pár öt már ismertük a fundamentás srác neve rómeó aki mindíg lakáskasszát akar velünk nyittatni ezért nem nagyon akartunk hozzá fordulni de gondoltuk muszály.két nap késsésel befutott toltam az orra alá a nyomtatványt amit annától elkértem hogy jár a fél szocpol mert a telefonba rómeó is azt mondta hogy nem jár.rápillantott a lapra közölte hogy jó akkor jár elmondtuk hogy mit akarunk őteljesen mást számolt mint enikő vagy anna aztán közölte hogy semmi esély hogy megkapjuk a hitelt az előszürő nem is az igazságot mutatja attól hogy ott átmegy nembizti hogy élesben ismajd közölte hogy jobb ha nyitunk nála egy folyószámlát vagy mit/amiből neki 10évig jó jutaléka van/rövigen ennyi.így most tegnap előt este a férjem felhívta a gyurit és lemondta a vársárlási szándékot.Tudjuk hogy mindenhol szokás foglalót adni és adnánk is előkerítenénk valahogy ha valaki aki ért hozzá azt mondaná hogy igen hátmiért ne kapnánk meg a hitelt.De aki nem tudja a szocpol szabályait és én magyarázom neki és még akkor sem fogja fel annak nem tudok adni a szavára mert valószínő hogy az enikőnek tökmindegy hogy mi megkapjuk e a hitelt mert ők a 750ezer forintot igyis ugyis megkapják.itt a babaneten van egy csaj már őt is kérdeztem szocpol ügyben is ő ért hozzá csak pesti de azért tegnap megírtam neki a tényállást hogy neki mi a véleménye megkapnánk e csak még nem válaszolt.
Na most itt tartunk!!

kunkli
kunkli
 
 


Kukli: Hú ez nem semmi. El is hiszem, hogy már unjátok. Sajnos tényleg sokan vannak akik nem értenek ehez. De én úgy tudom bár nem biztos, hogy a szocpolt felemelték 35-40évre. Max ha 35év alatti vagy akkor fiatal házasnak számítasz. De nekünk van szocpol papirunk meg félszocpol. Átküldjem mailen. Hátha segit? Bár zavaros valóban de egy próbát megér.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Kunkli: elküldtem a szocpolt emailben hátha segit .
Viszont van egy ING bankos ismerősőm illetve rokonom. Ő Szigetszentmiklósi de ha gondolod megkérdezem van e Debrecenben ismerőse aki segítene.
Egy próbát megér.

Kép
csucsu05
 
 


Kunkli: De szerintem segítene a Csabi is hisz ő a bátyám nagyfia. 22-éves és nagyon segítőkész. Neki nem kell fizetni semmit őt a bank fizeti.
Még ha nem is megy le de neten keresztül megbeszélitek a részleteket és ha minden oké akkor ő szerintem még le is megy hozzátok. (imád vezetni amúgy a srác) Szokott menni vidékre is. De ha sok a munkája akkor keress valami korrekt debreceni kollegát. És szocpolt is ők intézik.

Kép
csucsu05
 
 


Azt akartam még írni hogy azért nincs a férjemnek bejelentett munkahelye mert amikor volt még a villanyszámlát sem tudtuk kifizetni és ez szó szerint igaz számítógépről meg netről nem is ábrándoztunk.

Igen átküldheted köszi a végén olyan jó leszek ezekben az ügyekben hogy én intézem el a hitelt aztán nyitok egy irodát. :D

kunkli
kunkli
 
 


Kukli: Elhiszem meg is értem. Ha bejelentett állása van akkor a felét az adó elviszi.
Remélem össze jön a ház :)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Bocsi de délelőt nem vettem észre hogy még küldtél két levelet mert közbe már Zsebi ki akart menni és hisztizett.Nagyon köszi a felajánlásokat most amit átküldtél dunahausenál van és megnéztük van nekik debreceni kirendeltségük már felvettük velük a kapcsolatot és várjuk hogy visszahívjanak időpontegyeztetésre egy találkára,de ha ez sem fog bejönni valószínű hogy igényt fogok tartani a segítségedre.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: na akkor jó valamit csak lehet csinálni. Ha nem akkor a Csabi biztos segít .
Igen mi a Dunahouse-nál kérdeztük meg a szocpolt Tamás volt bent elmagyarázták neki. Igaz nem azt a házat vettük meg amit rajtuk keresztül néztünk mert akkor lett volna ingyenes a hitelügyintézés. Azért kérdezzetek rá kell e a hitelárt fizetni mert van olyan ismerősünk akinek kellet valami pár százezer Ft -ot fizetni, hogy a hitelt elintézték. A Duna Haust nem tudom csak kérdezetek rá.
Ha van akkor a Csabi biztos segít és azt tudom mert pont most kérdeztük tőle , hogy az ING bank nem kér lovét érte.
Na kiváncsian várom mit intéztek.

Kép
csucsu05
 
 


Visszatérve Csillára én is így vagyok vele hogy szívesen vigyáznék a gyerkőcre dehát ez nem megy.Gondolkodtam hogy mit csinálhatna de sajnos nem sok minden jut az eszembe.

kunkli
kunkli
 
 


Nagyon nehéz segítség nélkül. Én is tudom milyen ez mert az én lányomra se vigyázott még sose senki még 5percre sem. Annyi elönyőm van, hogy a férjem segít .
Nagyon nehéz ez a dolog. Nem könnyű sajnos Csillának sem.
Remélem lesz valami megoldása.

Kép
csucsu05
 
 


Mi is így vagyunk csak egymásra számíthatunk a férjemmel.Csillának azt találtam ki hogy nálunk például van a Corában ingyenes gyerekmegörző ha náluk is van valami hasonló valahol megkérdezheti hogyha másnem valami pici pénzért nem e válalnák.Megírtam neki tegnap este mást nemtudok kitalálni.

Ma hívtak a Duna Hausttól a nem kell náluk fizetni a bank adja nekik a jutalékot jövőhéten megyünk be tárgyalni a hitelügyintézővel.Közben néztünk két másik házat.De egyik sem tetszett.Az egyik új csak sorház hat szobás 100nm gondolhatod mekkora szobák voltak benne azonkívül középső ház a telek hozzá úgy van hogy le kell menni a kert végébe túl a többi házon és ott vannak egymás mellett felosztva a kertek kb 40nm jár minden lakáshoz.Na mondtam is a férjemnek hogy itt tényleg igaz hogy kimegyek a kertbe.A másik se jó nem is akarok többet nézni mert ugysincs olyan mint amit most szeretnénk megvenni.A tietek hány nm és hány szobás?lehet hogy írtad de szita az agyam főleg manapság.Arra emlékszem hogy nektek elég nagy hozzá a telek.

kunkli
kunkli
 
 


A miénk 90nm a hasznos terület 4szoba illetve 3szoba és egy nappali. A kert meg 520nm. De a tetőteret majd meglehet még csinálni. Ott két szoba lehet még. De azt nem kértük csak a feljárót csináltattuk meg ha egyszer mégis kellene akkor azt már ne kelljen csak a szobálat kialakitani. Igazából a mostani 130nm és ittaz volt a baj, hogy túl nagyok a szobáink. 25/20/16nm. Szerintem a 16-os bőven elég. A 25-szobánk az mikor tele volt bútorral is volt olyan rész amit nem használtunk ki. Szóval ezért is nem akartam nagoybbat. De ti azért többen vagytok. Nekünk elég lesz igy is , hoyg egy szintesre kértük. Szabinának van egy szobája, nekünk is most lesz egy vendégszobánk mig nem lesz kistesó és egy nappali.
Most akkor amit kinéztettek az mégse tetszik vagy csak úgy nézelődtetek. Az amit mutattál az jó nagy és a kert is jó nem?
Na kiváncsi vagyok mit intéztek. Valamiért azt érzem ti is költöztök nemsokára.

Kép
csucsu05
 
 


Na írni sem tudok össze vissza kevertem a betűket. Bocsi csak közben a Szabina itt főz mellettem és irni sem hagy :)

Kép
csucsu05
 
 


De az a tökéletes amit mutattam csak azt szeretnénk csak a férjem kiváncsiságból mondta hogy nézzünk még meg egy párat mert többet nem is néztünk.De én beleszerettem abba a házba ugyhogy ha nemtudjuk megvenni olyat akarunk építeni csak azzal meg a telek a gond hogy hová mert nagyon drágák a telkek.
90nm az 3 szoba ,nappali az jó nem kis lyukak vannak benne a telketek meg nagyobb mint a miénk lenne de az is elég lenne nekünk.Hétfőn fél 2-re megyünk én is kíváncsi vagyok.A próféta szóljon belőled jó lenne a nyári szünetet az új házban kezdeni.
Ismerős nekem Zsebi mindíg nyomkodja a billenytyűzetet amikor írok.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: A kert teljes mérete ennyi ezen a ház is rajta van tehát a hasznos kert az kb 400as. Amúgy igaza van a férjednek hogy megakart nézni más házatis igy tutti a döntés. Mi is többet nztünk , hogy biztosak legyünk benne. A Csabit kérdeztem azt mondta ha nem jön össze a Duna Housnál akkor majd segit. Ő megérti ha nincs bejelentett állása hisz abból soka dót levonnak. Tehát ha ferde szemmel néznek rátok mert bonyolult a dolog akkor sincs gáz. Bár azt mondta ezeket a dolgokat mint telefonszám meg ezek meg lehet oldani. És a Duna Housnál is megoldják biztosan. Manapság a bankok örülnek ha valaki vesz fel hitelt. Szóval bizok én ebben a ház dologban:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Köszi Csucsu mindent Köszi nagyon rendes Csaj vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kunkli
kunkli
 
 


Ha véletlenül beszélsz Csabival kérdezd már meg létszi hogy az előszűrés a banknál mennyire bizti mert itt volt aki azt monta hogy 100% volt aki azt hogy nem jelent semmit.

kunkli
kunkli
 
 


Hello Csucsu hová tüntél csak nincs valami baj?????????????????????????

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Mi sajnos, betegen. Fiúkkal én is kidőltem. Rossz az idő. A kedvem is pocsék. Semmmi energiám.

MAjd még írok, ha végre meggyógyulunk.


Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Britta!

Jó hallani rólad is sajnálom hogy betegek vagytok jubbulást nektek!!

Pihenges nemsokára meglesz a Bébi és akkor könnyebb lesz./vagy nehezebb :lol: /

Kedvem nekem sincs a csúcson valószínűleg a rossz szeles hűvös idő miatt.

kunkli
kunkli
 
 


Sziasztok! Bocsi, hogy eltűntem eg ykicsit de a vihar utána gépünk elszállt. Elvittük megcsináltatni hál istennek nem volt nagy a baj csak a tápegységünk. De most emailt nem tudunk fogadni. Szóval ma bemegyünk a fiúhoz aki csinálta és megkérdezzük ez mitől van.
Előtte a tv-nk romlott el. Szóval ez nem a mi hetünk volt.
Kunkli: Hogy álltok? Mi újság a házzal?

Britta: Javulást nektek!!

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Örülök hogy megkerültél már kezdtem aggódni!

Hétfőn beszéltünk a új hitelügyintézönkkel a neve Barbara.Másnapra utánna jár a banknál azt mondta tuti megkapjuk a hitelt csak két dolog jöhet közbe 1:ha sógorom bárlistán van/ami nem lehet hisz még soha nem vett semmit /2:ha nemértékelik fel a házat 25M- re /ennek is kevés az esélye./Már beadtuk a papírt a tanácshoz hogy adjanak ki a szocpolhoz igazolást az kb ket hét míg megjön.500 ezer foglalót már kerítettünk már csak 250ezer kell és irhatjuk az adásvételit.Kb ennyi.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: De jó :) nagyon örülök. Szerintem a felértékelés is meglesz hisz nekik az az érdekük.
Nagyon örülök neki :)
De jó akkor ti is költöztök meg dobozoltok lassan :) Nem leszek egyedül :)
Éreztem, hogy összejön a ház nektek !!! Boszorka vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello!
Köszi!!!De még nem a miénk.
Remélem,hogy nemsokára pakolunk bár utálom de ez megérné.A kölykök is be vannak sózva pedig még nem voltak ott amíg nem bizti nemakarjuk Őket odavinni megnézni.
Boldog névnapot a Férjednek!!

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Átadom neki. Most hivott, hogy a névnapja miatt hazaengedtél a munkahelyéről 1kor. Én meg be is vettem. Szóval a nőnap miatt engedték haza őket. Mondtamis neki te nő vagy? Na a fő, hogy elengedték és hamar jön. Még semmit nem vettem neki mert folyamatosan pakolok. Ha hazajön akkor kiugrok veszek azért neki valamit.
Hát el is hiszem, hogy a gyerekek be vannak sózva. nekik is újdonság lesz a másik ház. nagy munka a költözés de aztán megéri.
Jajj nagyon szorítok, hogy sinen legyetek.

Kép
csucsu05
 
 


Az jó hogy hazaengedték legalább együtt lesztek a névnapján.Nekik könnyebb dolguk van meglepit beszerezni jönnek mennek melózni.
megyek mert felkelt Zsebi és nagyon rosszul ébredt

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: Hát igen én a gyerekkel nehezen tudok menni vásárolni meglepit. na meg a férjem jár a kocsival dolgozni. Na majd ha hazajön veszek valamit bár gőzőm nincs mit. Most valahogy ötletem sincs. Sokat nem költök most rá mert annyi minden van amit venni kell a költözés miatt. meg is beszéltük a Tv az ővé ha már venni kellet. De azért valami kis meglepit veszek mert rossz ha aznap nem köszöntik meg az embert. A szüleitől meg a tesóitól úgysem kap semmit. Még jó szót sem:(
Szabina most aludt el megyek pakolni még amit eltudok mert ha nem alszik Szabina akkor mindenért sír amit elcsomagolok. Kicsit nem érti Anya miért pakol állandóan.

Kép
csucsu05
 
 


Nálunk ugyan ez a helyzet.
Most pedig mi is megyünk boldogítani Apjukat mert kint szereli az autót szilentet cserél és már hallom hogy veszekszik a kocsival de ez mindíg így megy nála Zsebi pedig imád neki segíteni,elhúzgálja a szerszámokat és ilyesmi. :lol:

kunkli
kunkli
 
 


Egyem meg akkor Zsebi autószerelő lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Hello
n
Mit sikerült venni a férjednek?

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: na képozeld semmit. Elmentem egy boltba valami polót akartam venni neki de csak hétfőn lesz új ára a többi ami volt az csúnya volt. Ő nemigazán szereti a sablon színeket. Ami lett volna az keki színű volt. Ő pedig azt nem szereti.
Nála fehér, piros, valami szép kék, és az összes pasztell szin tetszik.
A barnát és a bordót utálja. Ponte ezek a szinek voltak. Inkább nem vettem semmit.
Vettem az ajándék boltba neki a Szabina nevében egy kis csokit és meg Milkát vettem neki.
De Szabina amit oda adott azt meg is ette az apja elől:)

Megbeszéltük, hogy szreetni valami cd-t venni és azt veszünk neki. Igaz nem meglepi de ez most ilyen névnap volt. Soklové nincs is rá meg a ház miatt most annyi mindent kell venni, hogy csak na.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

itt vagyok..köszi a tanácsokat az aggodás,t jól esett..

jelentem a helyzet megoldodott nem ugy ahogy elképzeltem de ez maradt. TAláltam egy kedves csajszit bébiszitter..600ft/ ora ennyit kér, és nem gond neki ha néha tovább kell maradni a Gáborral (amikor anyum később jön haza). igaz h többet keres igy óránként mint én, de hát ze van, muszáj volt megragadnom az alkalmat, ráadásul közel is van hozzánk, és neki is van két fia,nem sokkal nagyobbak mint az enyém.

az elmúlt hetek nagyon zörösek voltak, és sok rossz dolog is ért minket de mostmár nagyon bizom benne h csak jo és pozitiv dolgok történnek velünk.

olvasgattam h a házeladás a téma most itt a topikban..milyen érdekes..épp most este döntöttünk ugy anyummal h mégis eladjuk ezt a házat mert nagyon nagy, és megprobálunk itt helyben venni egy kisebbet. de ezen még annyi szépiteni való van, és még hiánoyznak dolgok -a lakhatásiról nem is beszélve- ha ddig nem hiszem h annyiért el tudnánk adni amenniyrét szeretnénk. Szerintetek is jobb ha előbb befejezzük amit kell és utána áruljuk? ezt a házat is sajnálnám eladni,itt nőttem fel, a nagyszüleim is itt éltek (akiket imádtam), nehéz megválni.

képzeljétke ehéttől már minden nap dolgozom, igy szegény gyerekeim nem sokat látnak belőlem. A héten volt egy kellemetlen indicendsem amit igy nem tennék ki forumba de ha vkit érdekel és lát msnen megosztom vele.

Voltunk betegek is, de semmi komoly.

most hirtelen ennyi jutott eszembe, s drukkolok Kunkli nektek is h összejöjjön aház amit szeretnétek..(kicsit hiányosak az infoim mert futtában olvastam el a topikot..ezer bocsi).

REmélem mindenki jól van, puszi nektek

ui.jelentkezem még, de leeht h nem a topikban..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: De jóóóóóóóóóó , hog yjöttél. Már nagyon hiányoltunk ám.
Ami a házatokat illeti ha elakarjátok adni szerintem már ne költsetek rá. Nem hozza vissza az árát. De ez az én véleményem. Igy a vevő úgy alakitgat rajta ahogy akar. És azt a pénzt amit ráköltenétek úgyse tudjátok hozzátenni a házhoz mert a vevőt nem érdekli ti mennyit költöttetek rá.
Na de majd megjön odaföntröl a válasz , hogy lesz jó.

Örülök ha sikerült megoldani a gyerekekre való vigyázást.
Majd ha leszel msn-en akkor dumálunk.
Addig is kitartást!!
NE FELEDD A ROSSZ UTÁN A JÓ JÖN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

jó hogy jöttél Csilla már akartam kérdezni hogy megtudtad e oldani a gyerekvigyázást.Egyet értek Csucsuval fölösleges rá költeni úgysem fizetik meg és úgyis találnak benne hibát.
Köszi a drukkot!

Remélem a héten már lefoglalózzuk a házat.Kezdem egyre jobban beleélni magam amit pedig nem szeretnék.Már nézegettem függönyöket és a falak színein gondolkodtam.A férjem a butorok után érdeklődik,mert mondták neki hogy átjárnak Szlovákiába a bőrgarnitura is feleannyiba kerül mint itt és a szekrénysorok is.Ugyhogy majd kiakarunk menni megnézni ha lesz hová venni.

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: De jó ez, örülök nagyon ám.Hidd el lassan beleélheted magad mert amit az ember nagyon akar az megvalósul. Akkr ez a hét lesz a vizválasztó nálatok. Hidd el ha lefoglalózátok akkor megnyugszol bár utána más miatt kezdesz majd izgulni.:)
Aztán kezhetsz dobozolni is és nagyon jó lesz az új házban lakni:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

köszi csajszik a hiányolást,jól esik..

és azt is amit a házeladással kapcsoaltosan mondtatok..megfontolom..elöször is felteszem netre már csak kiváncsiságból is h lenne e érdeklődő. (kicsit félek is mert ez egy kétlakásos ház és lehe th nehezebben kelne el, szerintetek???????). Meg itt nálunk azért vannak nehézségi tényezök is családon belül..(ezt szintén csak priviben).

Kunkli, igaza van csucsunak, megnyugszol ha már le lesz foglalozva, és akármilyen macerás is dobozolni de mégiscsak jo érzés..és nem baj ha álmodozol, sokat számit h igazán vágyol e rámert az t az ember megkapja.. (tényleg te milyen függönyt szeretnél?)nekem azok tetszenek amik ilyen szép szinesek, nem egyszerű fehérek, és redőnyt szeretnék..ugy utálom a sötétitő függönyöket..

Csucsu, köszi, én is ebben bizom h most már csak jó jöhet.. bocsi h én is ugy eltüntem msnről nekem is közbe jött vmi.. (gondolj ma rám, remélem megoldodik az a probléma amiról irtam neked)


Gáborkám most már ott tart h amikor ráadm apelust már szol h nem kell rá mert ugyis szol ha pisilnie kell, és ez igy is van, ha pelus van rajta este akkor is szol alvás előtt h pisilnie kell...olyan büszke vagyok rá.

puszi mkinek, ahogy tudok jelentkezem!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hello

Ilyen is nagyon ritkán van ,de ma reggel mind a három nagy kölköm úgy felidegesített hogy csak na.Általában csak egy szokott egyszerre.Szabi kezdte hogy nem visz uzsonnát mert szombati a kenyér és neki csak a friss jó.Ehez csupán annyit lehet hozzá fűzni hogy a pékségből vesszük a kenyeret és még másnap is finom,olyan mintha friss lenne.Szóval kétnaposan sem rossz egyáltalán.Majd jött Cintia hogy nem száradt meg a gatyája így nem megy suliba.Természetesen van neki jópár gatyója de Ő azokat nem szereti és ebben az egyben jár.És csak tegnap tudtam kimosni mert előtte az apjával volt oda benne.Mondtam neki miért nem rakta a radiátorra akkor megszáradt volna erre Ő huzta a száját hogy miért nem raktam én,mire szó szót követett és közölte hogy kamaszkorban van és ezt meg kellene nekem értenem :shock: Én nem tudom ki találta ki ezt a kamaszkori hisztit de szerintem ez csak divat hiszti.Nekem és a férjemnek sem voltak ilyen bajai.Eszünkbe sem jutott nem azt csinálni amit mondtak a szüleink.A végén Krisz következett.Nem akarta felhúzni a kabátján a cibzárt.Mondom neki szépen legalább háromszor Ő nem.Majd leordítom a fejét és közölte velem hogy ne kiabáljak vele :shock: hát szintén csak néztem ki a fejemből hogy ez is kioktat.Megyek mert még Zsebi is leoszt.

kunkli
kunkli
 
 


Csilla: Nekem is a szines függönyök tetszenek és a redőny. a mostani házunkban is igy van meg az újban is így szeretném. Van világos narancsszinű szobánk. Ahoz van narancs szinű pasztelos fátyol függöny. Remélem jól írtam szerintem ez a fátyol legalábbis igy hivják. aztána nagyszobánk éléns sárga kicsit okkeres ahoz van halvány sárga függönyünk. nagyon szép a fal színével együtt. és a 3. szobánk kék és kék narancs színű függönnyel.
Van fehér függönyünk is de azt én télen szoktam feltenni mert az világosabbnak hat télen.

Szerintem Csilla tedd fel a netre a házat és jó tanács sok képpel. Mert akkor jobban eladja saját magát a ház.
A www.expressz.hu meg a www.ingatlannet.hu és a www.ingatlanbazar.hu a legsürübben látogatott oldalak.
Mi felraktuk vagy 20helyre de ebből a 3-ból jött a legtöbb vevő.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csilla dratula a fél szobatisztasághoz!!!

Köszi a nyugtatást de ha lefoglalóztuk azért leszünk idegesek hogy megkapjuk a hitelt mert ha nem éveken át fizethetjük vissza a foglalót a semmiért.
Én is a színes függönyöket szeretem.A multhéten voltunk Krisznek gatyot venni a turiba mert oda szoktunk járni 10 farmert vettem Szabinak ,Cintinek,Zsebinek a többi Krisszé 1700fr-ért és nagyon jó állapotuak.Szóval ott nézegettem a függönyt is nagyon szépek voltak nagyon jó áron.
Ma nem megyünk oviba Jön a hátsó foga és fáj neki.Úgysincs egyik óvónénik sem az egyik már lassan egy hónapja beteg a másik pénteken leesett az asztalról elvitte a mentő eltört a lába.
Amúgy Anyám vesz föl személyi hitelt abbol foglalózuk a házat.Pénteken vitte be a munkáltatóit az otp-be és amikor ellenőrízni akarták a munkahelye telefonját a tudakozót hívták fel.Titkos volt a szám ezért bunkó módjára elkülték hogy bizti hamisította a munkáltatóit és kamuszám van rajta.Anyám szegény beszélt a főnökével aki szintén meglepődött hogy miért titkos a száma és most arra várunk hogy feloldja a titkosítást.
Kicsit már gondoltunk arra hogy azért jön mindíg közbe valami mert az égiek nem akarják nekünk ezt a házat.Csucsu Te boszorkány vagy azt írtad erre mit mondasz? :D

kunkli
kunkli
 
 


Kunkli: előszőr is sajnos egy ilyen ház vétel sok idegességel jár na meg örömmel is persze. tehát átérzem . hogy te vagy kételyel és félelemmel. Szerintem ezek előfordulnak, de hidd el meglesz majd a gyümölcse. sajnos ez a titkositás a véletlenek műve. De hidd el ha arra gondolsz nem lesz jó vége és éveken keresztül fizetetd a foglalót azt verd ki a fejedből. Hisz amit az agyadban forgatsz vagy gondolsz az beépül az elmédbe. tehát csak pozítivan előre és meg lesz oldva a hitel is.
A telcsi szám ha nem lesz titkos akkor az OTP is majd meggyugszik és elhiszi hiteles a munkáltatói igazolás.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok mi ujsag nalunk van ujsag vetunk a gyerekeknek egy tibeti terier kiskutyat,tegnap voltam az oviba nonapi musoron most lattam csak hogy mennyi esz van abban a kis kobakban a musor vegen majdnem sirtam mikor a fiam oda hozta az ajandekot amit o keszitett.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
lauracska
 
 


Sziasztok!


Laurácska eltudom képzelni,hogy örültek a kutyusnak a gyerekek.Gondolom már Boján is nyúzza.Tényleg Ő miket tud?megy már vagy próbálkozik?Én minden alkalommal alíg birom visszatartani a sírást amikor valamelyk gyerkőcöm valahol szerepel.A mi kutyánkat akit régebben bemutattam vagy ellopták vagy magától lépet le kb.egy hónapja.

kunkli
kunkli
 
 


Laurácska: El is hiszem, hogy sirva fakadtál hisz az ember meglepődik mindig a saját gyereke miket tud.
A kutya jó ötlet mert jó hatással van a gyerekekre.
Jól vagytok amúgy?


Kunkli: Hogy haladtok?

Kép
csucsu05
 
 


Remekül alakulnak a dolgok,tegnap a férjem nem ért haza időben hogy elvigye anyámat a bankba. :roll: Ha ma sem sikerül elszabadulnia holapra szabadnapot vesz ki.Úgynézki hogy a foglalózás a jövőhétre tolódik,de hátha nem.
Nagyon jó fogyókura viszont hogy mindíg közbejön valami. :D

kunkli
kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: