Új privát üzeneted érkezett!

Újra itt vagyok!

Kriszta: Nagyon sajnállak benneteket, biztosan nagyon nehéz volt feldolgoznotok a kisbabátok elvesztését! Még szerencse, hogy kis Emesétek "úgy döntött, hogy jönni akar" és talán enyhítette vala-
melyest a fájdalmatokat! A terhességem alatt én is végig szedtem
vitamint, Elevitet. Remélem az én Jocim is olyan okos lesz tőle, mint a te kislánykád! :D

Sudi: Nagyon édes Gery ennek a hatalmas macinak az ölében! Biz-
tos mókás lesz majd, mikor már járni fog és vonszolni fogja maga után! :lol: Kije neki Tomi? Igazad van, meg fogom próbálni feltenni Jocikám képét a vonalzó elé!

Edith: Gondoltam rád délelőtt! Úton a bolt felé összetalálkoztam egy kolléganőmmel, akinek most 2 hónapos a kisfia és ő úgy tudja,
hogy szeptembertől nálunk is visszavonják a támogatást a tápsze-
rekről. Magyarul receptre is ugyanannyiba fog kerülni, mint anélkül!
Te mesélted, hogy nálatok korábban teljesen ingyenes volt, aztán ezt megváltoztatták! Annak örülök, hogy nemsokára már be lehet vezetni mást is az étrendjébe! :D A banánról én is azt hallottam, hogy szorulást okozhat.

Puszi:

Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 


Mölli: Tudom, hogy melyik a szüleid háza! Én is csak úgy merek be-
levágni a tetőtérbeépítésbe, hogy tudom, hogy nem lesz gond a "lent maradó" családtagokkal! Már kislány koromban is arról ál-
modoztam, hogy egyszer majd fent fogok lakni..... Szerintem a te-
tőtérbeépítéssel kialakított lakásoknak sajátos hangulatuk van, nem beszélve arról, hogy fentről nagyon szép a panoráma! Még a Budai-hegyeket is látni lehet!

Edith: Mindjárt elküldöm Neked a képeket!

Puszi:

Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 


Szia Wiky!

Gratulálok Benihez, nagyon szép kisfiú! :D

Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagy nehezen, de végre idetaláltam! üdvözlök mindenkit! Nagyon hiányoztatok ám! Még Magyarországon vagyunk és augusztus végén megyünk vissza Madridba. Saujnos ritkán vagyok net közelben, ezért nem jeletkeztem.
Jól vagyunk. Majd lassan megtanulom az új fórum használatát és képet, vonalzót, mindent csinálok én is.
Rékus elmúlt 4 hónapos. Naponta 5x eszik és jól alszik éjjel. Sajnos a cic ikb egy hete nem kell neki, nincs is már tejci. És meg is jött! Most tápszert kap és tízóraira és uzsira tejpépet, de még cumisüvegből, lassan sűrítem neki és akkor majd kanállal adom. Voltunk itthon dokinál a múlt héten 66 cm és 5820 g. Nagyon tündéri baba! Próbálja az forgást, de még nem sikerült. Nagyokat síkit és kacag.
Ti hogy vagytok?
Majd még jelentkezem, sok puszi
Eszter és Réka
etterke
 
 


Sziasztok!

Kati! Tomi az én kisfiam, én meg olyan régi tag vagyok, és olyan rég nem írtam már, hogy ezért nem ismersz. Sudival jól összebarátkoztunk, és találkoztunk is már kismama korunkban is. Ugyanabban a kórházban is szültünk, és Sudiék nemrég meglátogattak minket itthon is. Tök jó volt. Tetszettek egymásnak a srácok. Végre ven egy kis időm, Tomi tegnap, is és most is végre jót alszik ebéd után. Mostanában ez nem volt így, remélem visszatérünk a rendes kerékvágásba.
Nemsokára teszek fel képet, meg vonalzót, ha lesz időm molyolgatni, mert lassan ébred majd Tomi. Valamiért volt ma hőemelkedése, 37,3. Adtam kúpot délben, remélem lement, nem érzem melegnek.

Egyébként a kismanóm MA HAT HÓNAPOS :D !!!

Jövök sűrűbben, üdvözlök mindenkit, akit nem ismerek még!

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Sziasztok régi tagok!

Bár én még csak mostanában találtam erre az oldalra,de már a szívemhez nőtt!!!!!!Össze kellene hozni 1 baba találkozót. NEM?Mit szólnátok hozzá TÖBBIEK????Rossz ötlet?

Kati:Eleinte volt nehéz,de Emese könnyített rajta.DE sajna még mindíg eszünkbe jut.Vitamin nagyyon sokat ér.Biztos egy kis zseni lesz a te kisfiad is.

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Sziasztok!

Csak jelzem hogy élünk még, csak időm nincs! Sajnos visszaolvasni sem. :oops: :( :( :oops:

A lányom kész explorer! :lol: :lol: Már körbekúszta az egész lakást, úgyhogy folyamatosan a sarkában vagyok, és figyelem hogy épp mit akar megkparintani.

Jah! Ide is lehet képet felrakni, de csak max 600 pixelest enged, úgyhogy le kell kicsinyíteni!

Hétvégén a nagyanyjánál is bemutatta hogy mit tud a szentem! :lol:

Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szia.

Nagyon el voltál tűnve mostanában.Remélem tudod használni a kérelmedhez a piszkozatot,amit küldtem.Én már alig várom.21.-én megyek az orvoshoz megbeszélni a műtét tényleges időpontját.Addigra el kell apasztanom a tejem.Izgulok rendesen,de ha már belekezdtem be is fejezem.Rendes doki,mert segített sokmindenben.Majd a gumisnadrágot is tb.-re írja fel.12000FT. lenne,ha csak úgy vennem.A bébi jól van?És ti?A mostani idő nagyon jó a babáknak,mert jóízűen alszanak.Na megyek.



Jó pihizést.

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Sziasztok!!!megérkeztünk mi is....
Sajna kórházban voltunk mostanáig azért nem tudtam jelentkezni.
Remélem mindenki jól van,majd holnap részletesebben leírok mindent,mert most már nagyon fáradt vagyok.
Krisztián ma 2hónapos és 2hetes

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


Emőke:

Te jó ég, miért voltatok kórházban ilyen sokáig? :cry: Remélem mostmár jól vagytok!

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Rita! De nagy már tomi4 sok boldogságot nektek4 puszi

Sancsi: Édes ez a kiscsajszi!

Eszter
etterke
 
 


Hogyan kell képet kicsinyíteni? :?: :roll:

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Hát még gyakorolni kell ezt, a felkiáltójel helyett négyest ír, de a lényeg, hogy újra itt lehetek.
Emőke: Sajnálom, hogy kórházban voltatok, remélem nem komoly a baj és már monden ok.
puszi
Eszter
etterke
 
 


Nekem is írjátok le légy szyves hogyan képet kicsinyíteni és ha csinálok vonalzót, és ide másolom, akkor utána mindig automatikusan beilleszti az aláírást vagy hogy van ez? Most nagyon béna vagyok :(
etterke
 
 


Sziasztok!

Sudi!
Igen, tényleg nem könnyű ez a szopi-mizéria, de hát neki így jó, így jól lakik. Tényleg nagyon keveset evett csak, nem volt jó. Próbálom ciciztetni, ha nem is minden evés előtt, de szegénykém annyit erőlködik, és valami miatt mégsem megy. Nem tudom, remélem, vissza tudunk majd térni a szopira, nagyon pici még!

Olyan édi Gery! :D És olyan hihetetlen, hogy már hat és fél hónapos, nem? Pedig még csak most született... Hihetetlen, hogy megy az idő.

Cs-né Kati!
Köszi a gratulációt! Én nem láttam még képet a kisfiadról, esetleg küldenél nekem is? A mél címem viktoria0618@freemail.hu Köszi, ha röptetsz nekem párat!

Etterke!
Fúú, Rékád is már 4 hónapos múlt? :shock: Jézusom, tényleg rohan az idő! Sajnálom, hogy nem kell már neki a cici, nagyon meg tudlak érteni, pedig Beni ráadásul szopizna is, csak nem tud. :( Az új kaják kipróbálásához sok sikert, biztos ízleni fognak Rékusnak.

Ritike!
Nagyon boldog fél éves szülinapot kívánunk Tominak!
A hőemelkedéssel mi van? Sejted már, hogy mitől lehetett?
Mi már rettentő régen "találkoztunk", az is lehet, hogy már nem is emlékszel rám, úgyhogy nagy SZIA! :)

Sancsi!
Nagyon édes alányka, és nagyon kis ügyes is. Milyen nagylány már ő is, kicsit megkésve, de azért gratulálok a 7 hónap betöltéséhez!

Emőke!
Miért voltatok korházban? Nincsen semmi baj, ugye? Nyugtass meg!! Jó pihizést neked, várom nagyon a holnapi beszámolót!

Most én is elteszem magam holnapra, nyugadalmas, jó éjt kívánok mindenkinek!

KépKép
wiky
 
 


Elszállt, amit az előbb írtam...

Szóval még én is most tanulgatok, pontosabban itt bénázok.

Sancsi! Tényleg tök ügyi ez a kis Enéh! Már rég néztem mindenkinek az albumait...

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Majd jövök holnap is. Látom Rita te is csak este érsz rá!

Edit: Olvastam a pici lányod már hasra fordul, hát Réka még csak próbálkozik, de remélem hamarosan ő is beindul. :D
puszi mindenkinek
Eszter
etterke
 
 


Etterke!
Megnyitod a Paintet, bele pedig a képet. Fent Kép, Nyújtás/döntés, itt mondasz neki valahány százalékot, ami már 600 pixel alatt van, elmented és már fel is tudod tenni ide.

Vonalzó: felmész a vonalzós oldalra, értelemszerűen kitöltöd, majd választasz alapot és figurát. Kiad 3 kódot, a középsőt kell bemásolnod a profilba, amit a Segédleteknél találsz. Ha itt lejjebb görgetsz, azt is be tudod lőni, hogy mindig automatikusan csatolja a hsz-hoz.

Remélem, segítettem. :)

KépKép
wiky
 
 


Wicky: Sok erőt és örömet kívánok a szopizáshoz! Az egyik legszebb dolog és remélem tudsz majd újra igazából szopiztatni, de a lényeg, hogy anyatejet kap a baba.
Gratulálok Benihez!
puszi
Eszter
etterke
 
 


Köszi Wicky, majd friss fejjel próbálkozom, már az is jó, hogy írni tudok :D
etterke
 
 


Etterke!
Köszi, aranyos vagy! :)

Én is állati fáradt vagyok, úgyhogy tényleg megyek. Holnap várom tőled a vonalzót! ;)

Puszi, jó éjt, Viki

KépKép
wiky
 
 


Szia Viki! Persze, hogy emlékszem Rád!

Köszi a gratulációt! Neked is nagyon édi a Kismanód!
A szopizásról azt javaslom, amit Sudi, próbáld valahogy visszacsalogatni a cicicre. Nekünk is volt ezzel problémázás, de sikerült megoldani. Remélem neked is fog.

Látszik e a vonalzóm?

Köszi, hogy leírtad a kicsinyítést, próbálkozom. De már csak holnap...

jó éjt

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Látszik!!! HURRÁ! :mrgreen: :D

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Viki! Mi az a Paint? Nekünk nincs olyan programunk. :(

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Még itt lógok ám, mert Beni most fog ébredni.

Ritike!
Örülök, hogy emlékszel rám! Én is köszi a gratulációt! :)
Megnyugtat, hogy nektek sikerült visszaállni a szopira, annyira remélem, hogy nálunk is így lesz!

Nagyon jó lett a vonalzód, tök aranyos. :) Várom, hogy betedd a kicsinyített képeket, örülök, ha tudtam segíteni. És bocsi, hogy azt az üzit csak Etterkének címeztem, később láttam csak, hogy te is kérdezted.

Paintnek lennie kell a gépen szerintem, mert az a legalapabb rajzprogi. Bár tényleg, most hogy írod, hallottam már, hogy valakinek nincs...

Ha nem találod, küldd el nekem a képeket, nagyon szívesen lekicsinyítem és beteszem őket. viktoria0618@freemail.hu

KépKép
wiky
 
 


na megy a vonalzó?

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


most?

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


Sziasztok!
Azta'! Annyit írtatok, mint a régi szép időkben! :) Ne akadjatok ki az időponton, hogy mikor írok, itt van sógornőm és dumálgattunk. És hatkor kelnem kell, hogy tovább süssek-főzzek.

Etterke, Emőke, Viki: Örülök, hogy megtaláltatok! Gratula a bébikhez (Etterke: utólag is boldog hófordulót!)

Emőke: Sajnos, gondoltam, hogy kórházban vagytok, egysezr említettem is, de senki nem tudott semmit. Remélem, most már helyrejött Krisztián. Tüdőgyulladás lett a vége? Várjuk a beszámolódat!

Rita: Boldog 6 HÓNAPOS SZÜLINAPOT Tominak! :)

Most nem tudok többet írni, majd ha lejár a szülinap, jelentkezem. De hátha holnap is be tudok kukkantani. Jó éjt mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jaj, Lányok még valami! Szomorú híreket kaptam Andreától Amerikából. Inkább átmásolom a levelét, remélem, nem haragszik meg. Írta, hogy már próbált regisztrálni, de nem sikerült. Remélem, hamarosan ír majd személyesen is. Következzen a levél:

"Nemsokara tobbet is irok, de roviden hogy csutortokon korhazba kerultem mert volt egy hatalmas cisztam es ahogy a meh kezdett osszehuzodni a ciszta ratekeredett a job oldali petefeszkemre. Csutortokon nagy fajdalmak kozott mentunk vissza a korhazba es pentek reggel megoperaltak, 2 liter viz volt a cisztamba es sajnos a job oldali petefeszkemet ki kelett venni. Ez ket oras mutet volt es a koldokom alatt vagtak fentrol le ugy mint regen a csaszarnal. Most mar kezdek felepulni, sajnos tejem nincs mert mire beindult akkor jott a mutet es 2 napig infuzion voltam (nem ettem, nem ittam) igy elapadt. Most igazabol atereztem azt amit te ereztel anak idejen es probalom tultenni magam. Szerencsere a szuleim is itt vannak meg es persze a ferjem meg a kisfiam felejteti banatomat. Majd jelentkezem ahogy tudok. Meg annyit hogy Peti 48.5 cm-rrel szuletett termeszetes uton 17 ora vajudas utan, ebbol 2 ora tolas volt mivel a kis kezet az alla alatt tartotta es igy nehezen jott ki meg en is szuk vagyok itt lent. Ahogy kijott vegigrepesztett ugyhogy bbelul is repedtem, kivul is vagtak es eleg sok vert veszitettem. Szerencsem volt hogy a doki latta hogy ki tudom nyomni (igaz segitseggel) de ha meg negyed oraig nem jott volna ki akkor csaszar lett volna a vege. A ferjem bent volt egesz vegig velem. Ennyi rovoden es majd ahogy idom engedi irom a tortenetemet es elkuldm bovebben mindenkinek. Puszillok minden forumost
Puszi ANdrea"

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Na vegre sikerult belepnem. Edith koszi hogy bemasoltad a levelem. Csak jelezni akartam hogy ratok talaltam es ahogy idom engedi jelentkezem.
Petike nagyon jo kisfiu igaz hasgorcsei vannak es most probalgatunk mindenfelet remeljuk valami csak segit rajta. Szegenyke nem nagyon tudta elvezni az anyatejet mert amire megjot engem mutottek es amikor mutet utan adhatam volna az a kicsi ami jott az is elapadt hiaba pompaltam. Most tapszert kap.
Na megyek lefekudni mert meg nekem is nagyon sok pihenesre van szuksegem, sok volt a szules es az mutet egymas utan.
Puszi mindenkinek Andrea es Petike 9 napos
andrea33
 
 


Andrea!

Sajnálom ami történt, de az a lényeg, hogy túl vagy rajta. Pihenj sokat, és évezd a pici babádat, és semmiképp se legyenek rossz érzéseid a szopi miatt, mert erről aztán egyáltalán nem Te tehetsz.


Viki, megtaláltam a Paintet, tényleg. De azt sosem gondoltam volna, hogy ezzel lehet ilyet!
Köszi!

Eszter, Edit, köszi a gratulációt!

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Sziasztok!!
AZTAA mennyit írtatok!!! Rita, jó hogy Te is idetaláltál, meg mindenkinek pussz, aki most jött ide! Emőke remélem most már minden OK!!!!! És most már mindenki és minden baba szedje össze magát és tesség egészségesnek lenni!!!!!! :D :lol: :lol:

A kisképet lehet rakni a vonalzó elé is!!!! A kis ábrák alatt van, hogy itt tölthetsz fel képet. Tallózás -> és a saját gépről keresel képet. Kicsinyíteni Én meg úgy szoktam, hogy Irfan View a képnéző programunk és a felső menüben kiválasztani a képet és ott van a méretváltoztatás......
Meg ide a szövegek közé is lehet képet feltölteni! :lol: :lol:

TOMI : boldog fél éves Szülinapot!!!!!!!!

[color=darkred]Sancsi, nagyon ügyes Enéh, Gery is kb körbenyalja már a lakást, hihetetlen milyen kis örökmozgó!!!
Majd még jövök, csak rakok a gépre új képeket!
:lol:
[/color]

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Ja és valaki kérdezte, hogy lesz mindig it a vonalzó!
Hát a profilodba az aláíráshoz másold be a vonalzód URL-jét és akkor mindig megjelenik a hozzászólások végén!! :P :lol:

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok!!!
Igen sajna tüdőgyulladás lett a vége és csak annyi szerencsénk volt,hogy nem lázasodott be egyszer sem.Nagyon erős gyulladás volt a jobb oldalon,de szerencsére a kis Morzsi nagyon erős volt és sikeresen kilábaltunk belőle.
Nagyon rossz volt bennt,kezdett elapadni a tejcsim,de szerencsére már minden rendben.

Andrea gratula a Peti fiadhoz,és sajnálom ami veled történt.A tejcsi miatt pedig ne okold magad.minden rendbe jön.mielőbbi felépülést kívánok.

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


Na itt van két új kép, a többit majd persze felrakom Gery honlapjára, de most ide is egy kis ízelítőnek!! :P :lol:
Tegnap végre kaptunk az Auchanba ilyen puzle-t. :lol: Muszály volt mert tegnap elött pont lehányta Gery a takarót amit eddog alátettem és mondtam ne elég, hát ezt legalább nem kell a mosógépbe rakni, csak letörlöm szivaccsal, ha kell.
De jó színes, mondom páromnak kiváncsi vagyok hány napig fogja majd lekötni Geryt????.............hát kb fél óra volt!!!! :cry: aztán már megint mászkált mindenfelé el!!! :shock: :roll:

Gery 4kézláb :
Kép

Kép

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Emőke!
Szegény Krisztián, biztos nagyon szar lehetett a kórházban, de tényleg a lényeg, hogy most már minden rendben!!! :lol: :lol:
Jó egészséget most már nektek is!!!

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Szia Sudi! Nem is írtad, hogy már mászik a Gery!
Tök ügyi! :D

Köszi a gratulációt, majd írok mailt is, csak mostmár kell készülnöm a nyaralásra :mrgreen:

Most voltunk dokinál féléves vizsgálaton, minden ok! A nudlijához nem nyúlt, azt mondta egy éves korig nem kell hozzányúlni. Szerencsére, mert féltem.
NA, minden doki más!


Emőke, örülök, hogy meggyógyultatok!

Rita & Tomi
Kép
ritike
 
 


Szemem fénye!!!!!! :D :D :D Kép

Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 


Sziasztok!

Úgy megirígyeltem Tőletek a sok szép, nagy képet, hogy én is fel-
tettem egyet a fiacskámról!

Rita: Gratulálok Tomihoz! Én kb. 1 hete csatlakoztam a társaság-
hoz, az első hozzászólásaimat még a "régi" fórumba írtam, amit már azelőtt is olvasgattam olykor-olykor, de mivel már régen írtál, valóban nem ismertelek és nem tudtam, hogy a te gyermeked ez a kis drága! Írod, hogy azt mondta a doki, hogy "1 éves koráig nem kell a nudlijához nyúlni"! Ezt úgy értetted, hogy a fitymáját húzo-
gatni fürdetéskor? Mert én ezzel kapcsolatban ellentmondásos vé-
leményeket hallottam, volt aki azt javasolta, hogy csináljam, mert különben később szűkülete lesz, de pl. a saját gyermekorvosunk is azt mondta, hogy ne piszkáljam! Aztán meg olvastam is róla, hogy 1 éves korukig még hártyásan le van nőlve (vagy valami ilyesmi) és addig nem szabad bántani, mert olyan hámsérülést okozhatok ve-
le, hogy később majd pont abból lesz a probléma!

Sudi: Nagyon tetszik a puzzle-tok! Meg a háttérben a takarótok! :lol: :lol: :lol: Én is úgy várom már, hogy Jo-
cikám mászni kezdjen! De az még egy kicsit odébb van!

Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 


Lányok!

Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ti mit használtok fürdetéshez!?
Tudom, hogy vannak ezek a mindenféle, illatos babafürdetők, de nekem még a kezdet kezdetén azt mondták, hogy az allergiát vált-
hat ki, ezért én a mai napig a gyerekorvos által felírt, gyógyszertá-
ri fürdetőkrémet használom! Pedig úgy szeretnék valami finom illa-
tosat! Az egyik látogatónktól azt kaptunk! Azt hiszem ki fogom pró-
bálni! Nem hinném, hogy baj lesz, a kórházban is volt amikor Johnson's-t használtak!

Puszi:

Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 


Kati!!! TÉNYLEG!!! Ez eszembe sem jutott, hogy látszik pont a takaró!!!! :lol: :lol: :D :shock: :lol:
Én sem tudom ez a bőrvisszahúzás hogy jó vagy nem jó!?! Én most nem csinálok vele semmit, de a doki mindig mondja, hogy húzzam vissza füri után.........nem tudom, remélem nem rontok semmit el azzal, hogy a többségre hallgatva nem nyúlok még hozzá!!!!! :?


Sancsi!!! Na megvan már az első fogacska Enéhnek?!? Vagy nehézkesen akar előbujni?!?

Most voltunk Geryvel sétálni. Hát valami KRITKÁN ALULI volt a babakocsiban!!! Lefényképeztem, majd felrakom, csak most jön az ebéd. Megfordult a bébihordójában és térdelt és bámult előre ahogy toltam a kocsit. Mondjuk félig ott volt a kezem, nehogy kipottyanjon......... Vicces volt. És ha visszafordítottam egyből üvöltött, hogy mit képzelek Én!?! Tiszta akaratos, már most!!! Mi lesz később :?: :?: Már előre félek :!: :!:

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok.

Mindenkinek kellemes napot,na meg jó babázást!Nagyon helyes Jocika.Majd nekem is kellene feltennem képet a nagy lányról,de nincs nagyon időm.

Sancsi:-nagyon régen hallottunk felőled.Mi van veled?Enéh nagyon helyes a képen.Tök ügyes. :lol:


Andrea:-neked meg jó babázást.Most olvastam mi történt veled.Remélem mihamarabb felépülsz és csak Petikével na meg a pároddal örültök egymásnak.Megkaptam Petike fotóit nagyon drága,kis törékeny,de helyes bébi.A kislányunknak szoktam mutogatni fényképeket és mindíg mosolyog,amikor Petikét meglátja.Biztos tetszik neki.Na megyek azthiszem Mesike be fog lázasodni.

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Mi a Gabi Esti Fürdetőt használjuk.... :lol: :lol:
Erre az allergiára az első hónapokban kellett nagyon vigyázni, akkor azért sokkal érzékenyebb a baba bőre. Mi ezt a Gabit olyan 4-5 hónapos kora óta használjuk Gerynél, elötte mi is a gyógyszertári krém fürdetőt használtuk. :lol: :lol:

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok...
A vonalzót még csak csak feltettem,de már a képet nem tudom...
Segítenétek?
Ja küldtem mindenkinek képeket,ha valakinek nem ment át akkor az szóljon és valamit kitalálok,esetleg valakit megkérek,hogy segítsen....

Sudi,Rita köszönöm,hogy ilyen jók vagytok...A kis Morzsi nevében is köszike.Még mindíg átaluszza a nap javarészét,de már minden nap percekkel többet van ébren.Nektek már igazi nagy fiacskáitok vannak,már mindjárt járnak és dumcsiznak...nagyon szépek
Gergő tiszta anyja és Tomi meg inkább apja,de Rita belőled is van benne...szerintem....


A fürdetéshez hozzászolva én a Johnson Habffürdő,tusoló és szappan ami a nyugodt éjszakára van azt használom és lanolinos babakrémmel kenem be utánna minden pici porcikáját.
Ja és a fitymához én sem nagyon nyúlok,mert nem merek,mejd csak lesz valami...

na mentem puszzz

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


Sziasztok...
A vonalzót még csak csak feltettem,de már a képet nem tudom...
Segítenétek?
Ja küldtem mindenkinek képeket,ha valakinek nem ment át akkor az szóljon és valamit kitalálok,esetleg valakit megkérek,hogy segítsen....

Sudi,Rita köszönöm,hogy ilyen jók vagytok...A kis Morzsi nevében is köszike.Még mindíg átaluszza a nap javarészét,de már minden nap percekkel többet van ébren.Nektek már igazi nagy fiacskáitok vannak,már mindjárt járnak és dumcsiznak...nagyon szépek
Gergő tiszta anyja és Tomi meg inkább apja,de Rita belőled is van benne...szerintem....


A fürdetéshez hozzászolva én a Johnson Habffürdő,tusoló és szappan ami a nyugodt éjszakára van azt használom és lanolinos babakrémmel kenem be utánna minden pici porcikáját.
Ja és a fitymához én sem nagyon nyúlok,mert nem merek,mejd csak lesz valami...

na mentem puszzz

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 


Szia Emőke!!!
Pont egy picit feljebb írtam, hogy a képet úgy tudod, hogy a kis ábrák alatt van, hogy itt tölthetsz fel képet.... Ott a tallózás gomb, ha arra ráklikkelsz akkor megjelenik a saját géped ( remélhetőleg ) és onnan ki tudod választani abból a könyvtárból a kívánt képet amit akarsz. Aztán feltöltés és ott meg is tudod nézni milyen lett a vonalzó ( megtekintés ). Próbáld ki, ha nem megy segítünk másként. És kicsinyítsd le a képet amit akarsz!!

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Szia Andrea!

Még nme volt alkalmam, így ezúton kívánok sok boldogságot és jó egészséget nektek és a kis Petinek! Sajnálom veled történteket, de nagyon jó, hogy melletted áll a férjed, aki imád és a csládod és persze peti mosolya talán feledteti a gondokat.
sok puszi netek és majd küldj képeket
Eszter
etterke
 
 


Először is köszönöm a hozzászólásokat fürdetés-témában, azt hiszem még várok 1 hónapot, addig használom a gyógyszertári
kencét.

Sudi: Szívesen megnézném Gery honlapját! Hogy találom meg?

Edith: Kriszta naplóját már elkezdtem olvasgatni, még nem sikerült végig, de nagyon tetszik! Aranyosak a képek és nagyon jópofa a megfogalmazás! :D

Rita: Tomival együtt mentek nyaralni?

Kriszta: Jobban van már Emese?

Andrea: Én is kívánok neked mielőbbi felépülést és egyúttal gratu-
lálok Petikéhez! A tápszerezés miatt ne legyen lelkiismeretfurdalá-
sod, nem vagy egyedül! Én is rászorultam kezdettől fogva, hogy azt adjak a fiamnak, először csak pótlásként, aztán a 4. héttől kizá-
rólagosan! :cry: Ugyanolyan egészséges és okos lesz, mintha anyatejet kapott volna!

Puszi:


Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 


Wiky: Küldtem képeket! :D

Puszi:

Kati és Joci

Kép
cs-né kati
 
 


Sziasztok!

Már komolyan végig sem tudlak Titeket olvasni!!!! :mrgreen: :o :lol:
Képzeljétek, Alida már 63 cm és 6070 g!! :lol: A fejkörfogata meg 40.5.
Csuda dolgokat csinál mostanában: reggelente egész prédikációkat tart a kiságyában, meg a takarót folyton a fejére húzza. Valamiért megint felkelünk az éjjel szopizni, de nem is annyira bánom, legalább kiürül.

Andrea: olvastam a történetedet, nagyon sajnálom, hogy ilyen mětéten kellett keresztülmenned. Pihenj sokat és egy percig se bánkódj, az a lényeg, hogy Petike egészséges és hogy hamar megtalálták a cisztát és már jól vagytok. Jó babázást :)

Emôke: örülök, hogy meggyógyult a kis Krisztián! Teszel majd fel új képeket a naplóba?

Kati: azt hiszem, Te kérdezted, hogy miért vagyok Kanadában: férjem, aki szintén magyar, itt dolgozik egy egyetemen, így én is ideköltöztem, miután elvégeztem az egyetemet. Néhány évig külön kellett lennünk, amíg még tanultam, hát szörnyě volt. 3 havonta láttuk egymást + a nyár. Most már el sem tudom képzelni, hogy hogy bírtuk ki. Különben örülök, hogy itt élünk és nem Pesten kell sétáltatnom Alidát. Itt sokkal tisztább és nyugodtabb.

Rita, Sudi: nagyon édesek a gyerkôcök együtt!! Boldog fél éves szülinapot Tominak :lol: :lol:

Viki: gratulálok Benihez!! Nagyon szép kisfiú :D Én is új tag vagyok, nemrég csatlakoztam és nagyon jól érzem itt magam 8)
Sok-sok puszi:
zsuzsi 81
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: