Új privát üzeneted érkezett!

Képek:a minőségük nem valami jó,mert a telefonommal csináltam. :oops: A kupit nem mi csináltuk a szobában,hanem ilyen volt amikor bementünk.
Kép
Kép
Kép
Ezt tükörből fényképeztem :oops:
Kép
Itt a kütyüknek csak a fele látszik,ami a hasán van az nem
Kép

edoci
 
 


Sziasztok!

Szerencsére nem betegedünk le,sőt nem is tudom mi volt ez a hiper nyűgős nap a Dávidnál :shock: ,akkor szokott ilyen lenni,ha lappang benne valami. De mára már tényleg semmi baja nem volt még az orrát se kellett fújni. Lehet,hogy az időt érezte,na de gondolom annyira nem bánta ezt a két napot ovi nélkül.Nem hisztizett,hogy menni szeretne :lol: pedig szeret járni.

Már elkezdtem egyet írni délután,de valami közbejött,így abbamaradt,aztán meg nem tudom hova lett,mert hiába akartam bemásolni,már nem volt vágólapon. :oops:

Judit!
Gyönyörű szép lett a holdad,pont halottam a Híradóban,hogy volt fogyatkozás,és hogy milyen ritka jelenség,ha tudom,hogy lesz,én is megnéztem volna :? ,biztos voltam fent az adott időszak alatt legalább 1x. :lol: na jó nem panaszkodok,mert jókat alszok mostanában a reggeli kelések ellenére...

Sajnálom,hogy ennyire lebetegedtetek,Benci most pótolja be az összes betegséget,amit eddig elmúlasztott. :cry: szegénykéim!

És ezek a kemény próbák...
reméljük nem kapod el, a férjednek meg megint érnek a fekete pontok :x irgum-burgum.

Antibiotikum
Mi 5 napig szoktuk szedni. Elégnek kell lenni,asszem úgy van,hogy vagy 5 nap egy kúra vagy az üveg tartalma,de nem fogyhat el szerintem . Legalábbis nekünk nem fogyott el még soha. És mit írt fel? Nekünk Cecloretta-t szokott általában.
Ha megnyugtat azért hívd fel a dokit hétfőn.

Ez a legújabb divat :lol: tudod csak pozítivan. (Holnap mindenkinek ilyen frizkója lesz)

Edit!
Gondoltam rátok tegnap,de írni nem volt erőm,nem tudtam idekoncentrálni,de eszembe voltatok.
Én is rosszabbra számítottam,ami a kortermet illeti,mondjuk ágyat nem látok,amin te aludtál volna,vagy te egész éjjel gubbasztottál?
Az egészségügy helyzetét nekem is módonban állt megtapasztalni csütörtökön,hát hálát adok Istennek,hogy nem vagyok beteg. :oops: katasztrófa-ez nem elég jó kifejezés,pedig csak egy sima mezei laborvizsgálaton voltam. És állítólag még egész jól megúsztam.
Ahhoz képest,hogy telefonnal fótóztál hiper szuper a minősége :lol: nagyon jó kis telefonod lehet.

Hát ki lehet jelenteni,hogy a fiad egy hős. Dávid tutti nem bírta volna elviselni ezt a sok kütyüt magán,max. ha én nem vagyok ott vagy ha lekötözik. Reméljük az eredményei is jók lesznek és /értékelhetők/


Hütőfürdő
Én már nagyon rég nem hűtőfürdöztem a Dávidot,lekopogom,de figyelemelterelős módszerrel valameddig bent tudtam tartani a kádban,amit persze fokozatosan hűtöttem le,így nem volt annyira kellemetlen. Sok játék a kádba,és mese és mese.Amúgy szeret fürdeni?De a te módszered sem rossz :wink:

Vérvétel
Hétfőn kell telefonálnom az eredményemért a dokinak,akkor tudok mondani valamit,ő is csak akkor tudja megmondani,hogy felrakja a spirált vagy nem. És akkor kellett volna hívjam újra,ha megjön,erre ma nem megjön??,tiszta dili,remélem még hétfőn meglesz vagy kedden,mert akkor most fel kell rakja a spirált. Vagy nem tudom mi lesz.


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok

Judit
Nekünk már volt olyan hogy éppen elég volt 5 napig az antibiotikum.akkor addig adtam neki.A múltkori 7 napig tartottki,akkor végig adtam neki 7 napig!De ha 5 napig kitart az már jó! :wink:
Jobban van Benci?
Próba :twisted: mikor kezdtétek végül?Gondolom ilyenkor tovább is tart mint kellene. :?
Hajad: :lol: :oops: Ugyanaz a fodrász vágta le aki eddig?Annyira biztos nem rossz! :wink: Úgyis hamar megnő! :wink:

Ildikó
Ennyi cécó egy spirál miatt! :shock: Mi a fene eredmény kellhet ennyire hogy csak annak birtokában tudja felrakni?! :shock: Tesómnak amikor felrakták nem néztek semmit.Vagy ez is orvosfüggő? :shock:
Hipernyűgös nap:jó hogy "ennyivel" megúsztátok és nem lett beteg! :wink:
Teljesen átlagos telefonom van,karácsonyra kaptam (Sony Ericsson K550i),csak 2 MP-es kamerája van,ahhoz képest tényleg nem lettek olyan rosszak a képek. :oops:

Kórházi szoba:igen,szerencsére nem kórtermi szobát kaptunk,(a kórtermi szobákban volt egy rácsos kiságy,meg egy másik ahol a szülő is elfér,teljesen átlagos kórházi szobák voltak),ez valami tanulószoba volt,ezzel az ággyal,úgyhogy én éjszaka kuporogtam mellette. :? Pedig voltak szabad kórtermek,nem is értem miért ilyet kaptunk. :oops: De legalább Máté elfoglalta magát a játékokkal. :wink:
Ja azt nem is írtam hogy az ujjára is kapott egy pulzoximetert Máté,ez a pulzust és a szaturációt méri,de olyan szorosan odaragasztózta ez az ápoló,hogy emiatt kezdett üvőlteni Máté.Tuti hogy szorította! :shock:

Hogy telik a hétvégétek?Mit csináltok?
Máté anyukáméknál,én igyekszem befejezni HP-t! :lol: Holnap megyünk felköszönteni apukámat,szülinapja volt. :lol: Biztos fincsi kaja lesz! :wink:

edoci
 
 

 
 

Judit
Jajj de nagyon jók ezek a képek!Pláne a Roxfortos! :lol: :lol: :lol:
Ezeket valami külön programmal csinálod?A Photoshoppal lehet ilyeneket is csinálni? :shock: Hogy a háttere másmilyen legyen azt is Ps-el csinálod? (bocsi a buta kérdésekért) :oops:
Ezek szerint jól van már Benci! :D
HP-t szombat délután kiolvastam én is! :lol: Nekem nagyon tetszett,bár volt egy rész amit nem igazán értettem,vagyis jól át kellett gondolni,hogy most mi van! :oops: :wink:
Férjed: :twisted: ,remélem jól kipiheni magát!

ILdikó
:?:

Mi vasárnap apukámat köszöntöttük fel,meg motorozni is elmentünk,olyan jó idő volt! :D Kezdek taknyos lenni,szerintem a Heim pálban fáztam meg,éjszaka. :roll:
Máté tegnap este nem akart hazajönni anyukáméktól,azt mondta hogy ő ott akar aludni és majd mama vigye oviba reggel ,majd utána érte és akkor hazahozhatja. :roll: Persze ez arra ment ki hogy ha mamáéknál van akkor nem kell majd oviba mennie,mert "messze" van. :roll: Úgyhogy reggeli cirkusz ott is megvolt,akkor már azt találta ki hogy telefonáljanak nekem és én vigyem az oviba! :roll:

edoci
 
 


Sziasztok!

Edit!
Boldog szülinapot kívánok apukádnak.
Mi volt a kaja? :lol:

Sztem is orvosfüggő ez a vizsgálat,ma kellett oda telefonálnom és elvileg jók az eredmények,kipostázza. Erre pénteken nem megjött,így nem bírta most felrakni,várnom kell egy hónapot.
Pedig már beleéltem magam :lol: :evil: :oops:

Hétvégéről blogban írtam. Nem baj,ha nem írom le mégegyszer? :oops: csak kattints rá a www. mre alul :lol:


Jobbulást kívánok! Olyan hideg volt a HP-ba? :oops:


Judit!
Köszi,tényleg felvídultam a képeidtől.Boszorkány ösztöneid nem csalnak,tényleg volt/van egy kis zűr az életemben,vagyis másnak biztos nem okoz ez gondot,de engem napokra kikészített,hogy hogyan is oldjam meg.Még nincs vége.
Nem tudom leírva mennyire lenne érthető és átlátható,aztán lehet hogy túldramatizálom a dolgokat megint. :oops:

Ja ezt a rétegezést majd bővebben ki kell fejtened,ha odajutnék végre,hogy tanulgassam. Nekem még nem sikerült,pedig már a Ps kézikönyvet is letöltöttem a netről. :oops:

Nem tudom milyen anyagból lesz a spirál,de az árától ledöbbentem.7240.- volt,remélem hatásos. Mondjuk,ha gyógyszert szednék 5 év alatt sokkal több pénzbe kerülne :oops:

Szegény Benci! Sajnálom a hányást,azért jó,hogy nincs láza.
Dávid nem beteg,de én meg a Réka kezdünk alakulni. :cry:

Látod,hogy milyen kreatív,tök szép napocskát rajzolt. :lol:
jaj és azok a rügyek,tiszta tavaszias,mondjuk nagyon szép idő volt hétvégén,és ma is.

Na megyek bekrémezem az orrom,mert nem kapok levegőt.

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Judit

A pálca Dumbledoré lett miután legyőzte Grindelwaldot.Voldemort tényleg azt lopta el a sírból,csak neki azért nem működött,mert nem ő ölte meg Dumbledort.Dumbledor Pitonnak szánta a pálcát.A pálcát meg csak öléssel lehet megszerezni."Az a pálca még mindig nem teljes odaadással szolgál téged,mert nem azt ölted meg akit kellett volna.Nem Perselus Piton volt a pálcák urának igazi gazdája.Piton nem győzte le Dumbledort..." (mert D és P együtt tervelték ki D halálát.D legyőzetlenül akart meghalni,mert akkor a pálca elveszti erejét.Mert akkor senki nem nyeri el tőle.A pálcák ura D halála előtt új gazdát választott,egy olyan embert,aki a kezébe sem vette őt soha.Az az ember erőszakkal elválasztotta őt a pálcájától,de ő ezt nem tudta.Igazi gazdája Draco Malfoy:Az előző részben kellett DM-nak csinálnia valamit D-al, meg kéne nézni az előző rész végét,tuti hogy ott lett valami.Csak nekem nincs meg a könyv. :oops: (amikor D megitta a mérget,vagy az ostromnál valami,vagy amit Malfoy suttyomba készített)Valamit akkor csinált,hogy tudatlanul megszerezte a pálcát.Sajnos nem emlékszem rá ilyen részletesen.Rég olvastam! :wink: :oops:
Hát ennyi a következtetésem. :oops:

Férjed:persze,azért pirospontokat is kap! :lol:

Ildikó
Jó mozgalmas hétvégétek volt!Szóval itt jártatok a közelben (Visegrád olyan 25 km tőlünk) :wink:
A kaja húsleves,sült kacsa,krumpli és párolt káposzta volt és feketeerdő torta. :wink:
A Heim Pálban nagyon meleg volt,csak ha éjszakázok én mindig fázok. :oops: Meg le is izzadtam....
Te még elég jó árban megúszod a spirált,tesómnak 30 ezerbe került (hát,ezt sem tudom miből van) :shock:
Remélem te és Réka megusszátok a betegséget! :wink:

Ma nem volt vinnyítás!Vagyis akkora nagy!Kicsit nyafogott,hogy ő már a kifli után haza akar jönni.(reggeli után),meg hogy ő nem akar lemenni az udvarra.Aztán bement,hozta a játékot hogy mivel fog játszani,megmutatta,aztán azt mondta hogy inkább megvárja az ebédet! :shock: Nem tértem magamhoz! :lol:
Délután 4 után kell telefonálnom a drnőnek,mert az után lesz bent.Majd utána írok!
Megyek főzni! :wink:

edoci
 
 


Kicsit hülye körkérdés:ilyen jó időben hogyan öltöztetitek a gyerkőcöket?Azt sem akarom hogy megfázzon,de azt sem hogy megfőjön! :oops: Valami átmeneti kabát?Máténak csak széldzsekije és farmerkabátja van,az meg reggelenként még hideg.Most végigjártam itt a boltokat,de nem lehet kapni átmenetit. :? A tavalyit meg kinőtte. :?

Most Szonja a barátnője Máténak az oviban! :wink: :lol:

edoci
 
 


Megvan az eredmény,a légzése 17-szer :shock: maradt ki az éjszaka, a szaturációja jó lett,nem ment 93% alá(egyébként én a 98-99-100!-ot találom jónak) :oops: .Úgyhogy május 16-ra kaptunk időpontot orrmandula műtétre.A GOR-ra azt mondta hogy műtét után megnézi megint a gégéjét,mert ha elmúlika vérbőség akkor azt is ez okozza.

edoci
 
 


Szia Edit!

Sajnos(vagy szerencsére) ezekhez az eredményekhez nem értek, az a lényeg,hogy minél előbb és minél gyorsabban átessetek ezen az egészen,hamár elkerülhetetlen a műtét. :cry:

Micsoda egy nőcsábász ez a MÁTÉ fiú :lol: mámeg Szonja? :lol:

Dávidnak van egy átmeneti kabátja,reggel azt adtam rá ,de délelőtt csak a kardigán volt rajta.

Szóval: trikó,poló,vékony poló vagy ing és pullover vagy kardigán és rá a kabát. ez az alapállás,vagyis réteges az a lényeg,ha úgy látom,le tudok venni belőle egy réteget. Sőt eddig mindig volt harisnya,de ma csak zoknit adtam és holnap is azt fogok a nadrág alá.

Én sem láttam még átmeneti kabáot,én egy farmert akarok venni tavaszra.

Nem is gondoltam,hogy ilyen közel vagytok :lol: :lol: :lol: hétvégén. És képzeljétek minden hónap utolsó vasárnapján családoknak ingyenes a belépés a várba.

30 ezerbe????te jó ég.
azt nem tudom,hogy ez mi alapján dől el,mert tőlem nem kérdezte meg,hogy milyet akarok. azt mondta kb. 4-5000 lesz,csak ehhez képest akadtam ki,hogy 7 lett belőle. :? :roll:

Judit?

Jó éjt! Ildikó
ilgya1
 
 


Csak bekukuccs!
Kép

Ildikó
Köszi az infókat!
:D

Judit
Neked is az smst!Mrs Balfácán? :lol: (bocsi) :oops:

Kép

edoci
 
 


Csajok,sehol senki? :cry: :cry: :cry:

Kép

Ma megint csak nem volt cirkusz az ovi miatt! :wink: Remélem így marad! :wink:

Mit hallottatok,van még rota járvány?Országos,vagy csak helyi?Tudtok róla valamit?

edoci
 
 


Kép




Na, ki vagyok? A régi nevemmel tegnap óta ismét nem enged be :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nem értem, miért pikkel rám a babanet? :roll:
bibi blocksberg
 
 


Bibi
:lol: :lol: :lol:
Találó név! :lol:
Mi újság veletek?Benci?Új képek?
Hátha egyszer beenged a régi neveddel is! :?

Kép

edoci
 
 


Edit,
most nemrég beengedett a régi nevemmel is, de pár másodperc után kidobott. Pedig szóltam a férjemnek, nézzen utána, frisstíette a böngészőt, utána beengedett, de mégis ledobott. Persze az aláírásomhoz raktam be kódot, de itt nem jelenik meg :twisted:

Balfácánságom folytatódott , tegnap megégettem 3 ujjamat, szabályosan égett hús szag lett utána, persze ott, ahol fújás közben használom :roll: , sokat voltam Bencivel az udvaron, a kövön ültem, minek az eredménye fájdalmas pisi (ami véres is kicsit) :oops: , és enyhe vese szúrás, remélem, nem lesz görcs :?

Benci továbbra is hajnalban mindig Dorogra akar indulni! :lol:

Örülök, hogy Máté már nem vinnyog reggelente- kíváncsi vagyok, hétfőn mi lesz nálunk, ha megyünk az oviba....

Rota úgy tudom, egész évben van sajnos :roll:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Na, most meg itt a csíkom :shock:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Tavaszi hajtások:
Kép
Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Jobban vagy?Veséd?
Úgy látszik ez felfázós időszak,én is szenvedek vele pár napja.Ma egy kicsit jobb már,még egy kicsit azért fáj ha pisilek. :oops:
Csak sok folyadékot ittam,akartam venni a DM-ben Urogint,de elfogyott,a gyógyszertárban meg ezren álltak sorba. :roll:
Nagyon szépek a tavaszi hajtások! :wink: Bár hallottam olyan időjárás jelentést hogy jövő hétvégén hó is lesz! :shock: Pedig itt a kertben is rügyeznek a gyümölcsfák! :twisted:

Ildikó
Nagyon el vagy tűnve! :shock: Ugye nincs semmi baj!Vagy haragszol ránk? :oops:

Mit szóltok a tegnapi "Ítéletidőhöz"?Pont vásárolni voltunk,mi tesómmal megúsztuk a boltban,Gyuszi kint volt a kocsiban Mátéval (aludt),de félelmetes volt ahogy lökdöste a kocsit a szél.Láttuk pont hogy a BricoStornál el is vitt egy jó nagy faházat ami ripityomra tört. :shock:
Persze a vásárlást is jól megbeszéltük,én is vettem Máténak egy magasabb szárú cipőt,meg Gyuszi is. :oops: :roll:

edoci
 
 


Szia Edit!

A felfázásom már elmúlt, a vesém még eléggé fáj, gondolom távozhat a homok (véres pisi :oops: ), nem hinném, hogy kő lenne, az ennél brutálisabb, egyszer már volt. Persze a tegnap esti koncert nagyon nem hiányzott! :?

Tegnap pont akkor értek haza Benciék, amikor kitröt a vihar, elég ijesztő volt....a színek és a szél süvítés meg a jég. Itt különösen kellemes a szél, mert nem zárnak az ablakok rendesen és a bejártai ajtó is lukas kicsit :oops: :oops: , mármint a rései.

Benci ma segített nekem a főzésben és a teregetésben:
Kép Kép Kép

Ildi,
valahonnan fülest kaptál? :lol: :wink:

Benci a morzsaporszívóval alszik :roll:

Tegnap söröztem (jó sokat), vesére szuper, én meg imádom :) , és megnéztem a Piaf című filmet. Ma is megnézem, valósággal sokkolt, de pozitívan. Nem is a film, hanem a színésznő, zseniálisat alakított. És égő vagy nem, amúgy is nagyon szeretem Edith Piaf dalait. :D

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok!

Edit!

Itt vagyok,dehogy haragszom......
Csak hétvége van tudod..... :lol: :lol: :lol: ilyenkor itt áll a bál, nem tudok gép elé keveredni,ha itthon vagyunk akkor mindig van itt valaki,de ha éppen nincs itt senki,akkor próbálom behozni a lemaradásom háztartás terén.Konyhám készen,de még azért van mit csinálni. Persze rögtön másnap esett az eső,mihelyst megpuceváltam az ablakot....
Kaptam egy új iróasztalt is,hát még elég kupis szegény....aztán már esti szertartás.....és apa is hiányol. :oops:

Hello Bibi!!!! :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok

Örülök hogy előkerült mindenki! :lol: Már kezdtem aggódni! :oops:

Ildikó
Igen,tudom,nálatok zajlik a hétvége,sosem unatkoztok! :lol:

Judit
A fülesre én is gondoltam! :lol:
De nagy segítséged van! :lol:
Felfázásod örülök hogy jobb lett!Remélem most már túl leszel rajta! :D
Nem láttam még a Piaf című filmet,de ami késik nem múlik! :wink:
Benci ma már ment oviba?Milyen volt?
Én tegnap-tegnapelőtt boroztam. :oops: Kép




Én most tiszta depis vagyok,mert ma megjött. :cry: :cry: :cry: Pedig aztán ebben a hónapban belehúztunk rendesen! :oops:
Kép
Majd vuduzok,hátha segít! :wink: Kép

edoci
 
 


Edit,
a vuduzás tényleg segít, képzeld el magadban, ahogy vándorolnak a petevezetékedben majd elkezdenek osztódni, agykontroll szerint ez működik! Bencit így képzeltem el és első nekifutásra sikerült! :wink:

Benci jókedvűen ment, ebéd után megyek érte, ezt kérte. Szerintem ő csak akkor lesz ismét beteg, ha sokat kell egyhuzamban dolgoznom :roll: Eddig kétszer maradt itthon hosszabb ideig, a legnagyobb próbák kellős közepén....

Piafot nagyon ajánlom! :)

Éjjel megszültem a homokot- ez így hülyén hangzik, de nem lehetett kő, mert nem fájt elviselhetetlenül, pedig nagyon nehezen bírom a fájdalmat :oops: :oops: :oops: , de nyoma volt, tehát ezt diagnosztizáltam :lol: úgyhogy ezt megúsztam szerencsére. Azóta nem fáj sehol sem.

Ildi,

én ezért nem mosok ablakot :wink: , ez a férjem dolga lenne amúgy, az egyetlen házimunka, amit nem vállalok :oops: -de legalább a függönyök szép tiszták :roll:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Én is reménykedek benne hogy beválik a vuduzás!! :wink:
Mátéval sem volt most gond reggel az oviban,remélem ez azt jelenti hogy megszokta (vagy beletörődött) :oops:

Képek:
Négykezes :lol:
Kép

Szivárvány a hétvégén (nem lett profi,de én látom rajta) (Meg nem is akartalak ezzel Judit zaklatni hogy hogyan állítsam be a gépet ilyenkor,siettem is,nehogy eltűnjön! :oops: )

Kép
Kép

edoci
 
 


Sziasztok!!

Sokat gondolkodtam, hogy írjak-e ide.elsősorban, azért mert elment a kedvem a babanetezéstől! :(
Időm sincs túl sok.
Mivel babanet függő vagyok ezért meggondoltam magam :lol: :lol:

Egy kérdés azért foglalkoztat,miért nem maradhattunk a régi helyen??

visszamenőleg csak annyit válaszolok, hogy:

Edit: Máténak kitartás majd a műtéthez. Ovival nagyon ügyesen haladtok!

Judit:
Benci nagyon ügyes és aranyos a képeken.többi képed is nagyon szuper!

Ildi:
Réka nagyon nagy lány lett!! aranyosak Dáviddal egyetemben.
Fánkod is jól nézett ki!

Mi jól vagyunk.
Flóra oviba nagyon szeret menni. 3. hete egyedül kel fel reggel, felöltözik, beágyaz. Ha korán ébred akkor játszik és nem kelt fel bennünket :wink:
Továbbra is szoknya, rózsaszín és barby mániás :lol: :lol:


Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
de jó hogy mégiscsak függő vagy! :wink: :lol: :lol:

Egyszer még régebben beszéltünk messengeren az őszinteségről, ezért vagyunk itt, de tovább inkább nem is taglalom :wink:
Nagyot nőtt Flóra és milyen önálló! Meg rendes, hogy hagy titeket aludni!

Gondolom, a legfölső kép a farsangi jelmez, nagyon csinos!

Betegségekkel hogy álltok?

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Évi,
de jó hogy mégiscsak függő vagy! :wink: :lol: :lol:

Egyszer még régebben beszéltünk messengeren az őszinteségről, ezért vagyunk itt, de tovább inkább nem is taglalom :wink:
Nagyot nőtt Flóra és milyen önálló! Meg rendes, hogy hagy titeket aludni!

Gondolom, a legfölső kép a farsangi jelmez, nagyon csinos!

Betegségekkel hogy álltok?

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Évi,
de jó hogy mégiscsak függő vagy! :wink: :lol: :lol:

Egyszer még régebben beszéltünk messengeren az őszinteségről, ezért vagyunk itt, de tovább inkább nem is taglalom :wink:
Nagyot nőtt Flóra és milyen önálló! Meg rendes, hogy hagy titeket aludni!

Gondolom, a legfölső kép a farsangi jelmez, nagyon csinos!

Betegségekkel hogy álltok?

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Bocsi..... :? :oops: a babanet továbbra is viccelődik velem :twisted:


Edit,
szerintem Máté már megszokta az ovit, de nem jó szó a beletörődött, csak nem olyan rossz neki ott! :wink:

Nyugodtan hívhatsz, ha fényképezőgép beállítás kell, de annyira azért nem értek hozzá :oops: :oops: :oops:
Egy biztos, ha elég a fény, tág rekesz kell, ha kevés, akkor meg szűk- de ott a záridő hosszúsága miatt nem árt az állvány is.

Itt a tavasz, lövöldöztem hazajövet az oviból, sok lesz :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok!

Kicsit be vagyok havazva,de még élek,majd jövök,addig írjatok és lövöldözzetek sokat!

a fülest nem értem :oops: valaki magyarázza el,légysziiiiii! priviben is jöhet :lol:

Évi!
szia!!!
örülök,hogy idetaláltál!
remélem egyszer te is megérted,hogy miért jöttünk el.
olyan szép Flóra,és olyan nagyos.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok

Évi
üdv!Milyen nagylány lett Flóra!Nagyon vagány a képeken! :D

Judit
nagyon jók a képek! :D Remélem tényleg a tavasz jelei! :lol:

Ildikó
Ment a pü. :wink:

Máté megint csajozik az oviba,tegnap mesélte hogy ráfeküdt Reginára :shock: ,ezt együtt találták ki! :shock: :oops:
Ma meg ment a tv a csoportba :D
Indulok is érte. :wink:

edoci
 
 


Judit!

Hihetetlen vagy! Ezek a képek.....olyan,mintha nem is Pesten laknál :o a katicabogár a kedvencem.De az a sárga virág is olyan helyes.

Nem feljetettem el :wink:

Edit!
Csajozós Máté :lol: :lol: :lol:

Nem mondod,hogy tv van bent a csoportban? :oops:

Ja köszi a privit csajok :wink:

Évi!
Mizú?

Ma én voltam a Miss Balfácán :oops: /vagyis ezzel a csipőszűréses dologgal megint ráfáztam,megszívtam(szívem szerint ide egy olyan csúnyát írnék :evil: :evil: :evil: )ááááááááááááá,olyan kiálthatnékom volt,hogy ihajjjj./
Mennem kell ,de majd este jövök.

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó
Na mi történt ezen a csípőszűrésen hogy ennyire felhúztad magad? :shock:
Igen,voltak őket felvenni,de semmi konkrétat nem tudok,csak annyit mondott Máté hogy ő hátat fordított,nem engedte hogy lekamerázzák. :oops: :twisted:

edoci
 
 


akkor kezdem a méhecskével (beporzás)

Réka 11 hónapos kora óta megy. 3 hós kora körül voltunk csipőszűrésen vele,akkor mondták,hogy egy éves korában járáskontroll. Decemberben volt 1 éves, a doki bácsink azt mondta,hogy várjunk még vele,hogy stabilabb legyen a járása. Januárban kaptunk beutalót,akkor volt 13 hónapos. Felhívtam a beutalón lévő telefonszámot és kértem időpontot,kaptam is jan. 25-re,ami egy pénteki nap volt.
Odamegyek a megbeszélt időpontra (nem a szomszédban van,ahová elvileg tartozunk) erre kiderül,hogy aznap nincs egyáltalán rendelés,de én állíottam,hogy mára kaptam időpontot,de a nő csak kötötte az ebet a karóhoz,hogy ő biztos nem adott péntekre időpontot. A végén kiderült,hogy én a Rókusba kértem időpontot,mert az volt a beutalón,pedig elvileg ide tartozunk Kispestre.Eszembe nem jutott,hogy nem ide kell jönnöm. Persze nem mentem át,azt se tudom,hol a Rókus kh.,meg amúgy is lekéstük az időpontot. Kértem egy újat,immáron ide. Mára kaptam. Mondanom sem kell,hogy Réka lassan 4 hónapja jár. Na mindegyj, az a lényege,hogy odamegyek 8:40-re,persze a kiscsaj bealudt 8:20 kor,így kénytelen voltam felébreszteni,szegénykém....bemegyünk ...erre ki van írva az ajtóra,hogy betegség miatt a rendelés elmarad,azt hittem ott ájulok el. Végig rohantam a városon,a kislány is aludhatott volna,erre beintenek. Hát kapják be,én többet oda nem megyek. Hú nagyon felhúztam magam. Akkor szóljanak oda,hogy ne menjek be vidékről,vagy akkor oldják meg a helyettesítést vagy mit tudom én...és akkor mikor másik időpontot akartam kérni,akkor még a nő volt felháborodva,hogy honnan adjon? Na azért megmondtam a véleményemet nekik,bunkó szemét banda,csak a kiscsajt sajnáltam,aki 6 kor kelt úgyye,és aludhatott volna. Aztán hazafelé nagynehezen elaludt,errre mikor viszem fel,hát nem felkel?
Kicsit nyűgős volt ma a lelkem.
Lassan 15 hónapos,de még nem tudtam elvinni csipőszűrésre.
Persze,tudom,hogy nem kötelező,és tényleg ez legyen a legnagyobb bajunk,de akkor is idegesítő.

Na jó éjt,mert ki is ütött a nyakam,felidegesítettem magam.

Judit?
Ja ezt még felrakom:


na nem rakom mégsem,nem engedi :x

jó éjt!


Mi volt ma az oviban?
ilgya1
 
 


Ildi,
ez valóban bosszantó, de az a lényeg, hogy még kisbaba korában voltatok, hisz ha ott gond lett volna, kapott volna valamilyen speciális pelenkát (nem tudom pontosn, mi a neve, talán terpesz pelenka?).
A katica persze az úttesten volt egy falevélen, szerencsére ott szökővente járnak az autók, de Benci leült a járdára és fogta a hajamat, így tudtam, ha mégis elhúz egy autó, nem lesz baj. Lehetett volna jobb is, de amint a levelet átraktam a járdára, "katalinka elszállt", pedig nem is jöttek a törökök.....

Ha engedi a b.net, majd tedd fel az a képet! :wink:

Edit,
Máté és Regina? Megcsal a kis barátom? :lol: :lol: :lol:
Jó karakán fiú, ha nem engedi, hogy kamerázzák! :)

Én is balfácánkodtam, éjjel felkeltem ellenőrizni Bencit, hogy bepisilt e, de a térdem elég fura mostanában, néha nem engedi, hogy kiegyenesítsem a lábam (ez az öreg korom miatt lehet :roll: ),ráestem a lábfejemre és 10 percig meg sem tudtam mozdulni. :? Persze nincs semmi baj, csak kicsit fáj. Basszus, ha 32 évesen ilyen gondjaim vannak, mi lesz majd vén koromban :?:
Pár napja meg hosszabb szálka ment a lábujjamba, mint maga a lábujjam :shock:

Kapott Benci egy játékmobilt (az elem drágább, mint a készülék), és kibújt a szög a zsákból: állandóan telefonál, többek között Mátét is szokta hívni :) , és majdnem mindenkivel közli, hogy "anyukám elvisz az oviba, majd otthagy :( , de értem jön....."- mégiscsak tüske ez benne, de így derült ki, játék közben.

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Ildikó
Nem semmi! :shock: Ha én valahova kértem eddig időpontot (akár a Heim Pálba,vagy magamnak a Svábhegyre az allergiám miatt (tényleg,oda már decemberbe vissza kellett volna mennem :shock: ) ,mindig elkérték a tel.számom és tényleg szóltak ha nem volt doki vagy valami közbejött!
Úgyhogy biztos én is sík ideg lettem volna a helyedben! :twisted:
Nem csodálom hogy Réku nyűgi volt! :?

Ma jól elaludtunk,3/4 8-kor keltünk fel,az oviban már azt hitték valami gond van.De én reggel óta olyan nyomorék vagyok!Pedig ittam egy kapuccsínót is!Éjszaka meg a gyomrom fájt! :twisted:

edoci
 
 


Judit
Beelőztél! :lol:

edoci
 
 


Judit
Na akkor neked is jó éjszakád volt! :lol:
Nekem egyszer halottak napján beletört egy gombostű a nagylábujjamba és csak karácsonykor bújt ki amikor belerúgtam az ágyba! :shock:
Igen,én is el szoktam rajta gondolkodni ha már most ennyi bajom van,mi lesz még később! :shock: :lol:
Benci:édes,de legalább tudja hogy méssz érte! :wink:

Tényleg,el is felejtettem írni hogy holnaptól nem leszek,megyünk Pécsre és Szekszárdra! :lol: :lol: :lol:

edoci
 
 


Juj Judit,az fájdalmas lehetett :x de miért kell ellenőrizni ,csak a paramamiságod miatt?

Telefon :lol: én is így próbálom meg kihúzni belőle a dolgokat.
:lol:


mindenesetre szupi képek!!!! :lol: leült a járdára és fogta a hajadat? :D hát ezt elképzeltem :lol: :lol: :lol: jó,hogy titeket senki nem fényképezett :lol: :lol: :lol:

szálka :?

hát én is reménykedek,hogy nincs semmi bajunk ortopédiailag,a barátnőim is azzal nyugtatnak,hogy ők nem is voltak 1 évesen például.
Mondjuk azt meg szerettem volna kérdezni,hogy most akkor kell bentre cipő vagy nem,mostanában annyi eltérő véleményt lehet olvasni erről. :x


Edit!
Jézusom,mit csinált a gombostű?beletört a lábadba???te jó ég.,és addig benne volt,és nem fájt,vagy miért nem szedetted ki? :oops:

Sajnálom a gyomrodat :cry:

Én kávét szoktam inni,de nem is keveset,azon csodálkozok,hogy még nem lett bajom tőle,kávéfüggő vagyok :oops:

Elalvás :lol: :lol: :lol:

Hát hiányozni fogsz. De mikor jöttök vissza?Csinálj sok képet!!!
Kihez mentek? Rokonokhoz? vagy csak kirándulni?

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,
csak szombat este óta alszik éjjel pelenka nélkül, ezért ellenőrzöm- de pont ma éjjel nem trappolt át és átnéztem. Eddig mellettem aludt, nem volt gond, de most ébredés előtt sikerült bepisilnie.....és még a lábam is nyomi lett :lol: :lol:
Én is iszonyú mennyiségű kávét iszom, de örülj, hogy legalább nem cigizel mellé :wink:

Edit,
és hogyhogy nem kaptál vérmérgezést? Ez nem olyan mérgezős dolog? Anyukámban egyszer 2 hétig maradt egy szálka és tetanusz lett a vége.

Nálunk a lakásban tavasz van, és az én galamb lelkű fiam teljes eksztázisba jött a díszektől, a kis fészket ölelgeti és várja, hogy kikeljenek a tojások! :D

Kép Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Ildikó
Amikor beletört a gombostű az ujjamba nagyon fájt,megtaláltuk a végét,de azt hittük hogy eleve törött volt.Utána nem fájt,amikor belerúgtam az ágyba és félig kijött az ujjamból akkor derült ki végül hogy az a gombostű. :oops: Na akkor kaptam majdnem szívrohamot! :oops: Érdekes hogy semmi gondom nem volt vele,pedig több mint 1 hónapig ott élősködött! :lol:
Paranoiás Judit:jól nézd meg hogy kijött-e a szálka! :lol:
Vasárnap jövünk haza,péntektől szombat délutánig leszünk Pécsen,(ugyanabban a szállodában ahol nászúton voltunk),szombat délutántól vasárnapig Szekszárdon egy kastélyban.(borkóstolás címén).Persze Máté nélkül! :oops:

edoci
 
 


Judit!

Nagyon szép a tavaszi dekoráció!
Én is nemrég fényképeztem egy párat,de még nem vagyok kész teljesen.Tényleg aranyaseőt nekem is kell behozni.Mi megkaptuk már nőnapra a papától a virágot,mert utaznak el. :lol: olyan szép!!!!!

Benci biztos sokat iszik,nem? Dávid sajnos nagyon keveset,mondjuk ezáltal könnyen leszokott a pellusról is,de ha nem erőltetném néha,akkor nem is tudom milyen keveset inna egésznap. :?
ilgya1
 
 


Edit!!!!Drukkkkk!!! :D Drukkk!
ilgya1
 
 


Ildi,
nem iszik sokat Benci, de éjjel én is minimum kétszer pisilek, és ő is- de ha mélyen alszik, nem ébred rá fel.
Nem kell annyit inni, ha szomjas, úgyis kér.....kiszáradni meg nyilván nem fog.

Edit,
biztosan kijött a szálka, mert a végén kínomban beolajoztam és attól fordult csak ki. Máté három napig nélkületek? Benci bekattanna- de a férjemmel nem is vágyom el sehová sem :oops: :oops: , amilyen kedves ismét mostanában :? , és még neki áll feljebb :!: (tegnap szóltam az ebéd csekkért, hogy befizettem, fizesse ki a felét és a másik ovis összeg feléért is szóltam, ahogy szoktam, erre elkezdett ordibálni, hogy ne zavarjam és nem fizeti ki. Nekem meg elfogyott az összes pénzem, amit erre a hónapra kaptam, tegnap óta nem ettem, de nem tűnt neki fel, hogy nincs kajám! Normálisan szóltam, illetve kértem. Ő bezzeg két pofára zabál, de nem is én vagyok hájas :lol: legalább ismét nő az önbizalmam és az akaraterőm, hogy milyen erős vagyok :) )

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Ti már így várjátok a húsvétot?Nálam még semmi dísz! :oops: Talán a jövő héten lesz rá időm hogy kreáljak valamit! :wink: Nagyon szépek a díszek!Bencinek milyen jól áll az a pulcsi! :D
Tetanuszt kaptam,de a doki sem nézte meg jobban a lábujjam hogy mi van vele... :oops: Nekem meg utána semmi problémám nem volt (amíg ki nem jött) :? :oops:
Máté végülis pénteken még lát,mert mi visszük oviba,szombat csak amit ki kell nélkülem bírnia,vasárnap már jövünk.Szerintem ő jobban fogja bírni nélkülen a Mamáéknál,mint én! :oops: :lol: Szeret ott lenni és nem zavarja ha otthagyom. :oops: Bár engem nem zavarna ha jönne Máté.
Férjed: :twisted: Ez megint nem volt szép tőle! :? Tudod,mi is hol válunk,hol nem! :lol: :lol: :lol: Férfiak! :roll:

Ildikó
Én még nem láttam aranyesőt errefelé! :shock: Felénk sehol nem nyílt ki! :? Milyen fényképeket csináltál?Megmutizod őket?

Na Judit,a múltkor beszéltünk hogy az oviban hogy becézik a tárgyakat,dolgokat.Ma kapott Máté egy matricát,mert sokat dolgozott.Mondta hogy ez a juti :shock: (jutalom) :roll: :twisted:

edoci
 
 


Edit,
az uborkát ubikának kell hívnom, mert az oviban is úgy mondják.
De ha csúnya szóról van szó, Benci nagyon kreatív: idióta
(apja szokta nekem mondani)- idike.
Buta (oviban tanulta)- butika.
Én nem bírom ezeket a becézéseket, a gyümitől, főzitől, kajcsitól, vacsitól kiráz a hideg :shock: :shock:
Máté hamikája aranyos, de ez azért más, mintha egy felnőtt gyümit mondana szerintem :roll:

Én illegálisan szedtem az aranyesőt, Benci felügyelt, jön e valaki :oops: :oops: :oops: :oops: , mondtam neki, hogy titok, persze ma az oviban elmesélte a galád tettemet :lol: :lol: :lol:

Megnéztem délután a lábamat, hát fekete, ahol ráestem, és most már nagyon kellemetlen járás közben :? , kíváncsi vagyok, mi lesz a következő :roll: :roll: , de ebben a korban ugye :lol: :) :D
Para: leellenőriztem a szálkát, biztos, hogy kijött! :wink:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Para: leellenőriztem a szálkát, biztos, hogy kijött!
:arrow: csak a szemem is rossz :lol: :lol: :lol:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Reggel óta így kinyílt az egyik gyönyörűségem, amit vettem :shock: , délelőtt még hajtás kezdemény sem látszódott!
Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Nagyon szép a virág! :lol: Jól tarthatod ha ilyen gyorsan virágzik! :lol: Illegális aranyeső szedés: :lol: :lol: :lol: Naná hogy Benci elmondja! :lol: :lol: :lol:
Az idiótát ne is emlegessük,ma többször hallottam Mátétól,pedig nem szokta mondani! :shock: Ettől a jutitól engem is kirázott a hideg! :twisted:

edoci
 
 


Akkor telepatikusan terjed :lol: , ezt még Bencitől nem hallhatta, mikor itt voltatok, még nem mondta.

Igen, titkot tartani még nem tudnak, ahogy időérzékük sincs még.

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Biztos telefonon beszélték meg :lol: :lol: :lol:

edoci
 
 


Itt egy kép, ps- így legalább jól látszódnak a díszek....
Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: