Új privát üzeneted érkezett!

Ki tudja,
a kisgyerekek bármire képesek..... :wink: :)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Ez nagyon szép. :D Simán jó lenne képeslapnak! :lol:

edoci
 
 


Az volt a cél :oops: :oops: :oops: , illetve gondolkoztam a háttér színén, és a fekete már a tulipánnál is bejött.. :mrgreen:

KépKép
bibi blocksberg
 
 

 
 

Jó ez a zöld fej, mrgreen, azaz Mr. Green- nekem meg mindig a migrén ugrik be ránézésre :roll: és szinte senki sem használja :roll:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Tényleg migrén (nekem is ez ugrott be ahogy olvastam)Vagy már tudat alatt ezt olvasom. :?

edoci
 
 


Bármilyen színt lehet választani ?(ez hülye kérdés volt)
Nehéz kiválasztani milyen is legyen. :wink: De jó lett! :D

edoci
 
 


Olyan színt keversz ki, amilyet csak akarsz! :wink:
Van egy türkiz kékes is, az nagyon béna lett :oops:
Tényleg vicces olvasni ezt: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , szerencsére a sok balfácánságom mellett a fejem nem szokott fájni. (na, majd biztos ez lesz a holnapi napirendi pont :lol: )

Nem tudom, írsz e még ma, vagy holnap, jó utat és vuduzzál sokat :lol: , maximum csak 7főn akarjatok válni :wink: ...

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit! Tényleg nagyon szép lett!(Ez is!)Olyan ügyi :wink: vagy!!! :mrgreen:

Edit!
Jó utat és jó pihit!!!

na itt van a kép,amit ígértem Juditnak.
majd jövök a dekorációval és a virágaimmal is később. :lol:
Kép

hétvégén nem tudom,hogy tudok jönni,buli van :lol:
ilgya1
 
 


Ildi,
köszi!!!!!! :lol:
Réka tiszta anyja!!!! :mrgreen:

Azért kíváncsi vagyok a dekorációra is! :wink:
Te már ültetsz a kertbe is? Nekem ma azt mondták, várjak még két hetet :roll: , persze itt nem kert, hanem erkély...de már nagyon várom! :)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Kép

Ildi,
boldog névnapot!

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok

Ildikó
Kép

Milyen volt a buli?

Judit
Bencinek:
Kép
Neked (ki ne maradj a sorból) :wink:
Kép


Mi megvagyunk,jól telt a hétvége,Pécsett nagyon jó volt,képzeljétek még a nyáron amikor nyaraltunk ott felejtettük Máté bilijét a szállodában,most megint ott szálltunk meg és megvolt Máté bilije,elrakták! :lol:
Ráadásul egy gyulai kedves ismerősömmel futottam össze!Ekkora véletlent! :lol:
Szekszárd nem tetszett (ezt már előre tudtam),ezért Gyuszi vett nekem nőnapra egy 3 kötetes könyvet,hogy ne unatkozzam! :lol: :lol: :lol: Persze a szekszárdi borokat sem szeretem! :roll:
De jól éreztük magunkat és ez a lényeg. :D Teszek fel majd képeket is! :lol:

edoci
 
 


Jövök a képekkel: :lol:

Pécs:
Aranyesőm végre :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szekszárd:
Kép
Szállásunk Szekszárdon:
Kép
Kép
Kép
Szobánk:
Kép

edoci
 
 


sziasztok!!

Judit:
Betegségekkel, hol jobban hol rosszabbul állunk.
a két ünnep között volt Flóra influenzás.Azóta csak 2 napot hiányzott azt is csak azért , mert egyik nap kakis lett a bugyija és azt hittük, hogy elkapta a hányós hasmnenős vírust. Szerencsére nem lett beteg.
Azóta kétszer köhögött már és náthás volt, de ettől még ment oviba.

a szépséges jelmez nem volt rajta a farsangon, mert náluk rongyos bál van.Nem vonulnak fel a gyerekek a jelmezekben, csak felöltöznek abba ami a csoportban található.(van azért egy csomo jelmez , kiegészítő)

képeíd nagyon jók!!
Benci nagyon édes!

Sajnálom a lábad, remélem mára már jobban vagy??
Tavaszi dekorációd nagyon szuper!

Ildi:
Cspőszűréssel jól megjártad....Mi nem voltunk 1évesen szűrésen.

Flóra is tud ilyeneket: Gyümi sali:)

kicsi Ildi nagyon aranyos:)

Edit:
Jók a képek!


Rólunk:
Azért nem jöttem ilyen sokáig, mert a múlt héten egy csomó elintézni valóm volt. A mai naptól boltvezetői tanfolyamra járok. Papírokat kellett intéznem. munkaügyi kp. szervezésében indult,fizetik a tanfolamot és havonta is kapok pénzt.Csak a végén eredményes vizsgát kell tenni. Remélhetőleg sikerül,mert ezt tanultam és vizsgáztam is belőle.
A csoport társaim jó fejek.jól elbeszélgettünk a tanárnő is aranyos. 4 tantárgyat kell majd tanulnunk, szerintem nem vészes.Az egyik számítástechnika:):) (Ezt legalább profin művelem már) :) :) :)
Csütörtökön cspelen voltam üzemorvosnál és közben találkoztam Jucussal is.Bálint nagyon aranyos kis vigyori.gondoltam összekötöm a kellemest a hasznossal:)

Pár napja a gyomrom rendetlenkedik, görcsöl a hasam, olyan mintha hasmenésem lenne, de mégsem. Bíztos a sok rohangálásban összeszedtem valamit... most kúrálom magam.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
jól hangzik ez a tanfolyam- és majd lesz bolt is, amit vezethetsz? :wink:
A lábam jobban van, most Bencitől kaptam egy vírust, amit az oviban vadászott :roll:

Edit,
nagyon szép helyen jártatok, remélem, vuduztál! :)
Nagyon jó az aranyesős kép! :mrgreen: (migrén)
A mai világban szinte hihetetlen, hogy valamit otthagytok és félreteszik :shock: .
Mi a gond a szekszárdi borral?

Benci sajnos tegnap hányt (sugárban) , de kapott dedalont, ami megfékezte, bár délután tiszta kába volt, jól kiütötte. Szerencsére azóta nem hányt (kopp kopp), és adtam neki 10 percenként a sodioralt meg kap normaflort. Ma már étvágya is volt, de még szigorú diéta van. Sőt, a hőemelkedése is minimális. Most a kakit :oops: várom, nem szeretném, ha hasmenés lenne, de erre is felkészültem, széntablettával és hasgörcs ellen espumisannal.
Rajtam átszaladt egy éjszaka alatt, hát egy élmény sugárban hányni :roll: , Benci extra jól viselte, még takarítani is nekiállt utána :)- Edit, emlékszel? :) - én ugyan takarítottam, de nem örömködtem. Persze kínomban már röhögtem :lol:
Jó a téma...

Kiültettem az erkélyre a kora tavaszi virágaimat! :)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Évi,
hogy van a gyomrod?

Benci szerencsére keményet kakilt, remélem, megússzuk.... (de azért kopp kopp)

Én nem úsztam meg, mégis szerencsés vagyok: hetek óta nem ettem kenyeret, most toastot eszem, úgyis kijön :roll: és még colát is iszom- és még fogyok is tőle! :lol: Este csórok Benci széntablettájából- de addig kihasználom a lazaságot! :)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Örülök hogy megúszta Benci a hasmarsot! :wink: Neked remélem már elmúlt vagy használt a széntabi! :wink:
Persze,persze,persze,vuduzok folyamatosan!
Kép
Egyszerűen nem ízlenek a szekszárdi borok,nem rajongok egyébként sem a vörös borokért,inkább egy tokaji fordítás vagy egy sokputtonyos Tokaji aszu,meg ilyenek.S az sem mindegy nekem melyik pincészet! :oops:

Virágok az erkélyen képek?
Én egyenlőre még tervezem hova milyen virág legyen,szerintem pár hét és kitalálom! :lol:

Évi
Jobbulást a gyomrodnak!

edoci
 
 


Edit,
nekem nem 6ott a széntabletta... :oops: :oops: és nem is fogytam :shock: :shock: , de legalább "megtisztultam", tudod, a vuduzás :lol:
Benci jól van, de ha nem kapott volna szenet, neki is gondjai lennének. Most olvastam, kalici (vagy calici?) járvány van az ovikban :? országosan. De ez legalább enyhébb, mint a rota! :roll:

Én nem szeretem a bort (hiába, Borossné vagyok :mrgreen: migrén), sörpárti vagyok, úgyhogy nem tudok nyilatkozni!

Virágokat nem fényképeztem, nem volt kedvem- tisztulás ide vagy oda, kiszívja az energiáimat :lol:

Benci kérdezi:" Edit szerint mi a neve annak a vonatnak, ami a Thomas magazinban van? És MásikMáté tudja használni?" :arrow: Mármint amit a kretén síneken lehetne felhúzni és menne, ha nem lenne kretén :? Na, ezt jól megmondtam, de biztos érted! :wink:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


És kiegészítés: ha nem lenne névtelen, mert ilyen vonat biztos nincs a Thomasban- és mi nagyon ismerjük, töviről- hegyire :lol: , de legalább van hókotrója Benci szerint :)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Igen,elég kretén az a vonat,én mondtam! :lol: :lol: :lol:
Édes Benci mint mindig! :lol:
Na jó megbocsájtom a fényképnélküliséget,de nem úszod meg ha meggyógyultok! :lol:
Calici járvány :twisted: akkor tuti hogy elkapjuk mindannyian! :twisted:
Sör:igen,azok is vannak jók! (migrén)

edoci
 
 


Edit,
pozitívan (mondom én, a fő negatív :lol: ), nem biztos, hogy elkapjátok :!: De egy fokkal jobb illetve enyhébb, mint a rota :roll: .....

Sörből a barnát nem szeretem, túl édes, de a klasszikusokat szeretem. Ezzel ki is fújt a pia, mást nem szeretek.....

Bencinek tetszik a Thomasos újság, a feladatokat megoldja és magától kitalált a képregényhez mesét, és közben jól látható a glória a feje fölött! :lol: :lol:
Ami őrjítő: egyedül megy pisilni (nem ez a gond), és elég gyakran körbepisisli a wc-t, és legújabb mániája, hogy belenyúl a kagylóba :roll: , de ha kilesem, kiakad. Csak nem szeretném, ha a wc-s kezével a szájába nyúlna :mrgreen: (migrén)- majd kitalálok valamit, lehet, hogy bekamerázom a wc-t :lol:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Én a búzasört szeretem,ezen kívül ami más pia és megiszom az a mojito. :wink: Csak nem mindenhol csinálják jól. :?
A Thomas újsággal nekem az a bajom hogy szinte pár lapból áll (mondjuk melyik nem?) és valami értelmesebb játékot tehettek volna bele,ami meg a következőbe lesz arról ne is beszéljünk! :?
Wc: :lol: nem semmi fantáziája van Bencinek! :lol: Máté még mindig a bilit részesíti előnybe,ami ezek szerint nem is baj,legalább szem előtt van olyankor (mert behozza a szobába :oops: :roll: ) :lol:
Az oviba kifújt tojást kell vinni! :shock: Most teljes sokkban vagyok,mert még életemben nem csináltam ilyet és nem is óhajtottam! :oops:
Tegnap Máté meg az irodában volt lent :shock: :lol: ,levitte magával a dadus néni.Persze ott meg előadta hogy ő olyan álmos! :roll:

edoci
 
 


Tényleg, azért a mojito nagyon finom, de gazdaságosabb a sör, 2 korsó plusz egy pohár árából jön ki egy mojito :shock:

Megvettem Bencinek a tányéros Micimackót, be volt ígérve neki :roll: , hát padlót fogtam, kb. 5 oldalas! :? Sajnos az összes gyerekmagazin egy nagy átverés, a Minimax magazin viszonylag olcsó, de a bele tett játékok miatt megéri megvenni, a tartalma viszont katasztrófa. A micimackó magazin egy fokkal jobb, mint a másik Micimackós. Ami elég színvonalas, az a NG-Kids, igaz, ahhoz nincs játék.

Nem irigyellek a tojás fújás miatt :lol: :lol:, én is megrémülnék, ha ezt kérnék tőlünk :D

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Szar a netünk már napok óta,most is Gyuszinál tudom megnézni a történéseket! :roll:
No de úgyis mindjárt találkozunk! :lol:
Amiben a mélytányér van,azt vetted meg?Vagy sikerült elcsípned egy laposat?Azért tényleg nem semmi hogy a bevezető ár 290 volt,aztán meg 990! :shock: Még az 500 ft körül ahogy szoktak lenni ezek az újságok,hagyján,de 990! :shock: Nekem a régi Micimackó újsággal nem volt semmi bajom.Bár egyik játékot sem tudtuk igazából eddig hasznosítani! :oops: Csak kacatnak vannak. :roll: NG kidset még nem vettem,mert nem tudom hogy ilyen kicsiknek is jó?Vagy csak nagyobbaknak?De az legalább vastag,nem?
Tojás:nekem nem sikerült megcsinálnom,már a kifúrásnál elakadtam! :oops: Fogtam egy éles kést,kezemben a tojás és az járt a fejemben hogy mikor fog beleállni a kezembe a kés... :oops: :roll: (paranoia :lol: (migrén))így szóltam anyukámnak csináljon egy párat. :wink: Majd lefényképezem Máté miket kreált belőle! :lol:

edoci
 
 


Sziasztok!!

Judit:
Köszi a gyomrom helyre jött tegnap már nem volt semmi bajom.
Örülök, hogy Benciés te is jobban vagytok!


Edit:
Kifújt tojást nekünk is kell vinni, meg hagyma héjat.holnapra meg bíztostűt, hogy feltudják tűzni a kokárdát.
A tojást egy pici tűvel szúrtam ki mindkét oldalon , aztán kifulytam, lilult a fejem rendesen:):):)

Tanfolyam egész jó!

Bár arra még nem sikerült rájönnöm, hogy miért kell élelmiszer és vegyiáru ismereteket tanulni?? Csak ezt másik szakokról meg semmit... miért nem általános áruismeretet?? Na mindegy , csak úgy itt is elgondolkodtam:)
Holnap számítástechnika lesz fél 9-től fél 2-ig, ezt legalább profin művelem:):):)

Ja és a tanfolyás újpesten van a központban másfél óra reggel és du.is Nagyon szuper leszállni fölszállni, busz 2 metró, 3 metró.
látjátok látjátok megtanultam közlekedni:):):) mindezt egyedül kivitelezem!! Nagyon-nagyon büszke vagyok magamra!!

holnap bíztos tudok majd nepközben is jelentkezni.

Ildi:
Merre jársz??
Van vecsési is a csoportban, de nem ismer téged.gondoltam hátha:)

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

ne haragudjatok,hogy csak így futtában jelentkezem,de már késő van
Lécci olvassátok el a vecsési forumot,most már nagyon késő van,amint tudok jövök.
ilgya1
 
 


sziasztok!!


Ildi:
Sajnálom, hogy Réka leesett a lépcsőn:(
Örülök, hogy nem lett komolyabb baja!!!

Többiek merre vagytok??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

NA itt vagyok..

Hogy vagytok lányok? Taliztatok csütörtökön?

Judit köszi az sms-t olyan ari vagy,és jól esett.

Évi!
Hát én is örülök,hogy ennyivel megúsztuk.


Nektek mikor van tavaszi szünet?Nekünk csütörtöktől csütörtökig. Nem is viszem már a héten a Dávidot.

Fiúk nem betegek?

Judit? Dolgozol?

Edit?

Visszakapcsólodok ám,csak írjatok!


Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,
vagyok, holnaptól dolgozom, de napok óta képeket törlök és írok ki cd-re, mert 1% :shock: szabad hely volt a gép memóriáján a több 10ezer képemtől. :oops: :oops: És a fontosabbakat azért meghagytam itt a gépben is. :wink:
Taliztunk csütrötökön, Editéknek hol van netük, hol nincs, szórakozik velük. :twisted:

Pénteken és jövő hét kedden összevont csoport lesz, akkor nem viszem, hacsak addig nem nyal be egy újabb vírust a fiúka :? :) Kicsit megint taknyos, de nem vészes.... Végülis mit kaphat még el? Influenza, hányós- fosós megvolt, b.himlő ellen be van oltva, mi jöhet még? :roll:

Évi,
gondolom azért tanultok vegyiáruismeretet, mert egy boltban nemcsak élelmiszer van.....a férjem amikor egy Cba- ban volt számítógépes, még ő is tanult ilyesmit, nem mindegy, miből mennyit szállítanak, hány domestos lehet egyszerre kint egy polcon vagy valami hasonló. :oops:
Ügyesen megtanultad a városi közlekedést, pedig tavaly még tartottál tőle! :wink:

Várom már a nyuszit, van egy csomó kosár, lesz benne dísztojás, csokitojás, kisnyuszi, csibék stb.....remélem, legalább egy nap nem fog esni és akkor indulhat a tojásvadászat! :lol:
Előtte egy nappal meg névnapja lesz, de hiába a tavasz hírnöke, nem hozza zsákban a meleget :roll:

Kedvenc tulipánfám apró hajtása:
Kép

Ez nem tudom mi, de olyan szép:
Kép

Ezt csak úgy:
Kép

Orgona kezedemény :shock: :
Kép

És végül anya a fán :mrgreen: :
Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan bekukuccs és életjel,már lassan egy hete szarakszik a netünk,gyorsan írok amíg van.Egyébként ma jönnek megnézni.
Tegnap is úgy jártam amire megírtam elment a net.

Judit
Nagyon szépek a képek!Nekem kinyílt a kertben a nárcisz,majd lefényképezem! :D Orgonám viszont még nem virágzik! :shock:
Mi jöhet még?Tudod a tetű! :lol: (egyenlőre nálunk az oviban még nincs) :lol:

Ildikó
Örülök hogy nem lett semmi komoly baja Rékának! :D
Nálatok is lesz szünet az oviban?Judit mondta,nekünk még nem szóltak és ki sincs írva semmi! :shock: Bár nem lepődök meg,mert mindent utoljára tudok meg! :roll: Amúgyis pénteken megyünk le Gyulára és csak kedden vagy szerdán jövünk haza.

Évi
Nagyon ügyi vagy hogy már ilyen jól közlekedsz Pesten! :wink:
Meddig tart a tanfolyam?Mármint pár hónap?Mert akkor még egy darabig utazgathatsz Pesten keresztül-kasul! :wink:
Tojásfújás:hétvégén Máté kitalálta hogy fessünk itthon is tojást,fújjam ki.Na még valahogy kilyukasztottam a két végét,de a fújás nagyon nem ment,így fecskendővel és egy jó vastag branüllen kiszívtam belőle! :lol:

edoci
 
 


sziasztok!!

Judit:
Nagyon jók a képek!!

Élelmiszer ismeret itt tök komoly,tudni kell miben mennyi zsír, milye E-k vannak benne, mennyi víz stb
Hogyan kell tartósítani meg mit tudom én.Sajnos nem csak azt, hogy mennyit lehet rendelni meg menyni lehet kint...
Annyira azért nem vészes, adnak tételt is, azt majd megtanulom aztán ennyi:)

A városi közlekedéstől még múlthéten is elégge tartottam, mára már megszoktam, ha lehet ezt mondani:)
De nem örülök, hogy a Újpest központba kell bejárni:(
Csoporttársak legalább jó fejek!!




Nálunk pénteken és kedden összevont csoport lesz, többi nap mennek ha jól értelmeztem a kiírst...

Edit:
Július 15-ig tart.

így fecskendővel és egy jó vastag branüllen kiszívtam belőle!


:):):):) ezen jót nevettem!! De a lényeg, hogy sikerült!!


Ildi:
Húsvétra beszereztél már mindent?? (Ez többieknek is szól)
Dobhatnál pár képet a gyerekekről, régen láttam őket.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Jöttem gyönyörködtetni a szemem ezeken a szép képeken!!!olyan szépeeeeeeeeeek!!!
Még jó,hogy a szemem nem fáj. Ugyanis a fogam annál jobban,bejött ez a szeles idő,és leugrottunk a Tiszához a hétfőn.Biztos ott megfújt a szél. :?

Judit!
akkor jó munkát!!!
Én ezeket a szemét cookikat törlöm,de olyan lassan haladok,valami más progi kéne vagy nem tudom mit csinálok rosszul. Ja a képeket is ki kéne irnom,de mikor????te aztán nem aprózod el.)

Nálatok nem is lesz tavaszi szünet? Vagy azért vonják gondolom őket össze,hogy aki dolgozik és nem tudja megoldani,azok tudják vinni,biztos. Juj de okos vagyok :lol: :lol: :lol: :oops: Drukkolunk,hogy a kis Benedekünk ne gyeljen be semmi vírust,inkább foglalkozzon velünk és hozzon jó sok meleget. :lol: hát az előrejelzések nem ezt mutatják:(

Edit!
Ti is mindig mentek :lol: :lol: :lol: azért jelentkezz be,ha nem lesz jobb dolgod:)
Ügyi vagy a tojásfestéssel :lol: nem akartad megmutatni, és a virágokat is? :lol:

Évi!
Gratulálok a sulihoz! Ügyes vagy,hogy képzed magad,hajrá-hajrá tanulás!!!

Nem tudom a baleset óta nincs húsvéti hangulatom,annyira megváltozott bennem valami,amit nem tudok megmagyarázni,úgy elment a kedvem mindenttől,csak úgy vagyok.... :cry:
A lakás is félbe maradt, a héten csinálgattam volna tovább,de már nincs kedvem hozzá :? talán jövőre. Te is mutathatnál képet,ha megcsináltad . :lol:

Olyan ari vagy,hát rakok fel képeket róluk,ez a héten készült:(amúgy a blogunkban mindig van friss kép :wink: )
annyira imádják egymást,hogy eszméletlen,nem hittem volna. Persze van mikor Dávidra rájön a hoppáré,de ezt az ovinak tudom be.

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok

Ildikó
jelentkezem,jelentkezem,csak el vagyok havazva! :wink: Most kezdtük beszoktatni tesóm kisfiát az oviba,ő dolgozik és simán lemondott erről az "élvezetről" hogy ő szoktassa be Dávidot az oviba :roll: ,úgyhogy most anyukámmal felváltva csináljuk.Tegnap és ma én voltam a soros,reggel elvittem Mátét 8-ra az oviba,aztán át tesómékhoz,9-re Dávidot az oviba,olyan fél óra múlva mondta az óvó néni hogy akkor mehetek.Szegény persze üvöltött. :( Úgy sajnáltam.Aztán 1/4 12-re mentemn Dávidért,1/4 1-re Mátéért. :wink: Ma meg mindjárt reggel ott kellett hagyni.Mátét ma nem vittem,mert hajnalban hasmenése volt :( ,azóta egyenlőre semmi,de biztos ami biztos!Holnap úgyis megyünk le Gyulára!
Képeket igen,akartam,csak még nem jutottam odáig! :oops: talán este lesz annyi időm! :wink:
Nagyon édesek a képen! :lol: Hogy szeretik egymást! :lol:
Semmi hangulat: :( Remélem hamar túl leszel rajta! :( Persze könnyű mondani! :(

Évi
Én megvagyok a húsvéti készülődéssel,bár nem vittem túlzásba,mert nem is leszünk itthon! :lol: Ti nem utaztok el?
Képeket tőled is várunk! :D

Judit
jó munkát! :D Azért jelentkezz ha lesz időd! :wink:

Egy ro...ék (bocsánat a kifejezésért) macska :twisted: már éjszakák óta itt "kornyikál" :twisted: az ablak alatt,hiába zavarom el,a hajnalokat azzal töltöm hogy hallgatom!S mindig visszajön! :cry: :twisted:

edoci
 
 


Íme, a tavaszi virágaim a tavaszi napéjegyenlőség előtt pár órával és a tavasz első napja előtt hóesésben :lol: :
Kép

Nem tudom, milyen ikonnal illusztráljam, olyan groteszk :shock: :? :roll: :?: :mrgreen: ......

Edit,
azért nem szakadunk bele a munkába, és gyönyörű Puccini áriákat játszunk! :)
Ez az a macska, amelyik kakijával találkozott tavaly Máté cipője? :D
Akkor a tesód hozza a szokásos formáját.....milyen fura, hogy márciusban kezdheti az ovit, illetve azt hiszem ez az ovi toleranciáján múlik inkább.
Remélem, csak egy fosi volt aztán nem lesz más Máténál.

Ildi,
nagyon aranyosak!
Nem baj, ha nincs hangulatod, de akkor is történhet sajnos bármi, ha pont mellette vagy, az ilyen kisgyerekek cselekedetei kiszámíthatatlanok :roll:
Ha fúj a szél, megfájdulhat a fogad? :shock:

Évi,
már két hete beszereztem a húsvéti kellékeket, remélem, a tojásvadászatot nem fújja el a hó :?
Engem is érdekelnek, milyen dolgok vannak az ételekben, de talán jobb, ha nem is tudjuk őket- a végén nem ennénk meg semmit sem :lol: , mindenesetre a guargumi kifejezetten finom, meg a gumuarábicum se rossz :wink:
Ha ilyen sokat utazol, vettél bérletet? Hosszú távon gazdaságosabb, mint jegyeket venni- habár egy havi bérlet pont a fizetésem 20%-a :oops: :oops:

Mennem, kell, ráncigál a fiam :lol:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Drága Bencike!!!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!


Kép

Ildikó&Dávid&Réka
ilgya1
 
 


Benci
Boldog névnapot kívánunk!
Kép

Szerintem majd csak holnap tudok jelentkezni Gyuláról,pakolok és megyünk!

edoci
 
 


Judit
Tegnap én is a legnagyobb hóesésben fényképeztem! :lol: De csak ha hazajövünk akkor teszek fel képeket,addig gyűjtögetek! :lol:
Fosi tegnap reggel óta nem volt! :D
Lehet hogy ugyanaz a macska,csak most előről támad! :lol:

edoci
 
 


Az ünnepelt nagyon szépen köszöni a köszöntéseket :D :

Kép

Vajúdtam egy kicsit :oops: :lol: :

Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok!




Itt a húsvét,
s jön a nyuszi.
Repül hozzátok egy nagy puszi.
Ölelésem legyen veletek.
Boldog és Áldott húsvétot
kivánok mindenkinek!

Kép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!


Ildikóék
ilgya1
 
 


Kép
ilgya1
 
 


köszi Judit! :wink: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk mi is!

Sajnos nekünk nem kezdődött jól az ittlétünk Gyulán,ezért eddig nem is tudtam jelentkezni, :( Még pénteken amikor úton voltunk,jött a telefon hogy apósomat bevitte a mentő a kórházba.Amikor ideértünk kiderült hogy vérzik a veséje és még aznap éjszaka ki is vették. :( Eddig az ITO-n volt,ma már átkerült az urológiára.A vérzést daganat okozta. :( Egyenlőre ennyi.

Ezen kívül jól vagyunk,Máté élvezte ma a locsolkodást (igaz hétfőn kell,de a fél rokonság ma volt itt),aztán annyira belejött hogy mindenkit végiglocsolt! :wink:

Judit
Jók a képek! :D Nem kreáltál valami jó kis húsvéti képet?

Ildikó
Te is jó keretet csináltál a képeknek! :D Aranyosak! :D

edoci
 
 


Szia Edit!

Tatabányán voltunk hétvégén,gondoltam rátok. :lol: apa kérdezte,hogy menjünk Dorog felé? Aztán mégsem mentünk arra.(
Dunakesziről mentünk át Tatabányára.


Sajnálom apósodat,hát tényleg nem valami jó hírek ezek.( majd írj a fejleményekről:()
Máté nagyon helyes locsolófiú lehet:)

Dávid tegnap belázasodott és hányt is:(nem tudom,hogy fog holnap locsolkodni:(

Benci fiú!
Olyan drága a labdás képen!!!Judit te meg tök csini vagy!!!!! :wink: hol voltatok? melyik játszóházba?
ilgya1
 
 


Ildi,
jobbulást Dávidnak :( , mi két hete estünk át ezen- azóta csak simán taknyos és rondán köhög- már nem is tudom, sírjak, vagy nevessek.....3 év alatt nem volt ennyit beteg, mint most, az elmúlt két hónapban, tömöm vitaminokkal, eszik gyümölcsöt- zöldséget és mégis! Na mindegy, erősödik az immunrendszere :wink:
Óbudán van egy béna bevásárlóközpont, ahol minden bolt bezár, de a játszóház nagyon jó! :)

Edit,
jobbulást apósodnak- ez teljesen váratlan volt? Vagy már betegeskedett szegény? Gyuszi hogy viseli?

Én annyira várom a locsolókat, de ez Bp- en nem divat, pedig nekem teszik a locsolkodós- rítus! :lol: :lol:

Nem nagyon képeztem, egy- két díszt lefotóztam :oops: :oops:

Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok

Ildikó
Ti tényleg mindig a közelünkben jártok! :lol:
Dávidnak jobbulást! :(

Judit
Szép a kép a díszről! :D
Na,jöttek a locsolók?
Apósom betegsége teljesen váratlan volt,nem volt semmi előjele.Gyuszi nehezen viseli,meg pláne az a szar hogy akire ilyenkor az ember a legjobban számít,le se sz..ja,(mármint apósomat)de ezt nem akarom részletezni,csak annyi hogy szerintetek kinek kéne mellette lenni?Remélem értitek a célzást,nem akarom írni,mert ki tudja ki olvassa! :?

edoci
 
 


Edit,
tudom, kinek kéne mellette lenni, de nyilván azt csinálja, amit szokott, de ezt sem részletezem :roll: :roll:

Nem jött ám egy darab locsoló sem :lol: :lol: - de fiatalabb koromban azért jöttek...volt, hogy egy egész csoport fiú hozta a vödröt és nem is vidéken laktunk! :) Én perverz vagyok és szeretem a locsolkodást :oops: :lol:
Helyette faragtam egy nádat :mrgreen:

Ismeritek Paulo Coelhot? Ő írta az Alkímistát, ez talán a leghíresebb műve. A pasiról tudni kell, hogy több zarándok úton is járt és valószínűleg elmélkedőbb meg bölcsebb az "átlag" embernél. Most a Portobellói boszorkányt olvasom és tegnap este egy olyan részhez értem, ahol szintén "bölcselkedett": ha mosogatnunk kell, gondoljunk arra, hogy volt mit enni, volt kinek főzni és ne azon keseregjünk, hogy megint nekünk jutott a mosogatás. Van benne igazság, de szerintem a való életben csak a szentek gondolkoznak így :oops: és ugye ezt is pasi írta le :lol: . Én marha megmutattam a férjemnek és mára ki is nyomtatta a mosogató fölé :lol: , de becsületére legyen mondva, a tálcáját- amit iszonyúan utálok (mert beteríti az amúgy is mini mosogatónkat) sosem mossa el, és én csak ezt az egyet nem tolerálom :oops: - ma elmosogatta :wink: .
Érdekes gondolat, de azért azok az emberek, akik így állnak az élethez, szerintem szerencsések, ez több, mint pozitív hozzáállás, ami szintén nem rossz dolog,ugye, Ildi? :wink:

Írom ezt Editnek :lol: és magamnak.
Mi van a pesszimista ember sírfeliratán? Ugye, megmondtam! :) :) - persze ha valaki negatív, talán könnyebben viseli a "csapásokat"....de tény, hogy negatív gondolatokkal negatív irányba haladunk....

Na, abbahagyom, mielőtt belezavarodnék :D

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Igen,beletrafáltál!:?

:lol: :lol: :lol:
De jót röhögtem!
Mosogatás:nem szoktam csak ha nagyon muszáj! :oops: Az a halálom!Úgyhogy Gyuszira marad e nemes feladat! :lol: De vállalja! :wink:
Pesszimista ember sírfalirata:nagyon találó! :lol: Fő az optimizmus! :lol:
Pozitív hozzáállás:nem baj,mejd csak nekünk is sikerül! :wink: Vagy így vagyunk "jók"?

Locsolkodás:na ma engem egy olyan kellemes illatú kölnivel locsoltak meg,hogy azt hittem hogy a délelőttöt végighányom!
:? Inkább jött volna egy vödör víz! :lol:
A gyerekek az udvaron megkeresték a tojásokat,szegénykék idén is elég vakegerek voltak! :lol: De aranyosak!Majd otthon teszek fel képeket!Na már jó sok képpel tartozom! :oops: Délután pedig kirándúltunk egy kicsit!

bibi blocksberg írta:

Nem jött ám egy darab locsoló sem :lol: :lol: -


Benci és a férjed?

edoci
 
 


Benci és a férjed?


Nem. Még két éve megtették, de most nem. Még apukám sem, pedig ő lelkes locsoló. Itt kiment a divatból sajnos.

Benci is volt a betonudvarunkon tojásvadászaton (na jó, 4 bokor azért van :lol: ) és még a lépcsőházba is tojt a nyuszi, egész ügyesen észrevette- pedig betontenger ide vagy oda, jól eldugtuk őket. Utólag az egyikért én mentem vissza, mert beleolvadt a környezetbe :) És elhitte, hogy a nyuszi olyan kicsi, hogy nem tudott feljönni az első emeletre, inkább a lépcsőn illetve az udvaron hagyta :lol:

Én nem lennék hiteles mosolygósan, kedves hanggal és pozitívan, én így vagyok én....és szerintem te is- de azért néha ritkán tudok pozitív lenni :D

Amúgy szeretek mosogatni :oops: :oops: , komolyan, csak Attól a bizonyos tálcától robbanok fel :twisted:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


sziasztok!!

Ildi:
nálunk is összevont csoport volt csütörtökön, pénteken és ma is.holnaptól már rendesen lesznek.

elhiszem. hogy elment a kedved a húsvétolástól, de gondolom mikor láttad, hogy Dávid és Réka menynire örül az ajándékoknak már megjött a kedved:)

Nagyon aranyosak a képen!!

Dávidnak jobbulást!!

Edit:
Neked kell beszoktatni a Tesód kisfiát??? Nem értem, hogyan tudott erről lemondani.
na mindegy, azért remélem hamar megszokja!!

Nem sokat díszítettem én sem ,csak egy tojás fát készítettünk Flórával.
De lementünk Kaposvárra.

Apósodnak jobbulást kívánunk!!


Judit:
Van bérletem már szeptember óta,Flórát busszal viszem oviba.
virágaid nagyon szépek a hóesésben:)
Én még nem vettem semmi virágot, elöbb kikéne találnom , hogy mit hova ültessek...
A kismadaras kép nagyon szép!!

Bencinek:
Nagyon boldog névnapot kívánunk így utólag!! :oops: :oops:

Kép

Flóra szerdán éjszaka hányt:( Ezért már szerdától táppénzen voltam vele. napközben meg semmi baja sem volt, csak egy kis hőemelkedés. Csütörtökön is hányt reggel meg este.Pénteken meg már semmi baja sem volt...
azóta csak köhög és náthás mint Benci.
Már nem is tudom megszámolni hányszor volt náthás, ás hányszor köhögött amióta ovis.
holnaptól már megy oviba, nekm suliba kell mennem az apjának meg sűrgős melója van nem tud otthon maradni vele.
Locsolók nálunk sem jártak csak a nagypapák locsolták meg a lányokat.

mosogatni amúgy én sem szeretek :wink:

Húsvét nálunk nagyon jól telt, Flóra sok-sok ajándékot kapott :lol: :lol: szombaton játszóházban voltunk délelött. tök jó volt még én is élveztem:):)
Még itt vagyunk Kaposváron, képeket majd otthonról teszek fel.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Hazaértünk Gyuláról! :D Éjszaka jöttünk,úgyhogy ma végigaludtam volna a napot! :roll:

Ildikó
Dávid jobban van már?

Judit
Benci köhögése?Múlik?

Évi
Tesóm simán lemond az ilyen élvezetekről! :oops: :roll: De mindegy,megoldjuk!Nem akarom részletezni,mert csak felidegesítem magam! :x
Flórának is jobbulást!

Na megyek dolgomra,majd még jövök bővebben! :D

edoci
 
 


Sziasztok!

Hát összejöttek a dolgaim mostanában és nem nagyon volt kedvem Babanetezni,de ha visszafogatok,akkor itt vagyok.

Dávid nincs valami jól,nem tudom igazából mi baja.
Szerdán Réka megkapta a 15 hós oltást,így őt is megmutattam a dokinak. Van egy kis hólyagocska a szájában,ettől volt a hőemelkedés.(Szájfertőzés-nagyon hajlamos rá) Írt fel antibiotikumot (nem adom be neki,mit fogok adni ha tényleg beteg lesz :oops: ) és kenegetnem kell Glycosepttel. De rákérdeztünk a súlyára is,mert olyan rosszul eszik mostanában,és tényleg pici. Legalább 15 kg-nak kéne lennie,de ő a múlt héten volt,hogy csak 12 és fél volt :? Írt fel étvágyjavítót,majd meglátjuk. De rosszul néz ki szegéynkém. :cry: Sápadt és sovány és karikásak a szemei. :?

Benci és Máté hány kg?


Remélem mindenki jól van. Írjatok ha van kedvetek,és tegyetek fel sok sok képet.!

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: