Új privát üzeneted érkezett!

Kötegyánban (Gyula mellett) volt Határőr és Rendőr családi nap,ahová elvittek minket is,de nagyon jó volt!

edoci
 
 


Nosztalgia:

Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Tényleg!Hogy szalad az idő! :lol: Mintha most lett volna! :lol:

Hát nagyon ki kellene kupálni azt a képet!
Igaz eddig csak 3 kg-ot híztam (pont reggel mértem magam),de úgy nézek ki mint egy hörcsög! :shock: :shock: :shock: :twisted:

edoci
 
 

 
 

homokozó! :lol: :lol: :lol:
Milyen kicsik voltak! :shock: Hihetetlen! :shock:

Na most ne tessék megijedni!Vagy a gyengébb idegzetűek ne nézzék meg! :oops: :lol:
Kép

edoci
 
 


Nem ijedtem meg! :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, ezen a hörcsögön most jót nevettem, szerintem nem így néz ki egy hörcsög! Az meg teljesen természetes, hogy lágyabb az arcod!
Nagyon ügyes vagy a három kiló hízással :shock: , ezt hogy csináltad?

Itt van Benci, közölte ellágyult hangon, nahát, ez az Edit! Puszit adott a monitornak és azt kérdezi, meddig lesz még bent a baba, már régóta bent van, nem unatkozik? :lol: És ő sem ijedt meg! :wink:

Tényleg mintha tegnap homokoztak volna, jó hamar eltelt ez az egy év! :shock:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Edit:

Nagyon szuper, hogy jön a kistesó!!! Egy kiscsajszi jól jönne:)

Judit:
Nálunk is ez a probléma, hogy ha messze járok dolgozni akkor nem tudom vinni,és haza hozni sem...ezért nem utazhatok 1-másfél órát oda vissza.

Öltözész én úgy látom az oviban, hogy a 3-4 évesek nagyrésze még nem öltözik egyedül.. szerintem ne aggódj, gyakoroljátok aztán majd menni fog az is.
Nálunk ez nem volt gondd( de hát lány) az öltözés:) :) :)
Cipőt kötni is megtanult.

Most festem Flóra szobáját,legalább is most várom hogy száradjon, hogy kell-e második réteg vagy nem;)
De jó lesz majd dobok képet
Az ágyat össze raktuk, egy dobozban volt a komplett emeletes ágy :roll: :roll: :wink:


Minden kép nagyon szuper!!

Edit nagyon szép kismama vagy, ne beszélj össze mindent :wink: :lol:

Nekünk a tali 23-ig jó. Utolsó héten nem vagyunk itthon. Anyuékhoz megyünk,30-án meg lagziba.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi
Majd tegyél fel képet a szobáról,nagyon kíváncsi vagyok rá milyen lesz! :D
Jó munkát hozzá! :wink:

Judit
Nem tudom hogy csináltam eddig a 3kg hízást,Mátéval ennyi idő alatt már 6 kg-ot híztam,összesen pedig 18-at. :oops: :roll: :twisted:
De még behozhatom! :lol:
Biztos túl sokat parázok!

De drága Benci!Puszilgasd meg helyettem! :lol:

edoci
 
 


Évi,
hogy sikerült a meglepetés buli? Flóra "elájult"? :lol: Remélem, fényképeztél!

Edit,
most :twisted: vagyok Bencire: mai termés: 2 óra alatt sem volt hajlandó felöltözni, pizsamafelsőben, kukiban és fél pár zokniban szaladgált! Délután beszappanozta a zokniját és összetrutyizta az egész lakást, miután reggel kitakarítottam. És még sorolhatnám az apróbb dobásait :shock:

Kezdek kiakadni a repülőktől, már kifotóztam magam :oops: , de 4 napig napi 4 órában hallgatni sok(k)- és minden le van zárva emiatt! :roll:
Amúgy az erkélyünkről is látni, de annyira elegem van! És mi nem is pont mellette vagyunk, szegényeket nem irigylem a közvetlen közelükben! :?

Kép Kép Kép Kép

És egy jó béna kép a holdfogyatkozásról, de azért a takarás látszódik!

Kép


És egy tegnapelőtti, telehold:

Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Na, a kedvencem lemaradt:

Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Halihó, mindenki nyaral? :wink: :lol: :lol:


Benci, a pókemeber:
Kép Kép

És, kiültünk az erkélyre:
Kép Kép

Holnap este Bencivel megyek takarítani :shock: :D , de megoldom valahogy :wink: (remélem :oops: :oops: )

Ma megnéztem a Társulat István, a királyát (ahol két helyen kihallatszódott, hogy egyedül csakis én angolkürtöztem :lol: :oops: :oops: )és utána megnéztem az eredetit, ami a nagy kedvencem, anno meg kellett anyukámnak venni újabb példányban a korongos lemezt, mert rojtossá hallgattam, de ti ehhez még fiatalok vagytok, akkor születtetek én meg akkoriban 7 éves voltam :oops: :oops:

Valaki írhatna már!!!!! :oops: :oops:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Ha valaki ír, elárulom a tuti fogyás receptjét koplalás nélkül, és van hozzá tornám is, de ahhoz nagyon erős akaraterő kell, de szerintem megéri :wink:

Holnaptól nem nagyon tudok írni, mert három műszakban fogok dolgozni- néha Bencivel együtt :shock: -, nekem idáig tartott a nyár, ismét nyaralás nélkül, de legalább sok tapasztalattal..... :roll: :oops: :? :lol: :) :D :| :mrgreen: :arrow:



(tegnap a sógorom közölte, fizessünk bele az ő lakbérükbe, vagy költözzünk vissza :!: , mert ők nem bírják fizetni! :shock: . De amit ők írattak szerződést, meggátolja ezt és amúgyis, kapják be......a szerződés révén nincs ahhoz a lakáshoz semmi közünk, vagy a csaja is elmehet három műszakozni, mint én....)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk!
Judit! Le vagyok nyűgőzve a képeidtől,el ne tűnj!!!ez már olyan profizmus,hogy kész vagyok.....
Nem mondod,hogy ezek után volt pofája azt mondani,hogy költözzetek vissza???ez a bunkóság teteje! Megérdemelték amit kaptak,nektek meg sokkal jobb külön,mégha 3 műszakot is kell vállalnod....
Edit! A pocidtól is:) :wink: szépen gömbölyödsz. :lol:
Évi!Örülök,hogy te is bejelentkeztél....
ilgya1
 
 


Ildi,
milyen volt a nyaralás? :wink:
Képek? :lol:

De, volt pofájuk! Még egy húzásuk lesz: hamarosan ki fogják cserélni a gázórát (eddig u.is el volt állítva még 20 éve, a férjem szülei révén)- na, akkor pontosan kétszer annyit kell fizetniük, mint nekünk! :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép ű

Ezek meg zebra popók :)
Kép


És éljenek az aranyérmeseink! Meg az érmeseink és mindenki, aki kijutott! De az utolsó 3 nap azért nagyon jól alakult!!!!

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Kép

Na, itt járt a Nagy Semmi? Mindenki eltűnt? :shock:

Ismeritek az "Öbölt"? Lágymányosi öböl, a Lágymányosi híd mellett, zseniális egy hely! Jól megszívtuk az odautat, mert ugyan jó irányban indultunk, csak nem jelezte semmi tábla, hogy tovább kell menni :twisted: , visszafordultunk és kikötöttünk a másik oldalán, onnan ismét vissza, majdnem 4 kilométert gyalogoltunk :shock: , de megérte- és Benci meglepően jól bírta, nem nyafogott, hanem jött! :wink:

Hátha Benci képeivel előcsalogatom az eltűnteket! :)

Hétfőn mindenhol ovi, ugye? :wink:

Este takarítás közben a lábamra gurult egy 50 kilós súly, szerencsére nem lett baj, de mire leszedtem :oops: :oops: , hajaj......Edit, eszembe jutottál, ez azért felért azzal, amikor kizártad magad a nyári konyhába és társai :lol: :mrgreen: :shock: ......így értékes 5 percet veszítettem az idővel, pedig minden másodperc ki van centizve, na mindegy! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ti már aludtatok külön a gyerekektől? Egy hete kipróbáltuk, hogy Benci anyukámnál alszik, ciki vagy nem, én itthon úgy sírtam :oops: , nagyon hiányzott :oops: , 3 és fél év alatt ez volt az első külön töltött éjszaka :oops: ! Ma is ott alszik, de már jobban viselem. Szerencsére ő élvezi! Mi lesz, ha majd elmegy táborba vagy megnősül? :shock: :oops: :lol:

Valaki adjon már életjelt, légyszi! :roll:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Életjel


beszámolóm elkészült blogba,visszatérek,de még előtte elmegyünk bulizni apa szüinapját megünnepelni....hétvégére,így még várnotok kell :lol: :lol: :lol: de Judit te ne tűnj el,hátha visszatérnek még a többiek is néha,te csak tapétázzál bátran...és üldözd el a nagy Semmit!

Benci írtó édes!

50kg-os súly???te jó ég,jó,hogy nem tört el a lábad....

Dávid már egy párszor aludt a mamáéknál a telken,de nagyon hiányzott,egész éjjel forgolodtam...ismerős az érzés...

jaj nem látok a könnyeimtől úgy könnyezik a szemem az álmosságtól....

ja és sajnálom,hogy nem látod a blogot,pedig örültem volna,ha fényképész szemmel mondasz egy két véleményt róluk,akár ott is...

Judit! Évi! Gyertek!

és tényleg ovi hétfőn majd itt tobzódunk a gép előtt délelőtt...

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok
Vagyok néha ám én is,csak nem szeret a bébi ha a gép előtt ülök,folyamatosan rúgdos ilyenkor,kénytelen vagyok felállni. :wink: :lol:
Na meg most időm sincs,egy csomó helyre kell szaladgálnom,hétfőtől ovi,akkor hátha délelőttönként több időm lesz írni! :wink: :D
Látom éjjelibaglyok vagytok! :shock: :lol:
Szerdán voltam dokinál,megnézte a papírjaimat,mindent rendben talált.Csak uh-t nem csinált,mert arra külön be kell jelentkezni! :shock: Úgyhogy jövő hét szerdán megyek uh-ra egy másik helyre,mert a dokihoz csak 30 hetesen kell visszamennem és 18.héten volt az utolsó uh,én meg nagyon kíváncsi vagyok hogy mekkora a bébi.Eddig 5 kg-ot híztam,amire azt mondta a doki hogy nagyon sok! :shock: Úgyhogy most nem eszek,fogytam 2-t,így meg ideges vagyok hogy nem kap enni a baba! :roll:
Én is teszek fel majd képeket a nyaralásról,csak rá kell szánnom magam! :lol: :oops:

Judit
Jók nagyon a képek,örülök hogy ilyen sokat raksz fel! :D :D :D
Látom Bencinek még megvan a huncut mosolya! :lol: Csak úgy árad belőle a "rosszaság"!(persze csak idézőjelben rossz)! :lol: :lol: :lol:
50 kg-os súly :shock: nem semmi!Nekem kb 2 hete a kisujjamról leesett a köröm,de fogalmam sincs mit csináltam vele! :shock:
Mi aludtunk már külön Mátétól,anyukámék el szokták vinni,persze olyankor mindig nagyon hiányzik,de ő szeret anyukáméknál lenni! :lol: Élvezi hogy ott ő van a középpontba és kinyalják a fenekét! :lol:

Ildikó
Jó bulizást a hétvégére!Apának boldog szülinapot! :D
Dávid várja az ovit?

Évi
Milyen lett a szoba?Hogy tetszett Flórának?

edoci
 
 


Sziasztok Kismamák, Anyucik!

Ha szeretnétek hogy születendő Kisbabátok szobája falán egy aranyos mesefigura várja a Csöppséget, vagy ha Gyerkőcöd kedvenc mesehősét szeretnéd szobatársnak a falon, keressetek meg.
Csodaszép dekorációs falfestés rövid határidővel, kismamákra szabott árakon:-)
Köszönöm figyelmeteket,
Szilvia
szilvia1981@freemail.hu
szilvia1981
 
 


Sziasztok

Na kinél hogy telt az első nap az óvodában?
Én meglepődtem hogy simán ment minden,de a búcsúzkodásnál megvolt az ezer puszi Mátétól! :lol:

edoci
 
 


délután már próbáltam írni, de nem ment a babanet :cry:

holnap jövök bővebben, most nagyon fáradt vagyok...

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Be vagyok havazódva,..csak gyorsan
beszámolóm a nyaralásról a blogunkban..

Edit!
nekünk is egyelőre minden jól ment azelsőnap...

milyen rossz visszarázódni,nem? :x

5 kg- az sok? ez nem normális,nehogymá fogyozzál terhesen????
majd leadod ne idegesíts-nem normális ez a doki.
ha kívánod egyél csak bátran,picit jobban odafigyelsz,de nemhogy éheztesd a picurt.
akkor holnap mész uh-ra? lesznek képek?

ja és a nyaralásról is kérünk!!

Judit!
Hol csináltad ezeket a képeket már akartam kérdezni? tök jó a háttér 8is) meg az a nagy laptop...

Évi!
Akkor várunk gyere! Amikor csak tudsz-akkor írunk amikor ráérünk,igaz csajok???de nem halunk ki ez a jelszó! :lol: néha beengedjük a Nagy semmit,de valamelyikünk elfogja mindig zavarni!!!úgyeeeeeeeeeeeeeee?

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Megjöttem :lol:

Először pár szülinapi kép ilyen volt ilyen lett :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Évi
Nagyon boldog szülinapot Flórának!
Kép

milyen picike volt és milyen gyorsan megnőtt! :lol:
Volt szülinapi buli?Milyen lett a szoba?Mit szólt hozzá?

Ildikó
A második nap már rosszabb volt!Nem nagyon tetszett neki hogy ott kell maradnia. :roll:
Holnap az uh-n remélem látszódni fog rendesen és normális képet adnak.
Biztos jó ideges leszek előtte hogy minden rendben van-e.

edoci
 
 


Ildikó
Megnéztem a blogot,nagyon szép helyeken jártatok! :D
Dávid és Réka is nagyon sokat nőtt! :lol: Édesek! :wink:

edoci
 
 


Flórának boldog születésnapot!!!!!!


Bővebben vagy hajnalban vagy holnap reggel, itt is beindult minden :wink:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


szóval a szülinapi buli nagyon jól sikerült.
Flóra nagyon örült az új szobájának, ágynak, meg mindennek :lol: :lol:

Ez volt a legszupibb szülinapi buli


Görkorit kapott a nagyszülőktől amivel délutánra már megtanult menni :roll:

Kép

Kép

Kép

Lagzis elbeszélés majd este :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi! Nagyon király lett az új szoba! Vagy inkább királylányos??? Jó lett nagyon!

Msn-en megkaptad az üzit? De ha nem akkor itt kívánok én is Flórának sok boldog szülinapot!

Kép
ilgya1
 
 


Kép

Még egyszer, boldog szülinapot Flórának!!!

Évinek meg ezt küldöm:

Kép

Szuper lett Flóra szobája, nagyon ügyesek vagytok!!!!! :lol: :lol:

Szerintem hamarosan jön a kistesó :wink: , Ildinek is megmondtam, Editnek is a két oldallal ezelőtti laptetőnél, most meg Neked jósolom- boszorkány vagyok :mrgreen:

Ildi,
nem tudsz pár képet feltenni? :oops: :oops: Nem bírom azóta sem megnyitni a blogot, a férjemnek sem sikerült, pedig ő gépguru......nagyon kíváncsi vagyok! :)
Utánoznivalóan :lol: :oops: jó lett Dávid csíkja! :D (csak nincs időm koppintani :wink: )

Edit,
nem emlékszem mit írtál az előző oldalra :oops: :oops: , de majd holnap frissebben utánanézek! Annyira emlékszem, hogy MÁté nem "vinnyogott" az oviban, de sok puszit adott!


Benci élvezi az ovit, sajnos idén sem volt eseménydús a nyarunk :oops: :oops: , ott akart aludni már az első nap, de én a héten viszonylag ráérek, inkább viszem ide- oda!
Nem mertem bevállalni a tanítást, hetente 3 napig 20 órát :!: dolgoztam vona, mellette 4 óra alvás és Bencivel esélyem sem lett volna találkozni, beláttam, ez így nem megy, maradt a takarítás és a Máv- és ami a vicces, a Mávban mindenki irigykedik a szuper mellékállásomra, sajnos itt tart a zenekar :roll: :roll: :? :shock:
Ja, kapunk 5 százalék fizetésemelést, még így sem éri el a nettóm a 60 ezret :lol: :lol: :roll:

Ildi, az "Öbölben" voltunk: itt a link http://www.obol.hu/ , mindenkinek ajánlom, nektek autóval nem olyan gáz, ellenben bkv- val elég zűrös, de így is megéri, ma is voltunk!
Kép
Kép Kép

Tiszta, kúltúrált, kevesen ismerik és gyönyörű!!!!!!!!

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok

Van egy pár "jó" képem a nyaralásunkról,csak elrontanám vele az oldal gyönyörű képeit,így most nem rakom fel! :lol: Pedig vártam volna a tippeket hogy hol készültek! :lol:

Judit
Tényleg gyönyörű helyen jártatok! :D
Ovi: a tegnapi nap már nehezebben indúlt,a ma reggel meg katasztrófa volt,ugyanaz a cirkusz kezdődik reggelenként itthon mint régen!Most reggel teljesen kikészített,kiabál,ver,berzenkedik. :twisted: :twisted: :twisted: Már nem is tudom mit csináljak vele! :roll:

Ildikó
Tényleg jók a vonalzók! :lol:

Évi
Nagyon szép lett Flóra szobája! :D Hol alszik,fent? :lol: Tényleg,a tesó mikor jön? :wink:

Kép

edoci
 
 


sziasztok!!

Tényleg laptetű :lol: :lol: :lol: :wink:

Remélem igazad lesz!!!


tök jó ez a kis öböl!
Látom Benci is várta már az ovit :lol: Flóra is, már hiányoztak neki a barátai, nagy örömmel megy :wink:
Hétfőtől az új Bkv-s menetrend szerint minimális gyaloglással eljutunk majd az oviba. :? Reggeli gyaloglás nem nagyon tetszik Flórának.

Köszönjük a jókívánságot!!

Ildi:
Megyek megnézem a blogodat.

Nektek is köszi a jókívánságot!

Gyerekek jó nagyot nőttek!

Szombati lagzi nagyon jó volt.Flóra koszorúslány volt :wink:
Én csináltam a virág díszítést csokrokat, nagyon jók lettek.
Az ifjú pár is nagyon szép volt. (ja a férjem huga ment férjhez)
Szép helyen voltunk, az erdő közepén.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Virágok:


Kép



Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Edit! Tessék felrakni azonnal az összes képet!!!!!
Mi ez a kalózhajó? Ugrálóvár? Annyira Mátés....

sajnálom,hogy ennyire kezd visszaállni Máté tavalyi hozzáállása az ovihoz...nem tudom mit lehetne kitalálni,hogy szívesebben menjen. :?

Judit!
Tiszta anyukád vagy az első képen!Csak fiatalabb változat,és Benci is egyre jobban hasonlít rád!

Jó lenne eljutni az öbölhöz,jó helynek látszik,csak úgye az a kérdés,hogy mikor??????? :? jön az ősz és a szülinapi bulik sorozata!!!Tiszán is ezer éve nem voltunk...

eddig még nem panaszkodott senki a blogot illetően,de akkor majd teszek fel ide is pár képet....

Évi!
Flóra szépséges királylány volt az esküvőn!!!
És az ífjúpár is nagyon helyes!
Ügyes vagy a virágdíszítéssel tényleg jó lett.
Hol volt a lagzi,tetszik ez a z erdős változat? Hol fognak lakni?
Kata van Flóra mellett,mint koszorús lány? Nagyon sokat nőtt ő is...

ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,
szegény Benci, ne hasonlítson rám :oops: :oops: :roll: :roll:
Nem tudom, miért, de csak az üzenőfalat tudom olvasni :?
Új gépetek van? Még mindig őrzöm a régi géped tokját :lol: , ami két éve nálam van.

Évi,
szuper ez az új bkv menetrend :roll: , minket nem érint az oviba menet, csak annyiból, hogy több busz járat lett, de ritkábban jár :shock: , ez még augusztusban változott.
Benci is néha panaszkodik, hogy "álmos " a lába :lol: , de egész jól bírja a kiképzést, pl. az Öbölbe legalább másfél km-t kell gyalogolni és nagyon szépen jön szerencsére.
Nagyon szép volt Flóra koszorúslányként (is) :wink:
A kéz- munkádra meg továbbra is azt mondom, kamatoztatnod kéne, dekoratőr vagy valami hasonló, tudom, most nem ezt tanultad, de olyan tehetséged van hozzá!

Edit,
nekem is a kalózos műanyag bigyóról az jutott az eszembe, ez nagyon- nagyon Mátés! :)
Tedd fel a képeket légyszi, ez nem fotós fórum :lol:
Valahogy Mátét hipnotizálni kéne, mi a baja az ovival, illetve ott biztos jól érzi magát, csak amíg odaértek, akkor hisztizik gondolom, valami oka kell, hogy legyen :roll:

Benci ma nem ment oviba, éjjel volt egy kis hasmenése, minden héten fosik egyszer :oops: , direkt megfigyeltem, ha jégkrémet- fagyit eszik, azután, tegnap sok túrós sütit evett- létezik, hogy a tejtől? :shock: Mert eddig nem volt ilyen gondunk, most hirtelen nem bírja? De semmiképp sem normális a heti egy hasmenés. Ha orvosohoz viszem, az elküld millió helyre, és nem feltétlenül oda, ahová kéne menni, szerintetek :?:

Mennem kell nádakat kötözni :twisted: , pedig inkább tornáznom kéne, jobban esne!

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Csak gyorsan:megjöttem uh-ról,még mindig talán lány,de szokásához híven meg sem mozdult egész uh alatt! :roll: Úgyhogy nemsokat láttunk belőle. :( Eddig egy héttel volt kisebb a számított időnél,most már másféllel,úgyhogy lehet el fog fogyni egyzsercsak! :cry:

edoci
 
 


Majd még jövök,csak most depis vagyok! :roll:

edoci
 
 


Edit,
ne depizz!!!!!! :lol: :lol:

De miért? Mert kisebb vagy mert nem mocorgott?

Bencit is anno visszafokozták, aztán két héttel később meg előléptették, mégis pont azelőtt egy nappal született, mint jósoltam! Persze a hivatalos idő szerint túlhordtam, csak mindig rászámolnak két hetet, de hogy minek? :shock:

Másik: nehogy most kezdj el fogyókúrázni :!: :!: :!: Mindent egyél, amit kívánsz, és amennyit híztál, az inkább kevés, mint sok! Persze nem kell annyit enni, mint amennyit én ettem terhesen :oops: :oops: :oops: , de azért vannak átmenetek! Majd ha talizunk, jól "megtömlek" :wink: :lol:

Másik: nyilván nem u.ott voltál uh- on, mint a múltkor, és a gépek között óriási a különbség! Úgyhogy NO PARA! Persze könnyen mondom, nálam nincs parásabb lény a világon, csak próbállak bátorítani! :mrgreen: :lol: 8) :) :D :P :wink:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit

Azért is mert nem mozdúlt meg,de inkább hogy ennyivel kisebb mint kéne! :(
Ugyanott voltam ahol csinálták a 18 és 19 hetes uh-t,ugyanazzal a géppel.Remélem a 30. hétre összeszedi magát! :wink:
De nagyon jó fej az a doki,kár hogy nem őt választottam,megadta a mobilszámát hogy hívjam fel ha megszületik a gyerek,mert kíváncsi milyen lesz,ki az aki így "kicseszik" mindig vele! :shock: :lol:

A kajával már inkább nem foglalkozok,kedden voltam védőnőnél,ő is csak röhögött a nagy hízásomon! :wink: Nem fogok éhezni,na de azért nem is zabálom agyonra magam! :wink:

Nemsokára megyek Mátéért,de utána felteszem a képeket,nem a kép minőségével van a baj,de majd meglátod miről beszéltem! :lol:

Ildikó
Nem kimondottan ugrálóvár,"csak" kalózhajó! :wink: Igen,Máténak még mindig a kalózok a mániája,meg Szinbád.(plussz mostanában Bud Spencer) :lol: :lol: :lol:

Évi
Nagyon szép koszorúslány volt Flóra! :D
Biztos jó buli volt!
Jól sikerültek a csokrok is,ügyi vagy! :D

edoci
 
 


Na akkor most elrontom ennek az oldalnak a varázsát! :lol:
Ezeket a képeket nyaralás alatt készítettem,szerintetek hol? :lol:

:shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Teszek fel szép képeket is! :wink:

edoci
 
 


Románia/ Erdély?


belenyúltam, bocs :oops: :oops:

Kép

Ma kijött egy gázszámla, nem merem bescannelni, mert nem a mi nevünkre jött, hiszen nem lakunk itt :oops: :roll: - de annyira hihetetlen, pedig igaz:

Plusz 850 forintot kell fizetni, mert "módosult a BKV menetrend" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
1: tény, hogy módosult
2: ennek mi köze a gázhoz :?: :?: :?:
3: a többi részletezés ok, na de ez!!!!! :shock: :shock: :shock:

És a nagynénémnek is ilyen számla jött ki, tehát nem én vagyok a hülye analfabéta, mert amikor megláttam, azt hittem, agyamra ment az éjszakázás, pedig nem!

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Igen,eltaláltad! :wink: Azért volt szép hely is! :D Nagyon jól néz ki fekete-fehéren!

Plussz 850 ezer :shock: :shock: :shock: mert módosult a menetrend... :shock: :shock: :shock:
Hihetetlen! :shock: :shock: :shock:
ezek hülyék! :shock:

edoci
 
 


Nem 850 ezer, csak 850 forint- de nem az a baj, hogy sok, hanem mi köze a menetrendhez??????? :shock:

Erdély amúgy gyönyörű, és hol vannak a szép képek? :wink:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Hát Erdélynek megvan a maga varázsa!!! :wink: :lol: 14 éven keresztül élveztem.

Mondjuk nem kell messze mennem,hogy az 5. képnek megelelőt találjak itt Magyarországon is :oops:

inkább lássuk a szépeket!!!!

Judit,te meg vagy áldva ezekkel.....
ezek hűlyék a BKV-nál....

Mi bulizni voltunk hétvégén azért nem jöttem,képek a blogunkban :wink:

Igen kaptam egy új gépet,azóta a tok óta már kettőt is,úgyhogy dobd ki,ha útban van,vagy lehet,hogy találkoznunk kéne???? :lol:

Évi! Hogy telt a hétvége?

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Ildi:

A lagzi kardosfán volt(Somogy megye)

http://www.kardosfa.hu/

Itt laknak a szomszédunkban, együtt éltek már vagy 3 éve...
Ugyan ilyenben laknak mint mi csak egy házzal arrébb :wink:
2 éve költöztek akkor tetszett meg nekünk is :lol: ez a hely :wink:
A képen nem a Kata van hanem a sógorom unokahúga(Eszter)
Amúgy a Kata tényleg nagyot nőtt, iskolába ment az idén.
Kép

Jól telt a hétvégénk :wink: Semmi különös dolgot nem csináltunk.
Ma reggel ha Bkv is úgy akarta volna akkor 1átszállással az ovinál lettünk volna minimális gyaloglással. :oops: De nem akarta így 20 percet álltunk kint az esőben mire jött egy busz :evil: :evil: :evil:
Amúgy már gyorsjárat a busz szombat óta :roll:
Szembe az Örs felé már 3 busz ment el.
Fél 9-re értünk be az oviba fél 8-kor indultunk el otthonról.
Természetesen az új Ikeás hosszú állatot is vinni kellett :lol: :lol: :lol:

Flóra meg vigyorgott rajtam, hogy én eláztam :wink: :lol: :lol: :lol: Legalább jó ledve volt.

Edit:
Én is Romániára gondoltam :idea:

Egyél nyugodtan 5 kg egyáltalán nem vészes, nem sok!!


Judit:
Miért nem kérded meg a gázosokat, hogy bkv menetrend és a gáz hogyan függ össze ??

Pár friss kép flóráról:
Hosszú állat:
Kép

Kép

Kép

Az apjától kapott szülinapjára legót:
Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Judit
Akkor valamit nagyon félrenéztem! :shock: :oops: :lol:

Ildikó
egyébként semmi bajom Erdéllyel,félre ne értsd! :oops: Magyarországon is lehet ilyeneket találni. :wink:

Évi
Nem semmi lehetett cipelni az Ikeás állatot! :lol:

edoci
 
 


Sziasztok!


Edit nem gondoltam volna,hogy ez jött le ,hogy zavar a dolog,mert nem,sőt....

de várom azért a szép képeket nagyon!!!! :lol:

Évi!
Jaj de helyes Flóra..
Nektek ünneplőbe kellett menni az oviba? Vagy miért van úgy kiöltözve?
Lego nagyon menő nálunk is!!!! :lol:

Judit!
Sikerült tisztázni ezt a 850 ft-ot?

pár kép...
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
ildiko
ilgya1
 
 


Idi:

Az ünneplő ruhás csajszi a Kata :wink:
Évnyitó volt az iskolában, most ment elsőbe.
A többi képen Flóra van :wink:

Gyerekek aranyosak, jó nagyot nőttek. :lol: :lol:

Flórát beirattam művészi táncra.Hétfőn kezdődik.
Kiváncsi leszek majd, hogy tetszik neki :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Ildikó
de rég raktál már ide fel képeket a gyerekekről! :D Nagyot nőtt Dávid!Tényleg az evése rendbejött?Látom milyen jól eljátszanak! :lol: Réka ezen az utolsó képen zabálnivaló! :lol:

Évi
Biztos fog tetszeni Flórának a tánc! :D
Én Mátét úszni viszem szeptember közepétől,ha hajlandó lesz menni! :oops: :roll:

Judit?

edoci
 
 


Életjel,
elég fáradt vagyok, a takarítás és a zenélés azért mégiscsak sok(k) :shock: :shock:


Majd jövő héten valamikor jövök, hétvégén ugyan nincs takarítás, de van sok próba és cd felvétel!

Pussz mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibi blocksberg 2008.09.23 16:19-kor.

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Edit!
Sok boldog névnapot kívánunk!!!



Hogy vagytok? Pocakocska?

Kép

Evése ?Hát eszeget..,mindenből egy keveset.Már 14 és fél kiló körül van,de a 15-t még nem éri el. Tényleg Máté és Benci hány kilók? (Benci 20-ra emlékszem)

Judit!
Sokat gondolok rád!
Hogy sikerült a cd felvétel?

Évi!
Ezt benéztem..de tényleg nagyon hasonlít Flórára első ránézésre...


Mi is fogunk járni októbertől úszni és vettek bérletet a Millenáris Parkba az oviba.
ilgya1
 
 


Ildikó
köszi szépen! :D
Pocak jól van,gondolom,bár ilyen időben kicsit lusta. :wink: Nekem meg már most hol itt fáj,hol ott,hol amott! :roll: Mi lesz még később! :lol:
Máté 16 kg már vagy egy éve! :shock: Ne aggódj Dávid súlya miatt,tesóm kisfia még mindig csak 12 kg! :shock:
Úszás:csütörtökön kezdődik,de már egy hete mondja Máté hogy nem akar menni. :roll: Csak ugye előre kellett fizetni és ha valaki nem megy bebukja a pénzt! :evil: Pedig eddig odáig volt az úszásért!

Judit
Megvagy még?Pihenjél is néha (persze ha lenne rá időd) :wink: Túlélted a próbákat,cd felvételt?

Évi
milyen volt a tánc?Tetszett Flórának?

Mi vasárnap vettünk az Ikeába ágyat Máténak,délután teszek fel róla képet! :wink:

edoci
 
 


Edit!
Bizti az idő miatt nekem is majd leragad a szemem az álmosságtól...

Mostmár nem is aggódom Dávid súlya miatt,mert nincs lemaradva semmiben a társaitól,picit alacsonyabb,nagy kaland...de mozgékony és az esze is a helyén van. Nem sovány,hanem határozottan arányosan pici vagyis kisebb,mint egy két társa.

Kiváncsi vagyok az Ikeás ágyikóra,ott olyan jó kis ágyak vannak,én Rékának akarok majd egyet,mert most katasztrófa az alvásunk,ha benéztek a blogba elolvashatjátok...
:evil:

Én is kiváncsi leszek Dávidra,hogy akar e menni vagy sem...először biztos igen,de a víz hideg és mély...hát nem tudom.....

Na pusszancs és küldöm a mozgoldósmanókat a pocaknak!!!Pusz pusz!!!
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Edit:
Boldog névnapot!!

Kép

Remélem teszik majd Máténak az úszás, többi is úszik talán ő is kedvet kap.Ha meg nem megy akkor köv. hónapban nem viszed.
Mi lemaradtunk az úszásról, először azokat viszik akik már tavaly is jártak(megjegyzem már tavaly is jelentkeztünk).
Ha lesz olyan aki mégsem megy akkor majd mehetünk helyette.
De ez annyira nem aggaszt majd megtanul úszni iskolás korában.
Korcsolyázni viszont mehet majd novembertől.
A tánc nagyon tetszett Flóránk!!! Az első órát mi szülők is megnézhettük és tényleg nagyon szuper!! a tanárnéni is aranyos, kedves meg minden. És tényleg igazi művészi tánc alapokat tanulnak. Mondjuk 6800Ft-ért havonta nyújtsanak is valamit.
Én már 10 perc után elfáradtam volna :) :) 45 percig tornáznak.
Flóra balerina ruhában természetesen:) :) (Többi kislánnyal egyetmben) Na szóval még én is élveztem az órát!!

Ikeás ágyra kiváncsi vagyok én is!!

Ildi:

és vettek bérletet a Millenáris Parkba az oviba.


Ezt nem értem :roll: :roll: Mit csinálnak a millenáris parkban??
elolvasom majd a blogotokat.

Réka annyira édes a kis göndör fürtjeivel!!

Judit:
jól vagy?? Nem vagytok betegek??
Mostanában nem fotóztál??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: