Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Látom sehol senki! :cry: Elszomorító! :cry:

Ildikó
Na szép,itt voltatok egy köpésre,Dobogókőn! :twisted: Ha ezt tudtam volna! :wink:

edoci
 
 


Szia Edit!
Gondoltam sokat rád pénteken remélem érezted....
pont mondtam a Zsoltinak,hogy legközelebb tutti Dorogra is befogunk menni....most nem egyedül voltunk...
Olyan szép helyen laktok! :o

Mit szólt Máté a kiságyhoz?és a pocidhoz? Szokta simizni,puszilgatni?

Muti meg overállt,úgy szeretem ezeket nézegetni ezeket az apró rucikat.

Judit? Évi?

Dávid elkezdett köhögni..mikor legyen beteg,ha nem a szünetben?

Ildikó
ilgya1
 
 


Edoci!

Üdv itt is

Ha nem bánjátok csatlakozom a nagylányom ápr. 13 án született

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 

 
 

Sziasztok!!

Betti:
Üdv itt!!
Mesélj rólatok... Képeket is szeretjük :wink: :lol: :lol:

Ildi:
Jók a képek nagyon!!
Jó volt a 4 napos pihenés??
Flóra náthás...

Edit:
Végül szeerdán nem jutottunk el a bőrgyógyászhoz vagyis eljutottunk csak be nem jutottunk, mert szabadságon volt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Sajnos így kénytelenek voiltunk a délutánt ikeában tölteni :lol: :lol: :lol:
Hétfőn Kaposváron elvittük Flórát bőrgyógyászhoz.
Kaptunk 2 krémet amivel kenni kell és ennyi. Most már bíztos szebb( Flóra anyóséknál maradt a héten )

Rucikra én is kiváncsi vagyok :lol:

Judit??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Csatlakozom a betegehez,
Benci egy hete taknyos, 5 napja
köhög, lehet, hogy holnap elviszem orvosohoz, igaz, hogy láza nincs, a kedve jó...eddig nem tudtam a cd- felvétel miatt :roll:
A szám rojtosra lett fújva, ma az utolsó 5 percben (8 óra fújás után, ami amúgy képtelenség) állat hangerővel, felemelt hangszerrel kellett fújni, utána egy piano hangindítás......
És péntek hajnalra beraktak egy próbát, amire gyakorolni kell, (jó kérdés, hogy mikor????)ráadásul két hangszert váltok, a számnak különösen jót fog tenni.....és hozzá a takarítás és Benci éjszakai műsora :roll: :? :shock: :shock: :shock:

Évi,
remélem, megjavult Flóra bőre azóta!

Ildi, Edit,
a Dobogókőt hol írtad? a blogban? mert itt nem látom, csak a választ. :roll:

Igaz, hülyülök, ma stúdióban kinyílt a hangmérnökök ajtaja, egy ilyen 3 nap után természetes, hogy Bruckner szelleme jelent meg, hogy hagyjuk már abba a felvételt :lol: :lol:

Na, lassan indulok takarítani :shock: :oops:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok

Betti
Szia! :lol: Gyere nyugodtan! :lol: Hogy vagytok?Dorka túl van a pocakfájós korszakon?Rékával mi újság? :D

Judit
Igen,a blogban olvastam! :oops: :wink: Mármint Dobogókőt!
Bencinek jobbulást!
Nem semmi megint a munkád! :shock: Nem irigyellek!A jövő héten pihi van,vagy folytatódik a hajrá?

Évi
Bőrgyógyász: :twisted: De még jó hogy Kaposváron sikerült megoldani! :D Ikeázás:ez tényleg jobb program! :lol: Vettetek is valamit?
Flórának is jobbulást!

Ildikó
Remélem is ha legközelebb erre jártok,szólsz! :wink:
Máténak tetszik a kiságy,csak nem értette hogy a matrac miért van fent és miért van alatta lyuk! :lol: Pocakot szokta puszilgatni és ha olyan kedve van énekel és mesél neki! :lol: Érdekes hogy simizni,megfogni nem nagyon akarja,ha éppen rugkapál és odateszem a kezét hogy érezze,mindjárt azt kérdezi hogy meddig kell még fognia?Úgyhogy ezt nem erőltetem! :wink:

Ruhákról teszek majd fel képeket,csak ma jönnek vendégek Gyuláról,vasárnapig maradnak,úgyhogy szerintem majd utána! :wink:

Tegnap elmentem fodrászhoz,tőlünk egy 20 km-re,de elvittem ugye a saját kocsim kulcsát,apa kocsiának a kulcsát és még a pótkulcsot is! :oops: :roll: :twisted: :lol: Apa délben vette észre,amikor ment volna Mátéért! :shock: Úgyhogy gyalog rohant érte,de ők is be voltak írva a fodrászhoz,én meg alufóliás fejjel rohangálhattam,hogy megoldjuk a problémát! :twisted: :oops: :lol:

edoci
 
 


Sziasztok!
Edit!
Elképzeltelek alufóliás fejjel,amint rohangálsz..tovább nem írom... :lol: :lol: :lol: amúgy közelebb nincs fodrász?Nekem nagyon soknak tűnik ez a 20 km. :o :o

Akkor jó családozást,vendégeskedést hétvégére!Majd gyere mesélni!és képezni

Édes lehetett Máté a csodálkozásával,végül is érthető...

Judit!
nem semmi időszakon mész keresztül...kitartás!!!

és főleg jobbulást mindkettőtöknek!
Elvitted végül Bencit dokihoz?
Dávid is köhög,de nem folyik az orra és nem lázas...te mit adsz neki?
Réka még tartja magát.

Évi!
Tök jó volt a 4 nap (részletek a blogban! :wink: )
Milyen Fló nélkül?

Betti!
Üdv itt. Én is nagyon örülök neked!Már azt hittem,hogy sosem fog senki csatlakozni,pedig ez egy nyílt fórum.Azért kiváncsi lennék,hányan olvasnak...
Tegyél fel sok sok képet magatokról,és mesélj!

Ildikó
ilgya1
 
 


Edit,
akkor ismét hoztad a formád a kulcsokkal, de legalább nem magaddal toltál ki :lol: :lol:
Névvel hogy álltok? Nekem az eredeti verzió, a Médea nagyon tetszik még mindig :oops: :oops:
A jövő hetem u.olyan húzós lesz és az utánalévő is, de valahogy majdcsak kibírom.......hétfőn este próba utána takarítás, másnap reggel próba :shock: , ez lesz egyedül nagyon durva.
Ha zárt fórum lenne, tudnék mit írni a zenekarról, de itt azért mégsem merem :twisted: :twisted: :twisted:
(a mávos fórumból is balhé lett, kiadtak egy ún.szolgálati közleményt, elkezdtek ip címekre vadászni és persze akkor is röpködtek a fegyelmik, mindezt annyi pénzért, ami kevesebb a diplomás minimálbérnél is :? :? :? )

Máté már meggyógyult? De gondolom igen.....kapott antit? Ma leviszem Bencit azért orvosohoz, de ha tiszta a tüdeje és mégis felírna antit, várok a beadással még két napot, hiszen nincs láza stb.....ha hall valamit, akkor beadom. Ez így jó szerinttetek? :oops: :oops: Sosem tudom eldönteni, mit tegyek az antival, pláne, ha nincs láza! Majd kiderül délután......
Milyen lett a hajad? Az enyém már olyan hosszú, hogy simán le tudom nyalni, végre nem kell belőni naponta, hanem össze tudom fogni :)

Ildi,
nem válaszoltam a képekre,
egy: köszi, hogy betetted ide, :lol:
kettő: csak annyit látok, hogy sokkal szebbek a színei, mint a régebbi képeken. Vakuval kapcsolatban nem látok változást, vagy van külső vakuja is a gépednek? :oops: :oops:
Látom, Annapetigergő nálatok is nagy siker, Benci teljesen odáig van tőlük és nekem is nagyon tetszik! :)


Évi,
munkát találtál már vagy keresel? Vagy hamarosan tesó lesz? :wink: Még mindig úgy érzem, hogy nemsokára lesz! :)

Betti,
gratulálok a lányokhoz! :lol:
Tényleg, tegyél képeket, ha majd lesz időd!

Ma nagyon ráérek, írjatok sokat! :wink:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Szia Ildi!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Stodalt kezdtem el adni, de nem hallom a javulást :? , délután majd okosabb leszek az orvos után :roll:
Ma már alig taknyos, éjjel meg egyszer sem ébredt fel, szerencsére a köhögése nem kínozza, egyéb dilik szoktak lenni, hogy meséljek neki :shock: vagy énekeljünk magyar népdalokat, mondjuk hajnlai 3- kor :shock: :lol:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Még nem érkeztek meg a vendégek,addig írok! :lol:

Judit
Én a nyáron nagyon megszívtam hogy taknyos volt Máté és köhögött,a doki írt fel neki antibiot,én meg nem adtam neki,hogy nem lázas és hátha elmúlik.Na szegénynek ráhúzódott a gégéjére,kapott egy jó kis gégegyull-t.Tehát azóta óvatosabb vagyok.
Hajnali 3-kor magyar népdal! :lol: Nálunk valamelyik hajnalban Máté azt találta ki hogy adjak puszit a fenekére! :lol:
Máté egyébként meggyógyult,de olyan taknyosak és köhögősek a társai hogy várom mikor kapjuk vissza.Kapott most antibiot.
Hajam ki lett igazítva hogy legyen valami formája,meg be lett melírozva,sötétbarnával és világosszőkével. :wink: (ki tudja mikor jutok el legközelebb a fodrászhoz,lehet már csak jövőre)
Nevet még nem tudok,miután a múltkor anyukám lemédiumozta a Médeát,így elment tőle a kedvem. :x
Majd doki után írj hogy mi van Bencivel,kapott-e valamit!

Ildikó
De van közelebbi fodrász is :oops: ,csak nekem ez a csaj vált be és maradtam nála,nekem 20 km-t megér hogy normális frizurám legyen! :lol:

edoci
 
 


Edit,
elmentünk a rendelő előteréig, de 4- 5 hányós-fosós gyerek volt bent, az egyik lehányta a játékokat pont előttünk és egy apuka bekiabált, hogy behozhatja a skarlátos gyerekét? :shock: Úgyhogy elhúztunk :oops: , a köhögése reggel óta csillapodott, a taknya meg teljesen elmúlt. Jövő héten úgyis visszafertőzödik az oviban, akkor biztos "igaziból" beteg lesz!
De se hányás, se skarlát nem hiányzik jelenleg :roll: :roll:

Azért mert anyukád lemédiumozta a kicsit, hátha megtanulja majd a nevét, mire kibújik :wink: .

Most látom, már csak 39 nap van hátra? Bő egy hónap!!!!! :shock: :shock: :shock:

Nagyon rákattanat a magyar népdalokra, ami nem baj, csak ne éjjel....
Ma sikerült gyakorolnom, persze Bartók- Kodály van műsoron, ami igencsak népdalos, teljesen beizgult, visszaénekelte a szólókat, úgy, hogy csak egyszer hallotta :shock: , kapott egy furulyát meg egy kottát, és mellettem ő is gyakorolt :lol: , mondjuk így semmit nem hallottam magamból, de legalább hagyott fújni, tavaly rokonokat kellett beszervezni, hogy tudjak gyakorolni, mert csapkodott, ha csak a hangszer felé közelítettem :roll:

Most komolyan mondom, a legutóbbi hozzászólásom óta egyszer sem köhögött! :roll: Azért kicsit aggódom, de leírtam, mi volt a rendelőben, majd megnyugtattok, hogy jól tettem, hogy eljöttünk? :oops: :oops:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit!
Képzeld PS-el játszottam az egyiken-ezt vártam,hogy észrevedd,de úgy látom nagyon ügyes voltam-hihihi
Én azért kérdeztem Évit,hogy meg e van még a zártunk,hogy ha olyat akarunk írni,ami másra esetleg nem tartozik,de egymással szívesen megosztanánk,akkor oda írhatnánk. (Igaz nem működött csak egy darabig 2005-ben is,szóval nem biztos,hogy jó ötlet volt.)
Megértem,hogy ha nem akarsz fegyelmit,szóval nem beszélünk semmit a MÁV-ról,szépek,okosak!

Hú nagy Annapeti rajongók vagyunk!!!!!

Én is eddig csak Stodalt adtam,meg Tantum Verdet fújtam (Edit után szabadon) de javulást én sem látok,vagyis nem tudom,hogy ez javulás e,vagy rosszabb jön.
Először csak berekedt,majd köhögött néhányat,mostmár ha köhög az hurutos,de nem nagyon csak éppen van mit felköhögni nem száraz köhögés...

Én megerősítelek a döntésedben,jól döntöttél... :wink:

Úgy irigykedem hogy tudsz hangszeren játszani és Bencit is könnyedén megfogod tanítani,már most élvezi olyan jó!!!!!!!!
Népdalokat mi is szeretjük (vagyis én),de ők se panaszkodnak,ha énekelek nekik.

Edit!
Muti a hajad! És pocakot is akarunk!!!!!
Nincs új uh kép?
Egy jó fodrász megér 20 km-t :wink: :lol:

Betti?
Nem itt felkelteni az érdeklődésünket,aztán eltűnünk...

Évi?
Mikor jön haza Flóra?

Ildikó
ilgya1
 
 


Judit!
A kedvenced van..

hibás a Babanet órája!!!! :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Írtam egy hosszút, erre áramszünet és minden elszállt :evil: :cry:

Nem bírom újra írni, rohanok aludni, két igen kemény hét áll előttem :roll: :roll: :roll: :roll:

Mindenkinek puszi :lol: , de azért küldök két képet: ennyire imádjuk egymást Bencikémmel :) :



Kép Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok!!

Judit:
Flóra bőre megjavult.
mit takarítasz?? Irodát vagy lakást?
Melót keresek folyamatosan, de közben már nagyon várom, hogy a laptetős jóslat beváljon.
Egyáltalán nem bánnám, hogy belém szugerálnád a tesót:) :)
Anna és Peti sorozatot mi is nagyon szeretjük!
Dokitól én is menekültem volna!!

Edit:
Ikeában nem vettünk semmit, csak fagyit:) :)
Flóra játszott egyet, és haza jöttünk.
Kocsi pót kulcsát miért vitted magaddal?? Elképzeltem ahogy alufóliás fejjel intézkedsz...

Ildi:
Flóra nélkül jó is volt meg rossz is... Nagyon hiányzott, de nekünk is kellett egy is nyugi..
Csak ma vettem észre, hogy írtál a blogomba még Júliusban...
Válasz rá: Köszönöm, szépen és köszönet Flóra nevében is!!
Flóra szombaton jött haza.

Betti??


Ezt történt nálunk vasárnap este:


Kép

Nemsokára itt a karácsony.Gondoltatok már az ajándék vásárlásra?? Milyen ötleteitek vannak??
Flórának legót szeretnénk venni.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Évi
:lol: :lol: :lol: ebből látszik már milyen nagylányod van! :lol:
A kocsi pótkulcsát azért vittem magammal,mert még a múltkor amikor apa Mátéval volt a Dunán kalózhajón,megbeszéltük hogy mind a ketten viszünk kulcsot a kocsihoz,hogy aki hamarabb odaér,ne fagyoskodjon (akkor éppen nagyon hideg volt).Mert én elmentem vásárolni.S azóta ottmaradt a táskámban! :oops: a rendes kulcsot meg azért vittem el,mert a zsebemben maradt. :oops: :roll:
A karácsonyi vásárlást mi egy-két héten belül megejtjük,mivel nem tudom decemberben milyen állapotban leszek. :oops: Egyébként Máté is legot kért! :lol:

Judit
aranyosak vagytok a képeken! :D Azért életjelet adjál magadról a kemény hetekben! :wink: Kitartást!

Ildikó
Van új uh kép,mert most voltunk dokinál kedden! :lol: Majd felteszem! :wink:

Szóval velünk minden rendben van,a baba megint kisebb egy héttel! :roll: Úgyhogy most megint idegbeteg napjaim vannak! :roll: 2400 g körül van,azt mondta a doki nem lesz nagy baba,még minimum 2 hétig tartsam bent,hogy nőljön.De szerintem még a 40. héten túl is itthon fogunk dekkolni! :lol: Jövő héten szerdán megyek ctg-re.Egyébként meg már nagyon parázok a szüléstől.Pár napja meg éjszakánként annyira fáj a derekam meg a szeméremcsontom izülete hogy nem tudok aludni! :roll:

edoci
 
 


Hú Edit kitartás! Szegénykém!
És ne parázz ez a 2400 gr is nagyon jó súly a 35 héten,könyebb lesz megszülni,no para. Ne félj a szüléstől inkább próbálj meg felkészülni lelkiekben,nekem nagyon sokat segített,hogy nem túlélni akartam,hanem átélni.
A derékfájást nem,de az állapotodat most nagyon irigylem.

Várom az uh-s képeket,legalább nosztalgiázzunk egy kicsit.
Évi,Judit! Tessenek belehúzni!!!Mert kismama nélkül maradunk.

Évi!
Tényleg nagylány Flóra.
Most lehet hogy hűlyeséget kérdezek,de nem felül szokott kihullani először a tejfog? Vagy mindenkinél más? :oops:
Kariajcsi:)
Én diavetítőt akarok nekik venni,de még nem léptem az ügyben.


Judit!
Még még akarok őszi képeket,még megvannak a gépemen a múltkor találkoztam a tavalyi vagy előtti képeiddel,amit előakarok hívatni.
Azért vigyázz magadra,ne vidd túlzásba azt a takarítást.

Betti!
megbántottunk talán valamivel?

Én kicsit magam alatt vagyok még nagypapám halála miatt,/én is köszönöm Évi,hogy írtál a blogomba/,nehezen rázódok vissza a hétköznapokba,de az élet megy tovább. Szerencsére van kiért....

Szép éjszakát Mindenkinek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Életjel.....

Ildi,
sajnálom a nagypapádat :cry: , de nagyon szépen és meghatóan leírtad, hogy, az élet megy tovább, van kiért!

Őszi képeket egyáltalán nem csináltam :oops: :oops: , csak ezek lettek, főleg "modellkedtünk", az egyiket szeretném megbuherálni ps- pal, de nincs rá időm...
Tényleg ennyire tetszettek a tavalyiak? :oops: Köszi :lol:

Edit,
szerintem nem baj, ha ismét kisebbnek mérték egy héttel, hihetetlen, hogy már 35 hetes! :shock:
Szívesen szülnék, átveszem telepatikusan, ha lehetne......
Ildi ismét nagyon jól leírta- meg emlékszem a Rékás szüléstörténetére a régi blogjából :wink: - hogy nem túlélni, hanem átélni kell!
"Vuduzd meg" éjszaka elalvás előtt :)

Évi,
én akkor is érzem az előző laptetőt, teljesen komolyan mondom :wink:
Egy fitness- termet takarítok.
Milyen büszke Flóra a fogára és milyen nagylány már!

Kismama biztosen nem leszek egy darabig :roll: , de igyekszem megalapozni, hogy lehessek még vén banya korom előtt :?
A takarítást nem viszem túlzásba, de szépen megcsinálom, amit kell.
Zenekarról írnék- lenne mit- de nem merem......ott kell észnél lennem, és ha sikerül, akkor azonnal nekilátunk a kistesónak! De ez bőven odébb van.....

Karácsony: takarítás és haknik ide vagy oda, kemény menet lesz egyáltalán Bencinek venni valamit :oops: :oops: , de biztos kap néhány verdát- szenvedélyes gyűjtő lett- és legót, mint mindenki, hiszen épp a legózós- korszakukat élik! :lol: :lol:

Benci a ruháimmal alszik, mert anya- szaga van :) , ettől úgy meg tudok hatódni! :oops:
És szedett nekem apró virágokat, hogy ha szomorú leszek, ezek biztos megvígasztalnak majd! :) Érzékeny lelkű a gyerek, az már biztos! :wink:

És még valami:
Ildi,
olyan szép és igaz meg jó gondolataid vannak, megemelem a kalapom! :)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Ildikó

Őszinte részvétem a nagypapád miatt! :cry: :cry: :cry:

edoci
 
 


Sziasztok

Csak képekkel jövök! :wink:

Máté tv-t néz
Kép

Kalózhajón :wink:
Kép
Kép

Kép
( a bordó vagyok én,múlt heti kép,a barátnőm pocakja meg 26 hetes :shock: )


Előszülinapot tartottunk:
Kép

Hajótemetőben jártunk:
Kép

Az uh képet nem akarja feltölteni! :twisted:

edoci
 
 


Edit,
miért fejezted la magadat? :lol:
Nagyon jók a képek, jól néz ki a focilabdás torta és nagyon tetszik a hajótemető!
Máté meg olyan nagyfiús!

Eltűnök egy hétre, minden nap 10h- 21h- ig próba :shock: , utána egy jó kis takarítás :roll: , majd amikor nincs takarítás, 14h- hajnali egyig beálló próba, utána reggel főpróba és két koncert, cserébe egy koncerten játszom Rúzsa Magdival :shock: :oops: :lol: :lol:

Előre is: :wink: :wink: :wink:

Máténak nagyon boldog negyedik szülinapot:
Kép

Editnek egy csokor/mezőnyi virág (de babás, hiszen hamarosan újra kisbaba lesz a családban) :wink: :



Kép

Ildinek meg nagyon boldog születésnapot!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibi blocksberg 2008.11.09 20:30-kor.

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Benci ovis képei:
Kép Kép

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Na, az órát ismét állathatom vissza :twisted: :lol: :wink:, most nem Kuwaitra, hanem nyári időszámításra :? (bár nyári időszámítás lenne tényleg....) Pedig egy hete megbuheráltam, de hiába :roll:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit! Nagyon köszönöm! Jól bevagy táblázva ahogy látom...te szegény,azért majd gondolunk rád és küldünk pozítiv energiákat a héten.

Nagyon jók lettek a Bencis képek,el se hiszem mekkora nagyfiú már ő is. Nálunk még nem volt fotozkodás,pedig tavaly már kettőn is túl voltunk ilyenkor.
Milyen ötletes ez a naptáras,nagyon tetszik.Jó koncertezést kívánok Rúzsa Magdival,mostanában nem nagyon követtem mi van vele,de régen szerettem. Te csíped?

Írtam már,hogy nagyon csini vagy a képen amin Bencivel vagytok?? Kész bombázó!Tök jó a hajad!


Edit!
Kár az uh-s képért :cry:
Látom Máté is tud azért alakítani ami az akrobatikus mutatványokat illeti nemcsak Benci,neki is volt valami hasonló székes képe.....
Nekünk is ajánlották ezt a Kalózhajót,de mostanában egyre nehezebben merem bevállalni két gyerekkel az utat,Réka elég rossz korszakban van,apa meg általában hétvégeken is dolgozik,igaz itt a telepen,de akkor se tud eljönni velünk. Pedig ide elmentem volna,ide is......A falmászás is a hajon volt?
A bordós cuccos tök jól néz ki,a fejedet én is hiányolom.
A tortát te sütötted?

Tudsz valamit Bettiről?

Évi?

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,
de jó, hogy írtál! :lol:

Látszik, most még nagyon ráérek, pedig ma is volt próba, de csak egy laza hat órás...... :roll:

Direkt azért tettem be az ovis profi képeket, mert emlékszem, a tavalyi Dávidról nem sikerült túl jól, pedig Dávid nagyon fotogén és szép kisfiú :) - sok múlik a fotóson azt hiszem.
Nekem tetszettek a képek, de a férjem és anyukám szerint nem az "igazi"....Van még két csoportkép, de a többiek engedélye nélkül nem rakom be :oops: :oops: , pedig olyan édesek, szépek és helyesek az ovis társai és a két óvónénit is imádjuk! :) :)
Sőt, az is beugrott, hogy nálatok csináltak bögréket, és akár akartad, akár nem, meg kellett vennetek- itt ha egyet sem kérek, nem kell megvennem- amit nem is értek, hiszen ez a fotós munkája :roll: :roll:

Rúzsa Magdi volt az összes Megasztár sorozatból a kedvencem, kíváncsi vagyok rá élőben is! :lol: :wink:

http://74.125.39.104/search?q=cache:kQA ... cd=3&gl=hu

És marha jól fizet, így megoldva a karácsonyi álmok 100%- a :D :D :D , egy hetet meg csak kibírok valahogy, de a pozitív energiák jól jönnek! :wink:

Köszi a kép dícséretet :oops: :oops: , a hajam végre megnőtt, féléve még olyan volt, mint akit lapáttal fejbevágtak hátulról :oops: :oops: , a mindennapi tornát meg csinálom rendületlenül, ha napi 12 órát dolgozom, akkor is! :roll: (kicsit mániámmá vált a mozgás)

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Sziasztok!!

Edit:
Így már értem, hogy miért volt nálad a pótkulcs.
Ne aggódj, hogy a kicsi kisebb mint kéne, Flórát is mindig kisebbnek nézték aztán majdnem 4 kg lett:)
Annyira jó már 4 hét van vissza:)
Jók a képek!! Pocak is nagyon aranyos, a fejedet én is hiányolom!

Ildi:
Eddig akit láttam annak alul esett ki először a foga.Később meg a felső fogak.Diavetítőt én is néztem, mert nekünk is volt anno és nagyon szerettem.
Ősszeírtam a múltkor , hogy kinek mit veszünk.Hát szép kis összeg lett..
Most még amit gyorsan kikéne találnom a Katának névnapjára mit vegyek??? Flóra mikulásra korcsolyát kap(12-én mennek először korizni)Ez legalább le van tudva.
Apa nyert a múltkor a Dechatlonba(nem tudom, hogy kell leírni)
10 000Ft-os utalványt ,céges bulin elhozta a főnyereményt:) :)
Na és ezen akarok venni egy overállt meg korit.

voltunk pénteken a tropicáriumban meg sétáltunk a camponában.
Sokkal nagyobb C&A és H&M van mint az árkádban!!CSak ne lenne ilyen messze... Tele voltak jobbnál jobb ruhákkal.

Judit:
Igen Flóra nagyon büszke volt, hogy kiesett a foga:)
Laptetőt én is komolyan vettem, remélem be is jön!!!:)
Benci aranyos, hogy a ruháiddal alszik:)
Jók a Bencis ovis képek, nekem is tetszik:)
Nálunk november 18-án lesz fotózás.
Rúzsa Magdis zsereplésért irigyellek,kedvelem a csajszit.
Örülök , hogy sikerül mindent megvennetek karácsonyra!!

Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Judit
Kitartást a hétre! :shock:
Biztos jó lesz ez a Rúzsa Magdis koncert! :D Majd várjuk a beszámolót! :D
Nálunk is volt az oviban fotózás,a múlt héten lettek kész a képek,majd felteszem én is. :wink: Nagyon helyes még mindig Benci! :lol: Adjál neki a nevemben sok puszit! :lol:

Köszönjük előre is a köszöntést! :lol:

Gyuszi fejezett le,így fényképezett! :oops: :twisted: De tegnap a szülinapon is minden képről lehagyta a fejemet,de azt hiszem jobb is! :oops: :lol: Mát teljesen el vagyok torzulva! :oops: :shock:


Ildikó
Majd még próbálkozok az uh-s képpel,hátha egyszer sikerül! :wink:
Ne is mondd az akrobatikát,már az ágyára is ott mászik fel ahol nincs létra! :roll: :twisted: Sőt,múlkor már a tetejéről ugrott le az alatta lévő ágyra,én meg a frászt kapom! :twisted:
Jó volt a kalózhajó,de csak hétköznap volt(kedd-szerda-csüt-i napon),Mátéval is Gyuszi ment fel,vett ki szabadságot.A falmászás is ott volt,nagyon ügyes volt benne Máté. :wink:
A tortát nem én sütöttem,sajnos nem vagyok ilyen ügyes! :wink: De fincsi volt. :D
Bettiről nem tudok semmit. :(

edoci
 
 


Évi
Látom közben te is írtál! :lol:
Drukkolok hogy bejöjjön a laptető! :lol:
Hú,nem semmi Flóra mutatványa! :shock: Nagyon ügyes! :D


Csak sikerült az uh kép! (csak az álla nem látszik a képen meg a szeménél ott a keze)
Kép

edoci
 
 



Rékának Boldog névnapot kívánunk!!




Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi! Nagyon köszi!
Micsoda gyűrű,nagyon hajlékony lányod van...

Judit! Csak ügyesen!

Edit! Olyan bájos kis pofi...köszi,hogy sikerült felraknod...

most rohanosba vagyok, írjatok!
ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Akkor írok :lol: :lol: :lol: ha már így megkért rá Ildi :wink:

Edit:
Nagyon aranyos a kiscsajszi!!
Ovis fotókat szívesen megnézném :wink:

Tegnap voltam egy vásárlás körúton.A Tescoban sikerült vennem jó kis társasjátékokat. Igaz, hogy a doboza tesconak készült, de pont ugyan olyanok a játékok mint a drága márkásak. (nincs rajtuk hatalmas tesco felirat)
Vettem egy ki nevet a végén, ki kicsoda? és egy amőba vagy mi ilyen korongokat kell bedobálni sárgát és pirosat. Na ezt jól megmondtam :lol: :lol:
A játékboltban megvettem a legót is. Olcsóbb volt mint a tescoban.
többi játékot sógorasszony megrendelte.
már csak a keresztgyerekeknek kell kitalálni és megvenni, de az majd decemberben.
Nagyszülők képet kapnak majd és egy fotókönyvet.

Ma olyan hideg van, hogy elő kell vennem a szövetkabátomat, mert fáztam reggel.
Flórán már téli kabát van.

voltam ma délelött a dokinéninél plumológiára kértem a beutalót,pénteken megyünk alergia viszgálatra. Erre azt mondja a kiütések miatt viszem?? mondom igen erre ő hát nem ide kellene vinni....
még jó, hogy ő mondta, hogy vigyem :roll:
Mindegy amúgy is elakartam vinni én majdnem mindenre allergias vagyok az apja is a fűfélékre. Nem lesz semmi baja ha megcsináltatom.
Amúgy meg megint előjött pár kiütés az arcán :roll: :roll:
Ha nem derül ki semmi akkor majd viszem tovább, hogy mitől jönnek elő a kiütések. Most nem voltak kirándulni sehol.
Lehet, hogy valami kajától vagy valami adalék vagy nem tudom mitől jönnek elő.

Flóra első helyezett lett egy rajzpályázaton :wink: :wink: :D :D
Apuka teljesen kivan ájulva rajta, meg én is :wink:

Remélem a mai írásommal bekerülök a "rekordok könyvébe" :lol: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Ildikó
Rékának utólagosan: Boldog Névnapot Kívánunk!

Évi
Szerintem minden gyerek egyforma az uh képeken! :oops: :lol: Úgyhogy majd meglátjuk milyen lesz élőben! :lol: Biztos szülés után egy pár hetet kell kupálódnia! :lol:
Ovis fotókat fel fogom tenni,bár szerintem elég erőltettetek lettek! :?
Akkor te már jól bevásároltál,le van róla a gondod! :D Nekem is lassan meg kellen ejteni,mert decemberben biztos nem lesz rá sem időm sem energiám! :oops:
Milyen legot vettél?
Itt is hideg van,tegnap volt az oviban lampionos felvonulás,én is beöltöztettem Mátét,de nekem fázott a hasam! :shock:
Jó hogy megcsináltatod szerintem az allergia vizsgálatot,biztos ami biztos,pláne ha mind a kettőtöktől örökölhetett valamit.Remélem nem lesz semmi komoly!
Gratulálok Flórának az első helyezésért,nagyon ügyes! :D

Én ma voltam ctg-n,azt mondták minden rendben,de nem értek hozzá,nem tudom mi számít jónak! :oops:

edoci
 
 


Szia Edit!

ilyen legót vettem:
http://www.legoaruhaz.hu/index.php?cont ... 3=&szint4=

Nekem minden baba aranyos :wink: :wink:
jaj, de jó neked :lol: :lol: nemsokára babázol...

Ovis fotóknál nagyon sok múlik a fotóson is, hogy tud bánni a gyerekekkel. Legalább is én úgy gondolom. Nálunk az oviban akkor sem lett jó kép vagy egyáltalán nem készült ha a szülő ott volt.
Passz nem tudom miért.
már várom az új képeket
:wink: :wink:

Vásárlásból szerencsére nincs sok vissza. most még a héten gyorsan venenm kell valamit Erzsébet napra anyunak és anyósomnak. Csak azt nem tudom, hogy mit???

A ctg-n én sem tudtam eldönteni mi számít jónak és mi nem :roll: :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


MÁTÉNAK! SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!


Kép


Editnek!
Kép

ildikó
ilgya1
 
 


Máténak Boldog születésnapot kívánunk!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Köszönjük szépen!

edoci
 
 


Ildikó

Nagyon Boldog szülinapot Kívánunk!

Kép


Judit
Élsz még? :lol:

Évi
Tök jó legot vettetek,jó áron,nekünk is sikerült tegnap olcsóbban megvenni Máténak karácsonyra! :lol:
Erzsébet napra mi most előre anyukámat egy csokor virággal és bonbonnal köszöntöttük fel. :oops: Sikerült venned valamit nekik?


Most néztem az időjárást,hétvégére írja a havat! :shock: :shock: :shock:
Szombaton esküvői tanu lennék... :shock: most szóltak szombaton... :shock:

edoci
 
 


Edit! Nagyon köszönöm!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Életjel......

Ildi,
amikor előre köszöntöttem mindenkit, kimaradt Réka :oops: :oops: :oops: , de az egy hétbe még bőven beleférek, úgyhogy boldog névnapot a pici lánynak! :wink:
Kép

Milyen érzés a bűvös harmincasok táborát gyarapítani? :)

Ennyit még életemben nem dolgoztam, de kibírtam a múlt hetet, hajnali egy- fél kettőnél előbb sosem kerültem ágyba :shock: , és ami fura, a takarítással hamarább végeztem, mint a koncertekkel :shock: .
De tegnap este egy fogadáson voltunk a "nagy sztárokkal", hihi..... és jó sok pezsgőt meg curasut (nem tudom, hogy kell leírni) megittam :oops: :oops:

Benci így kelt fel: szeme begyulladva, a taknya borzalmas színű :oops: :oops: , lázas és köhög, úgyhogy hamarosan indulunk a rendelőbe- de legalább a héten tényleg reggeltől estig vele tudok lenni, bepótoljuk a múlt hetet! :)

Ismeritek a táncszőnyeget? Egy műanyag szőnyeg nyilakkal és tappancsokkal, a sz.géphez kell csatlakoztatni, jó zenék mennek és akkor kell a nyilakra lépni, amikor a kijelző mutatja, nagyon nehéz, amikor begyorsul és két lábbal kell ugrálni, de őrült sokat lehet nevetni, tegnap 3 óráig nyomtam, ma alig tudok megmozdulni....próbáljátok ki, nagyon vicces! :lol: :lol: és szerintem nem túl drága.

Majd jelentkezem bővebben, ha visszaértünk az orvostól!

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Jobbulást Bencinek! :( Majd írj mi volt a dokinál!
Máténak is folyik az orra,de még nem vészes,orrcsepp meg kálcium amit adok neki,remélem nem lesz rosszabb és nem kapom el tőle szokás szerint. :roll:
Táncszőnyeget ismerem,de most nem vállalkozok rá! :lol: :lol: :lol:
Talán curacao-nak kell leírni,arra a kék piára gondoltál,ugye?

edoci
 
 


Ildi:
Boldog születésnapot kívánok!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Edit,
igen, a kék piára gondoltam :lol: :oops: (kiejtve:"blú kurászu" :mrgreen: )
Akartam is írni, most ne próbáld ki a táncszőnyeget :wink:
Remélem, hogy nem kapod el Mátétól a takonykórt!

A dokink 10- től rendel, odamentünk fél 10-re, ez eddig mindig bevált, hogy előtte fél órával érkezünk, 11-kor jutottunk csak be :shock: :shock: :shock:
Kapott szemcseppet, orrcsepp kotyvalékot, de egyelőre nem kell anti, mert a tüdeje tiszta. Remélem, nem rosszabbodik, mert akkor mehetünk vissza újabb vírusokat begyűjteni a rendelőbe :?

Nagyon aranyos az uh- os kép! Neve van már a hölgynek? :)
Szülinapi fotók?

Évi,
gratulálok Flóra első helyezéséhez!
És milyen hajlékony!
Egyből az ugrott be, hogy lehet valami étel- allergia, ha legközelebb is megjelenik pár pötty, figyeld meg, mit evett előtte!

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Ez volt az egyik kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=ucg4tPYdlzI

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Ez meg a másik:

http://www.youtube.com/watch?v=AgBufusjPiQ


Most már abbahagyom :oops: :oops: .....kár, hogy a tegnapi előadásból nem tudok idézni, mert annyira jó volt a koreográfia mindkettőben, hogy leírhatatlan!


Nézitek a Megasztárt? Szombaton Rúzsa Magdi és Gáspár Laci is énekelt a Megasztárban, de közben velünk is énekeltek a szombat esti koncerten! És láttam őket, ott voltak! Lehet, hogy a Mega nem élőben megy? :shock: Vagy rohangáltak két színhely közt? :roll:

KépKép
bibi blocksberg
 
 


Judit
Örülök hogy nincs semmi komoly baja Bencinek! :D
(Azért megjegyzem hogy rég láttunk róla képeket) :oops: :lol:

Biztos jó lehetett az előadás! :D Ilyeneket én is megnéznék! :lol:

Kivételesen láttam a Megasztárt,hogy hogyan lehettek két helyen az rejtély marad! :? Gáspár Lacinak jó gyors sportkocsija van,tud vele száguldani! :wink: :lol:

Nincs még neve,lehet nem is lány lesz! :lol: Mert csak fiúnév van! :oops: :lol:

Szülinapi fotók nincsenek,nem nagyon fényképeztem mert az idei szülinap kicsit kuszára sikeredett! :oops:


Évi
Tényleg,voltatok az allergia vizsgálaton?

edoci
 
 


Sziasztok!!

Judit:
szegény Benci:( Jobbulást kívánunk!!
Táncszőnyeget láttam már, de nem gondoltam, hogy ilyen jó.
Tavaly akart Flóra karácsonyra, de mire mondta, már nem kaptam sehol.
Köszi a gratulációt:)
Én is étel allergiára gondoltam, de nem az.

Edit:
Erzsébet napra sikerült vennem ajándékot.
Máténak is jobbulást kívánunk.


Voltunk pénteken allergia vizsgálaton.Nagyon aranyos doktornéni volt.
Flóra meg nagyon ügyin viselkedett, nem sírt.
15 féle dolgot nézett meg nála. Ételeket, fű féléket stb stb.
Parlagfű és poratka allergiás. A kiütések- csalllán kiütések..
KAptunk cseppeket amit ősztől tavaszig szedni kell.Ez jó a kiütésekre,az ekcémájára,meg az allergiájára is.

Tegnap este megnéztem, hogy mennyire mozog a foga. Erre mit látok vagyis érzek a mozgó tejfoga mögött már ott van az új. :lol: :lol: :lol: Teljesen kint van nem csak a hegye hanem teljesen jól láthatóan. Kivoltunk apával ájulva rendesen 5 éves csak, aztán hullanak a fogai és már nőnek is.

Amúgy meg estére mi is csatlakoztunk a betegek táborához.
Flóra lázas volt mikor mentem érte :cry:
Alig bírt haza jönni szegénykém néha felvettem, de nem birom vinni sokáig.
Holnap elviszem dokihoz.
Természetesen a fényképezés is holnap lesz.
Szerencsére apa holnap később megy és elvisz minket meg haza is hoz. :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Évi
Jobbulást Flórának!
Tényleg a mai gyerekeknek nagyon hamar elkezd kihullani a foguk,már 5 éves korban. :shock: Mi is csak lestünk tavaly amikor Máté unokatesójának 5 évesen elkezdett potyogni! :shock: :lol:
Parlagfű és poratka allergia :( Még jó hogy elvitted és kiderült!

Judit
Benci jobban van?

Ildikó
Ti hogy vagytok?

Nálunk eddig nincs változás,kis orrfolyás és tüsszögés,remélem nem lesz rosszabb! :?

edoci
 
 


Sziazstok!!

Edit:
Flórának fülkürt hurutja van :roll: hőemelkedése van :cry:
Én sem vagyok jól nekem be van gyulladva a légcsövem :cry:

Ildi??
Jól vagytok?? Nem vagytok betegek??

Judit:
Benci, hogy van??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Megvagyok,csak szokás szerint nagyon havazósan,pedig úgy örülök,hogy Évi te is írtál hosszasan.Sajnálom hogy Fló már ilyen kis korban allergiás,hátha segít neki az a csepp valamit. Én is gratulálok az első helyezésért.
Annyi mindenre szerettem volna reagálni,de egyszerűen nem érem utol magam sehol...a blogba kilométeres lemaradásaim vannak....

Évi neked is köszönöm a köszöntést,nagyon kedves vagy,mindig jól esik az embernek ha gondolnak rá. Ma is kaptam még két telefont olyanttól,akire nem is számítottam,de nagyon jól esett. Ilyenkor azért kár,hogy csak egyszer 30 éves az ember.....

Judit! Neked is köszi Réka nevében.
Örülök,hogy ilyen ügyes voltál a héten,tényleg gondoltam rád sokat.Vidiket későbbre halasztom..
Bencinek meg sok gyógypuszi

Edit! Pedig vártam a képeket a 4 éves nagyfiúról...

Mindenkinek gyors jobbulást kívánunk..lekopogom egyikőjük sem beteg most. őszi szünetben volt egy kis köhögés a Dávidnál,és takony a Rékánál,de én itthon simán kikúráltam. Tényleg enyhe...kopp,kopp,kopp Még eddig elég jól megúsztuk ezt az őszt,és hála jönnek a hidegek (ilyen szempontból jó) és akkor talán el is kerülnek jó messzire legalább tavaszig.
Aszkorbinsavat kapják folyamatosan és az aloe gélt. Aztán lehet,hogy nem ezen múlik.

Dávidék ma is a Millenáris Parkba voltak,megnézték az Öreg néne őzikéje című előadást. Délután meg angoloztunk.

És mindjárt itt a karácsony...

Na megyek mert jön a fürcsi idő és még az adventi naptáramhoz is kell még varrnom pár zsákocskát.

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: