Új privát üzeneted érkezett!

Borcsi: Utánanézek én is hátha találok valamit...
Addig is sok sok kitartás és ++++++++++++++++++++ pozitív gondolkodás :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


persze,hogy megakarok gyógyulni!!
Találtam egy diétát,ami állítólag meggyógyított 1 ps-es nőt.Száműzni kell minden állati fehérjét ,tojás,tej termékek,a szervezetből+gyógy teát kell inni,ja és 8 hónap a kúra.!!!Azt még nem tudom mit fogok enni :wink: Apa vett ma tofut nekem,azt hittem seggre ülök30dkg 500ft-ért.ezzel jól sem lakok!!Ha nem segít a bőrömnek,legalább egészségesen eszem :lol:
Vendég
 


Hát, biztos nehéz lesz. Paprikás krumplit lehet főzni kolbász nélkül. Keress új recepteket, próbálj ki új zöldségeket, gabonaféléket. Meg lehet oldani. Az Életmódban van egy topik a "tudatos" táplálkozóknak.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 

 
 

Köszönöm,elkuksizok oda :wink:
Vendég
 


Sziasztok" lányok"!
millye:egyben vagytok még?Sokat gondolok rátok :lol: Kérlek írj,hogy mi van veletek!!

És te?drága laki papné?
Hallom-olvasom a jó hírt,nálatok is jön a baba??

Megrendeltem a netről a dr Michaels krémjét ,akciósan 16000 ft.Beszarás,milyen drága!!
Meg is jött ma,bekentem vele magam,de írtó büdös!!!Nagyon!!
Hátha!!
Majd írok milyen,használ-e.Állítólag 1-2 héten belül hatnia kellene :roll: [b]
Vendég
 


Borcsi5: Szia! Köszönöm érdeklődésedet! Minden rendben van velünk. Még egyben vagyok. Múlthéten úgy megvizsgált az orvos, hogy azt hittem megszülök... a nyákdugómtól is sikerült megszabadítania... :oops:
Remélem beválik a krém! Nem gondolkodtál homeós készítményeken?
Mert állítólag nagyon jók... én még csak nemrég kezdtem el megismerni, de valóban jó! Vettem könyvet is de a neten sok hasznos információ van róla és nem olyan drága mert kb. 500,-Ft egy tubussal... :wink: és van olyan ami a bőrproblémákra van.

További szép napot kívánok!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szia millye!

JAJ!!
Az nagyon fáj!Nekem indítani kellett a Botival a szülést,(burok repesztés) és reggel megvizsgált a fő-fő,azt hittem be......!!Nagyon-nagyon fájt!!

Őszintén bevallom,nem is hallottam még róla,hogy sömire lenne homeos!!A te könyvedben írnak róla?Csak én szoptatok ugye,nem tudom lehet-e szednem valamit.??
Vendég
 


borcsi5: Szia! A homeos bogyóknak épp ez a lényege, hogy terhesség alatt és szoptatás alatt is szedhetőek...

Az én könyvemben ezeket a homeos bogyókat találtam övsömörre:

APIS 5 CH 2-3x5 golyó naponta A fájdalom égő, szúró, kezdetben bőrpír, duzzanat látható.

HYPERICUM PERFORATUM 5 CH 2-3x5 golyó naponta A fájdalom az ideg mentén sugárzik.

RANUNCULUS BULBOSUS 9 CH 2-3x5 golyó naponta Kékes elszíneződésű, véres tartalmú (bennékű) hólyagok, amelyek viszketnek, de a legkisebb érintésre, vakarásra igen fájdalmasak.

RHUS TOXICODENDRON 15 CH 2-3x5 golyó A fájó, piros bőrön már hólyagok is láthatók, ezek össze is folyhatnak nagy hólyagokká. A beteg nyugtalan, feszült.

SULFUR 15 CH 1x5 golyó A kezdeti, tünetmentes időszakban, amikor még csak fájdalom, bizsergés van. Segít a később kialakuló idegfájdalom csökkentésében is.

THUJA 15 CH hetente 1x5 golyó Sokféle módon (főleg a hagyományos módszerekkel) kezelt övsömörnél; a fő panasz az utána megmaradt fájdalom. A fájdalom csökkenéséig, de legfeljebb 2 hónapig adjuk.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye:
Nagyon édes vagy,hogy fáradságot nem ismerve kimásoltad ezt a sokat,de én pikkelysömörös vagyok,sajnos.Az övsömör gyógyítható :cry:

Képzeld,van egy természetgyógyász,aki vitaminokkal gyógyított már ki sömist :D
8 hónap a kúra.kb:100 000ft.
Állítólag aids-es beteget is gyógyított már meg
Bíztató nem?
Vendég
 


szia Borcsi!


nekem van egy ismerősöm, akinek szintén pikkelysömöre volt még gyerekkorában. elmúlt neki, de nagyon fél, hogy újra előjön.
Megkérdezem majd tőle, hogy mitől múlt el...

Szörnyű dolgokon mentél keresztül, de látod az élet/Isten/sors kárpótolt érte. Van 2 szép gyereked, és egy férjed aki imád téged. Próbáld az életben a szép dolgokat észrevenni, de szerintem is szakember segítségére mindenképp szükséged lenne.
Ha esetleg nincs rá pénz, a háziorvos biztos beutalna téged ingyenesen is. (az egyik barátnőmnél így volt)

Sok szerencsét kívánok neked, és majd megírom mit mondott az ismerősöm...

Csilla
kiscsillag1
 
 


Borcsi5: Igazad van.. :oops: bocsánat! A könyvemben a pikkelysömörre csak a NATRUM MURIATICUM-ot írja... na meg, hogy a lelki okokat kell megszüntetni vagy a szervezetben található gócot mert attól van... de még nézelődök és kérdezősködök... hátha :wink:

Az étkezési olajoknak rendkívül nagy súlyuk van a kezelésben, mert a pikkelysömörben szenvedőknek nagyon alacsony a szérum szabad zsírsav szintje. Az ómega-3 zsírsavat tartalmazó olajok között a tökmagolaj, az olívaolaj, a ligetszépeolaj, a tengerihal-olajok és a lenolaj említendő.

"A gyógykezelésben számításba vehető növények: a hidrasztisz gyökér (Hidrastis canadensis), a szasszaparilla fajok és a máriatövismag (szilimarin, Silybum marianum).
A betegség kialakulásában nagy szerepet játszik a stressz. Több páciens beszámolt arról, hogy a betegség kialakulását megelőző hónapban valamilyen speciális stressz érte. Az orvosi szakirodalom leír néhány olyan esetet, amikor csak hipnózis alkalmazásával sikeresen gyógyítottak néhány beteget. A stresszoldásra a relexáció különböző formái (meditáció, tajcsi, jóga, csikung) ajánlhatók, de sikerrel alkalmazható a fülakupunktúrás beavatkozás és megfelelő homeopátiás, illetve spagirikus szerek is.

A pikkelysömör kialakulásában minden bizonnyal fontos szerepet játszik a szervezet hosszú ideje fennálló, többszörös mérgezőanyagokkal való telítettsége, az elsavasodás és a sav-bázis egyensúly megbomlása. A terápiás folyamat kezdetén ezért a legfontosabbnak a szervezet minél tökéletesebb méregtelenítését tartom. A rotációs méregtelenítésre jól bevált komplex homeopatikumok állnak rendelkezésre, és a terápia kiegészíthető fülakupunktúrás kombinációkkal is. "

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sziasztok!


Borcsi! megkérdeztem az ismerősömet. azt mondta neki attól múlt el, hogy kicseréltette az amalgán töméseit fehérre, és lediplomázott, tehát elmúlt a stressz.

egyébként még ezeket ajánlotta:szolárium, a puva kezelés, kátrány kenőcsök, szteroid.

Csilla
kiscsillag1
 
 


Köszönöm,nagyon aranyosak vagytok :lol: :lol: :lol: :lol:
A méregtelenítésre én is gondoltam már,de csak a szoptatás után lehet azt mondták,mert belekerülhet a méreg a tejcsibe :shock:

Millye:Ma kéne jönnie a kis babókának!!!!! :D
Drukkolok neked tényleg!!
Vendég
 


Borcsi5: Szia! Igen hétfő hajnali 1 42 perckor megszületett a kisfiunk. köszi a drukkot. :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye:

Gratulálok szívemből,tényleg,nőljön nagyra :lol:

Bármilyen kérdésed lenne a kisfiúval kapcsolatban szívesen segítek :wink:
Hol szültél?Milyen volt?Mennyivel született?apás szülés volt?Mindent tudni akarok :wink:
Szeretnék róla majd képet,jó??? Kép
Vendég
 


Millye! Én is gratulálok a babához.
Az én férjem is 02.23-án született és ő a legjobb ember akivel valaha találkoztam. Szóval a dátumhoz külön gratula. Mi is azt szerettük volna, hogy a kisfiunk halacska legyen, de végül febr. 10-én jött a világra (kicsit elszámoltuk :-)

Én is nagyon kíváncsi vagyok a szülés történetedre!

Csilla
kiscsillag1
 
 


Szerbusztok!

Én még új vagyok ezen a topikon.
Mindenkinek gratulálok a babájához és kívánom, hogy szépen és egészségesen fejlődjenek.

Nekem és a férjemnek ez már a második házasságunk.
Neki is van az előző házasságából egy fia és egy lánya akik a volt feleségénél vannak.
A baráti kapcsolat meg maradt köztük és nekem is olyan barátnői kapcsolat alakult ki a volt feleségével.
Sokan meg vannak ez miatt lepődve, hogy milyen ritka az ilyen, hogy megmarad a jó viszony két elvált ember között, de mire jó a civakodás hisz az nem tesz jót a gyerekeknek.

Az én két nagy fiam nagyon szeretik a páromat és mind a ketten apának szólítják őt.
Az öcsire sem féltékenyek sőt nagyon sokat szoktak vele foglalkozni, aminek nagyon örülünk.
Ha valami érdekel még titeket kérdezzetek.
Móni.

manocskak
 
 


Sziasztok!
Engedjétek meg nekem, hogy egy picit "bepofátlankodjak" ebbe a topicba. Segítségeteket szeretném kérni. Pszichológus vagyok, és idén végzek (legalábbis remélem) tanácsadó szakpszichológusként. A szakdolgozatom témája az, hogy az első gyermek érkezése a sok-sok öröm és csoda mellett milyen nehézségeket okozhat a frissen szülővé vált pár életében. Mert lássuk be, ez az időszak, a sok gyönyörűség mellet rengeteg nehézséggel és krízishelyzettel van teli - persze vannak olyan párok, akik könnyebben veszik ezeket az akadályokat, vannak akik kevésbé. Szóval erről írom én a szakdolgozatomat, ami egy kérdőíves vizsgálatra épül. A vizsgálat olyan témaköröket ölel fel, mint szülői szerepek, gyermek születés utáni lelki és fizikai változások, a társas élet változásai stb. Az egész vizsgálat arra van kihegyezve, hogy mennyire élik meg különbözőképpen az anyák és az apák ezt az időszakot, és hogy ezek a különbségek mennyire okoznak problémát a párkapcsolatukban.
Biztosan rájöttetek már, hogy önkéntes segítőket keresek, akik kitöltenék ezt a kérdőívet. A válaszadás természetesen névtelen, a kérdőívet e-mailben küldöm el. A kitöltés kb 20 percet vesz igénybe, és a kitöltőknek annyit tudok felajánlani cserébe a segítségükért, hogy az eredményekről visszajelzést kapnak. Amiből remélhetőleg néhány hasznos tanács kerekedik, hogy hogyan vészeljük át a gyerekszületés utáni időszakot, anélkül, hogy erre a párkapcsolatunk rámenne - mire figyeljünk oda, miről gondolkodnak másképp a férfiak.
Olyan érdeklődők jelentkezését várom, akiknek egy gyerkőcük van, és akiknek a párja is hajlandó lenne 20p-t szánni a kérdőív kitöltésére.
Még egyszer bocs a bepofátlankodásért. Segítségeteket előre is köszönöm.

Rita
gyorer
 
 


Szia manócskák :)
Példa értékű a viszonyod az exel!!
Én biztos nem tudnám ezt csinálni,sőt.Nagyon féltékeny típus vagyok,sajnos :oops:

gyorer:Én szívesen segítettem volna,de azt írtad egy gyerekeseket keresel.Nekem hála Istennek 2 van :)
Vendég
 


Szia borcsi5!

Nem értem miért kell féltékenynek lenned.
Tudom furcsa, de nincs okom rá, hogy féltékeny legyek.
Sajna anno én is hasonlóan féltékeny voltam a exemmel amikor együtt voltunk.
Sokszor járt azon a fejem, hogy mikor esetleg kivel csal meg.
De amikor elváltunk én megfogadtam, hogy nem leszek többet féltékeny a páromra, hiszen ha ő nem őszinte akkor nem is szeret igazán engem.
A mostani páromnak is volt olyan barátnője előttem aki féltékenykedett.
Ő nem tudta elfogadni, hogy jóban van a volt feleségével.
Volt alkalom amikor az exe megkérte őt, hogy vigye el őt azt hiszem munkát nézni, mivel nem ért volna oda időbe és a páromnak volt kocsija természetesen elvitte.
Ennek az említett hölgynek azt mondta valaki, hogy egy nővel látta őt.
Akkor hisztit levert neki a hölgy ez miatt, hogy csak na.
Hiába mondta, hogy kit vit és hová, ő másként fogta föl a dolgokat.

Nekem már az elején elmondta, hogy mi a helyzet sőt be is mutatott neki, így nincs okom semmi rossz gondolatra. Sőt voltunk már együtt vásárolni is a gyerekeknek az iskolai felszerelését megvenni.
Mondanom sem kell egy nagyon jó fej a párom ex felesége.
Ha neki van valamire szüksége, hogy segítsek akkor fölhív, ha nekem kell esetleg segítség akkor én hívom fel őt.

Egymás iránti bizalmunk meg van a párom és én köztem.

manocskak
 
 


Ahogy már mondtam,tényleg irigylésre méltó :)

Nem vagyunk egyformák :) Elképzelni sem tudnám,hogy még mosolyogjak is ,hogy együtt mennek valahova :shock:
Én birtokló vagyok,Ő az enyém.Biztos számodra butaság,de az érzést nem lehet befolyásolni :wink:
Vendég
 


Borcsi5, Kiscsillag1: A János kórházban szültem 3700 g és 57 cm Nem apás szülés volt... Csodálatos szülésem volt. Még most is meghatódok. Vasárnap szivárogni kezdett délután 3 órakor a magzatvíz. Szépen elkészültem nem rohantam... lezuhanyoztam. Fájás semmi. Beértünk 6 órára a kórházba ahol CTG utána méhszáj vizsgálat és a szokásos borotválás beöntés után elfoglaltam a szülőszobát. Mivel nem volt fájásom ezért oxitocint kaptam. A rendes fájások csak hajnali fél egyre jöttek utána felgyorsultak az események. fél kettőre megjöttek a tolófájások is majd 1 42 kor kibújt a kisfiam. Nagyon jó szülésznőt és orvost fogtam ki. Az egész nagyon hangulatos volt a félhomályban való szülés is megadta az egész romantikáját. Szerintem a kórházban fázhattam meg ami miatt kicsit frusztrált voltam és volt egy kis lázam is... mert aggódom, hogy nehogy elkapja a baba de megnyugtattak, hogy a tejből kap elég ellenanyagot. Tejem is lett bőven szülés után 2 nappal. Meglepődtem azon is, hogy a csecsemősök segítőkészek voltak és egyikkel sem volt semmi nézeteltérés. Mindenki nagyon kedves volt és segítőkész beleértve az ápolónőket és az orvosokat is. Nagyon honvágyam volt és hiányzott az információ áradat is... úgyhogy a látogatások után általában pityeregtem... alig vártam a csütörtököt, hogy hazajöhessek.

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


borcsi5!
Nem tartom butaságnak a véleményedet, hiszen nem vagyunk egyformák, ahogy te is írtad.
De az sem igazán jó, hogy birtokló vagy szerintem, mert akkor úgy érezheti magát a párod mint a "láncra kötött rab". :D
Nem sértettelek meg remélem az előző mondatommal, nem volt szándékomban.
Móni

manocskak
 
 


Millye! tündér a kisfiad, és milyen jó, hogy ilyen könnyű volt a szülésed!!!! Gratulálok!

Küldj majd képeket! És milyenek az éjszakák? Nagyon fáradt vagy?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Móni:Nem sértettél meg,de ne úgy képzelj el mint egy sárkányt :roll: :lol:
Nem telefonálgatok,megyek utána.....semmi kóros :)

Millye!!
Gyönyörű a babád,gratulálok mégegyszer!! :lol:
Nem terveztetek apás szülést?(megkérdezhetem a korodat?)
Nekem mindkét gyerkőcnél bent volt a párom,és nagyon jó volt,komolyan.Mikor jöttek a fájások,a nyakát ölelve szorítottam.Félt,hogy eltöröm :wink:
Majd teszek fel én is képet a gyerekekről,ha nem baj,de csak késöbb,most rá(d)tok vagyunk kiváncsiak.

Szóval akkor van tejcsi szerencsére,milyen baba?Hasfájás?Éjjeli alvás?
Üdv :Borika
Vendég
 


borcsi5!
Ne aggódj nem gondoltam semmi ilyenre, jót mosolyogtam csak amit írtál. :D
A bizalom a lényeg egymás iránt.
Valaki egyszer azt mondta nekem, ha két ember között nincs bizalom akkor nem is szeretik egymást igazán.
De köztetek remélem minden oké.

manocskak
 
 


Szia Móni!

A kezemet a tűzbe tenném érte :lol: :lol:
Imádni való pasi :wink:
Vendég
 


Szia borcsi5!

Ennek igazán örülök, hogy minden oké veletek.
Mi újjászületett keresztények vagyunk.
Így egymást a párommal Istennek köszönhetjük.
Ha esetleg érdekel, hogy miért írom mindezt akkor kérdezz nyugodtan.
Móni.

manocskak
 
 


Szia Móni!

Igen ,érdekelne!Mi az,hogy ujjászületett keresztények???
Vendég
 


borcsi5!
Bocsi, hogy csak most válaszolok a kérdésedre.
Mi a Hit Gyülekezetbe járunk (ATV, Vidám Vasárnap).
Ahol el kell mondani egy megtérő imát amivel befogadod Jézust a szívedbe, ez követi a vízkeresztség ami a vízben való teljes alá merülést jelenti. Ez úgy történik mint amikor Keresztelő János a Jordán folyóba megkeresztelte Jézust. Ez a teljes megtisztulás és az úgy nevezett Ó embered eltemetése.
Én ezeken mind átestem.
És van az úgynevezett szent szellemmel való betöltekezés amikor az ember (kívül álló szemében nézve furcsa dolog) olyan nyelveken kezd el beszélni amit végül is senki nem ért ez az úgynevezett angyali nyelv.
A Gyülekezetben élő zenekarral dicséretekre énekelünk és táncolunk.
Ezt követi a gyűjtés (ez olyan mint amikor az ember elmegy a templomba és a perselybe dob pénzt) amit Biblia szerint bár hozzá teszem nem kötelező a tized fizetés ami Jézust illeti meg.
A dícséret és a gyűjtés után van a tanítás amit pásztor (ez minden városban más) tart.
Az ember ilyen Isten Tisztelet után az ember vidám és jó kedvű.
Nagyon sok gyógyulás és csoda történt már a Gyülekezetben.
Nem megyek messzire itt a mi esetünk a párommal.
Én Pesten laktam ő pedig Zala megyében, a párom előbb tért meg mint én.
Ő most lesz 11 éve, hogy (annak idején ő minden imáját leírta egy füzetbe)a születésnapján leírta imájában, hogy milyen feleséget kér maga mellé természetileg, alkatilag.
Amikor mi megismerkedtünk ő ezt nekem elmesélte.
Nem akartam hinni neki, de megtaláltuk azt a füzetet amibe ezt tényleg leírta és akkor ő is (mert azt hitte már nincs meg ez a füzet) és én is elcsodálkoztunk.
Jézus megadta neki azt a feleséget (engem) akire már 10 éve várt.
Ez most lesz augusztusban 2 éve, hogy ez történt.
2007 októberében összeházasodtunk a Gyüliben, és most Január 10.-én megszületett közös kisfiunk Jézus kegyelméből Joel.
Azóta nagyon boldogok vagyunk.
Ja és engem gyógyulás is ért amióta oda járok.
Bocsi ha hosszúra sikerült.
A lényeg minden amit Istentől kérni akarsz csak kérned kell és megadatik.

manocskak
 
 


Köszönöm,hogy leírtad.Nem tudok mit hozzáfűzni :)
Vendég
 



Móni:Köszönöm,nem :)

Millye:Mi zu?Nagyon eltüntél,babázol?Milyen baba??
Mesélj már :lol:
Vendég
 



Köszönöm.
6 hónaposan??Atyám,ez igen.Nem hallottam még ilyet.Ő még csk most fordul meg,kijött az első 2 fogacska,emelgeti a fejét hanyatt.Teszek róluk képet:) Kép itt lett kopszi:(
Képitt 1-2 napos,még a kórházban :)
Kép Kép itt még hajasbab :) án
Vendég
 


borcsi5!
Nagyon aranyosak.
Annak idején a doktornénink is rám szólt, hogy miért állítom föl a fiamat, de a saját szemével győződött meg róla, hogy egyedül állt föl.
Mindjárt nem is szólt semmit, csak gratulált a fiamnak.
Elindulni is már 13 hónaposan elindult mind a kettő.

manocskak
 
 


Szia.Elindulni a Kíra 11hónaposan indult el. :)
Vendég
 



Móni:Az igen,jó súlyban van :)
Mi holnap megyünk mérekezni,legutóbb 70cm és 7.70kg volt.Kíváncsi leszek mennyit hízott?
Vendég
 


Kiscsillag1, Borcsi5: Bocsánat, hogy csak most válaszolok, de elfelejtettem beállítani, hogy jelezzen vissza, ha írtok... :oops: Nagyon jók az éjszakáink nem sírós a baba... pár napja hasfájásra gyanakszom nála, mert 1-2 napig nyűgösebb volt, de csak napközben.... adtam neki homeos bogyót és úgy látszik jót tett kopp kopp Éjszaka szépen alszik és csak 1 vagy 2 órakor kel fel és utána 5 vagy 6 órakor de csak eszik és alszik is tovább... kicsit fárad vagyok.. mert a háztartás és a napi főzés is hozzátartozik a feladataimhoz :shock: Nem terveztünk apás szülést mert a férjem nem bírja a kórházi dolgokat... a lányom bent volt velem egy darabig utána tévéztem... majd szülés után mindketten bejöttek és egy darabig együtt voltunk :lol: Borcsi5 nagyon szépek a gyermekeid!!!! Tegyél még fel képet!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Köszönöm a dícséretet :D

Nagyon szép baba!!Micsoda haja van neki is :P
Úgy imádom ,mikor a Botikám is így csinál a kis borsó lábujjaival :wink:
De jó,hogy nyugodt,így legalább Te is tudsz pihenni.

Boti 2 hetes korától végig alussza az éjjeleket,reggel 6 kor kel fel,de volt,hogy 8 kor még nem volt fenn,én meg mentem hallgatni,hogy él-e még :shock: :shock: :shock: :P
Bár az elmult 2 napon rosszul aludt éjjel,lehet a fogzás bántja,már a negyedik jön :lol:

Szeretnélek téged is és a nagy lányodat is látni,jó??!

A drága "pici" fiam 5 hónaposan 8 kg és 71 cm!! :oops:

teszek fel pár képet,majd szeretnék olyat is,amin még ujszülött,de még átkell méreteznem :?
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kis mosolygós:)ha hozzá szólok mindig így nevet:) Kép Nem csak apáé:) Kép Itt látszik,milyen nagy:) Kép Mi csajok:)
Vendég
 


Sziasztok!
Nem sok jó hírem van.
A másodig doboz krém felénél vagyunk,de nem csinál semmit.Már elkellett volna tünnie :cry:
Ráadásul majd az egész család elkapta ezt a nyavalyát.Azon csodálkozom,hogy a Botikám nem lett beteg.Hála az égnek.

Most elkezdtem lenmagolajat inni napi 1 ek-al,állítólag segít a sömin.Szőlőmagot mondtak még,de nem lehet nálunk kapni :?

Millye: Mi van veletek?Jól vagytok?Hogy gyarapszik a picike??
Vendég
 


Sziasztok, már rég voltam itt.
De ma nagyon mérges vagyok a páromra.
Tökre kibuktam tegnap este a páromra.
Neki nagy örömére elkezdte nekem mesélni, hogy 25 évvel ezelőtt volt egy barátnője akivel elég sokáig levelezett, aztán sokáig nem kapott róla hírt azt hitte, hogy meghalt (valami olyasmit emlegetett a párom, hogy a Csernobil miatt).
Erre tegnap délután amikor én nem voltam itthon a fiukkal ez a régi barátnő állítólag véletlenül a skypon keresztül megtalálta a párom és rögtön fel is vette vele a kapcsolatot.
Ő annak idején amikor fönn voltam az iwiwen letöröltetett, hogy ne keressem meg a régi barátaimat.
Én erre tegnap közöltem vele, hogy akkor most ő is tegye ezt meg, de hát ő teljesen fel volt háborodva, hogy mit képzelek én, hisz neki én vagyok a felesége és ebbe ne szóljak neki bele.
Szerintetek ez normális?

manocskak
 
 


Borcsi5: Szia! Bocsánat, hogy nem jelentkeztem! Gyarapszik a fiam 4 hetesen 5160 gramm 59 cm... :lol: nagyon aranyosak a képek amiket feltettél! Csinos vagy és a gyermekeid is nagyon szépek! A kisfiadnak csodaszép szemei vannak! A lányod meg olyan hajas baba!
Ne add fel! Biztos, hogy már hatnia kellett volna a krémnek? Én szorítok neked! Van valami változás a kapcsolatotokban? Megpróbáltál türelmesebb lenni? Remélem minden rendben van!

Manocskak: Nem is értem, hogy amit szabad neki azt nem szabad neked? Te ne tartsd a kapcsolatot az ismerőseiddel, de ő tarthatja a volt barátnővel? Szerintem ebben semmi ellenvetésed nem lehetne abban az esetben ha te is barátkozhatnál... mert addig amíg csak beszélgetnek addig nincs gond... szerintem beszéljétek ezt meg!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye!
Nincs miről beszélgessünk egymással, mert nincs itthon.
reggel fölkelt leszaunázott (saját), reggelizett és csak délután jött haza ebédelni, pihent egyet és most megint elment.
Nem érdekel különösebben, majd rádöbben dolgokra.
Azért töröltetett az iwiwről, mert kaptam az ex férjemtől egy üzenetet, hogy milyen szép nagyok a fiuk, nem akar bejelölni, csak ennyit akart mondani.
Semmi zaklatás nem volt ebben, ezért az üzenetért kellett kitöröltetnem magam.
Normális szerinted?
Megnéztem az iwiwen, hogy lelehetett volna tiltani a felhasználót, hogy több üzenetet ne kapjak tőle, de nem ki kellett töröltetnem magam.
Sok olyan barátnőm és barátomat találtam meg akikkel az ált. iskolás korom óta nem találkoztam, aminek már lassan 20 éve. Olyan jó lett volna velük beszélgetnem.
:cry: :cry:

De most úgy döntöttem, hogy már ígértek iwiw meghívót és majd akkor újra megkeresem őket. :wink:

manocskak
 
 


Manocskak: Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban ha az ex férjeddel tartod a kapcsolatot vagy levelezel vele... főleg, ha semmi hátsó gondolat nincs a levelezésetekbe úgyhogy nem is értem, hogy mi a baja azzal, ha bárkivel is levelezel... nem is értem, hogy miért féltékenykedik... attól fél, hogy visszamész a volt férjedhez? Ugyan már... :? Szerintem nyugodtan regisztráld vissza magad ha kapsz meghívót! Mindenesetre én a te helyedben amikor otthon van megbeszélném vele, hogy nincs abban semmi ha te bárkivel is levelezel mert őt szereted és ennek a bizonyítéka a 10 hetes kisfiatok! Addig kell tisztázni ezeket a dolgokat amíg nem fog a dolog elmérgesedni köztetek! Mióta vagytok együtt?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye!
Mi most leszünk 2 éve, hogy együtt vagyunk.
Egy kicsit meglepő gondolom, mi 2007 júliusában ismerkedtünk meg, augusztusban hozzá költöztünk és októberben házasodtunk össze a gyüliben ahova járunk. :) :) :)
Nem is a féltékenységről van szó, hanem ő attól tart, hogy esetleg ezáltal zaklatni fog minket.
Pedig ami üzenetet akkor írt abban semmi ilyenre nem utalt, sőt nem is akart többet írni, ezt bele is írta az üzenetébe.

manocskak
 
 


Sziasztok!
Ti aztán behoztátok a lemaradásotokat :wink:
Móni:Nem azt mondtad,hogy nincs féltékenység nálatok??
Ha az Ő exével tartjátok,Ő viszi vásárolni,stb...akkor a tieddel miért baj??
Ha kell iwiw-re meghívó,szerzek ,csak szólj :wink:

Millye!
Igen elvileg már az elsőnél kellett volna hatnia :?
A kapcsolatunkba nem sok változás van,megpróbálok normális lenni,de pikk-pakk felidegeít :twisted:
Viszont ma jött egy levél a tüdőgondozóból,hogy bekell mennie kontrolra,most volt nálunk tüdőszűrés.Nagyon beparáztunk,mert nem azt írták,hogyí rossz lett a felvétel és azért menjen,hanem,hogy:....fáradjon be kontrolra.Ha a tüdőbetegsége miatt vannak leletei,vigye magával.
Milyen tüdőbetegség???Nagyon félek.Nem akarok rá se gondolni,de beleőrülök az aggódásba.Még csak 25 éves!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


borcsi!
Én az exemtől elég érdekes körülmények között mentem el a gyerekekkel.
Mi olyan téren vesztünk akkor össze, hogy verekedésbe fajult a dolog.
Ő másnap reggel elment dolgozni(biztonsági őr volt 24/48-as szolgálatban), én fogtam a két fiamat és vissza mentünk anyukámékoz(akkor még apukám is élt).
Ő 2 napig nem keresett végül fölhívott és megneszéltük, hogy így lesz jobb mindenkinek, ha mi már nem leszünk együtt.
Ez 6 éve történt.
Azóta ő a fiukat nem látta és nem is kíváncsi rájuk.
Én is meglepődtem, hogy írt az exem üzenetet, de 1; én nem válaszoltam neki vissza semmit.
2; mivel a mostani párom előtt nincsenek titkaim elmondtam neki és meg is mutattam neki az üzenetet. (utólag bele gondolva, jobb lett volna rögtön kitörölnöm és nem megmutatni a páromnak. De én inkább megmutattam neki, hiszen most ő a férjem).
A meghívót köszi, de már ígértek nekem.

manocskak
 
 


Manocskak: Az sincs kizárva, hogy a férjed félt az ex férjedtől, hogy nehogy megint előforduljon egy ilyen balhé... bár azt nem értem, hogy miért töröltetett... :?

Borcsi5: Sajnálom, hogy nem használ a krém... ráadásul nem is volt olcsó... de még remény van... hátha..
Türelem! Remélem minden rendben lesz a tüdőgondozóban is... borzongok amióta elolvastam... remélem nem találtak semmi rosszat! :cry: :oops: majd értesíts! Addig is szorítok nektek!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: