Új privát üzeneted érkezett!

Vica
tudod rám mindig számíthatsz :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:07-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Semmit majd elmúlik. Próbáld magad kicsit visszafogni. Most ez egy ilyen időszak. Nálunk is szokott lenni. Vedd úgy, hogy még mindig csiszolódtok.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:07-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Én is úgy vagyok a veszekedéssel, hogy legalább foglalkozunk egymással. Szerintem nem is jó házasság az, ahol nem veszekednek. Olyan nincs, hogy mindenkinek minden tetszik. Ha meg mindig visszafogjuk magunkat csak nő a feszültség belül, ami egyszer úgyis kirobban.
Nálunk különben semmi nincs, most megjött, úgyhogy kicsi pihi.

Többiek?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Igaza van Hajninak a veszekedéssel kapcsolatban.Utána mindig édes a kibékülés. :)
Nálunk tegnap volt akció.Múlthét szerda óta épp itt volt már az ideje. :lol: Igaz apa fájlalta a derekát,de azért helytállt!:)Mondtam neki ez gyógyszex lesz.

További szépnapot és estét mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Hú de rég voltam, de látom, Ti se sokat írtatok :(

Már lassan három hete együtt lakunk, eddig szép és jó minden. Remélem, így is marad :wink:

Ált kétnaponta van akció is, de ahogy épp sikerül :wink:

Múlthéten megnéztük az Illatoskert pozíciói c oktatófilmet. A káma-szutrára alapul, de annak egy továbbfejlesztett változata. Tök jó, minden póznál elmondják hogy kell csinálni, meg egy pár be is mutatja. Na, ezek után mi is kipróbáltunk párat... :oops:
moli*andi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:07-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Nálunk utolsó emlékezetes akció szombaton volt. Azért volt igazából emlékezetes, mert sikeresen lefeküdtünk 1 órakor a gyerek meg felkelt 3-kor. Szóval mostanában inkább az alvásra fordítjuk az összes gyerekmentes időt :).

Vica
azért bírja jobban, mert lány :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:07-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!
Nálunk szerda este volt akció.Nagyon jó volt! :oops:
Az nálunk is előszokott fordulni,hogy a gyerek fel kel utána.Múltkor is éppen befejeztük és a kelt a fiam.furcsa volt szoptatni,mert előtte kb 3 perccel még apa birtokolta a cicit. :roll:

többiekkel mi van?

Jó hétvégét mindekinek!
Móni
kreony
 
 


Sziasztok!
Nálunk szerda este volt akció.Nagyon jó volt! :oops:
Az nálunk is előszokott fordulni,hogy a gyerek fel kel utána.Múltkor is éppen befejeztük és a kelt a fiam.furcsa volt szoptatni,mert előtte kb 3 perccel még apa birtokolta a cicit. :roll:

többiekkel mi van?

Jó hétvégét mindekinek!
Móni
kreony
 
 


Sziasztok!
Nálunk szerda este volt akció.Nagyon jó volt! :oops:
Az nálunk is előszokott fordulni,hogy a gyerek fel kel utána.Múltkor is éppen befejeztük és a kelt a fiam.furcsa volt szoptatni,mert előtte kb 3 perccel még apa birtokolta a cicit. :roll:

többiekkel mi van?

Jó hétvégét mindekinek!
Móni
kreony
 
 


Ááááá dehogy :). Tényleg elég hülyén hangzik.
Igazából arra gondoltam, hogy a lányok sokkal strapabírobbak a fiúknál. Minden téren, de főként orgazmus terén.
Ebből már sehogy se jövök ki jól, mi??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocsi,hogy 3x küldtem,de a gép valamiért azt írta,hogy nincs elküldve. :?
kreony
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:08-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk nem a gyerek kel (mivel nincs), csak pont akkor jön vki :? Mint pl tegnap is... kétszer kezdtük el, mire lett is vmi :oops:
Amúgy az elmúlt három napban volt mindig, szobában, konyhában :oops:

Vica, Apa vicces lehetett, amikor ment be Atihoz! :lol: Gondolom, Nektek nem volt az.
moli*andi
 
 


Érdekes, ha jött valaki, akkor midig morci voltam, viszont ha a gyerekhez kell mennem, akkor simán átmegyek, visszaaltatom aztán folyt köv. Hú te egyszerű ez így leírva. :)

Mi meg közben hétvégén megtudtuk milyen lesz 70 évesen szeretkezni :lol: :lol: . Ugyanis sportnapon voltunk. A fenekemben a tekézéstől, a karjaimban meg a lábaimban az úszástól volt iszonyatos izomlázam. Úgy mentem, mint egy csípőficamos, sőt a folyékony szappanos kütyüt alig tudtam lenyomni :). Képzelhetitek mire beálltunk egy pózba :). Párocskám kitalálta a lovaglást is, akkor nagyon úgy éreztem szadista hajlamai vannak a drágának :lol: .

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Hajni:együtt érzek veled.Nekem a derekam csípődött be a fa hordástól.Hát nem volt könnyü így szexelni. :lol:

Többiekkel mi újság?
jó hétvégét mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Hajni, Móni, az a lényeg, hogy megoldottátok! ;)

Nálunk volt tegnap, tegnapelőtt. Bár tegnap este már én is fáradt voltam, de párom fürdés közben elkezdett csikizni, én meg sikítottam, mint egy kismalac :lol: (Még jó, hogy az a szomszéd nem lakik itt, aki felől van a fürdő ablaka :oops:) És így nem lehetett ellenállni :wink:

Többieknek is tessék írni!
moli*andi
 
 


Sziasztok!

Másik fórumból ismerős lehetek egy-két embernek, remélem nem baj, csatlakoznék :D

Kíváncsi lennék a véleményetekre, szerintetek normális, hogy november végén járunk, és január óta nem volt SEMMI??? :shock:

Judit

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!
Judit üdv a csapatban.

Neked nincs kedved vagy a párodnak?
Szerintem nem normális,bár nálunk is elég ritkán van akció.Heti 1x-2x.
Hogy bírod ki,hogy nincs semmi?

Többiekkel mi újság?

Móni
kreony
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:08-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Végülis a páromnál van a hiba, bár én sem kívánom szülés óta, de gondolom idővel ez megváltozik, nem? De ezt nem vallottam be neki, csak furcsállom, hogy neki sincs kedve?
Tegnap megkérdeztem tőle, hogy mi a baj, azt mondta, hogy a szülés neki sokkoló élmény volt, mert mikor babó megszületett, utána jött a méhlepény, na azt ő szemből látta és elborzadt.

Szülés előtt pedig arra hivatkozott, hogy nehogy megsérüljön a baba :lol:

Most mire gondoljak???

KépKép
b_judyt
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:08-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam erre.


Judit
üdv köztünk. Szerintem sem normális ez. Én alig vártam, hogy ne vérezzek szülés után. Mondjuk inkább kíváncsi voltam, hogy tényleg fáj e, mint kívánós de akkor is. Én is hallottam, olyan pasikról, akik a szülés után "megundorodtak" a nőktől. Talán ezért volt jó, hogy nálunk végig a kezemet fogta a párom, így olyan extra sok mindent nem látott. Szerintem csak el kellene kezdenetek és közbe megjön a kedv is. Ráadásul azt mondják, minél többet csinálod, annál jobban kívánod. Próba szerencse. És nagyon egyet értek Vicával, szerintem is kár lenne feladni ilyen egyszerűen.

Mennem kell, hazajött a drága

Puszi

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
a terhesség alatt én nagyon kívános voltam a szexben.Szegény párom ki volt akadva. :oops:
Szülés után meg kimondottam jó lett.Előtte is volt orgazmusom,de azóta..... :roll:
Próbálj beszélni a pároddal,hátha úgy könnyebben feldolgozza a szülésnél látott dolgokat.
A héten már megint szünet van nálunk,mert Apa "fáradt". :cry: Remélem a hétvégén sikerül valamit összehozni.

jó hétvégét mindenkinek!

Móni
Kép
Kép
kreony
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:09-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?Mindenki Karácsonyi lázban ég?

móni
kreony
 
 


Móni, jaja, no szex, csak cookies.: :D :D :D
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Én vagyok :lol:

Bocsi, hogy csak most reagálok, de nem volt netünk pár napig.


Rájöttem, hogy én nem a szexet nem akarom, hanem a párommal nem akarom :cry:
Sajnos elég sok a probléma közöttünk, a szex már csak hab a tortán. Tehát én szeretném, de nem vele. Ha esetleg ő mégis akarná, bennem az lenne, hogy neki lehet, hogy nincs kedve, csak miattam teszi meg, és így az én kedvem is elmegy, ördögi kör :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, nem lehet, hogy csak a hormonok szórakoznak? Milyen jellegű problémáitok vannak? Párterápia?
dia
Budapest
 
 
 


Judyt:Diának igaz lehet.Szerintem is a hormonok szórakoznak.
Pénzügyigondok vagy valami más?

Na én sem szólhatok semmit,mert nálunk is ritkaság számba megy a szex.Ma már csütörtök és csak vasárnap volt egy gyors menet.

További szép napot nektek!
Móni
kreony
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:09-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

én is vagyok, csak elhavazva vizsgákkal, zh-kkal :lol:

Judyt, szerintem is átmeneti ez az állapot nálad. Nálunk is volt ilyen, mikor nemigazán voltunk jóban, de utána megbeszéltük a dolgokat, hogy kit mi zavar a másikban, és azóta minden ok ;)

Nálunk most tűzszünet van havi gondok miatt :lol: De előtte volt vasárnaptól keddig :wink:
moli*andi
 
 


Sziasztok!

Nálunk megint semmi! :cry: A héten szerintem már nem is lesz,mert Apa hétvégén nem lesz itthon.Mire vasárnap este hazaér már megin "fáradt"lesz. :?

Judyt:Tényleg próbáj beszélni a pároddal,hátha megoldodik a dolog.
Hátha ő nem neveti el az egészet mint az enyém.

Jó hétvégét nektek!

Móni
kreony
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:09-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Szerintem ez komolyabb, mint a hormonok, sajnos már a pozitív teszt előtt is voltak problémák, de aztán maradtam a gyerek érdekében. Meg jó is lett a kapcsolatunk nagyon, de mióta megszületett a baba, hát... nagyon sokat csalódtam benne..., mindig akkor hagyott magamra, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá..., úgyhogy nem tudom, mi lesz.
Mindig teper egy ideig, aztán visszatér minden a régi kerékvágásba. Szóval a szex csak egy kis ráadás.

Biztos szeret, vagyis mindig ezt mondja, de már ő is észrevette, hogy ellaposodott a kapcsolatunk. Még csak másfél éve vagyunk együtt, de úgy érzem, mintha már 30éve házasok lennénk, akkor belenyugodnék, hogy kissé "unalmas" az életünk, de még csak 27 vagyok, én nem erre vágyom. Kb a testvéreimmel van ilyen kapcsolatom, mint a párommal.

Bocsi, hogy ennyit panaszkodok, de itt végre megtehetem, mert eddig ezt senkivel nem tudtam megbeszélni, és elég rétóta őrlődöm. Köszi szépen, hogy meghallgattok...

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is!!!Most volt nálunk is valami végre, 3 hét éjszakás műszak után.Na, már mennem is kell...jövök még!!!!
Vendég
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:09-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica!

nagyon-nagyon sokszor beszélgettünk már, ezek szerint semmi eredménnyel. A napokban is mondtam neki, hogy ha minden így folytatódik, akkor szakítás lesz a vége. Esküdözött, hogy változtat, de tegnap megint kitett magáért, vagyis nem csinált semmit.
Nem a szexre gondolok, hanem pl. itthon van és csak ül a gép előtt, ennyi.

Kértem, hogy csak a szekrény tetejét törölgesse le és csak a szobában, ahol mászik a gyerek porszívózzon fel, szerinted megcsinálta? Nem. Nem az van, hogy én nem szeretem megcsinálni, de a gyereket nem tudom addig hova rakni, hát most kénytelen lesz szívni a port, mert meg kell csinálnom. Ez csak egy a sok közül.

Nem nehéz kiszámolni, hogy 9 hónap terhesség, 8 hónapos a gyerek és másfél éve vagyunk együtt :D
Kicsit gyorsan jött Vivike. Amit én nem bánok, de szerintem ő igen, ez lehet a baja, hogy ő még menne bulizni, inni, de már van egy gyerek. De asszem jobb lesz nekem egyedül a gyerekkel...

Jó lenne pozitív történeteket is olvasni, kicsit hagy örüljön a lelkem... :)

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!
Judyt:Remélem hamarosan megoldodik a helyzeted.
Az én párom se segít túl sokat.Amíg terhes voltam ő is sokat járt a haverokkal.Mikor már megvolt a kicsi akkor is.Szerintem menekült itthonról,pedig nem az első gyerekünk.Aztán egy idő után mondtam neki,ha így folytatja akkor mi elmegyünk a gyerekekkel.
Most annyit segít esténként,hogy ő fürdeti a nagyobbat.Igaz hétközben dolgozik,de a hétvége szabad neki.
A szex se működik tökéletesen.Mi már 5 éve vagyunk házasok.7 éve vagyunk együtt.Mi se vagyunk még öregek ahhoz,hogy a szexről lemondjunk.Mikor próbáltam vele erről beszélni azt mondta,hogy én itthon rá érek mindenféle hülyeségeken gondolkozni.Na gondolhatod két gyerek meg állatok mellet mennyi időm van. :roll:

Na nem panaszkodom,mert vannak ennél rosszab esetek is.

Tegnap végre volt akció.1 hét után.Csak sajnos hamar vége volt! :cry: Apa meg nem akart még egyet. :cry:

További szép napot nektek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Judyt
nem tudok sokat segíteni, mert én megfogadtam, hogy ha valami nem működik inkább előbb szállok ki mint később. Olyat meg nem illik írni, hogy fiatal vagy még, tudsz még új életet kezdeni.
Azért érdekes számomra amit írsz. Mi 8 éve vagyunk együtt és még mindig olyan időnként ha megcsókol, mintha az első csók lenne, ha hozzám ér még mindig érzem a szikrákat. Nem azt mondom, hogy minden nap, mert nálunk is vannak laposabb napok, sőt hetek, de időnként még mindig fellángol a szerelem úgy mint az elején. Úgyhogy ha ilyenek jutnak eszedbe, szerintem már nem az igazi. Bocs, hogy ilyeneket írtam és próbálkozzatok, lehet, hogy nagy hülyeségeket beszélek. Azért gondolok rátok, hátha megoldódik minden.

Móni
szerintem nem a szex mennyisége a lényeg, hanem hogy az a mennyiség mindkét félnek elég legyen.
Nálunk legalább két hete nem volt semmi, igaz a gyerek beteg volt, meg közben megjött nekem is, szóval minden összejött. De valahogy ilyen fáradtan nem is hiányzik. Majd bepótoljuk egyszer :).
Itt vannak az ünnepek, tudnak a pasik is kicsit pihizni :D.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Tudom,hogy aminőség fontosabb a mennyiségnél.Bepótoltuk a lemaradást tegnap. :D Apa azt mondta,ha többször kezdeményeznék sűrűbben lenne.Én pedig próbálkozom mindennap.Nem tudom akkor mire gondolt. :roll:

további szép napot nektek!

Móni
kreony
 
 


.
...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:10-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:35-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:10-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zsófi!

Nem biztos, hogy van valakije, lehet, hogy merevedési zavara van. Főleg, ha szex közben egyszer csak csütörtök.

Ezt pedig a pasik nagy része tragikusan szarul viseli. Próbálj meg leülni vele beszélni egyszer, és mint a saját gyanúdat, oszd meg vele ezt. Lehet, hogy ő nem tud róla elkezdeni beszélni, de ha te hozod fel, esetleg leveszed a válláról a kezdeményezés terhét, és esetleg már tud kommunikálni. Egyébként ezügyben urológus, szexológus tud segíteni.

Persze, benne lehet a pakliban, hogy esetleg tényleg tágabb lettél, bár két gyerek után ezt még nem hiszem. Némi intimtorna, edzés sosem árt.

Egyébként MINDEN rendben van köztetek? Vagy esetleg van még olyan dolog, ami gondot jelenthet, akár neked, akár neki, de nem beszéltétek meg? Szex téren is elég kreatív, változatos dolgokat éltetek meg együtt? Nem feltétlen a fehérneműk sokféleségére gondolok...:)

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit átalakult a topikunk. Nem azért írtam, mert gond, nehogy valaki úgy vegye.

Zsófi
annyira szerintem sem tágulhattál ki. Jó, egyetértek, hogy biztos nem olyan mint egy szűzlányé, de picit túlzának érzem. Szerintem nem ez az igazi ok. Különben egyetértek, beszélgess el vele, mert a merevedési gondok hátterében egyéb súlyos problémák is állhatnak. Nem tudom, hogy hogy lehet egy pasit ilyen gondokkal, szóra, illetve orvosra bírni, de próbálkozz. Felvetheted neki a megcsalás gyanúdat is, hátha azt súlyosabb gondnak érzi és így könnyebben beszél a gondról.
Nekem is az első gondolatom az intimtorna volt, sosem árt. Én is próbáltam csinálni, de kb egy hét után mindig elfelejtem.

Erről jut eszembe, én meséltem nektek, hogy szülés utáni első akció után az volt az első kérdésem, hogy: na édesem, nagy a gyerek feje?


Vica
lett már valami eredménye a kívánságodnak?

Nálunk tegnap előtt volt akció, csak lájtos, gyors, késő volt már. De meglett az eredménye. Iszonyat kívánós lettem, szóval innentől szegény párocskámnak nem lesz nyugta :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:36-kor.
Vendég
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: