Új privát üzeneted érkezett!

Rjuli,

megnéztem, nem találtam, ellenben jót sikítoztam...

Süti
süti
 
 


Jé, dettó ilyen kék porszivót vettünk nemrég, de valahogy takaritó gyerkőcöt nekünk nem adtak hozzá!Kép Vissza kéne menni a boltba reklamálni.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Zsunya,

édes a gyerek, hogy vetted rá? Férjemet küldhetem, hátha ő is belejön???

Süti
süti
 
 

 
 

Jaj, Süti!
Én asszem tudom mi az a szívókás izé! Tud repülni?
Én egyszer a kertben láttam ilyet, de szerencsére azóta sem sehol. Akkor megnéztem a határózóban. Nem vagyok benne tök biztos, de azt hiszem szender a neve, de még utánabézek. A könyv a gyerek szobájában van, és ő most alszik.
Márti
T-Márti
 


Van neki egy ilyen eredendő szimpátiája. A porszivó után eredve kezdett el kúszni. Újszülöttként pedig sokszor a doromboló porszivóra hagyta abba a sirást. (nem volt egy sirós amúgy.)

Süti, férjet küldheted! Kép Mottonk: barátunk a porszivó

Ildi Kép

zsunya
 
 


Szia Márti!

Jó lenne, ha meg tudnád nézni. Eredetileg az erkélyen a virágokat támadja, de ha betéved a lakásba, akkor lenni nagy futás, mert mi nem szeret nagy bogár! Még a fiam is furcsán néz rá!

Süti
süti
 
 


Megtaláltam a neten dögöt! Ha sikerül feltöltenem a képet róla akkor ti is láthatjátok!

Süti
Kép
süti
 
 


Mi ezt találtuk a gyerek törölközőjén a minap. 6cm nagyságú. Úgy hivják, hogy légyölő pókszázlábú.

http://kep.tar.hu/ankhmorpork/index.phtml?aid=27559564&pid=2282821

zsunya, aki nem ölte meg

zsunya
 
 


Zsunya, nekem erre csak egy üres lapot nyit ki Kép
(mél este megy!)

Solya, ez duuurva volt! Kép

Ildi, az enyémhez se adtak! Szerintem forduljunk közösen a fogyasztóvédelemhez, úgy hatásosabb! Kép

Süti, ez tök szép! Kép

Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kép

zsunya
 
 


Jaj, lányok, ez utóbbi már horror! Kértek esetleg a vaspondróról is, amelyikről a környékünk elhiresült??? Nem kaptok, ronda.Kép
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Juli,
nem ez már IMMER - Niedrig PreisKép (Jól írtam vajon?)

Süti,
ilyen nekünk is van! Én nem foglakozom vele. Nálunk jön-megy, velünk élnek. Aszittem molylepke. Kép

Zsunya,
szerintem Te nyertél, legalább legyeitek nincsenek! Kép
Gyereket gyorspostával kérem... Kép

Solya
solya
 
 


Ja, jut eszembe egy kis ízelítő a kisvárosi életből:

én: Nézzétek milyen aranyos kis állat! (csak egy picike fejet láttam, ami hirtelen megfordult jöttünkre a házunk lépcsője alatt.) Jaj de édes kis ... patkány! - láttam meg a farkát és próbáltam jól kijönni a szövegből, azt hittem a környéken lakó mókusok egyike tévedt erre. Kép A legszebb, hogy szomszédúr csak annyit mondott erre, hogy nehogy véletlenül nyitva hagyjam a pinceablakon a rácsot, mert akkor bejönnek a házba! Kép Meg kitettek patkánymérget is.
solya
 
 


lányok, még több bogaras kép és nem jövökKép

Kép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha,

bocsi, csak meg akartam mutatni, mitől futok világgá!

Solya,

tényleg olyan mint a molylepke, csak sokkal nagyobb!

Zsunya,

hát a tiétek valóban nyerő!!!! És ez centiben mekkora volt????

Igérem, befejeztem a horrort!

Süti
süti
 
 


Ha lehetne választani, maradok a müzlizabáló molyoknál. Ezentúl meghagyom nekik a reformélelmiszereket a reformboltokban. A mazsolát meg jóelőre feletetem a kölkökkel.
Zsunya, mit szól ehhez a gyivi? Nem tilos a gyerekmunka?
sofka
sofka
 
 


Egyébként vigyázzatok a meghatározással! lehet, hogy ha néven szólítgatjátok a dögöket, nem állnak majd tovább!!

(A mi porszívónk is tök ugyanilyen. Ez vmi akció volt gyerek nélkül? )
sofka
sofka
 
 


Gyakrabban kell takaritani! Kép
Nem csak 3 havonta! Kép
Névtelen
 


Süti! Tévedtem! Ez nem az, amire én gondoltam! A szender tényleg hasonlít a kolibrire, és nem lepkeszerű szárnyai vannak.

Névtelen! Már direkt hiányoztál!Kép
Márti
T-Márti
 


Nálunk is volt egy repülő szörny a hétvégén. VAsárnapi lusti az ágyban, majd férj felpattan, és meredten bámul a sarokba: és "jézusmária mi ez a hatalmas mászó izé? " felkiáltással egy újság után kapdosott, majd közölte, ogy eltünt az ágy alatt. KÉpzelhetitek az idill azonnali végét, úgy ugrottam ki rögtön... MAjd némi vadásazt után a falon mászott (télleg baromi nagy volt, úgy 6-7 centi, de hosszúkás és olyan hártyás szárnyai voltak) A vadásazt sikers volt, Apa jól irányzott csapással tapétává alakította a szörnyet. Eyg baj van csak, én kaptam a tapétátlanítás feladatát, de még nem vitt rá a lélek.
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Névtelen,

a takarítás nekem is szólt? Ugorj már át, csacsogj egy kicsit a férjemmel! Szerinte túlzásba is viszem! Tudod, én nem ezért látogatom a topikot, hanem mert jó arcok írnak, és remekül el lehet velük csacsogni!

T-Márti,

szender név alatt találtam meg a neten, ez a lepkék egy fajtája, csak azoknál egy picit(!) nagyobb!

Zsuzsa,

nálam a pánik hasonló mértékű szokott lenni, csak én még a pókoktól is félek!

Süti
süti
 
 


Takarítós gyerekeim nekem is vannak.A kérdés csak az:kinek jó amikor mosogató szivaccsal tusfürdővel mossák a nagy ablakot?
Porszívózni a Kori szeret.A Mindy felmosni,bár ezt nem egyszerű kivitelezni.Ha a kicsi ébren van nem lehet,mert átsétál a vizes kövön és elcsúszik.Bár ez 4 évest nem igazán zavarja,mert Ő fel akar mosni és kész!

Itthon csak legyek és pókok tanyáznak mostanában,de tavasszal hangya invázió volt.Hetekbe telt mire sikerült megszabadulni tőlük.

linato
linato
 
 


Nálunk az általános iskola öreg épülete tele volt ezekkel a paksi atommolyokkal. A fiúk a napköziben rájöttek, hogy fóbiám van tőlük, és direkt a nyakamba dobálták a dögöket. Azóta még a szép pillangók láttán is összerándul a gyomrom.
Éljenek inkább a müzlimolyok!
A mi lakásunkban a pókból van sok, mert sajnálom őket lecsapni, kidobálni meg bonyodalmas. Csak a hálókat söprögetem le. Hogyan lehet kíméletesen megszabadulni a pókoktól? (Amúgy azoktól nem undorodom, érdekes módon.) Klárus
klara
 
 


Linato! Hogy tudtatok megszabadulni a hangyáktól? Nálunka másodikon is népes populáció tanyázik! Főleg a kölkök elhagyott virslivégeit és kekszmorzsáit kedvelikKép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Minden levadászható tempóban mozgó lényre azt szoktam csinálni, hogy gyufaskatulyába vadászom. (falnál stb ráteszem a kinyitott skatulyát, majd óvatosan felemelés nélkül ráhúzom a fedelét). Ezután kiviszem a lakásból és kint elengedem. Gyorsan repülő dögökre (légy) nem alkalmas sajna (légy ha már függöny mögött van, azt kivégzem).
Hosszútávú megoldást semmilyen dögre nem tudok.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Zsuzsa!

Mi kertes házban lakunk az emeleten.Először hangyaírtó spray.Nem vált be.Szódabikarbóna körbe a falak mellé szórva.Szintén semmi hatás.Kínomban felporszívóztam őket,mert Korina meg akarta enni a hangyócákat.Végül vettem hangya csapdát,betettük a franciaágy alá.Abba bemásztak a drágák majd szépen hazavitték a lakóhelyükre.1-2hét múlva már csak életteleneket találtam itt-ott.
linato
 
 


A hangyakra - en ugy tudom - a sutopor (nincs ekezetem!) szorasa a hatasos. Arra az utvonalra, ahol "jarnak" jo sok sutoport kell kiszorni, aztan ha jonnek, beledoglenek Kép, utana mindezt jol, eros fokozatu porzsivozassal eltakaritani!
Névtelen
 


Sziasztok!

Kedves Névtelen!
Te milyen gyakran takarítod ki a földimogyorós, pörkölt kávés csatosüveget, a gyümölcstea, müzli stb. dobozát? Ezt naponta kell vagy elég hetente szerinted?
Én annyira tökéletlen vagyok, hogy ezeket ritkán takarítom. Annyira, hogy csak akkor, amikor kifogynak, ami nem túl gyakori, mert általában ráöntöm az új adagot a régire.

Üdv, Virág
virga
 
 


Virág! Csatlakozom!
Linato, (konstruktív)névtelen: Köszi a hangyátlanító ötleteket!
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Oly szivesen begangolnék (Pikírt) Névtelen lakásába, vajh milyen rend leledzik ott!!!!!!

Süti
süti
 
 


Sziasztok!

Megjelent nálunk is a molylepke.Ki küldte át?
Sofka,csak nem te voltál?
linato
 
 


Sziasztok!

Nem harapós dögöket puszta kezes elfogásban részesítem, pl zöld lombszöcske, pillék és fátyolkák. Harapósokat sincs szívem megölni,inkább papír, vagy pohár és anyatermészet, mert a tetemeket viszont útálom. Ami nem menekülhet az a szúnyog és a csótány (utóbbi koleszos ismeretség Kép)Kedvesem rosszabbul viseli az ízelt lábakat, de általában rámbízza a féregtelenítést, csak végső megoldásként nyúl újságért.
Fiam, aki már érdeklődést mutathat, egy durrelli lélek. A paprikából előmászó öklömnyi hernyót is meg akarta szeretgetni. Persze ez az ő életkorában jelentős halandósággal jár. A bodobácsok jól bírják, mert gyorsan futnak KépKépKép

Snoopy
snoopy
 


Snoopy,

mi Raiddel írtunk, jól bevált módszer, csak a fentebb említett öklömnyi dög nem reagált rá eddig. Amúgy nincs gondom az állatokkal, csak a csúszó-mászó ill. ízeltlábú tipust nem bírom!

Süti
süti
 
 


Kicsit OFF-os lett ez a topik, nem, lányok?Kép
Névtelen
 


Névtelen!

Hiába raktado oda azt a mosolygó fejecskét... Ha másba nem tudsz akkor meg ebbe kötsz bele?

s

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Lányok!

A bogárdögök elég durvák Kép. Nálunk nincsenek Kép. (Mazsola addig tart, amíg kibontom, új müzlit pedig épp ma kezdtem, úgyhogy még szűz).
Nekem inkább most azzal a fránya lustasággal gyűlt meg a bajom, reggel óta pizsiben vagyok, és bár túl vagyunk az "ebéden" (virsli, de az is csak mikrózva) egyszerűen nincs kedvem semmihez. Pedig lenne mit csinálni Kép. Az a legjobb? az egészben, hogy mindenki olyan toleráns most velem, és szerintük csak pihengessek (elvileg l5 nap múlva szülök Kép), de én tudom! hogy ez nemcsak az állapottól és a méreteimtől van Kép.
Egy kicsit légyszí támogassatok meg lelkileg.
Na iszom egy harmadik kávét (mert 3 a magyar igazság Kép), ráadást meg majd du. Mert mire apa hazajön, "nómálisnak" kell lenni.

Kriszta, aki rég érezte magát ilye nyomorultul
kriszti_77
 
 


Névtelen!

A tökéletlenséghez, amiről a topik szól, az is hozzátartozik, hogy az ide írogatók csaponganak. Egyszerűen nem képesek kordában, azaz topikban tartani a gondolataikat. Nyiss egy "Hogyan legyünk tökéletesek" topikot!
Szerencse, hogy a te építő jellegű hsz-od máris visszaterelte a témát a helyes mederbe. Köszi.
névtelen2
 


Pusszantás!
Nálunk már a gyerekek is tökéletlenednekKép: Máté most ébredt fel, végiglaudta az ebédet és ahogy Sárát nézem, nem fog ma du. aludni. Kép
A lakás szalad, nem érem utol, ma már nem is fogom, mert még játszóra is kell menni, meg bútort nézni, nem jött be a szivacson alvásKép Sára felfázott. Kétszer bepisilt éjjel és még csak fel sem kelt ráKép. Reggel realizáltam a száraz maradványokból. Kép Úgyhogy ágyra fel! Kép
De képzeljétek, tegnap voltunk Krabbelngruppeban, a Waldorf oviban, tök jó volt! Búzát "daráltunk" vagy inkább lapítottunkKép, és jövő héten pedig őszi díszt csinálunk mindenféle bogyóból és bigyóból. Kép Jobban várom, mint a kölkek!Kép
Voltam németórán is és kevesebbet felejtettem, mint gondoltamKép. Jaj, ez már egy másik topic témája! Bocsi névtelenKépKépKép

Kriszta!
Megyek, iszom egy kávét veled, a 3.at, csak hogy egálban legyünk Kép és NEKED MOST CSAK A PIHENÉSSEL KELL FOGLALKOZNOD! Lesz elég dolgod majd ha megszületik az a baba! Kép De azért a 3 kávét kicsit soknak találom, így várandósan. Tudod, hogy az ő vérnyomására is hatással van? Ja, és ne öltözz át, ha majd hazajön apa, mondd, hogy már esti ruhában vagy! Kép

Jön a kakátlanítás...
Solya
solya
 
 


Szia Solya!

Köszönöm bátorító szavaid Kép. A 3. kávé tényleg rendbe tett (tképpen csak azért ittam, mert úgy tűnt, hogy drága gyermekem nem fog aludni du., erre kidőlt Kép). Ja hosszú, extra gyenge instant kávét iszom (imádom az ízét, és így sokat lehet Kép), sokak szerint mókusvizet. Nemhogy átöltöztem (apa 1/2 7 körül itthon van, és nem kajálná be, hogy ez már az esti Kép ), de már kiporszívóztam, és felmostam (hoppácska!). Főzni nem főzök, gyedet feléltem, apa meg hazafelé vesz vacsit Kép. (Még szerencse, hogy gyermek imádja mikróvirslit, v. ha bojkottálja tejbegrízpróba - csak akkor eszi meg, ha tényleg! éhes.)

Nekünk a játszó ma kimaradt, helyette főztünk és pogácsát szaggattunk (na persze játszásiból), gyermek segített felmosni (kiöntötte a vödör vizet), majd holnap szabadon eresztem a nagyiéknál Kép.

Sikeres őszi bogyó-bigyózást, és ágyvadászatot.
Jobbulást Sárának, Máténak is sok pusza Kép.

Kriszta
kriszti_77
 
 


Szia Kriszta!

Gratula a takarításhoz! Én is voltam így a terhességem végén, még csak felkelni sem volt kedvem, nemhogy a lakással foglalkozni! De kitartás, nemsokára lebabázol és akkor már legalább a pocakot nem kell cipelned! Amúgy mindig nagyon tudom csodálni azokat a nőket, akik két picit is bevállalnak egymás után....szerintem a miénk egyke lesz. Nem igazán érzem magam elég erősnek és türelmesnek ahhoz, hogy két gyerek őrölje az idegeimet!

Süti
süti
 
 


Szia Süti!

Köszönöm a gratulát! Igazság szerint már nem olyan pici a fiam (23 hó), de ahhoz elég, hogy lefárasszon KépKép. Egyébként nov.-re volt tervezve a 2. fogantatás, de hát úgy döntött, hogy előbb jön Kép. Na igen szívem szerint már átaludnám az előttem álló x napot. Jó olvasni, hogy te is voltál ilyen szituban. Akkor nem velem van a gáz Kép. Szerintem a te babócád sem marad egyke Kép, én azért mertem belevágni, mert ritka eleven (rossz?) fiam van, és vele mélyvízbe kerültem, úgyhogy "rosszabb" már nem jöhet. Egyébként én sem vagyok olyan megatürelmes anya, mint amilyen lenni szeretnék. De amíg alszik a ded, zizi lecsillapodik, és mire felébred mindketten normálisak vagyunk. Ha nemalvós napja van, akkor én is megőrülök tőle, és betojok, hogy ketten lesznek Kép. De mostmá' ez van Kép. Egyébként vakon hiszem (legalábbis erősen győzködöm magam), hogy gyermekünk számára a legnagyobb ajándék a testvér Kép. (Remélem ő is értékelni fogja, beszélni még nem beszél, úgyhogy nem fog megkérni arra, hogy vigyem vissza a kh-ba Kép.)

Anya küldött töltöttkápót Kép, vacsi megoldva, és még spóroltunk is Kép.

Kriszta
kriszti_77
 
 


Ügyes voltál Kriszta!
És két hét múlva majd a karodban cipeled, úgy próbálsz átvergődni a napon. Két év múlva, pedig vágyódva pillantgatsz a szomszédék babakocsijába, hátha mégegyszer...
Velem így szokott lenni.

sofka
sofka
 
 


Kriszta,
valahogy éreztem, hogy ez lesz a válaszod! Kép
Solya
solya
 
 


Szia Kriszta!

Vhol érzem, hogy igazad van. Nekem is nagyon jó volt egy testvér (bár 9 évvel fiatalabb mint én!). De akkor is nagyon félek még egy kistesótól Bencének, mert néha úgy érzem, vele sem bírkózom meg túl jól, nemhogy kettővel!!!!
Talán ezért nem leszek soha tökéletes...

Süti
süti
 
 


Sziasztok Lányok!

Sofka,
tuti igazad van, de még apának nem hozom fel a 3. témáját Kép. (Úristen, ha kétévenként szülök, akkor lO év múlva 7 gyerekem lesz Kép!!!) A szomszédban egyébként a húgomék laknak, majd néha kölcsön kérem tőlük Kép.

Solya,
utólag is köszi Kép. Ja a nagyis szabadoneresztés úgy zajlott, hogy rohangáltam gyermek után a kertben, lépcsőn, pincében...De előbb aludt el ő, mint én Kép, viszont két óra alvás után fel mert ébreszteni (a büdös kölök Kép).

Süti,
az én húgom 2,5 évvel fiatalabb, és mi szinte összenőttünk. A párom és az öccse között l2 év van, apa imádja öcsit, öcsi felnéz apára. Tképpen mindenféleképpen "jól jön" egy testvér, de ha kevesebb a korkül., talán bensőségesebb lesz a viszonyuk (legalábbis szerintem).
De azért azt tényleg nem árt megvárni, amíg vágyakozva nézed a legkisebbeket, mert akkor fogod értékelni igazán a két csíkot a teszten Kép.
Nyugi,senki sem tökéletes, az a lényeg, hogy boldog legyél Kép.

Kriszta
kriszti_77
 
 


Szia Süti.

Én mindig tudtam,hogy két gyerekem lesz.Mégis voltak kétségeim,hogy kettővel fogok e bírni.Eleinte nem volt könnyű.Amikor a kicsi szopizott a nagyobbiknak biztos éppen pisilni kellett vagy szomjas volt. Órákig sorolhatnám.
Két év 5 hónap van köztük.Mára már szépen eljátszanak és nagyon szeretik egymást.
Úgy gondoltam nekem elég két gyerek,nem szeretnék többet.A páromnak van már egy kilenc éves lánya.Biztos voltam benne ő sem akar.Aztán telt az idő a pici már 20 hónapos.Láss csodát,egyik nap a párom hozta szóba,mi lenne ha vállalnánk még egy gyereket.Most már ott tartunk,hogy nagyon szeretnénk még egy babát.Én már csöppet sem félek.Tudom,hogy három csemetével is elboldogulok majd.Volt időm gyakorolni,mert a nagylány kéthetente nálunk van.
Biztos te is eljutsz majd idáig,nem kell sürgetni.Észre fogod venni,hogy hiányzik az a baba illat.Velem legalábbis így van.
Tökéletes anya szerintem nincs,de nem is kell.Emberek vagyunk,mindenkinek vannak jó és rossz napjai.Jó esetben nem egyszerre a család többi tagjával.

Linato
linato
 
 


Nekem 2 fiam van, 22 hónap van közöttük (mi a fizikai terheket kihagytuk, mert örökbebabákKép)Eleinte nem volt könnyű, sőt rettentően fáraztó, ráadásul a nagyobbik hevees dackorszakával esett egybe a tesó érkezése, ami derült égből villámcsapás volt számára , hiába mondtuk előtte, hogy lesz egyszer tesója. Egy hétfő este hívtak a kórházból, másnap bementünk megnézni és közöltük, hogy ez a baba a tesód! Ráadásul macerálta is a kicsit, ráugrott (volna) stb. Túléltük a nehezét, ma már nagyon jól játszanak együtt, reggel itt neteztem, bejöttek és átölelték egymást. Annyira édesek voltak, hogy meg is könnyeztem. Persze verekednek is de az belefér. NAgyon jó, hogy ketten vannak, egyébként nekem tökéletlen anyának is, hosuen sok időt tudnak egymással játszani, amikor kicsit fellélegezhetekKép
Néha még egy harmadik is átfut a gondolataimon, de már nincs erőm nekifutni újra hivatali dolgoknak, meg hát nem is vagyok egy mai tyúk!
EZ az én történetem, dönteni viszont mindenkinek magának kell.
zsuzsa
gyuzsu
 
 


Süti, nekem 15 hónap a korkülönbség. Amikor bevállaltama tesót, a lányom gyakorlatilag csak hanyatt feküdt egész nap. Néha kelni kellett hozzá, de ennyi. Azóta ezek a dolgok némiképp megváltoztak. Baromi nehéz néha, és oltári jó nézni őket, és tudni, hogy így akartam. Kép És annyira jól sikerültek a rosszcsontok, hogy lassan úgy néz ki, pár év múlva leszmég 1-2 ördögfióka. Már Apa is kezdhajlani a 3 gyerek 4 kerék, szoba meg amennyi van elv feléKép.

és a mai tökéletlenségem: eddig ismeretlen tésztából főztem túrós tésztát. eredménye: sztrapacska állag. KépKépKép
Solya
solya
 
 


Süti!
Nekünk egy van, szintén "örökbebaba", mint Zsuzsánál. Mi egy mellett maradunk, így döntöttünk. Nem különösebben nehéz eset a lányunk, bár a különböző topikokból talán ez szűrhető le. De nálunk hiányzik az a bizonyos szívből jövő vágyakozás, amit Kriszta írt. Enélkül meg nem vállalunk újabb csemetét. Ha én szülhetném meg? Háááát? Ez elgondolkodtat, de azt hiszem csak a terhesség és szülés iránti vágy hajtana csak. Mi így érezzük kereknek a családot, a mi szemünk fényével.Kép

Mindenképpen a szívedre hallgass! Ha igazán vágysz rá, vállald, semmi más ok (anyagi) ne tartson vissza. Ha most nem vágysz rá, később még megjön az "étvágy", ha már terhes vagy, vagy már a kezedben tartod, de azért jobb úgy belevágni, hogy tényleg akarod. Szerintem.
Márti
T-Márti
 


Hát lányok, a mai nap után nem igazán vágyom egy másik gyerekre....
Kicsi fiam, aki eddig egy tündér jófej, jóalvó, nem hisztos gyerek volt, hátat fordított eddigi énjének, és diszkréten cincálja az idegeimet! Az egy dolog, hogy egy éjszaka többször is felkel, de mostmár délelőtt sem hajlandó aludni, délután meg kb. egy óra kell ahhoz, hogy el tudjam altatni. Ja, és ha ott hagyom vhol egyedül, gyönyörűen rázendít. Na hát és ma hajnalban robbantam mint a bomba. Persze, nem a gyerekkel, hanem az én drága párommal. Kicsit hisztériásan, sírva a fáradtságtól próbáltam elmagyarázni neki, hogy miért vagyok ilyen, amire az össz reakciója az volt, hogy most meg mit bőgsz...
Azóta nem is nagyon találjuk a hangot. Hogyan magyarázzam meg neki, hogy fáradt vagyok, fogy a türelem, a gyerekkel szemben még tartom magam, igaz, megint egész délután nem akart aludni de hát talán őt már mégse bántsam, a párom meg azt hiszi, hogy az ember csak abban fárad el, ha dolgozik a mh-én, én meg itthon csak szórakozom egész nap!
Úgyhogy most úgy döntöttem, nem mosogatok, nem vasalok, mégcsak nem is főzök! Hanem pihenek!!!!
És azt hiszem, elég nekem egyenlőre egy kiskrapek + a férjem!!!!

Süti
süti
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: